Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

εμενα παλι παντα ετσι ηταν.. και 2-3 φορες την μερα δεν λεει οχι απλα του λεω ηρεμησε λιγο θελουμε να κανουμε παιδι μην το σπαταλας ετσι.. και μια φορα την μερα καλα ειναι χαχαχαχαχ

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου για αρχή και να ευγνωμονείς το θεό που στα χάρισε τα θαυματακια σου... θα έρθει και το άλλο, εχε πίστη και μην απογοητεύεσαι.. μια φορά έγκυος για πάντα έγκυος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ο μονος λογος που δεν μιλησα ειναι για τον αντρα μου... αλλιως μια χαρα ξερω να τη βαζω στη θεση της!! 

την επομενη μερα μας τραπεζωσαν θειοι του αντρα μου και ηρθαν και οι γονεις του. 

και μας βγαζει χορτοπιττα η θεια και λεω "κατσε να παρω τη γωνια για να με αγαπαει η πεθερα μου!!!!!"

κιχ δεν εβγαλε!!!!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣

Χάχαχα Καλά είπες!!! Έτσι θέλουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Χαχαχχαχα 

Καλό μήνα!

Μπα εγω παραδοσιακή στα κλασικά βιταμίνη D έλεγα!

Μόνο κολοκυθόσπορους δεν τρωει ο δικός μου. Θα του αγοράσω!!!!

Κορίτσια μου εγω αυριο πάω να μου γραψει τα φάρμακα της εξωσωματικής να ξεκινήσω.

Με το καλό κορίτσι μού, ολα θα πάνε καλά.. Εύχομαι πολλά και ποιοτικά ωαριακια να γονιμοποίηθουν 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας διαβάζω πεταχτά στο ταξί..... σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον ❤

@Κατεριναπαπ τα καλά νέα έρχονται όπου να 'ναι!!!

@Nandia- με το καλό να πιάσουν οι προσπάθειες σας κ να έχεις κ το τρίτο σου αγγελούδι σε λίγο καιρό!!!

@Antonia2 μου η πεθερά τι καληηηηηηη 👿 εγώ θα της έλεγα είδες πως τα φέρνει η ζωή.... άλλα ονειρεύεσαι άλλα σου έρχονται!

@Raf123 μου κ εμάς μας είχε προτείνει να μας παντρέψει αυτή ξαδέρφη που σου έλεγα (που έχει χαλαστεί που κάναμε οικογένεια ενώ είμαστε μικρότεροι σε ηλικία....) Όχι γιατί μας αγαπάει κ ενδιαφέρεται αλλά ήθελε να πρωταγωνιστεί έστω έτσι στον δικό μας τον γάμο!!! 😂😂 το αφήσαμε στον αέρα χωρίς να το ξανά αναφέρει κάνεις κ αφού δεν είπε ξανά τίποτα στις ετοιμασίες τυπώσαμε τα προσκλητήρια χωρίς το όνομα της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου για αρχή και να ευγνωμονείς το θεό που στα χάρισε τα θαυματακια σου... θα έρθει και το άλλο, εχε πίστη και μην απογοητεύεσαι.. μια φορά έγκυος για πάντα έγκυος!!

ευχαριστω πολυ.. πιστη εχω πολλη απλα εχουμε το γαμο τον  οκτωβριο και αν δεν μεινω τωρα θα πρεπει μετα ξανα να αρχισω πασχα προσπαθειες για να μην χρειαστει να αναβαλω παλι τον γαμο.. θα ερθουν απο ελλαδα οι δικοι του και μονο οκτωβριο μπορουν.. αν και του ειπα οτι αυτο με αγχωνει..δεν μπορω να ζω με ορια και περιθωρια..οκ το καταλαμβαινω θελει τους γονεις του αλλα απο την αλλη η παιδι να θες οι γονεις στο γαμο.. αυτα τα δυο φαινεται δεν μπορουν να συνδιαστουν και δεν εχουμε και πολλα χρονια μπροστα μας για να λεμε οκ δεν ειναι αυτο τον μηνα τον αλλον παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου σας διαβάζω πεταχτά στο ταξί..... σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον ❤

@Κατεριναπαπ τα καλά νέα έρχονται όπου να 'ναι!!!

@Nandia- με το καλό να πιάσουν οι προσπάθειες σας κ να έχεις κ το τρίτο σου αγγελούδι σε λίγο καιρό!!!

@Antonia2 μου η πεθερά τι καληηηηηηη 👿 εγώ θα της έλεγα είδες πως τα φέρνει η ζωή.... άλλα ονειρεύεσαι άλλα σου έρχονται!

@Raf123 μου κ εμάς μας είχε προτείνει να μας παντρέψει αυτή ξαδέρφη που σου έλεγα (που έχει χαλαστεί που κάναμε οικογένεια ενώ είμαστε μικρότεροι σε ηλικία....) Όχι γιατί μας αγαπάει κ ενδιαφέρεται αλλά ήθελε να πρωταγωνιστεί έστω έτσι στον δικό μας τον γάμο!!! 😂😂 το αφήσαμε στον αέρα χωρίς να το ξανά αναφέρει κάνεις κ αφού δεν είπε ξανά τίποτα στις ετοιμασίες τυπώσαμε τα προσκλητήρια χωρίς το όνομα της....

σε ευχαριστω πολυ.. ελπιζω να ηρεμησω και να μην νοιωθω την πιεση του χρονου.. ελπιζω οπως ηρθαν νοεμβριο τα δυο θηρια να ερθει και το 3ο.. κυριως ο μικρος καθε λιγο καιρο με ρωταει για το μωρακι που θελουμε να κανουμε και σημερα παλι αυτο με ρωτουσε.. ουτε επιτηδες να το εκανε το καημενο.. μαμα οταν κανετε μωρακι τι θες να ειναι? αγορι η κοριτσι? πως κρατησα τα δακρυα μου και του απαντησα γερο να ειναι και δεν πειραζει τι θα ειναι ο θεος ξερει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου σας διαβάζω πεταχτά στο ταξί..... σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον ❤

@Κατεριναπαπ τα καλά νέα έρχονται όπου να 'ναι!!!

@Nandia- με το καλό να πιάσουν οι προσπάθειες σας κ να έχεις κ το τρίτο σου αγγελούδι σε λίγο καιρό!!!

@Antonia2 μου η πεθερά τι καληηηηηηη 👿 εγώ θα της έλεγα είδες πως τα φέρνει η ζωή.... άλλα ονειρεύεσαι άλλα σου έρχονται!

@Raf123 μου κ εμάς μας είχε προτείνει να μας παντρέψει αυτή ξαδέρφη που σου έλεγα (που έχει χαλαστεί που κάναμε οικογένεια ενώ είμαστε μικρότεροι σε ηλικία....) Όχι γιατί μας αγαπάει κ ενδιαφέρεται αλλά ήθελε να πρωταγωνιστεί έστω έτσι στον δικό μας τον γάμο!!! 😂😂 το αφήσαμε στον αέρα χωρίς να το ξανά αναφέρει κάνεις κ αφού δεν είπε ξανά τίποτα στις ετοιμασίες τυπώσαμε τα προσκλητήρια χωρίς το όνομα της....

μωρε κι εγω πολλα ειχα να της πω.... θα της ελεγα "αχ ειχα εγω μια πεθερα πριν απο εσας!!! σκετη γλυκα!!" αλλα δεν τα λες αυτα!!! (μονο τα σκεφτεσαι!!!! 😂😂😂

τωρα πας στη γιατρο;; περιμενουμε τα νεα σου!!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μωρε κι εγω πολλα ειχα να της πω.... θα της ελεγα "αχ ειχα εγω μια πεθερα πριν απο εσας!!! σκετη γλυκα!!" αλλα δεν τα λες αυτα!!! (μονο τα σκεφτεσαι!!!! 😂😂😂

τωρα πας στη γιατρο;; περιμενουμε τα νεα σου!!!!! ❤️❤️❤️

Κλαιωωωω 😂😂😂😂 εγκεφαλικό θα πάθει και ο άντρας σου θα πνιγεί απο το σάλιο του!😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα!
Εύχομαι να γεμίσει θετικά νέα η συζήτηση του Νοέμβρη!

💞🤰 🥰

@paradisebird πως είσαι κορίτσι μου; καιρό είχα να σε δω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κλαιωωωω 😂😂😂😂 εγκεφαλικό θα πάθει και ο άντρας σου θα πνιγεί απο το σάλιο του!😂😂😂

κοριτσια δεν εχω γνωρισει πιο τοξικο ανθρωπο!!!! ολα τα βλεπει μαυρα!!! ολα τη στεναχωρουν!!! ολη μερα ξεφυσαει σαν τη χυτρα λες και ζει τη μεγαλυτερη δυστυχια και ολοι ειμαστε υγιεστατοι και μια χαρα!!! εχουν τα οικονομικα τους θεματα που τα περισσοτερα τα φορτωσαν στον αντρα μου αλλα οκ!!! αν δεν υπαρχουν θεματα υγειας τα υπολοιπα λυνονται!!! 

ειναι μεγαλη κακιστρω!! το σαββατο μας ελεγε για μια ανιψια της που ηταν διαολακι μικρη.. ημασταν εγω αυτη κι ενας ξαδερφος του αντρα μου.. και μας ελεγε οτι της φωναζε μεχρι που εκανε εμετο το κακομοιρο.... παιδι ηταν τοτε η ξαδερφη.... 6-7 χρονων... και με κοιταει με υφος και μου λεει "εγω με τους διαολους γινομαι διαολος!!!"

ηθελα να της πω εσυ εισαι ο διαολος μεταμορωμενος!!! πανε σε κανα ψυχιατρο η για εξορκισμο!!! αλλα παλι κρατηθηκα!!! ποσα να καταπιω;

του ειπα του αντρα μου... εμενα το κλιμα δε με σηκωνει!!! οι θειες του λιωνουν για μενα κι εγω για εκεινες!! γλυκιες γυναικες! σταζουν μελι!!! μια αγκαλια μονιμα ανοιχτη!!! μην περιμενει να τρεχω στο χωριο να μου σπαει τα νευρα η μανα του!!! ολα εχουν ενα οριο!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια δεν εχω γνωρισει πιο τοξικο ανθρωπο!!!! ολα τα βλεπει μαυρα!!! ολα τη στεναχωρουν!!! ολη μερα ξεφυσαει σαν τη χυτρα λες και ζει τη μεγαλυτερη δυστυχια και ολοι ειμαστε υγιεστατοι και μια χαρα!!! εχουν τα οικονομικα τους θεματα που τα περισσοτερα τα φορτωσαν στον αντρα μου αλλα οκ!!! αν δεν υπαρχουν θεματα υγειας τα υπολοιπα λυνονται!!! 

ειναι μεγαλη κακιστρω!! το σαββατο μας ελεγε για μια ανιψια της που ηταν διαολακι μικρη.. ημασταν εγω αυτη κι ενας ξαδερφος του αντρα μου.. και μας ελεγε οτι της φωναζε μεχρι που εκανε εμετο το κακομοιρο.... παιδι ηταν τοτε η ξαδερφη.... 6-7 χρονων... και με κοιταει με υφος και μου λεει "εγω με τους διαολους γινομαι διαολος!!!"

ηθελα να της πω εσυ εισαι ο διαολος μεταμορωμενος!!! πανε σε κανα ψυχιατρο η για εξορκισμο!!! αλλα παλι κρατηθηκα!!! ποσα να καταπιω;

του ειπα του αντρα μου... εμενα το κλιμα δε με σηκωνει!!! οι θειες του λιωνουν για μενα κι εγω για εκεινες!! γλυκιες γυναικες! σταζουν μελι!!! μια αγκαλια μονιμα ανοιχτη!!! μην περιμενει να τρεχω στο χωριο να μου σπαει τα νευρα η μανα του!!! ολα εχουν ενα οριο!!!!! 

 κορίτσι μου να μην σε στεναχωρουν αυτά, να κοιτάξεις με τον άντρα σου να είστε καλά  και το καλύτερο θα ήταν την επόμενη φορά ο άντρας σου να της το κόψει.. ξέρει ότι την πέρνει και τα λέει,  ας πατήσει ποδι ο άντρας σου να της κοπεί η μιλιά κσι θα δεις διαφορά... εκ του ασφαλούς τα λέει, γνωρίζοντας ότι έχει το παιδί της μαμάς μαζι της.. συμβουλή !!! Μη γίνεις κακία σε αυτήν και της δώσεις ικανοποίηση, αλλά μιλά με τον άντρα σου και ξεκαθάρισετα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα!
Εύχομαι να γεμίσει θετικά νέα η συζήτηση του Νοέμβρη!

💞🤰 🥰

@paradisebird πως είσαι κορίτσι μου; καιρό είχα να σε δω! 

καλο μηνα κοριτσι μου!!!! ευχομαι αυτος ο μηνας να μας φερει το θαυματακι μας!!!! 🙏🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια! Ας είναι τυχερός για όλες! ❤️

 

Εγώ είμαι στη φάση που περιμένω περίοδο σε μία εβδομάδα και προσπαθώ να δω αν έχω κάποιο σύμπτωμα, αλλά δεν αισθάνομαι τίποτα. Ξέρω ότι στην πραγματικότητα δεν έχουν σημασία όλα αυτά που νομίζουμε ότι νιώθουμε και πρέπει να μην το σκέφτομαι, αλλά κάθομαι μόνη μου και παρανοώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια δεν εχω γνωρισει πιο τοξικο ανθρωπο!!!! ολα τα βλεπει μαυρα!!! ολα τη στεναχωρουν!!! ολη μερα ξεφυσαει σαν τη χυτρα λες και ζει τη μεγαλυτερη δυστυχια και ολοι ειμαστε υγιεστατοι και μια χαρα!!! εχουν τα οικονομικα τους θεματα που τα περισσοτερα τα φορτωσαν στον αντρα μου αλλα οκ!!! αν δεν υπαρχουν θεματα υγειας τα υπολοιπα λυνονται!!! 

ειναι μεγαλη κακιστρω!! το σαββατο μας ελεγε για μια ανιψια της που ηταν διαολακι μικρη.. ημασταν εγω αυτη κι ενας ξαδερφος του αντρα μου.. και μας ελεγε οτι της φωναζε μεχρι που εκανε εμετο το κακομοιρο.... παιδι ηταν τοτε η ξαδερφη.... 6-7 χρονων... και με κοιταει με υφος και μου λεει "εγω με τους διαολους γινομαι διαολος!!!"

ηθελα να της πω εσυ εισαι ο διαολος μεταμορωμενος!!! πανε σε κανα ψυχιατρο η για εξορκισμο!!! αλλα παλι κρατηθηκα!!! ποσα να καταπιω;

του ειπα του αντρα μου... εμενα το κλιμα δε με σηκωνει!!! οι θειες του λιωνουν για μενα κι εγω για εκεινες!! γλυκιες γυναικες! σταζουν μελι!!! μια αγκαλια μονιμα ανοιχτη!!! μην περιμενει να τρεχω στο χωριο να μου σπαει τα νευρα η μανα του!!! ολα εχουν ενα οριο!!!!! 

Μου φαίνεται απίστευτο αυτό με τις πεθερές! Εγώ είμαι τυχερή κι έχω πολύ καλή σχέση ευτυχώς, αλλά έχω ζήσει τη μητέρα μου με τη γιαγιά μου (την πεθερά της) που ήταν στα μαχαίρια μέχρι τέλους. Δεν τη χώνεψε ποτέ τη μαμά μου η γιαγιά μου. Καλύτερα κράτα τις αποστάσεις σου, όπως κάνεις, και μη λες πολλά, γιατί μετά μπορεί να είναι χειρότερα. Και μετά που γεννιούνται τα παιδιά είναι πιο δύσκολα τα πράγματα από την προσωπική μου εμπειρία, γιατί τέτοιες γυναίκες ανακατεύονται και στην ανατροφή και δεν ξεχνούν να τονίζουν τι κάνεις λάθος. Εμένα η γιαγιά μου τρελαινόταν με την ανατροφή μου και δυστυχώς ο πατέρας μου, που υποστήριζε τη μητέρα μου και είχε τη γιαγιά σε τάξη, χάθηκε νέος και της έμεινε η πεθερά να της χτυπάει πόσο λάθος μεγαλώνει μόνη της το παιδί της. Είχε φτάσει σε σημείο να μου λέει αν ζούσε ο πατέρας σου δε θα σε έκανε έτσι η μάνα σου και τέτοια. Καλύτερα ο άντρας σου να σε υποστηρίζει και να σε απαλλάσσει από τη δύσκολη θέση να υπερασπιστείς τον εαυτό σου και κατά τα άλλα από μακριά κι αγαπημένοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Καλό μήνα κορίτσια! Ας είναι τυχερός για όλες! ❤️

 

Εγώ είμαι στη φάση που περιμένω περίοδο σε μία εβδομάδα και προσπαθώ να δω αν έχω κάποιο σύμπτωμα, αλλά δεν αισθάνομαι τίποτα. Ξέρω ότι στην πραγματικότητα δεν έχουν σημασία όλα αυτά που νομίζουμε ότι νιώθουμε και πρέπει να μην το σκέφτομαι, αλλά κάθομαι μόνη μου και παρανοώ.

καλο μηνα κοριτσι μου

και εγω ετσι ειμουν αυτο το μηνα.. εψαχνα για συμπτωμτα και τελικα ειχα καθυστερηση 3 μερες και λεω τελικα τα καταφερα.. σημερα πρωι πρωι ηρθε η ακατανομαστη.. ευχομαι τον επομενο μηνα να μην ερθει οπως της δυο προηγουμενες φορες.. θα κανω και κατι ορμονικες που μου εβαλε η γιατρος και οτι θελει ο θεος παρακατω.. ευχομαι να μην σου ερθει.. ειναι πολυ ψυχοφθορο να ψαχνεις συμπτωματα.. δεν θα σου πω ηρεμησε μην το σκεφτεσαι κτλ κτλ γιατι ξερω οτι αυτο δεν ειναι ευκολο να το κανεις.. απλα προσπαθησε να μην ψαχνεις και να εισαι ετοιμη για οτι ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου σας διαβάζω πεταχτά στο ταξί..... σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον ❤

@Κατεριναπαπ τα καλά νέα έρχονται όπου να 'ναι!!!

@Nandia- με το καλό να πιάσουν οι προσπάθειες σας κ να έχεις κ το τρίτο σου αγγελούδι σε λίγο καιρό!!!

@Antonia2 μου η πεθερά τι καληηηηηηη 👿 εγώ θα της έλεγα είδες πως τα φέρνει η ζωή.... άλλα ονειρεύεσαι άλλα σου έρχονται!

@Raf123 μου κ εμάς μας είχε προτείνει να μας παντρέψει αυτή ξαδέρφη που σου έλεγα (που έχει χαλαστεί που κάναμε οικογένεια ενώ είμαστε μικρότεροι σε ηλικία....) Όχι γιατί μας αγαπάει κ ενδιαφέρεται αλλά ήθελε να πρωταγωνιστεί έστω έτσι στον δικό μας τον γάμο!!! 😂😂 το αφήσαμε στον αέρα χωρίς να το ξανά αναφέρει κάνεις κ αφού δεν είπε ξανά τίποτα στις ετοιμασίες τυπώσαμε τα προσκλητήρια χωρίς το όνομα της....

Αλήθεια;;; Καλά κάνατε 😂😂😂 άντε περιμένουμε τα νέα σας 🎀🎀🎀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

το προσπαθω αλλα δεν το καταφερνω και πολυ.. εσυ ποσο καιρο προσπαθεις?

Και εμεις θα κλείσουμε ένα χρόνο τον Ιανουάριο κάναμε και μερικές διακοπες 3 μηνες περίπου… και εμεις έχουμε τον γάμο τον Οκτώβριο και σκέφτηκα ακριβώς οπως εσένα ότι αν δεν έρθει τώρα μετά θα πρέπει να διακόψουμε…🤨🤨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια δεν εχω γνωρισει πιο τοξικο ανθρωπο!!!! ολα τα βλεπει μαυρα!!! ολα τη στεναχωρουν!!! ολη μερα ξεφυσαει σαν τη χυτρα λες και ζει τη μεγαλυτερη δυστυχια και ολοι ειμαστε υγιεστατοι και μια χαρα!!! εχουν τα οικονομικα τους θεματα που τα περισσοτερα τα φορτωσαν στον αντρα μου αλλα οκ!!! αν δεν υπαρχουν θεματα υγειας τα υπολοιπα λυνονται!!! 

ειναι μεγαλη κακιστρω!! το σαββατο μας ελεγε για μια ανιψια της που ηταν διαολακι μικρη.. ημασταν εγω αυτη κι ενας ξαδερφος του αντρα μου.. και μας ελεγε οτι της φωναζε μεχρι που εκανε εμετο το κακομοιρο.... παιδι ηταν τοτε η ξαδερφη.... 6-7 χρονων... και με κοιταει με υφος και μου λεει "εγω με τους διαολους γινομαι διαολος!!!"

ηθελα να της πω εσυ εισαι ο διαολος μεταμορωμενος!!! πανε σε κανα ψυχιατρο η για εξορκισμο!!! αλλα παλι κρατηθηκα!!! ποσα να καταπιω;

του ειπα του αντρα μου... εμενα το κλιμα δε με σηκωνει!!! οι θειες του λιωνουν για μενα κι εγω για εκεινες!! γλυκιες γυναικες! σταζουν μελι!!! μια αγκαλια μονιμα ανοιχτη!!! μην περιμενει να τρεχω στο χωριο να μου σπαει τα νευρα η μανα του!!! ολα εχουν ενα οριο!!!!! 

Συμφωνώ με την Κατερίνα ο άντρας σου πρέπει να της πει κάτι για να σταματήσει, γιατί οσο δε λέει τίποτα αυτή το βιολί της!! Και οκ δε χρειάζεται να πηγαίνετε στο χωριό κάθε βδομάδα μια φορά κάθε τόσο να μη την βλέπεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εμεις θα κλείσουμε ένα χρόνο τον Ιανουάριο κάναμε και μερικές διακοπες 3 μηνες περίπου… και εμεις έχουμε τον γάμο τον Οκτώβριο και σκέφτηκα ακριβώς οπως εσένα ότι αν δεν έρθει τώρα μετά θα πρέπει να διακόψουμε…🤨🤨

Κορίτσια μου εμένα πραγματικά δεν με νοιάζει ο γάμος, το μωρό μου θέλω 💗 ας παντρευτώ και αργότερα  δεν με απασχολεί καθόλου.. να μείνω έγκυος θέλω και δεν μπορώ να το διαπραγματευτω με τπτ και κανένα γάμο,  για αυτο κιόλας οσοι με ρωτάνε γιατί οολοι ξέρουν ότι το καλοκαίρι θα παντρευτούμε, τους λέω υγεία να έχουμε και βλέπουμε 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εμεις θα κλείσουμε ένα χρόνο τον Ιανουάριο κάναμε και μερικές διακοπες 3 μηνες περίπου… και εμεις έχουμε τον γάμο τον Οκτώβριο και σκέφτηκα ακριβώς οπως εσένα ότι αν δεν έρθει τώρα μετά θα πρέπει να διακόψουμε…🤨🤨

εγω μιλησα με τον συντροφο μου και ειπαμε οτι θα συνεχισουμε τις προσπαθειες και θα βολεψουμε τον γαμο.. με αγχωνει το να πρεπει να μεινω μεσα στις επομενες 2 προσπαθειες.. ευτυχως ηρεμησα που το σκευτηκε και αυτος να μην σταματησουμε.. δεν ηθελα να του το πω εγω ισια για να μην παρεξηγησει οτι δεν θελω τους γονεις του η οτι δεν με νοιαζει αν θα ειναι στο γαμο.. μενουν ελλαδα και εχουν ζωα αρα συγκεκριμενο χρονικο διαστημα μπορουν να κατεβουν κυπρο.. ας ερθει το μωρο οποτε θελει και θα τα βολεψουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου εμένα πραγματικά δεν με νοιάζει ο γάμος, το μωρό μου θέλω 💗 ας παντρευτώ και αργότερα  δεν με απασχολεί καθόλου.. να μείνω έγκυος θέλω και δεν μπορώ να το διαπραγματευτω με τπτ και κανένα γάμο,  για αυτο κιόλας οσοι με ρωτάνε γιατί οολοι ξέρουν ότι το καλοκαίρι θα παντρευτούμε, τους λέω υγεία να έχουμε και βλέπουμε 😂

Το πρόβλημα είναι ότι αγόρασα το νυφικό δεν θα μου μπαίνει🤣🤣🤣 και ποτέ θα βρω ημερομηνία ξανά, ήμουν πολύ τυχερή που βρήκα και αυτή τυχαία…🤣🤣🤣 τον άλλαξα 2 φορες ως τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου εμένα πραγματικά δεν με νοιάζει ο γάμος, το μωρό μου θέλω 💗 ας παντρευτώ και αργότερα  δεν με απασχολεί καθόλου.. να μείνω έγκυος θέλω και δεν μπορώ να το διαπραγματευτω με τπτ και κανένα γάμο,  για αυτο κιόλας οσοι με ρωτάνε γιατί οολοι ξέρουν ότι το καλοκαίρι θα παντρευτούμε, τους λέω υγεία να έχουμε και βλέπουμε 😂

και εμενα το μωρο με νοιαζει απλα δεν ηθελα να φανει οτι δεν με ενδιαφερει αν δεν θα ειναι οι δικοι του στο γαμο αλλα αφου μιλησαμε και μου ειπε να μην σταματησουμε και για τον γαμο θα τα βολεψουμε μου εφυγε ενα βαρος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

εγω μιλησα με τον συντροφο μου και ειπαμε οτι θα συνεχισουμε τις προσπαθειες και θα βολεψουμε τον γαμο.. με αγχωνει το να πρεπει να μεινω μεσα στις επομενες 2 προσπαθειες.. ευτυχως ηρεμησα που το σκευτηκε και αυτος να μην σταματησουμε.. δεν ηθελα να του το πω εγω ισια για να μην παρεξηγησει οτι δεν θελω τους γονεις του η οτι δεν με νοιαζει αν θα ειναι στο γαμο.. μενουν ελλαδα και εχουν ζωα αρα συγκεκριμενο χρονικο διαστημα μπορουν να κατεβουν κυπρο.. ας ερθει το μωρο οποτε θελει και θα τα βολεψουμε

Από Κύπρο είσαι;;; Είμαι και εγώ 😄😄😄, να σου πω την αλήθεια και εμεις είπαμε με τον άντρα μου να συνεχίσουμε και ότι γίνει! Αλλά ήδη το άλλαξα με 2 φορες! Δεν βρίσκουμε ημερομηνίες εύκολα και αν δεν έκανα τις ετοιμασίες πχ να κλείσω νυφικό κουστούμι κτλ δεν θα με απασχολούσε τόσο…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Το πρόβλημα είναι ότι αγόρασα το νυφικό δεν θα μου μπαίνει🤣🤣🤣 και ποτέ θα βρω ημερομηνία ξανά, ήμουν πολύ τυχερή που βρήκα και αυτή τυχαία…🤣🤣🤣 τον άλλαξα 2 φορες ως τώρα 

και εγω το βρηκα γιατι θα ηταν τον οκτωβριο που περασε αλλα δεν με νοιαζει.. το νυφικο σε μια ραπτρια μεταποιειται το μωρο οποτε θελει θα ερθει...οσο για την ημερομηνια θα βρεθει... ολα θα γινουν σιγα σιγα.. εγω του ειπα το μωρο ειναι προτεραιοτητα.. δεν ειμαι μικρη να πω οκ χρονο εχω οποτε ερθει και εξαλλου αφου μπηκαμε στην διαδικασια ας την συνεχισω γιατι να σταματησω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις βγήκα από τη γιατρό!!! Είδα το κοριτσάκι μου.... βέβαια αρνήθηκε να μας δείξει φατσούλα είχε γυρίσει προς την μέσα μεριά. Όλα είναι μια χαρά!!! Είναι σχεδόν ένα κιλό 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...