Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Καλά να περάσετε 🥰

Μου έλειψε πολύ μια εκδρομούλα!!!

βοηθάει λίγο να ξεχνέσαι..... και επειδη ξεκινάμε Νοέμβριο το χρειαζόμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ τι ωραια!!!! reunion κανονικο!!! εμεις θα παμε στο χωριο του αντρα μου... κοντα στο Μεσολογγι!!! και λεμε το Σαββατο να παμε μονοημερη σε Προυσσο και λιμνη Κρεμαστων!!!

Θα εξαρτηθει απο τον καιρο γτ οπως φαινεται μαλλον θα χαλασει.. 😕

Πολύ όμορφα μακάρι να μην χαλάσει!!!!

στις πριν 13 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! καλη επιτυχία σε όλες! Καλά αποτελέσματα.

Και εγω δεν έχω κάτι αυτη την εβδομάδα! θα φυγουμε και εκδρομή! από βδομαδα όμως ενδοκρινολόγο και στο καπάκι εξωσωματιστή να μου γραψει τα φαρμακα και να μιλήσουμε για λεπτομέριες!

Μακάρι όλα για όλες να είναι καλά!

Αα τέλεια καλά να περάσετε να ξεκουραστείτε γιατί από εβδομάδας έχει τρέξιμο!! 😘😘

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

😄😄😄 κ εμένα τα ίδια μου λέει....! Υδροχόοι!!!!!!!!

Κ τώρα που του στέλνω καμία φωτογραφία να βλέπει την κοιλίτσα, να το ζει κ εκείνος όσο γίνεται.... εγώ νιώθω σαν λουκουμάς κ εκείνος εκεί!!!

του λειπεις μωρεεεεε!!! ειναι πολυ δυσκολο αυτο το επαγγελμα... αντε να περασει ο καιρος να ερθει σπιτακι σας!!!! βλεπω μετα τη γεννα να σκαρωνετε αμεσα το 4ο...!!! 😄😄😄 με το καλο!!! 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

του λειπεις μωρεεεεε!!! ειναι πολυ δυσκολο αυτο το επαγγελμα... αντε να περασει ο καιρος να ερθει σπιτακι σας!!!! βλεπω μετα τη γεννα να σκαρωνετε αμεσα το 4ο...!!! 😄😄😄 με το καλο!!! 

Μακάρι.... δεν θα έλεγα όχι....! Αλλά όπως τα φέρει η κατάσταση, θα εξαρτηθεί από πολλά, αν έρθει γρήγορα κ ΜΕΙΝΕΙ τότε ναι 🥰

Και εμένα θέλει βάψιμο το μαλλί άνοιξε και είναι πολύ ξανθά τα κάτω και δε μαρεσουν 🤣🤣🤣 συμφωνώ με όλα όσες είπες @Antonia2 σε γυάλα δεν μπορούμε να μπούμε, τοσες κοπελες χωρις να το καταλάβουν μένουν έγκυες και καπνίζουν και πίνουν και τρωνε χάλια και αλλα πολλα…εμεις που τα ψελλιζουμε όλα τίποτα! Νομίζω αυτό είναι το μυστικό να μην προσεχείς καθόλου και να είσαι γιουχου που έλεγε και μια φίλη μου 🤣🤣🤣🤣

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εμένα θέλει βάψιμο το μαλλί άνοιξε και είναι πολύ ξανθά τα κάτω και δε μαρεσουν 🤣🤣🤣 συμφωνώ με όλα όσες είπες @Antonia2 σε γυάλα δεν μπορούμε να μπούμε, τοσες κοπελες χωρις να το καταλάβουν μένουν έγκυες και καπνίζουν και πίνουν και τρωνε χάλια και αλλα πολλα…εμεις που τα ψελλιζουμε όλα τίποτα! Νομίζω αυτό είναι το μυστικό να μην προσεχείς καθόλου και να είσαι γιουχου που έλεγε και μια φίλη μου 🤣🤣🤣🤣

Όντως.... εδώ άλλες που κάνουν  τη χειρότερη ζωή παίρνοντας ουσίες πχ κ κάνουν την μια έκτρωση μετά την άλλη!!! Ξέρω τέτοια περίπτωση 😓

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Όντως.... εδώ άλλες που κάνουν  τη χειρότερη ζωή παίρνοντας ουσίες πχ κ κάνουν την μια έκτρωση μετά την άλλη!!! Ξέρω τέτοια περίπτωση 😓

Καλά κορίτσια αυτό με τη περιποίηση πραγματικα κ εγώ πρώτη φορά δεν έχω κάνει τίποτα ούτε λέιζερ τίποτα .... Πάλι καλά κυκλοφορώ με φταιγμενο νύχι.... Έχω πάρει στο μεταξύ 3 κιλα ξαφνικά από το Σεπτέμβρη τρώω βέβαια αλλά είμαι κ πρισμένη.... Φοβάμαι να κάνω γυμναστική έχω κ πόνους πολλους κ έχω παχύνει....κ μένα δεν μιλάει ενώ το βλέπει ...

Κλεισαμε σπίτι κάτι είναι κ αυτό !!!!

Μια αλλαγή!

Πάω να τον πάρω από τη δουλειά και φεύγουμε για Αθήνα τώρα 🥴🥴🥴🥴🥴

Άη να δούμε

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλά κορίτσια αυτό με τη περιποίηση πραγματικα κ εγώ πρώτη φορά δεν έχω κάνει τίποτα ούτε λέιζερ τίποτα .... Πάλι καλά κυκλοφορώ με φταιγμενο νύχι.... Έχω πάρει στο μεταξύ 3 κιλα ξαφνικά από το Σεπτέμβρη τρώω βέβαια αλλά είμαι κ πρισμένη.... Φοβάμαι να κάνω γυμναστική έχω κ πόνους πολλους κ έχω παχύνει....κ μένα δεν μιλάει ενώ το βλέπει ...

Μια αλλαγή!

Άη να δούμε

Μπραβο για το σπιτι!!! ειναι οκ με το ποδι σου;; βρηκατε μονοκατοικια που ψαχνατε;;

Να πανε ολα καλα με το γιατρο!!! να μας στειλεις νεα!!! 😍❤️

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Λυπάμαι πολύ όταν ακούω τέτοια περιστατικά γιατί υπάρχουν γυναίκες που θελεουν να γίνουν μανούλες και για λόγους γυναικολογικούς ή και υγειας ή για οτιδήποτε άλλο να μη μπορούν!! Και να ακούς και να βλέπεις αλλες να κανουν εκτρώσεις λες και είναι κάτι απλό…! Τουλάχιστον άμα δε το θέλουν να το δίνουν σε οικογένειες που θέλουν ένα μωράκι!! 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

ας προσεχουμε τα βασικα και ας αφησουμε τις υπερβολες!! νομιζω οταν ξενοιασουμε λιγο θα ερθει!!! 😉😉 (τα λεω για να τα ακουω!! 😝)

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Μια αλλαγή!

Άη να δούμε

Μπράβο τέλεια θα περιμένουμε τα νέα σας από το γιατρο!! Να κανεις λίγο περπάτημα αν μπορείς και λόγο του ποδιού σου 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Λυπάμαι πολύ όταν ακούω τέτοια περιστατικά γιατί υπάρχουν γυναίκες που θελεουν να γίνουν μανούλες και για λόγους γυναικολογικούς ή και υγειας ή για οτιδήποτε άλλο να μη μπορούν!! Και να ακούς και να βλέπεις αλλες να κανουν εκτρώσεις λες και είναι κάτι απλό…! Τουλάχιστον άμα δε το θέλουν να το δίνουν σε οικογένειες που θέλουν ένα μωράκι!! 

αμα δεν το θες, ΠΡΟΣΕΧΕ.......!!!!! ελεος!!! κανε το στοιχειωδες!!! 😣

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

😢

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

ας προσεχουμε τα βασικα και ας αφησουμε τις υπερβολες!! νομιζω οταν ξενοιασουμε λιγο θα ερθει!!! 😉😉 (τα λεω για να τα ακουω!! 😝)

Συμφωνώ τουλάχιστον να τρεφόμαστε υγιεινά και που και που να τρωμε και κανένα σουβλάκι ή γύρο 😂😂😂  να κάνουμε τη γυμναστική μας να πίνουμε κανένα κρασάκι και θα έρθει που θα πάει θα έρθει κάποια στιγμή 

Να ρωτήσω όσες παίρνετε βιταμίνες σας προκαλούν έντονη διούρηση;; Εμένα δλδ μου προκαλεί κάτι σαν ακράτεια δεν προλαβαίνω να πηγαίνω τουαλέτα!! Και αποφάσισα να τις παιρνω το μεσημέρι. Σας έτυχε και εσας; 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αμα δεν το θες, ΠΡΟΣΕΧΕ.......!!!!! ελεος!!! κανε το στοιχειωδες!!! 😣

Συμφωνώ απόλυτα και δεν προσεχείς μόνο για πιθανή εγκυμοσύνη κυκλοφορούν 1000 αρρώστιες 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μπραβο για το σπιτι!!! ειναι οκ με το ποδι σου;; βρηκατε μονοκατοικια που ψαχνατε;;

Να πανε ολα καλα με το γιατρο!!! να μας στειλεις νεα!!! 😍❤️

Κορίτσια μου δεν καταφέραμε να βρούμε μονοκατοικία και γενικά δεν καταφέραμε να βρούμε σπίτι γιατί κάποια σπίτια που βρίσκαμε η είχανε όλοι 400 ευρώ και 500 ευρώ κορίτσια αν είναι δυνατόν δεν είμαστε σε αυτή την κατάσταση και σε αυτή τη φάση για να δώσουμε τόσα λεφτά για ένα σπίτι μόνο για ενοίκιο και μάλιστα σε μία τόσο επαρχιακή πόλη.

Βρήκα ένα σπιτάκι καινούργιο 50 τετραγωνικά όπου Το δωμάτιο είναι αρκετά μεγάλο σε σχέση με το υπόλοιπο δηλαδή σε περίπτωση που μένει έγκυος χωράει η κούνια είναι καινούργιο και έχει dressing room αυτό η αλήθεια είναι ότι με γοήτευσε μου έκλεισε λιγάκι το μάτι μόλις το είδα μου άρεσε πάρα πολύ στο δωμάτιο αυτό έχει κλιματιστικό στο δωμάτιο και το υπόλοιπο μετά είναι ενιαίο σαλόνι κουζίνα το οποίο είναι πιο μικρός ο χώρος δηλαδή το δωμάτιο είναι πιο μεγάλο σε σχέση με το σαλόνι κουζίνα αλλά είναι ωραίο γιατί έχει μικρή κουζίνα στην ευθεία που χωρίζεται με πάσο από το σαλόνι και στο σαλόνι και τζάκι είναι μικρό δηλαδή το σαλόνι κουζίνα αλλά είναι πολύ χουχου.... Μου άρεσε πιο πολύ η ιδέα ότι δεν θα έχω πολλά πράγματα ότι θα είναι minimal και ότι θα βάλω απλά ένα καναπέ μία πολυθρόνα ένα σκαμπό και θα έχω Το τζάκι μου πραγματικά μου άρεσε πολύ περισσότερο δεν θέλω μεγάλο σπίτι γιατί όσο πιο μεγάλο είναι το σπίτι τόσο πιο μεγάλο είναι και το βάσανο.   

Κορίτσια χθες ξαναμιλήσαμε τον ορθοπεδικό προσπάθησε να με καθησυχάσει αυτός εδώ βέβαια όλοι οι γιατροί να ξέρετε μου είπαν ότι το έπαθα αυτό που τις υπερβολικές ορμόνες που πήρα το καλοκαίρι γενικά έχω θέμα με τις αρθρώσεις μου ανέκαθεν είχα απλά μετά από την υπερδιέγερση έδειξε μεγάλη επιδείνωση.... Έχω βάλει σκοπό τουλάχιστον στη ζωή μου να αλλάξω κάποια πράγματα θα σταματήσω να πηγαίνω για δουλειά στην Αθήνα θα βρω μία δουλειά εδώ να μην πηγαινοέρχομαι και να είμαι λίγο καλύτερα να ζω ανθρώπινα και να αρχίσω να κάνω λίγο παραπάνω γυμναστική...

Εννοείται θα σας πω τι έγινε με το γιατρό αν και δεν έχω καλό προαίσθημα ...

Θα ήθελα να σας ρωτήσω. Σας έχει συμβεί ποτέ όσες κάνετε παρακολούθηση ωορρηξίας να μην το δείτε στρογγυλό το ωάριο αλλά να είναι από σχήμα;

Εμένα 13 η μέρα αυτό τον μήνα, το είδε ναι μεν μεγάλο αλλά ήταν σαν δυο κολλημένα. Σαν κλεψύδρα περίπου. Σαν το άπειρο περίπου. Και μου λέει εεε αυτό τον μήνα δεν είναι καλό. Δεν πρέπει να είναι γόνιμο 

Εγώ είχα επαφή 11η και 12η

13η είδαμε το ωάριο

Ωορρηξία δεν κατάλαβα πότε έκανα γιατί αφού το είδαμε έτσι είπαμε ότι δεν είναι καλός μήνας, να μην δώσουμε σημασία και να πάμε για σπερμοδιαγραμμα Και για τον λόγο αυτό δεν έκανα και πολλές επαφές. Μετά έκανα 17η πάλι

Εγώ κάνω από μόνη μου μεγάλους κύκλους. Και πριν την περίοδο αρχίζει το πρήξιμο στο στήθος. 

Χθες 23 η μέρα. Είδα λίγο καφέ στο χαρτί .πολύ λίγο σαν μπεζ.  Και σήμερα 24 η είδα πάλι λίγο καφέ κόκκινο σαν ίνα. Μια σταλιά. 

Τι φάση; Μου έρχεται περίοδος 25 η μέρα ; Κοντά στο φυσιολογικό;.από που και ώσπου ;χαχααχ 

Εμφύτευση δεν νομίζω να είναι  έτσι; Μετά από πόσες μέρες βλέπεις αίμα εμφύτευσης από την ωορρηξία; 

Δεν θα βάλω στο μυαλό μου ότι μπορεί να είναι εγγυμοσυνη, πρώτον είπε ο γιατρός ότι δεν ήταν καλό ωάριο, δεύτερον το αφήσαμε χωρίς πολλές επαφές, τρίτον αυτόν τον μήνα., Λόγω μικροβίου είχα πει μακάρι να μην γίνει τώρα. 

Αλλά είχα απορία. Τι να είναι άραγε τόσο νωρίς. Εδώ τον προηγούμενο μήνα, με καλό ωάριο και ovitrelle και έφτασα 36 μέρες

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ είχα επαφή 11η και 12η

13η είδαμε το ωάριο

Ωορρηξία δεν κατάλαβα πότε έκανα γιατί αφού το είδαμε έτσι είπαμε ότι δεν είναι καλός μήνας, να μην δώσουμε σημασία και να πάμε για σπερμοδιαγραμμα Και για τον λόγο αυτό δεν έκανα και πολλές επαφές. Μετά έκανα 17η πάλι

Εγώ κάνω από μόνη μου μεγάλους κύκλους. Και πριν την περίοδο αρχίζει το πρήξιμο στο στήθος. 

Χθες 23 η μέρα. Είδα λίγο καφέ στο χαρτί .πολύ λίγο σαν μπεζ.  Και σήμερα 24 η είδα πάλι λίγο καφέ κόκκινο σαν ίνα. Μια σταλιά. 

Τι φάση; Μου έρχεται περίοδος 25 η μέρα ; Κοντά στο φυσιολογικό;.από που και ώσπου ;χαχααχ 

Εμφύτευση δεν νομίζω να είναι  έτσι; Μετά από πόσες μέρες βλέπεις αίμα εμφύτευσης από την ωορρηξία; 

Δεν θα βάλω στο μυαλό μου ότι μπορεί να είναι εγγυμοσυνη, πρώτον είπε ο γιατρός ότι δεν ήταν καλό ωάριο, δεύτερον το αφήσαμε χωρίς πολλές επαφές, τρίτον αυτόν τον μήνα., Λόγω μικροβίου είχα πει μακάρι να μην γίνει τώρα. 

Αλλά είχα απορία. Τι να είναι άραγε τόσο νωρίς. Εδώ τον προηγούμενο μήνα, με καλό ωάριο και ovitrelle και έφτασα 36 μέρες

Εγώ Κόριτσι μου δεν έχω ιδέα να σου απαντήσω σχετικά με αυτό δεν ξέρω τα άλλα κορίτσια 🙄

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Εγώ Κόριτσι μου δεν έχω ιδέα να σου απαντήσω σχετικά με αυτό δεν ξέρω τα άλλα κορίτσια 🙄

Κορίτσια έφτασα στο ιατρείο, κάθομαι και περιμένω ... 

Έστειλαν τον σύντροφό μου στον πάνω όροφο να περιμένει...λόγω covid .

Επειδή είναι απλά υπέρηχος.... Δεν μπορώ την αναμονή αλήθεια σας λέω ....

Θέλω να κλάψω αυτή τη στιγμή από τα τόσα συναισθήματα θλίψης.... Αυτή τη στιγμή κάνω μόνο κακές σκέψεις.....

Θέλω απλά να με φωνάξουν και να μην ακούσω κάτι κακό ρε κορίτσια 😔

Τόσο αίμα είχα πριν που εγώ γενικά δεν έχω πολύ ροή θέλω πραγματικά αν είχα κάτι να χει φύγει τώρα με τη περίοδο 🙄🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😏😏😏😏😔😔😔😟😟🥺🥺🥺😐😐😐😑😑😑

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια έφτασα στο ιατρείο, κάθομαι και περιμένω ... 

Έστειλαν τον σύντροφό μου στον πάνω όροφο να περιμένει...λόγω covid .

Επειδή είναι απλά υπέρηχος.... Δεν μπορώ την αναμονή αλήθεια σας λέω ....

Θέλω να κλάψω αυτή τη στιγμή από τα τόσα συναισθήματα θλίψης.... Αυτή τη στιγμή κάνω μόνο κακές σκέψεις.....

Θέλω απλά να με φωνάξουν και να μην ακούσω κάτι κακό ρε κορίτσια 😔

Τόσο αίμα είχα πριν που εγώ γενικά δεν έχω πολύ ροή θέλω πραγματικά αν είχα κάτι να χει φύγει τώρα με τη περίοδο 🙄🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😏😏😏😏😔😔😔😟😟🥺🥺🥺😐😐😐😑😑😑

Καλή επιτυχία θα περιμένουμε τα νέα σου 😘😘😘 μη κανεις κακές σκέψεις γιατί ότι είναι θα το αντιμετωπίσετε 😘😘

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλή επιτυχία θα περιμένουμε τα νέα σου 😘😘😘 μη κανεις κακές σκέψεις γιατί ότι είναι θα το αντιμετωπίσετε 😘😘

Δεν θα μπω για εξωσωματική.. έκανα υπέρηχο έχω μια μεγάλη κύστη αριστερα... Αυτά είδαμε με τον ακτινολογο.... Κ τώρα θα περιμένω να μιλήσω με το γιατρό.

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Δεν θα μπω για εξωσωματική.. έκανα υπέρηχο έχω μια μεγάλη κύστη αριστερα... Αυτά είδαμε με τον ακτινολογο.... Κ τώρα θα περιμένω να μιλήσω με το γιατρό.

Όταν λες μεγάλη τι εννοείς ; Ωάριο που έγινε πολύ μεγάλο; Πόσο μεγάλο; 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Όταν λες μεγάλη τι εννοείς ; Ωάριο που έγινε πολύ μεγάλο; Πόσο μεγάλο; 

Δεν ξέρω τίποτα.... Μου έδειξε ο ακτινολόγος τον υπέρηχο....

Είμαι στο σαλόνι περιμένω το γιατρό να μου πει εκείνος .... Τι πρέπει να ρωτήσω ρε κορίτσια;

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• καλημερα κοριτσι μου!! ειναι το πρωτο σοκ που λες κι εσυ.. ισως θυμωνω λιγο που δεν καναμε αυτη την εξεταση εξ αρχης και εχει περασει αλλο ενα 6μηνο απο τοτε που πηγαμε σε ουρολογο... θα τα βαλουμε κατω με τον αντρα μου και θα δουμε πως θα κινηθουμε. μαλλον θα παμε για την επεμβαση αλλα δεν ξερω αν θα παμε σε αυτο τον ουρολογο... θα δουμε... ευχαριστω για τη στηριξη και την εννοια σου!!!!❤️❤️❤️
    • Καλημέρα κορίτσια μου! Μέλλουσα διδυμομανούλα κι εγώ πλέον!!! Χτες έκανα αυχενική κ papp-a! Τι χαρα και συγκίνηση που τα είδαμε τοση ωρα κ που έχουμε τοσες φωτο τους! Πραγματικά τρελαθήκαμε!! Τα μωρα μου εχουν κ το καθένα το δικο του πλακούντα οπότε η αναπτυξη του καθένα δεν επηρεάζει το άλλο! Το ένα είναι λίγο μικρότερο απο το αλλο αλλα σε σωστή αναπτυξη και τα 2 για 12 εβδ+1 που ήμουν χτες! Αυχενική το ενα 2 mmκ το αλλο 1,9 mm ! Κανένα άγχος για επεμβατικη η αλλη μεθοδο για σύνδρομα τρισωμία 21,18 κ 13 γιατί φτανω απο 1/13769 ως 1/20000! Και κίνδυνος για προεκλαμψια 1/181!27/11 πητ!  Όλα πήγαν τέλεια! Με το καλό όλες μας κορίτσια μου!!!Με το καλό να γεμίσουν οι αγκαλίτσες μας!!❤️❤️❤️ 
    • Καλημέρα κορίτσια μου! Χτες έκανα αυχενική κ papp-a! Τι χαρα και συγκίνηση που τα είδαμε τοση ωρα κ που έχουμε τοσες φωτο τους! Πραγματικά τρελαθήκαμε!! Τα μωρα μου εχουν κ το καθένα το δικο του πλακούντα οπότε η αναπτυξη του καθένα δεν επηρεάζει το άλλο! Το ένα είναι λίγο μικρότερο απο το αλλο αλλα σε σωστή αναπτυξη και τα 2 για 12 εβδ+1 που ήμουν χτες! Αυχενική το ενα 2 mmκ το αλλο 1,9 mm ! Κανένα άγχος για επεμβατικη η αλλη μεθοδο για σύνδρομα τρισωμία 21,18 κ 13 γιατί φτανω απο 1/13769 ως 1/20000! Και κίνδυνος για προεκλαμψια 1/181!27/11 πητ!  Όλα πήγαν τέλεια! Με το καλό όλες μας κορίτσια μου!!!Με το καλό να γεμίσουν οι αγκαλίτσες μας!!❤️❤️❤️
    • Καλημέρα κορίτσια, πήρα το μήλο και τη ζώνη της Αγίας Ειρήνης της χρυσοβαλαντου....μου ειπε η μοναχή εκεί πως πρέπει να κάνω 3 μςρες νηστεία και από λάδι.... τ ψωμί έχει λάδι άρα τι μπορώ ν τρώω??
    • *15-16 Ιουνίου και *το καλό των μωρών μας, ήθελα να γράψω!!!🙃
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...