Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Ιούνη τα μωράκια θα ‘ναι σαν καραμελάκια 🍭🍬🍭🍬...Ήλιος, θάλασσα, ποτό και μωράκια ένα σωρό!!! 👶


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πλέον κάνουν και οι έγκυες εμβόλιο.... Έχει βγει οδηγία.... 

Ναι αλλά η καθεμία ακούει τον γιατρό της και δεν συμφωνούν όλοι οι γιατροί με το εμβολιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Βρε κοριτσια εμένα ο γιατρός μου είπε σε αυτήν την φάση να μην το κάνω το εμβόλιο..Ή αν το κάνω να αφησω τις προσπάθειες για 3-5 μήνες...τι γίνεται τελικά; 

Μαρουλιτα μου για φάση εγκυμοσύνης δεν ξέρω όμως κ γω που θηλάζω κ σκοπεύω αν όλα πάνε καλά να προχωρήσω κ σε άλλη ετ (έχω κατάψυξη) ο γιατρός ήταν κάθετος να το κάνω. Απλά πρότεινε mrna (Pfizer / Moderna). Το έκανα ήδη (Pfizer) k πέρα από λίγη φαγούρα στο μπράτσο δεν ένιωσα τπτ άλλο εδώ κ 2 μέρες. Κ στην εγκυμοσύνη μου έκανα εμβόλια πάντως (γρίπη κ κοκκυτη /τέτανο/διευθεριτιδα) ώστε να πάρει αντισώματα και το μωρό. Επειδή όμως ίσως ήδη είσαι έγκυος οκ τον καταλαβαίνω τον δισταγμό, κ γω θα το σκεφτόμουν διπλά και τριπλά. 

Καλά αποτελέσματα εύχομαι κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! Λοιπόν ήρθε εχθές το κύπελλο σύλληψης και το δοκίμασα μπαίνει πολύ εύκολα βέβαια μετά την επαφή γιατί προσπάθησα να το βάλω και πριν για να το δοκιμάσω και μπορώ να πω ότι ζορίστηκα  αρκετα... Όσο για το πως βγαίνει εγώ το έβγαλα όπως το ταμπον.. Το κράτησα 3/4 και ούτε καν το ένιωθα... Σας βάζω και φώτο να δείτε πόσο μικρό ειναι

IMG_20210605_092222.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/10/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Hope19:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

 

💖🎂

 

🎂💖

 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶                                                                               

 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ  👶

 👶

 mimimimi: ΘΕΤΙΚΟ👶

Zeta36:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :30/06

diana8:?

Lacostaki:22/06

Marinamanoulitsa:17/06

Ntinaki83:03/07                                                                                  

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:?

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?                                                                                                

Mt3508:?

geo2222:?

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:?

Daizy28:?

HopefulMama2Be:?

elissavet90:?

Mantiko:?

Evaki:?

Alexiamama:?

Μαργαρίτσ:

boysland:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια! 🌷

2 μέρες πριν την χοριακή αλλά μάλλον δεν θα χρειαστεί..νιώθω ήδη να κατεβαίνει..😔 Αν αδιαθετήσω αύριο όπως εξ αρχής περίμενα θα τηλ στον γιατρό για να δω αν αξίζει να συνεχίσουμε με μια ακόμα σπερματεγχυση κι αν ναι να ξεκινήσω άμεσα..αν όχι ετοιμαζόμαστε για εξωσωματική! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα κοριτσια! 🌷

2 μέρες πριν την χοριακή αλλά μάλλον δεν θα χρειαστεί..νιώθω ήδη να κατεβαίνει..😔 Αν αδιαθετήσω αύριο όπως εξ αρχής περίμενα θα τηλ στον γιατρό για να δω αν αξίζει να συνεχίσουμε με μια ακόμα σπερματεγχυση κι αν ναι να ξεκινήσω άμεσα..αν όχι ετοιμαζόμαστε για εξωσωματική! ❤️

Μην είσαι απαισιόδοξη... Έως ότου δεν βλέπουμε αίμα ελπίζουμε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε!!! @Lacostaki ωραία ααα εύχομαι να λειτουργήσει και να πιασεις κατευθείαν με αυτό 😁😍😘 εγώ κορίτσια έχω επαφές μέρα παρά μέρα και δεν σηκώνομαι καν μετά την επαφή από το κρεβάτι.. Το πρωί πλένομαι... Ευχομαι να πιάσει και αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μην είσαι απαισιόδοξη... Έως ότου δεν βλέπουμε αίμα ελπίζουμε!!!! 

Εννοείται!! Μπορεί να πιστεύω πως οντως θα έρθει αλλά βαθιά βαθιά μέσα μου ελπίζω μέχρι τέλους!!! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! Λοιπόν ήρθε εχθές το κύπελλο σύλληψης και το δοκίμασα μπαίνει πολύ εύκολα βέβαια μετά την επαφή γιατί προσπάθησα να το βάλω και πριν για να το δοκιμάσω και μπορώ να πω ότι ζορίστηκα  αρκετα... Όσο για το πως βγαίνει εγώ το έβγαλα όπως το ταμπον.. Το κράτησα 3/4 και ούτε καν το ένιωθα... Σας βάζω και φώτο να δείτε πόσο μικρό ειναι

IMG_20210605_092222.jpg

Σ ευχαριστώ που έστειλες!! Αλήθεια σ ευχαριστώ πολύ!!! Καλή επιτυχία!! Το παραγγέλνω κι εγώ τώρα!! Βλέπω να με χωρίζει ο άντρας μου γιατί θα με θεωρεί τρελή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Σ ευχαριστώ που έστειλες!! Αλήθεια σ ευχαριστώ πολύ!!! Καλή επιτυχία!! Το παραγγέλνω κι εγώ τώρα!! Βλέπω να με χωρίζει ο άντρας μου γιατί θα με θεωρεί τρελή!!!

Ο δικός μου με θεωρεί τρελή έτσι κι αλλιώς οπότε μικρό το κακό.. Βασικά δεν το έχει δει ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας, 

Εγώ διανύω μια άσχημη φάση.. όλες γύρω μου μένουν έγκυες και εμείς ως ζευγάρι ακόμα τίποτα.  Είμαι πάρα πολύ στεναχωρημενη. Και ως αποτέλεσμα δεν έχω διάθεση να κάνουμε προσπάθειες πια.. το θεωρώ τόσο ανωφελο. Δεν ξέρω πως να επανακαμψω.. με συγχωρείτε για την "μαυρίλα". 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BabyShark είπε:

Γειά σας, 

Εγώ διανύω μια άσχημη φάση.. όλες γύρω μου μένουν έγκυες και εμείς ως ζευγάρι ακόμα τίποτα.  Είμαι πάρα πολύ στεναχωρημενη. Και ως αποτέλεσμα δεν έχω διάθεση να κάνουμε προσπάθειες πια.. το θεωρώ τόσο ανωφελο. Δεν ξέρω πως να επανακαμψω.. με συγχωρείτε για την "μαυρίλα". 

Κορίτσι μου μην σε παίρνει από κάτω..δεν ξέρω αν σε παρηγορεί αλλά ολες στην ίδια φάση είμαστε!🙂 Προσπαθείτε καιρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Κορίτσι μου μην σε παίρνει από κάτω..δεν ξέρω αν σε παρηγορεί αλλά ολες στην ίδια φάση είμαστε!🙂 Προσπαθείτε καιρό;

@Maroulita! σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Το ξέρω ότι είμαστε αρκετές εκεί έξω, μα δεν ξέρω τί να κάνω για να μην ακούω αλλά ευχάριστα νέα για άλλους  :( Θέλω να κλείσω τα αυτιά μου,να κλειστώ μέσα και να μην δω κανέναν πια. Δεν μπορώ να βρω καμιά αισιοδοξία. Προσπαθούμε 8 μήνες..μα όμως όταν ακούω άλλες να πιάνουν παιδί στους 2-3 μήνες, πλέον πιστεύω ότι έχω πρόβλημα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Εννοείται!! Μπορεί να πιστεύω πως οντως θα έρθει αλλά βαθιά βαθιά μέσα μου ελπίζω μέχρι τέλους!!! 🙂

Μαρουλιτα μου εγώ όταν περίμενα είχα όλα τα συμπτώματα περιόδου, την ένιωθα να κατεβαίνει κανονικά, πήγαινα κ τσέκαρα! Κ όπως ξέρεις ήμουν έγκυος. Οπότε περίμενε να δεις τη χοριακη! 

Αν παρόλα αυτά έχεις δίκιο κ δεν είσαι να σκέφτεσαι ότι είσαι πολύ νέα! Μπορείς να μπεις στη διαδικασία εξωσωματικής κ όσο κανείς τον έλεγχο σιυ κ την προετοιμασία σου να κάνεις άλλη μια σπερματεγχυση αν το θες... Πάντως αν δεις αρνητικό γνώμη μου είναι μην αναλωθείς πάρα πολύ σε αυτή τη μέθοδο, προχώρα. Πίστεψε με πολύ πιο ήρεμη ήμουν στην εξωσωματική πάρα αυτό το πράγμα μήνας μπαίνει μήνας βγαίνει κ φαντάσου ότι δεν έδωσα κ πολλά περιθώρια, στο χρόνο αμέσως πήγα σε εξωσωματική κ δεν το μετάνιωσα στιγμή! Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα κ μακάρι να μην χρειαστεί τπτ άλλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η BabyShark είπε:

@Maroulita! σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Το ξέρω ότι είμαστε αρκετές εκεί έξω, μα δεν ξέρω τί να κάνω για να μην ακούω αλλά ευχάριστα νέα για άλλους  :( Θέλω να κλείσω τα αυτιά μου,να κλειστώ μέσα και να μην δω κανέναν πια. Δεν μπορώ να βρω καμιά αισιοδοξία. Προσπαθούμε 8 μήνες..μα όμως όταν ακούω άλλες να πιάνουν παιδί στους 2-3 μήνες, πλέον πιστεύω ότι έχω πρόβλημα. 

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Αρχικά να σου πω ότι με το να απογοητεύσει δεν βοηθάς την κατάσταση το ξέρω ότι είναι δύσκολο γιατί κι εγώ προσπαθώ προσπαθώ 16 μήνες συνολικά από τους οποίους τους 5 με τεστακια ωορρηξία και ακόμα δεν έχω δει αποτέλεσμα... Τι να κάνουμε υπάρχουν γυναίκες που τα πιάνουν με τον αέρα που λένε και υπάρχουμε κι εμείς (που πίστεψε με είμαστε πολλές) που πρέπει να το παλέψουμε.. Για εμένα δεν είναι τεράστιο  διάστημα οι 8 μήνες αλλά θα σου έλεγα να κάνετε έναν έλεγχο κι εσύ και ο άντρας σου αν δεν έχετε κάνει για να είσαστε σίγουροι ότι δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά και να υπάρχει να θυμάσαι οτι για όλα υπάρχει λυση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μαρουλιτα μου εγώ όταν περίμενα είχα όλα τα συμπτώματα περιόδου, την ένιωθα να κατεβαίνει κανονικά, πήγαινα κ τσέκαρα! Κ όπως ξέρεις ήμουν έγκυος. Οπότε περίμενε να δεις τη χοριακη! 

Αν παρόλα αυτά έχεις δίκιο κ δεν είσαι να σκέφτεσαι ότι είσαι πολύ νέα! Μπορείς να μπεις στη διαδικασία εξωσωματικής κ όσο κανείς τον έλεγχο σιυ κ την προετοιμασία σου να κάνεις άλλη μια σπερματεγχυση αν το θες... Πάντως αν δεις αρνητικό γνώμη μου είναι μην αναλωθείς πάρα πολύ σε αυτή τη μέθοδο, προχώρα. Πίστεψε με πολύ πιο ήρεμη ήμουν στην εξωσωματική πάρα αυτό το πράγμα μήνας μπαίνει μήνας βγαίνει κ φαντάσου ότι δεν έδωσα κ πολλά περιθώρια, στο χρόνο αμέσως πήγα σε εξωσωματική κ δεν το μετάνιωσα στιγμή! Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα κ μακάρι να μην χρειαστεί τπτ άλλο! 

Μακάρι να συμβεί το πρωτο και στην περίπτωση μου! 🤗 Παρ όλα αυτά από όταν ξεκινήσαμε, ξεκινήσαμε πολύ προσγειωμένοι και χαλαροί..το είδαμε σαν προθέρμανση πριν την εξωσωματική..ξέραμε από την αρχή τις πιθανότητες..και εννοείται τώρα που ξεκινήσαμε δεν σταματάμε!!💪 θα κάνουμε ότι χρειαστεί…Όσο αντέχει η ψυχή και η τσέπη μας θα το παλέψουμε!!

 

@BabyShark Δεν είναι πολύς ο καιρος που προσπαθείτε..όλοι δίνουν το περιθώριο ενος χρόνου προσπαθειών για να ξεκινήσουν περαιτέρω εξετάσεις κτλ! Από ότι καταλαβαίνω δεν έχετε μπει στην διαδικασία εξετάσεων..Καλό είναι να ξεκινήσετε έστω και με τις απλές..ορμονολογικές κτλ για να αποκλείσετε το ενδεχόμενο του «προβλήματος»! 
Οσο για τον κόσμο, είναι δύσκολο αλλά προσπάθησε να μην τους ακούς..Δεν υπάρχει άνθρωπος που να με ξέρει και να μην που λέει «άντε εσείς ποτέ με το καλό;» Δεν μπαίνω σε διαδικασία να στεναχωρηθώ πλέον..χαμογελάω και λέω όλα στην ώρα τους..και δεν ενδιαφέρει κανέναν τπτ! Στεναχωρέθηκα πολύ και έπιασα τον αυτό να ζηλεύει και να μην μπορώ να χαρώ με την χαρά δικών μου ανθρώπων μέχρι να φτάσω να το κάνω αλλά πλέον δεν κάθομαι να αναλωθώ..Για όλους έχει ο Θεός…❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η BabyShark είπε:

@Maroulita! σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Το ξέρω ότι είμαστε αρκετές εκεί έξω, μα δεν ξέρω τί να κάνω για να μην ακούω αλλά ευχάριστα νέα για άλλους  :( Θέλω να κλείσω τα αυτιά μου,να κλειστώ μέσα και να μην δω κανέναν πια. Δεν μπορώ να βρω καμιά αισιοδοξία. Προσπαθούμε 8 μήνες..μα όμως όταν ακούω άλλες να πιάνουν παιδί στους 2-3 μήνες, πλέον πιστεύω ότι έχω πρόβλημα. 

γεια σου κοπελα μου,λοιπον εχω δυο παιδακια και τα δυο τα επιασα στον πρωτο μηνα επαφων...και την

3η φορα εμεινα εγκυος ουσιαστικα με ενα " ατυχημα" μια φορα που εγινε...αλλα απεβαλλα,ακριβως ενα χρονο πριν σαν περσι...1 μηνα μετα την αποβολη ξεκινησα επαφες και ακομα ΤΙΠΟΤΑ!!! ολα ειναι σχετικα...

εγω πιστευω οτι φταιει το απιστευτο αγχος μου!!!και μαλιστα οταν εγω απεβαλλα ΟΛΕΣ στο σοι μου εμειναν εγκυες ταυτοχρονα...η μια μετα την αλλη αφου εκλαιγα και ελεγα ''δεν μπορει καποιος μου κανει πλακα''

περασα απο ολες αυτες τις φασεις....τωρα νιωθω καλυτερα!!!!1 χρονο μετα!!!οποτε ψυχραιμια,αισιοδοξια και ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Κοριτσια εεεεερχεται..δεν κατέβηκε ακόμα αλλά ειδα λίγο αίμα στο σκούπισμα..😕

δεν πειραζει....ψυχραιμια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/6/2021 at 10:10 ΠΜ, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :06/06

diana8:?

Lacostaki:31/05

Marinamanoulitsa:17/06

Ntinaki83:06/06                                                                                       

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:?

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?                                                                                                

Mt3508:?

geo2222:?

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:?

Daizy28:?

HopefulMama2Be:?

elissavet90:?

Mantiko:?

Evaki:?

Alexiamama:?

Μαργαρίτσ:

boysland:?

@Lacostaki μου ηρθε νωριτερα η ρημαδα...οποτε νεα ημερομηνια 3/7 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η BabyShark είπε:

Γειά σας, 

Εγώ διανύω μια άσχημη φάση.. όλες γύρω μου μένουν έγκυες και εμείς ως ζευγάρι ακόμα τίποτα.  Είμαι πάρα πολύ στεναχωρημενη. Και ως αποτέλεσμα δεν έχω διάθεση να κάνουμε προσπάθειες πια.. το θεωρώ τόσο ανωφελο. Δεν ξέρω πως να επανακαμψω.. με συγχωρείτε για την "μαυρίλα". 

Ολες το εχουμε περασει αυτο το σταδιο!και εμενα ολες οι φιλες μου και οι γνωστες εχουν μεινει εγκυες και καθε μερα πραγματικα βλεπω και μια καινουρια φιλη η γνωστη να εχει φουσκωμενη κοιλιτσα!φαντασου οτι πριν λιγους μηνες ειχα μια βιοχημικη και εκεινες τις μερες ενω εγω εκλαιγα φιλες μου γενναγαν τα μωρακια τους τα πρωτα κιολας που ειχαν πιασει πολυ ευκολα και τους ευχομουν να τους ζησει και οταν μου ελεγαν και στα δικα σου μεσα ραγιζε η καρδια μου!

Δυστυχως καποια ζευγαρια πρεπει να παλεψουμε περισσοτερο για να μας ερθει αυτο το θειο δωρο στα χερια μας!Κανε τις εξετασεις σου με τον ανθρωπο σου αν και δεν ξερω ποσο καιρο προσπαθειτε και εχε υπομονη δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο!εμεις προσφατα ανακαλυψαμε οτι εχω ενα αυτοανοσο τυπο θυρεοειδη και αν και στεναχωρηθηκα αρχικα σκεφτομαι οτι θα το ρυθμισω και θα ερθω ενα βημα πιο κοντα στο ονειρο μου!

Σου ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να φουσκωσει συντομα η κοιλιτσα σου και να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια!Μεχρι τοτε υπομονη και επιμονη, μονο αυτο μπορουμε να κανουμε και να μη το βαζουμε κατω!Προσπαθησε να αφησεις πισω τις μαυρες σκεψεις και παρε αγκαλια τον αντρα σου και απολαυσε τις στιγμες σας!Και να ξερεις οτι ολες εδω ειμαστε για να μιλαμε γαι τις μαυρες μας και η μια να προσπαθησει να δωσει κουραγιο στην αλλη σε ολες τις δυσκολες στιγμες!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...