Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022🤰🤰☀️☀️


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimi84 είπε:

Τίποτα μόνο στήθος . 

αυτό το στήθος πια έχει γίνει ανεξάρτητη προσωπικότητα χαχαχαχαχα το τι γελιο κάνω μονη μου όταν με πονάει δεν  λέγεται!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

αυτό το στήθος πια έχει γίνει ανεξάρτητη προσωπικότητα χαχαχαχαχα το τι γελιο κάνω μονη μου όταν με πονάει δεν  λέγεται!!! 

Όντως όμως νερό πεφτει και δεν αντέχω. Τουλάχιστον εχουμε κάτι να καταλαβαίνουμε αφου σταμάτησαν τα υπόλοιπα αννκαιανυτο θα σταματήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimi84 είπε:

Όντως όμως νερό πεφτει και δεν αντέχω. Τουλάχιστον εχουμε κάτι να καταλαβαίνουμε αφου σταμάτησαν τα υπόλοιπα αννκαιανυτο θα σταματήσει 

ρε συ ναι εδώ δεν μπορώ να γυρίσω το βράδυ χαχαχαχαχα 

μετράω τις μέρες να πάω πάλι για υπέρηχο!!! θέλω να τα δω που θα εχουν μεγαλώσει! και μου φάνηκε ότι ήταν και περισσότερες μέρες τώρα που έκανα να πάω, να δω τι θα κάνουμε μετά που θα πηγαίνω μια φορά το μη΄να.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Εγώ κορίτσια νομίζω δε νιώθω κάτι ακόμα, αν κι εμένα σε διάφορες φάσεις που το αφουγκραζομαι μου φαίνεται ότι κάτι νιώθω. Αλλά με τέτοιο έντερο που έχω πιστεύω αυτό θα είναι. Πήγαμε και στο γιατρό σήμερα, μου είπε ότι όλα μια χαρά. Φυσιολογικά τα πονακια, φυσιολογική η ανάπτυξη του μωρού και φυσιολογικό να πάνε και να έρχονται τα ορμονικα. Μου είπε να χαλαρωσω και να το απολαύσω τώρα! Επίσης μου έγραψε εξετάσεις επαναληπτικες αίματος και ούρων. Κι αυτός ήταν επιφυλακτικός για το φύλο και είπε ότι πιο μετά θα είμαστε σίγουροι, αλλά μου είπε ότι του φαίνεται κοριτσάκι, όπως και o γιατρός της αυχενικής. Δεν ήθελε να πει σίγουρα πάντως. Αυτά τα νέα! Αναμένουμε τα αυριανά νέα της αυχενικής με ανυπομονησία 💕 καλά αποτελέσματα @Eirinakos

Έχω στις 3 η ώρα κ έχω πολύ άγχος... Θα σας στείλω το απόγευμα να σας πω ❤️ πολύ χαίρομαι που είναι όλα. Καλά κοπέλα μου! Από συμπτώματα εγώ έχω ακόμα λίγο αναγούλα κ στήθος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

ρε συ ναι εδώ δεν μπορώ να γυρίσω το βράδυ χαχαχαχαχα 

μετράω τις μέρες να πάω πάλι για υπέρηχο!!! θέλω να τα δω που θα εχουν μεγαλώσει! και μου φάνηκε ότι ήταν και περισσότερες μέρες τώρα που έκανα να πάω, να δω τι θα κάνουμε μετά που θα πηγαίνω μια φορά το μη΄να.

Εγώ παω στις 18 έχουν περάσει 3εβδομαδες από την αυχενικη ανυπομονώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Eirinakos είπε:

Έχω στις 3 η ώρα κ έχω πολύ άγχος... Θα σας στείλω το απόγευμα να σας πω ❤️ πολύ χαίρομαι που είναι όλα. Καλά κοπέλα μου! Από συμπτώματα εγώ έχω ακόμα λίγο αναγούλα κ στήθος... 

Απλό υπέρηχο η αυχενικη έχεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου περιμένουμε νέα σου! ❤

Όλα καλά τέλεια όλα μ είπαν.. Περιμένουνε κ τις αιματολογικες.... Κορίτσια μάλλον κορίτσι και εγώ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Eirinakos είπε:

Όλα καλά τέλεια όλα μ είπαν.. Περιμένουνε κ τις αιματολογικες.... Κορίτσια μάλλον κορίτσι και εγώ ❤️

Τι γίνεται μόνο εγώ δεν έχω κορίτσι που ήθελα 😢😢🤦🏼‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eirinakos είπε:

Όλα καλά τέλεια όλα μ είπαν.. Περιμένουνε κ τις αιματολογικες.... Κορίτσια μάλλον κορίτσι και εγώ ❤️

Μπράβο κορίτσι μου υπέροχα!!! Ααααα πολλά τα κοριτσάκια μου φαίνεται φέτος!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimi84 είπε:

Τι γίνεται μόνο εγώ δεν έχω κορίτσι που ήθελα 😢😢🤦🏼‍♀️

Χαχαχα κ εγώ αγοράκι θα ήθελα αλλά μας αρκεί που είναι γερό ❤️ το επόμενο? 😛 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eirinakos είπε:

Χαχαχα κ εγώ αγοράκι θα ήθελα αλλά μας αρκεί που είναι γερό ❤️ το επόμενο? 😛 

Εγώ δεν έχει επόμενο αρκετα🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angelaki91 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου υπέροχα!!! Ααααα πολλά τα κοριτσάκια μου φαίνεται φέτος!!!❤❤❤

Ναι είναι πολλα. παντου κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eirinakos είπε:

Όλα καλά τέλεια όλα μ είπαν.. Περιμένουνε κ τις αιματολογικες.... Κορίτσια μάλλον κορίτσι και εγώ ❤️

Μπράβο κορίτσι!!!!! Με το καλό!!!!! 

 

Βρε κορίτσια έχει κάποια άλλη πονοκεφαλο;;; 

Με έχουν τσακίσει οι ημικρανίες τις τελευταίες μέρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eirinakos είπε:

Όλα καλά τέλεια όλα μ είπαν.. Περιμένουνε κ τις αιματολογικες.... Κορίτσια μάλλον κορίτσι και εγώ ❤️

Μπραβοοο! ❤️👶Με το καλό όλα! Μην το δένεις κιόλας το φύλο ακόμα! Μπορεί και να εξελιχθεί σε αγόρι, αν και ήσουν και σε προχωρημένη εβδομάδα για αυχενική, οπότε πιστεύω θα πέσουν μέσα! Εγώ προσπαθώ να μην το παίρνω σαν σίγουρο που μου έχουν πει οι δύο μάλλον κορίτσι, γιατί ήθελα κορίτσι και ενώ δεν καιγόμουν, τώρα νιώθω ότι αν αλλάξει και μου πουν αγόρι θα απογοητευτώ. Ενώ πιστεύω ότι αν μου λέγανε αμέσως αγόρι, θα ήμουν εντελώς οκ και χαρούμενη που όλα πάνε καλά.

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimi84 είπε:

Τι γίνεται μόνο εγώ δεν έχω κορίτσι που ήθελα 😢😢🤦🏼‍♀️

Εμένα στο περιβάλλον μου, όσες ξέρω και είναι έγκυοι τώρα έχουν όλες αγόρια και είχα πιστέψει ότι θα έχω κι εγώ αφού έχουν όλες. Δεν είσαι μόνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Μπραβοοο! ❤️👶Με το καλό όλα! Μην το δένεις κιόλας το φύλο ακόμα! Μπορεί και να εξελιχθεί σε αγόρι, αν και ήσουν και σε προχωρημένη εβδομάδα για αυχενική, οπότε πιστεύω θα πέσουν μέσα! Εγώ προσπαθώ να μην το παίρνω σαν σίγουρο που μου έχουν πει οι δύο μάλλον κορίτσι, γιατί ήθελα κορίτσι και ενώ δεν καιγόμουν, τώρα νιώθω ότι αν αλλάξει και μου πουν αγόρι θα απογοητευτώ. Ενώ πιστεύω ότι αν μου λέγανε αμέσως αγόρι, θα ήμουν εντελώς οκ και χαρούμενη που όλα πάνε καλά.

Εμένα στο περιβάλλον μου, όσες ξέρω και είναι έγκυοι τώρα έχουν όλες αγόρια και είχα πιστέψει ότι θα έχω κι εγώ αφού έχουν όλες. Δεν είσαι μόνη!

Και εγώ αυτό είχα παθει συν  Ότι έχω δυο αγόρια και θα ήθελα μια τσουπρα τώρα αλλά δεν πειραζειημουν και σίγουρη είχα βρει και όνομα χαχχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimi84 είπε:

Και εγώ αυτό είχα παθει συν  Ότι έχω δυο αγόρια και θα ήθελα μια τσουπρα τώρα αλλά δεν πειραζειημουν και σίγουρη είχα βρει και όνομα χαχχαχαχαχ

χαχαχα δεν πειράζει! Αγορομάνα! ❤️ Θα σου είναι και easy mode τώρα το τρίτο με την εμπειρία σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eirinakos είπε:
στις πριν 6 ώρες, ο/η Eirinakos είπε:

Όλα καλά τέλεια όλα μ είπαν.. Περιμένουνε κ τις αιματολογικες.... Κορίτσια μάλλον κορίτσι και εγώ ❤️

Συγχαρητήρια κορίτσι μου !!! Με το καλό !!! 
πολλες μπεμπουλες 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyNa είπε:

χαχαχα δεν πειράζει! Αγορομάνα! ❤️ Θα σου είναι και easy mode τώρα το τρίτο με την εμπειρία σου!

Εμείς για κάποιο λόγο με τον άντρα μου πιστεύαμε ότι θα είναι αγόρι κ τελικά μας ήρθε κοριτσάκι !! Χάρηκα παρά πολύ! Ο άντρας μου πιστεύω την επόμενη μέρα το συνειδητοποίησε  κ άρχισε να χαίρεται 🤣🤣🤣

γερά να είναι όλων μας κορίτσια ! Ειτε αγοράκι είτε κοριτσάκι είναι θαύμα και θα μας ξεμυαλίσουν !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η MyNa είπε:

χαχαχα δεν πειράζει! Αγορομάνα! ❤️ Θα σου είναι και easy mode τώρα το τρίτο με την εμπειρία σου!

Από αυτή την άποψη ναι έχεις δίκιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΝικηΚ είπε:

Εμείς για κάποιο λόγο με τον άντρα μου πιστεύαμε ότι θα είναι αγόρι κ τελικά μας ήρθε κοριτσάκι !! Χάρηκα παρά πολύ! Ο άντρας μου πιστεύω την επόμενη μέρα το συνειδητοποίησε  κ άρχισε να χαίρεται 🤣🤣🤣

γερά να είναι όλων μας κορίτσια ! Ειτε αγοράκι είτε κοριτσάκι είναι θαύμα και θα μας ξεμυαλίσουν !!! 

Βρε γερά να ειναι εννοείται δεν το συζητώ. Απλά έχω δυο αγόρια ήδη γι'αυτό το λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΝικηΚ είπε:

Εμείς για κάποιο λόγο με τον άντρα μου πιστεύαμε ότι θα είναι αγόρι κ τελικά μας ήρθε κοριτσάκι !! Χάρηκα παρά πολύ! Ο άντρας μου πιστεύω την επόμενη μέρα το συνειδητοποίησε  κ άρχισε να χαίρεται 🤣🤣🤣

γερά να είναι όλων μας κορίτσια ! Ειτε αγοράκι είτε κοριτσάκι είναι θαύμα και θα μας ξεμυαλίσουν !!! 

Εσας είναι το πρωτο σας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...