Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυ!!! Εύχομαι μια όμορφη και εύκολη μερα στα κορίτσια που εργάζονται.. 

Κορίτσι μου, μέχρι και πριν λίγο δεν είχα κάποιο νέο απο επιτροπή, έτσι και εγώ τούς πήρα τηλ,  τούς έπιασα μετα απο καμια 10αρια προσπάθειες,  τούς είπα ότι μου είπαν την προηγούμενη εβδομάδα οτι θα περάσω επιτροπή(βασικά και τι δεν είπα για να μάθω κάτι) στο τέλος η κοπέλα μου λέει μην αγχώνεσαι δώσε μου το αμκα σου,  της είπα τον αμκα και μου λέει ναι έχει τελειώσει η διαδικασία αλλά δεν μπορώ να σου πω αποτέλεσμα γιατί δεν το εχω επίσημα,  ΑΛΛΑ μου λέει πώς αν ή ταν αρνητική η απάντηση θα σε είχαμε ενημερώσει ΗΔΗ!!! Της λέω Ευχαριστώ πολύ αυτό μου φτάνει!!! Γιουυυυπη κορίτσια πέρασαααα!!! Επίσης ειδοποίηση τέλος με αρχές βδομάδας μπυ είπε! 

 

τελεια.. αντε να παιρνει και αυτο το δρομο του σιγα σιγα .. τι ωραια.. χαρηκα παρα πολυ.. τουλαχιστον θελω να βλεπω οτι μια μια μενει εγκυος να χαιρομαι για σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια εγώ κάνω κ της γρίπης κάθε χρόνο κ το έκανα κ ως έγκυος. Εχω φίλη που το φοβήθηκε ενώ ήταν έγκυος κ δεν το έκανε με αποτέλεσμα να κολλήσει κ πέρασε 2 μήνες στο νοσοκομείο μπαίνοντας εντατική κλπ. Μην το παίρνετε τόσο χαλαρά... Φυσικά μπορεί να μην κολλήσουμε κ ποτέ όμως ΑΝ κολλήσουμε στην εγκυμοσύνη είναι όλα πιο βαριά... 

Φυσικά κορίτσι μου η κάθε κοπέλα κάνει όπως νιώθει καλύτερα! 

Εγώ χτύπα ξύλο δεν αρρωσταίνω γενικά, ούτε όταν είμαι έγκυος ούτε όχι! Ούτε φοβάμαι να κάνω εμβόλιο όμως! Απλά γενικά δεν το ψάχνω πολύ, ό,τι κι αν έχω παίρνω ένα ντεπόν και τελείωσε..οπότε δεν έχω πολύ σχέση με αυτά! Φαντάσου το εμβόλιο της γρίπης το έκανα πρώτη φορά πέρσι γιατί μας είπε η παιδίατρος ότι πρέπει να το κάνουμε γιατί ήταν το μωρό νεογέννητο, και τότε έμαθα ότι είναι το εμβόλιο για την H1N1..πιο πριν νόμιζα ότι ήταν απλά για γρίπη😆

Και φέτος θα το κάνουμε για τον ίδιο λόγο, γιατί τώρα είμαι 6 μηνών έγκυος, θα γεννήσω Μάρτιο κ ο μικρούλης μου πάει βρεφικό, οπότε μας είπε η παιδίατρος να το κάνουμε κι εμείς κ το μωρό, για να μην κολλήσει τίποτα η μπεμπούλα που θα’ναι νεογέννητη!

Αλλά η κάθε κοπέλα ξέρει τον εαυτό της, και κάνει ό,τι την κάνει να νιώθει ασφαλής! Σίγουρα άμα έχεις ζήσει και κάποιο άσχημο γεγονός κοντά σου, είσαι περισσότερο ευαισθητοποιημένος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αχ τελειααααα συγχαρητήρια ήμουν σίγουρη για σένα ❤️❤️❤️ Και ένα καλό νέο σήμερα❣️❣️❣️ Είσαι όλο και πιο κοντά στο όνειρο σου 💖💖

Αυτό ακριβώς σκέφτομαι,  ολο και πιο κοντά στο όνειρο μου κορίτσια μου!!! ❤❤❤❤ αχχχ Ευτυχώς έχω και εσάς ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

τελεια.. αντε να παιρνει και αυτο το δρομο του σιγα σιγα .. τι ωραια.. χαρηκα παρα πολυ.. τουλαχιστον θελω να βλεπω οτι μια μια μενει εγκυος να χαιρομαι για σας

Ολες θα τα καταφέρουμε κορίτσι μού!! Να χαίρεσαι τα θαυματακια σου και θα έρθει και το άλλο θαυματακι... αποδεδειγμένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα πήρα και μίλησα και με τον γιατρό.

Προλακτίνη 0.7ng/mL  (πως την πετσοκοψα έτσι; Από 27 ;;; ) Χαχαχα Πέσαμε και από τα όρια. Μου είπε ο γιατρός απλά σταματάω την αγωγή και θα ανέβει σιγά σιγά μόνη της. 

AMH 10.11 (για την ηλικία μου (1.20-9.05)  μου είπε ο γιατρός ότι είναι πάρα πολύ καλή η γονιμότητα μου. 

 

Αχ ηρέμησα. Άντε να παίρνουν ένα ένα σειρά. Εντάξει δεν θα ήθελα να έχει πέσει τόσο η προλακτινη αλλά οκ μου είπε ο γιατρός ότι δεν είναι κακο. Θα ανέβει μόνη της. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

τελεια.. αντε να παιρνει και αυτο το δρομο του σιγα σιγα .. τι ωραια.. χαρηκα παρα πολυ.. τουλαχιστον θελω να βλεπω οτι μια μια μενει εγκυος να χαιρομαι για σας

ναι ρε κοριτσια!!! αντε να ερχονται οι θετικες χοριακες σιγα σιγα!!!!!🤰🤰🤰❤️❤️ (σαν τα πιγκουινακια θα πηγαινουμε!!!!!😂)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια τα πήρα και μίλησα και με τον γιατρό.

Προλακτίνη 0.7ng/mL  (πως την πετσοκοψα έτσι; Από 27 ;;; ) Χαχαχα Πέσαμε και από τα όρια. Μου είπε ο γιατρός απλά σταματάω την αγωγή και θα ανέβει σιγά σιγά μόνη της. 

AMH 10.11 (για την ηλικία μου (1.20-9.05)  μου είπε ο γιατρός ότι είναι πάρα πολύ καλή η γονιμότητα μου. 

 

Αχ ηρέμησα. Άντε να παίρνουν ένα ένα σειρά. Εντάξει δεν θα ήθελα να έχει πέσει τόσο η προλακτινη αλλά οκ μου είπε ο γιατρός ότι δεν είναι κακο. Θα ανέβει μόνη της. 

Τελεια τα αποτελεσματα!!!!!!! καλα κλαιω μαζι σου!!!!! 😆😆😆 οντως την πετσοκοψες την προλακτινη!!!! καλα της εκανες!!!!

καλα και με την αμη, αν δεν ειχες εσυ στα υψη που εισαι νινι (27 χρονων δεν εισαι;;;) ποια θα ειχε;;; αντε να ξεμπερδεψετε και με το μικροβιο και ολα θα ερθουν ιδανικα!!!!!💘💘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Τελεια τα αποτελεσματα!!!!!!! καλα κλαιω μαζι σου!!!!! 😆😆😆 οντως την πετσοκοψες την προλακτινη!!!! καλα της εκανες!!!!

καλα και με την αμη, αν δεν ειχες εσυ στα υψη που εισαι νινι (27 χρονων δεν εισαι;;;) ποια θα ειχε;;; αντε να ξεμπερδεψετε και με το μικροβιο και ολα θα ερθουν ιδανικα!!!!!💘💘

Ναι 27 είμαι . Ναι εντάξει απλά με όλα αυτά είχα φοβηθεί. Μην έχω τίποτα. 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια τα πήρα και μίλησα και με τον γιατρό.

Προλακτίνη 0.7ng/mL  (πως την πετσοκοψα έτσι; Από 27 ;;; ) Χαχαχα Πέσαμε και από τα όρια. Μου είπε ο γιατρός απλά σταματάω την αγωγή και θα ανέβει σιγά σιγά μόνη της. 

AMH 10.11 (για την ηλικία μου (1.20-9.05)  μου είπε ο γιατρός ότι είναι πάρα πολύ καλή η γονιμότητα μου. 

 

Αχ ηρέμησα. Άντε να παίρνουν ένα ένα σειρά. Εντάξει δεν θα ήθελα να έχει πέσει τόσο η προλακτινη αλλά οκ μου είπε ο γιατρός ότι δεν είναι κακο. Θα ανέβει μόνη της. 

Πολύ καλές οι εξετάσεις σου, μπράβο κορίτσι μου! Σύντομα θα γίνεις μανούλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ολες θα τα καταφέρουμε κορίτσι μού!! Να χαίρεσαι τα θαυματακια σου και θα έρθει και το άλλο θαυματακι... αποδεδειγμένα! 

παλι τελειωσαν οι αντιδρασεις.. ουτε να τις πληρωναν δεν θα μας εδιναν τοσο λιγες.. σε ευχαριστω πολυ.. μακαρι να ερθει και σε μενα και σε ολες μας💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια τα πήρα και μίλησα και με τον γιατρό.

Προλακτίνη 0.7ng/mL  (πως την πετσοκοψα έτσι; Από 27 ;;; ) Χαχαχα Πέσαμε και από τα όρια. Μου είπε ο γιατρός απλά σταματάω την αγωγή και θα ανέβει σιγά σιγά μόνη της. 

AMH 10.11 (για την ηλικία μου (1.20-9.05)  μου είπε ο γιατρός ότι είναι πάρα πολύ καλή η γονιμότητα μου. 

 

Αχ ηρέμησα. Άντε να παίρνουν ένα ένα σειρά. Εντάξει δεν θα ήθελα να έχει πέσει τόσο η προλακτινη αλλά οκ μου είπε ο γιατρός ότι δεν είναι κακο. Θα ανέβει μόνη της. 

οτι πεφτει αναβαινει χαχαχαχα... ευτυχως αυτες οι ορμονες ειναι ευκολα να ανεβουν η να πεσουν.. τωρα ολα ειναι μια χαρα για το να ερθει το σπορακι.. ενα βημα πιο κοντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι ρε κοριτσια!!! αντε να ερχονται οι θετικες χοριακες σιγα σιγα!!!!!🤰🤰🤰❤️❤️ (σαν τα πιγκουινακια θα πηγαινουμε!!!!!😂)

ωχουυυυ ξεμεινα απο αντιδρασεις... μου αρεσε αυτο με τα πιγκουινακια 😂😂😂 μας εκανα εικονα 🐧🐧🐧🐧🐧🐧 ολες στην γραμμη 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ωχουυυυ ξεμεινα απο αντιδρασεις... μου αρεσε αυτο με τα πιγκουινακια 😂😂😂 μας εκανα εικονα 🐧🐧🐧🐧🐧🐧 ολες στην γραμμη 😂😂😂

αχ ειναι τοσο χαριτωμενα πλασματα!!! ❤️❤️ πριν ενα μηνα που πηγαμε στο αττικο παρκο με τον ανιψιο μου ξετρελαθηκαμε και οι 2!!!! ετσι θα ειμαστε κι εμεις!!!! κοιλια φουσκωμενη και θα πηγαινουμε.. παφ παφ παφ..🤩😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

@Raf123 πηρες την ζωνη? σου εστειλα και πμ αλλα δεν το ειδες μαλλον

Ααα δεν είδα ότι έστειλες…ναι μου έστειλαν μήνυμα εχθές ότι ήρθε θα το πάρω αύριο πριν πάω δουλεια!! Δε ευχαριστώ παρά πολύ 😘😘 μακάρι να μας βοηθήσει ολες η Παναγία να ζήσουμε το θαύμα αυτό ☺️💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Ααα δεν είδα ότι έστειλες…ναι μου έστειλαν μήνυμα εχθές ότι ήρθε θα το πάρω αύριο πριν πάω δουλεια!! Δε ευχαριστώ παρά πολύ 😘😘 μακάρι να μας βοηθήσει ολες η Παναγία να ζήσουμε το θαύμα αυτό ☺️💕

σιγουρα θα μας βοηθησει φτανει να πιστευεις στην δυναμη της.. εγω την φορουσα οταν εκανα τις εξετασεις και ειμουν ηρεμη.. και οταν ειμουν εγκυος τον μικρο την φορουσα.. φοβομουν μετα την αποβολη που ειχα μην εχω ξανα και δεν την εβγαλα απο πανω μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχω ευχαριστα!!!! Έκανε η νυφη μου το NIPT TEST και πηραν σημερα τα αποτελεσματα!!!! ολα καλα!!!! (δοξα το θεο!!! γτ περασε και κορονοιο ακριβως πριν την καθυστερηση και ειχαμε μεγαλο αγχος...)

Ολα φυσιολογικα και ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα έχουν ενα κι ενα με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!! 😁😁 😁😁  😁😁  😁😁  😁😁  😁😁  😁😁 🌺🎀 🌺🎀  🌺🎀  🌺🎀 

Η μικρη μου πριγκιπησουλα ερχεται!!!!!!!!!!

οφου συγκινηθηκα.....😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια τα πήρα και μίλησα και με τον γιατρό.

Προλακτίνη 0.7ng/mL  (πως την πετσοκοψα έτσι; Από 27 ;;; ) Χαχαχα Πέσαμε και από τα όρια. Μου είπε ο γιατρός απλά σταματάω την αγωγή και θα ανέβει σιγά σιγά μόνη της. 

AMH 10.11 (για την ηλικία μου (1.20-9.05)  μου είπε ο γιατρός ότι είναι πάρα πολύ καλή η γονιμότητα μου. 

 

Αχ ηρέμησα. Άντε να παίρνουν ένα ένα σειρά. Εντάξει δεν θα ήθελα να έχει πέσει τόσο η προλακτινη αλλά οκ μου είπε ο γιατρός ότι δεν είναι κακο. Θα ανέβει μόνη της. 

Τελειααα πως την πετσόκοψες έτσι ❤️❤️❤️ Και η ΑΜΗ σου πολύ καλή μπράβο!! Άντε και εσυ σιγά σιγά φτάνεις στο όνειρο 😘😘

μηπως γι αυτό έκανες ωορρηξία μόνη σου επειδή έπεσε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

σιγουρα θα μας βοηθησει φτανει να πιστευεις στην δυναμη της.. εγω την φορουσα οταν εκανα τις εξετασεις και ειμουν ηρεμη.. και οταν ειμουν εγκυος τον μικρο την φορουσα.. φοβομουν μετα την αποβολη που ειχα μην εχω ξανα και δεν την εβγαλα απο πανω μου

Θα την βάλω κ εγώ από αύριο που θα την πάρω και δεν θα την βγάλω από πάνω μου ❤️ Ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια εχω ευχαριστα!!!! Έκανε η νυφη μου το NIPT TEST και πηραν σημερα τα αποτελεσματα!!!! ολα καλα!!!! (δοξα το θεο!!! γτ περασε και κορονοιο ακριβως πριν την καθυστερηση και ειχαμε μεγαλο αγχος...)

Ολα φυσιολογικα και ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα έχουν ενα κι ενα με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!! 😁😁 😁😁  😁😁  😁😁  😁😁  😁😁  😁😁 🌺🎀 🌺🎀  🌺🎀  🌺🎀 

Η μικρη μου πριγκιπησουλα ερχεται!!!!!!!!!!

οφου συγκινηθηκα.....😢

Αχ τελειαααα 💕💕💕 δε νιωθεις ωραία που γίνεσαι θεία για 2η φορά;; Εγώ όταν έμαθα ότι πέτυχε η εξωσωματική της νύφης μου ένιωσα λες κ ήμουν εγώ εγκυος κ όταν ο μικρό με είπε πρώτη φορά θεία έλιωσα λες κ με είπε μαμά 💕💕💕 

αντε και στα δικά σου❤️❤️❤️ Σύντομα να έχουν μικρή διαφορά τα ξαδελφάκια 💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τελειααα πως την πετσόκοψες έτσι ❤️❤️❤️ Και η ΑΜΗ σου πολύ καλή μπράβο!! Άντε και εσυ σιγά σιγά φτάνεις στο όνειρο 😘😘

μηπως γι αυτό έκανες ωορρηξία μόνη σου επειδή έπεσε;;

Εεεε κοίτα είχα αρχίσει να κάνω πριν πάρω το φάρμακο..τώρα ένα μήνα το πήρ α το φαρμακο και δεν έχω δει αυτόν τον μήνα τι γίνεται με ωάριο , ωορρηξίες κτλ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Θα την βάλω κ εγώ από αύριο που θα την πάρω και δεν θα την βγάλω από πάνω μου ❤️ Ευχαριστώ 

μακαρι να σου φερει αυτο που επιθυμεις💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια εχω ευχαριστα!!!! Έκανε η νυφη μου το NIPT TEST και πηραν σημερα τα αποτελεσματα!!!! ολα καλα!!!! (δοξα το θεο!!! γτ περασε και κορονοιο ακριβως πριν την καθυστερηση και ειχαμε μεγαλο αγχος...)

Ολα φυσιολογικα και ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα έχουν ενα κι ενα με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!! 😁😁 😁😁  😁😁  😁😁  😁😁  😁😁  😁😁 🌺🎀 🌺🎀  🌺🎀  🌺🎀 

Η μικρη μου πριγκιπησουλα ερχεται!!!!!!!!!!

οφου συγκινηθηκα.....😢

με το καλο να ερθει.. να ειναι γερη δυνατη γεματη υγεια και ευλογια 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια εχω ευχαριστα!!!! Έκανε η νυφη μου το NIPT TEST και πηραν σημερα τα αποτελεσματα!!!! ολα καλα!!!! (δοξα το θεο!!! γτ περασε και κορονοιο ακριβως πριν την καθυστερηση και ειχαμε μεγαλο αγχος...)

Ολα φυσιολογικα και ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα έχουν ενα κι ενα με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!! 😁😁 😁😁  😁😁  😁😁  😁😁  😁😁  😁😁 🌺🎀 🌺🎀  🌺🎀  🌺🎀 

Η μικρη μου πριγκιπησουλα ερχεται!!!!!!!!!!

οφου συγκινηθηκα.....😢

Τέλεια νεα κορίτσι μου,  άντε με το καλο να αγκαλιάσεται το αγγελούδι σας ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αχ τελειαααα 💕💕💕 δε νιωθεις ωραία που γίνεσαι θεία για 2η φορά;; Εγώ όταν έμαθα ότι πέτυχε η εξωσωματική της νύφης μου ένιωσα λες κ ήμουν εγώ εγκυος κ όταν ο μικρό με είπε πρώτη φορά θεία έλιωσα λες κ με είπε μαμά 💕💕💕 

αντε και στα δικά σου❤️❤️❤️ Σύντομα να έχουν μικρή διαφορά τα ξαδελφάκια 💖💖

 

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

με το καλο να ερθει.. να ειναι γερη δυνατη γεματη υγεια και ευλογια 💖

 

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τέλεια νεα κορίτσι μου,  άντε με το καλο να αγκαλιάσεται το αγγελούδι σας ❤❤❤

Αχ κοριτσια μου νιωθω τεραστια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😄😄😄😄😄

μακαρι συντομα να εχουμε ολες ευχαριστα!!!!!!! 💖💖💖💖💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...