Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια μου εσείς οι φωτεινοί πανταγνωστςς......αύριο θα κάνω τον καθαρισμό κ είπε θα κου κάνει βιοψια ν δει γιατί δεν προχωρησε.με τον καινούριο γιατρό.πως θα γίνει η βιοψια κ πόσο καιρό παίρνει ν βγουν τα αποτελέσματα?εχει κάνει καμία να μου πει?θενκνγιου

Φαντάζομαι πως είναι αναλογα και το κέντρο...εγώ στο Ιασω που εκανα τη βιοψία, περασε ένας μήνας ++ για να μου ΄δωσουν απαντηση... αλλά ηταν πριν 4 χρόνια. θα σου πουν και τα αλλα κορίτσια μηπως εχει αλλαξει κάτι...

Σου ευχομαι να περασει γρήγορα αυτη η δυσκολη διαδικασία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Γονιμοποίηση ✔️

Δευτέρα Τρίτη θα μάθουμε αν έχουμε βλαστοκύστη.

Σας φιλώ, δεν έχω προλα΄βει να διαβάσω θα διαβάσω και θα επανέλθω

🙏🙏🙏 ολα καλά δόξα το Θεο θα πάνε.....είσαι χιλιόψυχη,,,,πλεον ερχονται καλύτερες και πιο υπέροχες μέρες.  Θα δεις,,,,μεγαλη αγαπη και αγκαλια και θετικη ενεργεια και οοοοοομμμμμμμ και ανασες βαθιες!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Πω πωωω καλά λές! Τι πάρλα είναι αυτή σε αυτό το θέμα, κατίνες είμαστε 🤣 Δεν είχα δει πόσο πολλές σελίδες έχουμε συγκριτικά με άλλα θέματα. Αχ πολλά ζευγάρια ταλαιπωρούμαστε, γι'αυτό. Τον επόμενο μήνα μάλλον θα πρέπει να ανοίξουμε το νέο θεματάκι. Βέβαια κάποιες μπορεί να γεννήσουν και λίγο νωρίτερα απο τους 9 μήνες, you never know. Και να υπολογίζουμε λάθος τα ζώδια, συμφορά!

Καλέ, ξενάγηση έκανα στα εμβρυάκια! Οχι στις καμέρες. Αυτές με ακολουθούσαν γρρρρ. Την λατρεύω τη δουλειά μου, είναι πολύ ιδιαίτερη και τέλεια 😻 Αλλά σσσσσ, δεν μπορώ να πω περισσότερα γιατί δεν ξέρουν τίποτα για προσπάθειες εγκυμοσύνης χεχεχε Πάντως το μουτσούνι μου βγαίνει καθημερινά σε φωτογραφίες και βιντεάκια, χωρις να μπορώ να το αποφύγω... Αλλά κανάλι δικό μου, ε οχι, αρνούμαι 🤣 

Αχαχαχαχα έσκασα στα γελια στη μέση του δρόμου 😂😂😂😂 καλά που να μου πάει το μυαλο στα εμβρυακια 🤣🤣🤣🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️😂😂😂

Παντως μια χαρά παρέα είμαστε. Δεν βλέπω την ώρα να τα πούμε και από κοντα κάποια στιγμη. Όπως το έχω ξαναπεί… να βρεθουμε με καροτσάκια/παιδάκια σε πάρκο και να μη σταματάμε να γελάμε. Χαχαχα οι Θεσσαλονικιές θα κατέβουν πρωτεύουσα όπως και η φροιντιν @Παρασκευαιδου🤣😂🤣😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Ναι τα ειπες πολύ σωστά. μπορει να νιώθει όπωσ της βγαίνει, ομως επειδή δεν μας εχει συνιθήσει σε τετοιο mood , κανουμε λιγο παραπάνω προσπαθεια να χαμογελασει, ειτε με το καλό , ειτε με τις αγαπημενες της παντόφλες

Εσύ τι κάνεις??? Πως πάτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Μπράβο ρε γατονι!! Άντε μια τέλεια βλαστοκύστη περιμένουμε τώρα!! 🙏🙏

Όλες απόγευμα γίνονται! Για να υπάρχει χρόνος την ημέρα που κανεις αιματολογικές για τις ορμόνες να βγουν τ αποτελέσματα και να προσαρμοστεί ανάλογα η δόση του φαρμάκου! Όποτε σίγουρα μετά τις 5 το απόγευμα!! 

Στην 1η εξωσωματική ούτε που τα ήξερα αυτά...σαν ζωάκι σε σφαγή πήγα....τι απογοήτευση Θεε μου!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτσε ν το κάνω αύριο κ θα δουμε.ξερει αυτός καλυτερα φαντάζομαι.κ κου πε κ πολυ καλή τιμή δείγμα ότι δεν με βλέπει ευρώ.καλα αυτό φάνηκε από πολλά.του έχω εμπιστοσύνη έτσι κ αλλιώς.

Στεναχωρηθηκα βέβαια που πρέπει ν ξεκινήσουμε τέλη Ιούνη λόγω επιτροπής περίμενα Μάιο να ξεκιναγαμε αλλά δεν πειράζει.θα προετοιμαδτω καλύτερα με άλλα δεδομένα πια κ γνώσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

Στην 1η εξωσωματική ούτε που τα ήξερα αυτά...σαν ζωάκι σε σφαγή πήγα....τι απογοήτευση Θεε μου!
 

Όλες κάπως έτσι ημασταν στην πρώτη δυστυχώς! Μακαρι να μην χρειαζόταν να τα μάθουμε όλα αυτά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

Στην 1η εξωσωματική ούτε που τα ήξερα αυτά...σαν ζωάκι σε σφαγή πήγα....τι απογοήτευση Θεε μου!
 

Ξαναπές το.ετσι ακριβώς νοιώθω......κ ακόμα δεν έχει τελειώσει.να κανω τον καθαρισμό να πω επιτέλους πάω παρακάτω.ποσο δίκιο όμως έχεις.ποσο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια. Είμαι σχετικά καινούρια στο φόρουμ. Σας διαβάζω αλλά δεν ξέρω πως να γράφω. Είμαι λίγο χαμένη. Είχα γράψει και για την περίπτωση μας έχουμε πρόβλημα με το σπέρμα αλλά δεν ξέρω να δω αν μου έχετε απαντήσει. Είναι η πρώτη φορά που θα κάνουμε εξωσωματικη. 5/5 περνάω επιτροπή. Έχω αρχίσει να μαζεύω τα χαρτιά και έχω αγχωθεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η noutelitsa είπε:

Τελικά μαλλον είναι καλύτερα απογευμα ή βράδυ...εχεις φαει και εχει τεντώσει και η κοιλίτσα!!! χαχαχαααα

Σας ευχαριστώ όλες κοριτσούδια!

Εγώ τις έκανα τόσο αργά γιατί από την πρώτη φορά έμαθα που τις έκανα 12 το πρωί γιατί αγχωνόμουν για ποτέ θα βγει το αποτέλεσμα της οιστραδιολη τώρα κανένας δεν μου είπε εμένα αν είναι καλύτερα βράδυ η πρωί αλλά ειδα βράδυ είναι καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Α σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. ευτυχώς που μου τα είπες όλα αυτά γτ στα βίντεο και τις φυσαλίδες έβγαζαν και 90 μοίρες έδειχναν και σκούπιζαν μετά. Να μην βγάλω τις φυσαλίδες εννοείς να την βάλω έχοντας αφήσει τον αέρα μέσα σωστά; Επίσης 45 μοίρες εννοούμε πχ όπως βλέπω το δέρμα να έχω τη βελόνα να κοιτάει προς τα πάνω ή προς τα κάτω έτσι;

Κάλε δεν πρέπει να βγαίνει ο αέρας είναι εκεί για να σορό ναι όλο το φάρμακο δλδ πρέπει να βγαίνει ο αέρας τελευταίος από την ένεση πρέπει να είναι δλδ απάνω στο έμβολο και όχι κάτω στην βελόνα όταν είναι γεμάτη όποτε έτσι δεν πονάει και δεν μελανιαζει και περνεις και όλο το φάρμακο από την ένεση. Τώρα αυτό για τις μοίρες δεν το ξέρω εγώ τις έκανα κάθετα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια μου εσείς οι φωτεινοί πανταγνωστςς......αύριο θα κάνω τον καθαρισμό κ είπε θα κου κάνει βιοψια ν δει γιατί δεν προχωρησε.με τον καινούριο γιατρό.πως θα γίνει η βιοψια κ πόσο καιρό παίρνει ν βγουν τα αποτελέσματα?εχει κάνει καμία να μου πει?θενκνγιου

Η λεγόμενη αποξεση απλά θα το ρουφήξει με ειδικό εργαλείο και δεν θα το ξύσει κάνει περίπου 20 μέρες αλλά υπολόγισε ότι πέφτει και το Πάσχα όποτε μπορεί να κάνει παραπάνω μέρες. Επίσης σου είπε να είσαι με άδειο στομάχι; Και που θα κανείς; Εύχομαι τα καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Κάτσε ν το κάνω αύριο κ θα δουμε.ξερει αυτός καλυτερα φαντάζομαι.κ κου πε κ πολυ καλή τιμή δείγμα ότι δεν με βλέπει ευρώ.καλα αυτό φάνηκε από πολλά.του έχω εμπιστοσύνη έτσι κ αλλιώς.

Στεναχωρηθηκα βέβαια που πρέπει ν ξεκινήσουμε τέλη Ιούνη λόγω επιτροπής περίμενα Μάιο να ξεκιναγαμε αλλά δεν πειράζει.θα προετοιμαδτω καλύτερα με άλλα δεδομένα πια κ γνώσεις.

Καλημέρα Ιούνιο να ηρεμήσεις και εσυ και ο οργανισμός σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η noutelitsa είπε:

Εσύ τι κάνεις??? Πως πάτε?

Τίποτα κάνω υπομονή τρώγομαι με τα ρούχα μου και περιμενω

Τα χειρότερα πάντα.... Αλλά περιμένω έως τη τριτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Θα σε μαλώσω Ελπιδακι! Βασικά ψέματα, δεν θα σε μαλώσω. Όλες μας έχουμε τα ups and down μας. Έχεις και εσύ το δικαίωμα να είσαι στις μαύρες σου καμία φορά. Ο,τι και να λες όμως η Τοξοτινα σου είναι εκεί (για 2 δεν είμαι σίγουρη, αλλά η μια είναι). Οπότε μπορείς να αισθάνεσαι όπως θέλεις, κοντός ψαλμός....

ΠΗΤ δεν μου έχει πει ακόμα ο γιατρός.  Δεν κάνω τέτοιες συζητήσεις ακόμα Ελπιδακι μου. Είπαμε βήμα βήμα και φορά τη φορα. Σήμερα όμως πήρα μια βαθιά, πραγματική ανάσα!

Πάντως σύμφωνα με την εφαρμογή Πητ έχω στις 24 Οκτωβρίου.  Νομίζω όμως, αν δεν κάνω λάθος, ότι αυτά τα μαθαίνεις στην αυχενική.

Μάλωσε με το ξέρω το ξέρω θέλω τις παντόφλες μου 😕 αλλά τι να κάνω ίσως επειδή πονάω σα να μου έρχεται η περίοδος (στην προηγούμενη δεν το είχα) και λέω προετοιμασία περιόδου κανονικά και χωρίς εξωσωματική ρτσι καμια εβδομαδα πριν νιώθω πονους. 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Ναι τα ειπες πολύ σωστά. μπορει να νιώθει όπωσ της βγαίνει, ομως επειδή δεν μας εχει συνιθήσει σε τετοιο mood , κανουμε λιγο παραπάνω προσπαθεια να χαμογελασει, ειτε με το καλό , ειτε με τις αγαπημενες της παντόφλες

Δε με ξέρεις απ τον Αύγουστο μάλλον χαχαχα ρώτα τις παλιές για να μάθεις τι έλεγα.. 😉 ανεβαίνω κατεβαίνω τα χω αυτά στην ετ 

στις πριν 4 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Άσε τα good wines και απόλαυσε την αδεια σου σήμερα. Αυτή είναι η ξενέρα σου, όχι τα άλλα, είμαι σίγουρη και δυστυχώς αυτό το συναίσθημα σε επηρεάζει σε όλα....

Χαχαχαχα καλά αυτό κι αν είναι ξενερα να πάω μόνο για Παρασκευή δουλειά έλεος δηλαδή ο άντρας μου λέει πάτε 2 εβδομάδες άρρωστη να τους πεις εσύ. Αλλε είμαι η ιδιαίτερα του μβρε δεν μπορώ να το κάνω 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου, λιιιγο υπομονή ακόμα! Μπορεί να είναι και καλύτερα που θα πας δουλειά αύριο, να ξεχαστείς λιγάκι. Εγώ πήγα σήμερα και τελικά πέρασα πολύ ωραία. Τους έκανα και ξενάγηση 😋(αν υπάρχουν βέβαια). Εντωμεταξύ είχαν προγραμματίσει ένα γύρισμα σήμερα και δεν το ηξερα, να φτιαχτώ λιγάκι και εγώ, να βάλω μια καλύτερη μάσκα βρε αδερφέ 🤣 Ε και λέγαμε μετά με τον δικό μου, κοίτα πλάκα που αν υπάρχουν θα βλέπουμε τα πλάνα μετά και θα λέμε ήταν και αυτά εκεί incognito. Διάσημα εκ μήτρας 🤣🤣🤣 @hope501 Φιλενάδα εσύ έλεγες να βγούμε στο φακό μαζί και σου την έσκασα τελικά 🤣

Μπράβο!!! Τέλεια! Περιμένουμε με αγωνία την άριστη βλαστοκύστη!

Μπράβο ρε! Αφήστε μας εμάς εδώ, μόνες με τον πόνο μας 😋😋😋 Και αλλού να πάτε, θα σας βρούμε! 

Καλα 100% υπάρχει ειμαι πολύ πολύ σίγουρη εντωμεταξύ είναι και δίδυμα 

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι να μην βγάζεις τις φυσαλιδες. Και εγω τις έβγαζα αλλά μου είπε η γιατρος ότι για αυτό έκανα τις μελανιές. Μάλιστα μου το είχε πει και η φαρμακοποιός να μην βγάζω τις φυσαλίδες αλλά είχα δει και εγώ το βιντεακι και ακολούθησα τις οδηγίες του με αποτέλεσμα να μην έχει μείνει μέρος να κάνω την ένεση γιατί παντού έχω μελανιές. Καλά αυτό με το 45 μοίρες το κάνω στο πολύ περίπου. Στη Γεωμετρία ήμουν σκράπας 😁 αλλά συνήθως την έχω την ένεση κοντά στο δέρμα να κοιταει προς τα κάτω δηλαδή. Αλλά δεν νομίζω ότι έχει σημασία, όπως σε βολεύει. 

Αχ θα το δοκιμάσουμε και αυτό γτ η κοιλιά μου είναι μέσα στις μελανιές.  Εγώ πονάω όταν νιώθω το υγρό μέσα μου. Στο κέντρο μου είπαν να είναι και εκτός ψυγείου 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια μου εσείς οι φωτεινοί πανταγνωστςς......αύριο θα κάνω τον καθαρισμό κ είπε θα κου κάνει βιοψια ν δει γιατί δεν προχωρησε.με τον καινούριο γιατρό.πως θα γίνει η βιοψια κ πόσο καιρό παίρνει ν βγουν τα αποτελέσματα?εχει κάνει καμία να μου πει?θενκνγιου

Απ όσο ξέρω είναι μετά από 1 μήνα.  Σου λένε αν είχε χρωμοσωμικη ανωμαλία κτλ τώρα εσύ θα ήθελες πραγματικά να μαθεις; εγω δεν ήθελα. Γτ όπως και να το κάνουμε χειρότερα θα ήταν να ξέρω ότι ήταν υγιής απ την άλλη όμως θα ήξερα πως να κινηθούμε στην επόμενη.  Επειδή δεν έκανα μου δώσανε προληπτικά αντιπηκτικες 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Τίποτα κάνω υπομονή τρώγομαι με τα ρούχα μου και περιμενω

Τα χειρότερα πάντα.... Αλλά περιμένω έως τη τριτη

Έλα φάε και τα δικά μου μπας και πείσω τον άντρα μου ότι δεν έχω ρούχα και πρέπει να ψωνίσω 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου συμφωνώ με την @hope501να ανοίξουμε νέο θεματάκι για το 2023 δεν έχω κανένα θέμα θέλω όμως να είμαστε όλες εκεί..Μια μεγάλη αγκαλιά..

Γυναίκες που παλεύουμε ακόμα, γυναίκες που είναι στην αναμονή χοριακης , γυναίκες που έχουν μωράκια στην κοιλιτσα τους, γυναίκες που τα έχουν στην αγκαλιά τους αλλά και τις γυναικάρες που αποφάσισαν με πόνο & θάρρος ψυχής να σταματήσουν τον αγώνα..

Δεν έχει καμία σημασία η φάση που είμαστε αρκεί που φοράμε ή φορέσαμε τα παπούτσια της υπογονιμότητας και ξέρουμε πολύ καλά πόση τεράστια δύναμη έχουμε!!

Αν συμφωνείτε όλες και θέλει η @hope501να το ανοίξει το νέο θεματάκι με το καλό 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Κορίτσια μου συμφωνώ με την @hope501να ανοίξουμε νέο θεματάκι για το 2023 δεν έχω κανένα θέμα θέλω όμως να είμαστε όλες εκεί..Μια μεγάλη αγκαλιά..

Γυναίκες που παλεύουμε ακόμα, γυναίκες που είναι στην αναμονή χοριακης , γυναίκες που έχουν μωράκια στην κοιλιτσα τους, γυναίκες που τα έχουν στην αγκαλιά τους αλλά και τις γυναικάρες που αποφάσισαν με πόνο & θάρρος ψυχής να σταματήσουν τον αγώνα..

Δεν έχει καμία σημασία η φάση που είμαστε αρκεί που φοράμε ή φορέσαμε τα παπούτσια της υπογονιμότητας και ξέρουμε πολύ καλά πόση τεράστια δύναμη έχουμε!!

Αν συμφωνείτε όλες και θέλει η @hope501να το ανοίξει το νέο θεματάκι με το καλό 😍😍😍

Εγω ο, τι θεματακι και να ανοίξετε, οποια χρονολογία και να βάλετε, θα είμαι εκεί μέχρι όλες μας να περάσουμε στην απέναντι πλευρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μάλωσε με το ξέρω το ξέρω θέλω τις παντόφλες μου 😕 αλλά τι να κάνω ίσως επειδή πονάω σα να μου έρχεται η περίοδος (στην προηγούμενη δεν το είχα) και λέω προετοιμασία περιόδου κανονικά και χωρίς εξωσωματική ρτσι καμια εβδομαδα πριν νιώθω πονους. 

Δε με ξέρεις απ τον Αύγουστο μάλλον χαχαχα ρώτα τις παλιές για να μάθεις τι έλεγα.. 😉 ανεβαίνω κατεβαίνω τα χω αυτά στην ετ 

Χαχαχαχα καλά αυτό κι αν είναι ξενερα να πάω μόνο για Παρασκευή δουλειά έλεος δηλαδή ο άντρας μου λέει πάτε 2 εβδομάδες άρρωστη να τους πεις εσύ. Αλλε είμαι η ιδιαίτερα του μβρε δεν μπορώ να το κάνω 

Καλα 100% υπάρχει ειμαι πολύ πολύ σίγουρη εντωμεταξύ είναι και δίδυμα 

Αχ θα το δοκιμάσουμε και αυτό γτ η κοιλιά μου είναι μέσα στις μελανιές.  Εγώ πονάω όταν νιώθω το υγρό μέσα μου. Στο κέντρο μου είπαν να είναι και εκτός ψυγείου 

Απ όσο ξέρω είναι μετά από 1 μήνα.  Σου λένε αν είχε χρωμοσωμικη ανωμαλία κτλ τώρα εσύ θα ήθελες πραγματικά να μαθεις; εγω δεν ήθελα. Γτ όπως και να το κάνουμε χειρότερα θα ήταν να ξέρω ότι ήταν υγιής απ την άλλη όμως θα ήξερα πως να κινηθούμε στην επόμενη.  Επειδή δεν έκανα μου δώσανε προληπτικά αντιπηκτικες 

Έλα φάε και τα δικά μου μπας και πείσω τον άντρα μου ότι δεν έχω ρούχα και πρέπει να ψωνίσω 🤣

Χαχαχα τρεληηη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Κορίτσια μου συμφωνώ με την @hope501να ανοίξουμε νέο θεματάκι για το 2023 δεν έχω κανένα θέμα θέλω όμως να είμαστε όλες εκεί..Μια μεγάλη αγκαλιά..

Γυναίκες που παλεύουμε ακόμα, γυναίκες που είναι στην αναμονή χοριακης , γυναίκες που έχουν μωράκια στην κοιλιτσα τους, γυναίκες που τα έχουν στην αγκαλιά τους αλλά και τις γυναικάρες που αποφάσισαν με πόνο & θάρρος ψυχής να σταματήσουν τον αγώνα..

Δεν έχει καμία σημασία η φάση που είμαστε αρκεί που φοράμε ή φορέσαμε τα παπούτσια της υπογονιμότητας και ξέρουμε πολύ καλά πόση τεράστια δύναμη έχουμε!!

Αν συμφωνείτε όλες και θέλει η @hope501να το ανοίξει το νέο θεματάκι με το καλό 😍😍😍

Ωωωωω αυτό δεν το περίμενα τώρα🥰🥰🥰🥰 εσυ αρχηγός, εγώ θα το ανοίξω?😂😂😂😂😂

Εντάξει λοιπόν…. Θα το ανοίξω το θεματάκι. Ευχαρίστως και τιμή μου. Αυριο ομως γιατί σε λίγο έχει Σασμο 😂😂😂😂 

τι έρωτας και αυτό με την σειρά και τα τραγούδια 😍🥰😍🥰

Θα μας βάλω Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής  2023…& Σια  😁😂😁😂  (θα το σκεφτώ λίγο ακόμα και θα σας ενημερώσω αυριο) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε κ γω περισσότερο ως πληροφορίες θα ήθελα να μάθω για την επόμενη.τελικα έχετε δίκιο όλες.ασε να πάρω λίγο χρόνο να ηρεμησω.εχουμε κ αυτη τη ρημαδα τη ντε να ανεβάσουμε!!!η αλήθεια είναι ότι αυτός ο γιατρός με ξεαγχωσε κ μου δώσε όραμα κ ελπίδα.πολυ σημαντικό.οπως λέω κ στους θεραπευομενους μου όταν έχουμε στόχους, έχουμε κινητηριες δυνάμεις,ενεργοποίηση.

Σας ευχαριστώ πάντως όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Ε κ γω περισσότερο ως πληροφορίες θα ήθελα να μάθω για την επόμενη.τελικα έχετε δίκιο όλες.ασε να πάρω λίγο χρόνο να ηρεμησω.εχουμε κ αυτη τη ρημαδα τη ντε να ανεβάσουμε!!!η αλήθεια είναι ότι αυτός ο γιατρός με ξεαγχωσε κ μου δώσε όραμα κ ελπίδα.πολυ σημαντικό.οπως λέω κ στους θεραπευομενους μου όταν έχουμε στόχους, έχουμε κινητηριες δυνάμεις,ενεργοποίηση.

Σας ευχαριστώ πάντως όλες!!!

Όλα θα σου πάνε καλά. Είμαι σίγουρη. Ένας νέος γιατρός που σε εμπνέει φέρνει θετικά αποτελέσματα. Επίσης συμφωνω με το να ηρεμήσεις λιγακι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Τίποτα κάνω υπομονή τρώγομαι με τα ρούχα μου και περιμενω

Τα χειρότερα πάντα.... Αλλά περιμένω έως τη τριτη

Σε νιωθω γιατι το εχω περασει...αλλά περιμενε, μπορεί να πανε όλα καλα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου όμορφα. Κι εγώ όπου πάτε θα έρθω… επίσης θέλω να ρωτήσω υπάρχει ένα ραντεβού στο τμήμα αποβολών στο Έλενα για τις 14/4 το θέλει κάποια; Εγω όπως σας είπα έχω πάει σε εξωτερικό αιματολόγο και μου έδωσε τα πάντα και έκανα και μου τα έγραψε και τα έκανα όλα εκτός από δυο που δεν γράφονται όπου πλήρωσα ελάχιστα λεφτά όποτε αν το θέλει κάποια να μου πει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου όμορφα. Κι εγώ όπου πάτε θα έρθω… επίσης θέλω να ρωτήσω υπάρχει ένα ραντεβού στο τμήμα αποβολών στο Έλενα για τις 14/4 το θέλει κάποια; Εγω όπως σας είπα έχω πάει σε εξωτερικό αιματολόγο και μου έδωσε τα πάντα και έκανα και μου τα έγραψε και τα έκανα όλα εκτός από δυο που δεν γράφονται όπου πλήρωσα ελάχιστα λεφτά όποτε αν το θέλει κάποια να μου πει 

Είναι μια κοπέλα που εβαλε θέμα "φυσικός κύκλος χωρίς γονιμοπιηση  " αν θυμάμαι καλά ήθελε ραντεβού 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είναι μια κοπέλα που εβαλε θέμα "φυσικός κύκλος χωρίς γονιμοπιηση  " αν θυμάμαι καλά ήθελε ραντεβού 

Εδώ; Την θυμάσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...