Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

Κορίτσια έκανα χοριακη είμαι έγκυος 57💕💕💕💕💕 

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ..αλλά δεν ξέρω πως να το πω στον άντρα μου 🥺🥺🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ περίοδο είχα 20/02 και επαφή 6 του μήνα. Το ίδιο βράδυ με έπιασε φοβερός κολικός εντέρου, χρειάστηκε να πιω δύο παυσίπονα μαζεμένα και να περάσουν 2-3 ώρες για να συνέλθω κάπως. Την τελευταία φορά που είχα τόσο πόνο στο έντερο είχε τύχει να πάω μετά από μερικές μέρες γυναικολόγο και στον υπέρηχο είδε διπλή ωορηξια! Ελπίζω να την πέτυχα, είμαι αισιόδοξη και ας είναι και ένα! 

Σε καταλαβαίνω αυτό που λες για την υπομονή αλλά ανεξάρτητα με την διαφορά ηλικίας που θα έχουν τα παιδιά σου. Κι εγώ έχω με τα αδέλφια μου κι πάντα ήθελα τρία παιδιά όπως είμαστε εμείς. Και όσο περνάνε τα χρόνια η διαφορά εξανεμιζεται. 

Αλλά το ότι δεν έχεις υπομονή το καταλαβαίνω απόλυτα. Και εγώ έχω κουραστεί να ψάχνω γόνιμες, συμπτώματα, τεστ, καθυστερήσεις, χοριακες και στεναχωριες και πάλι από την αρχή. Και εμένα το όριο μου είναι ο Ιούλιος, ίσως το πάω μέχρι Σεπτέμβρη και μετά τέλος, ότι γίνει από εκεί και πέρα μόνο του. Οι αντοχές μικραίνουν και ψυχικά και σωματικά . Μετά θα το πάρω απόφαση και θα ζήσω για την πάρτη μου και τον αντρουλη μου. 

 

Αλλά τι καθόμαστε και λέμε... Λίγα λαλαλλαλαλα μας χωρίζουν από το θετικό τεστακι.... 😂😂😂

Αχ βρε μισοφέγγαρο μου με έκανες και έκλαψα. 

Είμαι πολύ περίεργα αυτές τις μέρες. Μια όλα τα στραβά που έχω περάσει, μια το μωρό που δεν έρχεται και αν έρθει θα καταφέρω αυτή τη φορά να το κρατήσω στα χέρια μου ; Είναι και η δουλειά μου που με αγχωνει και δεν μου αρέσει κιόλας αλλά αναγκαστικά την κάνω.

Τι να πω μακάρι να είμαστε με καλά νέα αυτό τον μήνα.

Αν και έχω πιο έντονα πονακια και δεν νομίζω να έγινε κάτι.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kleo1997 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακη είμαι έγκυος 57💕💕💕💕💕 

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ..αλλά δεν ξέρω πως να το πω στον άντρα μου 🥺🥺🥺

Μπράβο συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 💓💓💓

Κανε του μια έκπληξη με το τεστ εγκυμοσύνης :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kleo1997 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακη είμαι έγκυος 57💕💕💕💕💕 

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ..αλλά δεν ξέρω πως να το πω στον άντρα μου 🥺🥺🥺

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Να έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Αχ βρε μισοφέγγαρο μου με έκανες και έκλαψα. 

Είμαι πολύ περίεργα αυτές τις μέρες. Μια όλα τα στραβά που έχω περάσει, μια το μωρό που δεν έρχεται και αν έρθει θα καταφέρω αυτή τη φορά να το κρατήσω στα χέρια μου ; Είναι και η δουλειά μου που με αγχωνει και δεν μου αρέσει κιόλας αλλά αναγκαστικά την κάνω.

Τι να πω μακάρι να είμαστε με καλά νέα αυτό τον μήνα.

Αν και έχω πιο έντονα πονακια και δεν νομίζω να έγινε κάτι.

 

Όχι βρε μην τα φοβάσαι τα πονακια. Ξέρεις πως είναι αυτά, η μήτρα έχει αρχίσει να παίρνει σήμα και μεγαλώνει. 

Ξέρεις πολύ καλά πως στραβά έχω περάσει και εγώ, έζησα το χειρότερο εφιάλτη μου, και όμως είμαι εδώ και το παλεύω, με τα πάνω και τα κάτω μου, αλλά έτσι είναι η ζωή, όλα συμβαίνουν σε όλους, 

Οσο για τη δουλειά, σε νιώθω γιατί και εγώ είχα κουραστεί ώσπου παρετηθηκα και τώρα ρίχνω τα σχέδια για την επόμενη κίνηση μου. Καταλαβαίνω ότι η ανάγκη για δουλειά όταν υπάρχουν υποχρεώσεις είναι μεγάλο βάρος, οποτε το μόνο που μπορώ να ευχηθω είναι να έρθει κάτι καλύτερο. 

Πάρε αγκαλιά το παιδάκι σου, δωστου και ένα φιλί από εμένα απόψε και μην ανησυχείς, αύριο Όλα Θα είναι αλλιώς ή τουλάχιστον θα έχουμε άλλη μια ευκαιρία να τα αλλάξουμε εμείς όλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Όχι βρε μην τα φοβάσαι τα πονακια. Ξέρεις πως είναι αυτά, η μήτρα έχει αρχίσει να παίρνει σήμα και μεγαλώνει. 

Ξέρεις πολύ καλά πως στραβά έχω περάσει και εγώ, έζησα το χειρότερο εφιάλτη μου, και όμως είμαι εδώ και το παλεύω, με τα πάνω και τα κάτω μου, αλλά έτσι είναι η ζωή, όλα συμβαίνουν σε όλους, 

Οσο για τη δουλειά, σε νιώθω γιατί και εγώ είχα κουραστεί ώσπου παρετηθηκα και τώρα ρίχνω τα σχέδια για την επόμενη κίνηση μου. Καταλαβαίνω ότι η ανάγκη για δουλειά όταν υπάρχουν υποχρεώσεις είναι μεγάλο βάρος, οποτε το μόνο που μπορώ να ευχηθω είναι να έρθει κάτι καλύτερο. 

Πάρε αγκαλιά το παιδάκι σου, δωστου και ένα φιλί από εμένα απόψε και μην ανησυχείς, αύριο Όλα Θα είναι αλλιώς ή τουλάχιστον θα έχουμε άλλη μια ευκαιρία να τα αλλάξουμε εμείς όλα. 

Πραγματικά σε θαυμάζω για το πόσο δυνατή είσαι. 

Και εγώ για τους άλλους είμαι πολύ δυνατή αλλά όχι για εμένα. 

Δυστυχώς δουλεύω σε μια τοξική δουλειά για ούτε 580€ καθαρά αλλά είναι βοήθημα, μόνο με τον μισθό του άντρα μου δεν βγαίνουμε. Ας ελπισω να βρω κάτι καλύτερο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακη είμαι έγκυος 57💕💕💕💕💕 

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ..αλλά δεν ξέρω πως να το πω στον άντρα μου 🥺🥺🥺

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉😁😁😁🥳🥳🥳 κσλους διπλασιασμους κ μια τεκειομηνη κ ανεφελη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!🙏🙏🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακη είμαι έγκυος 57💕💕💕💕💕 

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ..αλλά δεν ξέρω πως να το πω στον άντρα μου 🥺🥺🥺

Κορίτσι μου πολλά συγχαρητήρια!!!! 💗Πέρασες κι εσύ τοσα πολλα την προηγουμενη φορα! Να πανε ολα τελεια αυτη τη φορα, να κανεις ενεσεις σου και να προσεξεις απτην αρχη! Καλε γιατι δενξερεις πως να του το πειςστον ανδρα σου? Φανταζομαι θα ενθουσιαστει!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ποτε ειναι η ωορηξια σου? Να κανεις προσπαθεια!! 💗

Καλημέρα κορίτσια μου,  μια όμορφη μέρα να έχουμε! 

Δευτέρα πήγα γιατρό και μου είπε σε 5, 6 μέρες φουλ επαφές! 

Πόσο χαίρομαι με τη χαρα σου βρε κορίτσι μου,  μόνο που σε διαβάζω καταλαβαίνω οτι τη ψυχολογία σου!! Άντε Περιμένουμε νεα σου, μια διπλάσια χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου άρεσε παρά πολύ η γιατρος!!! ❤️❤️❤️❤️ Μου τα εξήγησε όλα τα πάντα! Μου είπε θελουμε βοήθεια αλλά οπως νιώθω εγώ μετά τον γάμο δεν θα με πιέσει να γίνει κάτι άμεσα…ή να κάνουμε και μια πρόκληση ωορρηξιας αφού η ΑΜΗ μου είναι χαμηλή να έχουμε πιο πολλες πιθανότητες. Η ΑΜΗ μου κ η ωοθηκη μου είπε είναι εικόνας μιας κοπέλας 38-40 χρόνων (δεν θέλω να θίξω κάποια κοπελες απλά αυτό μου είπε η γιατρος) ότι δεν φαίνεται εικόνα 30χρονης! Ομως να μην αγχώνομαι!!! 

 Εμφανίστηκε κ μια κύστη θέλει να την δει μετά την περίοδο αν έχει φύγει! Να κάνω ξανά μια εξέταση προλακτινης τώρα που θα μου έρθει η περίοδος κ μια βιταμίνη D3. Να δώσουμε ακόμα λίγο χρόνο στο σπερμα περίπου 2-3 μηνες και να πάει εκεί ο άντρας μου να δώσει δειγμα! Λέμε να πάμε τον Ιούνιο! 
 

Το ινομυωμα μου είναι 3.5 εκ θέλει παρακολούθηση δεν επηρεάζει κάπου προς το παρόν κ δεν θέλει να το πειράξει…

και κορίτσια δε μου πήρε καθόλου λεφτά!!!!!!!! 
 

μια ο άντρας μ με τα λίγα σπερματοζωάρια μια εγώ με τα λίγα ωάρια τι να πω μια χαρά τα βρηκαμε 🤪🤪🤪

καλημερα.. ειχα ακουσει πολυ καλα σχολια για την συγκεκριμενη κλινικη και την γιατρο και το επιβεβαιωνεις και εσυ.. δηλαδη οντως μπορουν να καταλαβουν απο τις εξετασεις και τον υπερηχο την ηλικια των ωοθηκων μας.. να πω το ημαρτον μου οταν μου ειπε η γιατρος μου οτι ειναι σαν 25αρας εμενα λεω καλα λιγο υπερβολη θα ειναι για να μην αγχωνομαι αλλα τωρα βλεπω οτι ειπε και η δικη σου ηλικια.. τουλαχιστον βρηκες ακρη και ξερεις οτι με λιγη βοηθεια θα γινεις μανουλά.. στο ευχομαι ολοψυχα

 

στις πριν 18 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

μπραβο ραφαελα μου!!! χαιρομαι που εχεε χημεια και σου εφτιαξε την ψυχολογια!! δωστε λιγο χρονο μετα τις βιταμινες και την αγωγη και ολα καλα θα πανε!!!!! και ο αντρας σου δεν εχει και κανα σπουδαιο θεμα!! τα σπερματοζωαρια ειναι στο οριο και απο κινητικοτητα και μορφολογια σκιζετε!!!!!

εμενα ο δικος μου παει χθες και παιρνει αγκαλια το σωμα του καλοριφερ και μαλιστα απο την μπροστινη μερια..... εκει να τα καψει ολα....

ε τι να του πω εγω μετα;;;;; αμα δεν καταλαβαινει μονος του.....😤

καλημερα .. ολοκαφτομα θα τα  κανει.. well done  αχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχα ε μα αλήθεια ακόμα κ σε αυτό ταιριαξαμε 🤪🤪🤪🤪 

 έχω πολύ καλές επαγγελματικεσ σχέσεις μαζί της, αλλά ο δικός μ γιατρος ο αλλος ποτέ δε μ είπε πήγαινε στο καλό πάντα μ έκανε έκπτωση…αυτη με το πρώτο ραντεβού μ λέει η κοπέλα έξω δεν θελουμε τίποτα…εννοείται έπεσα από τα σύννεφα γιατί οι πιο πολλλοι κοιτάνε την τσέπη τους 😞😞

μπορει στο τελος να ακολουθήσεις το δρόμο της babyblue94 και εσυ ❤️❤️ Άντε καλή επιτυχία κορίτσι μου 

Χαχαχαχα..  κοριτσάκι μου να σαι καλά,  όπως βλέπουμε στη καθημερινότητα θαύματα γίνονται, ποτέ δεν ξέρουμε πως θα έρθουν.. 

Προς το παρόν Δευτέρα θα παω για εξετάσεις του αιματολογου, κορίτσια έκλεισα και το γάμο μου για Σεπτέμβρη, οπότε δεν ξέρω αν είναι καλή ιδέα να τα συνδυάσω ολα μαζι και αν μπορώ να τα καταφέρω,  απο την μια έχω τον παππούλη στο μοναστήρι που θέλει γάμο απο την άλλη εχω τον γιατρό να μου λέει ότι καλύτερα είναι να μην αφήσω πολύ καιρό για την επόμενη ετ.. θα δούμε θα μιλήσω και με τον εξωσωματιστη βέβαια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια  μου καλημερα!!!💗

Ε δεν θα το πιστεψετε εχουμε και αλλο θετικο τεστακι αυτο το μήνα! +++++++++++++++++++++++++++++  Μου έστειλε μύνημα η @Nat20, εχει κι αυτη θετικο τεστ και περιμένει για το τρίτο μωράκι της!!!   Βεβαια ειναικαι για εκεινη νωρις και περιμενει να δει πως θα εξελιχθει! Μας παρακολουθεί καιρό εδω αλλ΄ά ντρεπόταν να μας γράψει. @Nat20  Να έχεις μια υπεροχη, τελειόμηνη εγκυμοσυνη κοριτσι μου!!!Να μας γραφεις κιεσυ εδω τα νεα σου,σε περιμενουμε🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακη είμαι έγκυος 57💕💕💕💕💕 

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ..αλλά δεν ξέρω πως να το πω στον άντρα μου 🥺🥺🥺

συγχαρητηρια .. ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου.. πως ειστε? εγω εχω πονολαιμο..ευτυχως ειμαι στο σπιτι.. η περιοδος ακομα να ερθει αλλα πιστευω ειναι γιατι θετικο τεστ ωορρηξιας ειχα την 16η και 17η μερα αρα μεχρι παρασκευη θα ερθει.. σημερα ειναι η 29η μερα του κυκλου και συνηθος εχω 16-27 μερες κυκλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Αχ βρε μισοφέγγαρο μου με έκανες και έκλαψα. 

Είμαι πολύ περίεργα αυτές τις μέρες. Μια όλα τα στραβά που έχω περάσει, μια το μωρό που δεν έρχεται και αν έρθει θα καταφέρω αυτή τη φορά να το κρατήσω στα χέρια μου ; Είναι και η δουλειά μου που με αγχωνει και δεν μου αρέσει κιόλας αλλά αναγκαστικά την κάνω.

Τι να πω μακάρι να είμαστε με καλά νέα αυτό τον μήνα.

Αν και έχω πιο έντονα πονακια και δεν νομίζω να έγινε κάτι.

 

Στο εύχομαι ολόψυχα!!!! Αντε περιμένω να είμαι και για άλλη κοπέλα γουρλού!!! Για την κοπέλα μας ήμουν και χάρηκα πολύ!!! @Hopemumtobeπως εισαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα κοριτσια μου.. πως ειστε? εγω εχω πονολαιμο..ευτυχως ειμαι στο σπιτι.. η περιοδος ακομα να ερθει αλλα πιστευω ειναι γιατι θετικο τεστ ωορρηξιας ειχα την 16η και 17η μερα αρα μεχρι παρασκευη θα ερθει.. σημερα ειναι η 29η μερα του κυκλου και συνηθος εχω 16-27 μερες κυκλο

Περαστικά σου κοπέλα μου!!!! Αντε όσο δεν βλέπεις περίοδο είναι θετικό!!!! Σου εύχομαι να γίνει η έκπληξη 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Περαστικά σου κοπέλα μου!!!! Αντε όσο δεν βλέπεις περίοδο είναι θετικό!!!! Σου εύχομαι να γίνει η έκπληξη 😁

δεν νομιζω να ειμαι γιατι εκανα τεστ εγκυμοσυνης  της one step προχθες και ηταν αρνητικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχαχα..  κοριτσάκι μου να σαι καλά,  όπως βλέπουμε στη καθημερινότητα θαύματα γίνονται, ποτέ δεν ξέρουμε πως θα έρθουν.. 

Προς το παρόν Δευτέρα θα παω για εξετάσεις του αιματολογου, κορίτσια έκλεισα και το γάμο μου για Σεπτέμβρη, οπότε δεν ξέρω αν είναι καλή ιδέα να τα συνδυάσω ολα μαζι και αν μπορώ να τα καταφέρω,  απο την μια έχω τον παππούλη στο μοναστήρι που θέλει γάμο απο την άλλη εχω τον γιατρό να μου λέει ότι καλύτερα είναι να μην αφήσω πολύ καιρό για την επόμενη ετ.. θα δούμε θα μιλήσω και με τον εξωσωματιστη βέβαια..

Άστα όλα στο Θεό... Προχώρα και όπως σου τα φέρει! Μόνο αυτό.... Έτσι και εγώ τα σκέφτομαι όλα... Αλλά έχω τον άντρα μου και με ξεαγχωνει.. Μου λέει κοίτα να σου πω.. Πράγματα που δεν περνάν από το χέρι σου και δεν μπορείς εσύ να τα ρυθμίσεις όπως θέλεις μην τα σκέφτεσαι... Ξεκινα και όπως πάνε τα πράγματα... Και έχει δίκιο!!!! Ξεκινα εσύ τον γάμο σου με την ευλογία του Θεού και όλα θα έρθουν με την σειρά τους όπως τα θέλει ο Θεός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

δεν νομιζω να ειμαι γιατι εκανα τεστ εγκυμοσυνης  της one step προχθες και ηταν αρνητικο

Μπορεί να ήταν νωρίς όμως!!!! Περίμενε λίγο ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Κορίτσια έκανα χοριακη είμαι έγκυος 57💕💕💕💕💕 

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ..αλλά δεν ξέρω πως να το πω στον άντρα μου 🥺🥺🥺

Αν και δεν έχουμε μιλήσει!!! Σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα!!!! Με το καλόοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μπορεί να ήταν νωρίς όμως!!!! Περίμενε λίγο ακόμα 

τι να σου πω.. θα δειξει μεχρι το σαββατο 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

21/2 είχα τελευταία περίοδο και ωορρηξία λογικά 4-6 κάπου εκεί. Έχω νωρίς ωορρηξία αλλά λόγω της τελευταίας παλινδρόμηση τον Δεκέμβριο αυτή ήταν η δεύτερη θεωρητικά περίοδος και δεν μπορώ να το υπολογίσω. Πάντως 4 του μήνα ένιωσα πόνο και είχα αυξημένα υγρά. Αλλά είχα επαφές. Τώρα θα δείξει. Δεν έχω υπομονή να περιμένω πολλούς μήνες. Μπορεί να ακούγεται εγωιστικό αλλά και ο μεγάλος μου είναι ήδη 6 χρόνων και εγώ 37 και δεν μπορώ να περιμένω πολύ καιρό ακόμα.

Αν δεν έρθει μέχρι το καλοκαίρι θα αφήσω τις προσπάθειες.

 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί περάσαμε ακριβώς τα ίδια... Αυτό με την ηλικία μην σε αγχώνει.. Εμένα τα αγόρια μου είναι 7 και 10 ετών... Τι σημαίνει αυτό;;;; ας έρθει το μωράκι και αυτό δεν είναι πρόβλημα!!εμένα ο μεγάλος μου, θέλει κιόλας!!! Βλέπει τώρα την ξαδέρφη του που είναι ημερών και λέει "αχού τι γλυκούλα, κάνε και εσύ ένα μαμά"!!! βασικά να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας και αν θέλει να μας χαρησει  ένα ακόμα ευπρόσδεκτο!!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άστα όλα στο Θεό... Προχώρα και όπως σου τα φέρει! Μόνο αυτό.... Έτσι και εγώ τα σκέφτομαι όλα... Αλλά έχω τον άντρα μου και με ξεαγχωνει.. Μου λέει κοίτα να σου πω.. Πράγματα που δεν περνάν από το χέρι σου και δεν μπορείς εσύ να τα ρυθμίσεις όπως θέλεις μην τα σκέφτεσαι... Ξεκινα και όπως πάνε τα πράγματα... Και έχει δίκιο!!!! Ξεκινα εσύ τον γάμο σου με την ευλογία του Θεού και όλα θα έρθουν με την σειρά τους όπως τα θέλει ο Θεός 

Έχεις απόλυτο δίκιο κορίτσι, έτσι είναι.. θα κάνω τις εξετάσεις μου και βλέπουμε, εχω τρέξιμο και με τον γάμο, κρατάω τα λόγια του παππούλη και παίρνω δύναμη!!  

Όλες θα τα καταφέρουμε πάντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια  μου καλημερα!!!💗

Ε δεν θα το πιστεψετε εχουμε και αλλο θετικο τεστακι αυτο το μήνα! +++++++++++++++++++++++++++++  Μου έστειλε μύνημα η @Nat20, εχει κι αυτη θετικο τεστ και περιμένει για το τρίτο μωράκι της!!!   Βεβαια ειναικαι για εκεινη νωρις και περιμενει να δει πως θα εξελιχθει! Μας παρακολουθεί καιρό εδω αλλ΄ά ντρεπόταν να μας γράψει. @Nat20  Να έχεις μια υπεροχη, τελειόμηνη εγκυμοσυνη κοριτσι μου!!!Να μας γραφεις κιεσυ εδω τα νεα σου,σε περιμενουμε🥰

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!

@Hopemumtobe κοριτσακι μου σε ευχαριστω πολυ που ανεφερες και τη δικη μου περιπτωση και για τις ευχες σου. Και απο εδω, να εχεις και εσυ μια ομορφη, χαρουμενη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! Περασες πολλα αλλα ηρθε το θαυματακι σου, αξιζεις τα παντα!!!! Οπως και η καθε κοπελα που προσπαθει για αυτο. 

Εγω διαβαζω το φορουμ απο το 2017, τοτε που προσπαθουσα για το πρωτο μου μωρακι και ηρθε μετα απο 18 μηνες, επαιρνα πολυ κουραγιο! Μετα λογω ελλειψης χρονου εμπαινα οταν προλαβαινα. 😅

Θα γραφω τα νεα μου και περιμενω να διαβασω φετος θετικα απο ολες!!! Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!

@Hopemumtobe κοριτσακι μου σε ευχαριστω πολυ που ανεφερες και τη δικη μου περιπτωση και για τις ευχες σου. Και απο εδω, να εχεις και εσυ μια ομορφη, χαρουμενη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! Περασες πολλα αλλα ηρθε το θαυματακι σου, αξιζεις τα παντα!!!! Οπως και η καθε κοπελα που προσπαθει για αυτο. 

Εγω διαβαζω το φορουμ απο το 2017, τοτε που προσπαθουσα για το πρωτο μου μωρακι και ηρθε μετα απο 18 μηνες, επαιρνα πολυ κουραγιο! Μετα λογω ελλειψης χρονου εμπαινα οταν προλαβαινα. 😅

Θα γραφω τα νεα μου και περιμενω να διαβασω φετος θετικα απο ολες!!! Φιλια

Ναι σιγουρα οι συμβουλες σου θα ειναι για ολες μας χρησιμες μιας  εδω μιας καιπετυχες ηδη 3 φορες🥰🥰🥰 Παλι καλα που το δευτερο και στο τριτο μωρακισου ηρθαν πιο ευκολα να παιρνουμε κουραγιο ! Στειλε μαςλιγη εξτρα μπεμπεδεσκονη!!!!😍  Να μας γραφεις νεα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...