Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!! 

Κ εγώ έτσι νομίζω αυτές τις μέρες ότι με έχουν ματιάσει!! Πριν μέρες πάτησα ένα βελανίδι κ γύρισε το πόδι μου, στο τσακ δεν έπεσα, χθες έπεσα στην σκάλα του σπιτιού κατεβαίνοντας... ☹ έκανα τσουλήθρα πέντε- έξι σκαλοπάτια! Δεν ξέρω τι γίνεται 

Παναγια μου εισαι και εγκυος.. η παναγια να σε προσεχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Παναγια μου εισαι και εγκυος.. η παναγια να σε προσεχει

Εντάξει όλα καλά... Το νιώθω το μωράκι μου,οπότε είμαστε εντάξει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Εντάξει όλα καλά... Το νιώθω το μωράκι μου,οπότε είμαστε εντάξει 

Μια χαρά είναι το μωράκι. Αν το βλέπαμε θα έκανε τούμπες μέσα στην κοιλιά. Χαχαχααχ μπορει και να γελούσε. 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου… ☺️☺️

σημερα η μέρα ξεκίνησε χαλια, καθυστέρησα στην δουλεια λόγο κίνησης και καραμπόλας στο δρόμο, έσπασα ένα σιρόπι δε το κατάλαβα λερώθηκε η μπλούζα η τσάντα τα πάντα όλα… ελπίζω να μην συνεχιστεί έτσι η ημέρα μου 🙄🙄

αυτος ο δρομος της λευκωσιας ειναι ενα τζοκερ καθε μερα.. ποσες φορες επηξα στο δρομο λογο ατυχηματος.. οσο για το σιροπι γουρι γουρι.. να σκεφτεσαι θετικα .. να μου πεις τι θετικο εχει.. διαβασα καπου μια φορα που ελεγε καποιος στο θεο γιατι θεε μου μου εβαλες τοσα εμποδια σημερα .. βρηκα το φορτηγο και καθυστερησα και διαφορα αλλα που δεν θυμαμαι τωρα αλλα η ουσια ειναι στην απαντηση.. γιατι αν δεν ηταν το φορτηγο θα ετρεχες και θα ειχες δυστυχημα .. εγω κρατησα το γεγονος οτι για να γινεται κατι καποιος λογος υπαρχει για το δικο μου καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Μια χαρά είναι το μωράκι. Αν το βλέπαμε θα έκανε τούμπες μέσα στην κοιλιά. Χαχαχααχ μπορει και να γελούσε. 🤣🤣

Αυτά εκεί μέσα έχουν συνηθίσει να χοροπηδάνε και να κουνιούνται. Και μέσα στο υγρό από όσο ξέρω επειδή είναι σαν να κολυμπάνε δεν πολύ καταλαβαίνουν την σκληρότητα της  κίνησης . Είναι όλα πιο ήπια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Μια χαρά είναι το μωράκι. Αν το βλέπαμε θα έκανε τούμπες μέσα στην κοιλιά. Χαχαχααχ μπορει και να γελούσε. 🤣🤣

θα νομιζε οτι εγινε κανενας σεισμος η θα ελεγε ελα ρε μανα τωρα.. προσεχε λιγο.. φραπε με εκανες χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

θα νομιζε οτι εγινε κανενας σεισμος η θα ελεγε ελα ρε μανα τωρα.. προσεχε λιγο.. φραπε με εκανες χαχαχαχ

Χαχαχαχα το καμάρι μου ....θα λέει αμάν ρε μαμά δεν με αφήνεις να κοιμηθώ κι όλο με κουνάς θα δεις μόλις βγω τι θα σε κάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!! 

Κ εγώ έτσι νομίζω αυτές τις μέρες ότι με έχουν ματιάσει!! Πριν μέρες πάτησα ένα βελανίδι κ γύρισε το πόδι μου, στο τσακ δεν έπεσα, χθες έπεσα στην σκάλα του σπιτιού κατεβαίνοντας... ☹ έκανα τσουλήθρα πέντε- έξι σκαλοπάτια! Δεν ξέρω τι γίνεται 

@Froufro τι λες;;;;; πω πωωω αγχωθηκα..😧😧 να προσεχεις κοριτσι μου!!!! κι εσενα και τη μπεμπουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Χαχαχαχα το καμάρι μου ....θα λέει αμάν ρε μαμά δεν με αφήνεις να κοιμηθώ κι όλο με κουνάς θα δεις μόλις βγω τι θα σε κάνω

μαλλον γιαυτο ο μικρος μου με ταλαιπωρει απο την μερα που γεννηθηκε.. μετρησα και εγω μερικα σκαλια οταν κατεβαινα την σκαλα οταν ειμουν εγκυος τον μικρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@Froufro τι λες;;;;; πω πωωω αγχωθηκα..😧😧 να προσεχεις κοριτσι μου!!!! κι εσενα και τη μπεμπουλα!

Καλά είμαστε εντάξει δώξα τω θεώ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Froufroκοίτα να το βγάλεις το νινι με μελανια στο πόδι🤣🤣🤣 

Μια χαρά θα είναι το ζουζούνι. Αφού το νιώθεις κιόλας. Αλλά η αλήθεια είναι το έχεις κουράσει όλο αυτό τον καιρό. Κοίτα να σου ουρλιάξει καμία μέρα μεσα από την κοιλιά και να σε γράψουν στις ειδήσεις. Χαχαχα η πρώτη γυναίκα μου το μωρό της φωνάζει μέσα από την κοιλιά😁🤗🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιο πολύ πλάκα είχε ο άντρας μου.... όταν του το είπα από το τηλέφωνο, από τον φόβο του μου έβαλε τις φωνές! Του λέω είσαι σοβαρός? 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Πιο πολύ πλάκα είχε ο άντρας μου.... όταν του το είπα από το τηλέφωνο, από τον φόβο του μου έβαλε τις φωνές! Του λέω είσαι σοβαρός? 😆😆😆

Γλυκούλης. Χαχαχ νοιάζεται μωρέ. Καλά έκανε ο άνθρωπος. Έχει την απόσταση έχει και στο μυαλό του τις αταξίες σου. 🤣🤣 Πολύ τους αγχωνουμε τους άντρες μας. 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

@Froufroκοίτα να το βγάλεις το νινι με μελανια στο πόδι🤣🤣🤣 

Μια χαρά θα είναι το ζουζούνι. Αφού το νιώθεις κιόλας. Αλλά η αλήθεια είναι το έχεις κουράσει όλο αυτό τον καιρό. Κοίτα να σου ουρλιάξει καμία μέρα μεσα από την κοιλιά και να σε γράψουν στις ειδήσεις. Χαχαχα η πρώτη γυναίκα μου το μωρό της φωνάζει μέσα από την κοιλιά😁🤗🤣

Ωχ Παναγία μου! Για φαντάσου θα γίνουμε είδηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Πιο πολύ πλάκα είχε ο άντρας μου.... όταν του το είπα από το τηλέφωνο, από τον φόβο του μου έβαλε τις φωνές! Του λέω είσαι σοβαρός? 😆😆😆

Καλημέρα κορίτσι μου! 💗Πιστέυω ότι αγχώθηκε, εδώ εγώ όταν διάβασα το ποστ αγχώθηκα, φαντάσου εκείνος που το το είπες στο τηλ και είναι και ο μπαμπάκας.😍  Να προ΄σεχεις πολυ τωρα φτανεις στο τελος!!Εκτός από αυτό το περιστατικο πως αισθάνεσαι κορίτσι μου τώρα που φτάνεις προς στο τέλος ? 💗 Μπορείς να κοιμηθείς κανονικά κλπ ; Μπορει να ειναι λιγο χαζουλα ερωτηση αλλα δεν έχω προσωπική εμπειρία για αυτό ρωτάω☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ ειναι καποιες μερες που πανε ολα στραβα... θελει ηρεμια και να μην αφησεις τη γρουσουζια να συνεχιστει.. εγω θα επαιρνα μερικες βαθιες ανασες να καθαρισει το μυαλο και θα ημουν λιγο πιο προσεκτικη αυτη τη μερα...

Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια για να αλλαξει η ψυχολογια...🤗❤️❤️

αχ κι εγω το εχω παθει!! μεχρι να παω στο αμαξι πατουσα στη μυτη του ποδιου για να μη γινω ρεζιλι!!!!😂😂😂😂

παλι καλα που δε χτυπησες χειροτερα!! φορα ενα φυλαχτο!!!😉

Τονια μου ευτυχως είμαι ενας ανθρωπος που ποτέ δεν θα βρίσω ξερεις να πω ωχ … τι έπαθα! Πάντα βαθιές ανάσες και λεω θα περάσει κ αυτή η μέρα..!😉

 

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!! 

Κ εγώ έτσι νομίζω αυτές τις μέρες ότι με έχουν ματιάσει!! Πριν μέρες πάτησα ένα βελανίδι κ γύρισε το πόδι μου, στο τσακ δεν έπεσα, χθες έπεσα στην σκάλα του σπιτιού κατεβαίνοντας... ☹ έκανα τσουλήθρα πέντε- έξι σκαλοπάτια! Δεν ξέρω τι γίνεται 

Καλημερααα εσυ πρόσεχε πωπω εύχομαι να είσαι καλά 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

αυτος ο δρομος της λευκωσιας ειναι ενα τζοκερ καθε μερα.. ποσες φορες επηξα στο δρομο λογο ατυχηματος.. οσο για το σιροπι γουρι γουρι.. να σκεφτεσαι θετικα .. να μου πεις τι θετικο εχει.. διαβασα καπου μια φορα που ελεγε καποιος στο θεο γιατι θεε μου μου εβαλες τοσα εμποδια σημερα .. βρηκα το φορτηγο και καθυστερησα και διαφορα αλλα που δεν θυμαμαι τωρα αλλα η ουσια ειναι στην απαντηση.. γιατι αν δεν ηταν το φορτηγο θα ετρεχες και θα ειχες δυστυχημα .. εγω κρατησα το γεγονος οτι για να γινεται κατι καποιος λογος υπαρχει για το δικο μου καλο

Ακριβώς έτσι είναι…μια δύσκολη ημέρα που θα περάσει ☺️😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! 💗Πιστέυω ότι αγχώθηκε, εδώ εγώ όταν διάβασα το ποστ αγχώθηκα, φαντάσου εκείνος που το το είπες στο τηλ και είναι και ο μπαμπάκας.😍  Να προ΄σεχεις πολυ τωρα φτανεις στο τελος!!Εκτός από αυτό το περιστατικο πως αισθάνεσαι κορίτσι μου τώρα που φτάνεις προς στο τέλος ? 💗 Μπορείς να κοιμηθείς κανονικά κλπ ; Μπορει να ειναι λιγο χαζουλα ερωτηση αλλα δεν έχω προσωπική εμπειρία για αυτό ρωτάω☺️

Εντάξει καμιά φορά για να αλλάξω πλευρό νιώθω ότι κάποιος πρέπει να γυρίσει πρώτα την κοιλιά για να γυρίσω κ η υπόλοιπη... 😆😆😆 αλλά δεν παραπονιέμαι!!!! Θα μου λείψει κ αυτή η κατάσταση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τονια μου ευτυχως είμαι ενας ανθρωπος που ποτέ δεν θα βρίσω ξερεις να πω ωχ … τι έπαθα! Πάντα βαθιές ανάσες και λεω θα περάσει κ αυτή η μέρα..!😉

 

Καλημερααα εσυ πρόσεχε πωπω εύχομαι να είσαι καλά 😘😘

❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εντάξει καμιά φορά για να αλλάξω πλευρό νιώθω ότι κάποιος πρέπει να γυρίσει πρώτα την κοιλιά για να γυρίσω κ η υπόλοιπη... 😆😆😆 αλλά δεν παραπονιέμαι!!!! Θα μου λείψει κ αυτή η κατάσταση 

Χαχαχαχαχαχαχα Τέλεια💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εντάξει καμιά φορά για να αλλάξω πλευρό νιώθω ότι κάποιος πρέπει να γυρίσει πρώτα την κοιλιά για να γυρίσω κ η υπόλοιπη... 😆😆😆 αλλά δεν παραπονιέμαι!!!! Θα μου λείψει κ αυτή η κατάσταση 

αχ τι ωραιο!!!! μπηκα για λιγο στη θεση σου εστω και νοερα!! ποσο θα θελα να το νιωσω....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

αχ τι ωραιο!!!! μπηκα για λιγο στη θεση σου εστω και νοερα!! ποσο θα θελα να το νιωσω....!!!

Θα το νιώσεις γλυκό μου κορίτσι!!!! Κ πιστεύω πολύ σύντομα θα είσαι σε αυτή τη θέση ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

@Ευάγγελοςτ πως εισαι?

@babyblue94 περιμένουμε τα αποτελέσματα σου😘

Αχ είναι έτοιμες. Πάω να τις πάρω και σας στέλνω. Έχω αγχωθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ είναι έτοιμες. Πάω να τις πάρω και σας στέλνω. Έχω αγχωθει 

ειμαστε μαζι σου!!!!!!🤗🤗❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...