Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Η κοπέλα σας λέει βλακειες. Νετα σκέτα. Καταρχήν φίλη μου με 4 παιδιά αποφάσισαν ότι οκ δε θέλουν αλλα κ όντως έδεσε τις σάλπιγγες της. Πρέπει να υπογράψεις κ εσύ κ ο σύζυγος. Οπότε έβαλε την υπογραφή της 100%. Δέχομαι ότι μπορεί να την ανάγκασαν όμως ήξερε δεν γίνεται με τπτ χωρίς την υπογραφή της. Στο λέω με σιγουριά λόγω της φίλης μου που το έκανε. Επίσης η διαδικασία είναι μη αναστρέψιμη δλδ δεν υπάρχει άλλος τρόπος να μείνει έγκυος. Είτε είναι 38 είτε 18 η εξωσωματική είναι μονόδρομος οπότε δεν πάει λόγω αμη πάει γιατί δε γίνεται αλλιώς. 

Τα υπόλοιπα που σας λέει είναι απλά άκυρα. Τι είναι η εξωσωματική; σφράγισμα στο δόντι να πεταχτείς να στο κάνει; κ σε φυσικό κύκλο συνήθως μαζευουν έμβρυα, έβαλε 1 3ης μέρας κ τέλος; πολύ περίεργα όλα αυτά... Έχεις δίκιο κάτι δεν πάει καλά 

Ναι και εμένα όλα μου φάνηκαν περίεργα. Εκτός αν δεν ξέρει τίποτα και έπεσε σε απατη. Δεν ξέρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ε Μιμικα!!!!! αυτα κομενα τωρα που θα εχεις ετ!!!! αντε μη σε κοιταξω κι εγω με μισο ματι!!! 😒

οχι μονο κομμενη η δουλεια!! κομμενο και το τσιγαρο!!!

(γνωμη μου, ετσι;;)

Χαχαχαχαχαχαχααα ναι έχεις δίκιο καλά ούτε ένα δεν θα κάνω από αύριο!

Δεν νοιωθω εξάρτηση ορκίζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Η κοπέλα σας λέει βλακειες. Νετα σκέτα. Καταρχήν φίλη μου με 4 παιδιά αποφάσισαν ότι οκ δε θέλουν αλλα κ όντως έδεσε τις σάλπιγγες της. Πρέπει να υπογράψεις κ εσύ κ ο σύζυγος. Οπότε έβαλε την υπογραφή της 100%. Δέχομαι ότι μπορεί να την ανάγκασαν όμως ήξερε δεν γίνεται με τπτ χωρίς την υπογραφή της. Στο λέω με σιγουριά λόγω της φίλης μου που το έκανε. Επίσης η διαδικασία είναι μη αναστρέψιμη δλδ δεν υπάρχει άλλος τρόπος να μείνει έγκυος. Είτε είναι 38 είτε 18 η εξωσωματική είναι μονόδρομος οπότε δεν πάει λόγω αμη πάει γιατί δε γίνεται αλλιώς. 

Τα υπόλοιπα που σας λέει είναι απλά άκυρα. Τι είναι η εξωσωματική; σφράγισμα στο δόντι να πεταχτείς να στο κάνει; κ σε φυσικό κύκλο συνήθως μαζευουν έμβρυα, έβαλε 1 3ης μέρας κ τέλος; πολύ περίεργα όλα αυτά... Έχεις δίκιο κάτι δεν πάει καλά 

Τι σενάριο επιστημονικής φαντασίας είναι αυτό ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι και εμένα όλα μου φάνηκαν περίεργα. Εκτός αν δεν ξέρει τίποτα και έπεσε σε απατη. Δεν ξέρω

Δεν πιστεύω ότι ισχύουν όλα αυτά τα λένε κάπως κατινιστικα συγνώμη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Θα κάνω την Πέμπτη το μεσημέρι.

Αλλα εγώ ρε παιδί μου φοβάμαι κ θλενω να κάτσω σπίτι μου χαλαρά 5 μέρες.... Να ξαπλώνω να μην κουράζομαι.....κλπ κ με επριξαν ενώ κ αυτές έχουν κάνει εξωσωματικη κ ξέρουν πως είναι και οι δύο....

Ξέρεις ότι δικαιούσαι 7 εργάσιμες άδεια λόγω εξωσωματικής;;; Δεν πιστεύω να τις πάρεις κανονική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Δεν πιστεύω ότι ισχύουν όλα αυτά τα λένε κάπως κατινιστικα συγνώμη.....

Εγώ πιστεύω ότι αυτή που έχει κάνει την εξωσωματική λέει αρκετά ψέματα και ότι δεν έχει ψαχτει και απλά τα έχει δει παιχνίδι. Παιζουμε και σπασμένο τηλέφωνο και μπορεί να μεταφέρει και λάθος η μάνα μου. 

Ας κάνει ότι νομίζει. Τώρα λέει μετά από αυτό που τράβηξε δεν θέλει να κάνει κάτι και θα το ξανασκεφτεί και θα το αφήσει λίγο διάστημα. Ενώ μέχρι εχθές έλεγε ότι βιάζεται Και πρέπει ακόμα και τον επόμενο μήνα Τι να πω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Ξέρεις ότι δικαιούσαι 7 εργάσιμες άδεια λόγω εξωσωματικής;;; Δεν πιστεύω να τις πάρεις κανονική;

Κορίτσι μου είμαι εξωτερική συνεργάτιδα με μπλοκάκι.....

Άδεια άδεια όπως το λες δεν έχω ...

Εσύ που ξέρεις δώσε μου λίγο τα φώτα σου.... 5 μέρες δεν είναι καλά ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ πιστεύω ότι αυτή που έχει κάνει την εξωσωματική λέει αρκετά ψέματα και ότι δεν έχει ψαχτει και απλά τα έχει δει παιχνίδι. Παιζουμε και σπασμένο τηλέφωνο και μπορεί να μεταφέρει και λάθος η μάνα μου. 

Ας κάνει ότι νομίζει. Τώρα λέει μετά από αυτό που τράβηξε δεν θέλει να κάνει κάτι και θα το ξανασκεφτεί και θα το αφήσει λίγο διάστημα. Ενώ μέχρι εχθές έλεγε ότι βιάζεται Και πρέπει ακόμα και τον επόμενο μήνα Τι να πω. 

Ναι κάτι βρωμάει εδώ .... Εμένα πάντως αν καιγόταν ο κωλος μου θα έτρεχα να προλάβω να ψάχτω όχι θα έλεγα κ έτσι ....

Χριστε μου τι κατινιστικα είναι αυτά...

Καμιά σοβαρότητα με το θέμα της μητρότητας. Το πιο ιερό πράγμα δηλαδή ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Ξέρεις ότι δικαιούσαι 7 εργάσιμες άδεια λόγω εξωσωματικής;;; Δεν πιστεύω να τις πάρεις κανονική;

νομιζω η κοπελα ειναι ελευθερη επαγγελματιας... με μπλοκακι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

νομιζω η κοπελα ειναι ελευθερη επαγγελματιας... με μπλοκακι... 

Ναι !!! Ακριβώς ...

Καλά να σας πω δεν με νοιάζει εγώ δευτερα δεν πάω δουλειά.... Κ τρίτη έχω ακυρώσει....

Θα κάτσω 5 μερρες να κλείσω 5 μερρες κ μετά θα πάω γραφείο....

Πράγματικα δεν με νοιάζει. Θα πω πως αυτές τις οδηγίες έχω από τον γιατρό κ τελος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

νομιζω η κοπελα ειναι ελευθερη επαγγελματιας... με μπλοκακι... 

Καλά εσύ ελέφαντας 🐘 είσαι κ τα θυμάσαι όλα ;;; 

Μας καταγράφεις σε μπλοκ !!!! ;;;; Πες αλήθεια 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλά εσύ ελέφαντας 🐘 είσαι κ τα θυμάσαι όλα ;;; 

Μας καταγράφεις σε μπλοκ !!!! ;;;; Πες αλήθεια 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣εισαι μουρληηηη!!!!! 

καλε σας εχω μαθει!!!!!!! δεν γιολαρω εδω μεσα!! σας νοιαζομαι!!💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣εισαι μουρληηηη!!!!! 

καλε σας εχω μαθει!!!!!!! δεν γιολαρω εδω μεσα!! σας νοιαζομαι!!💖

Ε τι να πω πια 🥴🥴😋😋 αφού τα χεις μάθει ποίημα για όλες μας 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Είμαστε τόσες εδώ εγώ μπερδεύομαι ακόμη !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κέντρο κορίτσια λέει ήταν το embio IVF (δεν θέλω να κάνω δυσφημιση και ούτε έχω προσωπική εμπειρία απλά από αυτή την ιστορία λέω και εγώ )

Εντομεταξυ μπήκα να δω κριτικές στην google και λέει τα χειρότερα ρε Κοριτσια. Απίστευτα αυτά που γράφουν διάφορες κοπέλες. Καλα δεν διαβάζουν ρε σεις πριν πάνε ; Εγώ τα ξεψαχνιζω όλα. Τι να πω ...μου φαίνεται απίστευτο. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Ε τι να πω πια 🥴🥴😋😋 αφού τα χεις μάθει ποίημα για όλες μας 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Είμαστε τόσες εδώ εγώ μπερδεύομαι ακόμη !!!!

Χαχαχαχαχαχα έκλαψα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Ε τι να πω πια 🥴🥴😋😋 αφού τα χεις μάθει ποίημα για όλες μας 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Είμαστε τόσες εδώ εγώ μπερδεύομαι ακόμη !!!!

κοριτσι μου εσυ τρεχεις παρα πολυ, εχεις αποστασεις που κανεις καθε εβδομαδα (αθηνα-λιβαδεια) ενω εγω δουλευω σε υπολογιστη και μιλαμε καθημερινα με τα κοριτσια!! σας ξερω πια και με ξερετε.. τοσους μηνες μιλαμε καθημερινα!!

τωρα που θα εχεις σπορακια στην κοιλιτσα και θα διαβαζεις το φορουμ θα μας μαθεις!!! 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλά εσύ ελέφαντας 🐘 είσαι κ τα θυμάσαι όλα ;;; 

Μας καταγράφεις σε μπλοκ !!!! ;;;; Πες αλήθεια 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Χαχαχαχαχ η γλυκούλα μας θυμάται όλες. 😍

@Antonia2 πες μας πότε είναι το επόμενο μας ραντεβού στον γιατρό γιατί έχασα την ατζέντα μου.  Χαχαχαχαχαχαχα γλυκούλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Χαχαχαχαχ η γλυκούλα μας θυμάται όλες. 😍

@Antonia2 πες μας πότε είναι το επόμενο μας ραντεβού στον γιατρό γιατί έχασα την ατζέντα μου.  Χαχαχαχαχαχαχα γλυκούλα. 

αυτο λεει κι ο αντρουλης μου!!! αυτο το μυαλο δεν ηρεμει ποτε!! πως θα κανουμε παιδι;;;;

δουλευει ο σκληρος στο φουλ!!!!!!! 😄😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Χαχαχαχαχ η γλυκούλα μας θυμάται όλες. 😍

@Antonia2 πες μας πότε είναι το επόμενο μας ραντεβού στον γιατρό γιατί έχασα την ατζέντα μου.  Χαχαχαχαχαχαχα γλυκούλα. 

🤣🤣🤣😂😂 κλαιωωωω !!! 

@Antonia2κορίτσι μου, το ίδιο σχόλιο είχα κάνει και εγώ οταν μιλούσες με @Froufro 🤣🤣🤣 θαυμάζω την μνήμη σου, πραγματικά! Ιστορία πανελλαδικές σίγουρα χτύπησες 20αρι! 😂 

@Mimi26άντε με το καλό κορίτσι μού θα κάνεις τα πιο όμορφα Χριστούγεννα, είμαι σίγουρη! 

@babyblue94η ιστορία της φίλης της μητερας σου,μου ακούγετε πολύ περίεργη!! 

@Froufro 🤣🤣🤣 κλαίω και με εσένα και τις ικανότητες σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια τα πήρα και μίλησα και με τον γιατρό.

Προλακτίνη 0.7ng/mL  (πως την πετσοκοψα έτσι; Από 27 ;;; ) Χαχαχα Πέσαμε και από τα όρια. Μου είπε ο γιατρός απλά σταματάω την αγωγή και θα ανέβει σιγά σιγά μόνη της. 

AMH 10.11 (για την ηλικία μου (1.20-9.05)  μου είπε ο γιατρός ότι είναι πάρα πολύ καλή η γονιμότητα μου. 

 

Αχ ηρέμησα. Άντε να παίρνουν ένα ένα σειρά. Εντάξει δεν θα ήθελα να έχει πέσει τόσο η προλακτινη αλλά οκ μου είπε ο γιατρός ότι δεν είναι κακο. Θα ανέβει μόνη της. 

Μπράβο κορίτσι μου!!! ΑΜΗ εχεις τελεια, η μοναδα μετρησης ηταν ng/ml? Εγω φανταστου εχω 0,90 ασχολιαστο χαχαχα Πολυ χαιρομαι, αντε ολα θα πανε τελεια εισαι νεοτατη  λογικο βεβαια💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

🤣🤣🤣😂😂 κλαιωωωω !!! 

@Antonia2κορίτσι μου, το ίδιο σχόλιο είχα κάνει και εγώ οταν μιλούσες με @Froufro 🤣🤣🤣 θαυμάζω την μνήμη σου, πραγματικά! Ιστορία πανελλαδικές σίγουρα χτύπησες 20αρι! 😂 

@Mimi26άντε με το καλό κορίτσι μού θα κάνεις τα πιο όμορφα Χριστούγεννα, είμαι σίγουρη! 

@babyblue94η ιστορία της φίλης της μητερας σου,μου ακούγετε πολύ περίεργη!! 

@Froufro 🤣🤣🤣 κλαίω και με εσένα και τις ικανότητες σου! 

χαχαχαχαχχα!!! ημουν τεχνολογικη!!! ιστορια μπλιαχ (ετσι οπως μας τη διδασκαν αλλιως μ αρεσει η ιστορια μας!!) 

αλλά για τα πρακτικά της ομάδας, πανελλαδικες εβγαλα 19,38!! 😏😏 φυτουκλακι με ελεγε ο αδερφος μου!!!!! 🌷🌷🌷😂😂😂😂😂

αχ μονο παιδι δε μπορει να μου προσφερει αυτο το μυαλο.............. δεν ξερω να το χρησιμοποιω το ατιμοοοοοοοοοοοοοοο 🤨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Το κέντρο κορίτσια λέει ήταν το embio IVF (δεν θέλω να κάνω δυσφημιση και ούτε έχω προσωπική εμπειρία απλά από αυτή την ιστορία λέω και εγώ )

Εντομεταξυ μπήκα να δω κριτικές στην google και λέει τα χειρότερα ρε Κοριτσια. Απίστευτα αυτά που γράφουν διάφορες κοπέλες. Καλα δεν διαβάζουν ρε σεις πριν πάνε ; Εγώ τα ξεψαχνιζω όλα. Τι να πω ...μου φαίνεται απίστευτο. 

 

Σας το ειχα ξαναγραψει δεν ξερω αν το θυμαστε πρθν περιπου 1 μηνα,  εχω περασει κι εγω απο υατο το κεντρο για ραντεβου οχι για να κανω εξωσωματικη αλλα μονο για συζητηση ...., Η εμπειρια ηταν παρα  πολυ κακη, θα ελεγα τρομακτικη... Ξαναλεω δεν εκανα καποια διαδικασια αλλα η εμπειρια ηταν χαλια..τουλαχιστον με τον γιατρο που ειδα εγω. Ειναι οπως τα λενε ακριβωσ οι κριτικες κοριτσι μου.. Δεν εγραψα κριτικη αλλα θα αποθαρυνα καποιον απτο να παει εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελατε κοριτσια μια ανακεφαλαιωση να παιρνουμε τα πανω μας οτι πλησιαζει ο καιρος που θα ερθουν τα ζουζουνακια μας....

 

@babyblue94 Γενάρη 1η σπερματέγχυση και επιτροπή για πρόκληση

@Antonia2 ελεύθερη προσπάθεια και διαδικασία εξετάσεων ( ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Κατεριναπαπ περνάει επιτροπή αυτό τον μήνα (ΠΕΡΑΣΕ ΝΑ ΛΕΜΕ) και Γενάρης ξεκινάει διαδικασία εξωσωματικής 

@Mimi26 εμβρυομεταφορά την πεμπτη

@Froufro εγγυούλα , βγαινει το σούπερ μωρό με τις κωλοτούμπες του , οπου να ναι :-) 

@Hopemumtobe ελευθερες επαφές (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Nandia- ελεύθερες επαφές και εξετάσεις  (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Raf123  ελεύθερες επαφές και εξετάσεις  (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@misofeggaro  ελεύθερες επαφές (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ )

@Heart εκανε την πρώτη σπερματέγχυση και αναμένουμε ❤️ (μια μεγάλη αγκαλιά. εισαι πολύ κοντά στο όνειρο)

@Ευάγγελοςτ αναμονή επιτροπής και επόμενο μήνα διαδικασία εξωσωματικής (ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ)

κορίτσια τα λεω σωστά.?? διορθώσε με κάποια (για να κάνω επεξεργασια αν ειναι ή οποια θέλει να την συμπληρώσω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Ε τι να πω πια 🥴🥴😋😋 αφού τα χεις μάθει ποίημα για όλες μας 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Είμαστε τόσες εδώ εγώ μπερδεύομαι ακόμη !!!!

Οντως η @Antonia2 μας ειναι καταπληκτικη💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! ΑΜΗ εχεις τελεια, η μοναδα μετρησης ηταν ng/ml? Εγω φανταστου εχω 0,90 ασχολιαστο χαχαχα Πολυ χαιρομαι, αντε ολα θα πανε τελεια εισαι νεοτατη  λογικο βεβαια💖

ναι σε ng/ML ηταν η μετρηση. αντε να δουμε

δεν θέλω μόνο εξετάσεις θέλω και υλοποιηση χαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
    • Εμένα δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα η ανάρρωση από την καισαρική.. αυτό που με ζόρισε πιο πολύ ήταν επειδή θηλαζα και κρατούσα το παιδί αγκαλιά πολλές ωρες με πονούσε λιγο η τομή από το βαρος του παιδιού  αλλά γενικα ήταν οκ και έκανα καισαρική με ολική ναρκωση κιολας που θεωρείται και λίγο πιο δύσκολο 
    • Εμένα μου ήρθε λίγο ξαφνικό είναι η αλήθεια γιατί δεν είχα ποτε τέτοιο θέμα 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...