Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕΠTEMΡΙΟΥ 2022 <3


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η irini5 είπε:

Αχ τι τέλεια !!όλα τα επιμεληθηκες !θα είναι όλα υπέροχα !!θα πάρεις κ μπισκοτάκια κ τέτοια ;;θα έχεις και υπέροχο  φωτογραφικό υλικο να το θυμάσαι για πάντα !!❤️

Θα φτιάξω τοστακια.αραβικες. θα πάρω cupcake μπλε και ροζ εντάξει κυρίως finger food ..... Όχι πάρα πολλά πράγματα 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 23 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι πήγα και πήρα τα πάντα από διακόσμηση. Και πήρα να φτιάξω και ένα πίνακα που ο μίσος θα είναι ροζ και ο άλλος μπλε. Και θα έχει κάτι χάρτινα κορμάκια που θα ποντάρουν και θα τα κολλάνε στην αντίστοιχη πλευρά. Αχαχαχ😍

Έψαξα και από πού θα πάρω το μπαλόνι. Σχεδόν όλα έτοιμα. Πωπω το μπαλόνι είναι ένα μέτρο σαν αερόστατο. Χαχαχαχ

Αχ τι ωραία που σχεδιάζεις το πάρτι! Θα είναι τέλεια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/4/2022 at 12:10 ΠΜ, ο/η babyblue94 είπε:

Θα φτιάξω τοστακια.αραβικες. θα πάρω cupcake μπλε και ροζ εντάξει κυρίως finger food ..... Όχι πάρα πολλά πράγματα 

 

 

Εμενα ηταν κάπως ετσι αλλα δεν προλαβα να βγαλω καλη φωτο Γτ ηρθε ο κοσμος 

4A8A11E5-9CCE-4A43-B22C-A0CCB3949FE5.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mariakater είπε:

Εμενα ηταν κάπως ετσι αλλα δεν προλαβα να βγαλω καλη φωτο Γτ ηρθε ο κοσμος 

4A8A11E5-9CCE-4A43-B22C-A0CCB3949FE5.jpeg

Πολύ ωραίο ήταν κορίτσι μου μπράβο. 😍😍 Εγώ πιστεύω να το κάνω 2 μαϊου. Θα σας στείλω φωτογραφία.  Αν μου επιβεβαιώσει και ο γιατρός. Τελικά τι έχεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/4/2022 at 12:10 ΠΜ, ο/η babyblue94 είπε:

Θα φτιάξω τοστακια.αραβικες. θα πάρω cupcake μπλε και ροζ εντάξει κυρίως finger food ..... Όχι πάρα πολλά πράγματα 

 

 

Και το τραπεζι αν θες να Παρεις καμια ιδεα 

F42E955B-2C46-4024-AC57-F9CC87BEC945.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Πολύ ωραίο ήταν κορίτσι μου μπράβο. 😍😍 Εγώ πιστεύω να το κάνω 2 μαϊου. Θα σας στείλω φωτογραφία.  Αν μου επιβεβαιώσει και ο γιατρός. Τελικά τι έχεις; 

Αγοράκι εχουμεεεεε 💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mariakater είπε:

Και το τραπεζι αν θες να Παρεις καμια ιδεα 

F42E955B-2C46-4024-AC57-F9CC87BEC945.jpeg

Τελειο τελειο . Ναι εγώ τα έχω όλα έτοιμα από πράγματα και περιμένω 28 που θα πάω στον γιατρό να μου το επιβεβαιώσει τελευταία φορά και να το κάνουμε επιτέλους το πάρτυ. ❣️❣️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η mariakater είπε:

Αγοράκι εχουμεεεεε 💙💙

καλημέρα κορίτσια!!καλή Μεγάλη βδομάδα αν και Τρίτη!!τι τέλειες φωτογραφίες...το μπουφεδάκι είμαι σίγουρη ότι λιγουρευόμαστε όλες χαχχχαα!!και ταα ΄έχεις φτιάξει όλα υπέροχα ❤️ φαντάζομαι θα περάσαατε τέλεια ε ;; !με το καλό το αγοράκι ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η irini5 είπε:

καλημέρα κορίτσια!!καλή Μεγάλη βδομάδα αν και Τρίτη!!τι τέλειες φωτογραφίες...το μπουφεδάκι είμαι σίγουρη ότι λιγουρευόμαστε όλες χαχχχαα!!και ταα ΄έχεις φτιάξει όλα υπέροχα ❤️ φαντάζομαι θα περάσαατε τέλεια ε ;; !με το καλό το αγοράκι ! 

Καλή μεγάλη εβδομάδα κορίτσια. Εύχομαι όλες να περάσετε όμορφα ότι κ αν κάνετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια πήγα γιατρό σήμερα έκανα την β επιπέδου 

Ολα καλά με είπε ο γιατρός μου 😊 380γρ ειναι το κοριτσακι μας 💕

εύχομαι σε όλες μας γερά μωράκια και μανούλες 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πήγα γιατρό σήμερα έκανα την β επιπέδου 

Ολα καλά με είπε ο γιατρός μου 😊 380γρ ειναι το κοριτσακι μας 💕

εύχομαι σε όλες μας γερά μωράκια και μανούλες 😁

Ααααχ για πες μας. Πώς είναι αυτή η εξέταση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ααααχ για πες μας. Πώς είναι αυτή η εξέταση;

Σχεδόν σαν την αυχενική είναι κανένα 25 λεπτό  κράτησε, απλά κοιτάει αρκετά πράγματα εγκέφαλο όργανα και στο τελος μας έβαλε να την δούμε σε 3d μας έδωσε και 3d εικόνες τις περίμενα πιο καλές αλλά έβαζε όλο το χερι στο στόμα μάλλον το πιπιλαγε και δεν ήταν πολυ καλές αλλά δεν πειράζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πήγα γιατρό σήμερα έκανα την β επιπέδου 

Ολα καλά με είπε ο γιατρός μου 😊 380γρ ειναι το κοριτσακι μας 💕

εύχομαι σε όλες μας γερά μωράκια και μανούλες 😁

Αχ έλα τι ωραία !!!θα κάνεις σιγά σιγά τα πρώτα του ψώνια  τώρα ;;η έχετε το σπίτι ως βασική προτεραιότητα ;αχ τι ωραία !!!με το καλό σε όλες μας κορίτσια μου !! Σου έβγαλε την ίδια ΠΗΤ;;χαίρομαι που κράτησε τόσο λίγο χαχαχ.αχ τι τέλεια που έχετε και 3d..θα είναι ευκρινείς φαντάζομαι !πέρα από το ατυχές γεγονός του χεριού !!Κ μετά επόμενο ραντεβού σ ένα μήνα με τον γιατρό ;;

@babyblue94 εσύ που θα την κάνεις και στο είπαν αυτό ;;μητέρα ;εγώ εκεί και αυτή λογικά όπως την αυχενική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Αχ έλα τι ωραία !!!θα κάνεις σιγά σιγά τα πρώτα του ψώνια  τώρα ;;η έχετε το σπίτι ως βασική προτεραιότητα ;αχ τι ωραία !!!με το καλό σε όλες μας κορίτσια μου !! Σου έβγαλε την ίδια ΠΗΤ;;χαίρομαι που κράτησε τόσο λίγο χαχαχ.αχ τι τέλεια που έχετε και 3d..θα είναι ευκρινείς φαντάζομαι !πέρα από το ατυχές γεγονός του χεριού !!Κ μετά επόμενο ραντεβού σ ένα μήνα με τον γιατρό ;;

@babyblue94 εσύ που θα την κάνεις και στο είπαν αυτό ;;μητέρα ;εγώ εκεί και αυτή λογικά όπως την αυχενική.

Εγώ πήρα σήμερα τηλέφωνο. 30 μαϊου είναι να την κάνω. Δεν έκλεισα ακόμα ραντεβού. Μου είπανε ότι κοστίζει 120€. + 10€ ρώτησα αν θέλω και 3d.  Μου είπανε δεν καλύπτεται τίποτα από το ΙΚΑ. Όπως είχα γλυτώσει στην αυχενική. 

Και ότι ακόμα δεν έχουν οδηγία να μπαίνει ο άντρας μέσα . Της λέω αφού από πρώτη μαϊου ανοίγουν είπανε. Λέει δεν έχουμε ακόμα οδηγία. Της λέω καλά θα σας πάρω μέσα στον Μάιο για ραντεβού να δω αν θα έχει αλλάξει κάτι..

Σκέφτομαι μήπως πήγαινα αλλού ρε γαμωτο για να μπει και ο άντρας μου. Είναι άδικο να τα χάνει όλα..βέβαια αν ο γιατρός θέλει στο ίδιο δεν θα μπορώ να κάνω και αλλιώς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Αχ έλα τι ωραία !!!θα κάνεις σιγά σιγά τα πρώτα του ψώνια  τώρα ;;η έχετε το σπίτι ως βασική προτεραιότητα ;αχ τι ωραία !!!με το καλό σε όλες μας κορίτσια μου !! Σου έβγαλε την ίδια ΠΗΤ;;χαίρομαι που κράτησε τόσο λίγο χαχαχ.αχ τι τέλεια που έχετε και 3d..θα είναι ευκρινείς φαντάζομαι !πέρα από το ατυχές γεγονός του χεριού !!Κ μετά επόμενο ραντεβού σ ένα μήνα με τον γιατρό ;;

@babyblue94 εσύ που θα την κάνεις και στο είπαν αυτό ;;μητέρα ;εγώ εκεί και αυτή λογικά όπως την αυχενική.

Τώρα θέλω να κάνω πρώτα την μετακόμιση να τελειώνω με αυτό και σιγά σιγά να ψωνίζω για το μωρό για να έχω και χώρο να τα τακτοποιήσω τα πράγματα της.. 

ναι την ίδια ΠΗΤ έχω 28/8 δεν άλλαξε κάτι 

δεν έμεινα και πολύ ευχαριστημένη με το 3d του μάλλον δεν είχε πολύ καλό μηχάνημα αυτός που πήγα εγώ.. 

στον γιατρό μου θα πάω σε 2 βδομαδες να με δει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ πήρα σήμερα τηλέφωνο. 30 μαϊου είναι να την κάνω. Δεν έκλεισα ακόμα ραντεβού. Μου είπανε ότι κοστίζει 120€. + 10€ ρώτησα αν θέλω και 3d.  Μου είπανε δεν καλύπτεται τίποτα από το ΙΚΑ. Όπως είχα γλυτώσει στην αυχενική. 

Και ότι ακόμα δεν έχουν οδηγία να μπαίνει ο άντρας μέσα . Της λέω αφού από πρώτη μαϊου ανοίγουν είπανε. Λέει δεν έχουμε ακόμα οδηγία. Της λέω καλά θα σας πάρω μέσα στον Μάιο για ραντεβού να δω αν θα έχει αλλάξει κάτι..

Σκέφτομαι μήπως πήγαινα αλλού ρε γαμωτο για να μπει και ο άντρας μου. Είναι άδικο να τα χάνει όλα..βέβαια αν ο γιατρός θέλει στο ίδιο δεν θα μπορώ να κάνω και αλλιώς. 

Και εγώ 120 ευρώ πλήρωσα για την β επιπέδου αλλά είχα και τον άντρα μου μέσα ελπίζω να αλλάξει αυτό ώστε να μπορέσει να έρθει μαζί σου γιατί είναι κρίμα να το χάσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ πήρα σήμερα τηλέφωνο. 30 μαϊου είναι να την κάνω. Δεν έκλεισα ακόμα ραντεβού. Μου είπανε ότι κοστίζει 120€. + 10€ ρώτησα αν θέλω και 3d.  Μου είπανε δεν καλύπτεται τίποτα από το ΙΚΑ. Όπως είχα γλυτώσει στην αυχενική. 

Και ότι ακόμα δεν έχουν οδηγία να μπαίνει ο άντρας μέσα . Της λέω αφού από πρώτη μαϊου ανοίγουν είπανε. Λέει δεν έχουμε ακόμα οδηγία. Της λέω καλά θα σας πάρω μέσα στον Μάιο για ραντεβού να δω αν θα έχει αλλάξει κάτι..

Σκέφτομαι μήπως πήγαινα αλλού ρε γαμωτο για να μπει και ο άντρας μου. Είναι άδικο να τα χάνει όλα..βέβαια αν ο γιατρός θέλει στο ίδιο δεν θα μπορώ να κάνω και αλλιώς. 

ωχ καταλαβα..εσένα την κάνει ο ίδιος ογιατρός ;αν δε στην κάνει ο ίδιος ο γυναικολόγος σου ίσως είναι πιο εύκολο να πας αλλού...εμένα την κάνει ο ίδιος και δε θα μπορώ να του πω όχι... Εμένα ο γιατρός δε μου είπε ποτέ..θα τον πάρω τηλ την άλλη βδομάδα να κλείσω ραντεβού άπλο στο ιατρείο και να μου πει για την β επιπέδου..αν την κάνουν την 22η βδομάδα λογικά σε τρεις βδομάδες θα πάω εγώ...

Δε μπορώ να το πιστέψω πάλι αυτό..γιατί το κάνουν ;;έλεος ..είναι πολύ άδικο..γενικά όλο αυτό που συμβαίνει με τα νοσοκομεία η τα γηροκομεία ..εμεις χασαμς πρόσφατα τον πεθερό μου και δεν αφησαν τον άντρα μου καν να μπει να τον δει στις τελευταίες του στιγμες..φαντάζομαι πρώτα ο Θεός και στη γέννα των μωρών μας πάλι μόνο ένας σύνοδος θα επιτρέπεται ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Και εγώ 120 ευρώ πλήρωσα για την β επιπέδου αλλά είχα και τον άντρα μου μέσα ελπίζω να αλλάξει αυτό ώστε να μπορέσει να έρθει μαζί σου γιατί είναι κρίμα να το χάσει 

Τόσο κρίμα !!βρε κορίτσια εμένα δεν είναι βλακεία να πάω σε δύο βδομάδες στο ιατρείο του όπως είχαμε πει και μετά από μια βδομάδα να μου πει για την β επιπέδου ;;γιατί κάπως έτσι θα γίνει λογικά...

Κρίμα για το 3dθα ήταν τέλειο να είχαν καλές αναλύσεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

ωχ καταλαβα..εσένα την κάνει ο ίδιος ογιατρός ;αν δε στην κάνει ο ίδιος ο γυναικολόγος σου ίσως είναι πιο εύκολο να πας αλλού...εμένα την κάνει ο ίδιος και δε θα μπορώ να του πω όχι... Εμένα ο γιατρός δε μου είπε ποτέ..θα τον πάρω τηλ την άλλη βδομάδα να κλείσω ραντεβού άπλο στο ιατρείο και να μου πει για την β επιπέδου..αν την κάνουν την 22η βδομάδα λογικά σε τρεις βδομάδες θα πάω εγώ...

Δε μπορώ να το πιστέψω πάλι αυτό..γιατί το κάνουν ;;έλεος ..είναι πολύ άδικο..γενικά όλο αυτό που συμβαίνει με τα νοσοκομεία η τα γηροκομεία ..εμεις χασαμς πρόσφατα τον πεθερό μου και δεν αφησαν τον άντρα μου καν να μπει να τον δει στις τελευταίες του στιγμες..φαντάζομαι πρώτα ο Θεός και στη γέννα των μωρών μας πάλι μόνο ένας σύνοδος θα επιτρέπεται ..

Ναι εμένα δεν το κάνει ο ίδιος..πάω στο μητέρα και τα κάνω. Αλλά αν δεν αφήσουν τον άντρα μου σκέφτομαι να πάω σε άλλο ιδιωτικό που αφήνουν τον άντρα. Θα ρωτήσω τον γιατρό μου 

Ναι είναι πολύ άδικο να τα χάνουν όλα αυτά. Είναι και το πρώτο μας μωράκι και θέλαμε να τα δούμε μαζί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Τόσο κρίμα !!βρε κορίτσια εμένα δεν είναι βλακεία να πάω σε δύο βδομάδες στο ιατρείο του όπως είχαμε πει και μετά από μια βδομάδα να μου πει για την β επιπέδου ;;γιατί κάπως έτσι θα γίνει λογικά...

Κρίμα για το 3dθα ήταν τέλειο να είχαν καλές αναλύσεις !!

Σε 2 βδομαδες που θα πας να σε δει ποσο εβδομάδων θα είσαι κορίτσι μου ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Σε 2 βδομαδες που θα πας να σε δει ποσο εβδομάδων θα είσαι κορίτσι μου ;

21η.....θα διανυω 22η...

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι εμένα δεν το κάνει ο ίδιος..πάω στο μητέρα και τα κάνω. Αλλά αν δεν αφήσουν τον άντρα μου σκέφτομαι να πάω σε άλλο ιδιωτικό που αφήνουν τον άντρα. Θα ρωτήσω τον γιατρό μου 

Ναι είναι πολύ άδικο να τα χάνουν όλα αυτά. Είναι και το πρώτο μας μωράκι και θέλαμε να τα δούμε μαζί 

Πολύ άδικο ναι...δε ξέρω !εμείς σίγουρα θα πάμε μητέρα...δε το γλιτώνουμε το ένα άτομο...φυσικά κ θέλουν κ αυτοί να το δουν κ απ' την άλλη θέλουμε κ εμείς να τους έχουμε στο πλευρό μας ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

21η.....θα διανυω 22η...

 

Πολύ άδικο ναι...δε ξέρω !εμείς σίγουρα θα πάμε μητέρα...δε το γλιτώνουμε το ένα άτομο...φυσικά κ θέλουν κ αυτοί να το δουν κ απ' την άλλη θέλουμε κ εμείς να τους έχουμε στο πλευρό μας ..

Τότε γιατί δεν σε κάνει την β επιπέδου σε 2 βδομαδες που θα πας ; 
εγω τώρα είναι 21 και 2 μερες και την έκανα σήμερα είναι βλακεία να πας και να μην την κανείς και να σου πει έλα σε μια βδομαδα πάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Τόσο κρίμα !!βρε κορίτσια εμένα δεν είναι βλακεία να πάω σε δύο βδομάδες στο ιατρείο του όπως είχαμε πει και μετά από μια βδομάδα να μου πει για την β επιπέδου ;;γιατί κάπως έτσι θα γίνει λογικά...

Κρίμα για το 3dθα ήταν τέλειο να είχαν καλές αναλύσεις !!

Εμένα μου έκλεισε κατευθείαν ραντεβού για β επιπέδου στις 20+εβδομάδες χωρίς ενδιάμεσο ραντεβού επάνω στο μήνα από την τελευταία επίσκεψη.μηπως είναι κ η δικιά σου β επιπέδου αφού τα κάνει κ εσένα ο γιατρός σου ?

 

Κορίτσια να σας ρωτήσω όλες κάτι πληρώνετε ξεχωριστά  όλες τις επισκέψεις σας η σας έχουν κάνει καποιο πακέτο τιμης ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...