Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

Καλή χρονιά! 

Εύχομαι η φετινή χρονιά να είναι γεμάτη ευχάριστες εκπλήξεις! 

Να '' χορτάσουμε'' υγεία, να '' πνιγούμε " από ευτυχία, να " μεθυσουμε" με αγάπη, να ξαναδούμε τα χαμόγελα των αγαπημένων μας και να αγκαλιαστουμε ξανά χωρίς φόβο! 

Και να έρθει το θαύμα στις ζωές μας που τόσο αναζητούμε... Είτε φυσιολογικά, είτε με εξωσωματική ή σπερματεγχυση, είτε με παρένθετη είτε με υιοθεσία, να καταφέρουμε να αγκαλιαστουμε το όνειρο μας, να μεγαλώσουμε τις οικογένειές μας και να μην καταφέρει να μας χωρίσει τίποτα και κανείς!

Ας κάνει την αρχή ο Γενάρης και να ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι μήνες! 

Χρόνια Πολλά και καλά αγαπημένες μου! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλή χρονιά! 

Εύχομαι η φετινή χρονιά να είναι γεμάτη ευχάριστες εκπλήξεις! 

Να '' χορτάσουμε'' υγεία, να '' πνιγούμε " από ευτυχία, να " μεθυσουμε" με αγάπη, να ξαναδούμε τα χαμόγελα των αγαπημένων μας και να αγκαλιαστουμε ξανά χωρίς φόβο! 

Και να έρθει το θαύμα στις ζωές μας που τόσο αναζητούμε... Είτε φυσιολογικά, είτε με εξωσωματική ή σπερματεγχυση, είτε με παρένθετη είτε με υιοθεσία, να καταφέρουμε να αγκαλιαστουμε το όνειρο μας, να μεγαλώσουμε τις οικογένειές μας και να μην καταφέρει να μας χωρίσει τίποτα και κανείς!

Ας κάνει την αρχή ο Γενάρης και να ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι μήνες! 

Χρόνια Πολλά και καλά αγαπημένες μου! 

 

Τι όμορφες ευχές!!! Χρόνια πολλά κορίτσι μου!!! Υγεία να έχουμε κ όλα θα γίνουν❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

 evaioan:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ 13/08/22 👶

Mimi26:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Riaki2022:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:22/08/22

Mary.Ger:ΘΕΤΙΚΟ👶ΠΗΤ:02/09/22

Μαργαριτσ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:29/12                                                                            

Lacostaki:09/01

Ntinaki83:?

 

 misofeggaro:17/12

Ευάγγελος τ:? 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:27/12

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :27/01

Tina21:13/10

babyblue94:20/01

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia _:22/01

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλη χρονιααααα!!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉💃💃💃💃🥂🥂🥂🥂🥂🥂🍾🍾🍾

Υγεια, Χαρες, Χαμογελα, Τυχη, Γερα Μωρα κι οτι αλλο ποθει η καθεμια ευχη μου!!!!!!!! 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaroποσο χαιρομαι που ανοιξες το θεματακι!!!!🌹🌹🌹

Ετοιμαστειτε για πολλα θετικα τεστακια!!!! Θα το παρεις εργολαβια μου φαινεται!!! 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κι από εμένα κορίτσια μου!💗

Ευτυχισμένος ο καινούργιος χρόνος! Να είμαστε γερές και γεμάτες χαμόγελα! Να έχουμε πίστη ότι οι στόχοι μας θα πραγματοποιηθούν και δύναμη σε όλα τα εμπόδια που θα προκύψουν!

Πολλά φιλιά σε όλες!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραίο θεματάκι ❤️❤️ Ευχαριστούμε 

Χρονια πολλά καλή χρόνια κορίτσια μου με υγεία πάνω από όλα και μακάρι το 2022 να έρθουν πολλοί πολλοί πελαργοί 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:29/12                                                                            

Lacostaki:09/01

Ntinaki83:?

 

 misofeggaro:17/12

Ευάγγελος τ:? 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:27/12

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :31/12

Tina21:13/10

babyblue94:20/01

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia _:22/01

Εγω περιμένω ξανά 27/01 ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια μου!! Εύχομαι ο νέος χρόνος να φέρει όλα τα καλά στην κάθε μία μας και πάνω από όλα υγεία και αγάπη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κορίτσια  μου, να έχουμε υγεία!!! Επίσης να διατηρήσουμε ζωντανή την ελπίδα ότι όλα θα γίνουν! Το 2021 μου έδωσε 2 φορές χαρά αλλά την άφησε ανεκπλήρωτη. Εύχομαι  σε όλες μας το νέο έτος να είναι πιο βοηθητικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία!!! Ο καινούριος χρόνος να φέρει στην κάθε μια μας ότι επιθυμεί και στέρησαν όλοι οι προηγούμενοι! 🙏 Χρονια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη Χρονια κορίτσια!!! Υγεία πανω απ ολα!! Ευχομαι συντομα να γίνει τ όνειρο σας πραγματικοτητα.. Προσπαθήστε με οποιο τρόπο, κ όσο χρειαστεί!!! Μη το βάζετε κάτω, κρυβουμε πολυ δυναμη μέσα μας..

  Κ άλλη τόση μετά για να κυνηγάμε τα ζουζουνια 🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Να περάσετε όμορφα ότι και να κάνετε!!! Εμείς θα πάμε στη μάνα μου για φαγητό το μεσημέρι.. Είπα να πάμε σήμερα γιατί με τόσα κρούσματα βλέπω το lockdown να ερχεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια :) 

Χθες μάθαμε μια φίλη μας είναι εγκυος τώρα το έμαθε την επόμενη των Χριστουγέννων,  χάρηκα παρά πολύ!!! Έχει ήδη ένα παιδάκι 3 χρόνων και τώρα ήρθε κ το άλλο!!! ☺️☺️❤️❤️
 

και εμεις στη πεθερά μου θα πάμε πάλι πήγαμε και χθες είχε τράπεζι! Ήρθε και ο αδερφό μου ο μικρος με επιβεβαιωμένο κρούσμα επαφή  και ελπίζω να μην κόλλησε γιατί μετά θα πρέπει να μπουν κ οι δικοί μου σε καραντίνα κ θα πρέπει να κλείσουν το μαγαζί…

καλα να περάσετε κορίτσια μου ότι και να κάνετε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κορίτσια! Εύχομαι να έχουμε όλες μια πολύ όμορφη, γεμάτη και τυχερή χρονιά. Ελπίζω να κατακτήσουμε όλους μας τους στόχους και για όποια ο στόχος είναι μια εγκυμοσύνη κι ένα μωράκι τα επόμενα Χριστούγεννα να τη βρουν με αυτό αγκαλιά! 💕 🎄👶 Ευτυχισμένο το 2022 με υγεία και χαρούμενες εκπλήξεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Να περάσετε όμορφα ότι και να κάνετε!!! Εμείς θα πάμε στη μάνα μου για φαγητό το μεσημέρι.. Είπα να πάμε σήμερα γιατί με τόσα κρούσματα βλέπω το lockdown να ερχεται

Προσοχή κορίτσια....εγώ καραντίνα , θετική αλλά με πολύ ήπια συμπτώματα , προσοχή με το παραμικρό...ήμουν έξω απ' το σούπερ μάρκετ , λίγο πριν μπω φτερνιζομαι και γενικά ήμουν λίγο συναχωμενη  , λέω στον εαυτό μου , δεν πας να κάνεις ένα σελφ και ύστερα να μπεις σούπερ...έφυγα κορίτσια , πήγα σπίτι και να το το θετικό....πάει το σούπερ , πάει το ρεβεγιόν αλλά ευχαριστήθηκα που σκέφτηκα μην κολλήσω ολόκληρο σούπερ μάρκετ και έφυγα.....προσοχή για να είμαστε όλοι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Προσοχή κορίτσια....εγώ καραντίνα , θετική αλλά με πολύ ήπια συμπτώματα , προσοχή με το παραμικρό...ήμουν έξω απ' το σούπερ μάρκετ , λίγο πριν μπω φτερνιζομαι και γενικά ήμουν λίγο συναχωμενη  , λέω στον εαυτό μου , δεν πας να κάνεις ένα σελφ και ύστερα να μπεις σούπερ...έφυγα κορίτσια , πήγα σπίτι και να το το θετικό....πάει το σούπερ , πάει το ρεβεγιόν αλλά ευχαριστήθηκα που σκέφτηκα μην κολλήσω ολόκληρο σούπερ μάρκετ και έφυγα.....προσοχή για να είμαστε όλοι καλά!!!

Εντωμεταξύ βρε κορίτσια , πραγματικά έχω τρελαθεί ....τι ταλαιπωρία , τι κατάντια , τι κατάσταση ζούμε;;; Ουρές για τεστ , όλοι κλεισμένοι στα σπίτια μας οι μισοί νοσούν οι άλλοι μισοί φοβούνται...αφού ώρες ώρες λέω ευτυχώς που δεν είμαι έγκυος , να μην έχω την έγνοια και του εμβρύου. ..( μετά από λίγο λέω ας ήμουν και δεν πειράζει) γενικά μια τρέλα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονιά  κορίτσια μου με υγεία και ευτυχία,  εύχομαι η πραγματικότητα του 22 να είναι ονειρεμένη για ολες μας! Υγεία κορίτσια μου, υγεία και ολα θα γίνουν! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Εντωμεταξύ βρε κορίτσια , πραγματικά έχω τρελαθεί ....τι ταλαιπωρία , τι κατάντια , τι κατάσταση ζούμε;;; Ουρές για τεστ , όλοι κλεισμένοι στα σπίτια μας οι μισοί νοσούν οι άλλοι μισοί φοβούνται...αφού ώρες ώρες λέω ευτυχώς που δεν είμαι έγκυος , να μην έχω την έγνοια και του εμβρύου. ..( μετά από λίγο λέω ας ήμουν και δεν πειράζει) γενικά μια τρέλα ...

Περαστικα σου κοριτσι μου ειναι πολυ θετικο που το παιρνεις πολυ ηπια💗Εχω κι εγω φιλες που περνανε την Ομικρον μαλλον  αυτην την περιοδο με πολυ ηπια συμπτωματα αλλα ειναι και εμβολιασμενες οποτε φεν ξερω πως θα ηταν χωρις εμβολιο. Και παλι περαστικα σου κοριτσι μου💗 Οντως η κατασταση ειναι τρελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...