Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Αυγούστου το μελτεμι θα μας πάρει απ το χέρι το φεγγάρι θα γεμίσει η κοιλίτσα θα ανθίσει


Lacostaki

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Η αλήθεια είναι πως δεν μπορώ να πω πως έχω τέτοιο θέμα να τον πίσω να κάνουμε χαδάκια..... όμως μου έχει τύχει επειδή ήταν εκείνες οι μέρες κ τον είχα ενημερώσει, αγχώθηκε επειδή το θέλαμε πάρα πολύ κ βρεθήκαμε κ εμείς σε παρόμοια κατάσταση! Αυτό που έκανα από εκεί κ πέρα ήταν να μην του ξαναπώ για τις μέρες μου.... Η λύση είναι να βάλετε την θηλυκότητα σας σε δράση 😊 χωρίς να ξέρει, χωρίς να το περιμένει, χωρίς να πηγαίνει το μυαλό του γιατί έχετε τέτοια διάθεση..... Ειδικά όσες δεν έχετε αλλά παιδάκια κ είναι το πεδίο ελεύθερο στο σπίτι, φτιάξτε το κατάλληλο περιβάλλον μαγειρέψτε κανένα θαλασσινό κ ότι άλλο μπορεί να ισχύει πως ανεβάζει την διάθεση κ αποπλανήστε τους 😁😁😁 κ πιστεύω το μυστικό είναι να υιοθετήσετε αυτή τη συμπεριφορά όλον τον μήνα κ όχι μόνο εκείνες τις μέρες γιατί αμέσως θα πηγαίνει το μυαλό τους....

Έγινα αρκετά περιγραφική αλλά ο στόχος είναι ιερός!!!!! Στον αγώνα κορίτσια! 😂

Τα λες πάρα πολυ καλα, κιε γω αυτο σκεφτομαι οτι πρεπει να ειμαι ολο το μηνα κλπ. Αλλα ο συγκεκριμενος αν τη  μερα αυτη της ωωρηξιας πχ ειναι κουραμσενος απο δουλεια ουτε η Belucci δεν το ξεσηκωνει χαχαχαχαχα Κι ετσι αναγκαζομαι να αποκλαυφθω χαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Η αλήθεια είναι πως δεν μπορώ να πω πως έχω τέτοιο θέμα να τον πίσω να κάνουμε χαδάκια..... όμως μου έχει τύχει επειδή ήταν εκείνες οι μέρες κ τον είχα ενημερώσει, αγχώθηκε επειδή το θέλαμε πάρα πολύ κ βρεθήκαμε κ εμείς σε παρόμοια κατάσταση! Αυτό που έκανα από εκεί κ πέρα ήταν να μην του ξαναπώ για τις μέρες μου.... Η λύση είναι να βάλετε την θηλυκότητα σας σε δράση 😊 χωρίς να ξέρει, χωρίς να το περιμένει, χωρίς να πηγαίνει το μυαλό του γιατί έχετε τέτοια διάθεση..... Ειδικά όσες δεν έχετε αλλά παιδάκια κ είναι το πεδίο ελεύθερο στο σπίτι, φτιάξτε το κατάλληλο περιβάλλον μαγειρέψτε κανένα θαλασσινό κ ότι άλλο μπορεί να ισχύει πως ανεβάζει την διάθεση κ αποπλανήστε τους 😁😁😁 κ πιστεύω το μυστικό είναι να υιοθετήσετε αυτή τη συμπεριφορά όλον τον μήνα κ όχι μόνο εκείνες τις μέρες γιατί αμέσως θα πηγαίνει το μυαλό τους....

Έγινα αρκετά περιγραφική αλλά ο στόχος είναι ιερός!!!!! Στον αγώνα κορίτσια! 😂

Εισαι θεα!!!!

Κι εγω παντως αυτο εφαρμοσα. Το θελει τοσο πολυ ο αντρας μου που αγχωνεται κι οταν μια μερα του ειπα "ελα μωρο μου ειναι κ καλη μερα σμρ".... Παει .. το χασαμε το τρενο.. αγχωθηκε κ δε λειτουργουσε.. Αν τους πεις "σε χρησιμοποιω" για να με γονιμοποιησεις, νομιζουν οτι τους χρησιμοποιουμε κ δεν τους γουσταρουμε ερωτικα... Απλα εμεις τα κανουμε κ τα δυο!!!!! 🤣🤣🤣 Κυριε κ σε θελουμε ερωτικα αλλα θελουμε να αναπαραγουμε το dna σου!! Αν δεν ειναι αυτο τιμητικο, τοτε τι ειναι;;; 😉🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εισαι θεα!!!!

Κι εγω παντως αυτο εφαρμοσα. Το θελει τοσο πολυ ο αντρας μου που αγχωνεται κι οταν μια μερα του ειπα "ελα μωρο μου ειναι κ καλη μερα σμρ".... Παει .. το χασαμε το τρενο.. αγχωθηκε κ δε λειτουργουσε.. Αν τους πεις "σε χρησιμοποιω" για να με γονιμοποιησεις, νομιζουν οτι τους χρησιμοποιουμε κ δεν τους γουσταρουμε ερωτικα... Απλα εμεις τα κανουμε κ τα δυο!!!!! 🤣🤣🤣 Κυριε κ σε θελουμε ερωτικα αλλα θελουμε να αναπαραγουμε το dna σου!! Αν δεν ειναι αυτο τιμητικο, τοτε τι ειναι;;; 😉🙄

Όπως τα λες!!!! Επίσης στους δύσκολους κάντε τους κ λίγο "νηστεία" λίγες μέρες πριν 😉 ανάλογα τις αντοχές τους..... Κ εκμεταλλευτήτε την αδυναμία του καθενός πάνω στο "θέμα"! Δεν μπορεί όλοι έχουν κάποια..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

εχω ακριβως το ιδιο προβλημα και μου εχουν σπασει τα νευρα πραγματικα. Δηλαδη περιμενα τοσα χρονια να το αποφασισει οτι θελει να κανει παιδια. Οκ, δικη μου αποφαση αυτο να περιμενω. Αλλα και τωρα που το αποφασισε δεν τυχαινει να εχει διαθεση εκεινες τις μερες γιατι οταν του λεω οτι ειναι οι μερες να προοσπαθησουμε πιεζεται και  λεει χρειαζεται αυθορμητισμος και χανουμε κυκλους! Εχει δικιο φυσικα αλλα οταν εισαι πανω απο 35 και εχεις και θεμα γονιμοτητας, πρεπει καπως να επικεντρωθεις σε συγκεκριμενες μερες. Και αν ο αλλος τυχαινει και δεν  εχει διαθεση εκεινες τις μερες τι πρεπει να κανεις? να περιμενεις 5 χρονια μεχρι να τυχει να εχει ορεξη τις μερες της ωορηξιας? Εξαλλη με εχει κανει πραγματικα, μας βλεπω στη συνταξιουχους να περιμενουμε ποτε θα μας ερθει η ορεξη αυθορμητα! Ειλικρινα δεν ξερω πως λυνεται αυτο.

Αυτό το θέμα το είχαμε κι εμείς μέχρι που τον καθησα κάτω και του έκανα μια συζήτηση.... Του είπα πες μου τι ακριβώς σε αγχώνει και μου λέει να μου λες ότι είναι οι καλές οι μέρες και δεν ξέρω αν θα πετύχουμε κάτι και λοιπόν;; του λέω... Δεν ξέραμε από την αρχή ότι οι πιθανότητες είναι εναντίον μας;;; χαλάρωσε και ότι είναι να έρθει θα έρθει... Και από τότε μπορώ να πω ότι έχει χαλαρώσει πολύ... Βέβαια δεν πιέζω καταστάσεις το αφήνω να βγει μόνο του και για να μην τα ρίχνω όλα στον άντρα μου να πω ότι υπάρχουν μήνες που έχω τόσο έντονους πόνους ωορρηξίας που δεν μπορώ εγώ να έρθω σε επαφη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Αυτό το θέμα το είχαμε κι εμείς μέχρι που τον καθησα κάτω και του έκανα μια συζήτηση.... Του είπα πες μου τι ακριβώς σε αγχώνει και μου λέει να μου λες ότι είναι οι καλές οι μέρες και δεν ξέρω αν θα πετύχουμε κάτι και λοιπόν;; του λέω... Δεν ξέραμε από την αρχή ότι οι πιθανότητες είναι εναντίον μας;;; χαλάρωσε και ότι είναι να έρθει θα έρθει... Και από τότε μπορώ να πω ότι έχει χαλαρώσει πολύ... Βέβαια δεν πιέζω καταστάσεις το αφήνω να βγει μόνο του και για να μην τα ρίχνω όλα στον άντρα μου να πω ότι υπάρχουν μήνες που έχω τόσο έντονους πόνους ωορρηξίας που δεν μπορώ εγώ να έρθω σε επαφη

Εγω στην ωωρηξια δεν καταλαβαινω τιποτα. Ο δικος μου αγχωνεται οχι μηπως δεν πετυχουμε αλλα  επειδη μπορει να μην εχει εκεινη τη μερα διαθεση και δεν μπορει να το κανει τυπου ''αγγαρεια'', μπορει να εχει πχ 2 μερες μετα. Επισης δεν μπορει οτι πχ πες οτι πετυχουμε τη μια μερα στις γονιμες, να του πω εγω να δοκιμασουμε και την επομενη γιατι παλι δεν θα βγει φυσικα αλλα λιγο πιεστικα. Τον καταλαβαινω, αλλα νομιζω οτι απτη στιγμη που καποιος πρεπει να βιαστει πρεπει να παει και λιγο στοχευμενα. Αλλιως πως θα ξερω ποσους μηνες προσπαθησα σιγουρα πριν κανω για εξωσωματικη κλπ.  Τωρα δοκιμασαμε μια φορα, δυστυχως μετα απο ωωρηξια γιατι εχω ασταθη περιοδο, ελπιζω να εγινε το θαυμα! Αν οχι παμε για επομενο μηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μπραβο εγω οσο και να προσπαθησα με αγνοησε απλα γιατι πιεζεται. Να δω ποσο υπομονη θα κανω γιατι πρεπει να βιαστω και λογω θεματος γονιμοτητας.

Δεν υπάρχει χειρότερο να σου κάνει, εμένα με έπιασαν τα κλάματα και σιγά σιγά για να με καθησυχάσει προχωρήσαμε, βήμα βήμα (μεταξύ μας είχα χάσει τις ελπίδες μου ότι θα έχει διάθεση). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εγω στην ωωρηξια δεν καταλαβαινω τιποτα. Ο δικος μου αγχωνεται οχι μηπως δεν πετυχουμε αλλα  επειδη μπορει να μην εχει εκεινη τη μερα διαθεση και δεν μπορει να το κανει τυπου ''αγγαρεια'', μπορει να εχει πχ 2 μερες μετα. Επισης δεν μπορει οτι πχ πες οτι πετυχουμε τη μια μερα στις γονιμες, να του πω εγω να δοκιμασουμε και την επομενη γιατι παλι δεν θα βγει φυσικα αλλα λιγο πιεστικα. Τον καταλαβαινω, αλλα νομιζω οτι απτη στιγμη που καποιος πρεπει να βιαστει πρεπει να παει και λιγο στοχευμενα. Αλλιως πως θα ξερω ποσους μηνες προσπαθησα σιγουρα πριν κανω για εξωσωματικη κλπ.  Τωρα δοκιμασαμε μια φορα, δυστυχως μετα απο ωωρηξια γιατι εχω ασταθη περιοδο, ελπιζω να εγινε το θαυμα! Αν οχι παμε για επομενο μηνα!

Αυτό αλήθεια δεν μπορώ να το καταλάβω.. Κι ο δικός μου τόσα χρόνια έκανε παράπονα ότι δεν κάνω το πρώτο βήμα και τώρα που το κάνω τον αγχωνω... Τελικά πουθενά δεν τους πιάνεις... Εγώ πλέον απλά ρωτάω... Έχεις κέφια σήμερα και συμπληρώνω... Αν δεν έχεις δεν πειράζει για να μην το παίρνει ως υποχρεωτικό και αγχώνεται.. Αλλά το κάνω και σε μέρες εκτός γονιμων για να μην το συνδειαζει μόνο με τις συγκεκριμένες μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Αυτό αλήθεια δεν μπορώ να το καταλάβω.. Κι ο δικός μου τόσα χρόνια έκανε παράπονα ότι δεν κάνω το πρώτο βήμα και τώρα που το κάνω τον αγχωνω... Τελικά πουθενά δεν τους πιάνεις... Εγώ πλέον απλά ρωτάω... Έχεις κέφια σήμερα και συμπληρώνω... Αν δεν έχεις δεν πειράζει για να μην το παίρνει ως υποχρεωτικό και αγχώνεται.. Αλλά το κάνω και σε μέρες εκτός γονιμων για να μην το συνδειαζει μόνο με τις συγκεκριμένες μερες

Νομίζω εκεί είναι ένα λαθάκι..... αν του πεις "έχεις κέφια" του αφήνεις μεγάλο παράθυρο να πει είμαι κουρασμένος ή οτιδήποτε! Πολύ καλύτερα μπορείς να του πεις έχω πολύ "διάθεση" σήμερα κ να του δώσεις ένα φιλί.... πιστεύω ότι υποσυνείδητα κάθε άντρας θέλει να νιώθει ότι θα ικανοποιήσει το άλλο μισό 😊 Εμείς τουλάχιστον με τέτοια μικροπράγματα είμαστε πολύ ζωντανοί μετά από χρόνια 

Μάλλον πρέπει να κάνουμε καινούριο θεματάκι "Πώς να αποπλανήσουμε τους άντρες μας" 😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Νομίζω εκεί είναι ένα λαθάκι..... αν του πεις "έχεις κέφια" του αφήνεις μεγάλο παράθυρο να πει είμαι κουρασμένος ή οτιδήποτε! Πολύ καλύτερα μπορείς να του πεις έχω πολύ "διάθεση" σήμερα κ να του δώσεις ένα φιλί.... πιστεύω ότι υποσυνείδητα κάθε άντρας θέλει να νιώθει ότι θα ικανοποιήσει το άλλο μισό 😊 Εμείς τουλάχιστον με τέτοια μικροπράγματα είμαστε πολύ ζωντανοί μετά από χρόνια 

Μάλλον πρέπει να κάνουμε καινούριο θεματάκι "Πώς να αποπλανήσουμε τους άντρες μας" 😆😆😆😆

Καλόο!!!!!!Μιλήστε εδώ για την αντρική ψυχολογία!!!χαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσωπικά πάντως μετά από 5 μήνες προσπάθειας, πιστεύω ότι ένα ζευγάρι δοκιμάζεται ως προς τις αντοχές του στην προσπάθεια απόκτησης μωρού. Βλέπεις πόσο λειτουργείς ως ομάδα με τον άλλον, πως αντιδράτε και οι δύο υπό πίεση, είναι πραγματικά ένα γερό μάθημα που τη δοκιμάζει τη σχέση. Πολλές φορές είπα τέλος δεν αντέχω θα μείνουμε χωρίς παιδί, άλλες τόσες σκέφτηκα πόσο αγαπάω αυτόν που παντρεύτηκα και ότι θέλω να είμαι μαζί του με ή χωρίς παιδί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Προσωπικά πάντως μετά από 5 μήνες προσπάθειας, πιστεύω ότι ένα ζευγάρι δοκιμάζεται ως προς τις αντοχές του στην προσπάθεια απόκτησης μωρού. Βλέπεις πόσο λειτουργείς ως ομάδα με τον άλλον, πως αντιδράτε και οι δύο υπό πίεση, είναι πραγματικά ένα γερό μάθημα που τη δοκιμάζει τη σχέση. Πολλές φορές είπα τέλος δεν αντέχω θα μείνουμε χωρίς παιδί, άλλες τόσες σκέφτηκα πόσο αγαπάω αυτόν που παντρεύτηκα και ότι θέλω να είμαι μαζί του με ή χωρίς παιδί. 

Μη λες τέτοια βρε συ.. να ειστε πάντα έτσι αγαπημένοι και υγιεις με τον αντρουλη σου και παιδάκι θα κάνετε σίγουρα!! 5 μήνες δεν είναι και πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Νομίζω εκεί είναι ένα λαθάκι..... αν του πεις "έχεις κέφια" του αφήνεις μεγάλο παράθυρο να πει είμαι κουρασμένος ή οτιδήποτε! Πολύ καλύτερα μπορείς να του πεις έχω πολύ "διάθεση" σήμερα κ να του δώσεις ένα φιλί.... πιστεύω ότι υποσυνείδητα κάθε άντρας θέλει να νιώθει ότι θα ικανοποιήσει το άλλο μισό 😊 Εμείς τουλάχιστον με τέτοια μικροπράγματα είμαστε πολύ ζωντανοί μετά από χρόνια 

Μάλλον πρέπει να κάνουμε καινούριο θεματάκι "Πώς να αποπλανήσουμε τους άντρες μας" 😆😆😆😆

Μα εννοείται ότι του δίνω το περιθώριο να πει είμαι κουρασμένος δεν θέλω να πιέζω καταστάσεις γιατί κακά τα ψέματα και για μένα αυτό το πρέπει είναι αγγαρεία αν είναι και για τους δύο αγγαρεία δεν κάνουμε δουλειά.... Αν και δεν έχω παράπονο δεν μου λέει ποτέ όχι.. Δόξα τω Θεό μετά από 17 χρόνια και παρόλο που δεν είμαστε μικροί η σεξουαλικη μας ζωή είναι τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Προσωπικά πάντως μετά από 5 μήνες προσπάθειας, πιστεύω ότι ένα ζευγάρι δοκιμάζεται ως προς τις αντοχές του στην προσπάθεια απόκτησης μωρού. Βλέπεις πόσο λειτουργείς ως ομάδα με τον άλλον, πως αντιδράτε και οι δύο υπό πίεση, είναι πραγματικά ένα γερό μάθημα που τη δοκιμάζει τη σχέση. Πολλές φορές είπα τέλος δεν αντέχω θα μείνουμε χωρίς παιδί, άλλες τόσες σκέφτηκα πόσο αγαπάω αυτόν που παντρεύτηκα και ότι θέλω να είμαι μαζί του με ή χωρίς παιδί. 

Και για μένα αυτό είναι το σημαντικό ότι έχω έναν άντρα που με λατρεύει και τον λατρεύω και είμαστε ευτυχισμένοι και χωρίς παιδί.. Μακάρι να έρθει και ένα παιδάκι να ολοκληρώσει την ευτυχία μας αλλά κι αν δεν έρθει εγώ έτσι κι αλλιώς νιώθω τυχερή που έχω αυτόν τον άνθρωπο στη ζωή μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μα εννοείται ότι του δίνω το περιθώριο να πει είμαι κουρασμένος δεν θέλω να πιέζω καταστάσεις γιατί κακά τα ψέματα και για μένα αυτό το πρέπει είναι αγγαρεία αν είναι και για τους δύο αγγαρεία δεν κάνουμε δουλειά.... Αν και δεν έχω παράπονο δεν μου λέει ποτέ όχι.. Δόξα τω Θεό μετά από 17 χρόνια και παρόλο που δεν είμαστε μικροί η σεξουαλικη μας ζωή είναι τελεια

Καλημέρα! 🙂

Κ εγώ δεν εννοώ να τον πιέσεις... να του αλλάξεις την ψυχολογία εννοώ! Αλλά αφού λες ότι είστε τέλεια τότε μια χαρά!!!! Χαρείτε το πριν έρθει κανένα μαϊμούδάκι που θα είναι συνέχεια κρεμασμένο πάνω σου ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/8/2021 at 6:08 ΠΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Αυτό αλήθεια δεν μπορώ να το καταλάβω.. Κι ο δικός μου τόσα χρόνια έκανε παράπονα ότι δεν κάνω το πρώτο βήμα και τώρα που το κάνω τον αγχωνω... Τελικά πουθενά δεν τους πιάνεις... Εγώ πλέον απλά ρωτάω... Έχεις κέφια σήμερα και συμπληρώνω... Αν δεν έχεις δεν πειράζει για να μην το παίρνει ως υποχρεωτικό και αγχώνεται.. Αλλά το κάνω και σε μέρες εκτός γονιμων για να μην το συνδειαζει μόνο με τις συγκεκριμένες μερες

Μπορείς καλό μου να με βάλεις στο πινακακι 20 /9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας χεραιτω όλες!!!Είχα ξανα κάνει μια απόπειρα να μπω στην ομάδα σας αλλά χαθηκα λόγω του ότι πάλι είχα βυθιστεί στις σκέψεις μου για το αν κυριαρχεί η επιθυμία μου για τρίτο παιδί ή ο φόβος μου.Αυτη τη φορά όμως είμαι εδώ κ θέλω να μπω στην παρέα σας κ να μοιραζόμαστε αγωνίες που δεν μπορούμε να τις μοιραστούμε με τους δικούς μας!Λοιπόν να συστηθώ,είμαι η Αλεξία και έχω 2 κόρες 8 κ 4 χρονών και θέλουμε να βάλουμε μπρος για τρίτο παιδάκι μετά από άπειρες σκέψεις κ συζητήσεις με τον άντρα μου.Αυτη τη στιγμή έχω περίοδο κ με το που καθαρίσω ξεκινάμε τις ελεύθερες επαφές κ αν είναι να έρθει ακόμη ένα παιδάκι καλώς να έρθει!Σας εύχομαι όλες που προσπαθείτε να αποκτήσετε πολύ πολύ σύντομα ένα μωράκι!!Θα χαρώ να τα λέμε κ συγνώμη αν σας κούρασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η alexiamamaof2 είπε:

Σας χεραιτω όλες!!!Είχα ξανα κάνει μια απόπειρα να μπω στην ομάδα σας αλλά χαθηκα λόγω του ότι πάλι είχα βυθιστεί στις σκέψεις μου για το αν κυριαρχεί η επιθυμία μου για τρίτο παιδί ή ο φόβος μου.Αυτη τη φορά όμως είμαι εδώ κ θέλω να μπω στην παρέα σας κ να μοιραζόμαστε αγωνίες που δεν μπορούμε να τις μοιραστούμε με τους δικούς μας!Λοιπόν να συστηθώ,είμαι η Αλεξία και έχω 2 κόρες 8 κ 4 χρονών και θέλουμε να βάλουμε μπρος για τρίτο παιδάκι μετά από άπειρες σκέψεις κ συζητήσεις με τον άντρα μου.Αυτη τη στιγμή έχω περίοδο κ με το που καθαρίσω ξεκινάμε τις ελεύθερες επαφές κ αν είναι να έρθει ακόμη ένα παιδάκι καλώς να έρθει!Σας εύχομαι όλες που προσπαθείτε να αποκτήσετε πολύ πολύ σύντομα ένα μωράκι!!Θα χαρώ να τα λέμε κ συγνώμη αν σας κούρασα!

Με το καλό κορίτσι μου, αφού το θες να έρθει σύντομα!!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Με το καλό κορίτσι μου, αφού το θες να έρθει σύντομα!!!! 🥰

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!Κ εσύ με το καλό αν προσπαθείς για μωράκι!Θα ήθελα να σας μάθω όλες σιγα σιγα για να συμμετέχω στις ωραίες συζητήσεις σας 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας! Και εγώ καινούργια στην ομάδα σας! Έφη λέγομαι και είμαι 32 ετών. Μετά από αρκετή προσπάθεια και ατυχίες εχω ένα αντράκι 1.5 έτους και λέω να ξεκινήσουμε προσπάθειες για ένα ακόμα μωράκι. Φοβάμαι πολύ για το τι θα γίνει αλλά μου δίνει τρομερή παρηγοριά που ξέρω ότι δεν είμαι η μόνη που φοβάται! Καλή τύχη να έχουμε όλες μας κορίτσια μου!!!🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:02/04/22

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

 
 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:06/09

diana8:?

Lacostaki:08/09

Ntinaki83:?

Mimi26:10/09

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:10/09

evaioan:01/09 

Αννι:20/09                                   

Heart:?

Sillia:?

Αννια27:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

 

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?

Dina970:? 

Tonakiv:? 

Elli:? 

Daizy28:? 

HopefulMama2Be:? 

elissavet90:? 

Mantiko:? 

 

Alexiamama:? 

Μαργαρίτσ:? 

boysland:? 

Hopemumtobe:30/08

Antonia2:16/09

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:06/09

diana8:?

Lacostaki:08/09

Ntinaki83:?

Mimi26:10/09

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:10/09

evaioan:01/09 

Αννι:20/09                                   

Heart:?

Sillia:?

Αννια27:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

 

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?

Dina970:? 

Tonakiv:? 

Elli:? 

Daizy28:? 

HopefulMama2Be:? 

elissavet90:? 

Mantiko:? 

 

Alexiamama:? 

Μαργαρίτσ:? 

boysland:?  

Επειδή είμαι καινούρια, εδώ σε αυτον τον πινακατι ημερομηνία βάζουμε; ειναι μονο για όσες έχουν μείνει ήδη έγκυος η αυτες που προσπαθουν; Συγνωμη αν η απαντηση ειναι  αυτονοητη χαχαχα😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...