Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Δεν είναι απαραίτητο ότι θα σου έρθει περίοδος.. τα καφέ υγρά τους δικούς μου γιατρούς όπως έγραψα και πιο πάνω δεν τους ανησύχησαν καθόλου.. περίμενε να δεις μπορεί πάλι να σταματήσουν και αύριο θα κάνεις τη χοριακη σου και θα ξέρεις στα σίγουρα τι γινεται.. έχεις ενημερώσει το γιατρό σου?

Κοριτσια επειδή κι εγώ έχω αυτά τα καφέ υγρά αλλά δεν παίρνω κάποια αγωγή ούτε έχω κάνει σπερματεγχυση ή εξωσωματική. Απλώς περιμένω αύριο κανονικά και πρώτη φορά βλέπω τέτοια υγρά. Συνήθως είναι ροζ και μετα έχω κανονική ροή.

Λέτε να σημαίνουν κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η lilian90 είπε:

Κοριτσια επειδή κι εγώ έχω αυτά τα καφέ υγρά αλλά δεν παίρνω κάποια αγωγή ούτε έχω κάνει σπερματεγχυση ή εξωσωματική. Απλώς περιμένω αύριο κανονικά και πρώτη φορά βλέπω τέτοια υγρά. Συνήθως είναι ροζ και μετα έχω κανονική ροή.

Λέτε να σημαίνουν κάτι;

Δεν μπορεί να στο πει κάποιος αυτό.. θα πρέπει να περιμένεις να δεις αν θα εξελιχθεί σε περίοδο ή αν θα σταματήσουν.. σε μερικές περιπτώσεις που είναι κάποιες σταγόνες και σταματούν είναι σημάδι εμφύτευσης αλλά εννοείται δεν εμφανίζεται πάντα ούτε είναι κανένα στάνταρ σύμπτωμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilian90 είπε:

Κοριτσια επειδή κι εγώ έχω αυτά τα καφέ υγρά αλλά δεν παίρνω κάποια αγωγή ούτε έχω κάνει σπερματεγχυση ή εξωσωματική. Απλώς περιμένω αύριο κανονικά και πρώτη φορά βλέπω τέτοια υγρά. Συνήθως είναι ροζ και μετα έχω κανονική ροή.

Λέτε να σημαίνουν κάτι;

Αχ μακαρι κοριτσι μου να σημαινει κατιιιιι!!!!🙏🙏🙏🙏💖💖💖🤰

Το οτι τα βλεπεις πρωτη φορα ειναι πολυ καλο σημαδι!!!!! 😁😁😁😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Heart είπε:

Μου είπε ότι είναι καλό να την κάνω , γιατί κάπως σαν να ξύνει την περιοχή και γίνεται πιο γόνιμη...δεν το θυμάμαι καλά πάει καιρός που μου το είπε, απ' ότι θυμάμαι μου είχε πει 500€ ...μπορεί να μην θυμάμαι πολύ καλά βέβαια! Πάει καιρός που το συζητήσαμε..

Θα κάνω κ εγώ τις επόμενες μέρες υστεροσκόπηση γιατί ξεκινάω εξωσωματική  κ έτσι θα μου κάνει κ το scratching που λες. Στην ουσία βλεπουμε αν η μήτρα είναι οκ. Εμένα μου είπε ότι θα κοστίσει 800€.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, είναι περίεργο που μετά την επαφή θέλω να πάω τουαλέτα, όχι αμέσως περιμένω 20-30 λεπτά αλλά μετά πάω κανονικά. Διαβάζω κάποιες κοπέλες κοιμούνται και πάνε το πρωί. Είναι λάθος μου; ντρέπομαι να ρωτήσω τον γυναικολόγο τέτοια λεπτομέρεια να είμαι ειλικρινής. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Θα κάνω κ εγώ τις επόμενες μέρες υστεροσκόπηση γιατί ξεκινάω εξωσωματική  κ έτσι θα μου κάνει κ το scratching που λες. Στην ουσία βλεπουμε αν η μήτρα είναι οκ. Εμένα μου είπε ότι θα κοστίσει 800€.

@HeartΕμένα μου είπε και αυτό που σας είπε, αλλα και οτι υπάρχει περίπτωση να υπάρχει διάφραγμα για παράδειγμα, το οποίο δεν φάνηκε σε άλλη εξέταση και οτι πάνε να το βάλουν στο πρωτόκολλο με τις εξετάσεις για την υπογονιμότητα.. με λίγα λόγια λες να κάνω και αυτο μήπως βρώ το πρόβλημα.. καμία φορά λέω δεν ξέρω τι είναι καλύτερο, να υπάρχει πρόβλημα και να το λύσεις ή να είναι ανεξήγητη η υπογονιμότητα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, είναι περίεργο που μετά την επαφή θέλω να πάω τουαλέτα, όχι αμέσως περιμένω 20-30 λεπτά αλλά μετά πάω κανονικά. Διαβάζω κάποιες κοπέλες κοιμούνται και πάνε το πρωί. Είναι λάθος μου; ντρέπομαι να ρωτήσω τον γυναικολόγο τέτοια λεπτομέρεια να είμαι ειλικρινής. 

Καλο είναι να μην πας, αλλα και σε μισή ώρα τα σπερματοζωάρια παίρνουν το δρόμο τους.. Πριν έρθεις σε επαφή,λιγο πριν.. πάνε τουαλέτα και έπειτα δεν θα θέλεις να ξανά πας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μετά από λίγη ώρα από τα καφε που είχα το μεσημέρι είχα έντονη ροή από αίμα....οπότε ήρθε η περίοδος κανονικά νωρίτερα μεν αλλά με πολύ αίμα από την πρώτη ώρα βέβαια...μίλησα με τον γιατρό μου και στεναχωρήθηκε πολύ η αλήθεια είναι Και μου είπε να σταματήσω και την προγεστερόνη φυσικά...

Του είπα ότι ίσως αφήσουμε αυτόν τον  κύκλο να προσπαθήσουμε και μόνοι μας και ίσως πάνε τον  επόμενο κύκλο πάλι για σπερματεγχυση....μου είπε φυσικά ότι θα ξαναδοκιμάσουμε αλλά να προσπαθήσουμε και μόνοι μας εννοείται...

Είμαι στεναχωρημένη αλλά προσπαθώ μα μην το βάλω κάτω...αύριο θα είμαι καλύτερα πιστεύω...

Είχα ελπίδες μέσα στο μυαλό μου πολλές και είχα και διάφορα σημαδια που για ακόμη φορά ήταν της περιόδου παιχνιδάκια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου μετά από λίγη ώρα από τα καφε που είχα το μεσημέρι είχα έντονη ροή από αίμα....οπότε ήρθε η περίοδος κανονικά νωρίτερα μεν αλλά με πολύ αίμα από την πρώτη ώρα βέβαια...μίλησα με τον γιατρό μου και στεναχωρήθηκε πολύ η αλήθεια είναι Και μου είπε να σταματήσω και την προγεστερόνη φυσικά...

Του είπα ότι ίσως αφήσουμε αυτόν τον  κύκλο να προσπαθήσουμε και μόνοι μας και ίσως πάνε τον  επόμενο κύκλο πάλι για σπερματεγχυση....μου είπε φυσικά ότι θα ξαναδοκιμάσουμε αλλά να προσπαθήσουμε και μόνοι μας εννοείται...

Είμαι στεναχωρημένη αλλά προσπαθώ μα μην το βάλω κάτω...αύριο θα είμαι καλύτερα πιστεύω...

Είχα ελπίδες μέσα στο μυαλό μου πολλές και είχα και διάφορα σημαδια που για ακόμη φορά ήταν της περιόδου παιχνιδάκια....

Λυπαμαι πολύ κορίτσι μου!

Σε καταλαβαίνουμε όλες απόλυτα κι ότι κι αν νιώθεις είναι φυσιολογικό.

Αλλά σκέψου θετικά, προσπάθησε να βάλεις κάποιους στόχους άσχετους για την εβδομάδα (ότι σε ευχαριστεί) για να ξεχαστεί το μυαλό, συζητήστε το και με τον σύντροφό σου αν θα νιώσετε καλύτερα να αφήσετε έναν κύκλο κάντε το να πάρετε μια ανάσα.

Τίποτα δεν τελείωσε να το θυμάσαι! 

Δεν το βάζουμε κάτω, θα έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλο είναι να μην πας, αλλα και σε μισή ώρα τα σπερματοζωάρια παίρνουν το δρόμο τους.. Πριν έρθεις σε επαφή,λιγο πριν.. πάνε τουαλέτα και έπειτα δεν θα θέλεις να ξανά πας

Ευχαριστώ πολύ θα το εφαρμόσω, θα γελάσετε αλλά μάλλον φταίει το καρπούζι που φάγαμε το μεσημέρι με τον σύζυγό.. 😂😂😂 Ε δεν το συνδύασα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου μετά από λίγη ώρα από τα καφε που είχα το μεσημέρι είχα έντονη ροή από αίμα....οπότε ήρθε η περίοδος κανονικά νωρίτερα μεν αλλά με πολύ αίμα από την πρώτη ώρα βέβαια...μίλησα με τον γιατρό μου και στεναχωρήθηκε πολύ η αλήθεια είναι Και μου είπε να σταματήσω και την προγεστερόνη φυσικά...

Του είπα ότι ίσως αφήσουμε αυτόν τον  κύκλο να προσπαθήσουμε και μόνοι μας και ίσως πάνε τον  επόμενο κύκλο πάλι για σπερματεγχυση....μου είπε φυσικά ότι θα ξαναδοκιμάσουμε αλλά να προσπαθήσουμε και μόνοι μας εννοείται...

Είμαι στεναχωρημένη αλλά προσπαθώ μα μην το βάλω κάτω...αύριο θα είμαι καλύτερα πιστεύω...

Είχα ελπίδες μέσα στο μυαλό μου πολλές και είχα και διάφορα σημαδια που για ακόμη φορά ήταν της περιόδου παιχνιδάκια....

Κρίμα βρε κορίτσι μου…στεναχωριεμαι κ εγω καταλαβαίνω την απογοήτευση σου! Κλάψε αν θες ομως αύριο είναι μια καινούργια μέρα να παρεις βαθιές ανάσες και να είσαι θετική για τον επόμενο κύκλο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια @Heart και @lavie παρακολουθώ τις προσπάθειές σας και ειλικρινά ελπίζω και εύχομαι να τα καταφέρετε, παίρνουμε όλες ελπίδα όταν κάποια κοπέλα τα καταφέρνει. Μακάρι να μπορούσα να συνεισφέρω με γνώση στον αγώνα σας αλλά δεν έχω κάνει ακόμα κάποια άλλη μέθοδο πέραν του φυσικού τρόπου σύλληψης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου μετά από λίγη ώρα από τα καφε που είχα το μεσημέρι είχα έντονη ροή από αίμα....οπότε ήρθε η περίοδος κανονικά νωρίτερα μεν αλλά με πολύ αίμα από την πρώτη ώρα βέβαια...μίλησα με τον γιατρό μου και στεναχωρήθηκε πολύ η αλήθεια είναι Και μου είπε να σταματήσω και την προγεστερόνη φυσικά...

Του είπα ότι ίσως αφήσουμε αυτόν τον  κύκλο να προσπαθήσουμε και μόνοι μας και ίσως πάνε τον  επόμενο κύκλο πάλι για σπερματεγχυση....μου είπε φυσικά ότι θα ξαναδοκιμάσουμε αλλά να προσπαθήσουμε και μόνοι μας εννοείται...

Είμαι στεναχωρημένη αλλά προσπαθώ μα μην το βάλω κάτω...αύριο θα είμαι καλύτερα πιστεύω...

Είχα ελπίδες μέσα στο μυαλό μου πολλές και είχα και διάφορα σημαδια που για ακόμη φορά ήταν της περιόδου παιχνιδάκια....

Αχ όχι ρε κοριτσι!! Λυπάμαι τόσο πολύ.. καταλαβαίνω πως νιωθεις αλλά πάρε λίγο το χρόνο σου να ηρεμησεις και εννοείται ότι δεν θα το βάλετε κάτω.. αφού το θέλετε τόσο πολύ θα έρθει σίγουρα το μωράκι αλλά μερικές φορές πρέπει κάποιοι άνθρωποι να προσπαθούμε λίγο παραπάνω...💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου μετά από λίγη ώρα από τα καφε που είχα το μεσημέρι είχα έντονη ροή από αίμα....οπότε ήρθε η περίοδος κανονικά νωρίτερα μεν αλλά με πολύ αίμα από την πρώτη ώρα βέβαια...μίλησα με τον γιατρό μου και στεναχωρήθηκε πολύ η αλήθεια είναι Και μου είπε να σταματήσω και την προγεστερόνη φυσικά...

Του είπα ότι ίσως αφήσουμε αυτόν τον  κύκλο να προσπαθήσουμε και μόνοι μας και ίσως πάνε τον  επόμενο κύκλο πάλι για σπερματεγχυση....μου είπε φυσικά ότι θα ξαναδοκιμάσουμε αλλά να προσπαθήσουμε και μόνοι μας εννοείται...

Είμαι στεναχωρημένη αλλά προσπαθώ μα μην το βάλω κάτω...αύριο θα είμαι καλύτερα πιστεύω...

Είχα ελπίδες μέσα στο μυαλό μου πολλές και είχα και διάφορα σημαδια που για ακόμη φορά ήταν της περιόδου παιχνιδάκια....

Κοριτσι μου λυπαμαι παααρα πολυ.. κι εμεις προσπαθουμε τοσο καιρο κ την αλλη βδομαδα ξεκιναμε εξετασεις υπογονιμοτητας. Πολλη στεναχωρια κι απογοητευση αλλα δε το βαζουμε κατω.

Να εκδηλωσεις τη στεναχωρια σου κ μην την κρατας γτ μας κανει κακο να πνιγουμε τα συναισθηματα μας.

Παρε δυναμη απ τον αντρα σου! Ο ενας να στηριζει τον αλλο γτ τα χαρμοσυνα νεα ειναι μπροστα!!!

Θα ερθει το θαυματακι σας!!! Να εισαι σισιοδοξη!!! 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Θα κάνω κ εγώ τις επόμενες μέρες υστεροσκόπηση γιατί ξεκινάω εξωσωματική  κ έτσι θα μου κάνει κ το scratching που λες. Στην ουσία βλεπουμε αν η μήτρα είναι οκ. Εμένα μου είπε ότι θα κοστίσει 800€.

Μπορεί να θυμάμαι λάθος την τιμή...Εκεινη την ημέρα είχα ακούσει πολλές τιμές για διάφορα πράγματα ,επομένως δεν θυμάμαι καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια @Heart και @lavie παρακολουθώ τις προσπάθειές σας και ειλικρινά ελπίζω και εύχομαι να τα καταφέρετε, παίρνουμε όλες ελπίδα όταν κάποια κοπέλα τα καταφέρνει. Μακάρι να μπορούσα να συνεισφέρω με γνώση στον αγώνα σας αλλά δεν έχω κάνει ακόμα κάποια άλλη μέθοδο πέραν του φυσικού τρόπου σύλληψης. 

Σ Ευχαριστω μόνο και μόνο για το μνμ!!όλα να έρθουν όπως επιθυμείς κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι πολύ χάλια!! 39,1 έφτασε ο πυρετός...δεν γινόταν να μην πιω κι άλλο ντεπον..να σας πω καλύτερα που έδειξε αρνητικό το τεστ εγκυμοσύνης , είμαι πολύ χάλια... Φοβάμαι ότι θα επηρεαζόταν το έμβρυο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια είμαι πολύ χάλια!! 39,1 έφτασε ο πυρετός...δεν γινόταν να μην πιω κι άλλο ντεπον..να σας πω καλύτερα που έδειξε αρνητικό το τεστ εγκυμοσύνης , είμαι πολύ χάλια... Φοβάμαι ότι θα επηρεαζόταν το έμβρυο....

Είμαι πλήρως εμβολιασμενη , αν έχω κοβιντ κι έφτασα 39,1 τι να πω ρε κορίτσια;;; Πάντως σέρνομαι , πονοκέφαλος φοβερός...κορίτσια μου ξέρω η απογοήτευση του αρνητικού τεστ εγκυμοσύνης προκαλεί μεγάλη θλίψη αλλά η υγεία προέχει για όλες μας!! Να είμαστε υγιείς και ευτυχισμένοι με τις οικογένειές μας και τίποτα άλλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου μετά από λίγη ώρα από τα καφε που είχα το μεσημέρι είχα έντονη ροή από αίμα....οπότε ήρθε η περίοδος κανονικά νωρίτερα μεν αλλά με πολύ αίμα από την πρώτη ώρα βέβαια...μίλησα με τον γιατρό μου και στεναχωρήθηκε πολύ η αλήθεια είναι Και μου είπε να σταματήσω και την προγεστερόνη φυσικά...

Του είπα ότι ίσως αφήσουμε αυτόν τον  κύκλο να προσπαθήσουμε και μόνοι μας και ίσως πάνε τον  επόμενο κύκλο πάλι για σπερματεγχυση....μου είπε φυσικά ότι θα ξαναδοκιμάσουμε αλλά να προσπαθήσουμε και μόνοι μας εννοείται...

Είμαι στεναχωρημένη αλλά προσπαθώ μα μην το βάλω κάτω...αύριο θα είμαι καλύτερα πιστεύω...

Είχα ελπίδες μέσα στο μυαλό μου πολλές και είχα και διάφορα σημαδια που για ακόμη φορά ήταν της περιόδου παιχνιδάκια....

Τώρα αυτό πώς εξηγείται; Αφού στον υπέρηχο την Δευτέρα το είχατε δει το ωάριο; Έχω τρελαθεί με τους γιατρούς , κάποια πράγματα δεν έχουν λογική!! Δεν το λέω για να σε τσιγκλισω απλά αναρωτιέμαι τι γίνεται .. κι εμείς αυτό είπαμε ένας κύκλος μόνοι και ύστερα εξωσωματική μάλλον , έχει περάσει αρκετός χρόνος για εμάς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου μετά από λίγη ώρα από τα καφε που είχα το μεσημέρι είχα έντονη ροή από αίμα....οπότε ήρθε η περίοδος κανονικά νωρίτερα μεν αλλά με πολύ αίμα από την πρώτη ώρα βέβαια...μίλησα με τον γιατρό μου και στεναχωρήθηκε πολύ η αλήθεια είναι Και μου είπε να σταματήσω και την προγεστερόνη φυσικά...

Του είπα ότι ίσως αφήσουμε αυτόν τον  κύκλο να προσπαθήσουμε και μόνοι μας και ίσως πάνε τον  επόμενο κύκλο πάλι για σπερματεγχυση....μου είπε φυσικά ότι θα ξαναδοκιμάσουμε αλλά να προσπαθήσουμε και μόνοι μας εννοείται...

Είμαι στεναχωρημένη αλλά προσπαθώ μα μην το βάλω κάτω...αύριο θα είμαι καλύτερα πιστεύω...

Είχα ελπίδες μέσα στο μυαλό μου πολλές και είχα και διάφορα σημαδια που για ακόμη φορά ήταν της περιόδου παιχνιδάκια....

Λυπάμαι πολύ και στεναχωρεθηκα.. βασικά όλες μας κάνουμε τον αγώνα μας.. Εγω καθε μήνα έκλαιγα και φτου και απο την αρχή (δεν εχω κανει σπερματεγχυση, θεραπεία με κλομιφαινη προς το παρον),τα τεστ εγκυμοσύνης τα μισώ πλέον, κάθε μήνα κατά φαντασιαν εγκυος,  μην απογοητεύεσαι ξέρω είναι δύσκολο, σε καταλαβαίνουμε απόλυτα και στα λεω γιατι δεν είσαι η μόνη (όπως νόμιζα εγώ) επίσης χωρίς να θέλω να επηρέασω την επιλογή σου για σπερματεγχυση, ο γιατρός εμένα μου είπε οτι δεν μου το συστήνει σαν μέθοδο  γιατί οι πιθανότητες είναι 20% σε αντίθεση με την εξωσωματική που είναι 50%.. 

Χαλάρωσε και ολα θα γίνουν εύχομαι το συντομότερο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Είμαι πλήρως εμβολιασμενη , αν έχω κοβιντ κι έφτασα 39,1 τι να πω ρε κορίτσια;;; Πάντως σέρνομαι , πονοκέφαλος φοβερός...κορίτσια μου ξέρω η απογοήτευση του αρνητικού τεστ εγκυμοσύνης προκαλεί μεγάλη θλίψη αλλά η υγεία προέχει για όλες μας!! Να είμαστε υγιείς και ευτυχισμένοι με τις οικογένειές μας και τίποτα άλλο!!

Μήπως είναι κάποια ίωση; όχι απαραίτητα COVID-19. Να δείτε κάποιον παθολόγο καλύτερα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Μήπως είναι κάποια ίωση; όχι απαραίτητα COVID-19. Να δείτε κάποιον παθολόγο καλύτερα; 

Αύριο θα δω πως θα είμαι και ανάλογα θα πράξω...Απ' το φαρμακείο μου είπαν να κάνω πάλι τη Τρίτη τεστ κοβιντ..Σκέφτομαι μήπως πάω τη Τρίτη να κάνω ραπίντ αν είναι πάλι αρνητικό να πάω παθολόγο...συγνώμη βρε κορίτσια σας πρήζω ...άλλο θέμα έχουμε εδώ ...να μιλάμε για τις εμπειρίες μας στο θέμα της γονιμοτητας όχι για τις ιώσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Είμαι πλήρως εμβολιασμενη , αν έχω κοβιντ κι έφτασα 39,1 τι να πω ρε κορίτσια;;; Πάντως σέρνομαι , πονοκέφαλος φοβερός...κορίτσια μου ξέρω η απογοήτευση του αρνητικού τεστ εγκυμοσύνης προκαλεί μεγάλη θλίψη αλλά η υγεία προέχει για όλες μας!! Να είμαστε υγιείς και ευτυχισμένοι με τις οικογένειές μας και τίποτα άλλο!!

Αχ βρε κορίτσι μου, τι ταλαιπωρία... Εισαι και πληρως εμβολιασμενη; Νομιζα δεν θα εισαι...Βεβαια αφου εισαι στην εκαπιδευση μπορει ευκολα να κολλησες καποια αλλη ιωση. Περαστικα σου, ελπιζω αυριο να ξυπνησεις καλυτερα! 💪 Σε καθε περιπτωση θα σου ελεγα να εφαρμοσεις το χρυσο κανονα- καλο φαγητο+ πολλα νερα-καλος υπνος-ξεκουραση, βοηθαει σε ολες τις ιωσεις! Περαστικα σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η iriana είπε:

Και το θέμα είναι ότι δεν είπα και στον άντρα μου ότι έκανα τεστ και βγήκε αρνητικό για να μην τον στεναχωρήσω κι ο καημένος δεν ήξερε γτ είμαι κακοδιαθετη! 

Ρε γμτ γεμισες ελπιδες με το χθεσινο τεστ π βγηκε θετικο οποτε σμρ ηταν διπλη η απογοητευση.. 😔

Κριμα μωρε π περασατε την κυριακη σας ετσι. Αλλακι εγω τα ιδια εκανα. Στο Μυρτο ημασταν τον Αυγουστο και δε μπορουσα να σταματησω να κλαιω.. ο αντρας μου δεν μ εχει ξαναδει ετσι κ μονο απ το κλαμα λεει ειναι εγκυος, δε γινεται με τοσο κλαμα...

Δειγματα γ περιοδο εχεις κοριτσι μου ή μηπως το σημερινο τεστ επεσε εξω;;;😉😍💌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η iriana είπε:

Κάπου έχω διαβάσει ότι δεν έχει νόημα πέραν του μισάωρου να περιμένεις ξαπλωμένη.. μέσα σ ένα μισάωρο έχουν κάνει τη δουλειά τους κι ότι είναι να μείνει, μένει... Εγώ πάντως θέλω να κανω μπάνιο πριν πέσω για ύπνο 🙄

 

Πάντως ένα ελαφρύ πλύσιμο το κάνω γιατί η αλήθεια είναι πως δε θέλω να πάθω καμία ουρωλοιμωξη μέσα σε όλα όσα έχω στο κεφάλι μου... μια φορά δεν πλυθηκα και το πρωί η μυρωδιά του σώματος ήταν τόσο διαφορετική που σκέφτηκα αμέσως μην έπαθα τίποτα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...