Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Είμαι στο κρεβάτι του πόνου , έχω κι εσάς να λέτε για ταξίδια....πόσος πόνος πια!!!Να περάσετε σούπερ!!! Και ποιος δεν λατρεύει τα ταξίδια . ..

Κοριτσάκι μου περαστικά σου...προσπαθησε να ξεκουραστείς όσο μπορείς και θα περάσει...Και σκέψου θετικά και όμορφα...όλα θα έρθουν και θα τα καταφέρουμε όταν πρέπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Heartπεραστικα σου κορίτσι μου! Μακάρι να μην είναι τίποτα σοβαρό! Ξεκουράσου 2-3 ημερες θα είσαι μια χαρά!!!! 😘

@lilian90 σε καταλαβαίνω αλλά μη το βαζεις κάτω να είστε αισιόδοξοι και εσυ και ο άντρας σου και όλα θα έρθουν!! Κάθε πρώτη ημέρα περιόδου να θυμάσαι είναι και η πρώτη ημέρα εγκυμοσύνης (έτσι δε το μετρανε οι γιατροί;) έτσι να το σκέφτεσαι! 😘 πάρε μια βαθιά ανάσα και πάμε για τον επόμενο μήνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η iriana είπε:

Κορίτσια μου εγώ ήδη προγραμμάτισα το επόμενό μας ταξίδι για τα Χριστούγεννα!!! Και ήδη νιώθω καλύτερα...! Πιο αισιόδοξη.... Έχουμε εμβολιαστεί, θα συνεχίσουμε να κάνουμε και τις προσπάθειές μας κι ότι γίνει! Πρέπει να ζούμε! Αν τελικά αδιαθετήσω (που δεν το εύχομαι...κρατάω μια μικρή ελπίδα 🤞) θα παω να κάνω και εγγραφή σε γυμναστήριο, όπως θα έκανα υπό φυσιολογικές συνθήκες...

Αγαπώ πολύ τα ταξίδια, οπότε νιώθω έναν άλλο αέρα αυτή τη στιγμή...

Τέλειαα λατρεύω κι εγώ τα ταξίδια❤️❤️❤️ Και εννοείται δεν τα σταμάτησα ούτε όταν ήμουν έγκυος ούτε πριν😜 Πού θα πάτε;; 

Τέλεια που θα πας και γυμναστήριο!!!! 🤞 Θα σε βρει και σε καλή φόρμα το σποράκι!!😃😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Heart είπε:

Σήμερα δεν μπορώ να μιλήσω ούτε στο τηλέφωνο από την εξάντληση ..ευτυχώς έχουμε μεγάλο σπίτι και δεν είμαι στον ίδιο χώρο με τον σύντροφό μου...όσο για την περίοδο , κορίτσια , μακάρι να έρθει γιατί με τόσο πυρετό θα φοβάμαι μια ζωή για το μωράκι.. 

Σιγά βρε μην αγχώνεσαι τόσο…και έγκυος να είσαι τι να πάθει το μωράκι; Όλα καλά θα πάνε! Περαστικά σου εύχομαι και πάλι❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Εχεις δίκιο σε όλα όσα είπες!! Εγώ προσωπικά τρώω υγιεινά για εμένα για το σώμα μου πάντα το έκανα και γυμναστική το ίδιο! Απλά εγώ το θεωρούσα ευκολακι το θέμα μωρό και επειδή πέρασαν ήδη 6 μηνες χωρις αποτέλεσμα κάπου σε πιανει το άγχος αλλά πλέον δεν με απασχολεί τόσο λεω όταν θα έρθει θα έρθει!! 

6 μήνες δεν είναι πάρα πολύ για την ηλικία μας μέχρι το χρόνο είναι φυσιολογικά!!(αν θυμάμαι καλά είσαι κι εσύ γύρω στα 30) εγώ πιστεύω αν χαλαρώσεις θα έρθει!! Και μπράβο που τρως υγιεινά και κάνεις γυμναστική!! Κάνεις ό,τι καλύτερο για τον εαυτό σου!!🙏😀

Αα έχω και μια φίλη που προσπαθούν ένα χρόνο και είναι πάαρα πολύ χαλαρή δεν αγχώνεται φανταστείτε λέει όταν είναι να έρθει θα έρθει ..και αν δεν έρθει θα το κάνουμε εμείς να έρθει😜 (είναι γιατρός αυτή οπότε είναι εξοικειωμένη με όλα τα ιατρικά!!) κορίτσια μανούλες θα γίνετε όλες σας με τον έναν ή τον άλλο τρόπο, οπότε χαλαρώστε απολαύστε τους συντρόφους σας κάντε τα ταξίδια σας τις γυμναστικές σας τις βόλτες σας πιείτε χαρείτε περάστε καλά και εκεί που δεν το περιμένετε θα έρθει😜😜 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ Βιέννη!!!! Εκπληκτική!!!! Πήγαμε το 2019 αλλά Φλεβάρη.. Τα Χριτούγεννα θα είναι παραμυθένια!!!! Να περάσετε τέλεια!!! και μακάρι να πάτε 3 αντί για 2!!!  🙏🙏🙏😉😉

Εμείς το τελευταίο ταξίδι στο εξωτερικό που κανονίσαμε ήταν το 2020 για ΝΥ. Είχαμε κανονίσει αρραβώνα καλοκαιρι 2020 και μετά κλείσαμε Οκτώριο Αμερική (δεν έχουμε πάει κάπου αλλού εκτός Ευρώπης) σαν ταξίδι μέλιτος γτ λέγαμε θα βάλουμε μπροστά για παιδί και θα κάνουμε γαμοβάφτιση...

Είμαι Planner freak όπως καταλαβαίνεις.. πλάνο και πάμε!! η ζωή όμως τα φέρνει αλλιώς..

Να λέμε πάλι καλά που έχουμε την υγεία μας με τόσα που περάσαμε τον τελευταίο 1μιση χρόνο. 😃

Αχχ τι μου θύμισες, Αμερική Μεξικό και Κούβα ήταν το τελευταίο ταξίδι που έκανα με κάτι φίλες μου πριν μείνω έγκυος💕💕 Κορίτσια να πάτε τώρα αν μπορείτε όντως θα το απολαύσετε περισσότερο!! Αλλιώς και με τα παιδιά δεν πειράζει😄

Τι ωραία που είναι τα ταξίδια δεν έχω καλύτερο!! Όταν έμενα Αγγλία έφευγα συνέχεια..και πριν δηλαδή…τώρα με τον κορονοιό είχα κι εγώ 1 χρόνο να πάω κάπου..πήγα το καλοκαίρι του ‘20 8-9 μηνών έγκυος και μετά πήγα πάλι φέτος το καλοκαίρι του ‘21 σε διάφορα νησιά κλπ!! Θέλω κι εγώ να κανονίσω κάτι στο εξωτερικό γιατί μου έχει λείψει!!💞💞 Πολύ μου αρέσει τώρα που κανονίζετε ταξίδια με ξεσηκώνετε κι εμένα!!🤪😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η iriana είπε:

Καλέ μην βάζεις τέτοια πράγματα στο μυαλό σου!!! Πολύ αρνητική σκέψη αυτή!! Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση...! Οπότε πας να σκεφτείς κάτι τέτοιο να σκέφτεσαι ότι το ανθρώπινο σώμα, η γυναικεία φύση είναι έτσι φτιαγμένη ώστε να σου δώσει ένα μωράκι... οποιοδήποτε εμπόδιο προκύψει θα λυθεί με την ιατρική.. οι πιθανότητες είναι με το μέρος μας! Μικρά κορίτσια είμαστε!! Όλες θα μεταπηδησουμε στα άλλα φόρουμ με τις εγκύουλες κάποια στιγμή!!! 🤞🙏

Εγώ είχα διαβάσει παλιά κάπου το εξής "ποτέ δεν θα μάθεις από ποια χειρότερη τύχη, σε έχει γλυτώσει η κακή σου τύχη!"  Το σκέφτομαι πάντα όταν μου συμβαίνει κάτι στραβό και παίρνω δύναμη.. 

Πολύ σωστή κουβέντα!!! 👏👏 Αυτό πρέπει να σκεφτόμαστε πάντα για όλα τα θέματα!!! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται!!🙏💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η iriana είπε:

Θα πάμε Βιέννη... 🎄 Χριστούγεννα θα είναι στολισμένα... θα είναι τέλεια! είναι και η αγαπημένη μου εποχή... άρχισα ήδη να ανυπομονώ...! θα μετράω τις μέρες σαν τα παιδιά! τουλάχιστον θα έχω πάντα κάτι ωραίο να περιμένω, εάν με απογοητεύει η ακατανόμαστη! γιατί και με τον κορονοιό έχουμε να πάμε κάπου από πέρυσι!!! 😕

Τώρα είδα τι κανονίσατε..Βιέννη θα είναι τέλεια, ειδικά Χριστούγεννα🎄😍 Και φουλ ρομαντικά!!! Είναι από τα λίγα μέρη στην Ευρώπη που δεν έχω πάει και θέλω να πάω κι εγώ!!!❤️ Να περάσετε τέλεια και να μας πεις εντυπώσεις!!! 🥰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Βρε κορίτσια έχω διάφορα πονακια στην κοιλιά.. υποτίθεται θα έκανα γυμναστική, αλλά φοβάμαι μήπως δεν κάνει.. σκέφτομαι μια μέρα είναι ας περάσει να κάνω αύριο τεστ να δω τι γίνεται.. αλλά πάλι έχω καταλήξει να κλοσαω!!! 🐣

Κοριτσι μου η γνωμη μου ειναι να κανεις κανονικα τη γυμναστικη σου.. αν εχει γινει συλληψη, δεν θα επηρεαστει απ τη γυμναστικη..

Ειπαμε συνεχιζουμε τη ζωη μας χωρις τα αν....😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Έχεις δίκιο!!! Μάλλον είναι δικαιολογία για να τεμπελιάσω Χάχαχα 😅 

Ααααλλο αυτο!!! Αν το εχεις αναγκη κατσε να λιωσεις κ ξεκουρασου!! 

Εγω παντως θ παω γ ενα τρεξιματακι ν ξεδωσω κ να ανεβει η ψυχολογια!! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια μου @Raf123 @iriana @Antonia2 @lavie καλημέρα!! Αυτό ήθελα να σας πω κι εγώ!! Βγάλτε το από το μυαλό σας και καντε τη ζωή σας κανονικά..αν θέλει να έρθει πιστέψτε με θα έρθει!! Όσο το σκέφτεστε και πάτε τη ζωή σας πίσω είναι χειρότερο άγχος και απογοήτευση μετά..ο άντρας σου είχε απόλυτο δίκιο!! Επίσης εγώ και τις δύο φορές που έμεινα έγκυος τύχαινε και ήταν περίοδοι που έπινα πολύ!! Την πρώτη φορά ήταν Χριστούγεννα και είχαμε κ γάμο εκείνες τις μέρες κλπ…τη δεύτερη φορά τώρα με είχε πιάσει εκείνο το μήνα και έπινα σχεδόν κάθε μέρα γιατί ήταν καλοκαίρι, πήγαμε και διακοπές και είχα περάσει 1μιση χρόνο εγκυμοσύνης και γέννας που δεν έπινα τίποτα..οπότε ξεσάλωσα χωρίς να ξέρω ότι είμαι πάλι έγκυος!!🤣 Α και νύχια έβαφα και μαλλιά έφτιαχνα και κάπνιζα κάποιες φορές(δεν καπνίζω κανονικά αλλά με το ποτό μερικές φορές έκανα κανένα) και όλα τα έκανα κανονικά!! Και μετά την επαφή πήγαινα τουαλέτα αν ήθελα(συνήθως κ εγώ κατουριέμαι μετά)😆 Δεν υπήρχε ποτέ περίπτωση να αλλάξω κάτι στη ζωή μου για μία υπόθεση..καταλαβαίνω ότι εσείς που προσπαθείτε καιρό γίνεται κατά κάποιο τρόπο «εμμονή» και σκέφτεστε το παραμικρό, αλλά επειδή αυτό πιστεύω ότι μπορεί να είναι ένας λόγος που δε σας βοηθάει στο όνειρό σας γι’αυτό σας τα λέω αυτά για να σας βοηθήσω..όσο δύσκολο και να’ναι συνεχίστε τη ζωή σας κανονικά και βγάλτε από το μυαλό σας το θέμα του μωρού μέχρι την καθυστέρηση..και αν δεν έχετε κάποιο άλλο πρόβλημα θα δείτε ότι τότε θα έρθει!! Όπως σου είπε ο άντρας σου πολλές δεν καταλαβαίνουν ότι μένουν έγκυες και συνεχίζουν να κάνουν ζωάρα και όλα καλά(είμαι μία από αυτές). Οπότε ζήστε φυσιολογικά κάντε κι εσείς ζωάρα περάστε καλά και όλα θα έρθουν και μπορεί να σας φέρει και γούρι αυτό🤞🤞🙏💕

Καλησπερα κοριτσια!!! Εγω για να πω την αληθεια δεν εχω αλλαξει τιποτα απο τις συνηθειες μου και πινω και καπνιζω και τρωω τα παντα θα τα κοψω ολα οταν θα υπαρχει λογος....Μονο μαλλι βαφω σπανια κι αυτο γιατι εχω δυο ασπρες τριχες και δεν χρειαζεται και νυχια κανω ημιμονιμο 3-4 φορες το χρονο  γιατι το απλο με την δουλεια που κανω δεν κραταει ουτε μερα και δεν ειμαι απο αυτες που θα κατσουν να βαψουν νυχια καθε μερα και που το σκεφτομαι βαριεμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! Εγω για να πω την αληθεια δεν εχω αλλαξει τιποτα απο τις συνηθειες μου και πινω και καπνιζω και τρωω τα παντα θα τα κοψω ολα οταν θα υπαρχει λογος....Μονο μαλλι βαφω σπανια κι αυτο γιατι εχω δυο ασπρες τριχες και δεν χρειαζεται και νυχια κανω ημιμονιμο 3-4 φορες το χρονο  γιατι το απλο με την δουλεια που κανω δεν κραταει ουτε μερα και δεν ειμαι απο αυτες που θα κατσουν να βαψουν νυχια καθε μερα και που το σκεφτομαι βαριεμαι

Την καλύτερη δουλειά κάνεις!

Είδαμε κι εμείς που τα έχουμε κόψει σχεδόν έναν χρόνο τώρα και τίποτα.

Αν είναι να έρθει, θα έρθει!

Από όλο μου τον κύκλο ακούω εγκυμοσύνες "που δεν προσπάθησαν" όπως λένε και όλες οι κοπέλες κάπνιζαν, επιναν κλπ.

Εγώ από την άλλη που σκεφτόμουν το καθετί δεν έχω μείνει έγκυος, οπότε ας αφεθούμε λίγο αυτόν τον μήνα να δούμε πως θα πάει 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια μου @Raf123 @iriana @Antonia2 @lavie καλημέρα!! Αυτό ήθελα να σας πω κι εγώ!! Βγάλτε το από το μυαλό σας και καντε τη ζωή σας κανονικά..αν θέλει να έρθει πιστέψτε με θα έρθει!! Όσο το σκέφτεστε και πάτε τη ζωή σας πίσω είναι χειρότερο άγχος και απογοήτευση μετά..ο άντρας σου είχε απόλυτο δίκιο!! Επίσης εγώ και τις δύο φορές που έμεινα έγκυος τύχαινε και ήταν περίοδοι που έπινα πολύ!! Την πρώτη φορά ήταν Χριστούγεννα και είχαμε κ γάμο εκείνες τις μέρες κλπ…τη δεύτερη φορά τώρα με είχε πιάσει εκείνο το μήνα και έπινα σχεδόν κάθε μέρα γιατί ήταν καλοκαίρι, πήγαμε και διακοπές και είχα περάσει 1μιση χρόνο εγκυμοσύνης και γέννας που δεν έπινα τίποτα..οπότε ξεσάλωσα χωρίς να ξέρω ότι είμαι πάλι έγκυος!!🤣 Α και νύχια έβαφα και μαλλιά έφτιαχνα και κάπνιζα κάποιες φορές(δεν καπνίζω κανονικά αλλά με το ποτό μερικές φορές έκανα κανένα) και όλα τα έκανα κανονικά!! Και μετά την επαφή πήγαινα τουαλέτα αν ήθελα(συνήθως κ εγώ κατουριέμαι μετά)😆 Δεν υπήρχε ποτέ περίπτωση να αλλάξω κάτι στη ζωή μου για μία υπόθεση..καταλαβαίνω ότι εσείς που προσπαθείτε καιρό γίνεται κατά κάποιο τρόπο «εμμονή» και σκέφτεστε το παραμικρό, αλλά επειδή αυτό πιστεύω ότι μπορεί να είναι ένας λόγος που δε σας βοηθάει στο όνειρό σας γι’αυτό σας τα λέω αυτά για να σας βοηθήσω..όσο δύσκολο και να’ναι συνεχίστε τη ζωή σας κανονικά και βγάλτε από το μυαλό σας το θέμα του μωρού μέχρι την καθυστέρηση..και αν δεν έχετε κάποιο άλλο πρόβλημα θα δείτε ότι τότε θα έρθει!! Όπως σου είπε ο άντρας σου πολλές δεν καταλαβαίνουν ότι μένουν έγκυες και συνεχίζουν να κάνουν ζωάρα και όλα καλά(είμαι μία από αυτές). Οπότε ζήστε φυσιολογικά κάντε κι εσείς ζωάρα περάστε καλά και όλα θα έρθουν και μπορεί να σας φέρει και γούρι αυτό🤞🤞🙏💕

Εγω πάντως κορίτσια απο την τελευταία απογοήτευση και το τελευταίο δάκρυ που έριξα το εχω πάρει απόφαση οτι δεν πρόκειται να ξανά αφήσω τον εαυτό μου να επηρεαστεί.. αν θέλειας έρθει!!! Κανονικα Αυριο εχω ραντεβου για να δουμε οωρηξια, θα το μεταφέρω για μεθαυριο γτ αύριο θα παω γυμναστήριο και δεν ξανα αλλάζω το πρόγραμμα μου, εχω θυμώσει πολύ με ολη τη κατάσταση πλέον μου έφυγε η λύπη... Επίσης όταν ο γιατρός μου, μου έλεγε χαλάρωσε και ηρέμησε την προηγούμενη εβδομάδα,  του είπα ψάχνω το κουμπί να το πατήσω αλλα δεν το βρίσκω,  αν το βρείτε εσείς πείτε μου, χαμογέλασε και μου είπε έχεις δίκαιο, του είπα τι να κάνω? Να πινω κανα κρασί να μην σκέφτομαι και μου λέει ναι να πιείς και ένα μπουκάλι καθόλου κακή ιδέα 😂 εχω ακυρώσει εξόδους με φίλες έχω ύπαρξη η κομπλεξικη που έχει πονοκέφαλο και δεν μπορεί να πιει,  εχω ακυρώσει γυμναστήρια, η δουλειά μου έχει πάει πίσω λόγω κακής διάθεσης, τα μούτρα μου ήταν στο πάτωμα και με έβλεπε ο έρμος ο άνθρωπος μου καιι οοοολα αυτά γιατί κάθε μήνα ήμουν κατα φαντασίαν έγκυος και μόνο αυτή η σκέψη μου έδινε χαρα και ευτυχία.. μπούρδες το μυαλό μου και 1 λύρα!!!! 

Οσο για τα ταξια τα αγαπώ τα λατρεύω.. πριν 3 χρόνια έκανα ένα τουρ Βιέννη Βουδαπέστη Βελιγράδι και Πάργα Χριστούγεννα ήταν και ήταν οοολα παραμυθενια.. Τώρα λόγω καραντίνας 2 χρόνια εκτός διακοπές εσωτερικό δεν έχω πάει έξω με τελευταίο ταξίδι πριν 2 χρόνια Πολωνία Βαρσοβία καταπληκτικά να πάτε Χριστούγεννα, οσες δεν έχετε πάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

i AM SO EXCITED AND I JUST CAN'T HIDE IT!Ξερω δεν εινα συνηθισμενο αλλα ειμαι σουπερ χαρουμενη γιατι επιτελους μου ηρθε περιοδοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς😁😁😍🤩 Ειχε να μου ερθει 2 μηνες και μου χαλουσε τις προσπαθειες! Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν σας λέω καν πόσο πυρετό ανέβασα...περιμένω πως και πως να κάνω αύριο τεστ κοβιντ και να πάρω την γιατρό ...δεν αντέχω άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

i AM SO EXCITED AND I JUST CAN'T HIDE IT!Ξερω δεν εινα συνηθισμενο αλλα ειμαι σουπερ χαρουμενη γιατι επιτελους μου ηρθε περιοδοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς😁😁😍🤩 Ειχε να μου ερθει 2 μηνες και μου χαλουσε τις προσπαθειες! Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι😉

Χαχα Μ έκανες και γέλασα!!! Είμαστε λογικές όμως μέσα στην τρέλα μας ...ξέρουμε πότε να χαρούμε και πότε να λυπηθούμε για την περίοδο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κορίτσι μου πολύ λυπάμαι που σου ήρθε η καταραμένη. Αφού είστε υγιείς και έχετε ψαχτεί, να κάτσεις να απασχολήσεις το μυαλό σου με άλλα πραγματα και να χαλαρώσεις (το λέω σ εσένα για να το ακούω κι εγώ!).

Είναι πολύ κοντά το θαυματάκι σας!!!!! πιστεψέ το!!

Αχ κορίτσια το βράδυ που ξαπλώνω με πιάνουν σκέψεις για το αν δεν κάνουμε ποτέ παιδί και τέτοια!! (φουλ αισιοδοξία!!χαχαχαχαχ)

και σκέφτομαι μια φράση που είπε μια κοπέλα στο φόρουμ!(δε θυμάμαι ποια) 

"Ξεαγχωθείτε και προετοιμάστε θετικά το σώμα και την ψυχολογία σας για να υποδεχτεί το παιδάκι σας!!!"

κι έχει δίκιο!!! θετική ενέργεια και πάμε!!!!!!!!!! Δεν το βάζουμε κάτω!! πρέπει να το πιστέψουμε!!!! 😉💪❤️❤️❤️

 

Κι εμενα αυτη η φραση μου ειχε μεινει ημουν καινουρια και ειχα χαθει στο φορουμ και δεν συγκρατησα ποια την ειπε, απο αυριο ξεκιναω διαλογισμο που εκανα παλαιοτερα και θα μπω σε φαση χαλαρωσης. Υποσχεση🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Χαχα Μ έκανες και γέλασα!!! Είμαστε λογικές όμως μέσα στην τρέλα μας ...ξέρουμε πότε να χαρούμε και πότε να λυπηθούμε για την περίοδο...

Χαιρομαι που σεκανα να γελασεις μεσα στην κατασταση αυτη!! Μολις σκεφτομουν να σου στειλω, πως εισαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η iriana είπε:

Θα πάμε Βιέννη... 🎄 Χριστούγεννα θα είναι στολισμένα... θα είναι τέλεια! είναι και η αγαπημένη μου εποχή... άρχισα ήδη να ανυπομονώ...! θα μετράω τις μέρες σαν τα παιδιά! τουλάχιστον θα έχω πάντα κάτι ωραίο να περιμένω, εάν με απογοητεύει η ακατανόμαστη! γιατί και με τον κορονοιό έχουμε να πάμε κάπου από πέρυσι!!! 😕

Εχω παει κι εγω Βιεννη τα Χριστουγεννα και ηταν πραγματικα μαγικα!!! 😍 Καλα εκανες και το εκλεισες❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εγω πάντως κορίτσια απο την τελευταία απογοήτευση και το τελευταίο δάκρυ που έριξα το εχω πάρει απόφαση οτι δεν πρόκειται να ξανά αφήσω τον εαυτό μου να επηρεαστεί.. αν θέλειας έρθει!!! Κανονικα Αυριο εχω ραντεβου για να δουμε οωρηξια, θα το μεταφέρω για μεθαυριο γτ αύριο θα παω γυμναστήριο και δεν ξανα αλλάζω το πρόγραμμα μου, εχω θυμώσει πολύ με ολη τη κατάσταση πλέον μου έφυγε η λύπη... Επίσης όταν ο γιατρός μου, μου έλεγε χαλάρωσε και ηρέμησε την προηγούμενη εβδομάδα,  του είπα ψάχνω το κουμπί να το πατήσω αλλα δεν το βρίσκω,  αν το βρείτε εσείς πείτε μου, χαμογέλασε και μου είπε έχεις δίκαιο, του είπα τι να κάνω? Να πινω κανα κρασί να μην σκέφτομαι και μου λέει ναι να πιείς και ένα μπουκάλι καθόλου κακή ιδέα 😂 εχω ακυρώσει εξόδους με φίλες έχω ύπαρξη η κομπλεξικη που έχει πονοκέφαλο και δεν μπορεί να πιει,  εχω ακυρώσει γυμναστήρια, η δουλειά μου έχει πάει πίσω λόγω κακής διάθεσης, τα μούτρα μου ήταν στο πάτωμα και με έβλεπε ο έρμος ο άνθρωπος μου καιι οοοολα αυτά γιατί κάθε μήνα ήμουν κατα φαντασίαν έγκυος και μόνο αυτή η σκέψη μου έδινε χαρα και ευτυχία.. μπούρδες το μυαλό μου και 1 λύρα!!!! 

Οσο για τα ταξια τα αγαπώ τα λατρεύω.. πριν 3 χρόνια έκανα ένα τουρ Βιέννη Βουδαπέστη Βελιγράδι και Πάργα Χριστούγεννα ήταν και ήταν οοολα παραμυθενια.. Τώρα λόγω καραντίνας 2 χρόνια εκτός διακοπές εσωτερικό δεν έχω πάει έξω με τελευταίο ταξίδι πριν 2 χρόνια Πολωνία Βαρσοβία καταπληκτικά να πάτε Χριστούγεννα, οσες δεν έχετε πάει 

Καλα εκανες  αληθεια κι εγω αυτο θα κανω! Το πηρα αποφαση! Και εκελισα ραντεβου να βαψω και τα μαλλακια μου κοντευουν να ασπρισουν απο τοσους μηνες που υποτιθεται εμεινα εγκυος αχαχχαχα π

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου πραγματικά σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, το κάνω μέσα από την καρδιά μου γιατί όπως είπε κ η @Sandyb έχω περάσει από όλα τα στάδια κ μπορώ να καταλάβω τα συναισθήματα σας! Σας νοιάζομαι με κάθε ειλικρίνεια κ ας μην σας ξέρω προσωπικά, νοιώθω ό,τι νοιώθετε κ εύχομαι να μπείτε όλες σε γκρουπάκια με εγκυούλες κ να σας πάνε όλα καλά! 

Είμαι 20 εβδομάδων κ φαίνονται καλά τα πράγματα αυτή τη φορά! Σας υπόσχομαι πως μόλις γεννήσω με το καλό, όταν πάρω στα χέρια μου το κινητό μου θα μπω κ θα σας το γράψω κρατώντας την μικρούλα μου αγκαλιά για να σας στείλω όλη την καλή ενέργεια από εκείνη τη στιγμή! ❤

Σε όσες έχουν μείνει φυσικά!!!!!! Εύχομαι να μην είναι ούτε μία!

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για βοήθεια και υποστήριξη❤️❤️❤️  Σου ευχομαι οτι καλυτερο για την εγκυμοσυνη σου μεσα απτην καρδια μου😃😃😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η iriana είπε:

Εμείς έχουμε πει θα το παίρνουμε μαζί μας.. σαν τον Ευτυχη! οικογενειακως να αποκτά και το παιδι εμπειρίες!! Όχι σαν εμάς που δε μας πήγαιναν πουθενά (εμένα τουλάχιστον!)..

Για να είμαστε δίκαιοι εμάς δεν μας έπαιρναν μαζί τους γιατί μεγαλώσαμε σε μια εποχή που μπορούσαμε να μείνουμε το βράδυ μόνες στο σπίτι... Εγώ με τις αδελφές μου μέναμε μόνες στο σπίτι από τα 4 πριν μας έπαιρναν μαζί τους στα μπουζουξιδικα... Τώρα δεν αφήνεις παιδί μόνο του ούτε στα 15....Αλλες εποχές οι δικές μας.... Ωραίες εποχες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

i AM SO EXCITED AND I JUST CAN'T HIDE IT!Ξερω δεν εινα συνηθισμενο αλλα ειμαι σουπερ χαρουμενη γιατι επιτελους μου ηρθε περιοδοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς😁😁😍🤩 Ειχε να μου ερθει 2 μηνες και μου χαλουσε τις προσπαθειες! Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι😉

Tέλεια κοριτσάρα μουυυυυ!!!! Χαίρομαι πάρα πολύυυυ!!!!!! 😁😍😁😍😁Το κοντέρ μηδένισε και η προσπάθεια έρχεταιιιιι!!!!!

Ελπίζω και εύχομαι τον επόμενο μήνα να χαιρόμαστε για την καθυστέρηση!!!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια δεν σας λέω καν πόσο πυρετό ανέβασα...περιμένω πως και πως να κάνω αύριο τεστ κοβιντ και να πάρω την γιατρό ...δεν αντέχω άλλο...

Αχ κορίτσι μου περαστικά... Γρήγορα σιδερένια!!!🙏🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

i AM SO EXCITED AND I JUST CAN'T HIDE IT!Ξερω δεν εινα συνηθισμενο αλλα ειμαι σουπερ χαρουμενη γιατι επιτελους μου ηρθε περιοδοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς😁😁😍🤩 Ειχε να μου ερθει 2 μηνες και μου χαλουσε τις προσπαθειες! Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι😉

Τελειααα μπράβο!!! Λοιπόν βαφεις μαλλί νύχι οτι σε κάνει να νιώθεις ώραια περνάς καλά,  ζεις ωραιες στιγμές με τον άνθρωπο σου και οοολα θα γίνουν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...