Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ!!!! ευχομαι μια ομορφη μερα με θετική ενέργεια!!!

@MyNa @Kritsiniκαλως ηρθατε στην παρεα μας κοριτσια μου!!!! Μακαρι να σας φέρουμε γούρι και σύντομα να έχετε θετικες χοριακές και όμορφα άγχη κύησης!!!!!! 🤞🤞❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θετικό τεστάκι δεν περιμένω....Απογοητέυθηκα χθες στον γιατρό μου. Πρόκληση με Femara και 10η ημέρα κύκλου 1 ωάριο αλλα 33 mm οπότε όχι καλό....μου είπε το επόμενο θα τα πάμε τέλεια αλλά εγω το επόμενο το αποφάσισα πάω εξωσωματική.....βαρέθηκα ρε παιδί μου να βαράω ενέσεις στην κοιλια....🙁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MyNa @Kritsini Καλώς ήρθατε! ευχομαι να μας γράψετε άμεσα τα ευχαριστα νέα σας!

 

Καλημέρα κορίτσια! Το ίδιο έυχομαι και σε εμάς αλλά σε πρώτη φάση να έχουμε μια όμορφη ημέρα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Εγω θετικό τεστάκι δεν περιμένω....Απογοητέυθηκα χθες στον γιατρό μου. Πρόκληση με Femara και 10η ημέρα κύκλου 1 ωάριο αλλα 33 mm οπότε όχι καλό....μου είπε το επόμενο θα τα πάμε τέλεια αλλά εγω το επόμενο το αποφάσισα πάω εξωσωματική.....βαρέθηκα ρε παιδί μου να βαράω ενέσεις στην κοιλια....🙁

Κοριτσι μου να κανεις αυτο που σε κανει να νιωθεις καλυτερα! 

Τις προάλλες διαβαζα την ομαδα της εξωσωματικης 2022 και μια κοπελα περιμενε να αδιαθετησει για να παει για την ετ. και πουθενα η περιοδος!!!!! εμεινε εγκυος!!! φυσιολογικα!! ολα μπορουν να γινουν εκει που δεν το περιμενουμε!! (αυτο το "εκει που δεν το περιμενω" που ειναι;;;; 😂😂😂)

Κοριτσι μου ευχομαι συντομα να μας πεις τα ευχαριστα και το 2022 να σου γεμισει την αγκαλια με γερο/α μωρακι/α!!!! 🙏🙏❤️❤️😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, ε να μη νομίζεις οτι το θέλω,  αλλά είναι φορές που πιστεύω οτι δεν θα τα καταφέρω ποτέ, εντάξει σήμερα καλύτερα είμαι προς το παρόν 😊

 

Εν έτη 2021 που πάμε προς 22 καμία γυναίκα δεν έμεινε χωρις παιδί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα Κορίτσια μου, μια όμορφη μέρα να έχουμε με ευχάριστα νέα 

@Hopemumtobe τι κάνεις? Περιμένουμε τα νέα σου? Προφανώς ακόμα Αθήνα είσαι..

@Raf123εγω καλό Οκτώβριο θα εχω οωρηξια αν κάνω απο μόνη μου, μέχρι τότε θα εχω δει και τον 1ο γιατρό!

κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι! δεν κάνεις καλό στον εάυτο σου και αυτό είναι το πιο σημαντικό. Γιατί καμιά φορά μπαίνουμε τόσο βαθειά στο πρόβλημα και ξεχνάμε και τα άλλα εξίσου σημαντικά! Να είμαστε ΄όλες καλα και όλα αργα ή γρήγορα θα έρθουν με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο.

Η αδελφη μου δεν μπορούσε και υιόθέτησε....αγάπη να έχουμε να δώσουμε και λύσεις βρίσκουμε!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Εγω θετικό τεστάκι δεν περιμένω....Απογοητέυθηκα χθες στον γιατρό μου. Πρόκληση με Femara και 10η ημέρα κύκλου 1 ωάριο αλλα 33 mm οπότε όχι καλό....μου είπε το επόμενο θα τα πάμε τέλεια αλλά εγω το επόμενο το αποφάσισα πάω εξωσωματική.....βαρέθηκα ρε παιδί μου να βαράω ενέσεις στην κοιλια....🙁

Να κανεις αυτό που θέλεις και θεωρείς καλύτερο για εσένα!! Και εγώ στη θέση σου θα προχωρούσα στο επόμενο βήμα :) καλή επιτυχία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Εγω θετικό τεστάκι δεν περιμένω....Απογοητέυθηκα χθες στον γιατρό μου. Πρόκληση με Femara και 10η ημέρα κύκλου 1 ωάριο αλλα 33 mm οπότε όχι καλό....μου είπε το επόμενο θα τα πάμε τέλεια αλλά εγω το επόμενο το αποφάσισα πάω εξωσωματική.....βαρέθηκα ρε παιδί μου να βαράω ενέσεις στην κοιλια....🙁

Εννοείς ovitrelle κορίτσι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, ε να μη νομίζεις οτι το θέλω,  αλλά είναι φορές που πιστεύω οτι δεν θα τα καταφέρω ποτέ, εντάξει σήμερα καλύτερα είμαι προς το παρόν 😊

 

Καλημέρα κορίτσια!!!! ❤

Εμείς οι δύο νομίζω πρέπει να κάνουμε παρέα!!! Τις ίδιες μέρες πέφτουμε στα πατώματα κ ξανασηκωνόμαστε...... Για άλλους λόγους βέβαια αλλά η ψυχολογία συμπίπτει 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η evaki33 είπε:

κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι! δεν κάνεις καλό στον εάυτο σου και αυτό είναι το πιο σημαντικό. Γιατί καμιά φορά μπαίνουμε τόσο βαθειά στο πρόβλημα και ξεχνάμε και τα άλλα εξίσου σημαντικά! Να είμαστε ΄όλες καλα και όλα αργα ή γρήγορα θα έρθουν με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο.

Η αδελφη μου δεν μπορούσε και υιόθέτησε....αγάπη να έχουμε να δώσουμε και λύσεις βρίσκουμε!😍

Προσπάθησε πολλές φορές με εξωσωματική? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εννοείς ovitrelle κορίτσι μου? 

Ακριβώς....πάλι χθες την έκανα....γιατί μου λεει ναι μεν είναι 33mm αλλά ποτέ δεν ξέρεις....οπότε αρχές Νοέμβρη περίοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! ❤

Εμείς οι δύο νομίζω πρέπει να κάνουμε παρέα!!! Τις ίδιες μέρες πέφτουμε στα πατώματα κ ξανασηκωνόμαστε...... Για άλλους λόγους βέβαια αλλά η ψυχολογία συμπίπτει 🤪

😂😂 οπότε να ξέρουμε πως αυτή τη στιγμή που πέσαμε έχουμε παρέα!! Εσυ γιατί ρε κορίτσι μου? Τι σου συμβαίνει? Αν επιτρέπετε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η evaki33 είπε:

Ακριβώς....πάλι χθες την έκανα....γιατί μου λεει ναι μεν είναι 33mm αλλά ποτέ δεν ξέρεις....οπότε αρχές Νοέμβρη περίοδος

Πόσους κύκλους έχεις παρακολουθήσει για ωορρηξία κορίτσι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! ❤

Εμείς οι δύο νομίζω πρέπει να κάνουμε παρέα!!! Τις ίδιες μέρες πέφτουμε στα πατώματα κ ξανασηκωνόμαστε...... Για άλλους λόγους βέβαια αλλά η ψυχολογία συμπίπτει 🤪

Γιατι κοριτσι μου;;; δεν εισαι καλα;; 😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂 οπότε να ξέρουμε πως αυτή τη στιγμή που πέσαμε έχουμε παρέα!! Εσυ γιατί ρε κορίτσι μου? Τι σου συμβαίνει? Αν επιτρέπετε? 

Έχω κ εγώ τα ψυχολογικά μου σαν άνθρωπος!! 😄 Με καταβάλουν πάλι οι φόβοι για το μωρό μου.... προσπαθώ να μην το αφήνω να με ρίχνει, απλά είναι κ λίγο δύσκολο γιατί λείπει ταξίδι κ ο αντρούλης μου που με κρατάει πάντα όρθια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Προσπάθησε πολλές φορές με εξωσωματική? 

είχε μπει τόσο βαθεια στο πρόβλημα και δεν έβλεπε άλλα σημάδια...όταν πήγε να κάνει εξωσωματική στον υπέρηχό που έπρεπε να προσκομίσει αποφάσισε να κάνει και έναν υπέρηχο προληπτικα άνω κοιλίας και της βρήκε πρόβλημα στο πάγκρεας...οπότε έπρεπε να φτιάξει αυτό...ελά μου ντε που μετά δεν της επιτρεπαν να μείνει έγκυος....

Για αυτό λέω μην αφήνετε τους εαυτούς σας....είναι ότι σημαντικότερο έχετε.

 

ps. για να μην στεναχωριέσαι έχει έναν γιο 9 χρονών μεγάλη λατρεία γιατί είχε αγάπη να δώσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι σας λέω κ εσάς τέτοια πράγματα βρε κορίτσια μου.... έχετε τόσα πράγματα στο κεφάλι σας! Γι'αυτό κ γράφω πιο συντηρητικά αυτές τις μέρες.... για να μην μου βγαίνουν κατά λάθος τέτοιες κουβέντες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Έχω κ εγώ τα ψυχολογικά μου σαν άνθρωπος!! 😄 Με καταβάλουν πάλι οι φόβοι για το μωρό μου.... προσπαθώ να μην το αφήνω να με ρίχνει, απλά είναι κ λίγο δύσκολο γιατί λείπει ταξίδι κ ο αντρούλης μου που με κρατάει πάντα όρθια 

Από ψυχολογικά άλλο τπτ.. τι να σας πω οτι απο την μέρα που μου ήρθε περίοδος με έπιασε μια φαγουρα στην αρχή ξυνωμουν ασυναίσθητα, μετά κατάλαβα οτι κατι δεν πάει καλά,  βλέπω το σώμα μου πεντακαθαρο, ούτε σπυράκια ούτε κάποιο εξάνθημα, σκεφτόμουν τι μπορεί να έφαγα ή να έπιασα.. μη σε κουράζω, αυτό έγινε και το Σάββατο δεν μπορούσα να κοιμηθώ από τη φαγούρα,  ευτυχώς κοιμηθήκαμε στη πεθερα μου και μου εδωσε ένα χαπάκι, το πήρα και μπόρεσα και κοιμήθηκα. Κυριακή μια χαρά και Εχθές μόλις συζητήσαμε οτι μπορεί να κόπω στην επιτροπή πάλι, σηκώνομαι από το γραφείο κυρία πάω τουαλέτα Ρίχνω 1 δάκρυ,  επιστρέφω κυρία και πάλι άρχισα να ξυνομαι 😂 εκεί κατάλαβα οτι είναι το ψυχολογικό μου 😂 

Εσύ να είσαι ήρεμη έχεις το θαυματακι σου στη κοιλίτσα και δεν παθαίνει τπτ!! Οσο για τον άντρα σου είναι δύσκολο να λείπει τόσο καιρό το καταλαβαίνω απόλυτα,  να σκέφτεσαι όμως ότι θα γυρίσει και θα τον ευχαριστηθείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Τι σας λέω κ εσάς τέτοια πράγματα βρε κορίτσια μου.... έχετε τόσα πράγματα στο κεφάλι σας! Γι'αυτό κ γράφω πιο συντηρητικά αυτές τις μέρες.... για να μην μου βγαίνουν κατά λάθος τέτοιες κουβέντες

αντε καλε!!! εμεις βγαζουμε την ψυχουλα μας εδω μεσα και ολα τα ψυχολογικα μας! πες τα να ξαλαφρωσεις!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Τι σας λέω κ εσάς τέτοια πράγματα βρε κορίτσια μου.... έχετε τόσα πράγματα στο κεφάλι σας! Γι'αυτό κ γράφω πιο συντηρητικά αυτές τις μέρες.... για να μην μου βγαίνουν κατά λάθος τέτοιες κουβέντες

Πες τα εδω παιδί μου να βγουν από μέσα σου!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

είχε μπει τόσο βαθεια στο πρόβλημα και δεν έβλεπε άλλα σημάδια...όταν πήγε να κάνει εξωσωματική στον υπέρηχό που έπρεπε να προσκομίσει αποφάσισε να κάνει και έναν υπέρηχο προληπτικα άνω κοιλίας και της βρήκε πρόβλημα στο πάγκρεας...οπότε έπρεπε να φτιάξει αυτό...ελά μου ντε που μετά δεν της επιτρεπαν να μείνει έγκυος....

Για αυτό λέω μην αφήνετε τους εαυτούς σας....είναι ότι σημαντικότερο έχετε.

 

ps. για να μην στεναχωριέσαι έχει έναν γιο 9 χρονών μεγάλη λατρεία γιατί είχε αγάπη να δώσει 

Πωωω συγκινήθηκα!!! Μεγάλη καρδιάη αδερφούλα σου!!! Έχεις απόλυτο δίκαιο έτσι Πρέπει... ε στο τέλος θα φάμε την ψυχή μας με αυτά Και με αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Από ψυχολογικά άλλο τπτ.. τι να σας πω οτι απο την μέρα που μου ήρθε περίοδος με έπιασε μια φαγουρα στην αρχή ξυνωμουν ασυναίσθητα, μετά κατάλαβα οτι κατι δεν πάει καλά,  βλέπω το σώμα μου πεντακαθαρο, ούτε σπυράκια ούτε κάποιο εξάνθημα, σκεφτόμουν τι μπορεί να έφαγα ή να έπιασα.. μη σε κουράζω, αυτό έγινε και το Σάββατο δεν μπορούσα να κοιμηθώ από τη φαγούρα,  ευτυχώς κοιμηθήκαμε στη πεθερα μου και μου εδωσε ένα χαπάκι, το πήρα και μπόρεσα και κοιμήθηκα. Κυριακή μια χαρά και Εχθές μόλις συζητήσαμε οτι μπορεί να κόπω στην επιτροπή πάλι, σηκώνομαι από το γραφείο κυρία πάω τουαλέτα Ρίχνω 1 δάκρυ,  επιστρέφω κυρία και πάλι άρχισα να ξυνομαι 😂 εκεί κατάλαβα οτι είναι το ψυχολογικό μου 😂 

Εσύ να είσαι ήρεμη έχεις το θαυματακι σου στη κοιλίτσα και δεν παθαίνει τπτ!! Οσο για τον άντρα σου είναι δύσκολο να λείπει τόσο καιρό το καταλαβαίνω απόλυτα,  να σκέφτεσαι όμως ότι θα γυρίσει και θα τον ευχαριστηθείς!

Ναι σου βγαίνει στο σώμα από το άγχος η φαγούρα!! Προσπάθησε βρε κορίτσι να το αποβάλεις λίγο ήδη πηγές στη γιατρο θα πας και για δεύτερη γνώμη θα αρχίσεις σιγά σιγά κα τη διαδικασία της εξωσωματικής! Βαλτά όλα σε μια σειρά και θα δεις θα φύγει λιγάκι το άγχος! Θα λες σήμερα έκανα αυτό το βήμα είμαι λίγο πιο κοντά στο στόχο μου… μη σε παίρνει από κάτω χειρότερα γίνεσαι ❤️ Σου στέλνω μια αγκαλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Τι σας λέω κ εσάς τέτοια πράγματα βρε κορίτσια μου.... έχετε τόσα πράγματα στο κεφάλι σας! Γι'αυτό κ γράφω πιο συντηρητικά αυτές τις μέρες.... για να μην μου βγαίνουν κατά λάθος τέτοιες κουβέντες

Καλε τι λες,??? Έτσι και αλλιώς μωρά δεν θέλουμε, τι να συζητάμε? Οτι νιώθεις και θες να μοιραστείς εδω είμαστε 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Ναι σου βγαίνει στο σώμα από το άγχος η φαγούρα!! Προσπάθησε βρε κορίτσι να το αποβάλεις λίγο ήδη πηγές στη γιατρο θα πας και για δεύτερη γνώμη θα αρχίσεις σιγά σιγά κα τη διαδικασία της εξωσωματικής! Βαλτά όλα σε μια σειρά και θα δεις θα φύγει λιγάκι το άγχος! Θα λες σήμερα έκανα αυτό το βήμα είμαι λίγο πιο κοντά στο στόχο μου… μη σε παίρνει από κάτω χειρότερα γίνεσαι ❤️ Σου στέλνω μια αγκαλιά 

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου, ήδη η αγκαλιά σου με ανακούφισε 💗💗 

Ναι και εγώ πιστεύω όταν μπω στη τελική ευθεία της εξωσωματικής θα είμαι πολύ καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...