Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και πάνω στη χαρά μου ξέχασα να ρωτήσω για την γυμναστική πως θα συνεχίσω τώρα…αν μπορώ να κάνω ήπια πράγματα ουφ την Τρίτη την ρωτάω..

Και εγώ πιστεύω μέχρι την αυχενική στον τρίμηνο πρεπει να προσέχεις πολύ. Να σταθεροποιηθεί καλά 😝 μετά θα μπορείς χαλαρά. Βέβαια ρώτα τον γιατρό σου..απλά εγώ έτσι έκανα..στην αρχή φοβόμουν πάρα πολύ. Το πρώτο τρίμηνο προσεχα απίστευτα. 

Τέλεια το μικρακι. Εγώ άκουσα καρδούλα 6 και 5. Ήταν 7.47 χιλιοστά και είχε 140 παλμούς ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Αχ μην μου λες τέτοια... κι εγώ είχα κάποιες μέρες μετά την ωορρηξία τοοοσο λευκά όπως λες... 🙈 @marinamanoulitsaμήπως είμαστε οι επόμενες??? 🙈🙈🙈

Μακάρι κορίτσια μου όμορφα...Αναμένουμε ευχάριστα λοιπόν

Εγώ θα τολμήσω να πω ευτυχώς μετά από 3 μήνες είδα αρνητικό τεστ και θα κάνω και τις εξετάσεις που μου έδωσε ο ενδοκρινολόγος μόλις αδιαθετήσω και σκέφτομαι να κάνω και μία σαλπιγγογραφία μπας και παίζει κάτι εκεί.

Να ρωτήσω κάτι εάν γνωρίζετε?Οι πολύποδες φαίνονται από τον υπέρυχο ή χρειάζεται κάποια άλλη εξέταση όπως σαλπιγγογραφία?και αν υπάρχουν έχουμε κάποιο σύμπτωμα πχ πόνο καθυστέρηση ή κάτι άλλο??Ψάχνομαι μόνη μου...χαχαχα Ο επιμένω νικά κόρες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anli1978 είπε:

Μακάρι κορίτσια μου όμορφα...Αναμένουμε ευχάριστα λοιπόν

Εγώ θα τολμήσω να πω ευτυχώς μετά από 3 μήνες είδα αρνητικό τεστ και θα κάνω και τις εξετάσεις που μου έδωσε ο ενδοκρινολόγος μόλις αδιαθετήσω και σκέφτομαι να κάνω και μία σαλπιγγογραφία μπας και παίζει κάτι εκεί.

Να ρωτήσω κάτι εάν γνωρίζετε?Οι πολύποδες φαίνονται από τον υπέρυχο ή χρειάζεται κάποια άλλη εξέταση όπως σαλπιγγογραφία?και αν υπάρχουν έχουμε κάποιο σύμπτωμα πχ πόνο καθυστέρηση ή κάτι άλλο??Ψάχνομαι μόνη μου...χαχαχα Ο επιμένω νικά κόρες !!!

Νομίζω φαίνεται από τον υπέρηχο. Η σαλπιγγογραφια στην ουσία βλέπει αν είναι διαβατες οι σάλπιγγες.  Ότι είναι στον υπέρηχο θα φαινόταν αν είχες πολύποδες 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου όλα τέλεια!!! Είδαμε ένα μικρό άσπρο πλασματάκι που η καρδούλα του παλλόταν αλλά δεν Ακουγόταν μου είπε ότι μέχρι την Δευτέρα θα ακούγεται!! Την Τρίτη έχω ραντεβού για τη δουλεια και μου είπε να το ακούσω τότε…να μη βάλω άλλο ραντεβού!! Πωπω χάζεψα… ευτυχώς βρίσκεται σε πολύ καλή θέση σε σχέση με το ινομυωμα που έχω αλλά μεγάλωσε λίγο πάλι αυτό,μου είπε ότι θα μεγαλώσει και άλλο αλλά δεν θα επηρεάσει καθόλου εκεί που είναι!! Είναι μάλλον μεγαλύτερο απο 5&2 μάλλον είμαι 6 εβδομαδες πρέπει να έγινε η σύλληψη πιο νωρις…και επίσης είναι 2.5 χιλιοστά 🥰🥰🥰🥰

αχου τι τελεια νεα... ολοκληρο σπορακι εγινε.. η αγια ειρηνη θα σε προστατευει.. @Antonia2ετοιμασου εισαι η επομενη.. δεν προλαβες αυτο τον μηνα αλλα ερχεται.. η αγια ειρηνη βλεπεις οτι κανει το θαυμα της

 

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και πάνω στη χαρά μου ξέχασα να ρωτήσω για την γυμναστική πως θα συνεχίσω τώρα…αν μπορώ να κάνω ήπια πράγματα ουφ την Τρίτη την ρωτάω..

να κατσεις τον παφτο σου ενα τοπο να μεν θυμωσω.. ασε τις γυμναστηκες για τωρα.. απολαυσε την εγκυμοσυνη σου και θα σε γυμνασει καλα οταν γεννηθει... ατε να δω αααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου όλα τέλεια!!! Είδαμε ένα μικρό άσπρο πλασματάκι που η καρδούλα του παλλόταν αλλά δεν Ακουγόταν μου είπε ότι μέχρι την Δευτέρα θα ακούγεται!! Την Τρίτη έχω ραντεβού για τη δουλεια και μου είπε να το ακούσω τότε…να μη βάλω άλλο ραντεβού!! Πωπω χάζεψα… ευτυχώς βρίσκεται σε πολύ καλή θέση σε σχέση με το ινομυωμα που έχω αλλά μεγάλωσε λίγο πάλι αυτό,μου είπε ότι θα μεγαλώσει και άλλο αλλά δεν θα επηρεάσει καθόλου εκεί που είναι!! Είναι μάλλον μεγαλύτερο απο 5&2 μάλλον είμαι 6 εβδομαδες πρέπει να έγινε η σύλληψη πιο νωρις…και επίσης είναι 2.5 χιλιοστά 🥰🥰🥰🥰

Γιουπι!!!!όλα καλά με το θαυματάκι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου όλα τέλεια!!! Είδαμε ένα μικρό άσπρο πλασματάκι που η καρδούλα του παλλόταν αλλά δεν Ακουγόταν μου είπε ότι μέχρι την Δευτέρα θα ακούγεται!! Την Τρίτη έχω ραντεβού για τη δουλεια και μου είπε να το ακούσω τότε…να μη βάλω άλλο ραντεβού!! Πωπω χάζεψα… ευτυχώς βρίσκεται σε πολύ καλή θέση σε σχέση με το ινομυωμα που έχω αλλά μεγάλωσε λίγο πάλι αυτό,μου είπε ότι θα μεγαλώσει και άλλο αλλά δεν θα επηρεάσει καθόλου εκεί που είναι!! Είναι μάλλον μεγαλύτερο απο 5&2 μάλλον είμαι 6 εβδομαδες πρέπει να έγινε η σύλληψη πιο νωρις…και επίσης είναι 2.5 χιλιοστά 🥰🥰🥰🥰

Μπραβοοοο κοριτσακι μου!!!! Τελεια τα νεα σου!!! Το μωρακι παει τελεια, ημουν σιγουρη!!! 🤗🥰🥰🥰

Και γω 6&4 ακουσα καρδουλα, και μετα με εβγαλε και 5 μερες μεγαλυτερο! Η συλληψη παιζει να εγινε νωριτερα, ναι! Με το καλοοοο ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Μακάρι κορίτσια μου όμορφα...Αναμένουμε ευχάριστα λοιπόν

Εγώ θα τολμήσω να πω ευτυχώς μετά από 3 μήνες είδα αρνητικό τεστ και θα κάνω και τις εξετάσεις που μου έδωσε ο ενδοκρινολόγος μόλις αδιαθετήσω και σκέφτομαι να κάνω και μία σαλπιγγογραφία μπας και παίζει κάτι εκεί.

Να ρωτήσω κάτι εάν γνωρίζετε?Οι πολύποδες φαίνονται από τον υπέρυχο ή χρειάζεται κάποια άλλη εξέταση όπως σαλπιγγογραφία?και αν υπάρχουν έχουμε κάποιο σύμπτωμα πχ πόνο καθυστέρηση ή κάτι άλλο??Ψάχνομαι μόνη μου...χαχαχα Ο επιμένω νικά κόρες !!!

Φαίνονται στον υπέρηχο κορίτσι μου.. μπορεί να έχεις και να μην εμφανίζουν κανένα σύμπτωμα (αιμα ανάμεσα στις περιόδους, πόνο στις επαφές κ.α).. Αλλά Φαίνονται, δεν χρειάζονται ειδική εξεταση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ παρά πολύ @Antonia2σου εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου σύντομα να είσαι εγκυουλα!! Το ίδιο και εσυ @Nandia-μου και εύχομαι σε ολες τις κοπελες που προσπαθούν σύντομα να μας πείτε τα ευχάριστα!! 
 

@babyblue94Και τα υπόλοιπα κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!! Και έχετε δίκιο με τη γυμναστική!! Αρκετά το ζάλισα ως να μάθω ότι είμαι εγκυος χαχαχαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Γιουπι!!!!όλα καλά με το θαυματάκι σου...

Ευχαριστώ πολύ εύχομαι να βρεθεί το πρόβλημα σας σύντομα κορίτσι μου και να γαντζωθεί το σποράκι σου!!!💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ παρά πολύ @Antonia2σου εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου σύντομα να είσαι εγκυουλα!! Το ίδιο και εσυ @Nandia-μου και εύχομαι σε ολες τις κοπελες που προσπαθούν σύντομα να μας πείτε τα ευχάριστα!! 
 

@babyblue94Και τα υπόλοιπα κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!! Και έχετε δίκιο με τη γυμναστική!! Αρκετά το ζάλισα ως να μάθω ότι είμαι εγκυος χαχαχαχα! 

σε ευχαριστω πολυ.. απο το στομα σου και στου θεου το αυτι

θα γεννηθει το μωρο και θα σου πει ελεος ρε μανα φραπε εγινα.. δεν περιμενες να γεννηθω και να κτυπηθεις οσο θελείς????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μόνο άσχημο ήταν ότι ο υπέρηχος της χάλασε και είχε ένα εφεδρικό κ περιμένει να της φέρουν το καινούργιο και σε μπορούσε να μου δώσει φωτογραφία 🥺🥺🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

αχου τι τελεια νεα... ολοκληρο σπορακι εγινε.. η αγια ειρηνη θα σε προστατευει.. @Antonia2ετοιμασου εισαι η επομενη.. δεν προλαβες αυτο τον μηνα αλλα ερχεται.. η αγια ειρηνη βλεπεις οτι κανει το θαυμα της

 

να κατσεις τον παφτο σου ενα τοπο να μεν θυμωσω.. ασε τις γυμναστηκες για τωρα.. απολαυσε την εγκυμοσυνη σου και θα σε γυμνασει καλα οταν γεννηθει... ατε να δω αααααα

ναντια μου οντως το νιωθω αυτο!!! η αγια ειρηνη μας φυλαει και θα φερει το θαυμα τη σωστη στιγμη!! 🙏 ολα θα πανε καλα!!! να κανουμε και τις τελευταιες εξετασεις να ξερουμε ολα καλα και μετα θα ερθει!! 😊 αισιοδοξια και πιστη!

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ παρά πολύ @Antonia2σου εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου σύντομα να είσαι εγκυουλα!! Το ίδιο και εσυ @Nandia-μου και εύχομαι σε ολες τις κοπελες που προσπαθούν σύντομα να μας πείτε τα ευχάριστα!! 
 

@babyblue94Και τα υπόλοιπα κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!! Και έχετε δίκιο με τη γυμναστική!! Αρκετά το ζάλισα ως να μάθω ότι είμαι εγκυος χαχαχαχα! 

αχ ραφαελα μου ξερω ποσο το θες να μεινουμε κι εμεις εγκυες!!! τοσοι μηνες, τοσα συναισθηματα, τοση στηριξη! ολα θα ερθουν στην ωρα τους και ολες θα φουσκωσουμε!!!🤰🤰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Το μόνο άσχημο ήταν ότι ο υπέρηχος της χάλασε και είχε ένα εφεδρικό κ περιμένει να της φέρουν το καινούργιο και σε μπορούσε να μου δώσει φωτογραφία 🥺🥺🥺

να βγαλεις με το κινητο σου βιντεο η φωτο

 

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναντια μου οντως το νιωθω αυτο!!! η αγια ειρηνη μας φυλαει και θα φερει το θαυμα τη σωστη στιγμη!! 🙏 ολα θα πανε καλα!!! να κανουμε και τις τελευταιες εξετασεις να ξερουμε ολα καλα και μετα θα ερθει!! 😊 αισιοδοξια και πιστη!

αχ ραφαελα μου ξερω ποσο το θες να μεινουμε κι εμεις εγκυες!!! τοσοι μηνες, τοσα συναισθηματα, τοση στηριξη! ολα θα ερθουν στην ωρα τους και ολες θα φουσκωσουμε!!!🤰🤰❤️

εμενα ηρθαν ολα βολικα.. εφαγα το μηλο μεγαλο σαββατο και χτες ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας.. αν δεν ειναι αυτο το μηνα θα ειναι τον επομενο.. ο αντρας μου ολο αναβαλλει το σπερματοδιαγραμμα.. μαλλον καποιος λογος υπαρχει και δεν τα καταφεραμε μεχρι τωρα να το κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anli1978 είπε:

Μακάρι κορίτσια μου όμορφα...Αναμένουμε ευχάριστα λοιπόν

Εγώ θα τολμήσω να πω ευτυχώς μετά από 3 μήνες είδα αρνητικό τεστ και θα κάνω και τις εξετάσεις που μου έδωσε ο ενδοκρινολόγος μόλις αδιαθετήσω και σκέφτομαι να κάνω και μία σαλπιγγογραφία μπας και παίζει κάτι εκεί.

Να ρωτήσω κάτι εάν γνωρίζετε?Οι πολύποδες φαίνονται από τον υπέρυχο ή χρειάζεται κάποια άλλη εξέταση όπως σαλπιγγογραφία?και αν υπάρχουν έχουμε κάποιο σύμπτωμα πχ πόνο καθυστέρηση ή κάτι άλλο??Ψάχνομαι μόνη μου...χαχαχα Ο επιμένω νικά κόρες !!!

Εάν είναι καλός ο γιατρός και πιο σύγχρονο το μηχάνημα το βλέπει .. εμένα δ το είχαν δει όταν άλλαξα γιατρό μ είπε βλέπω η πολύποδα η ινωμυωμα … στην σαλπιγγογραφια φάνηκε βέβαια ξεκάθαρα αν κ μέχρι πριν το χειρουργείο δεν ήμασταν σίγουροι για το εάν είναι πολύποδας … εμένα για παράδειγμα μ είχε πει λόγω του ότι έχω αντίσταση στην ινσουλίνη πιθανότατα είναι πολύποδας γιατί προκαλεί αυτό το σύμπτωμα … είχα μεγάλο πόνο στην ουρα και περίοδο που μ ερχόταν μια 25 ημέρες μια 28 η είχα λίγες σταγόνες αίμα πριν την περίοδο που εγώ νόμιζα ήταν αίμα εμφύτευσης … ααα και πόνο στην επαφή …

βεβαια κάθε περίπτωση είναι διαφορετική … 

εμενα δ ήταν άμεση η επέμβαση να γίνει απλά είμαι 35 δυο χρόνια προσπαθώ και ένα εξάμηνο τελευταίο με τεστ ωορρηξίας και επειδή μενω εξωτερικό έκανα την επέμβαση αμέσως μετά την σαλπιγγπγραφια να μην το καθυστερήσω άλλο .. εμένα ήταν τρεις πολύποδες και όπως μ είπε και ο γιατρός που μ έκανε σαλπιγγπγραφια είναι σε σημείο που δεν επιτρέπουν σύλληψη η και εμφύτευση εμβρύου …. Οι σάλπιγγες ήταν διαβάτες …

Επεξεργάστηκε από SUNY
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!! οτι θες να μας ρωτας και γενικα μπες στην ομαδουλα να σε γνωρισουμε!!❤️

Τέλεια! Σε ποια ομάδα εννοείς; Είμαι καινούργια και λίγο άσχετη όπως καταλαβαίνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

αχου τι τελεια νεα... ολοκληρο σπορακι εγινε.. η αγια ειρηνη θα σε προστατευει.. @Antonia2ετοιμασου εισαι η επομενη.. δεν προλαβες αυτο τον μηνα αλλα ερχεται.. η αγια ειρηνη βλεπεις οτι κανει το θαυμα της

 

να κατσεις τον παφτο σου ενα τοπο να μεν θυμωσω.. ασε τις γυμναστηκες για τωρα.. απολαυσε την εγκυμοσυνη σου και θα σε γυμνασει καλα οταν γεννηθει... ατε να δω αααααα

Χαχαχαχαχα εχεις δίκιο 😂😂😂😂 να δω πως θα εκτονώνομαι τώρα!! Μπορεί να πηγαινουμε λιο περπάτημα με τους σκύλους κάθε ΣΚ και μπορεί να πηγαίνω στην δουλεια του άντρα μου να καμνω λίγο με την μπάλα…ασκήσεις για έγκυες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

να βγαλεις με το κινητο σου βιντεο η φωτο

Δε το σκέφτηκα και άφησα το κινητό μου στη τσάντα έξω…την Τρίτη θα πάρω το κινητό μου μαζί μου μέσα 💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Και εγώ πιστεύω μέχρι την αυχενική στον τρίμηνο πρεπει να προσέχεις πολύ. Να σταθεροποιηθεί καλά 😝 μετά θα μπορείς χαλαρά. Βέβαια ρώτα τον γιατρό σου..απλά εγώ έτσι έκανα..στην αρχή φοβόμουν πάρα πολύ. Το πρώτο τρίμηνο προσεχα απίστευτα. 

Τέλεια το μικρακι. Εγώ άκουσα καρδούλα 6 και 5. Ήταν 7.47 χιλιοστά και είχε 140 παλμούς ❤️❤️ 

Στο πρώτο ραντεβού είδατε την καρδούλα να πάλλεται;; Ποσό ήσουν εσυ στο πρώτο ραντεβού; 
 

θα περιμένουμε τα νέα σας και τις αντιδράσεις του άντρα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nat20 είπε:

Μπραβοοοο κοριτσακι μου!!!! Τελεια τα νεα σου!!! Το μωρακι παει τελεια, ημουν σιγουρη!!! 🤗🥰🥰🥰

Και γω 6&4 ακουσα καρδουλα, και μετα με εβγαλε και 5 μερες μεγαλυτερο! Η συλληψη παιζει να εγινε νωριτερα, ναι! Με το καλοοοο ❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️❤️❤️❤️ Εσυ κοντεύεις για την αυχενική σου ❤️❤️❤️ Δεν ξέρω ποτέ έγινε η σύλληψη βρε κορίτσια ήταν πολύ περιορισμένες οι επαφές μας εγώ νομίζω ωορρηξία είχα Κυριακή είχαμε κάνει το πρωί και κάναμε πιο πριν κ 1 Παρασκευή και μια τριτη νομίζω  κ μια ακριβώς μολις μ τελειωσε η περίοδος… Κυριακή βράδυ πέθανε ο παππούς κ δεν ξανά είχαμε επαφή ο άντρας μ δεν είχε όρεξη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️❤️❤️❤️ Εσυ κοντεύεις για την αυχενική σου ❤️❤️❤️ Δεν ξέρω ποτέ έγινε η σύλληψη βρε κορίτσια ήταν πολύ περιορισμένες οι επαφές μας εγώ νομίζω ωορρηξία είχα Κυριακή είχαμε κάνει το πρωί και κάναμε πιο πριν κ 1 Παρασκευή και μια τριτη νομίζω  κ μια ακριβώς μολις μ τελειωσε η περίοδος… Κυριακή βράδυ πέθανε ο παππούς κ δεν ξανά είχαμε επαφή ο άντρας μ δεν είχε όρεξη 

Στο πρώτο ραντεβου ήμουν 5+4 αλλά με έβγαζε περίπου 5. Όχι εκείνη την μέρα καθόλου δεν είδαμε καρδούλα.μονο σάκο και άσπρα μέσα στον σάκο. 

Το επόμενο ήμουν 7 +2 αλλά έβγαινα 6+5. Εκεί ακούσαμε πρώτη φορά καρδούλα..

Μάλλον εσένα ήταν οριακά να μην την ακούσεις. Αφού βλέπατε κιόλας να πάλλεται. Έτοιμη είναι ♥️♥️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

 

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

 

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶
 

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

 evaioan:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ 13/08/22 👶

Mimi26:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ 25/08/22

Riaki2022:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:22/08/22

Mary.Ger:ΘΕΤΙΚΟ👶ΠΗΤ:02/09/22

Μαργαριτσ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

babyblue94:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:30/09

Τina21:ΘΕΤΙΚΟ👶

 👶

Ευάγγελοςτ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Hopemumtobe:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Raf123:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Froufro:ΓΕΝΝΗΣΕ:18/01/22 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:16/03/22 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Στο πρώτο ραντεβου ήμουν 5+4 αλλά με έβγαζε περίπου 5. Όχι εκείνη την μέρα καθόλου δεν είδαμε καρδούλα.μονο σάκο και άσπρα μέσα στον σάκο. 

Το επόμενο ήμουν 7 +2 αλλά έβγαινα 6+5. Εκεί ακούσαμε πρώτη φορά καρδούλα..

Μάλλον εσένα ήταν οριακά να μην την ακούσεις. Αφού βλέπατε κιόλας να πάλλεται. Έτοιμη είναι ♥️♥️

 

Ναι πολύ οριακά το έβαλε η γιατρος αλλά μ είπε ότι ως τη Δευτέρα θα το ακούσουμε..! Εσυ τώρα άλλαξες εβδομάδα με βάση την αυχενική;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:?

Nandia _:11/05

mmarinamanoulitsa:?

ΜαρίαΔημήτρης:10/05 

Lacostaki:07/05                                 

Ntinaki83:?

misofeggaro:?

Heart:?

Antonia2:28/04

Sany:21/04

Melikara86:?

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123υπέροχα τα νέα σου....την επόμενη θα ακούσεις κ την καρδούλα.το πιο τέλειο συναίσθημα!!!💗💗💗

Εγώ κορίτσια μου τελικά πήγα στον γιατρό,του είπα τι έχει γίνει κ μου είπε να πάω να μου κάνει έναν υπέροχο να μέτρηση το ενδομήτριο.

Με βάση αυτά που του είπα κ με την λογική ότι περιμένω περίοδο το ενδομήτριο μου ήταν μου είπε πολύ καλό .   Μου είπε έχω μια εικόνα light πολυκυστικων . Ότι όλα είναι καθαρά και πως πρέπει να ρυθμίσουμε την περίοδο .

Μου έγραψε ορμονολογικες εξετάσεις, πως μάλλον το καφέ που είδα το πιο πιθανό να ήταν ωορρηξία και λογικά σε καμιά δεκαριά μέρες θα έρθω περίοδο.

Αν όμως δεν έρθω να τον πάρω τηλ να μου γράψει μια χοριακη να κάνω αν έρθω την 3-4 μέρα να πάω να κάνω τις εξετάσεις! 

Να προσπαθήσω να χάσω 5-7 κιλακια γιατί επιβαρύνει τις πολυκυστικες και μετά να ξεκινήσω βιταμίνες , μου έδωσε τις inofert plus.

Οπότε περιμένουμε κ ανάλογα θα πράξουμε!! Δεν βλέπει μου είπε ωαρριο έτοιμο να σκάσει επομένως με βάσει την εικόνα της μήτρας έχει γίνει !!

Αυτααααα 💗🥰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...