Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... πήραμε στα χέρια μας ένα νέο βιβλίο με 365 κενές σελιδες .. εύχομαι να τις γεμίσουμε με πολλη αγαπη.. υγεία.. όνειρα που έχουν πραγματοποιηθεί και πολλες πολλές ευτυχισμένες στιγμές.. θα έχουμε και τα δύσκολα μας όμως να τα δεχόμαστε με θετική σκέψη γιατί θα μας διδάξουν πως θα γίνουμε πιο δυνατές.. μην ξεχνάτε ότι η ζωή είναι σαν το καρδιογραφημα.. με τα πάνω και τα κάτω του.. δεν θέλουμε ευθεία γραμμή γιατί θα είναι σαν να μην ζούμε..  κάθε δυσκολία έρχεται με την δύναμη που χρειαζόμαστε.. καλή χρονιά να έχουμε με υγεία πάνω από όλα.. κάποτε μου είπε κάποιος κύριος αν έχεις την υγεία σου είσαι πλούσια.. πόσο δίκαιο είχε.. σας εύχομαι κάθε επιθυμία σας να γίνει πραγματικότητα.. η κάθε σελίδα του βιβλίου σας να είναι γεμάτη από αγάπη και ευτυχισμένες στιγμές❤❤❤❤❤❤❤

Φανταστικο μηνυμα Ναντια μου!!!!! Καλη χρονια και οτι καλυτερο ευχομαι!!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Φανταστικο μηνυμα Ναντια μου!!!!! Καλη χρονια και οτι καλυτερο ευχομαι!!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹

Ευχαριστώ πολύ ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλή χρονιά. Είμαι σίγουρη ότι με την αλλαγή του χρόνου, όλες κάναμε την ίδια ευχή ♥️🤰

Ένας νέος χρόνος ξεκιναει και εύχομαι να πάνε όλα τέλεια για όλες και να είναι τυχερός. 

Εγώ σήμερα είμαι 10η μέρα. Εδώ πάρει κανονικά τα σερπαφαρ και σήμερα γυρνάω από το ταξίδι μας. Ο γιατρός θέλει να με δει κατευθείαν από το αεροδρόμιο λέει, για να μην χαθεί η σημερινή μέρα γιατί είμαι ήδη 10η και δεν με έχει δει σε αυτό τον κύκλο μιας και έλειπα. 22:30 έχω ραντεβού. Αν είμαι έτοιμη θα μου κάνει ένεση και την Τετάρτη  το πρωί θα κάνω την σπερματεγχυση μου είπε... Αχ μακάρι να έχω φτιάξει αυγουλάκια ... 😁😁

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κοριτσάκια μου καλή χρονιά. Είμαι σίγουρη ότι με την αλλαγή του χρόνου, όλες κάναμε την ίδια ευχή ♥️🤰

Ένας νέος χρόνος ξεκιναει και εύχομαι να πάνε όλα τέλεια για όλες και να είναι τυχερός. 

Εγώ σήμερα είμαι 10η μέρα. Εδώ πάρει κανονικά τα σερπαφαρ και σήμερα γυρνάω από το ταξίδι μας. Ο γιατρός θέλει να με δει κατευθείαν από το αεροδρόμιο λέει, για να μην χαθεί η σημερινή μέρα γιατί είμαι ήδη 10η και δεν με έχει δει σε αυτό τον κύκλο μιας και έλειπα. 22:30 έχω ραντεβού. Αν είμαι έτοιμη θα μου κάνει ένεση και την Τετάρτη  το πρωί θα κάνω την σπερματεγχυση μου είπε... Αχ μακάρι να έχω φτιάξει αυγουλάκια ... 😁😁

 

Kαλη χρονια.. σου ευχομαι να εχεις αυγουλακια και να προχωρησεις με επιτυχια 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 9/12/2021 at 4:22 ΜΜ, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Είχα αγχωθει η αλήθεια είναι. Να σου ζήσει το μωράκι σου. Γενικά σε ταλαιπωρεισαι να έρθει;  Είχατε κάποιο θέμα τελικά; 

 

Καλή χρονιά  και συγγνώμη που άργησα να σου απαντήσω 1.5 χρόνο περίπου προσπαθούσαμε και εκτός από χαμηλή αμη που είχα δεν είχαμε κάποιο άλλο πρόβλημα, τελικά κάναμε μια σπερματεγχυση τον Οκτώβριο του 2020 και έμεινα έγκυος.... Ήμασταν πολύ τυχεροί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

@Antonia2 χρονιά σου πολλά ότι ποθείς να σου συμβεί!!

@Froufro με το καλό κοπέλα μου με ένα πόνο!!!

ευχαριστω κοριτσι μου!!!!! 🌹🌹 υγεια να εχουμε ολοι!!! ηρεμια και αισιοδοξια για τα καλυτερα που ερχονται!!!!!!!🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...