Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

χαχαχαχαχχα!!! ημουν τεχνολογικη!!! ιστορια μπλιαχ (ετσι οπως μας τη διδασκαν αλλιως μ αρεσει η ιστορια μας!!) 

αλλά για τα πρακτικά της ομάδας, πανελλαδικες εβγαλα 19,38!! 😏😏 φυτουκλακι με ελεγε ο αδερφος μου!!!!! 🌷🌷🌷😂😂😂😂😂

αχ μονο παιδι δε μπορει να μου προσφερει αυτο το μυαλο.............. δεν ξερω να το χρησιμοποιω το ατιμοοοοοοοοοοοοοοο 🤨

19.38?? Αααα θελω να μου πεις σε ποιο μαθημα εχασες τις μοναδες και δεν εγραψες 20🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

ναι σε ng/ML ηταν η μετρηση. αντε να δουμε

δεν θέλω μόνο εξετάσεις θέλω και υλοποιηση χαχααχ

χαχαχαχχαχαχαχ σωστηηηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

ελατε κοριτσια μια ανακεφαλαιωση να παιρνουμε τα πανω μας οτι πλησιαζει ο καιρος που θα ερθουν τα ζουζουνακια μας....

 

@babyblue94 Γενάρη 1η σπερματέγχυση και επιτροπή για πρόκληση

@Antonia2 ελεύθερη προσπάθεια και διαδικασία εξετάσεων ( ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Κατεριναπαπ περνάει επιτροπή αυτό τον μήνα (ΠΕΡΑΣΕ ΝΑ ΛΕΜΕ) και Γενάρης ξεκινάει διαδικασία εξωσωματικής 

@Mimi26 εμβρυομεταφορά την πεμπτη

@Froufro εγγυούλα , βγαινει το σούπερ μωρό με τις κωλοτούμπες του , οπου να ναι :-) 

@Hopemumtobe ελευθερες επαφές (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Nandia- ελεύθερες επαφές και εξετάσεις  (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Raf123  ελεύθερες επαφές και εξετάσεις  (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@misofeggaro  ελεύθερες επαφές (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ )

@Heart εκανε την πρώτη σπερματέγχυση και αναμένουμε ❤️ (μια μεγάλη αγκαλιά. εισαι πολύ κοντά στο όνειρο)

 

κορίτσια τα λεω σωστά.?? διορθώσε με κάποια (για να κάνω επεξεργασια αν ειναι ή οποια θέλει να την συμπληρώσω)

Εμενα καλα τα λες, εκτος απτο οτι περιμενω να σταματησει να ποναει ο ανδρας μου για να εχουμε επαφες αχαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

ελατε κοριτσια μια ανακεφαλαιωση να παιρνουμε τα πανω μας οτι πλησιαζει ο καιρος που θα ερθουν τα ζουζουνακια μας....

 

@babyblue94 Γενάρη 1η σπερματέγχυση και επιτροπή για πρόκληση

@Antonia2 ελεύθερη προσπάθεια και διαδικασία εξετάσεων ( ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Κατεριναπαπ περνάει επιτροπή αυτό τον μήνα (ΠΕΡΑΣΕ ΝΑ ΛΕΜΕ) και Γενάρης ξεκινάει διαδικασία εξωσωματικής 

@Mimi26 εμβρυομεταφορά την πεμπτη

@Froufro εγγυούλα , βγαινει το σούπερ μωρό με τις κωλοτούμπες του , οπου να ναι :-) 

@Hopemumtobe ελευθερες επαφές (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Nandia- ελεύθερες επαφές και εξετάσεις  (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Raf123  ελεύθερες επαφές και εξετάσεις  (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@misofeggaro  ελεύθερες επαφές (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ )

@Heart εκανε την πρώτη σπερματέγχυση και αναμένουμε ❤️ (μια μεγάλη αγκαλιά. εισαι πολύ κοντά στο όνειρο)

 

κορίτσια τα λεω σωστά.?? διορθώσε με κάποια (για να κάνω επεξεργασια αν ειναι ή οποια θέλει να την συμπληρώσω)

αχ τι ωραια που μας οργανωνεις!!!! αχ να κανω κι εγω τις καμπυλες σακχαρου-ινσουλινης να μπω γερα στην κατηγορια: "ελεύθερες επαφές (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ )"😅😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Οντως η @Antonia2 μας ειναι καταπληκτικη💖💖💖

κοριτσι μου γλυκο εσυ!!!!!!!!! ❤️🧡💛💚💙💜

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

ναι σε ng/ML ηταν η μετρηση. αντε να δουμε

δεν θέλω μόνο εξετάσεις θέλω και υλοποιηση χαχααχ

χαχαχαχαχχα!!!! εκλαψα και δεν εχω αντιδρασεις!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ τι ωραια που μας οργανωνεις!!!! αχ να κανω κι εγω τις καμπυλες σακχαρου-ινσουλινης να μπω γερα στην κατηγορια: "ελεύθερες επαφές (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ )"😅😅😅😅

χαχαχαχαχ όλα θα γίνουν βήμα βήμα. ένα βήμα κάθε μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εμενα καλα τα λες, εκτος απτο οτι περιμενω να σταματησει να ποναει ο ανδρας μου για να εχουμε επαφες αχαχαχχαχαχα

ω ρε τον καημενο τι τραβαει...... πφφφφφ😔

ειναι καπως καλυτερα με τα φαρμακα που πηρε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

χαχαχαχαχ όλα θα γίνουν βήμα βήμα. ένα βήμα κάθε μήνα.

μαραθωνοδρομος θα γινω στο τελος.....🤣🤣 δεν εχω αλλη υπομονηηηηηη!!! θελω τζουτζουκακιιιιιι!!!! γερο και ζουμπουρλουδικο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! 🥰

Καλά πότε γράψατε τόσα πράγματα; Πω πω δεν σας προλαβαίνω!

Εγώ ξεκουράζομαι! Έχω λίγο πυρετό και καλού κακού κάνω και μια θεραπεία που μου έδωσε ο γιατρός! Σήμερα είχα να κάνω και μαστογραφία αλλά φυσικά δεν μπόρεσα να πάω! Μέσα στην εβδομάδα λογικά θα μάθω κι εγώ τα αποτελέσματα της επιτροπής! @Κατεριναπαπ συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ελπίζω να έχω κι εγώ την ίδια τύχη!

Εγώ πάντως λόγω κορονοιου δυστυχώς θα αφήσω αυτόν τον μήνα. Κι έλεγα να ξεκινήσω άμεσα αλλά προτιμώ να κάνω την μαστογραφία πρώτα και μια ακτινογραφία θώρακος να είμαι σίγουρη ότι όλα είναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έρχονται πιστευω τα μωράκια μας. θα μπούμε όντως στην ΄΄ιδια ομάδα όλες ΜΩΡΑΚΙΑ 2022 ή 2023 αντε (αρχές 23 όμως οι ΠΗΤ ) μην μας ταλαιπωρούν άλλο. σε λίγους μήνες κορίτσια μου θα λέμε για την εγγυμοσύνης μας στην νέα ομάδα. πάμε να το πιστέψουμε και να μην αγχωνόμαστε. 

όλες κοντεύουμε. όλες έχουμε σχεδόν τελειώσει με τις εξετάσεις . παίρνουμε σιγα σιγά την τελική ευθεία. 

εγώ είπα αν δεν πιάσουν οι σπερματεγχύσεις, πριν το καλοκαίρι παω για εξωσωματική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσι μου είμαι εξωτερική συνεργάτιδα με μπλοκάκι.....

Άδεια άδεια όπως το λες δεν έχω ...

Εσύ που ξέρεις δώσε μου λίγο τα φώτα σου.... 5 μέρες δεν είναι καλά ;

Η εμφύτευση γίνεται τα πρώτα δύο εικοσιτετράωρα, άρα θεωρώ ότι είναι μια χαρά. Πολύ γιατροί προτείνουν να μην αλλάζουμε την καθημερινότητα, αλλά για ψυχολογικούς λόγους, ότι δηλαδή τα κάναμε όλα σωστά καλό είναι να ξεκουραζόμαστε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Η κοπέλα σας λέει βλακειες. Νετα σκέτα. Καταρχήν φίλη μου με 4 παιδιά αποφάσισαν ότι οκ δε θέλουν αλλα κ όντως έδεσε τις σάλπιγγες της. Πρέπει να υπογράψεις κ εσύ κ ο σύζυγος. Οπότε έβαλε την υπογραφή της 100%. Δέχομαι ότι μπορεί να την ανάγκασαν όμως ήξερε δεν γίνεται με τπτ χωρίς την υπογραφή της. Στο λέω με σιγουριά λόγω της φίλης μου που το έκανε. Επίσης η διαδικασία είναι μη αναστρέψιμη δλδ δεν υπάρχει άλλος τρόπος να μείνει έγκυος. Είτε είναι 38 είτε 18 η εξωσωματική είναι μονόδρομος οπότε δεν πάει λόγω αμη πάει γιατί δε γίνεται αλλιώς. 

Τα υπόλοιπα που σας λέει είναι απλά άκυρα. Τι είναι η εξωσωματική; σφράγισμα στο δόντι να πεταχτείς να στο κάνει; κ σε φυσικό κύκλο συνήθως μαζευουν έμβρυα, έβαλε 1 3ης μέρας κ τέλος; πολύ περίεργα όλα αυτά... Έχεις δίκιο κάτι δεν πάει καλά 

Κορίτσια μου θα συμφωνήσω 100% ότι ακούγονται πολύ τραβηγμένα κ σίγουρα δεν είναι έτσι.... κάπου κάτι δεν πάει καλά, από την μεριά της κοπέλας? Από το εργαστήριο? Απλά θα μου επιτρέψετε να επέμβω μόνο σε ένα σημείο.... Η διαδικασία αυτή στις μέρες μας είναι αναστρέψιμη, απλά δεν έχει επιτυχία 100% 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

ελατε κοριτσια μια ανακεφαλαιωση να παιρνουμε τα πανω μας οτι πλησιαζει ο καιρος που θα ερθουν τα ζουζουνακια μας....

 

@babyblue94 Γενάρη 1η σπερματέγχυση και επιτροπή για πρόκληση

@Antonia2 ελεύθερη προσπάθεια και διαδικασία εξετάσεων ( ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Κατεριναπαπ περνάει επιτροπή αυτό τον μήνα (ΠΕΡΑΣΕ ΝΑ ΛΕΜΕ) και Γενάρης ξεκινάει διαδικασία εξωσωματικής 

@Mimi26 εμβρυομεταφορά την πεμπτη

@Froufro εγγυούλα , βγαινει το σούπερ μωρό με τις κωλοτούμπες του , οπου να ναι :-) 

@Hopemumtobe ελευθερες επαφές (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Nandia- ελεύθερες επαφές και εξετάσεις  (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Raf123  ελεύθερες επαφές και εξετάσεις  (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@misofeggaro  ελεύθερες επαφές (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ )

@Heart εκανε την πρώτη σπερματέγχυση και αναμένουμε ❤️ (μια μεγάλη αγκαλιά. εισαι πολύ κοντά στο όνειρο)

@Ευάγγελοςτ αναμονή επιτροπής και επόμενο μήνα διαδικασία εξωσωματικής (ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ)

κορίτσια τα λεω σωστά.?? διορθώσε με κάποια (για να κάνω επεξεργασια αν ειναι ή οποια θέλει να την συμπληρώσω)

Με έκανες κ γέλασα! 😆 θα τα λέω αυτά στη μπουμπού μου όταν μεγαλώσει κ θα λέει ρεζίλι με έκανες από την κοιλιά ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου εσυ τρεχεις παρα πολυ, εχεις αποστασεις που κανεις καθε εβδομαδα (αθηνα-λιβαδεια) ενω εγω δουλευω σε υπολογιστη και μιλαμε καθημερινα με τα κοριτσια!! σας ξερω πια και με ξερετε.. τοσους μηνες μιλαμε καθημερινα!!

τωρα που θα εχεις σπορακια στην κοιλιτσα και θα διαβαζεις το φορουμ θα μας μαθεις!!! 😉😉

Καλέ θυμάσαι κ την απόσταση !!;;!;;;;; 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Θέλω να σε πάρω γραμματέα μου δενου σε παρακαλώ🙏🙏❤️❤️❤️χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου θα συμφωνήσω 100% ότι ακούγονται πολύ τραβηγμένα κ σίγουρα δεν είναι έτσι.... κάπου κάτι δεν πάει καλά, από την μεριά της κοπέλας? Από το εργαστήριο? Απλά θα μου επιτρέψετε να επέμβω μόνο σε ένα σημείο.... Η διαδικασία αυτή στις μέρες μας είναι αναστρέψιμη, απλά δεν έχει επιτυχία 100% 

α εννοείς οτι μπορούν να τις ξελύσουν ??

αναλογα τι έχουν κάνει. νομίζω υπάρχει ο καυτιριασμός και το δέσιμο

δεν ξέρω ρε κορίτσια πάντως εμείς που έχουμε δυσκολευτεί τόσο μου φαίνεται πολύ χοντρή αυτή η πράξη. 

οκ δεν λέω δική τους ζωή είναι, αλλά μόνο για λόγους υγείας να το καταλάβω. αν κάποια το κανει για λόγους αντισύλληψης, υπάρχουν άλλοι και άλλοι. όχι ετσι.

εγω εχω και την κουμπάρα μου. 27 χρονών . έμεινε εγγυος πριν 2 χρόνια στο πρώτο της παιδί (με την πρώτη εντομεταξύ. και μάλιστα μισα εξω μισα μέσα . συγγνωμη για τις λεπτομερειες αλλα μας τα εχουν πει και όλα, σωπα , υπάρχουν και αυτα χαχαχ) και τώρα είναι εγγυος στο δευτερο παιδι (και αυτό με την πρώτη) και λέει μόλις γεννησει θα ζητήσει δέσιμο

δεν θέλει λέει άλλα παιδια. στα δυο ειναι καλά. της λεω δεν ξέρεις πως θα τα φέρει η ζωη σου. και είναι μεγαλο βημα, και μου λέει, όχι είμαι σιγουρη. τι να πω...δεν μπορω να επεμβω. ενταξει φταίει και ο αντρας της. και τις δυο φορες εκείνη δεν ήθελε παιδι και αυτός έριχνε τι έριχνε χωρις λεει να το καταλαβει αυτή, και καλά μικρη ποσοτητα μεσα και τα υπόλοιπα εξω για να μην το καταλαβει

οποτε και αυτη μου  λέει, δεν αντέχω ρε συ αλλο αυτο το πράγμα. με το που γενναω και μένω λιγο , μου την κάνει έτσι ο αλλος συνεχεια. καλά της κάνω αμα θες και εσυ φυλάσσεσαι. αλλά μάλλον το αφήνεις στην τύχη του. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

ελατε κοριτσια μια ανακεφαλαιωση να παιρνουμε τα πανω μας οτι πλησιαζει ο καιρος που θα ερθουν τα ζουζουνακια μας....

 

@babyblue94 Γενάρη 1η σπερματέγχυση και επιτροπή για πρόκληση

@Antonia2 ελεύθερη προσπάθεια και διαδικασία εξετάσεων ( ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Κατεριναπαπ περνάει επιτροπή αυτό τον μήνα (ΠΕΡΑΣΕ ΝΑ ΛΕΜΕ) και Γενάρης ξεκινάει διαδικασία εξωσωματικής 

@Mimi26 εμβρυομεταφορά την πεμπτη

@Froufro εγγυούλα , βγαινει το σούπερ μωρό με τις κωλοτούμπες του , οπου να ναι :-) 

@Hopemumtobe ελευθερες επαφές (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Nandia- ελεύθερες επαφές και εξετάσεις  (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Raf123  ελεύθερες επαφές και εξετάσεις  (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@misofeggaro  ελεύθερες επαφές (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ )

@Heart εκανε την πρώτη σπερματέγχυση και αναμένουμε ❤️ (μια μεγάλη αγκαλιά. εισαι πολύ κοντά στο όνειρο)

@Ευάγγελοςτ αναμονή επιτροπής και επόμενο μήνα διαδικασία εξωσωματικής (ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ)

κορίτσια τα λεω σωστά.?? διορθώσε με κάποια (για να κάνω επεξεργασια αν ειναι ή οποια θέλει να την συμπληρώσω)

Θα με στείλετε όλες έτσι θα πάρω αντζεντα κ θα δείτε εσείς 😋😋😋😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Με έκανες κ γέλασα! 😆 θα τα λέω αυτά στη μπουμπού μου όταν μεγαλώσει κ θα λέει ρεζίλι με έκανες από την κοιλιά ακόμα 

😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλέ θυμάσαι κ την απόσταση !!;;!;;;;; 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Θέλω να σε πάρω γραμματέα μου δενου σε παρακαλώ🙏🙏❤️❤️❤️χαχαχα

😂😂😂😂😂 ποσα δινεις;;; να την κανω part time!!!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

😂😂😂😂

Τι γελάς ;

Θα πάω να κάνω τεστ μνήμης αν συνεχίσεις έτσι εσύ 🤣

Συγνώμη εγώ χαζεύω από δουλειά σήμερα για να σας μιλάω χαχαχαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Θα με στείλετε όλες έτσι θα πάρω αντζεντα κ θα δείτε εσείς 😋😋😋😋😋

καλε εμεις εδω ειμαστε παρεακι δυνατο!!!

εσυ μαλλον κανεις guest!!!! 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

😂😂😂😂😂 ποσα δινεις;;; να την κανω part time!!!😉

Θα ανοίξω γραφείο και θα σε πάρω για υποδοχή στα όπα όπα θα σε έχω με τέτοια μνήμη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, παρακολουθώ καιρό το φόρουμ, μόνιμα χάνω κωδικούς και κάνω καιρό να συνδεθώ να μιλήσω 🤦‍♀️

 Εμείς σε μια φάση με λίγο απ όλες τις δικές σας, λίγο εικόνα πολυκυστικων χωρίς ωορρηξια σε κάποιους κύκλους , λίγο ρύθμιση θυροειδη, λίγο έλεγχο με υστεροσκοπηση και αφαίρεσαμε 3 πολυποδακια που είχαν κάνει φωλιά. Σταυρωνουμε δάχτυλα κάτι απ όλα να βοήθησε αλλιώς από το νέο χρόνο πάμε για εξωσωματική, πήραμε και την έγκριση της επιτροπής. 
Ετών 29 και εγώ 🤗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

α εννοείς οτι μπορούν να τις ξελύσουν ??

αναλογα τι έχουν κάνει. νομίζω υπάρχει ο καυτιριασμός και το δέσιμο

δεν ξέρω ρε κορίτσια πάντως εμείς που έχουμε δυσκολευτεί τόσο μου φαίνεται πολύ χοντρή αυτή η πράξη. 

οκ δεν λέω δική τους ζωή είναι, αλλά μόνο για λόγους υγείας να το καταλάβω. αν κάποια το κανει για λόγους αντισύλληψης, υπάρχουν άλλοι και άλλοι. όχι ετσι.

εγω εχω και την κουμπάρα μου. 27 χρονών . έμεινε εγγυος πριν 2 χρόνια στο πρώτο της παιδί (με την πρώτη εντομεταξύ. και μάλιστα μισα εξω μισα μέσα . συγγνωμη για τις λεπτομερειες αλλα μας τα εχουν πει και όλα, σωπα , υπάρχουν και αυτα χαχαχ) και τώρα είναι εγγυος στο δευτερο παιδι (και αυτό με την πρώτη) και λέει μόλις γεννησει θα ζητήσει δέσιμο

δεν θέλει λέει άλλα παιδια. στα δυο ειναι καλά. της λεω δεν ξέρεις πως θα τα φέρει η ζωη σου. και είναι μεγαλο βημα, και μου λέει, όχι είμαι σιγουρη. τι να πω...δεν μπορω να επεμβω. ενταξει φταίει και ο αντρας της. και τις δυο φορες εκείνη δεν ήθελε παιδι και αυτός έριχνε τι έριχνε χωρις λεει να το καταλαβει αυτή, και καλά μικρη ποσοτητα μεσα και τα υπόλοιπα εξω για να μην το καταλαβει

οποτε και αυτη μου  λέει, δεν αντέχω ρε συ αλλο αυτο το πράγμα. με το που γενναω και μένω λιγο , μου την κάνει έτσι ο αλλος συνεχεια. καλά της κάνω αμα θες και εσυ φυλάσσεσαι. αλλά μάλλον το αφήνεις στην τύχη του. 

Ναι φαντάσου κόβουν το σημείο ουσιαστικά που έχει δεθεί κ ενώνουν ξανά το "σωληνάκι" της ωοθήκης (πολύ χοντρά το λέω τώρα, αλλά για να γίνω κατανοητή). Έκανε κ η πεθερά μου αυτή την μέθοδο στείρωσης μετά από πέντε παιδιά..... όπως λες κ με τη φίλη σου, λέει αν δεν το έκανα, ο πεθερός σου θα μου είχε κάνει δέκα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...