Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια χθες το βράδυ πήγαινα σπίτι και έβρεχε, δεν πήγαινα με πολλή ταχύτητα αλλά είχε νερό σε ένα σημείο του δρόμου δε το είδα σαν να γλίστρισε το αυτοκίνητο κορίτσια πραγματικά είχα Άγιο μαζί μου! Ευτυχως δεν είχα αυτοκίνητο δίπλα μου ούτε πίσω ούτε μπροστά!! Κρατούσα το τιμόνι με όλη μου τη δύναμη και το έστριβα αριστερά κ παρούσα φρένο… παραλίγο να καρφωθώ στο σίδηρο που έχει στη μέση ο αυτοκινητόδρομος που χωρίζει τη πορεία…χεστηκα πάνω μου!! Μετά πήγαινα με 50κμ στον αυτοκινητόδρομο…προσέχετε όσο μπορείτε!! Αποφεύγετε την οδήγηση με τέτοιο καιρό! Και τώρα μόλις με πήρε η μαμα μου να μου πει ότι σε εκείνο το σημείο ενας αλλος χτύπησε χθες το βράδυ και χρειάστηκε οδική βοήθεια…είπα από μέσα μου εγώ είχα άγιο πραγματικά 

Να προσεχεις πολυ..ειναι ασχημος ο δρομος οταν βρεχει..εγω το 14 αν θυμασαι που εκανε τα πολλα νερα και χαλαζι εκεινη την ωρα οδηγουσα με ακομα 4 ατομα στο αυτοκινητο και η μια κοπελα εμαθα ηταν και εγκυος.. πηγαινα στο περιπου γιατι δεν εβλεπα απο την βροχη και το χαλαζι.. στην εξοδο για το χωριο δεν εβλεπα τον δρομο οταν βγηκα γιατι εγιναν ενα τα χωραφια με το δρομο.. απλα επειδη τον ηξερα πηγαινα στο περιπου.. εφτασα εξω απο το χωριο και δεν μπορουσα να περασω τον δρομο απο το νερο.. μας ενημερωσαν αλλοι οδηγοι και πηγα απο λαρνακα για να μπω απο την αλλη πλευρα του χωριου.. οταν εφτασα επιτελους χωριο δεν εβρισκα δρομο να παω να παρω τους υπολοιπους να παρουν το αυτοκινητο τους εκει που το αφησαν.. το τι αγιο ειχα δεν λεγετε.. πρεπει να ειμαστε πολυ προσεκτικες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η athens25 είπε:

Nα σου ζήσει κοριτσάκι η μπουμπούκα σου!

Να είναι γερή και να σε γεμίζει μόνο χαρές!

Αντε κορίτσια και στα δικά μας σύντομα!!! πρέπει να κάνουμε γαμπρούς...χαχαχα🥰

 

ετσι μπραβο!!!! ελα να ανεβαινει η ψυχολογια!!! θα τον πετυχουμε το στοχο μας!! μπορει να μας παιδευει λιγο αλλα θα τα καταφερουμε!!!!! 🎯💪❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Froufro μου απορία το έχω πως κατάφερες να γεννήσεις παιδί 50 εκ. και σχεδόν 3 κιλά; το σκέφτεσαι; εμένα με αγχώνει λίγο να βγει ένα ολόκληρο ανθρωπάκι από μέσα μου! Το σώμα μας τελικά έχει μεγάλη ελαστικότητα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

@Froufro μου απορία το έχω πως κατάφερες να γεννήσεις παιδί 50 εκ. και σχεδόν 3 κιλά; το σκέφτεσαι; εμένα με αγχώνει λίγο να βγει ένα ολόκληρο ανθρωπάκι από μέσα μου! Το σώμα μας τελικά έχει μεγάλη ελαστικότητα. 

καλε εδω η ξαδερφη μου γεννησε μωρακι κοντα στα 4 κιλα..... και μαλιστα φυσιολογικος τοκετος.... εκει να δεις το θαυμα της φυσης.... τρομερο!!!

και η νυφη μου δηλαδη γεννησε φυσιολογικα και ο ανιψιος μου 3.450 γραμ ζωη να εχει!!! 52 εκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

ναιιι!!! τηλεργασια!!! ξυπνησα 8.50 για να ανοιξω λαπτοπ στις 9!!!!!🤭🤭και δουλευω στον καναπε μου με την κουβερτουλα να χουχουλιαζω!!!!! και την αλλη εβδομαδα θα παω γραφειο.. με τα μετρα που πηρε η εταιρια θα πηγαινουμε 1 εβδομαδα το μηνα στο γραφειο... (μας ζητησαν τηλεργασια το 90%) αλλα δεν ξερω αν θα συνεχισουν ετσι και το φλεβαρη....

η γνωμη μου ειναι οτι θα συνεχισουμε ετσι μεχρι το μαρτη... για αν δουμε.... 

εσεις δεν εχετε καθολου τηλεργασια;;;

Δυστυχώς/ευτυχως  το επάγγελμα μου όχι! Οι άλλοι που είναι στο γραφείο ανάλογα πάνε δουλεια! Αλλα στην Κύπρο το έχουν ουσιώδης υπηρεσίες να πηγαίνουν κανονικά πχ η νύφη μου είναι δικηγόρος εμπίπτει στις ουσιώδης κ πάει γραφείο, ο αδερφος μου είναι λογιστής και μένει σπίτι δεν εμπίπτει…βασικά ότι να ναι! Είναι στην κρίση της εταιρίας…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα.. σε ευχαριστω.. βασικα ντοματες δεν τρωω και συνεχεια.. κρεμμυδι βαζω στο φαγητο.. λαχανο τρωω μου αρεσει ειναι η αληθεια αλλα οχι σε τεραστιες ποσοτητες.. ολα τα υπολοιπα τα τρωω ανετα.. αλλαντικα σπανια τρωω..γιαουρτι χαμηλων λιπαρων το εκοψα εδω και καιρο.. γαλα αν πινω μισο ποτιρη την μερα.. χοιρινο μια φορα την βδομαδα αν θα φαω σουβλακια η σε κειμα.. αρα μια χαρα με βρισκω.. εκανα και αποτοξινοση και τωρα συνεχιζω με διατροφη.. οταν ξεκινησα περσι με διατροφη (11/3) μεχρι το τελος του μηνα που περιμενα περιοδο δεν ηρθε.. τωρα τυχαιο? βοηθησε η διατροφη και οτι πηγα στα κιλα μου? δεν ξερω

Η διατροφή παίζει μεγάλο ρολο σίγουρα αλλά είναι όλα συνδυαστικά! Το άγχος ομως είναι ο κυριότερος λόγος που η σύλληψη δεν γίνεται! Κανεις ότι μπορείς και ελπίζεις στο θαύμα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Η διατροφή παίζει μεγάλο ρολο σίγουρα αλλά είναι όλα συνδυαστικά! Το άγχος ομως είναι ο κυριότερος λόγος που η σύλληψη δεν γίνεται! Κανεις ότι μπορείς και ελπίζεις στο θαύμα…

To μονο που δεν μπορω να διαχειριστω ειναι το αγχος.. το φαγητο το εβαλα σε ταξη.. ελπιζω οτι τωρα που θα ασχοληθω με την κουζινα ξεφυγει λιγο το μυαλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τις ευχές σας!!! Συγγνώμη που δεν σας απαντάω μία μία.... Θα επανέλθω τις επόμενες μέρες! 

@evaioan όντως αυτό είναι το θαύμα τις φύσης!!! Όσο κ να το κοιτάμε μας φαίνεται απίστευτο.... κ φαντάσου είναι το πιο μικρούλι μου, ο μεγάλος ήταν 3.650 και 53εκ! Είμαστε γυναίκες.... μπορούμε να καταφέρουμε τα πάντα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τις ευχές σας!!! Συγγνώμη που δεν σας απαντάω μία μία.... Θα επανέλθω τις επόμενες μέρες! 

@evaioan όντως αυτό είναι το θαύμα τις φύσης!!! Όσο κ να το κοιτάμε μας φαίνεται απίστευτο.... κ φαντάσου είναι το πιο μικρούλι μου, ο μεγάλος ήταν 3.650 και 53εκ! Είμαστε γυναίκες.... μπορούμε να καταφέρουμε τα πάντα!!!!!!

κοριτσι μου φροντισε τη μικρουλινα σας και εμεις ειμαστε εδω να σε σκεφτομαστε και να σου στελνουμε την αγαπη μας!!!!! να δωσεις ενα τεραστιο φιλακι στο μωρουδελι σας!!!!!💋❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η evaioan είπε:

@Froufro μου απορία το έχω πως κατάφερες να γεννήσεις παιδί 50 εκ. και σχεδόν 3 κιλά; το σκέφτεσαι; εμένα με αγχώνει λίγο να βγει ένα ολόκληρο ανθρωπάκι από μέσα μου! Το σώμα μας τελικά έχει μεγάλη ελαστικότητα. 

Όχι μην σε αγχωνει καθόλου κορίτσι μου! Είναι στη φύση μας! Ο δικός μου ήταν σχεδόν 3800! Όταν είδα τον γιατρό να τον βγάζει έμεινα με ανοιχτό το στόμα. Δεν μπορούσα να πιστέψω ότι ήταν τόσο μεγάλος! Φαντάσου ότι δεν είχα καν μεγάλη κοιλιά! 

Όλα αυτά όμως είναι άγχη και σκέψεις επειδή είναι κάτι άγνωστο όταν πρόκειται για το πρώτο σου παιδάκι. Μα όταν το δεις θα αναρωτηθείς... αυτό το θαύμα εγώ το έκανα και μετά θα συνειδητοποιήσεις ότι είναι ότι πιο όμορφο έχουν αντικρίσει ποτέ τα μάτια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Κορίτσι τις ιδιες χρησιμοποίησα και εγώ..η δόση μου ήταν 150 μονάδες ημερησίως. Λόγω χαμηλής ΑΜΗ μου είχε πει ο γιατρος πως οι μανάδες αυτές ειναι οκ! Και στις 2 διεγέρσεις είχα την ίδια δόση απ την αρχή ως το τελος! 

Αχ να σου πω maroulita μου δεν θέλω να πάρω πολύ μεγάλη δόση! Με αγχωνει λίγο. Σήμερα αδιαθετησα και μεθαύριο θα κάνω ορμονικές για να δούμε πόσες μονάδες θα πάρω. Κι εμένα η αμη μου είναι χαμηλή (1.7) αν και για την ηλικία μου είναι και φυσιολογικό υποθέτω!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια χθες το βράδυ πήγαινα σπίτι και έβρεχε, δεν πήγαινα με πολλή ταχύτητα αλλά είχε νερό σε ένα σημείο του δρόμου δε το είδα σαν να γλίστρισε το αυτοκίνητο κορίτσια πραγματικά είχα Άγιο μαζί μου! Ευτυχως δεν είχα αυτοκίνητο δίπλα μου ούτε πίσω ούτε μπροστά!! Κρατούσα το τιμόνι με όλη μου τη δύναμη και το έστριβα αριστερά κ παρούσα φρένο… παραλίγο να καρφωθώ στο σίδηρο που έχει στη μέση ο αυτοκινητόδρομος που χωρίζει τη πορεία…χεστηκα πάνω μου!! Μετά πήγαινα με 50κμ στον αυτοκινητόδρομο…προσέχετε όσο μπορείτε!! Αποφεύγετε την οδήγηση με τέτοιο καιρό! Και τώρα μόλις με πήρε η μαμα μου να μου πει ότι σε εκείνο το σημείο ενας αλλος χτύπησε χθες το βράδυ και χρειάστηκε οδική βοήθεια…είπα από μέσα μου εγώ είχα άγιο πραγματικά 

Πω πω! Σημασία έχει ότι είσαι καλά κορίτσι μου! Η αλήθεια είναι ότι τρομάζεις πολύ κάτι τέτοιες στιγμές και σε κάνουν να συνειδητοποιείς ότι αρκεί μια στιγμή για να γίνει το κακό.

Να προσέχουμε πολύ κορίτσια. Η ζωή μας είναι το μεγαλύτερα δώρο που μας έχει δωθεί. Αν είμαστε καλά όλα τα άλλα θα γίνουν!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/1/2022 at 4:42 ΜΜ, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου γλυκά γεννήθηκε η πριγκιπισσούλα μου!!! ❤❤❤ 

2.910 και 50 εκ....

Όλα πήγαν μια χαρά δώξα τω θεώ! 

Εύχομαι ολόψυχα να ζήσετε ΟΛΕΣ αυτή την ευτυχία το συντομότερο!!! Μακάρι η γέννηση ενός μωρού μέσα στην ομάδα να φέρει γούρι σε όλες σας 

Σας ευχαριστώ για την στήριξη στις αγωνίες που πέρασα κ ελπίζω να έχω την ευκαιρία να σας το ανταποδώσω! Σας στέλνω τα φιλιά μου με την μικρούλα μου αγκαλιά!!!!!!

Κορίτσι μου συγχαρητήρια τα καταφέρατε μανούλα και κόρη! Γερό δυνατό και καλοτυχο στη ζωη της να είναι η μικρούλα σου! Μπράβο σου! 

 ευχομαι ολες μας να το ζήσουμε κορίτσια μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ να σου πω maroulita μου δεν θέλω να πάρω πολύ μεγάλη δόση! Με αγχωνει λίγο. Σήμερα αδιαθετησα και μεθαύριο θα κάνω ορμονικές για να δούμε πόσες μονάδες θα πάρω. Κι εμένα η αμη μου είναι χαμηλή (1.7) αν και για την ηλικία μου είναι και φυσιολογικό υποθέτω!🥰

Είσαι πολύ καληηη!! 
0,22 εδώ και ηλικία 32!! 🤦‍♀️
Πολυ καλή επιτυχία ευχομαι!!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ να σου πω maroulita μου δεν θέλω να πάρω πολύ μεγάλη δόση! Με αγχωνει λίγο. Σήμερα αδιαθετησα και μεθαύριο θα κάνω ορμονικές για να δούμε πόσες μονάδες θα πάρω. Κι εμένα η αμη μου είναι χαμηλή (1.7) αν και για την ηλικία μου είναι και φυσιολογικό υποθέτω!🥰

Γλυκιά μου έχω διαβάσει τα νέα σου και ήθελα να σου γράψω!! Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα!!!! 🤗 Και χαίρομαι που διάλεξες αυτό το δρόμο για να μην αγωνιάς άλλο!! Είδα ότι τώρα ξεκινάς, οπότε σου εύχομαι πραγματικά μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά και σε λίγο να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!☺️🥰

Το ‘22 θα γίνεις κι εσύ για 2η φορά μανούλα και τα παιδάκια μας θα’ναι συνομήλικα!!😍💓💕☺️💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η evaioan είπε:

@Froufro μου απορία το έχω πως κατάφερες να γεννήσεις παιδί 50 εκ. και σχεδόν 3 κιλά; το σκέφτεσαι; εμένα με αγχώνει λίγο να βγει ένα ολόκληρο ανθρωπάκι από μέσα μου! Το σώμα μας τελικά έχει μεγάλη ελαστικότητα. 

Χαχαχα και σκέψου 3 κιλά κ 50 εκ θεωρείται κ μικρούλι. Ο ανιψιός μου γεννήθηκε σχεδόν 4 κιλά και 53 εκ. Ο γιος μου 54 εκ και 3330γρ. ☺️

Γι’αυτό είμαστε φτιαγμένες, για να δίνουμε ζωή!! Αυτό είναι το θαύμα της φύσης 🤗 Και θα το ζήσεις κι εσύ σύντομα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πω πω! Σημασία έχει ότι είσαι καλά κορίτσι μου! Η αλήθεια είναι ότι τρομάζεις πολύ κάτι τέτοιες στιγμές και σε κάνουν να συνειδητοποιείς ότι αρκεί μια στιγμή για να γίνει το κακό.

Να προσέχουμε πολύ κορίτσια. Η ζωή μας είναι το μεγαλύτερα δώρο που μας έχει δωθεί. Αν είμαστε καλά όλα τα άλλα θα γίνουν!💗

Καλημέρα ❤️ Εχεις απόλυτο δίκιο! Μια στιγμή μερικά Δευτέρα μπορεί να γίνει το κακό! Εκτός από το φόβο μου εκείνη την ώρα, είπα πάει τελείωσα ειχα πιστέψει ότι ήρθε το τελος μου! Χθες που οδηγούσα πάλι σε εκείνο το δρόμο φοβόμουν μη το ξανά πάθω…μια φοβία σου μένει μετά…

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τις ευχές σας!!! Συγγνώμη που δεν σας απαντάω μία μία.... Θα επανέλθω τις επόμενες μέρες! 

@evaioan όντως αυτό είναι το θαύμα τις φύσης!!! Όσο κ να το κοιτάμε μας φαίνεται απίστευτο.... κ φαντάσου είναι το πιο μικρούλι μου, ο μεγάλος ήταν 3.650 και 53εκ! Είμαστε γυναίκες.... μπορούμε να καταφέρουμε τα πάντα!!!!!!

Κορίτσι μου προτεραιότητα έχει το κοριτσάκι σου!! Όταν μπορέσεις θα επιστρέψεις ❤️❤️❤️ Δώσε ένα δυο φιλάκια από εμας και μια τεράστια αγκαλιά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια ❤️❤️❤️ 
Τι κάνετε;;; Εγώ ξύπνησα πρωί πρωί να κάνω το report της δουλειας γιατί χθες κοιμήθηκα πολύ νωρις…🤣🤦‍♀️
 

Σε αλλά νέα όλη την ημέρα χθες διάβαζα για το baby led weaning…λες και έχω κάνει παιδί και έμεινε να το ταΐσω κιολας 🤦‍♀️🤦‍♀️ Είμαι τραγική 😂😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η athens25 είπε:

Mak;ari να ερθει γιατί και εμείς το θέλουμε πολύ και έχουμε παέι όλα τα πράγματα πίσω για το σκοπό αυτό.

Δυστυχώς δεν μπορώ να σου στείλω προσωπικό μήνυμα καθώς είμαι νέο μέλος να τα λέγαμε λίγο καθώς και εγώ είμαι στην αναζήτηση πολλών.

Από καρδιάς εύχομαι να ακούσω ευχάριστα σύντομα...

 

σου εστειλα πμ εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, πως είστε? Εύχομαι μια όμορφη μέρα να έχουμε..

Εγω σήμερα θα παραλάβω τα φάρμακα επιτέλους,  τελικά προλαβαίνω αυτό τον κύκλο, οπότε από εβδομάδα ξεκινάω διέγερση,  χαρούμε και φοβισμένη ταυτόχρονη, επίσης τις μέρες που θα έχω υπέρηχους και εξετάσεις θα παίρνω άδεια, οπότε θα ξεκουραστώ κιόλας και θα αλλαξει κςι λίγο η ψυχολογία μου... με φοβίζει η υπερδιέγερση πολύ και κάτι μου λεει πως δεν θα την γλυτώσω... 

Οσο για την δουλειά κορίτσια, δεν προλαβαινω και ακόμα δεν εχω τελειώσει,  εχω αναλάβει και κάποια εξοικονομω και ενεργειακά και χρόνος μηδεν, τα βράδια με αυτά ασχολουμε. Αυτά τα νέα μου,  το σημαντικό όμως είναι οτι επιτέλους ξεκινάω! 

Άντε βρε κορίτσια το 22 να είναι η χρονιά μας εύχομαι πάναγια μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερα κορίτσια ❤️❤️❤️ 
Τι κάνετε;;; Εγώ ξύπνησα πρωί πρωί να κάνω το report της δουλειας γιατί χθες κοιμήθηκα πολύ νωρις…🤣🤦‍♀️
 

Σε αλλά νέα όλη την ημέρα χθες διάβαζα για το baby led weaning…λες και έχω κάνει παιδί και έμεινε να το ταΐσω κιολας 🤦‍♀️🤦‍♀️ Είμαι τραγική 😂😂

 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα κοριτσια.. τι κανετε????????????????

΄Καλημερα  κοριτσια μου!!!! Εγω εχω ΑΠΕΙΡΗ δουλεια το τελευταιο διαστημα -για να πω την αληθεια βρηκα και μια δευτερη δουλεια για λιγες ωρες, και σε συνδυασμο με ολες τις δουλειες σπιτι, ειδικηδιατροφη  για ανδρα μου και οτι ψαχνουμε σπιτι να μετακομισουμε δεν εχω καθολοθυ χρονο! Βεβαια απτην αλλη το εκανα και λιγο επιτηδες γιατι ετσι δεν σκεφτομαι 24 ωρες ποτε θα μεινω εγκυος χαχα

Κατα τα αλλα εγω περιμενω περιοδο την Κυριακη και ενω θα ηθελα πολυ να ελπιζω ακομη , ηδη εχω τα κλασσικα πονακια πριν ην περιοδο! Σε 1-2 μηνες ομως ανυπομονω για σπερμοδιαγραμμα να δουμε αν εχουμε καμια αλλαγη και πως θα προχωρησουμε οποτε κραταω ελπιδα ζωντανη!🌟

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, πως είστε? Εύχομαι μια όμορφη μέρα να έχουμε..

Εγω σήμερα θα παραλάβω τα φάρμακα επιτέλους,  τελικά προλαβαίνω αυτό τον κύκλο, οπότε από εβδομάδα ξεκινάω διέγερση,  χαρούμε και φοβισμένη ταυτόχρονη, επίσης τις μέρες που θα έχω υπέρηχους και εξετάσεις θα παίρνω άδεια, οπότε θα ξεκουραστώ κιόλας και θα αλλαξει κςι λίγο η ψυχολογία μου... με φοβίζει η υπερδιέγερση πολύ και κάτι μου λεει πως δεν θα την γλυτώσω... 

Οσο για την δουλειά κορίτσια, δεν προλαβαινω και ακόμα δεν εχω τελειώσει,  εχω αναλάβει και κάποια εξοικονομω και ενεργειακά και χρόνος μηδεν, τα βράδια με αυτά ασχολουμε. Αυτά τα νέα μου,  το σημαντικό όμως είναι οτι επιτέλους ξεκινάω! 

Άντε βρε κορίτσια το 22 να είναι η χρονιά μας εύχομαι πάναγια μου !

Αχ τι ωραια νεα αντε με το καλο κοριτσι μου ολα θα πανε καλα μην φοβασαι, ο γιατρος ςεου αποτι θυμαμαι ειναι πολυ εμπειρος και θα σε καθοδηγησει σωστα  το περιμενες τοσο καιρο, σκεψου συντομα το ονειρο θα γινει πραγματικοτητα💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ τι ωραια νεα αντε με το καλο κοριτσι μου ολα θα πανε καλα μην φοβασαι, ο γιατρος ςεου αποτι θυμαμαι ειναι πολυ εμπειρος και θα σε καθοδηγησει σωστα  το περιμενες τοσο καιρο, σκεψου συντομα το ονειρο θα γινει πραγματικοτητα💗💗

Αυτό σκέφτομαι κορίτσι μου οτι πλησιάζω στο ονειρικό και χαίρομαι σαν  μικρό παιδί! Μακάρι να τα καταφέρω και όλες μας να τα καταφέρουμε! 

Πότε έχετε σπερμοδιαγραμμα εσείς? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...