Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κι εμενα το ιδιο μου ειπαν. Συνηθως κι εγω μανιακ ειμαι αλλα ακομη δεν πηγα, παρολο που ειμαι πανω απο 35, ασε εχω και που ολο νομιζα οτι εχω μεινει εγκυος τον τελευταιο χρονο και δεν κανει να παω🤣🤣🤣

εγω το χω πει!! και το εζησα κιολας. ξυπνησα εγκυος και κοιμηθηκα με περιοδο!!! 😆😆😆

αστα να πανε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

εγω το χω πει!! και το εζησα κιολας. ξυπνησα εγκυος και κοιμηθηκα με περιοδο!!! 😆😆😆

αστα να πανε!!!!!

🤣🤣🤣 Εσυ πως εισαι κοριτσι μου τωρα που ο ανδρας σου δουλευει τελικα απογευμα? Νιωθεις μοναξια?💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

🤣🤣🤣 Εσυ πως εισαι κοριτσι μου τωρα που ο ανδρας σου δουλευει τελικα απογευμα? Νιωθεις μοναξια?💖

εχω στεναχωρεθει πολυ. γενικα περνουσαμε ωρες μαζι (την εβδομαδα που ηταν πρωι γτ πηγαινε εναλλαξ μια πρωι μια απογευμα) και υποτιθεται αυτη την εβδομαδα θα ηταν ολη πρωι. τελικα ο συναδελφος αντι να φυγει την παρασκευη, τους αακοινωσε χθες οτι απο σημερα θα παρει την κανονικη του αδεια. οποτε απο σημερα ειναι απογευμα ο αντρας μου και φοβαμαι μεχρι το πασχα ετσι θα παει....😤

ας εχουμε τη υγεια μας και θα βρουμε τις νεες μας ισορροπιες. απλα τωρα θα τον βλεπω μονο τα σκ γτ τις καθημερινες ερχεται 10μιση και ψοφιος στην κουραση. μεχρι να κανει μπανιο και να φαει παει 11και...

(καλα για προσπαθειες για παιδι ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!! στον βροντο και η γονιμοτητα απο σαλπιγγογραφια και οι βιταμινες!!😞)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

εχω στεναχωρεθει πολυ. γενικα περνουσαμε ωρες μαζι (την εβδομαδα που ηταν πρωι γτ πηγαινε εναλλαξ μια πρωι μια απογευμα) και υποτιθεται αυτη την εβδομαδα θα ηταν ολη πρωι. τελικα ο συναδελφος αντι να φυγει την παρασκευη, τους αακοινωσε χθες οτι απο σημερα θα παρει την κανονικη του αδεια. οποτε απο σημερα ειναι απογευμα ο αντρας μου και φοβαμαι μεχρι το πασχα ετσι θα παει....😤

ας εχουμε τη υγεια μας και θα βρουμε τις νεες μας ισορροπιες. απλα τωρα θα τον βλεπω μονο τα σκ γτ τις καθημερινες ερχεται 10μιση και ψοφιος στην κουραση. μεχρι να κανει μπανιο και να φαει παει 11και...

(καλα για προσπαθειες για παιδι ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!! στον βροντο και η γονιμοτητα απο σαλπιγγογραφια και οι βιταμινες!!😞)

Αχ βρε κοριτσι μου, εχεις δικιο να χαλιεσαι. θα ειναι πιο δυσκολο..Αλλα μην στενοχωριεσαι!! Θα τις βρειτε τις ισορροπιες ειμαι σιγουρη! Επισης εαν εσυ δουλευεις απτο σπιτι το πρωι μηπως εχεις λιγη ευελιξια να προσαρμοσεις λιγο το χρονο εργασιας σου για να εχετε λιγο χρονο μαζι? Η μηπως μπορειτε να συντονιστειτε για καμια προσπαθεια πρωινη σε διαλειμμα απτη δουλεια😉 Ολα θα τα βρειτε ειμαι σιγουρη💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mimi26 είπε:

Ναι κ μενα αυτό με έχει πεισμωσει.... Αυτές έκατσαν κάτω όλες τις μέρες.....

Και εσυ να κανεις αυτό που σε κάνει να νιωθεις καλύτερα για σένα και για τα εμβρυακια σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εσυ να κανεις αυτό που σε κάνει να νιωθεις καλύτερα για σένα και για τα εμβρυακια σου 

Έτσι μου έρχεται να κάτσω αλήθεια μια βδομάδα 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εγω το χω πει!! και το εζησα κιολας. ξυπνησα εγκυος και κοιμηθηκα με περιοδο!!! 😆😆😆

αστα να πανε!!!!!

Κλαίωωωω 😂😂😂😂 νομίζω όλες μας το ζήσαμε αυτό και ολες μας μιλησαμε στην κοιλιτσα μας μετά το σεξ 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εχω στεναχωρεθει πολυ. γενικα περνουσαμε ωρες μαζι (την εβδομαδα που ηταν πρωι γτ πηγαινε εναλλαξ μια πρωι μια απογευμα) και υποτιθεται αυτη την εβδομαδα θα ηταν ολη πρωι. τελικα ο συναδελφος αντι να φυγει την παρασκευη, τους αακοινωσε χθες οτι απο σημερα θα παρει την κανονικη του αδεια. οποτε απο σημερα ειναι απογευμα ο αντρας μου και φοβαμαι μεχρι το πασχα ετσι θα παει....😤

ας εχουμε τη υγεια μας και θα βρουμε τις νεες μας ισορροπιες. απλα τωρα θα τον βλεπω μονο τα σκ γτ τις καθημερινες ερχεται 10μιση και ψοφιος στην κουραση. μεχρι να κανει μπανιο και να φαει παει 11και...

(καλα για προσπαθειες για παιδι ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!! στον βροντο και η γονιμοτητα απο σαλπιγγογραφια και οι βιταμινες!!😞)

Και εγώ θα στεναχωριόμουν πολύ και εχεις δίκιο…αλλά οπως λέει και η @Hopemumtobeθα βρείτε την ισορροπία σας!! Υπομονή και επαφές σίγουρα θα έχετε…ή κάντε πιο στοχευμένες τώρα με το ωράριο αυτό ή κανενα βράδυ κανόνισε ένα δείπνο στο σπίτι ξερεις να κανεις ατμόσφαιρα  και θα του ανοίξει το μάτι και θα ξεχάσει ότι είναι 10 το βράδυ 💕💕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Έτσι μου έρχεται να κάτσω αλήθεια μια βδομάδα 🤣🤣🤣🤣

Εχεις ρωτησει τον γιατρο ποσό καιρό είναι καλά να κάτσεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κλαίωωωω 😂😂😂😂 νομίζω όλες μας το ζήσαμε αυτό και ολες μας μιλησαμε στην κοιλιτσα μας μετά το σεξ 🤣🤣🤣🤣

Χαχαχαχαχα 😂😂😂😂😂

Ξεκαθαρα!! Αν κι εγω δε μιλουσα.. χαιδευα...🤪🤪😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ θα στεναχωριόμουν πολύ και εχεις δίκιο…αλλά οπως λέει και η @Hopemumtobeθα βρείτε την ισορροπία σας!! Υπομονή και επαφές σίγουρα θα έχετε…ή κάντε πιο στοχευμένες τώρα με το ωράριο αυτό ή κανενα βράδυ κανόνισε ένα δείπνο στο σπίτι ξερεις να κανεις ατμόσφαιρα  και θα του ανοίξει το μάτι και θα ξεχάσει ότι είναι 10 το βράδυ 💕💕 

Νομιζω ειναι πιο πιθανο να αργω στη δουλεια το πρωι!!! 🤭🤭 Θα δειξει.. οτι θελει ο θεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Νομιζω ειναι πιο πιθανο να αργω στη δουλεια το πρωι!!! 🤭🤭 Θα δειξει.. οτι θελει ο θεος!

Ετσι που αργησε η περιοδος, μπορει να ειμαι τυχερη κ να εχω ωορρηξια το αλλο σκ!! 🤔🤞🤞🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ βρε κοριτσι μου, εχεις δικιο να χαλιεσαι. θα ειναι πιο δυσκολο..Αλλα μην στενοχωριεσαι!! Θα τις βρειτε τις ισορροπιες ειμαι σιγουρη! Επισης εαν εσυ δουλευεις απτο σπιτι το πρωι μηπως εχεις λιγη ευελιξια να προσαρμοσεις λιγο το χρονο εργασιας σου για να εχετε λιγο χρονο μαζι? Η μηπως μπορειτε να συντονιστειτε για καμια προσπαθεια πρωινη σε διαλειμμα απτη δουλεια😉 Ολα θα τα βρειτε ειμαι σιγουρη💖

Εισαι πολυ σωστη!!!! Ισως ειναι κι αυτο μια λυση. Να ζητησω τηλεργασια στις γονιμες....🤗😉😉😉

Ευχαριστωωωω!!!!! Παντα με βοηθατε!!!!! 💕💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@Nandia-μου σε ευχαριστώ παρά πολύ μολις την πήρα την ζωή θα την βάλω κιολας από σήμερα 😘😘

Η παναγια μαζι σου Ραφαελα μου!!!! 🙏❤️

Το θαυμα θα ερθει πολυ συντομα!!!🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εισαι πολυ σωστη!!!! Ισως ειναι κι αυτο μια λυση. Να ζητησω τηλεργασια στις γονιμες....🤗😉😉😉

Ευχαριστωωωω!!!!! Παντα με βοηθατε!!!!! 💕💕💕💕💕

Μακαρι να σε βοήθησαμε λίγο κορίτσι μου🥰 

Κοριτσια  ασχετο με το φορουμ αλλα εχω κολλησει πολυ με αυτο το τραγουδι, δεν ειναι παρα πολυ ωραιο?🤣 Πειτε αντικειμενικα! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μακαρι να σε βοήθησαμε λίγο κορίτσι μου🥰 

Κοριτσια  ασχετο με το φορουμ αλλα εχω κολλησει πολυ με αυτο το τραγουδι, δεν ειναι παρα πολυ ωραιο?🤣 Πειτε αντικειμενικα! 

 

 

ωραίο! μου έφτιαξε τη διάθεση 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Έτσι μου έρχεται να κάτσω αλήθεια μια βδομάδα 🤣🤣🤣🤣

Καλη επιτυχία κοριτσάκι μου!
Μείνε ψύχραιμη και κάνε αυτο που πρέπει!
τα καλύτερα ε΄ρχονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

ωραίο! μου έφτιαξε τη διάθεση 😍

Χαιρομαι που σου σου εφτιαξε κι εμενα το ακουσα μου κολλησε, δεν ξερω γιατι! 😁😁 Γενικα η μουσικη με βοηθαει πολυ💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μακαρι να σε βοήθησαμε λίγο κορίτσι μου🥰 

Κοριτσια  ασχετο με το φορουμ αλλα εχω κολλησει πολυ με αυτο το τραγουδι, δεν ειναι παρα πολυ ωραιο?🤣 Πειτε αντικειμενικα! 

 

 

Τελειο τραγουδι!! Δεν το χω ξανακουσει.. ❤️❤️❤️❤️💃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλη επιτυχία κοριτσάκι μου!
Μείνε ψύχραιμη και κάνε αυτο που πρέπει!
τα καλύτερα ε΄ρχονται!

Καλημέρα!!!!!!❤️

Ευχαριστώ πολύ!

Στο μεταξύ μόλις ξεκίνησα Άργησα κιόλας 😋 κορίτσια μου τώρα έχω αρχίσει να χαιρόμαι!!!!! 

Λογικά προς το μεσημεράκι θα με βάλει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου, μια ο όμορφη και ήρεμη μέρα να έχουμε!!! 

@Mimi26 μου καλή επιτυχία!!! Έφτασε η μέρα κορίτσι μου που θα έχεις τα εμβρυακια σου στη κοιλιτσα σου!!! 👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 κοριτσι μου ειχα γραψει απαντηση χθες αλλα δεν με αφηνε ουτε να την ανεβασω δεν ξερω γιατι. Εγω ειχα παει με τον αντρα μου γιατι ειχα ακουσει διαφορα, αλλα μην σε προκαταβαλω και σε αγχωσω αδικα, , ειναι και θεμα οργανισμου μετα ημουν ζαβλακωμενη κάποιες ωρες . Να την κανεις ηρεμα , με ανασουλες και ολα τελεια θα ειναι .

@Mimi26 πολυ πολυ καλη σου επιτυχια, ανοιξε το δρομο για ολες μας 😁

καλημερα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Χρόνια πολλά στις Αννούλες!!!! ❤

@Mimi26 με το καλό κορίτσι μου να φωλιάσουν τα εμβρυάκια σου στην κοιλίτσα της μανούλας τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Ναι κ μενα αυτό με έχει πεισμωσει.... Αυτές έκατσαν κάτω όλες τις μέρες.....

καλημερα.. σιγα μην δωσεις και λογαριασμο.. αν δεν καταλαβαινουν ειναι προβλημα τους.. τα περασαν και ξερουν αλλα τα ξεχασαν φαινεται.. εσυ θα πεις οτι ο γιατρος σου ειπε να κατσεις μεχρι δευτερα και τπτ παραπανω.. δικαιωμα σου ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...