Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Είχαμε μεγάλο θέμα με το σπέρμα κ έκανε επέμβαση το αγόρι μου !

Είχα κάνει ναι 1 πρωί 1 βράδυ έπαιρνα για 5 μέρες κ έβγαλα 1 ωάριο. Με τα femara έκανα καλύτερη ωορηξία. Κάναμε και δύο σπερματεγχυσεις...τίποτα κανένα θέμα είχαμε θέμα με το σπέρμα . . Εγώ δεν κάνω ωορηξία παρά μόνο με χάπια ...

Τι να σου πω μακάρι Παναγία μου !

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι ; Με τα έξοδα πως τα πάτε ;;; Με το θέμα των γιατρών εξετάσεων κλπ κλπ;

Είστε οκ; Εγώ ζοριζομαι πάρα πολύ κορίτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι ; Με τα έξοδα πως τα πάτε ;;; Με το θέμα των γιατρών εξετάσεων κλπ κλπ;

Είστε οκ; Εγώ ζοριζομαι πάρα πολύ 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Είχαμε μεγάλο θέμα με το σπέρμα κ έκανε επέμβαση το αγόρι μου !

Είχα κάνει ναι 1 πρωί 1 βράδυ έπαιρνα για 5 μέρες κ έβγαλα 1 ωάριο. Με τα femara έκανα καλύτερη ωορηξία. Κάναμε και δύο σπερματεγχυσεις...τίποτα κανένα θέμα είχαμε θέμα με το σπέρμα . . Εγώ δεν κάνω ωορηξία παρά μόνο με χάπια ...

Τι να σου πω μακάρι Παναγία μου !

 

Σύντομα θα γίνει το θαυματακι σου μην ανησυχείς κορίτσι μου, τα πήγες περίφημα και λένε ότι καλύτερα να έχει ο άντρας το θέμα παρα ξ γυναίκα, λύνεται πιο εύκολα και δεν έχω ακούσει εξωσωματική να αποτύχει!!! Ολα θα πάνε περίφημα 💕💕💗 Αφου ανταποκρίνεσαι στη διέγερση και με το αποπάνω μη φοβάσαι τπτ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι ; Με τα έξοδα πως τα πάτε ;;; Με το θέμα των γιατρών εξετάσεων κλπ κλπ;

Είστε οκ; Εγώ ζοριζομαι πάρα πολύ κορίτσια....

Ασεε ενα σωρό χρήματα έχουν φύγει και ακόμα δεν είμαστε στην αρχή.. εξετάσεις ξανά εξετάσεις επισκέψεις στον γιατρό, θεραπείες, βιταμίνες και ξανά απο την αρχή.. 

Εσύ Αθήνα σε ιδιωτικό Κάνεις την εξωσωματική? Πόσο σου κόστισε αν επιτρέπετε? 

Εγώ θα πάω και Γιάννενα στο δημόσιο, ακούσα τα Καλύτερα και δεβ έχω να χεσω κάτι, μια γνωριμία και βλέπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ασεε ενα σωρό χρήματα έχουν φύγει και ακόμα δεν είμαστε στην αρχή.. εξετάσεις ξανά εξετάσεις επισκέψεις στον γιατρό, θεραπείες, βιταμίνες και ξανά απο την αρχή.. 

Εσύ Αθήνα σε ιδιωτικό Κάνεις την εξωσωματική? Πόσο σου κόστισε αν επιτρέπετε? 

Εγώ θα πάω και Γιάννενα στο δημόσιο, ακούσα τα Καλύτερα και δεβ έχω να χεσω κάτι, μια γνωριμία και βλέπουμε

Ακόμα είμαστε στη αρχή, ήθελα να γράψω... Επίσης ευτυχώς δουλεύουμε και οι 2 και υπάρχουν 2 μισθοί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ασεε ενα σωρό χρήματα έχουν φύγει και ακόμα δεν είμαστε στην αρχή.. εξετάσεις ξανά εξετάσεις επισκέψεις στον γιατρό, θεραπείες, βιταμίνες και ξανά απο την αρχή.. 

Εσύ Αθήνα σε ιδιωτικό Κάνεις την εξωσωματική? Πόσο σου κόστισε αν επιτρέπετε? 

Εγώ θα πάω και Γιάννενα στο δημόσιο, ακούσα τα Καλύτερα και δεβ έχω να χεσω κάτι, μια γνωριμία και βλέπουμε

Αγάπη μου εμάς μας φύγαμε πολλά... Υπολόγισε γύρω στα 7-8.000€ κ το χειρουργείο του αγοριού μου. Κ τώρα ζητησε 3.000 για την εξωσωματική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mimi26 είπε:

Αγάπη μου εμάς μας φύγαμε πολλά... Υπολόγισε γύρω στα 7-8.000€ κ το χειρουργείο του αγοριού μου. Κ τώρα ζητησε 3.000 για την εξωσωματική.

Το χειρουργείο το αγόρι σου το έκανε σε ιδιωτικό? Όντως είναι πολλά και εγώ εκεί υπολογίζω ότι στο τέλος θα φύγουν, γύρο στα 7, αξίζει το κοπο όμως κοριτσάκι μου !! Τελικά επιτροπή πέρασες? Αν ζοριζεστε πολύ, δεν σκέφτηκες για δημόσιο που είναι και αυτό αξιόλογο,  εκτός αν πήγες και δεν ένιωσες ασφάλεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Το χειρουργείο το αγόρι σου το έκανε σε ιδιωτικό? Όντως είναι πολλά και εγώ εκεί υπολογίζω ότι στο τέλος θα φύγουν, γύρο στα 7, αξίζει το κοπο όμως κοριτσάκι μου !! Τελικά επιτροπή πέρασες? Αν ζοριζεστε πολύ, δεν σκέφτηκες για δημόσιο που είναι και αυτό αξιόλογο,  εκτός αν πήγες και δεν ένιωσες ασφάλεια 

Κορίτσι μου δεν σκέφτηκα στιγμή για δημόσιο γιατί πνίγηκα στο άγχος και βιαζομουν....πότε πηγα στο γιατρό πρώτη φορά πότε πέρασε ένας χρόνος ειλικρινά... 

7-8 μας έφτασαν όλα μαζί με το χειρουργείο. Εξετάσεις επισκέψεις εξετάσεις εξωσωματικης χειρουργεί φάρμακα ενέσεις οωληψιας κ ωοληψια εμένα 1070€ σκέψου.παρς πολλά στεγνωσαμε από λεφτά κορίτσια....

Τώρα για εξωσωματική θέλει 3.000€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:02/04/22

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Αγάπη εμένα η ΠΗΤ τελικά είναι 01/04/22 και είναι κοριτσάκι😊😊😊💞💞💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσι μου δεν σκέφτηκα στιγμή για δημόσιο γιατί πνίγηκα στο άγχος και βιαζομουν....πότε πηγα στο γιατρό πρώτη φορά πότε πέρασε ένας χρόνος ειλικρινά... 

7-8 μας έφτασαν όλα μαζί με το χειρουργείο. Εξετάσεις επισκέψεις εξετάσεις εξωσωματικης χειρουργεί φάρμακα ενέσεις οωληψιας κ ωοληψια εμένα 1070€ σκέψου.παρς πολλά στεγνωσαμε από λεφτά κορίτσια....

Τώρα για εξωσωματική θέλει 3.000€

Τα χρήματα κοριτσάκι μου ξανά έρχονται,  υγεία να έχουμε!!! Εννοείς εμβρυομεταφορα? Θέλει 3000? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι ; Με τα έξοδα πως τα πάτε ;;; Με το θέμα των γιατρών εξετάσεων κλπ κλπ;

Είστε οκ; Εγώ ζοριζομαι πάρα πολύ κορίτσια....

Κορίτσι μου λογικό να ζορίζεσαι γιατί τα έκανες όλα μαζί και ιδιωτικά..ίσως αν περίμενες να περάσεις από επιτροπή να ήταν καλύτερα…τώρα τα έχετε τα χρήματα για την εξωσωματική; Έστω κι αν ζοριστείτε;

Ίσως αν έβρισκε ο άντρας σου μια δεύτερη δουλειά part time για λίγο καιρό; Θα είναι δύσκολο βέβαια, θα λείπει πολλές ώρες…😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσι μου λογικό να ζορίζεσαι γιατί τα έκανες όλα μαζί και ιδιωτικά..ίσως αν περίμενες να περάσεις από επιτροπή να ήταν καλύτερα…τώρα τα έχετε τα χρήματα για την εξωσωματική; Έστω κι αν ζοριστείτε;

Ίσως αν έβρισκε ο άντρας σου μια δεύτερη δουλειά part time για λίγο καιρό; Θα είναι δύσκολο βέβαια, θα λείπει πολλές ώρες…😕

Κόριτσια μου και θέλει 3.000€ για εμβυομεταφορα.

Κορίτσια το αγόρι μου δουλεύει στην εταιρεία του πατέρα του αλλά όλη μέρα 9 το πρωί μέχρι τώρα.... Σπάνια γυρίζει 8-8:30 μμ.

Εγώ δουλεύω Λιβαδειά Σχηματάρι κ Αθήνα .επίσης όλη μέρα λείπω.γιατονστη Λιβαδειά δεν έχει δουλειές κορίτσια..

Μεγάλο ζόρι.αλλλα έκλεισα μια δουλειά για του χρόνου δόξα το θεό κ ελπίζω να και η τελευταία χρόνια εκτός.

Δεν υπάρχει αυτό. Τις Τετάρτες πάω για δουλειά Αθήνα μένω εκεί κάθε Τετάρτη βράδυ κ γυρίζω πίσω σπίτι μου πέμπτη βράδυ.

Ναι τα κάναμε όλα ιδιωτικά αλλά ήταν και πιο καλά η δουλειά πέρυσι.

Φέτος δεν έχω εγώ προσωπικά τόση δουλειά.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κόριτσια μου και θέλει 3.000€ για εμβυομεταφορα.

Κορίτσια το αγόρι μου δουλεύει στην εταιρεία του πατέρα του αλλά όλη μέρα 9 το πρωί μέχρι τώρα.... Σπάνια γυρίζει 8-8:30 μμ.

Εγώ δουλεύω Λιβαδειά Σχηματάρι κ Αθήνα .επίσης όλη μέρα λείπω.γιατονστη Λιβαδειά δεν έχει δουλειές κορίτσια..

Μεγάλο ζόρι.αλλλα έκλεισα μια δουλειά για του χρόνου δόξα το θεό κ ελπίζω να και η τελευταία χρόνια εκτός.

Δεν υπάρχει αυτό. Τις Τετάρτες πάω για δουλειά Αθήνα μένω εκεί κάθε Τετάρτη βράδυ κ γυρίζω πίσω σπίτι μου πέμπτη βράδυ.

Ναι τα κάναμε όλα ιδιωτικά αλλά ήταν και πιο καλά η δουλειά πέρυσι.

Φέτος δεν έχω εγώ προσωπικά τόση δουλειά.

 

Θα τα καταφέρετε κορίτσι μου,  επίσης μου φαίνονται πολλά μόνο για την εμβρυομεταφορα 3000.. λογικό να ζοριζεστε, εύχομαι να τα καταφέρετε... αχχ τι τραβάμε!!! Αξίζει το κόπο κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Θα τα καταφέρετε κορίτσι μου,  επίσης μου φαίνονται πολλά μόνο για την εμβρυομεταφορα 3000.. λογικό να ζοριζεστε, εύχομαι να τα καταφέρετε... αχχ τι τραβάμε!!! Αξίζει το κόπο κοπέλα μου 

Εσάς οι γιατροί σας κορίτσια τι τιμές παίρνουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Εσάς οι γιατροί σας κορίτσια τι τιμές παίρνουν;

Εγώ ακόμα δεν έχω καταλήξει, αλλά ξέρω οτι σε ιδιώτη βγαίνει 3500 και σε δημόσιο 1000 εφόσον έχεις περάσει επιτροπή,  Απι τον επόμενο μήνα θα ξέρω ακριβώς καθ θα ενημερώσω ☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εγώ ακόμα δεν έχω καταλήξει, αλλά ξέρω οτι σε ιδιώτη βγαίνει 3500 και σε δημόσιο 1000 εφόσον έχεις περάσει επιτροπή,  Απι τον επόμενο μήνα θα ξέρω ακριβώς καθ θα ενημερώσω ☺

Να διορθώσω 3500 πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

βρε συ εγω αυριο θα πηγαινα!!!!!!!!!! τι δευτερα;;;; που να βρω την υπομονη να περιμενω τοσο;;😆😆😆

χαχαχαχαχ....ισχύει. αλλά πρέπει να περιμένω😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Είχαμε μεγάλο θέμα με το σπέρμα κ έκανε επέμβαση το αγόρι μου !

Είχα κάνει ναι 1 πρωί 1 βράδυ έπαιρνα για 5 μέρες κ έβγαλα 1 ωάριο. Με τα femara έκανα καλύτερη ωορηξία. Κάναμε και δύο σπερματεγχυσεις...τίποτα κανένα θέμα είχαμε θέμα με το σπέρμα . . Εγώ δεν κάνω ωορηξία παρά μόνο με χάπια ...

Τι να σου πω μακάρι Παναγία μου !

εγώ με femara δεν αντέδρασα καθόλου δύο μήνες.

με serpafar άλλους 2 έκανα από ένα ωάριο και την τρίτη φορά, δεν μεγάλωσε πολύ

οπότε δύο φορές εως τώρα έχει δουλέψει

εμείς με ΣΠΩ δεν θα έπρεπε να βγάζουμε λες πιο πολλά με serpafar ?? ή δεν έχει σχέση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κ από εμένα!! @Heart@Mimi26 @Κατεριναπαπ κορίτσια εγώ απευθύνθηκα στον Μαστρομηνά μετά από τις  ατυχίες μας κ με παρότρυνε να κάνω υστεροσκόπηση ( κ ας έχω παιδί) για να είμαστε σίγουροι ότι δεν υπάρχουν συμφύσεις. Μου την έκανε ένας γιατρός στο νοσοκομείο που συνεργάζεται στη Θεσσαλονίκη κ μας κόστισε 750€. Ο γυναικολόγος μου ξίνισε όταν το άκουσε κ μου έδωσε την εντύπωση ότι το κάνανε για τα χρήματα. Μπορεί να είναι κ έτσι, αλλά εκτός του ότι ήθελα να ξέρω ότι είμαι οκ ήθελα να κάνω κ το scratching για να βοηθήσει στην εμφύτευση του εμβρύου που θα βάλουνε μελλοντικά. Την ωοληψία κ την εμβρυομεταφορά θα τα κάνω Αθήνα κ το κόστος θα είναι περίπου 3500€ χωρίς τα φάρμακα τα οποία θα πάρουμε μόνοι μας όπως κ στην πρώτη εξωσωματική. 2 gonal θα χρειαστώ μάλλον, μπορεί κ λιγότερες όπου το κόστος είναι περίπου 600-700€. Δεν είναι λίγα, αλλά δεν έχω τη διάθεση να τρέχω σε επιτροπές . Επίσης 2000€ περίπου θα μας κοστίσει ο προεμφυτευτικός των εμβρύων μας. Τα γραφω αναλυτικά γιατί @Mimi26μου, μου φάνηκαν αρκετά αυτά που σας ζήτησαν. Όπως κ να έχει το θέμα είναι να πιάσουμε για να μην ξαναμπούμε σε αυτή την διαδικασία από την αρχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Καλό μήνα κ από εμένα!! @Heart@Mimi26 @Κατεριναπαπ κορίτσια εγώ απευθύνθηκα στον Μαστρομηνά μετά από τις  ατυχίες μας κ με παρότρυνε να κάνω υστεροσκόπηση ( κ ας έχω παιδί) για να είμαστε σίγουροι ότι δεν υπάρχουν συμφύσεις. Μου την έκανε ένας γιατρός στο νοσοκομείο που συνεργάζεται στη Θεσσαλονίκη κ μας κόστισε 750€. Ο γυναικολόγος μου ξίνισε όταν το άκουσε κ μου έδωσε την εντύπωση ότι το κάνανε για τα χρήματα. Μπορεί να είναι κ έτσι, αλλά εκτός του ότι ήθελα να ξέρω ότι είμαι οκ ήθελα να κάνω κ το scratching για να βοηθήσει στην εμφύτευση του εμβρύου που θα βάλουνε μελλοντικά. Την ωοληψία κ την εμβρυομεταφορά θα τα κάνω Αθήνα κ το κόστος θα είναι περίπου 3500€ χωρίς τα φάρμακα τα οποία θα πάρουμε μόνοι μας όπως κ στην πρώτη εξωσωματική. 2 gonal θα χρειαστώ μάλλον, μπορεί κ λιγότερες όπου το κόστος είναι περίπου 600-700€. Δεν είναι λίγα, αλλά δεν έχω τη διάθεση να τρέχω σε επιτροπές . Επίσης 2000€ περίπου θα μας κοστίσει ο προεμφυτευτικός των εμβρύων μας. Τα γραφω αναλυτικά γιατί @Mimi26μου, μου φάνηκαν αρκετά αυτά που σας ζήτησαν. Όπως κ να έχει το θέμα είναι να πιάσουμε για να μην ξαναμπούμε σε αυτή την διαδικασία από την αρχή.

Για αυτον το γιατρό έχω ακούσει τα καλύτερα,  απο οτι καταλαβα η Θεσσαλονίκη θα σε βολεύε περισσότερη αλλά επέλεξες Αθήνα σωστά? Πόσο καιρό πριν πρέπει να περάσει  απο την υστεροσκοπηση μέχρι την εξωσωματική??  Εύχομαι όλα να πάνε θαυμάσια κοπέλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mimi26κορίτσι πολλά μου φαίνονται κ μένα τα χρήματα που λες όπως είπε κ η Ζετα. Εγώ για την εξωσωματική (ωοληψια, καταψηξη εμβρυων κ εμβρυομεταφορά) πλήρωσα γύρω στα 2700. 1300 ήταν ο γιατρός κ κάπου αλλά τόσα το νοσοκομείο (μητέρα) δλδ ωοληψια περίπου 600,κατάψυξη 400, ετ 300. Τα γράφω στρογγυλά τα ποσά, ήταν λίγο "κατσαρα" τα νούμερα αλλά το σύνολο είναι όσο σου λέω. Δλδ συγνώμη 3000 μόνο η ετ; πολύ ακριβά είναι! Σε ποιο κέντρο είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mimi26θα συμφωνήσω με τα κορίτσια τρελό ποσο!!!! Κ εγώ έδωσα 2700 όλα γιατρός κ νοσοκομείο χωρίς τα φάρμακα γιατί περασα Επιτροπή.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! Καλορίζικο το θεματάκι…μακάρι ο Οκτώβρης να είναι καλύτερος για όλες!

@Mimi26 πολλά λεφτά ρε σύ! Εμείς θα δώσουμε 3000 για όλη την διαδικασία + ότι χρειαστεί για κατάψυξη! Γενικά ομως έφυγαν πολλαααα χρήματα σε εξετάσεις, φάρμακα κτλ κι ακόμα φεύγουν!

@Lacostaki αδιαθέτησα..29/9 όπως το περίμενα…Η επόμενη είναι στις 22/10 αλλά πάμε για εξωσωματική όποτε ευχομαι να μην την δω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Καλορίζικο το θεματάκι…μακάρι ο Οκτώβρης να είναι καλύτερος για όλες!

@Mimi26 πολλά λεφτά ρε σύ! Εμείς θα δώσουμε 3000 για όλη την διαδικασία + ότι χρειαστεί για κατάψυξη! Γενικά ομως έφυγαν πολλαααα χρήματα σε εξετάσεις, φάρμακα κτλ κι ακόμα φεύγουν!

@Lacostaki αδιαθέτησα..29/9 όπως το περίμενα…Η επόμενη είναι στις 22/10 αλλά πάμε για εξωσωματική όποτε ευχομαι να μην την δω!!!

Κορίτσια συμφωνώ....

Αρχικά να πω πως 7-8.000€ μας έφτασαν τα τεστ

hpv test 

Eισκεψεις βενζίνες διόδια διαμονή

Χειρουργείο 1700€

Απεεεειρο φαρμακείο

Εξετάσεις πάρα πολλές άπειρες κορίτσια 

Όλα αυτά από 9/2020 και για μένα κ το σύντροφό μου μαζί.

Μετά για ωοληψια ήταν 200€ οι γιατροί 100€ ο ένας κ 70€ ο αναισθησιολογος.

Για κατάψυξη ήταν ανά 2 έμβρυα 200€.

Κ μετά για ένα χρόνο θα ναι 300€.

Από κει κ πέρα εξωσωματικη 3.000€.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! Να ρωτήσω κάτι από υπολογιστή μπαίνετε κανονικά στο mammy; γιατί εμένα εδώ και 3 μέρες δεν με αφήνει να μπω μου βγάζει η σελίδα που ζητήσατε δεν βρέθηκε από το κινητό μπαίνω κανονικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! Να ρωτήσω κάτι από υπολογιστή μπαίνετε κανονικά στο mammy; γιατί εμένα εδώ και 3 μέρες δεν με αφήνει να μπω μου βγάζει η σελίδα που ζητήσατε δεν βρέθηκε από το κινητό μπαίνω κανονικα

Καλημέρα κοριτσι μου! Ναι εγώ μπαινω κανονικά΄ απ' τον υπολογιστη!!

Καλο Σαββατοκυριακο σε ολες💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...