Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

Κορίτσια μη σκατε πάντα υπάρχουν κακές στιγμες. Κ εμείς θυμάμαι είχαμε φάσεις που μπαίναμε σε διαπληκτισμους κυρίως γιατί κ η υπομονή μας στερευει εύκολα όταν περνάμε δύσκολα. Αλλά τώρα σιγά το θέμα για παρεξήγηση, η περιποίηση! Έχω είμαι σαν την @Hopemumtobe θαυμάζω πολύ τα κορίτσια που το κάνουν κ λέω αχ κ γω θέλω, ξεκινάω αλλά ο ενθουσιασμός κρατάει λίγο γιατί δεν είναι στη φύση μου! Χαχχαα φυσικά κ είναι άσχετο με οτιδήποτε άλλο όμως! Σαν να λέμε δλδ αν πηγαίνω γυμναστική (που εμένα μου αρέσει) επειδή κάνω κάτι άλλο χάνω χρόνο από το σεξ; πάντως με το καλό όταν έρθει το ευχάριστο δεν θα υπάρχει κ πολύς χρόνος οπότε βάλετε ενυδατικες τώρα χαχαχχα

Φίλη μου Hopemumtobe στο γιατρό μας θα πας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Τώρα που οι εξετάσεις σου είναι καλές, να χαλαρώσεις όσο πιο πολύ μπορείς για να πας πανέτοιμη τον μεθεπόμενο μήνα!!! να γεμίσετε τις μπαταρίες σας γιατί που ξέρεις... μπορεί να είναι το τελευταίο σας 2διήμερο τα δυο σας!!! Μετά μπορεί να είστε 3 ή και 4!!! 😍🙏

 

Αχ Παναγία μου !!! Μακάρι να μάστε 4 ❤️❤️❤️❤️🧡🧡🧡🧡🧡🧡 το θέλουμε τόσο πολύ!

Χθες έμαθα για δύο φίλες μου πως είναι έγκυες κ δεν κρύβω πως ζήλεψα 😌🥺🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου 🧡❤️

Πώς είστε ;

Εννοείται πως ο γραπτός λόγος παρεξηγείται.... Κορίτσια ελάτε να βάλουμε όλες τα δυνατά μας για Οκτωβρίο!

Σκέφτομαι για ένα 2 ημερο τον Οκτώβρη πριν την εξωσωματική για χαλάρωση !

Τι λέτε ; Καλή ιδέα;

Μη σας πω κ δύο 2 ημέρα αν μπορούσα !

Λέω κάθε Κυριακή εκδρομή!

Εννοείται να πάτε να χαλαρώσετε να ηρεμήσετε να ξεφύγει το μυαλό βρε παιδί μου.. κάθε φορά που βλέπει ο γιατρός μου οωρηξια μου λέει " φεύγεις 2ημερο"😂.. εντωμεταξύ δεν έχω φύγει ποτέ τις γόνιμες μέρες.. 

Εγω ήδη έκλεισα ραντεβού για Νοέμβριο στον κύριο Ταρλατζη θα κάνω μια γνωριμία μαζί του και αν μείνω ικανοποιημένη θα προχωρήσουμε.. Επισης ξεκίνησα πολυβιταμινες  ova-max... αν έχει κάποια άποψη για τις βιταμίνες (το ξανα ρώτησα αυτό) ή για τον συγκεκριμένο γιατρό, θα χαρώ πολύ να την διαβάσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Heart είπε:

Τα ίδια κορίτσια...πήγα κι έκανα ακτινογραφίες σήμερα και το βράδυ θα πάω στο γιατρό να τα πούμε από κοντά... Δεν ξέρω τι έχει συμβεί εδώ , βασικά δεν έχω καταλάβει , αλλά στεναχωριέμαι με δύο τρία μηνύματα που διάβασα. ...ας μην ρίχνουμε τόσο το επίπεδο βρε κορίτσια...πριν δύο χρόνια με το  lactaki  και το staraki και την tokyo ( να είναι καλά εκεί που είναι, με τα παιδάκια τους) ξέρετε τι ωραία που ήταν!;; Ούτε διαφωνίες , ούτε λέξεις και εκφράσεις ιδιαίτερες .....ίσως αποσύρω από το φόρουμ...νομίζω ότι πλέον δεν με αντιπροσωπεύει...

Θα συμφωνήσω μαζί σου.. Κ με τη @Σταυρι @Starrr @Tokyo @Kostef @Frogel κ αλλά κορίτσια πολλα.. !! Μη φυγεις όμως απλά όσο μπορείς μη δίνεις σημασία κ μην επηρεάζεσαι. Παίρνε τις πληροφορίες που σου κάνουν μόνο καλο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Θα συμφωνήσω μαζί σου.. Κ με τη @Σταυρι @Starrr @Tokyo @Kostef @Frogel κ αλλά κορίτσια πολλα.. !! Μη φυγεις όμως απλά όσο μπορείς μη δίνεις σημασία κ μην επηρεάζεσαι. Παίρνε τις πληροφορίες που σου κάνουν μόνο καλο!! 

Καλό θα είναι να διατηρούμε λίγη ψυχραιμία κ θετική ενέργεια... Γιατί κάθε κοπέλα που εκφράζει την απογοητευση της περιμένει στήριξη εδώ μέσα από τις άλλες.... Εγώ προσωπικά έχω λάβει στήριξη εδώ μέσα κ προσπαθώ να προσφέρω βοήθεια όσο μπορώ.... Ακόμη δεν έχω μάθει όλα τα κορίτσια άλλες λίγο περισσότερο άλλες λίγο λιγότερο... 

Κορίτσια εδώ είμαστε για να μάστε δυνατές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Αχ Παναγία μου !!! Μακάρι να μάστε 4 ❤️❤️❤️❤️🧡🧡🧡🧡🧡🧡 το θέλουμε τόσο πολύ!

Χθες έμαθα για δύο φίλες μου πως είναι έγκυες κ δεν κρύβω πως ζήλεψα 😌🥺🙏

Αχ κοριτσαρα μου στο ευχομαι μεσα απ την καρδια μου!!!!🙏🙏🙏🙏

Να κανεις πολλα παιδακια!! Γερα κ τυχερα!!!! ❤️❤️

Δοξα το θεο οι εξετασεις σου πηγαν μια χαρα!! 👌 Πηγαιντε τις εκδρομουλες σας, περαστε ωραια, ανανεωθειτε κ οταν γυρισετε μ το καλο βαζεις μπροστα την εξωσωματικη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια μη σκατε πάντα υπάρχουν κακές στιγμες. Κ εμείς θυμάμαι είχαμε φάσεις που μπαίναμε σε διαπληκτισμους κυρίως γιατί κ η υπομονή μας στερευει εύκολα όταν περνάμε δύσκολα. Αλλά τώρα σιγά το θέμα για παρεξήγηση, η περιποίηση! Έχω είμαι σαν την @Hopemumtobe θαυμάζω πολύ τα κορίτσια που το κάνουν κ λέω αχ κ γω θέλω, ξεκινάω αλλά ο ενθουσιασμός κρατάει λίγο γιατί δεν είναι στη φύση μου! Χαχχαα φυσικά κ είναι άσχετο με οτιδήποτε άλλο όμως! Σαν να λέμε δλδ αν πηγαίνω γυμναστική (που εμένα μου αρέσει) επειδή κάνω κάτι άλλο χάνω χρόνο από το σεξ; πάντως με το καλό όταν έρθει το ευχάριστο δεν θα υπάρχει κ πολύς χρόνος οπότε βάλετε ενυδατικες τώρα χαχαχχα

Φίλη μου Hopemumtobe στο γιατρό μας θα πας; 

Εγω κοριτσι μου ειπα οτι ο καλυτερος τροπος για λαμπερη επιδερμιδα ειναι το καλο σεξ (αποδεδειγμενο οσο και να μην αρεσει σε καποιες)  υπαρχουν απειρες ερευνες για το ποσο καλο κανει το σεξ στη ζωη μας και στην ψυχολογια μας και στην επιδερμιδα και παντου και το πηγαινε πιο νωρις στον αντρουλη σου να περασεις καλα θα το ελεγα και στην αδελφη μου δεν ειπα σε καμια οτι δεν κανει σεξ και ειπα οτι βαριεμαι ολα αυτα με τις κρεμες και οτι τον αντρα μου δεν τον ενοχλει καθολου  εννοειται οτι  μετα απο τοσα χρονια με εχει δει και με αξυριστα ποδια και ξεμαλλιασμενη δεν το ηξερα οτι θα πρεπει να ειμαι ολη μερα με το ξυραφακι στο χερι και οτι θα πρεπει να κυκλοφορω ολη μερα στο σπιτι βαμμενη λες και παω σε φωτογραφηση...

ΥΓ1 Εχθες συνχηστικα τοσο πολυ που ειχα αποφασισει να μην ξανα μπω αλλα μετα σκεφτηκα οτι με πολλα απο τα κοριτσια μιλαμε γυρω στα 2 χρονια και εχουμε δημιουργησει μια ωραια σχεση και ειναι κριμα να την χαλασουμε επειδη καποιες δεν μπορουν να δεχτουν αλλη αποψη εκτος απο τη δικη τους

Υγ2 Εγω εννοειτε οτι θα συνεχισω να λεω αυτα που πιστευω και αν σε καποιες δεν αρεσει με αφηνει παγερα αδιαφορη στην τελικη υπαρχει και η αγνοηση χρηστη οποια δεν αντεχει αυτα που γραφω ας την πατησει να μην διαβαζει τα σχολια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλό θα είναι να διατηρούμε λίγη ψυχραιμία κ θετική ενέργεια... Γιατί κάθε κοπέλα που εκφράζει την απογοητευση της περιμένει στήριξη εδώ μέσα από τις άλλες.... Εγώ προσωπικά έχω λάβει στήριξη εδώ μέσα κ προσπαθώ να προσφέρω βοήθεια όσο μπορώ.... Ακόμη δεν έχω μάθει όλα τα κορίτσια άλλες λίγο περισσότερο άλλες λίγο λιγότερο... 

Κορίτσια εδώ είμαστε για να μάστε δυνατές!

Ψυχραιμια στα κορίτσια που είχαν την αντιπαράθεση χθες!Θετική ενέργεια βεβαίως συμφωνώ μαζι σου τόσο καιρό αυτό κάνουμε φυσικά κ θα στηριξει η μια την άλλη κ εμεις με τη σειρά μας θα μεταδώσουμε την εμπειρία μας ,τόσο τώρα στις κοπέλες που προσπαθουν όσο κ αργότερα με τα μωράκια τους.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εγω κοριτσι μου ειπα οτι ο καλυτερος τροπος για λαμπερη επιδερμιδα ειναι το καλο σεξ (αποδεδειγμενο οσο και να μην αρεσει σε καποιες)  υπαρχουν απειρες ερευνες για το ποσο καλο κανει το σεξ στη ζωη μας και στην ψυχολογια μας και στην επιδερμιδα και παντου και το πηγαινε πιο νωρις στον αντρουλη σου να περασεις καλα θα το ελεγα και στην αδελφη μου δεν ειπα σε καμια οτι δεν κανει σεξ και ειπα οτι βαριεμαι ολα αυτα με τις κρεμες και οτι τον αντρα μου δεν τον ενοχλει καθολου  εννοειται οτι  μετα απο τοσα χρονια με εχει δει και με αξυριστα ποδια και ξεμαλλιασμενη δεν το ηξερα οτι θα πρεπει να ειμαι ολη μερα με το ξυραφακι στο χερι και οτι θα πρεπει να κυκλοφορω ολη μερα στο σπιτι βαμμενη λες και παω σε φωτογραφηση...

ΥΓ1 Εχθες συνχηστικα τοσο πολυ που ειχα αποφασισει να μην ξανα μπω αλλα μετα σκεφτηκα οτι με πολλα απο τα κοριτσια μιλαμε γυρω στα 2 χρονια και εχουμε δημιουργησει μια ωραια σχεση και ειναι κριμα να την χαλασουμε επειδη καποιες δεν μπορουν να δεχτουν αλλη αποψη εκτος απο τη δικη τους

Υγ2 Εγω εννοειτε οτι θα συνεχισω να λεω αυτα που πιστευω και αν σε καποιες δεν αρεσει με αφηνει παγερα αδιαφορη στην τελικη υπαρχει και η αγνοηση χρηστη οποια δεν αντεχει αυτα που γραφω ας την πατησει να μην διαβαζει τα σχολια

Καταρχήν συμφωνώ ότι το σεξ είναι υγεία κ κάνει καλό κ στο σώμα κ  στην ψυχολογία! Τώρα για το δέρμα ειλικρινά δεν το ξέρω αλλά δεν το αμφισβητώ σε καμία περίπτωση. 

Αν κ δεν μπήκα στη χτεσινή κουβέντα κ τη διάβασα ως τρίτος, θα ήθελα να πω ότι πριν αρχίσει η παρεξήγηση τουλάχιστον δεν κατάλαβα ότι είπε κάποια ότι ΠΡΈΠΕΙ να κάνουμε το ένα ή το άλλο, ή ότι σημαίνει κάτι να μην κανουμε κουρες ομορφιάς! Μίλησαν καθαρά για τον εαυτό τους κ τι τους αρέσει. Κ γω τα βαριέμαι θανάσιμα, το να βάλω ενυδατική είναι άθλος, όμως δε σημαίνει ότι επειδή κάποια άλλη το κάνει κ το αναφέρει με μεμφεται ή με υποτιμά. Τουλάχιστον εγώ δεν ένιωσα κάτι τέτοιο από τα μνμ που διάβασα. 

Από εκεί κ πέρα κάπως ανέβηκαν οι τόνοι, αλλά συμβαίνουν κ αυτά... Η κάθε μία άλλωστε εδώ γράφει τη γνώμη της κ κάπως έτσι γίνεται κ ο διάλογος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως αυτός ο μήνας δεν ήταν καρπερος, είχαμε καμία κοπέλα που έμεινε έγκυος τελικά; 

Κορίτσια δεν είναι εύκολο να είσαι ψύχραιμος όταν θέλεις κάτι πολύ και πέφτεις όταν δεν έρχεται. Νομίζω φταίει λίγο και που στην εποχή μας η πληροφορία είναι εύκολα διαθέσιμη πχ οι γονείς μας αμφιβάλλω αν είχαν τεστ ωορρηξιας και ήξεραν όλα αυτά που αναλύουμε εδώ κάθε μέρα. Κάπου έχουμε μάθει να αποκτούμε γρήγορα αυτό που θέλουμε. Ίσως η αργοπορία στην επίτευξη εγκυμοσύνης στο μυαλό μεταφράζεται ως αποτυχία που δε θα έπρεπε να συμβαίνει. Και εγώ έχω απογοητευτεί αλλά κάθε σύλληψη είναι ένα μικρό θαύμα από το Θεό και πρέπει να προσπαθούμε να το βλέπουμε έτσι ώστε να έχουμε υπομονή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Πάντως αυτός ο μήνας δεν ήταν καρπερος, είχαμε καμία κοπέλα που έμεινε έγκυος τελικά; 

Κορίτσια δεν είναι εύκολο να είσαι ψύχραιμος όταν θέλεις κάτι πολύ και πέφτεις όταν δεν έρχεται. Νομίζω φταίει λίγο και που στην εποχή μας η πληροφορία είναι εύκολα διαθέσιμη πχ οι γονείς μας αμφιβάλλω αν είχαν τεστ ωορρηξιας και ήξεραν όλα αυτά που αναλύουμε εδώ κάθε μέρα. Κάπου έχουμε μάθει να αποκτούμε γρήγορα αυτό που θέλουμε. Ίσως η αργοπορία στην επίτευξη εγκυμοσύνης στο μυαλό μεταφράζεται ως αποτυχία που δε θα έπρεπε να συμβαίνει. Και εγώ έχω απογοητευτεί αλλά κάθε σύλληψη είναι ένα μικρό θαύμα από το Θεό και πρέπει να προσπαθούμε να το βλέπουμε έτσι ώστε να έχουμε υπομονή. 

έχεις απολυτο δικιο ολες μας νιωθουμε οτι αποτύχαμε καθε μηνα που αδιαθετουμε αλλα δεν πρεπει να το παιρνουμε ετσι! ακουμε ποσο ευκολα εχουν μεινει αλλες κοπελες εγκυες που πιστευουμε οτι μολις ξεκιναμε προσπαθειες θα τυχει κ σε μας και μετα απογοητευομαστε!!και αυτο που λες για τους γονεις μας ποια τεστ εδω οταν ειχα τη βιοχημικη ελεγα στη μαμα μου για τη χοριακη κ δεν ηξερε τι ειναι🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια μη σκατε πάντα υπάρχουν κακές στιγμες. Κ εμείς θυμάμαι είχαμε φάσεις που μπαίναμε σε διαπληκτισμους κυρίως γιατί κ η υπομονή μας στερευει εύκολα όταν περνάμε δύσκολα. Αλλά τώρα σιγά το θέμα για παρεξήγηση, η περιποίηση! Έχω είμαι σαν την @Hopemumtobe θαυμάζω πολύ τα κορίτσια που το κάνουν κ λέω αχ κ γω θέλω, ξεκινάω αλλά ο ενθουσιασμός κρατάει λίγο γιατί δεν είναι στη φύση μου! Χαχχαα φυσικά κ είναι άσχετο με οτιδήποτε άλλο όμως! Σαν να λέμε δλδ αν πηγαίνω γυμναστική (που εμένα μου αρέσει) επειδή κάνω κάτι άλλο χάνω χρόνο από το σεξ; πάντως με το καλό όταν έρθει το ευχάριστο δεν θα υπάρχει κ πολύς χρόνος οπότε βάλετε ενυδατικες τώρα χαχαχχα

Φίλη μου Hopemumtobe στο γιατρό μας θα πας; 

Καλησπέρα φίλη μου Tokyo, εκτος απ΄το οτι με βοηθησες απ' την αρχη και εχεις username την πολη που ειναι ο top προορισμος που θα ηθελα να επισκεφτω! 😍😍

Οσο για τον γιατρο σας τον καλο,  παρολο που του μιλησα και ηταν συμπαθεστατος και αυτος και η γραμματεας του, την εβδομαδα που πηγα Αθηνα και ηθελα να παω ελειπε απο ιατρειο και τελικα δεν τα καταφερα.. Παρολα αυτα πηγα σε δυο αλλους για μια πρωτη κουβεντα και ετσι ηρεμησα λιγο τουλαχιστον, ναι πρεπει να βιαστω για διαφορους λογους. Θα παρακολουθησω για καποιους μηνες ωορηξιας και εαν σε καποιιους μηνες δεν ερθει το θαυματακι μου, θα ξαναπαω Αθηνα και θα δω και τον δικο σας και θα προχωρησω σε εναλλακτικες. Και παλι χιλια ευχαριστω κοριτσι μου!! 🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η iriana είπε:

Χρησιμοποιείς τεστακια ωορρηξιας ή θα πηγαίνεις σε γιατρό για υπέρηχο??

Κοριτσι μου εγω θα πηγαινω στο γιατρο για υπερηχο αλλα ο λογος ειναι επειδη στους τελευταιους 3 μηνες που πηγα τους 2 δεν ειχα ωορηξια, οποτε ξερω οτι καποιους μηνες δεν κανω και επισης εχω και διαταραχες περιοδου (τωρα δεν ειχα 2 μηνες( και δεν ξερω ποτε ειναι οι γονιμες δυσκολευομαι αρκετα! Κι εγω και λιγα ωοθηλακια στον υπερηχους οποτε θελουμε και αυτο να δουμε λιγο πως παει.😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου εγω θα πηγαινω στο γιατρο για υπερηχο αλλα ο λογος ειναι επειδη στους τελευταιους 3 μηνες που πηγα τους 2 δεν ειχα ωορηξια, οποτε ξερω οτι καποιους μηνες δεν κανω και επισης εχω και διαταραχες περιοδου (τωρα δεν ειχα 2 μηνες( και δεν ξερω ποτε ειναι οι γονιμες δυσκολευομαι αρκετα! Κι εγω και λιγα ωοθηλακια στον υπερηχους οποτε θελουμε και αυτο να δουμε λιγο πως παει.😉 

Εαν οι κυκλοι εχουμ μεγαλη αποκλιση ειναι δυσκολο γενικα μονο με τεστ ωορηξιας, μακαρι να γινει ενα θαυμα να σταθεροποιηθει περιοδος αν και παλι δυστυχως κρατησε μονο 2 μερες...ηδη μου εχει τελειωσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εαν οι κυκλοι εχουμ μεγαλη αποκλιση ειναι δυσκολο γενικα μονο με τεστ ωορηξιας, μακαρι να γινει ενα θαυμα να σταθεροποιηθει περιοδος αν και παλι δυστυχως κρατησε μονο 2 μερες...ηδη μου εχει τελειωσει

Καλησπέρα κορίτσι μου, έχεις συζητήσει καθόλου για θεραπεία με κλομιφαίνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, έχεις συζητήσει καθόλου για θεραπεία με κλομιφαίνη?

Ναι κοριτσι μου το συζητησαμε, αλλα ειπαμε να αφησουμε αλλους λιγους μηνες, και το σκεφτομαι ηδη για επομενο διαστημα. Να πω την αληθεια επειδη γενικα εχω διαφορους λογους  που με πιεζει ο χρονος σκεφτομαι μηπως το κανω και πετυχω διδυμα που ειναι και ονειρο μου? χαχα Βλεπεις αν ανεβω στο ονειρο το παω στα ακρα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου 🧡❤️

Πώς είστε ;

Εννοείται πως ο γραπτός λόγος παρεξηγείται.... Κορίτσια ελάτε να βάλουμε όλες τα δυνατά μας για Οκτωβρίο!

Σκέφτομαι για ένα 2 ημερο τον Οκτώβρη πριν την εξωσωματική για χαλάρωση !

Τι λέτε ; Καλή ιδέα;

Μη σας πω κ δύο 2 ημέρα αν μπορούσα !

Λέω κάθε Κυριακή εκδρομή!

Πολύ καλή ιδέα, εμεις θα πάμε Βουδαπέστη 5 μερούλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου εγω θα πηγαινω στο γιατρο για υπερηχο αλλα ο λογος ειναι επειδη στους τελευταιους 3 μηνες που πηγα τους 2 δεν ειχα ωορηξια, οποτε ξερω οτι καποιους μηνες δεν κανω και επισης εχω και διαταραχες περιοδου (τωρα δεν ειχα 2 μηνες( και δεν ξερω ποτε ειναι οι γονιμες δυσκολευομαι αρκετα! Κι εγω και λιγα ωοθηλακια στον υπερηχους οποτε θελουμε και αυτο να δουμε λιγο πως παει.😉 

Κορίτσι έκανα και εγώ κάτι περίεργους και μεγάλους κύκλους σχετικα συχνά.. εμένα έφταιγε η προλακτίνη όταν ήταν υψηλή τελικά μου συνεβαινε.. ο γιατρός σου εσένα που το αποδίδει? Οι ορμονικές σου εξετάσεις πως είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εγω κοριτσι μου ειπα οτι ο καλυτερος τροπος για λαμπερη επιδερμιδα ειναι το καλο σεξ (αποδεδειγμενο οσο και να μην αρεσει σε καποιες)  υπαρχουν απειρες ερευνες για το ποσο καλο κανει το σεξ στη ζωη μας και στην ψυχολογια μας και στην επιδερμιδα και παντου και το πηγαινε πιο νωρις στον αντρουλη σου να περασεις καλα θα το ελεγα και στην αδελφη μου δεν ειπα σε καμια οτι δεν κανει σεξ και ειπα οτι βαριεμαι ολα αυτα με τις κρεμες και οτι τον αντρα μου δεν τον ενοχλει καθολου  εννοειται οτι  μετα απο τοσα χρονια με εχει δει και με αξυριστα ποδια και ξεμαλλιασμενη δεν το ηξερα οτι θα πρεπει να ειμαι ολη μερα με το ξυραφακι στο χερι και οτι θα πρεπει να κυκλοφορω ολη μερα στο σπιτι βαμμενη λες και παω σε φωτογραφηση...

ΥΓ1 Εχθες συνχηστικα τοσο πολυ που ειχα αποφασισει να μην ξανα μπω αλλα μετα σκεφτηκα οτι με πολλα απο τα κοριτσια μιλαμε γυρω στα 2 χρονια και εχουμε δημιουργησει μια ωραια σχεση και ειναι κριμα να την χαλασουμε επειδη καποιες δεν μπορουν να δεχτουν αλλη αποψη εκτος απο τη δικη τους

Υγ2 Εγω εννοειτε οτι θα συνεχισω να λεω αυτα που πιστευω και αν σε καποιες δεν αρεσει με αφηνει παγερα αδιαφορη στην τελικη υπαρχει και η αγνοηση χρηστη οποια δεν αντεχει αυτα που γραφω ας την πατησει να μην διαβαζει τα σχολια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Και εγώ συμφωνώ ότι το σεξ κάνει καλό ειδικά στην ψυχολογία μας και στις γυναίκες κ στους άντρες! Και εμένα ο άντρας μου με είδε και αξύριστη και χωρις μακιγιάζ και με χαλια μαλλιά και με αγαπά και με θέλει και έτσι! Εγω τον εαυτό μου τον περιποιούμαι γιατί μαρεσει και το έκανα και πολύ πριν γνωρίσω τον άντρα μου! Εγω δε σε παρεξήγησα γιατί έχω και φιλες που τα βαριούνται όλα αυτά, και αυτό είναι στον χαρακτήρα και στην προσωπικότητα της καθε κοπέλας! Οπως εμένα δε μαρεσει και βαριέμαι να βάφομαι απλά το κάνω επειδή πρέπει να το κανω για την δουλεια διαφορετικά κυκλοφορώ άβαφη και ούτε που με νοιάζει, έχει άλλες κοπέλες που ξυπνάνε και βάφονται κάνουν δουλειές στο σπίτι βαμμένες! Η καθε άποψη είναι σεβαστή! Εξάλλου εδώ είμαστε ολες για ένα σκοπο και είναι κρίμα να τσακωνόμαστε για βλακείες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσι έκανα και εγώ κάτι περίεργους και μεγάλους κύκλους σχετικα συχνά.. εμένα έφταιγε η προλακτίνη όταν ήταν υψηλή τελικά μου συνεβαινε.. ο γιατρός σου εσένα που το αποδίδει? Οι ορμονικές σου εξετάσεις πως είναι?

Οι ορμονικες εκτος της ΑΜΗ που ειναι αρκετα χαμηλη ειναι οκ. Βεβαια ειναι αυξημενη η TSH για προσπαθεια εγκυμοσυνης και ξεκινησα ρα Τ4. Ο γιατρος μου ειπε να δουμε μηπως φτιαξει με χαπι θυροειδη αλλα γενικα πιο πολυ πιστευει οτι οφειλεται σε εντονο στρες που περασα,... Μακαρι να φτιαξει πραγματικα αλλα για καποιο λογο δεν το βλεπω αμεσα..🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η iriana είπε:

Να σε ρωτήσω, όταν δεν έχεις ωορρηξία, δεν έχεις και περίοδο ή δεν είναι απαραίτητο αυτό?? Δηλαδή μπορεί να αδιαθετήσεις χωρίς να έγινε ωορρηξία;

Ειχα περιοδο αλλα τυπου 1-2 μερες η μετα απο  2 μηνες οποτε καταλαβαινα οτι κατι δεν παει καλα γενικα γιαυτο πηγα στο γιατρο. Μπορει παντως να σου ερθει 'περιοδος'' χωρις να ειχες ωορηξια. Ολες οι γυναικες ειναι φυσιολογικο καποιους μηνες ειδικα μετα απο καποια ηλικια να μην κανουν ωορηξια εμενα με ανησυχει επειδη εχω αυτη τη μεγαλη διαφορα στην περιοδο πιο πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Froufro με την κλομιφαινη αξιζει  λες να προσπαθησω και χωρις να κανω σπερματεγχυση η οχι?

Κορίτσι μου τι να σου πω...... επειδή είναι έτσι η περίοδος σου δεν ξέρω πώς θα λειτουργήσει κ αν σου προτείνει ο γιατρός σπερματέγχηση, ίσως να δουλέψει στον οργανισμό σου όπως πρέπει κ να προσπαθήσετε φυσικά. Όσο για τα διδυμάκια κ εμένα αυτό ήταν το όνειρο μου κ κάθε φορά με την κλομιφαίνη ελπίζω αλλά δεν έκατσε. Σου το εύχομαι ολόψυχα!!! 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Οι ορμονικες εκτος της ΑΜΗ που ειναι αρκετα χαμηλη ειναι οκ. Βεβαια ειναι αυξημενη η TSH για προσπαθεια εγκυμοσυνης και ξεκινησα ρα Τ4. Ο γιατρος μου ειπε να δουμε μηπως φτιαξει με χαπι θυροειδη αλλα γενικα πιο πολυ πιστευει οτι οφειλεται σε εντονο στρες που περασα,... Μακαρι να φτιαξει πραγματικα αλλα για καποιο λογο δεν το βλεπω αμεσα..🙏

Α ναι σωστά και για το θυρεοειδή λένε ότι δημιουργεί διαταραχές αλλά δόξα το θεό αυτός ρυθμίζεται.. καλά ΑΜΗ και εγώ έχω χαμηλή, αρκετά για την ηλικία μου αλλά καλά μου πήγε τελικά δεν σταθηκε εμπόδιο.. ο γιατρός μου είπε ότι αφού οι υπόλοιπες ορμονικές ήταν καλές δεν μας αγχωνει πολύ αυτή.. αν είναι οκ και η σαλπιγγογραφια και το σπερμοδιαγραμμα θα τα πάτε σιγουρα καλά.. ίσως σε βοηθήσει η κλομιφαινη που προτείνει ο γιατρός σου..θα τα φτιάξετε όλα.. όλα γίνονται ούτε εγώ το πίστευα ακριβώς πριν ένα χρονο αλλά ισχύει..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Α ναι σωστά και για το θυρεοειδή λένε ότι δημιουργεί διαταραχές αλλά δόξα το θεό αυτός ρυθμίζεται.. καλά ΑΜΗ και εγώ έχω χαμηλή, αρκετά για την ηλικία μου αλλά καλά μου πήγε τελικά δεν σταθηκε εμπόδιο.. ο γιατρός μου είπε ότι αφού οι υπόλοιπες ορμονικές ήταν καλές δεν μας αγχωνει πολύ αυτή.. αν είναι οκ και η σαλπιγγογραφια και το σπερμοδιαγραμμα θα τα πάτε σιγουρα καλά.. ίσως σε βοηθήσει η κλομιφαινη που προτείνει ο γιατρός σου..θα τα φτιάξετε όλα.. όλα γίνονται ούτε εγώ το πίστευα ακριβώς πριν ένα χρονο αλλά ισχύει..❤️

Πολυ χαιρομαι κοριτσι μου που τα καταφερες!!❤️εσυ με τι τροπο εμεινες εγκυος?  συγνωμη αλλα δνε το θυμαμαι. σε ευχαριστω μου δινεις κουραγιο, εχω περασει μεγαλη απογοητευση με αυτο το θεμα οχι λογω πολυ καιρου προσπαθειων αλλα λογω τεραστιας καθυστερησης στην εναρξη προσπαθειων λογω θεματων υγειας και πολλων αλλων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...