Μετάβαση σε περιεχόμενο

MΩΡΑΚΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η anthi_89 είπε:

Όλα πήγαν καλά κορίτσια. Δόξα τω θεώ! Τώρα θέλει προσοχή κ γενικά ξάπλα, αλλά τώρα δε με νοιάζει καθόλου αυτό. Το σημαντικό είναι ότι προλάβαμε!:

@Kleo1997 καλά αποτελέσματα. Όλα καλά θα είναι!

Τέλεια χαίρομαι πολύ για εσένα 💖💗 

Και εγώ αυτό πιστεύω αλλά η αγωνία καταλαβαίνεις 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι οτι σε νιώθω και σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί κι εγώ αγχώνομαι πολύ για την β επιπέδου που εχω στις 27-7! Να πάνε όλα καλά κορίτσι μου!! Αντε να μας στείλεις μηνυμα να μας πεις τα καλά νέα την Δευτέρα να πάρουμε κουράγιο κι εμείς που είμαστε στην αναμονή! Φιλιά

Ανχος αγωνία όλα μαζί !!!! Αν και έχω προαίσθημα ότι όλα καλά θα πάνε , αλλά ξέρεις πως είναι . Εγώ Δευτέρα θα είμαι 20 και 5 ..νωρίς νωρίς θα την κάνω ανυπομονώ .  

Αν και κλωτσαει πολυ.  Κάθε μέρα και πιο πολύ....

Θα σας πω και την Δευτέρα τα νέα μου ....εύχομαι να είναι όλα καλά .. περιμένουμε και τα δικά σου ..💟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Ανχος αγωνία όλα μαζί !!!! Αν και έχω προαίσθημα ότι όλα καλά θα πάνε , αλλά ξέρεις πως είναι . Εγώ Δευτέρα θα είμαι 20 και 5 ..νωρίς νωρίς θα την κάνω ανυπομονώ .  

Αν και κλωτσαει πολυ.  Κάθε μέρα και πιο πολύ....

Θα σας πω και την Δευτέρα τα νέα μου ....εύχομαι να είναι όλα καλά .. περιμένουμε και τα δικά σου ..💟

Καλησπερα κοριτσι μου! Ολα τελεια θα πανε, μην ανησυχεις! Αφου το νοιωθεις να κλωτσαει πολυ, ολα ειναι μια χαρα!

Και γω νωρις την εκανα, ακριβως 20 εβδομαδων. Τιποτα δεν ειναι, μετρησεις και ελεγχο σε ολα τα οργανα κανουν. 

Αντε περιμενουμε την Δευτερα τα καλα σου νεα! Καλη επιτυχια! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου! Ολα τελεια θα πανε, μην ανησυχεις! Αφου το νοιωθεις να κλωτσαει πολυ, ολα ειναι μια χαρα!

Και γω νωρις την εκανα, ακριβως 20 εβδομαδων. Τιποτα δεν ειναι, μετρησεις και ελεγχο σε ολα τα οργανα κανουν. 

Αντε περιμενουμε την Δευτερα τα καλα σου νεα! Καλη επιτυχια! ❤️❤️

Ναι δεν μπορώ να πω δόξα το θεό κάθε μέρα με θυμάται ..τις περισσότερες ώρες που ξαπλώνω κλωτσαει και είδα και το δέρμα να κουνιέται λίγο .... απλώς ξες η αγωνία το ανχος ..όσο πλησιάζουν οι μέρες....να κάνω μια ερώτηση το προσωπάκι το είδες ??? ..

Σε ευχαριστώ πολύ ..θα σας πω Δευτέρα βράδυ τι έγινε ...❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eleni25 είπε:

Απ' ότι έχω καταλάβει τα μωράκια του Νοέμβρη θα βγουν μαχητές/μαχητριες! Όλα να πάνε κατ ευχήν, και να κυλήσουν οι μέρες σαν νερό εύχομαι.. 

Αντε να τα δούμε τα μωρακια μας του Νοεμβρίου...αντε να έρθει αυτός ο ευλογημένος Νοέμβριος! Δεν έχει ένα κουμπί να το πατήσω???🕹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kleo1997 είπε:

Ναι δεν μπορώ να πω δόξα το θεό κάθε μέρα με θυμάται ..τις περισσότερες ώρες που ξαπλώνω κλωτσαει και είδα και το δέρμα να κουνιέται λίγο .... απλώς ξες η αγωνία το ανχος ..όσο πλησιάζουν οι μέρες....να κάνω μια ερώτηση το προσωπάκι το είδες ??? ..

Σε ευχαριστώ πολύ ..θα σας πω Δευτέρα βράδυ τι έγινε ...❤️❤️❤️❤️

Ειναι πολυ καλο που σε θυμαται καθε μερα! Εγω καποιες μερες το νοιωθω και καποιες οχι αλλα προσπαθω να σκεφτομαι οτι ολα ειναι καλα!

Καταλαβαινω απολυτα την αγωνια και το αγχος.. Και γω ετσι ακριβως ημουν πριν την εξεταση και ακομα ειμαι για να πω την αληθεια.. Ναι, εννοειται βλεπεις προσωπακι! Εγω μενω εξωτερικο και ειναι ολα μεσω νοσοκομειου, οποτε δεν παιζουν 3d και 4d πχ, αλλα οταν πηγαινω απο μονη μου ιδιωτικα για υπερηχο, μου το δειχνουν και ετσι. Παντως θα δεις το προσωπακι του!

Αντε περιμενουμε τα νεα σου την Δευτερα! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Ανχος αγωνία όλα μαζί !!!! Αν και έχω προαίσθημα ότι όλα καλά θα πάνε , αλλά ξέρεις πως είναι . Εγώ Δευτέρα θα είμαι 20 και 5 ..νωρίς νωρίς θα την κάνω ανυπομονώ .  

Αν και κλωτσαει πολυ.  Κάθε μέρα και πιο πολύ....

Θα σας πω και την Δευτέρα τα νέα μου ....εύχομαι να είναι όλα καλά .. περιμένουμε και τα δικά σου ..💟

Εγώ 22 & 3 θα ειμαι οταν κανω την β επιπέδου! Την κάνω στον ίδιο που εκανα την αυχενική κ ο ίδιος μου είπε πότε να παω για β επιπεδου! Αντε περιμενουμε τα καλά σου νέα!! Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Ειναι πολυ καλο που σε θυμαται καθε μερα! Εγω καποιες μερες το νοιωθω και καποιες οχι αλλα προσπαθω να σκεφτομαι οτι ολα ειναι καλα!

Καταλαβαινω απολυτα την αγωνια και το αγχος.. Και γω ετσι ακριβως ημουν πριν την εξεταση και ακομα ειμαι για να πω την αληθεια.. Ναι, εννοειται βλεπεις προσωπακι! Εγω μενω εξωτερικο και ειναι ολα μεσω νοσοκομειου, οποτε δεν παιζουν 3d και 4d πχ, αλλα οταν πηγαινω απο μονη μου ιδιωτικα για υπερηχο, μου το δειχνουν και ετσι. Παντως θα δεις το προσωπακι του!

Αντε περιμενουμε τα νεα σου την Δευτερα! ❤️❤️❤️

Ααα καταλαβα με το καλό και σε σένα 💖💖💖 μακάρι να είναι όλα καλά και το κερασάκι στη τούρτα να είναι αυτό 💟💟💟💟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η skorpina78 είπε:

Εγώ 22 & 3 θα ειμαι οταν κανω την β επιπέδου! Την κάνω στον ίδιο που εκανα την αυχενική κ ο ίδιος μου είπε πότε να παω για β επιπεδου! Αντε περιμενουμε τα καλά σου νέα!! Φιλια

Εγώ επειδή στη προηγούμενη εγκυμοσύνη εμφάνισα θρομβοφυλια ...είχα θέμα υγείας τέλος πάντων ..με παρακολουθούν στενά και ο γιατρός που κάνει αυχενική και η γυναικολόγος ..και αυτός μου είπε την ημερομηνία αν επιτρέπεται Θεσσαλονίκη μένεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kleo1997 είπε:

Εγώ επειδή στη προηγούμενη εγκυμοσύνη εμφάνισα θρομβοφυλια ...είχα θέμα υγείας τέλος πάντων ..με παρακολουθούν στενά και ο γιατρός που κάνει αυχενική και η γυναικολόγος ..και αυτός μου είπε την ημερομηνία αν επιτρέπεται Θεσσαλονίκη μένεις 

Όχι κορίτσι μου! Πάτρα είμαι!! Εγώ πάλι κάνω προληπτικά μια ενεση κλεξαν καθημερινά! Κ λογω διδυμης κυησης πινω κ ουτρο ακομα μαγνησιο κ σιδηρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Όχι κορίτσι μου! Πάτρα είμαι!! Εγώ πάλι κάνω προληπτικά μια ενεση κλεξαν καθημερινά! Κ λογω διδυμης κυησης πινω κ ουτρο ακομα μαγνησιο κ σιδηρο!

Ααααα μια χαρά ....μια από τα ίδια ..κάνω ινοχεπ και σαλοσπιρ ... εμένα τα σταμάτησε τα ουλτροτζεσταν ... παίρνω μαγνήσιο 2 την ημέρα και φυλλικό οξύ ... σίδηρο και εγώ θέλω να μου δώσει άρχισα να έχω ζαλάδες ... δίδυμακια 🥰🥰🥰 με το καλό ...♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γριάς μόλις τελείωσα από την β επιπέδου όλα καλά , όλα όπως πρέπει ...μας πήρε 2,5 ώρες γιατί κοιμόταν μπρούμυτα χαχαχα....όλα φαινόταν φυσιολογικα ...είναι ευτυχισμένη ..νιώθω σαν να ανέβηκα βουνό ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Γριάς μόλις τελείωσα από την β επιπέδου όλα καλά , όλα όπως πρέπει ...μας πήρε 2,5 ώρες γιατί κοιμόταν μπρούμυτα χαχαχα....όλα φαινόταν φυσιολογικα ...είναι ευτυχισμένη ..νιώθω σαν να ανέβηκα βουνό ...

Μπραβο κοριτσι μου! Τελεια τα νεα σου! Αντε να χαλαρωσεις τωρα και να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου!!! Ολα πανε μια χαρα!!! 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Γριάς μόλις τελείωσα από την β επιπέδου όλα καλά , όλα όπως πρέπει ...μας πήρε 2,5 ώρες γιατί κοιμόταν μπρούμυτα χαχαχα....όλα φαινόταν φυσιολογικα ...είναι ευτυχισμένη ..νιώθω σαν να ανέβηκα βουνό ...

Μπράβο κορίτσι μου! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου! Σας γραφω κιε γω τα νεα μου και εδω

Αυριο εχω τη Β επιπεδου! Χθες εκανα το εμβολιο κοβιντ και παρολο που εννοειται εχω ακουσειοτι προτεινεται κλπ και απο τοσες πολλες κοπελες οτι ολα πηγαν καλα εχω μια ανυσυχια παντα επειδη ειμαιεγκυος! 

Επισης εχω παρει 9 κιλα  και εχω οριακα σακχαρο και ετσι εχω ξεκινησει λιγο διατροφη και προσοχη οχι υπερβολικα πραγματα πριν καν κανω την καμπυλη σακχαρου! Ευτυχως αλλαξα γιατρο και ασχοληθηκε λιγο μαζι μου γιατι αλλιως θα ειχα παρει 30 κιλα!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Γριάς μόλις τελείωσα από την β επιπέδου όλα καλά , όλα όπως πρέπει ...μας πήρε 2,5 ώρες γιατί κοιμόταν μπρούμυτα χαχαχα....όλα φαινόταν φυσιολογικα ...είναι ευτυχισμένη ..νιώθω σαν να ανέβηκα βουνό ...

Μπραβο κοριτσι μου κι εγω αυριο εχω!!! Ολα τελεια θα σου πανε, θα δεις!!! Μπραβο σου!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Σας γραφω κιε γω τα νεα μου και εδω

Αυριο εχω τη Β επιπεδου! Χθες εκανα το εμβολιο κοβιντ και παρολο που εννοειται εχω ακουσειοτι προτεινεται κλπ και απο τοσες πολλες κοπελες οτι ολα πηγαν καλα εχω μια ανυσυχια παντα επειδη ειμαιεγκυος! 

Επισης εχω παρει 9 κιλα  και εχω οριακα σακχαρο και ετσι εχω ξεκινησει λιγο διατροφη και προσοχη οχι υπερβολικα πραγματα πριν καν κανω την καμπυλη σακχαρου! Ευτυχως αλλαξα γιατρο και ασχοληθηκε λιγο μαζι μου γιατι αλλιως θα ειχα παρει 30 κιλα!!

 

Καλημέρα, καλή επιτυχία για τη Β επιπέδου. Για τα κιλά μην ανησυχείς, αλλά αν πρόκειται για το σάκχαρο τότε πρέπει να προσέξεις όσο μπορείς! Όλα θα πάνε καλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Γριάς μόλις τελείωσα από την β επιπέδου όλα καλά , όλα όπως πρέπει ...μας πήρε 2,5 ώρες γιατί κοιμόταν μπρούμυτα χαχαχα....όλα φαινόταν φυσιολογικα ...είναι ευτυχισμένη ..νιώθω σαν να ανέβηκα βουνό ...

Καλημέρα  μπράβοοο αντε πάει κ αυτό...μια βαθιά αναπνοή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Σας γραφω κιε γω τα νεα μου και εδω

Αυριο εχω τη Β επιπεδου! Χθες εκανα το εμβολιο κοβιντ και παρολο που εννοειται εχω ακουσειοτι προτεινεται κλπ και απο τοσες πολλες κοπελες οτι ολα πηγαν καλα εχω μια ανυσυχια παντα επειδη ειμαιεγκυος! 

Επισης εχω παρει 9 κιλα  και εχω οριακα σακχαρο και ετσι εχω ξεκινησει λιγο διατροφη και προσοχη οχι υπερβολικα πραγματα πριν καν κανω την καμπυλη σακχαρου! Ευτυχως αλλαξα γιατρο και ασχοληθηκε λιγο μαζι μου γιατι αλλιως θα ειχα παρει 30 κιλα!!

 

Μπράβο κοπέλα μου! Με το καλό η β επιπέδου! Να μας πεις τα νεα σου! Καλό´ που προσέχεις την διατροφή σου!! Εγω 20+2 κ το πολυ να χω παρει ενα κιλο κ με διδυμακια! Προσέχω πολυ! Κ δεν εχω κ θεμα ζακχαρου! Αχχ κι εγω εχω β επιπεδου!! Αλλα στις 27/7 κ ανυπομονω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Nat20 είπε:

Μπραβο κοριτσι μου! Τελεια τα νεα σου! Αντε να χαλαρωσεις τωρα και να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου!!! Ολα πανε μια χαρα!!! 😘😘

Ευχαριστώ πάρα πολύ να είσαι καλά ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημέρα  μπράβοοο αντε πάει κ αυτό...μια βαθιά αναπνοή!

Καλημέρα πάει πάει και αυτό .. μια βαθιά ανάσα ..που περίμενα καιρό ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μπραβο κοριτσι μου κι εγω αυριο εχω!!! Ολα τελεια θα σου πανε, θα δεις!!! Μπραβο σου!!🥰

Σου εύχομαι με το καλό ..όλα να σου πάνε υπέροχα ..όσο για τον γιατρό καλά έκανες και βρήκες έναν άνθρωπο να ασχοληθεί μαζί σου γιατί έτσι πρέπει να είναι οι γιατροί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλησπέρα!!!!

Εύχομαι να είστε όλες καλά και τα μωράκια σας !!!

Σήμερα μπήκα στην 21η εβδομάδα και από εχτες λόγω ταξιδιού κουραστηκα πάρα πολύ.. με αποτέλεσμα εχτές το βράδυ τα ποδια μου αστράγαλο και κάτω έγιναν τουμπανο. Μετά από θεωρητική ξεκούραση δεν έχουν ξεπρηστει  και μόλις περπατήσω πονάει η πατούσα μου και δεν ξεπρηζονται. Το μεγάλο μου πρόβλημα είναι ότι είναι Σάββατο και μέχρι την Δευτέρα  θα σκασω και δεν είμαι στην πόλη μου για να με δει ο γιατρός.

Θεωρείτε ότι είναι φυσιολογικο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!! Τι κανετε? Εγω εκανα Β επιπεδου την εβδομαδα που περασε και ηταν ολα ενταξει, ηταν βεβαια λιγο συντομα 20 λεπτα αλλα πιστευω ολα καλα. Το μονο που με ανησυχσε λιγο ειναι μωρακι δεν ειχε παρει οσο επρεπε απο γραμματια αλλα αυτο το ειδα εγω συγκρινοντας με προηγουμενο υπερηχο δεν μου ειπαν εκει κατι. Εσεις τι κανετε? Να εχετε ια ομορφη Κυριακη❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Hope91 είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα!!!!

Εύχομαι να είστε όλες καλά και τα μωράκια σας !!!

Σήμερα μπήκα στην 21η εβδομάδα και από εχτες λόγω ταξιδιού κουραστηκα πάρα πολύ.. με αποτέλεσμα εχτές το βράδυ τα ποδια μου αστράγαλο και κάτω έγιναν τουμπανο. Μετά από θεωρητική ξεκούραση δεν έχουν ξεπρηστει  και μόλις περπατήσω πονάει η πατούσα μου και δεν ξεπρηζονται. Το μεγάλο μου πρόβλημα είναι ότι είναι Σάββατο και μέχρι την Δευτέρα  θα σκασω και δεν είμαι στην πόλη μου για να με δει ο γιατρός.

Θεωρείτε ότι είναι φυσιολογικο; 

Κοριτσι μου καλημερα! Δεν ξερω καθολου για αυτο το θεμα, αλλα αν ακομη δεν εισαι καλα , να παρεις το γυναικολογο παρολο ου ειναι Κυριακη να ρωτησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...