Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ.Είχες κι εσύ συνεχόμενες ατυχίες και πόσο ετών είσαι?Γιατί κι εγώ θα το ψάξω αυτόν τον μήνα.Είμαι βέβαια μεγαλούτσικη αλλά να δω μήπως φταίει και κάτι άλλο.Τουλάχιστον να πούμε ότι κάναμε ότι ήταν δυνατόν και όλα καλά θα πάνε.Να χαίρεσαι το/τα παιδάκι/α σου και εκείνα εσένα

Να σου πω δεν πιστεύω ότι φταίει η ηλικία αφού γίνεται η σύλληψη. Έχω συνάδερφο στα 46 με φυσική σύλληψη έπιασε το δεύτερο. Ο αιματολογος θα μπει στη λεπτομέρεια μπορεί να είναι κάτι που αντιμετωπίζεται εύκολα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Μπήκαμε στον πέμπτο με τη μπουμπού μου, δόξα τω Θεό καλά είναι τα πράγματα. Έχω πάρει απόφαση αφού γεννηθεί θα βγάλω και το δεύτερο ινομυωμα που μεγάλωσε με την εγκυμοσύνη. Ευτυχώς έχω τη στήριξη του συζύγου. Ήμουν πάντα της άποψης μέχρι να έρθουν τα δύσκολα δεν ξέρεις τι άνθρωπο παντρεύτηκες. Πήρα και λάδι από την Παναγία την Φανερωμένη και βάζω στην κοιλιά το πρωί και πιστεύω θα μας το φέρει με υγεία το μωρό η Παναγία μας. 

Πολύ σωστό αυτό που είπες για τον άντρα!!! Εύχομαι να σου πάνε όλα ΚΑΤ ευχήν και πάντα να στηρίζεται κ να αγαπάτε ο ενας τον άλλον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ ήρθα στη καινούργια γιατρο…βασικά μια απλή εξέταση θα κάνω, θα της δείξω ολες τις εξετάσεις να δω κ αυτή τι θα μου πει και θα της ζητήσω να κάνουμε μια παρακολούθηση ωορρηξιας λίγους μηνες…αγχώθηκα τώρα είναι η αλήθεια χωρις να υπάρχει λόγος δε με μπορώ καθόλου 😅🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα κάθε λίγο καραντίνα είστε!!! Ποτέ θα σταματήσει επιτελους ο κορονοιος;;; Μας κούρασε αλήθεια…αντί να μειώνονται αυξάνονται τα κρούσματα 

Αστα κουραστηκαμε παρα πολυ.. κρουσματα εχει πολλα αλλα νοσηλιες λιγες αρα ας το σταματησουν ολο αυτο.. εγινε σαν μια γριπη.. αν καναμε τεστ καθε χρονο οταν εχει αλλαγη ο καιρος θα βρισκαμε πολλους με γριπη απλα τωρα το εκαναν τραγικο και τρομοκρατησαν τον κοσμο.. τα μωρα βγαινουν θετικα και κλαινε μου ειπε η δασκαλα του μικρου.. ημαρτον δλδ.. σιγουρα εχει ανθρωπους που το περνανε δυσκολα γιαυτο πρεπει ολοι να προσεχουμε ομως οχι με ολη αυτη την τρομοκρατια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια εγώ ήρθα στη καινούργια γιατρο…βασικά μια απλή εξέταση θα κάνω, θα της δείξω ολες τις εξετάσεις να δω κ αυτή τι θα μου πει και θα της ζητήσω να κάνουμε μια παρακολούθηση ωορρηξιας λίγους μηνες…αγχώθηκα τώρα είναι η αλήθεια χωρις να υπάρχει λόγος δε με μπορώ καθόλου 😅🤪🤪

ευχομαι να τα καταφερεις και να πανε ολα καλα με την νεα γιατρ.. οσο για το αγχος αστα και εγω καθε φορα μεσα στο αγχος ειμαι σαμπως και θα με σκοτωσει η γυναικά χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evaioan είπε:

Να σου πω δεν πιστεύω ότι φταίει η ηλικία αφού γίνεται η σύλληψη. Έχω συνάδερφο στα 46 με φυσική σύλληψη έπιασε το δεύτερο. Ο αιματολογος θα μπει στη λεπτομέρεια μπορεί να είναι κάτι που αντιμετωπίζεται εύκολα. 

Σίγουρα παίζει.Για την ποιότητα των ωαρίων σίγουρα.Αλλά δεν μπορεί κάθε 3 και λίγο να συμβαίνει αυτο.Και αν δεν το ψάξουμε δεν θα μάθουμε.Με το καλό το μωράκι σου.Το περιμένεις  από ότι κατάλαβα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια εγώ ήρθα στη καινούργια γιατρο…βασικά μια απλή εξέταση θα κάνω, θα της δείξω ολες τις εξετάσεις να δω κ αυτή τι θα μου πει και θα της ζητήσω να κάνουμε μια παρακολούθηση ωορρηξιας λίγους μηνες…αγχώθηκα τώρα είναι η αλήθεια χωρις να υπάρχει λόγος δε με μπορώ καθόλου 😅🤪🤪

Μην αγχωνεσαι ραφαελα μου! ❤️❤️ ειναι και γυναικα! θα σε καταλαβει! ειμαστε εδω και περιμενουμε τα νεα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου άρεσε παρά πολύ η γιατρος!!! ❤️❤️❤️❤️ Μου τα εξήγησε όλα τα πάντα! Μου είπε θελουμε βοήθεια αλλά οπως νιώθω εγώ μετά τον γάμο δεν θα με πιέσει να γίνει κάτι άμεσα…ή να κάνουμε και μια πρόκληση ωορρηξιας αφού η ΑΜΗ μου είναι χαμηλή να έχουμε πιο πολλες πιθανότητες. Η ΑΜΗ μου κ η ωοθηκη μου είπε είναι εικόνας μιας κοπέλας 38-40 χρόνων (δεν θέλω να θίξω κάποια κοπελες απλά αυτό μου είπε η γιατρος) ότι δεν φαίνεται εικόνα 30χρονης! Ομως να μην αγχώνομαι!!! 

 Εμφανίστηκε κ μια κύστη θέλει να την δει μετά την περίοδο αν έχει φύγει! Να κάνω ξανά μια εξέταση προλακτινης τώρα που θα μου έρθει η περίοδος κ μια βιταμίνη D3. Να δώσουμε ακόμα λίγο χρόνο στο σπερμα περίπου 2-3 μηνες και να πάει εκεί ο άντρας μου να δώσει δειγμα! Λέμε να πάμε τον Ιούνιο! 
 

Το ινομυωμα μου είναι 3.5 εκ θέλει παρακολούθηση δεν επηρεάζει κάπου προς το παρόν κ δεν θέλει να το πειράξει…

και κορίτσια δε μου πήρε καθόλου λεφτά!!!!!!!! 
 

μια ο άντρας μ με τα λίγα σπερματοζωάρια μια εγώ με τα λίγα ωάρια τι να πω μια χαρά τα βρηκαμε 🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μην αγχωνεσαι ραφαελα μου! ❤️❤️ ειναι και γυναικα! θα σε καταλαβει! ειμαστε εδω και περιμενουμε τα νεα σου!!

Να σου πω πάντα ήθελε γυναίκα γιατί καταλαβαίνει καλύτερα η γυναίκα τη γυναίκα κ σε θέμα πόνου κ σε θέματα ευαισθησία! Αλλά κ ο αλλος γιατρος είναι πολύ καλος…περίπου τα ίδια μου είπε απλά η προσέγγιση αυτής ήταν καλύτερη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

ευχομαι να τα καταφερεις και να πανε ολα καλα με την νεα γιατρ.. οσο για το αγχος αστα και εγω καθε φορα μεσα στο αγχος ειμαι σαμπως και θα με σκοτωσει η γυναικά χαχαχαχ

Χαχα ήταν πολύ καλή η γιατρος μου άρεσε παρά πολύ μου έφυγε όλο το άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου άρεσε παρά πολύ η γιατρος!!! ❤️❤️❤️❤️ Μου τα εξήγησε όλα τα πάντα! Μου είπε θελουμε βοήθεια αλλά οπως νιώθω εγώ μετά τον γάμο δεν θα με πιέσει να γίνει κάτι άμεσα…ή να κάνουμε και μια πρόκληση ωορρηξιας αφού η ΑΜΗ μου είναι χαμηλή να έχουμε πιο πολλες πιθανότητες. Η ΑΜΗ μου κ η ωοθηκη μου είπε είναι εικόνας μιας κοπέλας 38-40 χρόνων (δεν θέλω να θίξω κάποια κοπελες απλά αυτό μου είπε η γιατρος) ότι δεν φαίνεται εικόνα 30χρονης! Ομως να μην αγχώνομαι!!! 

 Εμφανίστηκε κ μια κύστη θέλει να την δει μετά την περίοδο αν έχει φύγει! Να κάνω ξανά μια εξέταση προλακτινης τώρα που θα μου έρθει η περίοδος κ μια βιταμίνη D3. Να δώσουμε ακόμα λίγο χρόνο στο σπερμα περίπου 2-3 μηνες και να πάει εκεί ο άντρας μου να δώσει δειγμα! Λέμε να πάμε τον Ιούνιο! 
 

Το ινομυωμα μου είναι 3.5 εκ θέλει παρακολούθηση δεν επηρεάζει κάπου προς το παρόν κ δεν θέλει να το πειράξει…

και κορίτσια δε μου πήρε καθόλου λεφτά!!!!!!!! 
 

μια ο άντρας μ με τα λίγα σπερματοζωάρια μια εγώ με τα λίγα ωάρια τι να πω μια χαρά τα βρηκαμε 🤪🤪🤪

μπραβο ραφαελα μου!!! χαιρομαι που εχεε χημεια και σου εφτιαξε την ψυχολογια!! δωστε λιγο χρονο μετα τις βιταμινες και την αγωγη και ολα καλα θα πανε!!!!! και ο αντρας σου δεν εχει και κανα σπουδαιο θεμα!! τα σπερματοζωαρια ειναι στο οριο και απο κινητικοτητα και μορφολογια σκιζετε!!!!!

εμενα ο δικος μου παει χθες και παιρνει αγκαλια το σωμα του καλοριφερ και μαλιστα απο την μπροστινη μερια..... εκει να τα καψει ολα....

ε τι να του πω εγω μετα;;;;; αμα δεν καταλαβαινει μονος του.....😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου άρεσε παρά πολύ η γιατρος!!! ❤️❤️❤️❤️ Μου τα εξήγησε όλα τα πάντα! Μου είπε θελουμε βοήθεια αλλά οπως νιώθω εγώ μετά τον γάμο δεν θα με πιέσει να γίνει κάτι άμεσα…ή να κάνουμε και μια πρόκληση ωορρηξιας αφού η ΑΜΗ μου είναι χαμηλή να έχουμε πιο πολλες πιθανότητες. Η ΑΜΗ μου κ η ωοθηκη μου είπε είναι εικόνας μιας κοπέλας 38-40 χρόνων (δεν θέλω να θίξω κάποια κοπελες απλά αυτό μου είπε η γιατρος) ότι δεν φαίνεται εικόνα 30χρονης! Ομως να μην αγχώνομαι!!! 

 Εμφανίστηκε κ μια κύστη θέλει να την δει μετά την περίοδο αν έχει φύγει! Να κάνω ξανά μια εξέταση προλακτινης τώρα που θα μου έρθει η περίοδος κ μια βιταμίνη D3. Να δώσουμε ακόμα λίγο χρόνο στο σπερμα περίπου 2-3 μηνες και να πάει εκεί ο άντρας μου να δώσει δειγμα! Λέμε να πάμε τον Ιούνιο! 
 

Το ινομυωμα μου είναι 3.5 εκ θέλει παρακολούθηση δεν επηρεάζει κάπου προς το παρόν κ δεν θέλει να το πειράξει…

και κορίτσια δε μου πήρε καθόλου λεφτά!!!!!!!! 
 

μια ο άντρας μ με τα λίγα σπερματοζωάρια μια εγώ με τα λίγα ωάρια τι να πω μια χαρά τα βρηκαμε 🤪🤪🤪

Κι εγώ σε γυναίκα θα πάω αύριο.Πάντως καθησυχαστική ΄ήταν και πιστεύω ότι αν σε ησύχασε εσένα είναι πολύ σημαντικο γιατι η ψυχολογία παίζει ρόλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μπραβο ραφαελα μου!!! χαιρομαι που εχεε χημεια και σου εφτιαξε την ψυχολογια!! δωστε λιγο χρονο μετα τις βιταμινες και την αγωγη και ολα καλα θα πανε!!!!! και ο αντρας σου δεν εχει και κανα σπουδαιο θεμα!! τα σπερματοζωαρια ειναι στο οριο και απο κινητικοτητα και μορφολογια σκιζετε!!!!!

εμενα ο δικος μου παει χθες και παιρνει αγκαλια το σωμα του καλοριφερ και μαλιστα απο την μπροστινη μερια..... εκει να τα καψει ολα....

ε τι να του πω εγω μετα;;;;; αμα δεν καταλαβαινει μονος του.....😤

χαχαχαχα γέλασα! ο δικός μου κάνει με καυτό νερό μπάνιο! 😁 κάθε φορά του λέω το ίδιο πράγμα! τα καψες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Κι εγώ σε γυναίκα θα πάω αύριο.Πάντως καθησυχαστική ΄ήταν και πιστεύω ότι αν σε ησύχασε εσένα είναι πολύ σημαντικο γιατι η ψυχολογία παίζει ρόλο

Να ρωτήσω κάτι; Εγώ τώρα περιμένω το Σάββατο, αν ήμουν εγκυος τώρα δεν θα βλέπαμε κάτι στον υπέρηχο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

χαχαχαχα γέλασα! ο δικός μου κάνει με καυτό νερό μπάνιο! 😁 κάθε φορά του λέω το ίδιο πράγμα! τα καψες!

Χαχαχαχα κ εμένα κάθε μέρα η ίδια συζήτηση χαχαχα εγώ τώρα τελευταία του λεω να έχουμε επαφή πριν το μπάνιο για να μη τα «κάψει» χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μπραβο ραφαελα μου!!! χαιρομαι που εχεε χημεια και σου εφτιαξε την ψυχολογια!! δωστε λιγο χρονο μετα τις βιταμινες και την αγωγη και ολα καλα θα πανε!!!!! και ο αντρας σου δεν εχει και κανα σπουδαιο θεμα!! τα σπερματοζωαρια ειναι στο οριο και απο κινητικοτητα και μορφολογια σκιζετε!!!!!

εμενα ο δικος μου παει χθες και παιρνει αγκαλια το σωμα του καλοριφερ και μαλιστα απο την μπροστινη μερια..... εκει να τα καψει ολα....

ε τι να του πω εγω μετα;;;;; αμα δεν καταλαβαινει μονος του.....😤

Αυτό μας είπε είναι «μικροπροβλήματα» που δεν αποκλείουμε φυσική σύλληψη απλά άμα ένα χρόνο δεν ηρθε λεει κ η γιατρος μετά όλο και το κάνουμε πιο δύσκολο λόγο άγχους…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Να ρωτήσω κάτι; Εγώ τώρα περιμένω το Σάββατο, αν ήμουν εγκυος τώρα δεν θα βλέπαμε κάτι στον υπέρηχο; 

Δεν εχω εμπειρια ραφαελα μου αλλα νομιζω για να φανει κατι (εστω και σακος ή ασκος όπως το λένε τα κοριτσια) πρεπει να εισαι τλχ 5-6 εβδομαδων και να εχει αυξηθει η χοριακη πάνω απο 2500.. οποτε δε νομιζω οτι φαινεται κατι.... μακαρι να εχεις καθυστερηση και να εχουμε ευχαριστα!!!!!!!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

χαχαχαχα γέλασα! ο δικός μου κάνει με καυτό νερό μπάνιο! 😁 κάθε φορά του λέω το ίδιο πράγμα! τα καψες!

 

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχα κ εμένα κάθε μέρα η ίδια συζήτηση χαχαχα εγώ τώρα τελευταία του λεω να έχουμε επαφή πριν το μπάνιο για να μη τα «κάψει» χαχαχα

αχ τι θα τους κανουμε...;;;;; εμεις σκεφτομαστε ολους τους παραγοντες και δινουν μια και τα γκρεμιζουν ολα... 😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

 

αχ τι θα τους κανουμε...;;;;; εμεις σκεφτομαστε ολους τους παραγοντες και δινουν μια και τα γκρεμιζουν ολα... 😆😆

Μα του λέω, εγώ θα κάνω αυτό, θα κάνω εκείνο, θα πάρω αυτές τις βιταμίνες, θα πάω να κάνω την τάδε εξέταση...εσύ ένα πράγμα έχεις να κάνεις! Μπάνιο με χλιαρό νερό! Μπορείς??! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Να ρωτήσω κάτι; Εγώ τώρα περιμένω το Σάββατο, αν ήμουν εγκυος τώρα δεν θα βλέπαμε κάτι στον υπέρηχο; 

Γλυκούλα μου.καλα σκέφτεσαι.

Όχι δεν θα φαινόταν κάτι. Είναι πολύ νωρίς. Εγώ 5 μισή εβδομάδων δηλαδή μιάμιση βδομάδα καθυστέρηση και είδαμε ένα μικρό κυκλάκι με κάτι άσπρα συννεφάκια μέσα. Αλλά ήταν πολύ μικρό. Δεν θα μπορούσες να δεις κάτι από τώρα. Είναι πάρα πολύ νωρίς. Ο σάκος φαίνεται μου είπε ο γιατρός μετά από 2500 χοριακη. 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Γλυκούλα μου.καλα σκέφτεσαι.

Όχι δεν θα φαινόταν κάτι. Είναι πολύ νωρίς. Εγώ 5 μισή εβδομάδων δηλαδή μιάμιση βδομάδα καθυστέρηση και είδαμε ένα μικρό κυκλάκι με κάτι άσπρα συννεφάκια μέσα. Αλλά ήταν πολύ μικρό. Δεν θα μπορούσες να δεις κάτι από τώρα. Είναι πάρα πολύ νωρίς. Ο σάκος φαίνεται μου είπε ο γιατρός μετά από 2500 χοριακη. 

 

 

 

 

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Δεν εχω εμπειρια ραφαελα μου αλλα νομιζω για να φανει κατι (εστω και σακος ή ασκος όπως το λένε τα κοριτσια) πρεπει να εισαι τλχ 5-6 εβδομαδων και να εχει αυξηθει η χοριακη πάνω απο 2500.. οποτε δε νομιζω οτι φαινεται κατι.... μακαρι να εχεις καθυστερηση και να εχουμε ευχαριστα!!!!!!!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️🤰

Αχ σας ευχαριστώ βρε κορίτσια μου…άρα να συνεχίζω να ελπίζω ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

 

Αχ σας ευχαριστώ βρε κορίτσια μου…άρα να συνεχίζω να ελπίζω ❤️❤️ 

ENNOEITAI!!!!!!!!🤞🤞🤞 μακαρι να εισαι η επομενη 🤰!!!!!!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου σας φαινεται θετικο; ετσι γι αλλαγη ειπα να κανω αυτο το μηνα. Βεβαια χθες ειχαμε 2 επαφες μια πρωι κ μια βραδυ οποτε δν ξερω αν ειναι καλη ιδεα να τον ξεμοναχιασω κ σμρ.....😊😁😇

 

20220314_213026.jpg

Ειναι η τεταρτη φορα που προσπαθω να γραψω αυτο το μηνυμα ελπιζω να ερθει!!!!!!!1

 

Σε περιμενω συντομα με θετικο τεστακι φιλεναδα, ελα παμε δυνατααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

@Hopemumtobeκοριτσι μου βρηκες ακρη με το γιατρο;; πως εισαι;;

Τονια μου δεν εβγαλα ακρη με γιατρο δεν το σηκωσε το τηλ ουτε απαντησε στα μυνυματα! Καταλαβαινεις χθες χαρα.😅 Οποτε κι εγω πηρα οτι νομιζα μομη μου (2 φορες τη μερα x 200) μεχρι να του μιλησω την Παρασκευη που θα βγει η χοριακη. Το προβλημα ειναι οτι ολο το βραδυ εμεινα ξυπνια γιατι μετα τις 3 πρωι μεπιασε τρελη παλινδρομηση στομαχι (που εχω κακο ιστορικο) πιστευω ισως σχετιζεται με προγεστερονη παρολο που πηρα κολπικα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...