Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Ηξερα ποσο θα χαρεις με τη χαρα της ραφαελας μας γτ τοσο καιρο εισαι διπλα μας να μας στηριζεις και να μας συμβουλευεις!!!!🥰🥰🥰🥰🥰 τρεχεις με τις ετοιμασιες και τα παιδακθα σου ε;; να δωσεις ενα μεγσλο φιλι απο μενα στο καθενα!!!!😘😘😘

Σε μια βδομάδα θα είμαι πιο ήρεμη και θα τα λέμε! Σε ευχαριστώ τόσο πολύ που με σκέφτηκες... έχει πολύ μεγάλη αξία για εμένα ❤

Δεν σας ξεχνάω όσο και αν δεν προλαβαίνω να σας μιλήσω είστε συνέχεια στις προσευχές μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου γλυκιά μανούλα περιμένω να μιλήσω με γιατρό και μόλις σχολάσω θα πάρω ένα τεστ λέω.  

Κατερινα μου κανενα νεο? Μηπως εκανες τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 αλήθεια τώρα;;;;;; είδες που δεν το πίστευες αυτό τον μήνα;;;;; καλάα εεεεε τρελαθηκααααααα💞💞💞💞🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 Με το καλοοοοοο μα τι υπέροχα νέα και τι όμορφο δώρο στον αντρουλη σου!!!! Τρελάθηκε ε;;;

Συγνώμη τώρα το είδα γιατί τώρα συνήλθα από τον covid!!! Αντε και στα δικά μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 κοριτσάκι μου όμορφο είχα καιρό να μπω κ να μάθω τα νέα σας .συγχαρητήρια ομορφιά μου. Κάθε ευτυχία σου εύχομαι. Χάρηκα πάρα πάρα πολύ. Να προσέχεις τον εαυτό σου κ καλό υπόλοιπο στο όμορφο ταξίδι. 

@babyblue94 δώσε πόνο...Τον Μάιο σε περιμένουμε κ οι υπόλοιπες ❣❣❣❣❣❣❣❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Froufro είπε:

@Raf123Ραφαέλα μου γλυκιά!!!! Μου έστειλε πμ η @Antonia2 και μου είπε τα ευχάριστα!!! Δεν μπορώ να σου περιγράψω πόσο πολύ χαίρομαι για εσένα κορίτσι μου! Δεν μπορώ να σταματήσω να χαμογελάω και να δακρύζω ταυτόχρονα!!!! Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να πάρεις το αγγελούδι σου αγκαλιά! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Θα μπω το συντομότερο να διαβάσω όλα σας τα μνμτα και θα σας ξαναστείλω!!!! Σας φιλώ όλες και ανυπομονώ για τα επόμενα ευχάριστα 

Καλημερααα 

γλυκιά μου μανούλα σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!❤️❤️❤️❤️ Με συγκινήσατε ολες τόσο πολύ πραγματικά που διαβάζω τις ευχές σας και κλαίω!! 
 

Τρέχεις για τα παιδάκια σου και με τις ετοιμασίες της βάφτισης;;; Να ευχαριστηθείς τις ετοιμασίες και τον αντρουλη σου και όταν θα εχεις χρόνο έλα να μας πεις τα νέα σου ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Raf123 αλήθεια τώρα;;;;;; είδες που δεν το πίστευες αυτό τον μήνα;;;;; καλάα εεεεε τρελαθηκααααααα💞💞💞💞🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 Με το καλοοοοοο μα τι υπέροχα νέα και τι όμορφο δώρο στον αντρουλη σου!!!! Τρελάθηκε ε;;;

Συγνώμη τώρα το είδα γιατί τώρα συνήλθα από τον covid!!! Αντε και στα δικά μας 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!! Τρελάθηκε του λεω χθες το βράδυ το πιστεύεις; το εχεις συνειδητοποιήσει; Και μου κάνει προσπαθω…και μετά συμφωνήσαμε στο να το πούμε στους γονεις μας αφού πάω και στον πρώτο υπέρηχο και από κοντά για να δούμε τις εκφράσεις τους ❤️❤️❤️ Ανυπομονώ να πάω να δω το ζουζουνι μου…

σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου σύντομα και εσυ ❤️❤️❤️ Να ξερεις εγώ μετά τον κοβιντ είχα 2 χαλια κύκλους κ τώρα  ήταν ο τρίτος μου μετά τον κοβιντ κ ελεγα πάλι καμία χαζό καθυστέρηση θα είναι λόγο κορονοϊού…και να που ευτυχώς δεν ήταν λόγο κορωνοιου!! Δε σημαίνει ότι θα εχεις κ εσυ χαλια απλά στο λεω να το εχεις υπόψην σου…☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

@Raf123 κοριτσάκι μου όμορφο είχα καιρό να μπω κ να μάθω τα νέα σας .συγχαρητήρια ομορφιά μου. Κάθε ευτυχία σου εύχομαι. Χάρηκα πάρα πάρα πολύ. Να προσέχεις τον εαυτό σου κ καλό υπόλοιπο στο όμορφο ταξίδι. 

@babyblue94 δώσε πόνο...Τον Μάιο σε περιμένουμε κ οι υπόλοιπες ❣❣❣❣❣❣❣❣❣

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ!! Εύχομαι να βρεθεί το πρόβλημα και να γαντζωθεί ένα καλό σποράκι την επόμενη φορά…

Εσυ τι κανεις;; Πηγές στο γιατρο που μας έλεγες;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️

το μάτι γαρίδα από τις 5:30 δεν ξέρω αν είναι λόγο της εγκυμοσύνης…

καλημερα.. ειναι απο την χαρα αλλα να ξεκουραζεσαι.. να κοιμασαι καλα και να απολαυσεις περιποιηση ... εμενα με επιαναν κατι υπνηλιες αστα.. απο τις 8 κοιμομουν στον καναπε χωρις να το καταλαβω.. ολη μερα χασμουριομουν.. αχ τι ωραιες στιγμες ειναι αυτες.. απολαυσε τες οσο πιο πολυ μπορεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου.. επιτελους μετα απο αρκετες μερες ψες κοιμηθηκα ηρεμα.. ειχαμε κατι διαφωνιες με τον αντρα μου.. λιγο που μου βγηκε μαλλον ολη αυτη η πιεση και το αγχος που ειχα με την κουζινα δεν μπορουσα να κοιμηθω καλα.. ξυπνουσα κουρασμενη.. ψες κοιμηθηκα και απολαυσα υπνο.. ειμαι ηρεμη επιτελους και τωρα το καταλαβαινω ποσο πιεση ειχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️

το μάτι γαρίδα από τις 5:30 δεν ξέρω αν είναι λόγο της εγκυμοσύνης…

Καλημέρα κορίτσια!🥰

Καλημέρα raf μου!💗

Κι εγώ τις πρώτες ημέρες ξυπνούσα ξημερώματα! Δεν ξέρω γιατί! Αφού ο άντρας μου μου έλεγε πρέπει να κοιμάσαι να ξεκουράζεσαι αλλά εγώ δεν μπορούσα με τίποτα. Έχω όμως τώρα δύο ημέρες που κοιμάμαι βαριά κάτι που για εμένα είναι πολύ περίεργο!

Δεν πρέπει όμως σιγά σιγά να αρχίζουν να δηλώνουν την παρουσία τους τα νινακια μας; Νομίζω μας στέλνουν μηνύματα!😉😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα.. ειναι απο την χαρα αλλα να ξεκουραζεσαι.. να κοιμασαι καλα και να απολαυσεις περιποιηση ... εμενα με επιαναν κατι υπνηλιες αστα.. απο τις 8 κοιμομουν στον καναπε χωρις να το καταλαβω.. ολη μερα χασμουριομουν.. αχ τι ωραιες στιγμες ειναι αυτες.. απολαυσε τες οσο πιο πολυ μπορεις

Η αλήθεια χθες είχα κουραστεί παρά πολύ…κατά τις 4 το απόγευμα με έπιασε μια νύστα αστα!! Κοιμήθηκα νωρις γύρω στις 9:30 πήγα για ύπνο! Προσπαθω να μην έχω άγχος…κ αύριο θα δω αν θα κάνω κ άλλη χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!🥰

Καλημέρα raf μου!💗

Κι εγώ τις πρώτες ημέρες ξυπνούσα ξημερώματα! Δεν ξέρω γιατί! Αφού ο άντρας μου μου έλεγε πρέπει να κοιμάσαι να ξεκουράζεσαι αλλά εγώ δεν μπορούσα με τίποτα. Έχω όμως τώρα δύο ημέρες που κοιμάμαι βαριά κάτι που για εμένα είναι πολύ περίεργο!

Δεν πρέπει όμως σιγά σιγά να αρχίζουν να δηλώνουν την παρουσία τους τα νινακια μας; Νομίζω μας στέλνουν μηνύματα!😉😊

Και εγώ το ίδιο! Υπό αλλες συνθήκες σιγά μη ξυπνούσα από τις 5:30 χαχαχαχαχα ποτέ εχεις υπέρηχο εσυ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!❤️❤️ ηλιολουστη μερα σημερα εδω στην Αθηνα!!!!!! 🌞 αντε μια μερουλα δουλειας εμεινε και μετα αργιες να ξεκουραστουμε!!! Για Πασχα εμεις θα παμε στο χωριο του αντρα μου, προς Μεσολογγι!!!! στην αγαπημενη μου και γλυκομιλητη πεθερουλα μου!!!!! 😂😂😂 τι θα κανετε εσεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!❤️❤️ ηλιολουστη μερα σημερα εδω στην Αθηνα!!!!!! 🌞 αντε μια μερουλα δουλειας εμεινε και μετα αργιες να ξεκουραστουμε!!! Για Πασχα εμεις θα παμε στο χωριο του αντρα μου, προς Μεσολογγι!!!! στην αγαπημενη μου και γλυκομιλητη πεθερουλα μου!!!!! 😂😂😂 τι θα κανετε εσεις;;

Χαχαχαχα 

είναι πολύ ωραία το Πάσχα εκείνες οι περιοχές, είχαμε πάει οικογενειακώς όταν ήμουν μικρή στη Ναυπακτο και ήταν πολύ ωραία..με τα έθιμα!! 
 

εμεις σήμερα ειναη η τελευταία μας ημέρα δουλεια κ ξανά από την Πέμπτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχα 

είναι πολύ ωραία το Πάσχα εκείνες οι περιοχές, είχαμε πάει οικογενειακώς όταν ήμουν μικρή στη Ναυπακτο και ήταν πολύ ωραία..με τα έθιμα!! 
 

εμεις σήμερα ειναη η τελευταία μας ημέρα δουλεια κ ξανά από την Πέμπτη

αυτα ειναι!!!! μια βδομαδουλα off!!!!! το καλυτερο πασχα και τα καλυτερα γενεθλια φετος!!! και του χρονου με το μωρακι σας αγκαλιτσα!!!!!!!😍😍😍❤️❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!❤️❤️ ηλιολουστη μερα σημερα εδω στην Αθηνα!!!!!! 🌞 αντε μια μερουλα δουλειας εμεινε και μετα αργιες να ξεκουραστουμε!!! Για Πασχα εμεις θα παμε στο χωριο του αντρα μου, προς Μεσολογγι!!!! στην αγαπημενη μου και γλυκομιλητη πεθερουλα μου!!!!! 😂😂😂 τι θα κανετε εσεις;;

εγω μενω σε χωριο αρα θα κανουμε και τα εθιμα του πασχα.. θα ειμαστε πιο χαλαροι επιτελους.. θα αρχισει και ο αγωνας για τον επομενο μηνα .. ελπιζω να γινει η ανασταση και για μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Η αλήθεια χθες είχα κουραστεί παρά πολύ…κατά τις 4 το απόγευμα με έπιασε μια νύστα αστα!! Κοιμήθηκα νωρις γύρω στις 9:30 πήγα για ύπνο! Προσπαθω να μην έχω άγχος…κ αύριο θα δω αν θα κάνω κ άλλη χοριακη 

εμενα περσι δεν με ειχε βαλει να κανω χοριακη στην αρχη.. με εβαλε οταν στην 6η βδομαδα δεν φαινοταν κατι και ηθελε να δει αν συμπιπτει ο υπερηχος με την χοριακη.. με τοση χοριακη που εχεις νομιζω δεν χρειαζεται αλλα αν θα εισαι πιο ηρεμη να κανεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ!! Εύχομαι να βρεθεί το πρόβλημα και να γαντζωθεί ένα καλό σποράκι την επόμενη φορά…

Εσυ τι κανεις;; Πηγές στο γιατρο που μας έλεγες;;; 

Καλημέρα όλη μέρα

Πήγα στο Έλενα και σε ενδοκρινολόγο έκανα 7 σελίδες εξετάσεις..δεν περίμενα ότι υπάρχουν τόσες πολλές..ε λογικό είναι να σου βρουν κάτι χαχαχα τόσες εξετάσεις δεν μπορεί όλα τέλεια.Από το Έλενα περιμένω αποτελέσματα μετά το Πάσχα ο ενδοκρινολόγος θέλει να γίνουν 3η μέρα περιόδου οπότε αναμένω.

Πάντως τελικά η προλακτίνη λένε δεν παίζει ρόλο όταν είναι γύρω στο 20,25 αλλά παίζει τελικά .Πάνε πέρασαν αυτά.Έχεις μία τέλεια χοριακή και είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα τέλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα όλη μέρα

Πήγα στο Έλενα και σε ενδοκρινολόγο έκανα 7 σελίδες εξετάσεις..δεν περίμενα ότι υπάρχουν τόσες πολλές..ε λογικό είναι να σου βρουν κάτι χαχαχα τόσες εξετάσεις δεν μπορεί όλα τέλεια.Από το Έλενα περιμένω αποτελέσματα μετά το Πάσχα ο ενδοκρινολόγος θέλει να γίνουν 3η μέρα περιόδου οπότε αναμένω.

Πάντως τελικά η προλακτίνη λένε δεν παίζει ρόλο όταν είναι γύρω στο 20,25 αλλά παίζει τελικά .Πάνε πέρασαν αυτά.Έχεις μία τέλεια χοριακή και είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα τέλεια

Ωραία όποτε θα αναμένουμε να μας πεις τα αποτελέσματα!! Και αν οντως υπάρχει πρόβλημα να το αντιμετωπίσετε! Εμένα η προλακτινη μου ήταν 45 κάπου εκεί δεν ήταν πολύ ψηλή σε σχέση με αλλά κορίτσια που βλέπω αλλά μάλλον επηρέαζε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️

το μάτι γαρίδα από τις 5:30 δεν ξέρω αν είναι λόγο της εγκυμοσύνης…

Καλημερα!!!! ❤️❤️

Εμενα παντως και τωρα και τις προηγουμενες φορες με πιανει αυπνια, ξυπναω 5-5:30... Και ας ακουγα οτι οι περισσοτερες εχουν υπνηλια 😅

Απο την εγκυμοσυνη ειναι κοριτσακι μου, σε καποιες μας βγαινει ετσι!!! 😘😘

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

εγω μενω σε χωριο αρα θα κανουμε και τα εθιμα του πασχα.. θα ειμαστε πιο χαλαροι επιτελους.. θα αρχισει και ο αγωνας για τον επομενο μηνα .. ελπιζω να γινει η ανασταση και για μας

το πασχα ειναι μονο για χωριο και πολυ φαι!!!!😂 μακαρι ναντια μου να ειμαστε οι τυχερες του επομενου μηνα!!!! 🤞🤞❤️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

το πασχα ειναι μονο για χωριο και πολυ φαι!!!!😂 μακαρι ναντια μου να ειμαστε οι τυχερες του επομενου μηνα!!!! 🤞🤞❤️🤰

Είχα φάει ένα τελειο κρέας στη Ναυπακτο νομίζω ότι είναι τοπικό τους, ήτανε στη σούβλα κ λέγεται εξοχικό 🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

το πασχα ειναι μονο για χωριο και πολυ φαι!!!!😂 μακαρι ναντια μου να ειμαστε οι τυχερες του επομενου μηνα!!!! 🤞🤞❤️🤰

μακαρι γιατι εγω εχω περιορισμενο χρονο.. μεχρι σεπτεμβρη μου ειπε η γιατρος .. μετα θα παω να με δει και φανταζομαι θα μου πει για αλλους τροπους που ο αντρας μου ουτε να ακουσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλημερα!!!! ❤️❤️

Εμενα παντως και τωρα και τις προηγουμενες φορες με πιανει αυπνια, ξυπναω 5-5:30... Και ας ακουγα οτι οι περισσοτερες εχουν υπνηλια 😅

Απο την εγκυμοσυνη ειναι κοριτσακι μου, σε καποιες μας βγαινει ετσι!!! 😘😘

 

Ωχ και εγώ ελεγα θα χορταίνω ύπνο…χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...