Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ εγκυμοσύνης


Mariam23

Recommended Posts

Καλησπέρα, έχω κάνει 3 τεστ εγκυμοσύνης και βγήκαν και τα 3 θετικά αλλά τα δυο είχαν κάπως άχνη γραμμή κ το ένα λίγο πιο έντονη 

η γιατρός μου είπε να κάνω β χοριακη Για να δω σε τι στάδιο είμαι 

εγω έχω τρομάξει λίγο γιατί ειναι η πρώτη εγκυμοσύνη και φοβάμαι μήπως το αποβάλλω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mariam23 είπε:

Καλησπέρα, έχω κάνει 3 τεστ εγκυμοσύνης και βγήκαν και τα 3 θετικά αλλά τα δυο είχαν κάπως άχνη γραμμή κ το ένα λίγο πιο έντονη 

η γιατρός μου είπε να κάνω β χοριακη Για να δω σε τι στάδιο είμαι 

εγω έχω τρομάξει λίγο γιατί ειναι η πρώτη εγκυμοσύνη και φοβάμαι μήπως το αποβάλλω 

Καλησπέρα είσαι έγκυος συγχαρητήρια 😊 όσο για το άγχος είναι μεγάλο το ξέρω μια από τα ίδια και εγώ μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα της χοριακης αλλά μην νομίζεις ακόμα άγχος έχω δεν φεύγει το μόνο που θα σου πω είναι υπομονή και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mariam23 είπε:

Καλησπέρα, έχω κάνει 3 τεστ εγκυμοσύνης και βγήκαν και τα 3 θετικά αλλά τα δυο είχαν κάπως άχνη γραμμή κ το ένα λίγο πιο έντονη 

η γιατρός μου είπε να κάνω β χοριακη Για να δω σε τι στάδιο είμαι 

εγω έχω τρομάξει λίγο γιατί ειναι η πρώτη εγκυμοσύνη και φοβάμαι μήπως το αποβάλλω 

Τι γίνεται βρε κορίτσια, πολλά θετικά, πόσο χαίρομαι! 

Γιατί να αποβάλεις βρε κορίτσι, η πλειοψηφία των εγκυμοσυνων προχωράει καλά. 

Κάνε αύριο μια Χοριακη και άλλη μια σε δύο μέρες ακόμα μια και έτσι θα δεις πως πάει. Προς το παρόν να προσέχεις. Και αύριο να μας πεις τη Χοριακη σου πόσο είναι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...