Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κοριτσάκι μου το θυμάμαι και να ξέρεις ότι πάντα έρχονται τα λόγια σου στο μυαλό μου.. 

Αχ ρε κορίτσια λετε να πέτυχα? 

20220404_224507.jpg

Στο ευχομαι μέσα απο τη καρδια μου.!!!!!!!🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατεριναααααα???? Απιστευτο ρε!!!! Γελουσαμε με τα βαπτιστικα και δες τωρα αυτο!!! Κα εγω για εγκυμοσυνη το κοβω... Ροζ λες ειδες μετα απο επιβεβαιωμενη ωορηξια , σε αναμονη περιοδου... Κανε υπομονη μεχρι το πρωι αλλιως παρε τους δρομους για τεστ τωρα!!!! Μετα απο αποβολη ερχεται ευκολα εγκυμοσυνη ετσι ελεγε η γιατρος οταν απεβαλα... Εσυ τωρα δεν το ειχες και τοσο στο μυαλο σου γιατι ασχοληθηκες με τις εξετασεις... Και το σωμα σου ηταν μπομπαρισμενο στις ορμονες. ... Μακαρι ρε να σου ερθει η χαρα απ το πουθενα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι δεν γνωρίζω για τα τεστ, αλλά η βλέννη είναι σημάδι εγκυμοσύνης, καθώς τώρα θα έπρεπε να είσαι «στεγνή» αφού περιμένεις περίοδο. Βασικά έχεις καθυστέρηση…. Η Wolt πάντως έτσι ενημερωτικά συνεργάζεται κ με φαρμακεία…😁

Κανονικά έπρεπε να μου έρθει το Σάββατο,  την Παρασκευή είχα λίγο ροζ ε είπε θα μου έρθει, μετα τπτ.. σήμερα είχα παλι ροζ ε είπε θα μου έρθει.. μετα τπτ παω τουαλέτα σκουπιζομαι βλενη πεντακαθαρη.. ε και πηρα το τεστ και έκανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κοριτσάκι μου το θυμάμαι και να ξέρεις ότι πάντα έρχονται τα λόγια σου στο μυαλό μου.. 

Αχ ρε κορίτσια λετε να πέτυχα? 

20220404_224507.jpg

Έτσι για να με πιστεύεις χαχαχαχα

 

 

Screenshot_20220404-222441_Chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Στο ευχομαι μέσα απο τη καρδια μου.!!!!!!!🙏🙏🙏🙏

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου παααρα πολύ, νιώθω την καλοσύνη σου και την αγάπη, την υποστηρίξει απο ολη την ομαδουλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έτσι για να με πιστεύεις χαχαχαχα

 

 

Screenshot_20220404-222441_Chrome.jpg

Χαχχαχαχα μέσα στο μυαλό μου 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 πωωω ρε φίλη λες και γεννήσες και εμένα πριν το καμαρι σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχχαχαχα μέσα στο μυαλό μου 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 πωωω ρε φίλη λες και γεννήσες και εμένα πριν το καμαρι σου 

Το αποφάσισα θα παραγγείλω τεστ ωορηξιας 😂😂😂🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Το αποφάσισα θα παραγγείλω τεστ ωορηξιας 😂😂😂🤣🤣🤣🤣

Και εγω το ιδιο σκεφτομουν τωρα .. για τον τελευταιο κυκλο! Εχω τα εγκυμοσυνης , ολο αρνητικα βγαινουν... Τουλαχιστον αυτα σε δειχνουν και την ωορηξια σε δειχνουν και την εγκυμοσυνη... Πιο πολυ συμφερουν και βλεπεις και γραμμη θετικη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι δεν γνωρίζω για τα τεστ, αλλά η βλέννη είναι σημάδι εγκυμοσύνης, καθώς τώρα θα έπρεπε να είσαι «στεγνή» αφού περιμένεις περίοδο. Βασικά έχεις καθυστέρηση…. Η Wolt πάντως έτσι ενημερωτικά συνεργάζεται κ με φαρμακεία…😁

Μπορεί να γίνει και αργότερα. Έτσι έμεινε φίλη μου και λέει πως έμεινε και είχε περίοδο. Αίμα εμφύτευσης ήταν αλλά δεν της το χαλάμε. Μπορεί να κάνει κ διπλή. Και βλέννη επίσης είναι σημάδι ωορηξιας. Όχι μόνο εγκυμοσύνης. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kateriniwk είπε:

Και εγω το ιδιο σκεφτομουν τωρα .. για τον τελευταιο κυκλο! Εχω τα εγκυμοσυνης , ολο αρνητικα βγαινουν... Τουλαχιστον αυτα σε δειχνουν και την ωορηξια σε δειχνουν και την εγκυμοσυνη... Πιο πολυ συμφερουν και βλεπεις και γραμμη θετικη! 

Αυτό σκεφτόμουν και εγώ τώρα. Ας αφήσουμε τα τεστ εγκυμοσύνης και ας πάρουμε μόνο ωορηξιας από εδώ και πέρα 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Το αποφάσισα θα παραγγείλω τεστ ωορηξιας 😂😂😂🤣🤣🤣🤣

Απορώ πως δεν ειχες ήδη καβάτζα 😂😂😂

παρηγγειλε και ξεκινά κάθε μέρα ένα τεστ 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η hope501 είπε:

Αυτό σκεφτόμουν και εγώ τώρα. Ας αφήσουμε τα τεστ εγκυμοσύνης και ας πάρουμε μόνο ωορηξιας από εδώ και πέρα 😂😂😂😂

Θα πάρω στο κέντρο εξωσωματικής και θα πω 19.04 δεν έρχομαι γτ έχω τεστ ωορηξιας θετικο. 

Αληθεια ασχετο την κόλλα ποτε την βαζπυμε; @twinkletwinlkle

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η hope501 είπε:

Αυτό σκεφτόμουν και εγώ τώρα. Ας αφήσουμε τα τεστ εγκυμοσύνης και ας πάρουμε μόνο ωορηξιας από εδώ και πέρα 😂😂😂😂

Ε ναιιι αφου εξωσωματικη θα κανουμε ...δεν πειραζει ας παιξουμε λιγο με αυτα ...η ωορηξια πολυ καλο να ξες ποτε ειναι , θα κανουμε επαφες ...και.μετα θα χτυπαμε καθε μερα και απο ενα μεχρι την περιοδο... Εεε ετσι μπορει εγω να ξενερωσω κιολας και να παω για διεγερση πιο ευκολα... Χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Απορώ πως δεν ειχες ήδη καβάτζα 😂😂😂

παρηγγειλε και ξεκινά κάθε μέρα ένα τεστ 😂😂😂

Εγκυμοσύνης έχω πρέπει να είναι καμιά 5αρια ωορηξιας δεν χρειάστηκα την ένιωθα πάντα με πολύ πονο  😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κανονικά έπρεπε να μου έρθει το Σάββατο,  την Παρασκευή είχα λίγο ροζ ε είπε θα μου έρθει, μετα τπτ.. σήμερα είχα παλι ροζ ε είπε θα μου έρθει.. μετα τπτ παω τουαλέτα σκουπιζομαι βλενη πεντακαθαρη.. ε και πηρα το τεστ και έκανα

Εεε θα τρελαθώωω! Κορίτσι μου στο εύχομαι με όλη μου την καρδιά♥️Λες να έπιασε η ευχή από τις προετοιμασίες?Άντε θα σκάσουμε όλες μέχρι το πρωί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Το αποφάσισα θα παραγγείλω τεστ ωορηξιας 😂😂😂🤣🤣🤣🤣

Κλαιωωωωω 🤣🤣🤣🤣 απο το Ebay ξέρεις εσύ!!! Με το τσουβάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Και εγω το ιδιο σκεφτομουν τωρα .. για τον τελευταιο κυκλο! Εχω τα εγκυμοσυνης , ολο αρνητικα βγαινουν... Τουλαχιστον αυτα σε δειχνουν και την ωορηξια σε δειχνουν και την εγκυμοσυνη... Πιο πολυ συμφερουν και βλεπεις και γραμμη θετικη! 

Η ομάδα της τρέλας! Ζήτω η τρέλα!!!! Ε ρε να μας διαβάζει κάνας γιατρος 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Η ομάδα της τρέλας! Ζήτω η τρέλα!!!! Ε ρε να μας διαβάζει κάνας γιατρος 🤣🤣🤣

Μας ξερουν οι γιατροι ...μη νομιζεις! Ο ανδρολογος εμενα πανω στο πριξιμο που εριχνα εκεινη την μερα με το οξειδωτικο στρες με ειπε... " Πες μου οτι εισαι και απο εκεινες που σηκωνουν τα ποδια ψηλα μετα το σεξ??" Βεβαιως του λεω ...τι με περασες ? Απο τις αλλες??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κανονικά έπρεπε να μου έρθει το Σάββατο,  την Παρασκευή είχα λίγο ροζ ε είπε θα μου έρθει, μετα τπτ.. σήμερα είχα παλι ροζ ε είπε θα μου έρθει.. μετα τπτ παω τουαλέτα σκουπιζομαι βλενη πεντακαθαρη.. ε και πηρα το τεστ και έκανα

Μακάρι κορίτσι μου να είσαι εγκυούλα!!! Θα περιμένουμε νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η rouseva είπε:

Εεε θα τρελαθώωω! Κορίτσι μου στο εύχομαι με όλη μου την καρδιά♥️Λες να έπιασε η ευχή από τις προετοιμασίες?Άντε θα σκάσουμε όλες μέχρι το πρωί..

Αχχχ δεν ξέρω που οφείλεται,  για αυτό που είμαι σίγουρη, είναι οτι αν όντως τα κατάφερα,  ο θεούλης είδε μας είδε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Μας ξερουν οι γιατροι ...μη νομιζεις! Ο ανδρολογος εμενα πανω στο πριξιμο που εριχνα εκεινη την μερα με το οξειδωτικο στρες με ειπε... " Πες μου οτι εισαι και απο εκεινες που σηκωνουν τα ποδια ψηλα μετα το σεξ??" Βεβαιως του λεω ...τι με περασες ? Απο τις αλλες??? 

🤣🤣🤣🤣 το θυμάμαι που το έλεγες,  που τον αγανακτήσες 🤣🤣🤣 καλά έκανες,  οτι σε απασχολεί να το λες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Νομιζω οταν παω για ωοληψια θα με καταλαβει πως νιωθω!!!στην εξαγωγη για να σου περιγραψω ημουν στη καρεκλα του πονου ειχα γραπωσει τον θειο απ το γιακα τον κρατουσα σφιχτα και η αλλη γιατρος μου κρατουσε το χερι...ηταν σαν να με ξεγεννησαν η εικονα..και εννοειται ο αντρας μου με τον αδερφο μου ηταν με ανοιχτη πορτα να τους βλεπω στην υποδοχη.  Τις προαλλες σας ειχα πει για τον γιατρο τον παπαρα που βρηκε οπισθια κληση μητρας ενω ηξερα οτι εχω προσθια... Φευγω σε αναμμενα καρβουνα ουτε το βρακι δν ξερω αν το φορεσα αναποδα. Και παιρνω το γυναικολογο μου τηλ. Τον λεω κατι επαθε η μητρα μου και γυρισε μερια πηρε αλλη κλιση. Πεθανε να γελαει και εγω ημουν σε κατασταση τωρα τι θα κανω πως θα την ξαναγυρισουμε στη θεση της???? Εννοειται ομως μετα απο ωρα που περναει αυτο το αισθημα πανικ μετα σκεφτομαι τελειως λογικα , και μαλιστα αντεχω σε πονο πολυ και γενικα σε κακουχια.. αλλα ειναι αυτα τα λεπτα τα πρωτα σε καθε αγνωστο που το μυαλο μου το φουσκωνει σαν αεροστατο.. γι αυτο τον νιωθω τον αντρουλη σου!!! Παρτον μια αγκαλια απο μενα τον αγαπημενο μου χεστουλη! 

Ενταξη ελιωσα με το γυρισε αναποδα respect εισαι θεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να είσαι εγκυούλα!!! Θα περιμένουμε νέα σου!!!

Μου έρχεται να κάνω ολα τα τεστ, έχω ακόμα 17 τεστ οωρηξιας..😅😅 ευχαριστώ κορίτσι μου,  σε ευχαριστώ παααρα πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσιαααααααα βοήθειααααα! Τρέμω ολόκληρη... Σύμφωνα με τον γιατρό και τον υπέροχο οωρηξιας είχα πριν 16 μέρες,  Σάββατο έπρεπε να μου έρθει περίοδος,  Παρασκευή είχα λίγο ροζ και σήμερα λίγο ροζ ε λέω θα μου έρθει.. μέτα τπτ.. μόνο άσπρη βλενη σορρυ κιόλας.. κάνω ρέστα οωρηξιας ( τα γνωστά μου ) 

Και δείτε... τι γίνεται???? 

20220404_220522.jpg

Ωπα; Βρε λες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

ΑχχαχαΧ λένε οτ€ τ τεστ ωορηξιας όταν είναι κοντά στν αναμενόμενη περίοδο και είναι έτσι θετικά τότε έχουμε εγκυμοσύνη.  Στην Κατερίνα είδαμε ότι είχε ωορηξιας, είτε κάνει διπλή ωορηξιας είτε πάμε για μπεμπέ. Γνώμη μου πρέπει μέχρι αύριο να κάνει είτε τεστ είτε χοριακη γτ αν είναι ωορηξιας μην πάει χαμένη;-) 

@Κατεριναπαπ έτσι να με ξυπνήσεις και αύριο το πρωί ποΥ δεν θα μπορώ να πάρω τα πόδια μου από το δεύτερο συνεχόμενο ξενύχτι 😜🤣

Ελα ειδικε των test πως παει; Εσυ μεχρι τωρα ποσα εχεις κανει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Να πάς σε ενδοκρινολόγο για τις πολυκυστικές καθώς πρόκειται για μια ορμονολογικη διαταραχή και όχι γυναικολογική. Μόνο ενδοκρινολόγος που ειδικεύεται στις ορμόνες αναπαραγωγής μπορεί να σε βοηθήσει για ποιοτικότερη ωορρηξία. Για το άλλο που ρωτάς τι απάντηση να σου δώσει κάποιος;; Πρέπει να κάνεις εξετάσεις 2η-4η μέρα του κύκλου σου για να έχεις μια εικόνα του τι γίνεται..! Ζήτα από το γυναικολόγο σου να σου γράψει έναν πλήρη έλεγχο και αν είναι όλα καλά και το μωράκι συνεχίζει να μην έρχεται, θα πρότεινα και μια σαλπιγγογραφια και ένα σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο διαγνωστικό σπερμολογιας 
    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...