Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούλιος θα έρθει και μαζί του θα μας φέρει χαμόγελα , θαύματα , ζωές....Με αγάπη , αγκαλιές , μπάνια στις ακρογιαλιές θα γεμίσουν οι κοιλιες...


Heart

Recommended Posts

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marinamanoulitsa :ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:15/08

diana8:?

Lacostaki:14/08

 

Ntinaki83:03/07

Mimi26:28/07

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:17/07 

evaioan:27/07                                                

Heart:27/07

Sillia:?

Αννια27:?

 

 

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?

Dina970:? 

Tonakiv:? 

Elli:? 

Daizy28:? 

HopefulMama2Be:? 

elissavet90:? 

Mantiko:? 

Evaki:? 

Alexiamama:? 

Μαργαρίτσ:? 

boysland:?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσι εγώ ετ έκανα εκείνες τις μέρες 10 Αύγουστου για την ακρίβεια κ να τα θαυματακια μου τώρα... Σχετικά με την Επιτροπή εγώ θα σου έλεγα να μη το καθυστερείς γιατί μπορεί να σ κλείσει ραντεβού κ σε 3 μήνες. Είναι χρονοβόρα διαδικασία... Ειδικά στους καιρους  που ζουμε.. Παίζει ανάλογα την Επιτροπή που ανήκεις βέβαια αλλά δυσκολα να σ πουνε άμεσα... 

Λακτακι μου μίλησα ήδη μαζί τους μετά την 2η αποτυχημένη σπερματεγχυση! Μου είπαν όμως να τηλ από 16/8 και μετά..🤷‍♀️ Θα κάνω ωστοσο μια προσπάθεια να καλέσω από Δευτέρα μήπως άλλαξε κάτι 🙏

Φιλια στα κοριτσια σου!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Μακαρι κορίτσι μου στο εύχομαι!!! Κι εμένα αυτή τη φορά ήρθε σχεδόν με το που μπήκε η 20 Ιουλίου από τις 1παρα δέκα τη νυχτα

Ε μωρέ τη σιχαμένη!!! 😂 Ακριβής μέχρι αηδίας πια!!! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο! Σήμερα 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο (που δεν είναι καθόλου αναμενόμενη) έκανα ένα self clear test και βγήκε μια πολύ άχνη δεύτερη γραμμούλα. 10 λεπτά το κοιτούσα, νομίζω ότι από επιθυμία για παιδάκι εφευρω γραμμούλες! Από την εμπειρία σας εδώ να επαναλάβω σε περίπτωση καθυστέρησης; (σε καμία βδομάδα;) ο σύζυγος λέει ότι αυτά σου δίνουν σημάδια μόνα τους (αν περίμενα τα σημάδια καλά θα ήταν 😇😇) και για αυτό δεν του έδειξα το τεστ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο! Σήμερα 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο (που δεν είναι καθόλου αναμενόμενη) έκανα ένα self clear test και βγήκε μια πολύ άχνη δεύτερη γραμμούλα. 10 λεπτά το κοιτούσα, νομίζω ότι από επιθυμία για παιδάκι εφευρω γραμμούλες! Από την εμπειρία σας εδώ να επαναλάβω σε περίπτωση καθυστέρησης; (σε καμία βδομάδα;) ο σύζυγος λέει ότι αυτά σου δίνουν σημάδια μόνα τους (αν περίμενα τα σημάδια καλά θα ήταν 😇😇) και για αυτό δεν του έδειξα το τεστ! 

Καλημέρα και καλό σκ!!! Τι να σου πω αν έχεις την υπομονή να περιμένεις μια εβδομάδα περίμενε εγώ πάντως θα το έκανα με την πρώτη μέρα καθυστέρησης... Δεν έχεις το τεστ να μας το βάλεις σε φώτο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα και καλό σκ!!! Τι να σου πω αν έχεις την υπομονή να περιμένεις μια εβδομάδα περίμενε εγώ πάντως θα το έκανα με την πρώτη μέρα καθυστέρησης... Δεν έχεις το τεστ να μας το βάλεις σε φώτο;; 

Όσο περνάει η ώρα η γραμμή ξεθωριάζει εντελώς... 

16271146636362643665687368575889.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα και καλό σκ!!! Τι να σου πω αν έχεις την υπομονή να περιμένεις μια εβδομάδα περίμενε εγώ πάντως θα το έκανα με την πρώτη μέρα καθυστέρησης... Δεν έχεις το τεστ να μας το βάλεις σε φώτο;; 

Κ εγώ θα το έκανα νωρίτερα δεν θα κρατιομουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κ εγώ θα το έκανα νωρίτερα δεν θα κρατιομουν! 

Εσένα σε θαυμάζω να ξερεις! Ο δικός μου αρνείται να υποβληθεί σε εξετάσεις πριν κλείσουμε ένα χρόνο προσπάθειας! Να έχεις δύναμη να πάνε όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η evaioan είπε:

Εσένα σε θαυμάζω να ξερεις! Ο δικός μου αρνείται να υποβληθεί σε εξετάσεις πριν κλείσουμε ένα χρόνο προσπάθειας! Να έχεις δύναμη να πάνε όλα καλά! 

Εγώ σήμερα δεν είμαι καλά παντως.... Το ματιασα..... Κ τώρα έχω κ νευρα μαζί. 

Μια μέρα σηκώθηκα χθες κ έγινα χειρότερα. 

Κ μένα γκρινιάζει αλλά τον παω γραμμή.... Δεν τον αφήνω.... Δεν ξέρεις τι περνάω κάθε φορά για να παει σε γιατρό η να κάνει εξέταση! Σκέτη κόλαση😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Εγώ σήμερα δεν είμαι καλά παντως.... Το ματιασα..... Κ τώρα έχω κ νευρα μαζί. 

Μια μέρα σηκώθηκα χθες κ έγινα χειρότερα. 

Κ μένα γκρινιάζει αλλά τον παω γραμμή.... Δεν τον αφήνω.... Δεν ξέρεις τι περνάω κάθε φορά για να παει σε γιατρό η να κάνει εξέταση! Σκέτη κόλαση😛

Βρε κάνε υπομονή μια χαρά είναι σου λέω... Ο δικός μου λέει 1 χρόνο γιατί εγώ είμαι 34...οτι ο ίδιος είναι 45 δεν το σκέφτεται, άσε που έχω ινομυωματεκτομη και έχω και ένα δεύτερο 3 εκ ενδοτοιχωματικο ινομυωμα και αυτά με αγχώνουν αλλά είπαμε 1 χρόνο δεν πάει (εγώ στον 1 χρόνο θα έχω αναλύσει και το DNA της τρίχας μου από εξετάσεις, αυτός για ένα σπερματογραφημα το σκέφτεται!). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Βρε κάνε υπομονή μια χαρά είναι σου λέω... Ο δικός μου λέει 1 χρόνο γιατί εγώ είμαι 34...οτι ο ίδιος είναι 45 δεν το σκέφτεται, άσε που έχω ινομυωματεκτομη και έχω και ένα δεύτερο 3 εκ ενδοτοιχωματικο ινομυωμα και αυτά με αγχώνουν αλλά είπαμε 1 χρόνο δεν πάει (εγώ στον 1 χρόνο θα έχω αναλύσει και το DNA της τρίχας μου από εξετάσεις, αυτός για ένα σπερματογραφημα το σκέφτεται!). 

Να σας κάνω copy paste ένα ποστ πκυ έχω κάνει για να μην τα ξανά γράφω. Να σας πω τι έχω σήμερα ;να μου πειτε κ εσεις γνώμες. ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mimi26 είπε:

Να σας κάνω copy paste ένα ποστ πκυ έχω κάνει για να μην τα ξανά γράφω. Να σας πω τι έχω σήμερα ;να μου πειτε κ εσεις γνώμες. ;

Κάνε μας αλλά να ξέρεις να ρωτάς πάντα το γιατρό σου σε αυτή τη διαδικασία να μη φοβάσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η evaioan είπε:

Κάνε μας αλλά να ξέρεις να ρωτάς πάντα το γιατρό σου σε αυτή τη διαδικασία να μη φοβάσαι. 

Κορίτσια καλημερα, 

Δευτέρα έκανα ωοληψια με 25 ωαρια κ έπαθα προφανως υπερδιέγερση. Έκατσα σχετικά ησυχη Δευτέρα τρίτη δεν ημουν καλα πήγα Αθήνα..... Να με δει ο γιατρός.

Τεταρτη μου κανε παρακεντηση γιατι είχα υγρό όχι πολυ βέβαια μόνο μισό λιτρο. Την Τετάρτη ήμουν καλυτερα βέβαια μετά από αυτό αρχισα να πηγαίνω τουαλέτα λειτουργήσει το έντερο καλυτερα κλπ έφτιαξαν κ οι αιματολογικές μου έπεσε δηλαδή η κρεατινινη.

Πέμπτη ήμουν κρεβάτι ταβλα κοιμόμουν συνέχεια καλυτερα όμως χωρίς πολλους πονους κλπ φουσκωμένη μεν, με κανονική ούρηση, κανονικά τουαλέτα, χωρίς έντονη δυσφορία. Ωστόσο η ωοθήκη μου είναι πολυ διογκωμένη η αριστερή.

Χθες Παρασκευή πήγα στη δουλειά όπου δουλευω καθιστή σε γραφείο. Περπάτησα δηλαδή έξω από το σπίτι μέχρι το αμάξι. Κ από το αμάξι μεχει τη δουλειά. Εκανα κάποιες δουλειές του τυπου βγαίνω από το αμάξι κ κανω δέκα βήματα. 

Νοιώθω από χθες το βράδυ που ξεπριστηξα λίγο, κ δεν είμαι τόσο σαν ένα κινητό μπαλλνι κάτι να φουσκώνει αριστερά χαμηλά. Και σκέφτομαι μην έχει κάτι η ωοθήκη. Είναι σαν μικρό μπαλάκι (γορμπαλακι αν το λέω καλά 😛) κ γενικά η αριστερή μεριά είναι λίγο πιο φουσκωμένη κ με πιεζει. 

Έχει συμβεί σε κάποια κοπέλα με υπερδιέγερση ; είναι άραγε η ωοθήκη; επειδή είναι Διογκωμένη η να έχει πάθει κάτι άραγε 😔

φοβάμαι μη κανω καμια κυρτή καμια συστροφη.... 

Δεν μου διευκρινήσε αν έπρεπε να κάθομαι τελείως ακίνητη και κάτω μου είπε απλά όχι έντονη κινητικότητα κ δραστηριότητα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλημερα, 

Δευτέρα έκανα ωοληψια με 25 ωαρια κ έπαθα προφανως υπερδιέγερση. Έκατσα σχετικά ησυχη Δευτέρα τρίτη δεν ημουν καλα πήγα Αθήνα..... Να με δει ο γιατρός.

Τεταρτη μου κανε παρακεντηση γιατι είχα υγρό όχι πολυ βέβαια μόνο μισό λιτρο. Την Τετάρτη ήμουν καλυτερα βέβαια μετά από αυτό αρχισα να πηγαίνω τουαλέτα λειτουργήσει το έντερο καλυτερα κλπ έφτιαξαν κ οι αιματολογικές μου έπεσε δηλαδή η κρεατινινη.

Πέμπτη ήμουν κρεβάτι ταβλα κοιμόμουν συνέχεια καλυτερα όμως χωρίς πολλους πονους κλπ φουσκωμένη μεν, με κανονική ούρηση, κανονικά τουαλέτα, χωρίς έντονη δυσφορία. Ωστόσο η ωοθήκη μου είναι πολυ διογκωμένη η αριστερή.

Χθες Παρασκευή πήγα στη δουλειά όπου δουλευω καθιστή σε γραφείο. Περπάτησα δηλαδή έξω από το σπίτι μέχρι το αμάξι. Κ από το αμάξι μεχει τη δουλειά. Εκανα κάποιες δουλειές του τυπου βγαίνω από το αμάξι κ κανω δέκα βήματα. 

Νοιώθω από χθες το βράδυ που ξεπριστηξα λίγο, κ δεν είμαι τόσο σαν ένα κινητό μπαλλνι κάτι να φουσκώνει αριστερά χαμηλά. Και σκέφτομαι μην έχει κάτι η ωοθήκη. Είναι σαν μικρό μπαλάκι (γορμπαλακι αν το λέω καλά 😛) κ γενικά η αριστερή μεριά είναι λίγο πιο φουσκωμένη κ με πιεζει. 

Έχει συμβεί σε κάποια κοπέλα με υπερδιέγερση ; είναι άραγε η ωοθήκη; επειδή είναι Διογκωμένη η να έχει πάθει κάτι άραγε 😔

φοβάμαι μη κανω καμια κυρτή καμια συστροφη.... 

Δεν μου διευκρινήσε αν έπρεπε να κάθομαι τελείως ακίνητη και κάτω μου είπε απλά όχι έντονη κινητικότητα κ δραστηριότητα. 

Sorry για το copy paste 🤣 δεν μπορώ να γράφω παλι. Τα ίδια... 

Μίλησα πριν με την γραμματέα που είπαμε για τα έμβρυα! 12 Βλαστοκυστες 8 εμβρυακια τελικά καλά!!!! 😘😘 

Κ της το είπα κ μίλησε με το γιατρό κ με πήρε πισω η κοπέλα κ μου είπε πως ο γιατρός είπε δεν είναι κάτι ίσως από την διόγκωση κ την παρακεντηση. Αυτά! 

Μου ζήτησε κ φωτογραφία κ της έστειλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Sorry για το copy paste 🤣 δεν μπορώ να γράφω παλι. Τα ίδια... 

Μίλησα πριν με την γραμματέα που είπαμε για τα έμβρυα! 12 Βλαστοκυστες 8 εμβρυακια τελικά καλά!!!! 😘😘 

Κ της το είπα κ μίλησε με το γιατρό κ με πήρε πισω η κοπέλα κ μου είπε πως ο γιατρός είπε δεν είναι κάτι ίσως από την διόγκωση κ την παρακεντηση. Αυτά! 

Μου ζήτησε κ φωτογραφία κ της έστειλα! 

Κάτσε βρε συ έχεις 12 ή 8 βλαστοκυστες; τώρα έχουν περάσει οι 5 μέρες θα πρέπει να είναι ήδη βλαστοκυστες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Κάτσε βρε συ έχεις 12 ή 8 βλαστοκυστες; τώρα έχουν περάσει οι 5 μέρες θα πρέπει να είναι ήδη βλαστοκυστες. 

12 αλλά θα κρατήσουμε 8 εμβρυακια! Που είναι τα ιδανικοτερα.... 

Είναι αυτά με την άριστη βαθμολογία! Τα αλλά 4 ήταν δεν ήταν άψογης βαθμολογίας οπότε δεν θα τα κρατήσουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

12 αλλά θα κρατήσουμε 8 εμβρυακια! Που είναι τα ιδανικοτερα.... 

Είναι αυτά με την άριστη βαθμολογία! Τα αλλά 4 ήταν δεν ήταν άψογης βαθμολογίας οπότε δεν θα τα κρατήσουμε... 

Α τώρα κατάλαβα!! Συγχαρητήρια!! Με το καλό να τα συναντήσεις!! Κ περαστικά σου!! Μην ανησυχείς όταν μείνεις έγκυος, θα τη θυμάσαι αυτή την ταλαιπωρία κ θα γελάς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Α τώρα κατάλαβα!! Συγχαρητήρια!! Με το καλό να τα συναντήσεις!! Κ περαστικά σου!! Μην ανησυχείς όταν μείνεις έγκυος, θα τη θυμάσαι αυτή την ταλαιπωρία κ θα γελάς!! 

Εγώ ανησυχώ πάντως με αυτό το μπαλάκι.... Δεν ξέρω.... Όταν είναι όρθια φαίνεται ξεκάθαρα..... 

Ο γιατρός βέβαια δεν ανησυχεί. Να σας στείλω φωτο να δείτε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Εγώ ανησυχώ πάντως με αυτό το μπαλάκι.... Δεν ξέρω.... Όταν είναι όρθια φαίνεται ξεκάθαρα..... 

Ο γιατρός βέβαια δεν ανησυχεί. Να σας στείλω φωτο να δείτε ;

Κορίτσια θέλω να βάλω τα κλάματα αλήθεια..... 😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια θέλω να βάλω τα κλάματα αλήθεια..... 😟

Εγώ καλά , δηλαδή τέλεια τα ακούω τα πράγματα!!! Έχεις 8 βλστικυστες που περιμένουν τον καλό σου!!! Γιατί θα κλάψεις κορίτσι μου , δεν κατάλαβα!! Βέβαια μπήκα τώρα και έχετε γράψει πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια θέλω να βάλω τα κλάματα αλήθεια..... 😟

Ο,τι να ναι έγραψα κορίτσια συγνώμη , είμαι πτώμα απ' τη δουλειά και έγραψα γρήγορα γρήγορα ....εννοούσα ότι εγώ καλά τα βλέπω τα πράγματα ....κατάλαβα ότι σε περιμένουν 8 εμβρυακια...τελεια δηλαδή!!! Γιατί θα βάλεις τα κλαΜάτα κορίτσι μου , δεν έχω καταλάβει...έχω χάσει κάτι πιο πάνω γιατί δεν έχω μπει όλη μέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Ο,τι να ναι έγραψα κορίτσια συγνώμη , είμαι πτώμα απ' τη δουλειά και έγραψα γρήγορα γρήγορα ....εννοούσα ότι εγώ καλά τα βλέπω τα πράγματα ....κατάλαβα ότι σε περιμένουν 8 εμβρυακια...τελεια δηλαδή!!! Γιατί θα βάλεις τα κλαΜάτα κορίτσι μου , δεν έχω καταλάβει...έχω χάσει κάτι πιο πάνω γιατί δεν έχω μπει όλη μέρα!!

Προς το παρον είμαι στο νοσοκομείο να κάνω υπέρηχο.... Έχει εδώ στο κατσίκο χωρι έναν γιατρό δεν με νοιάζει κ πολυ βέβαια να μου κάνει υπέρηχο να δουμε αν βλέπει κάτι.... Γυναικολόγος είναι κάτι θα δει. Έχω βγάλει αυτό εδώ... Συγνώμη για τη φωτο... 

IMG_20210724_150451_832.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Προς το παρον είμαι στο νοσοκομείο να κάνω υπέρηχο.... Έχει εδώ στο κατσίκο χωρι έναν γιατρό δεν με νοιάζει κ πολυ βέβαια να μου κάνει υπέρηχο να δουμε αν βλέπει κάτι.... Γυναικολόγος είναι κάτι θα δει. Έχω βγάλει αυτό εδώ... Συγνώμη για τη φωτο... 

IMG_20210724_150451_832.jpg

Δηλαδη για όνομα του Θεου τι άλλο θα παθω..... Εχω αρχίσει κ νευριαζω δηλαδή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Δηλαδη για όνομα του Θεου τι άλλο θα παθω..... Εχω αρχίσει κ νευριαζω δηλαδή 

Έχεις δίκιο, είναι κάπως ανησυχητικό. Ενημέρωσε μας μόλις έχεις νεότερα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...