Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

@Anna0912 μπραβο!!!! Τελειο νουμερο, καλους διπλασιασμους και μια ομορφη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!!

@Heart καλες γονιμοποιησεις!!!!!!! 

Ερωτηση ασχετη...  Απ την επιτροπη πως μαθαινουμε τι εγινε τελικα ???  

Εμενα μου εδωσαν την ιδια μερα απαντηση. Που περνας εσυ; Δεν τους κανεις ενα τηλεφωνο; Εχεις καποιο κωδικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Τα ουτρο ανα 8 ώρες θα παίρνεις και ενα!! Εγω πχ που κανω το ίδιο τα παίρνω 8 πρωι 4 μεσιμερι και 12 το βραδυ! Βαζω ξυπνητηρι να χτυπάει για να μη το ξεχνάω! Σε αυτά κ σε όλα στα σικλακουρ στο μαγνησιο στο φιλισιν στις κλεξαν…

Εσυ πως εισαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Λες να με εκοψε γι αυτο ηταν ζεν η ρουφιανα???? Χαχαχ θα με το λεγε νομιζω ομως... 

ναι αν σε ειχε κοψει θα σου ελεγε κ το λογο πχ λαθος ενα χαρτι κ θα ζηταγε διορθωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

Γεια σας κορίτσια μου, οι περισσότερες δεν με ξέρετε, ειμαι παλιά. Ήρθα μόνο να ευχηθώ σε όλες μέσα από την καρδιά μου να αποκτήσετε αυτό που ποθειτε τόσο πολύ. Για μένα είναι ξεχωριστή η σημερινή ημερομηνία γιατί τέτοια μέρα πριν 4 χρόνια "δημιουργήθηκαν" τα 3 θαυματάκια μου. Ήταν η μέρα της τυχερής ωοληψιας και γονιμοποίησης και νιώθω μια κρυφή συγκίνηση παρόμοια με εκείνη των ημερομηνιών γέννησης των παιδιών μου. Φυσικά και πέρασα από πολλά στάδια, απογοήτευσης, αγωνίας και αγανάκτησης μέχρι να τα καταφέρω αλλά δεν ξέρω πώς να σας το πω, χαίρομαι τελικά που πέρασα αυτή τη δοκιμασία και έχω κι ένα επιπλέον bonus: τις φωτογραφίες των παιδιών μου πριν ακόμα μπουν στην μήτρα μου! Καλή δύναμη σε όλες τις μανούλες του 2023!

Να σας ζήσουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια μου γλυκά με το καλό το νέο σας θεματακι και εύχομαι το 2023 να είναι η τυχερή χρονια για όλες.. κάποιες θα με θυμούνται γιατί από αυτό το τυχερό πινακακι ξεκίνησα και με τη βοήθεια και υποστήριξη όλων σας είδα το όνομα μου στις θετικές χοριακες.. το Σάββατο γέννησα ένα υπέροχο ναζιαρικο αγοράκι που μας έχει πάρει ήδη τα μυαλά ( το κατεψυγμένο μου εμβρυακι που ήταν το ομορφότερο από όλα, τρελη η μάνα, ❤️ το ξερω).. ξέχασα και ωοληψιες και ετ και άγχη και όλα!! Ή μάλλον για να το πω πιο σωστά τα θυμάμαι πλέον όλα αυτα με νοσταλγία.. εύχομαι να γεμίσετε το πινακακι με θετικές χοριακες και σας περιμένουμε στην αλλη πλευρά.. να αγκαλιάσετε όλες τα μωράκια σας για τα οποία έχουμε προσπαθήσει τόσο πολύ!! Είστε μαχητριες και θα το πετύχετε σίγουρα.. σας φιλώ γλυκά και έχετε όλες μια τεράστια αγκαλιά από τον μπέμπη μου το Σαββατογεννημένο για γούρι!! 🥰

Αχ κοριτσι μας γλυκο να σας ζησει ο μπεμπακος σας να τον χαιρεστε κ να τον καμαρωνετε Να ειναι παντα υγιης και χαμογελαστος. 👨‍👩‍👦💙💙

αληθεια ειναι πολυ ομορφο κ συγκινητικό συναισθημα να διαβαζεις οτι τα κοριτσια που τα λεγατε παλευατε μαζι για τα αγχοι σας ειναι αγκαλια με τα μωρακια τους. Και που ποτε δεν μας ξεχνανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Αρχικά να ευχηθώ κι εγώ καλορίζικο το καινούργιο θέματακι!!! Και να κάνω και μια ερώτηση τα χαρτιά που μαζεύουμε για την επιτροπή ταυτότητα βεβαίωση κατοικίας κτλ θέλουν μόνο τα δικά μου ή και του συζύγου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Γενικά υπάρχει μια άποψη και οι βλαστοκυστες είναι καλύτερες γιατί έχουν ήδη τσεκάρει ως ένα βαθμό τη δυναμική τους. Υπάρχει μια άλλη άποψη που λέει ότι το περιβάλλον της μήτρας είναι πιο δεκτικο από του εργαστηρίου και έμβρυα που δεν αναπτύχθηκαν στο εργαστήριο ενδεχομένως να αναπτύσσονταν στη μήτρα. Γενικά με βλαστοκύστες πάνε συνήθως όταν έχουν πάρει πολλά ωάρια γιατί στο στάδιο της βλαστοκυστης φτάνει συνήθως κάτω από το 50%. Μην παίρνεις παράδειγμα τη @BlackCat που έχει σπάσει όλα τα κοντέρ!

Εγω θα σου πω την περίπτωση μου για να καταλάβεις ότι όλα είναι σχετικά. 

1η εξωσωματικη: 2 άριστες βλαστοκύστες αποτέλεσμα βιοχημικη κύηση

2η: 2 μέτριες περίπου βλαστοκύστες, αποτέλεσμα μηδενική χοριακη 

3η : 3 έμβρυα 3 ημερών. Μπήκα χθες στη 12η εβδομάδα. Και μάλιστα είχαν πιάσει και τα 3 στην αρχή, μετά έμειναν τα 2 και στο τέλος το 1 ελπίζω και το τυχερό.

Και εγω οταν μου είπε ο γιατρός ότι πάμε με έμβρυα 3 ημερών λέω:" μάλιστα, καλά θα τα πάμε. Αφού με βλαστοκύστες δεν έχω αποτελεσμα,  σιγά μην έχω με έμβρυα 3 ημερών " Και όμως μέχρι στιγμής,  δόξα τω Θεό, πάμε πολύ καλά!

Μην ξεχνάμε και το παράθυρο εμφύτευσης 😉 εγω πήγα με 2ωημερων και είχα εμφύτευση.  Και επειδή είχα λίγα μου είπαν ότι στη μήτρα είναι καλύτερα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια μου γλυκά με το καλό το νέο σας θεματακι και εύχομαι το 2023 να είναι η τυχερή χρονια για όλες.. κάποιες θα με θυμούνται γιατί από αυτό το τυχερό πινακακι ξεκίνησα και με τη βοήθεια και υποστήριξη όλων σας είδα το όνομα μου στις θετικές χοριακες.. το Σάββατο γέννησα ένα υπέροχο ναζιαρικο αγοράκι που μας έχει πάρει ήδη τα μυαλά ( το κατεψυγμένο μου εμβρυακι που ήταν το ομορφότερο από όλα, τρελη η μάνα, ❤️ το ξερω).. ξέχασα και ωοληψιες και ετ και άγχη και όλα!! Ή μάλλον για να το πω πιο σωστά τα θυμάμαι πλέον όλα αυτα με νοσταλγία.. εύχομαι να γεμίσετε το πινακακι με θετικές χοριακες και σας περιμένουμε στην αλλη πλευρά.. να αγκαλιάσετε όλες τα μωράκια σας για τα οποία έχουμε προσπαθήσει τόσο πολύ!! Είστε μαχητριες και θα το πετύχετε σίγουρα.. σας φιλώ γλυκά και έχετε όλες μια τεράστια αγκαλιά από τον μπέμπη μου το Σαββατογεννημένο για γούρι!! 🥰

Σαντυ μου αγαπημένη να σου ζήσει ο μικρούλης σου γερός δυνατός να είναι στη ζωούλα του . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Αρχικά να ευχηθώ κι εγώ καλορίζικο το καινούργιο θέματακι!!! Και να κάνω και μια ερώτηση τα χαρτιά που μαζεύουμε για την επιτροπή ταυτότητα βεβαίωση κατοικίας κτλ θέλουν μόνο τα δικά μου ή και του συζύγου

Και των δυο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Τη Λευκού να ευχαριστειτε! Αυτά που αισθάνεσαι είναι απολύτως φυσιολογικα.  Όλες μας όσο πλησιάζουν οι μερες γινόμαστε όλο και πιο απαισιοδοξες. Είναι στάνταρ αυτό. Ελπίζω μόνο όντως να μην κάνεις αλλά τεστακια και χαλιέσαι τζάμπα. Η τοξοτινα σου είναι εκεί και θα το δεις σε λίγες μέρες. Προς το παρόν πιάσε 2 βατραχοπεδιλα που σου έστειλα! 🤣

Μπα δεν κάνω αλλά όπως είπε η λουσια 777 ας το χαρώ ακόμα γτ στην ουσία εγκυος είμαι χαχαχα να χαρώ και την περιποίηση απ τους άντρες μου γιος και άντρας έχω μέχρι τις 19.4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Εσυ πως εισαι ;

Ξάπλα! Σηκώνομαι μονο για τουαλέττα! Και καθε φορα που παω φοβαμαι για το τι αιμα κ τι ποσοτητα θα δω! Ποναω καποιες μέρες! Άλλες λιγότερο άλλες περισσότερο! Περιμένω να πάει 19/4 να κάνω τον υπέρηχο να δω τι κάνουν τα μωρουλάκια μου αν προχωρουν! Βλεπω συνεχεια εφιαλτες πως παω στο γιατρο κ δε βλέπει τιποτα ή μου λεει πως δε χτυπουν καρδιες κ ξυπναω τρομοκρατημένη μα και χαρούμενη συνάμα επειδή ήταν όνειρο! Γενικά δύσκολα είναι! Ευτυχώς εχω μαμα πεθερα κ αντρούλη που νοιάζονται κ με φροντίζουν! Πάλι καλά!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!! Μακαρι!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Ξάπλα! Σηκώνομαι μονο για τουαλέττα! Και καθε φορα που παω φοβαμαι για το τι αιμα κ τι ποσοτητα θα δω! Ποναω καποιες μέρες! Άλλες λιγότερο άλλες περισσότερο! Περιμένω να πάει 19/4 να κάνω τον υπέρηχο να δω τι κάνουν τα μωρουλάκια μου αν προχωρουν! Βλεπω συνεχεια εφιαλτες πως παω στο γιατρο κ δε βλέπει τιποτα ή μου λεει πως δε χτυπουν καρδιες κ ξυπναω τρομοκρατημένη μα και χαρούμενη συνάμα επειδή ήταν όνειρο! Γενικά δύσκολα είναι! Ευτυχώς εχω μαμα πεθερα κ αντρούλη που νοιάζονται κ με φροντίζουν! Πάλι καλά!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!! Μακαρι!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Το ευχομαι ολοψυχα 🙏σε εχω στο μυαλο μου. Καταλαβαινω πως εισαι πολυ τρομαγμενη, τι να πω πως δεν ειναι λογικο; Τουλαχιστον δεν εχεις αιμα τωρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια μου γλυκά με το καλό το νέο σας θεματακι και εύχομαι το 2023 να είναι η τυχερή χρονια για όλες.. κάποιες θα με θυμούνται γιατί από αυτό το τυχερό πινακακι ξεκίνησα και με τη βοήθεια και υποστήριξη όλων σας είδα το όνομα μου στις θετικές χοριακες.. το Σάββατο γέννησα ένα υπέροχο ναζιαρικο αγοράκι που μας έχει πάρει ήδη τα μυαλά ( το κατεψυγμένο μου εμβρυακι που ήταν το ομορφότερο από όλα, τρελη η μάνα, ❤️ το ξερω).. ξέχασα και ωοληψιες και ετ και άγχη και όλα!! Ή μάλλον για να το πω πιο σωστά τα θυμάμαι πλέον όλα αυτα με νοσταλγία.. εύχομαι να γεμίσετε το πινακακι με θετικές χοριακες και σας περιμένουμε στην αλλη πλευρά.. να αγκαλιάσετε όλες τα μωράκια σας για τα οποία έχουμε προσπαθήσει τόσο πολύ!! Είστε μαχητριες και θα το πετύχετε σίγουρα.. σας φιλώ γλυκά και έχετε όλες μια τεράστια αγκαλιά από τον μπέμπη μου το Σαββατογεννημένο για γούρι!! 🥰

Να σου ζήσει ο μπεμπάκος!! Γέρος και καλότυχος! Να είναι πάντα χαμογελαστό κ αυτό κ εσείς!! Ευχαριστούμε που μας δίνετε δύναμη από την απέναντι πλευρά!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Ξερω ξερω... Πλεον μενω προς τα νοσοκομεια προς δυτικα... Παλια εμενα ποσειδωνιο στη παραλια και τα καλοκαιρια το βραδυ που ειχαμε αυπνιες κατηφοριζαμε παραλια με την νυφη μου και ειμασταν με σαγιοναρα και πιτζαμες...χαχαχα μιλαμε τωρα για 3 τη νυχτα αραζαμε παγκακι και χαλαρωναμε... Ο κοσμος ελειπε χαλκιδικη φυλλο δεν κουνιοταν .. τωρα παω κυριακες με τη μηχανη καφεδακι στο χερι και περπατημα... Πλεον παω προς καλαμαρια στη μαρινα και εκει ειναι γαματα...

Στα ιδια τριγυρναμε εμεις! Κ εγω Σαλονικαρα! Παω πολυ στην μαρινα στην κρηνη με τα σκυλουκια μου κ ελπιζω αργοτερα κ με καροτσι!! 😉 καπου θα εχουμε βρεθει κ δεν θα το ξερουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μου τι ευχαριστα νεα που ακουμε!! Μπραβο στα κοριτσια με τις τρελες χοριακες! Παμε ετσι γερα!!

εγω αυριο θα ξερω πως θα κινηθουμε εχω ραντεβου με τον γιατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια μου γλυκά με το καλό το νέο σας θεματακι και εύχομαι το 2023 να είναι η τυχερή χρονια για όλες.. κάποιες θα με θυμούνται γιατί από αυτό το τυχερό πινακακι ξεκίνησα και με τη βοήθεια και υποστήριξη όλων σας είδα το όνομα μου στις θετικές χοριακες.. το Σάββατο γέννησα ένα υπέροχο ναζιαρικο αγοράκι που μας έχει πάρει ήδη τα μυαλά ( το κατεψυγμένο μου εμβρυακι που ήταν το ομορφότερο από όλα, τρελη η μάνα, ❤️ το ξερω).. ξέχασα και ωοληψιες και ετ και άγχη και όλα!! Ή μάλλον για να το πω πιο σωστά τα θυμάμαι πλέον όλα αυτα με νοσταλγία.. εύχομαι να γεμίσετε το πινακακι με θετικές χοριακες και σας περιμένουμε στην αλλη πλευρά.. να αγκαλιάσετε όλες τα μωράκια σας για τα οποία έχουμε προσπαθήσει τόσο πολύ!! Είστε μαχητριες και θα το πετύχετε σίγουρα.. σας φιλώ γλυκά και έχετε όλες μια τεράστια αγκαλιά από τον μπέμπη μου το Σαββατογεννημένο για γούρι!! 🥰

Σαντυ μου εγω σε θυμαμαι ειχαμε μιλησει κιολας! Νομιζω στο ιδιο κεντρο ειμασταν..να τον χαιρεσαι τον τζουτζουκο σου!! Γερος κ καλοτυχος να ειναι παντα!! Κ εσυ επισης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mademoiselle είπε:

Καλώς σας βρήκα ❤️ Λοιπόν είμαι 32 πριν 2 χρόνια παντρεύτηκα και σχεδόν  άμεσος ξεκινήσαμε τις προσπάθειες για παιδάκι . Πέρσι το Φεβρουάριο το τεστ εγκυμοσύνης είχε δείξει για πρώτη και τελευταία φορά θετικό αλλά δυστυχώς εξελίχθηκε σε βιοχημική . Το Δεκεμβρίο εκανα λαμπαροσκοπιση όπου τελικά διαγνωστικέ ενδομητριωση και δυο κ κλειστές  σάλπιγγες . Όποτε το επόμενο βήμα ήταν η εξωσωματική . Λυπήθηκα αλλα και χάρηκα  ταυτόχρονα που βρέθηκε το πρόβλημα , τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα ..

Καλωσηρθες κοριτσι μου! Λυπαμαι κ για την βιοχημικη.. Ευχομαι αυτο το ταξιδι σου να ειναι μικρο κ γρηγορα να κρατησεις αγκαλια το μωρακι σου! Πως ομως ηταν κ οι δυο σαλπιγγες κλειστες κ εμεινες εγκυος; Τι σου ειπε ο γιατρος γι αυτο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η N.Angel είπε:

Καλωσηρθες κοριτσι μου! Λυπαμαι κ για την βιοχημικη.. Ευχομαι αυτο το ταξιδι σου να ειναι μικρο κ γρηγορα να κρατησεις αγκαλια το μωρακι σου! Πως ομως ηταν κ οι δυο σαλπιγγες κλειστες κ εμεινες εγκυος; Τι σου ειπε ο γιατρος γι αυτο; 

καλησπέρα 

 σωστα περίεργο πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mademoiselle είπε:

Καλώς σας βρήκα ❤️ Λοιπόν είμαι 32 πριν 2 χρόνια παντρεύτηκα και σχεδόν  άμεσος ξεκινήσαμε τις προσπάθειες για παιδάκι . Πέρσι το Φεβρουάριο το τεστ εγκυμοσύνης είχε δείξει για πρώτη και τελευταία φορά θετικό αλλά δυστυχώς εξελίχθηκε σε βιοχημική . Το Δεκεμβρίο εκανα λαμπαροσκοπιση όπου τελικά διαγνωστικέ ενδομητριωση και δυο κ κλειστές  σάλπιγγες . Όποτε το επόμενο βήμα ήταν η εξωσωματική . Λυπήθηκα αλλα και χάρηκα  ταυτόχρονα που βρέθηκε το πρόβλημα , τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα ..

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mademoiselle είπε:

Καλώς σας βρήκα 🙂 . Διαβάζοντας όλα αυτά που μοιράζεστε μαζί μας,  μου έχουν φύγει πολλές απορίες σχετικά με την εξωσωματική και τη διαδικασία που ακολουθεί κάποιος μέχρι το τελικό στάδιο. Νιώθω κάπως προετοιμασμένη ☺️☺️

Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου αλλά μη το βάζεις κάτω..
Έχεις μείνει έγκυος είναι πολύ σημαντικό αυτό. 
Σου εύχομαι τα καλύτερα 🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μπα δεν κάνω αλλά όπως είπε η λουσια 777 ας το χαρώ ακόμα γτ στην ουσία εγκυος είμαι χαχαχα να χαρώ και την περιποίηση απ τους άντρες μου γιος και άντρας έχω μέχρι τις 19.4

Έγκυος είσαι κ μας γλεντάς!!

Ασε τα αγόρια να σε περιποιηθούν γιατί θα σκάσει μύτη η τσαουσα Τοξοτινα και θα σας βάλει τα δυο πόδια σε ένα παπούτσι  😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Αρχικά να ευχηθώ κι εγώ καλορίζικο το καινούργιο θέματακι!!! Και να κάνω και μια ερώτηση τα χαρτιά που μαζεύουμε για την επιτροπή ταυτότητα βεβαίωση κατοικίας κτλ θέλουν μόνο τα δικά μου ή και του συζύγου

Και των δυο τα στοιχεία 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η athens25 είπε:

και εγω αυτό σκέφτομαι και κάνω, εχω επικεντρωθεί στο γάμο που είναι 7/22 και μετά να κάνω εξωσωματική. εχω περάσει επιτροπή και εχω έγκριση αλλά δεν είμαι και μικρή 38 και με προσπάθειες 1 έτους χωρίς αποτέλεσμα... ο άντρας μου λέει να το κάνουμε 05/22 και δεν κρατιέται αλλά είμαι ρεαλίστρια σαν εσένα και λέω μετά πως θα είμαι εαν δεν.....δεν θελω να τσακωθώ για αυτό το λόγο και καταλαβαίνετε πως είμαι τωρα.. σασ ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Το θέμα που πάτε σε εξωσωματική ποιο είναι;

Δεν αλλάζουν πολλά για δυο μήνες στην ουσία 

Εγω θα πρότεινα αυτό το διάστημα μέχρι το γάμο να μπουσταριστειτε και οι δυο με διατροφή και βιταμίνες (κατάλληλη για σπερμα κ ωάρια), αν δεν έχετε καταλήξει σε γιατρό κ κέντρο να κάνετε ραντεβού κ ότι εξετάσεις σας προτείνουν κ από Σεπτέμβρη να πάτε έτοιμοι κ ωραίοι για την προσπάθεια σας.

Γιατι ο Αύγουστος για τα περισσότερα κέντρα είναι νεκρός μήνας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μπα δεν κάνω αλλά όπως είπε η λουσια 777 ας το χαρώ ακόμα γτ στην ουσία εγκυος είμαι χαχαχα να χαρώ και την περιποίηση απ τους άντρες μου γιος και άντρας έχω μέχρι τις 19.4

xaxaxa τρεληηή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Ξάπλα! Σηκώνομαι μονο για τουαλέττα! Και καθε φορα που παω φοβαμαι για το τι αιμα κ τι ποσοτητα θα δω! Ποναω καποιες μέρες! Άλλες λιγότερο άλλες περισσότερο! Περιμένω να πάει 19/4 να κάνω τον υπέρηχο να δω τι κάνουν τα μωρουλάκια μου αν προχωρουν! Βλεπω συνεχεια εφιαλτες πως παω στο γιατρο κ δε βλέπει τιποτα ή μου λεει πως δε χτυπουν καρδιες κ ξυπναω τρομοκρατημένη μα και χαρούμενη συνάμα επειδή ήταν όνειρο! Γενικά δύσκολα είναι! Ευτυχώς εχω μαμα πεθερα κ αντρούλη που νοιάζονται κ με φροντίζουν! Πάλι καλά!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!! Μακαρι!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Είναι δύσκολο κ σε νιώθουμε οι περισσότερες σχετικά με τον φόβο.
Ομως τα μωρα σου είναι εκεί γερά κ δυνατά κ θα πας στον υπερηχο σου να τα δεις σύντομα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Καλωσηρθες κοριτσι μου! Λυπαμαι κ για την βιοχημικη.. Ευχομαι αυτο το ταξιδι σου να ειναι μικρο κ γρηγορα να κρατησεις αγκαλια το μωρακι σου! Πως ομως ηταν κ οι δυο σαλπιγγες κλειστες κ εμεινες εγκυος; Τι σου ειπε ο γιατρος γι αυτο; 

 

στις πριν 34 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Καλωσηρθες κοριτσι μου! Λυπαμαι κ για την βιοχημικη.. Ευχομαι αυτο το ταξιδι σου να ειναι μικρο κ γρηγορα να κρατησεις αγκαλια το μωρακι σου! Πως ομως ηταν κ οι δυο σαλπιγγες κλειστες κ εμεινες εγκυος; Τι σου ειπε ο γιατρος γι αυτο; 

Καλησπέρα , αυτό είναι  όντως περίεργο αλλά ο γιατρός μου είπε ότι ενδεχόμενος  κλείσανε μετέπειτα και δεν έδωσε καμία σημασία στο οτι είχα μια φυσική σύλληψη κάποιους μήνες πριν   … Δεν το καταλαβαίνω ούτε εγώ και δυσκολεύτηκα πολύ να το πιστέψω οτι δεν μπορώ να ξανά μείνω  φυσιολογικά ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...