Μετάβαση σε περιεχόμενο

πιθανή εγκυμοσύνη


Recommended Posts

κορίτσια μου...Μετά από 12 μέρες καθυστέρηση έκανα 2 τεστ..το self clear συγκεκριμένα..το έλα απόγευμα το άλλο πολύ πρωί...κι είναι ακριβώς έτσι !!αχνή γραμμουλα...αύριο το πρωί για να μην εχω άλλες αμφιβολίες..πάω για χοριακη! να χαρώ ή οχι; τι λέτε εσείς θα γίνω μανούλα ή όχι;; Υ.Γ: η φώτο Δεν είναι δική μου, απλά είναι ενδεικτική για να σας. δώσω να καταλάβετε πως βγήκαν τα τεστ που έκανα!!!image.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Xarouladimi είπε:

κορίτσια μου...Μετά από 12 μέρες καθυστέρηση έκανα 2 τεστ..το self clear συγκεκριμένα..το έλα απόγευμα το άλλο πολύ πρωί...κι είναι ακριβώς έτσι !!αχνή γραμμουλα...αύριο το πρωί για να μην εχω άλλες αμφιβολίες..πάω για χοριακη! να χαρώ ή οχι; τι λέτε εσείς θα γίνω μανούλα ή όχι;; Υ.Γ: η φώτο Δεν είναι δική μου, απλά είναι ενδεικτική για να σας. δώσω να καταλάβετε πως βγήκαν τα τεστ που έκανα!!!image.jpeg

Καλημέρα κοπέλα μου κ συγχαρητήρια!! Θετικοτατο είναι!! Βουρ για χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την έκανα ηδηηη....κι είμαι εγκυοόςςςς!!!!σαν ψέμα μου φαίνεται...!!!! 

η χοριάκη είναι στο 127..είναι πολύ νωρίς..Αλλά μεγαλώνει ένα πλασματάκι μέσα μουυυυ😍😍😍🥵🥵🥵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέραααα!!! Στις 26/6 είχα ΤΕΡ με σταθερό κύκλο 31 ημερών...στις 27/7 περίμενα να αδιαθετησα αλλά δεν...Στις 3 ημέρες καθυστέρησης έκανα τέστ εγκυμοσύνης στο σπίτι και βγήκε θετικότατο κατευθείαν (το έκανα απόγευμα).Στις 2/8 έκανα β-χοριακη και βγήκε 99.4 (χαμηλή θεωρώ) στις 4/8 επανέλαβαν πάλι την β-χοριακη και βγήκε 103.6 ( ούτε καν διπλασιάστηκε)...υπάρχουν άλλες κοπέλες με τόσο χαμηλές χοριακες που να πήγαν ολα καλά;(ο γιατρός δεν μου ζήτησε β-χοριακη από μόνη μου πήγα και έκανα,το μόνο που μου ζήτησε είναι να πάω να με δει στις 13/8 που θα κοντεύω 7 εβδομάδων)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο χαίρομαι!!!!! 😍 Συγχαρητήρια!!!! 😁 Με το καλό να πάνε όλα καλά και σε λίγους μήνες να το έχεις στην αγκαλίτσα σου!!!

Και στα δικά μας!! Να παίρνουμε σειρά σιγά-σιγά!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/8/2021 at 11:31 ΠΜ, ο/η Xarouladimi είπε:

την έκανα ηδηηη....κι είμαι εγκυοόςςςς!!!!σαν ψέμα μου φαίνεται...!!!! 

η χοριάκη είναι στο 127..είναι πολύ νωρίς..Αλλά μεγαλώνει ένα πλασματάκι μέσα μουυυυ😍😍😍🥵🥵🥵

Τέλεια!!! Με το καλό Χαρούλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια!!!εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου από καρδιάς τα καλύτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρτεμις...είναι λογικό να έχεις χαμηλή γονιδοτροπινη...είσαι σε πρώιμο στάδιο ακόμα!εγώ είμαι 4 εβδομάδων κι η τιμή της είναι 124,7..μην ανησυχείς δεν Υπάρχει λόγος 😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenb79 ... Σου εύχομαι μέσα απ τη καρδιά μου..σε 9 μήνες από τώρα.. να το κρατάς στην αγκαλιά σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/8/2021 at 3:46 ΜΜ, ο/η Xarouladimi είπε:

Elenb79 ... Σου εύχομαι μέσα απ τη καρδιά μου..σε 9 μήνες από τώρα.. να το κρατάς στην αγκαλιά σου.....

Σ' ευχαριστώ πολύ φίλη μου...από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί...εύχομαι σε όλα τα κορίτσια να πάνε όλα κατ' ευχήν...@!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είμαστε όλες δυνατές κοριτσαρες μου μην το βάζετε κάτω ο επιμένων νικά λένε προσπαθήστε όσο μπορείτε και με ένα ζουζουνακι όλες στην αγκαλιά σας σας φιλώ γλυκά όλες δίνουμε η μία δυναμη στη. άλλη μέσα εδώ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 11/8/2021 at 3:46 ΜΜ, ο/η Xarouladimi είπε:

Elenb79 ... Σου εύχομαι μέσα απ τη καρδιά μου..σε 9 μήνες από τώρα.. να το κρατάς στην αγκαλιά σου.....

Τελικά δεν ήταν εγκυμοσύνη. Οι χοριακές και το τεστ το είπαν από την αρχή. Δεν πειράζει. Θα ξαναπροσπαθήσω με τα άλλα 4 έμβρυα που έχω καταψύξει και ότι γίνει. Αν είμαι τυχερή καλώς...εξάλλου ο Θεούλης δεν δίνει σε όλους παιδιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Elenb79 είπε:

Τελικά δεν ήταν εγκυμοσύνη. Οι χοριακές και το τεστ το είπαν από την αρχή. Δεν πειράζει. Θα ξαναπροσπαθήσω με τα άλλα 4 έμβρυα που έχω καταψύξει και ότι γίνει. Αν είμαι τυχερή καλώς...εξάλλου ο Θεούλης δεν δίνει σε όλους παιδιά.

Κρίμα κορίτσι μου.... μην το βάζεις κάτω όμως, αφού υπάρχουν άλλα 4 έχεις ακόμα ελπίδες. Σου εύχομαι πολύ καλή επιτυχία την επόμενη φορά!!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κρίμα κορίτσι μου.... μην το βάζεις κάτω όμως, αφού υπάρχουν άλλα 4 έχεις ακόμα ελπίδες. Σου εύχομαι πολύ καλή επιτυχία την επόμενη φορά!!!! ❤

Σ' ευχαριστώ φίλη μου...@!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...