Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αύριο Ωοληψια


Kotoula

Recommended Posts

Αύριο ωοληψια..με έχει πιάσει τρελό άγχος.. δώστε μου τα φώτα σάς και την θετική ενέργεια σας... έχουμε μόνο 4 ωοθηλακια. Έχουμε ελπίδες για γονιμοποίηση?να τονίσω ότι έχω ΑΜΗ 0.1 και σπέρμα συζύγου χαλιααα.. κάναμε TESE και πάλι όλα ακινητα αλλά ο εμβρυολογος είπε δεν μας νοιάζει θα τα κινήσει αυτός. ... γνώμες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου καλησπερα κι απο εδω!!! λογικα η ομαδουλα της εξωσωματικης θα μπορεσει να σε βοηθησει καλυτερα!!!

Ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα τελεια στην ωοληψια και συντομα να εισαι εγκυουλα!!!!!🤞🤞❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου καλησπερα κι απο εδω!!! λογικα η ομαδουλα της εξωσωματικης θα μπορεσει να σε βοηθησει καλυτερα!!!

Ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα τελεια στην ωοληψια και συντομα να εισαι εγκυουλα!!!!!🤞🤞❤️

Μακάρι το εύχομαι απλά έχουμε λίγα αυγουλάκια ρε γαμωτο.. εκτός αυτού δεν έκοψα και το τσιγάρο κάπνισμα και εξωσωματική δεν πρέπει αλλά δυστυχώς δεν μπορώ και έχω τύψεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kotoula είπε:

Μακάρι το εύχομαι απλά έχουμε λίγα αυγουλάκια ρε γαμωτο.. εκτός αυτού δεν έκοψα και το τσιγάρο κάπνισμα και εξωσωματική δεν πρέπει αλλά δυστυχώς δεν μπορώ και έχω τύψεις 

τι να σου πω κοριτσι μου... αυτη ειναι προσωπικη αποφαση του καθε ανθρωπου... κανε το καλυτερο για σενα και για την προσπαθεια σας!! η αν μπορεις ελαττωσε το καπως...

εγω δεν καπνιζω οποτε δε μπορω να σε βοηθησω....😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τι να σου πω κοριτσι μου... αυτη ειναι προσωπικη αποφαση του καθε ανθρωπου... κανε το καλυτερο για σενα και για την προσπαθεια σας!! η αν μπορεις ελαττωσε το καπως...

εγω δεν καπνιζω οποτε δε μπορω να σε βοηθησω....😟

Ναι το ξέρω δεν μπορώ να προσπαθώ για κάτι τέτοιο και εγώ να καπνίζω είναι εγωιστικό γιατί σε αυτή την φάση που μπήκα τής εξωσωματικής κυνηγάς πιθανότητα στην πιθανότητα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Kotoula είπε:

Ναι το ξέρω δεν μπορώ να προσπαθώ για κάτι τέτοιο και εγώ να καπνίζω είναι εγωιστικό γιατί σε αυτή την φάση που μπήκα τής εξωσωματικής κυνηγάς πιθανότητα στην πιθανότητα..

Απλά είναι και λίγο δύσκολο στην φάση της εξωσωματικής που είναι  στρεσογόνα να κάνεις κ το κόψιμο τσιγάρου..μην έχεις τύψεις, ευχου όλα να πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η maroutsalo είπε:

Απλά είναι και λίγο δύσκολο στην φάση της εξωσωματικής που είναι  στρεσογόνα να κάνεις κ το κόψιμο τσιγάρου..μην έχεις τύψεις, ευχου όλα να πάνε καλά!!!

Τελικά δεν πήγαμε τόσο καλά, έγινε η ωοληψια και  έχουμε ένα ωάριο μόνο.. οπότε δύσκολα τα πράγματα δεν έχουμε και πολλές πιθανότητες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kotoula είπε:

Τελικά δεν πήγαμε τόσο καλά, έγινε η ωοληψια και  έχουμε ένα ωάριο μόνο.. οπότε δύσκολα τα πράγματα δεν έχουμε και πολλές πιθανότητες...

Μην απογιητευεσαι. Έστω και ένα αρκεί, μπορεί να είναι ήδη το παιδάκι σου αυτό το ένα. 

Το εύχομαι από καρδιάς! Πότε θα έχεις νεότερα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...