Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και εγώ δεν μπορώ να της στείλω μήνυμα.  Είτε έχει πολλά μηνύματα. 

Απ το κινητό μπήκε κανονικά 

Πως νιωθεις;;;😀😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Αχ, έχω μπερδευτεί, 11.10 είναι η προγεστερόνη το ξανά κοίταξα, με φυσιολογικές τιμές Ά τριμήνου 150-3000 και οιστραδιόλη 165 όπως τα έγραψα. Εσένα είναι πολύ παραπάνω από τις δικές μου μετρήσεις. Παίρνω μόνο 2 utrogestan από το στόμα/ 1 prolutex και 2 cyclacur. 
Δεν ξέρω τι είναι σωστό να κάνω. 

Συγχαρητήρια ρε κορίτσι για τον ΥΠΕΡδιπλασιασμο!! Να πάνε όλα κατ ευχήν εύχομαι!!
Πάντως σε καταλαβαίνω! Κ εγώ αυτή τη φορά που ήμουν σε άλλο κέντρο δεν μου είπαν τίποτα για προγεστερονη και οιστραδιολη, δεν τους ενδιέφερε ιδιαίτερα κ μου φάνηκε παράξενο! Γιατί κ εγώ πριν στον Παν ήμουνα κ έπαιρνα άπειρα ουτρο και σικλα και τώρα έπαιρνα μόνο 3 ουτρο κ 1 σικλα! Κ ένιωθα ότι δεν θα είναι αρκετά!

Ο κάθε γιατρός έχει τη δίκη του πρακτική απλά εμείς πλέον δεν μπορούμε να ξέρουμε ποιος λέει τα σωστα! Έχουμε γίνει επιφυλακτικές κ είναι αναμενόμενο νομίζω!

Αν παίρνεις τα ουτρο κολπικά τότε δεν ανιχνεύεται αλλά αν τα παίρνεις από το στόμα νομίζω θα έπρεπε να είναι πιο ψηλά! Όταν είχα την πρώτη μου θετική χοριακη και είχα κάνει προγεστερονη ήταν στο 9 κ ο γυναικολόγος κ η μικροβιολόγος είχαν πάθει αμόκ και μ είχαν μπουκώσει στα ουτρο! Τώρα τι ισχύει και τι δεν ισχύει ο Θεός κ η ψυχή τους το ξέρει!! 
 

Εγω πάντως θα το έλεγα στον γιατρό κ ας μου βάζε τις φωνές! Πράγμα που το θεωρώ απαράδεκτο αλλά Ενιγουει! Έχεις παλέψει τόσο πολύ τόσα χρόνια και φαντάζομαι του χεις δώσει κ ένα κάρο λεφτά όποτε οφείλει να σε ακούσει κι αν θεωρεί ότι δεν είναι σημαντικές αυτές οι εξετάσεις να σου εξηγήσει το γιατί! 
 

Ευχομαι και πάλι να πάνε όλα καλά και σε λόγους μήνες να κρατάς το θαυματακι σου αγκαλιά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Συγχαρητήρια ρε κορίτσι για τον ΥΠΕΡδιπλασιασμο!! Να πάνε όλα κατ ευχήν εύχομαι!!
Πάντως σε καταλαβαίνω! Κ εγώ αυτή τη φορά που ήμουν σε άλλο κέντρο δεν μου είπαν τίποτα για προγεστερονη και οιστραδιολη, δεν τους ενδιέφερε ιδιαίτερα κ μου φάνηκε παράξενο! Γιατί κ εγώ πριν στον Παν ήμουνα κ έπαιρνα άπειρα ουτρο και σικλα και τώρα έπαιρνα μόνο 3 ουτρο κ 1 σικλα! Κ ένιωθα ότι δεν θα είναι αρκετά!

Ο κάθε γιατρός έχει τη δίκη του πρακτική απλά εμείς πλέον δεν μπορούμε να ξέρουμε ποιος λέει τα σωστα! Έχουμε γίνει επιφυλακτικές κ είναι αναμενόμενο νομίζω!

Αν παίρνεις τα ουτρο κολπικά τότε δεν ανιχνεύεται αλλά αν τα παίρνεις από το στόμα νομίζω θα έπρεπε να είναι πιο ψηλά! Όταν είχα την πρώτη μου θετική χοριακη και είχα κάνει προγεστερονη ήταν στο 9 κ ο γυναικολόγος κ η μικροβιολόγος είχαν πάθει αμόκ και μ είχαν μπουκώσει στα ουτρο! Τώρα τι ισχύει και τι δεν ισχύει ο Θεός κ η ψυχή τους το ξέρει!! 
 

Εγω πάντως θα το έλεγα στον γιατρό κ ας μου βάζε τις φωνές! Πράγμα που το θεωρώ απαράδεκτο αλλά Ενιγουει! Έχεις παλέψει τόσο πολύ τόσα χρόνια και φαντάζομαι του χεις δώσει κ ένα κάρο λεφτά όποτε οφείλει να σε ακούσει κι αν θεωρεί ότι δεν είναι σημαντικές αυτές οι εξετάσεις να σου εξηγήσει το γιατί! 
 

Ευχομαι και πάλι να πάνε όλα καλά και σε λόγους μήνες να κρατάς το θαυματακι σου αγκαλιά ❤️

Σ’ ευχαριστώ κοριτσάκι μου γλυκό! Δεν ξέρω, θα ρωτήσω αύριο τον γιατρό μου με τρόπο. Με το καλό να έρθει η σειρά σου ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Αχ, έχω μπερδευτεί, 11.10 είναι η προγεστερόνη το ξανά κοίταξα, με φυσιολογικές τιμές Ά τριμήνου 150-3000 και οιστραδιόλη 165 όπως τα έγραψα. Εσένα είναι πολύ παραπάνω από τις δικές μου μετρήσεις. Παίρνω μόνο 2 utrogestan από το στόμα/ 1 prolutex και 2 cyclacur. 
Δεν ξέρω τι είναι σωστό να κάνω. 

Screenshot_20220404-194644_Chrome.thumb.jpg.4a9d4fe81f5db41acd1ed586023ba226.jpgScreenshot_20220404-194600_Chrome.thumb.jpg.73f4588a0f3b21dab5ac372981c00c94.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν @TRigirl η πρωτη φωτο αφορά σε τιμές της προγεστερονης.  Η δεύτερη στην οιστραδιολη. Οπότε είσαι ναι μεν στα όρια, αλλά στο κατώτερο όριο. Εγω στη θεση σου, από τη στιγμή που σε απασχολεί,  θα το συζητούσα με τον γιατρό μου. Ξαναλέω δεν σημαίνει ότι ο δικος σου ο γιατρός κάνει λάθος και ο δικός μου είναι ο σωστός, αλλά το παν είναι για μένα να αισθάνεσαι ασφαλής. Οπότε για μένα πρέπει να μιλήσεις με τον γιατρό σου και να σου εξηγήσει ο ίδιος αν είναι απαραίτητο να αυξήσετε τη δοσολογία ή όχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η hope501 είπε:

@aggelikh_l πήγες για χοριακή σήμερα?

Καλησπέραα @hope501 και σε όλα τα κορίτσια  , 155 βγήκε η χοριακη μου 9η μέρα από τη ετ!! Πήραμε μια μικρή ανάσα και πάμε για το επόμενο βήμα 🤗🤗 

@Παρασκευαιδου καλή επιτυχία με τα μωρά σου , εύχομαι αυτή να είναι και η τυχερή !!!! 🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Λοιπόν @TRigirl η πρωτη φωτο αφορά σε τιμές της προγεστερονης.  Η δεύτερη στην οιστραδιολη. Οπότε είσαι ναι μεν στα όρια, αλλά στο κατώτερο όριο. Εγω στη θεση σου, από τη στιγμή που σε απασχολεί,  θα το συζητούσα με τον γιατρό μου. Ξαναλέω δεν σημαίνει ότι ο δικος σου ο γιατρός κάνει λάθος και ο δικός μου είναι ο σωστός, αλλά το παν είναι για μένα να αισθάνεσαι ασφαλής. Οπότε για μένα πρέπει να μιλήσεις με τον γιατρό σου και να σου εξηγήσει ο ίδιος αν είναι απαραίτητο να αυξήσετε τη δοσολογία ή όχι. 

Αχ, σε ευχαριστώ τόσο πολύ για την πολύτιμη βοήθεια σου! Θα μιλήσω οπωσδήποτε αύριο μαζί του. Ναι είδα τις τιμές, όντως είμαι στα χαμηλότερα όρια. Αλλά παίρνω και λίγα.
Και καθόλου κολπικά, πρώτη φορά μου το σύστησε αυτό γιατρός. Εν τω μεταξύ εχω πάρει όλες τις μορφές προγεστερόνης στο παρελθόν, vasclor, cyclogest και έχω τουλάχιστον από 3-4 κουτιά στο καθένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Αχ, σε ευχαριστώ τόσο πολύ για την πολύτιμη βοήθεια σου! Θα μιλήσω οπωσδήποτε αύριο μαζί του. Ναι είδα τις τιμές, όντως είμαι στα χαμηλότερα όρια. Αλλά παίρνω και λίγα.
Και καθόλου κολπικά, πρώτη φορά μου το σύστησε αυτό γιατρός. Εν τω μεταξύ εχω πάρει όλες τις μορφές προγεστερόνης στο παρελθόν, vasclor, cyclogest και έχω τουλάχιστον από 3-4 κουτιά στο καθένα. 

Αλλά δεν θέλω να αρχίσω να παίρνω από μόνη μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Αλλά δεν θέλω να αρχίσω να παίρνω από μόνη μου! 

Ε βέβαια. Αλίμονο... δεν είπαμε να αρχίσεις να παίρνεις από μόνη σου. Το μόνο που σου λεω είναι να το συζητήσεις με τον γιατρό σου. Για να είσαι με αυτόν τον γιατρό σημαίνει ότι τον εμπιστεύεται. Ο, τι σου πει αυτός. Απλά αφού έχεις αυτή την ανησυχία, θεωρώ ότι πρέπει να τον ενημερώσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι δεν έπρεπε να ξεκινήσω από εχθές 😂😂😂 @twinkletwinlkle με παρέσυρες , μπερδεύτηκα και εκνα από εχθές χαχαχαχ

Ελα ρε τρελαρα δωσε πονο με το καλο μια τεραστια χοριακαρα ρε με την κορακλα σου!  Καλε αν δεν κανεις εσυ απο χθες τεστ τοτε ποιος ελα κ εχω μεγαλο stock παντοφλινια για την παρτη σου! 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Για μένα μην τα παρατάς με δικά σου…, ο επιμένων νικά! Εκτός κι αν είσαι άνω των 45 ή έχεις κάποιο θέμα που δεν επιτρέπει να πας με δικά σου. Μέχρι 45 πιστεύω ότι μια γυναίκα χωρίς ουσιαστικό πρόβλημα μπορεί να τα καταφέρει, αλλά σίγουρα όχι τόσο εύκολα όπως οι μικρούλες που κι αυτές κάποιες φορές δυσκολεύονται. Αλλά και με δανεικά να πας, εγώ προσωπικά σου βγάζω το καπέλο και σε θαυμάζω, όπως όλες τις κοπέλες. Εγώ είμαι 44 έχω κάνει 6 ΕΤ σύνολο, τώρα έχω θετική χοριακή και ελπίζω Χριστέ μου ότι θα πάει καλά. 
Δεν ξέρω σε ποια προσπάθεια είσαι αλλά να ξέρεις ότι σε νιώθω. Το ψυχολογικό κόστος σίγουρα δεν συγκρίνεται με τίποτα άλλο. Αλλά δεν είσαι η μόνη και δεν είσαι μόνη! Και όπως μου είπε μια φίλη μου, μετά τα ξεχνάς όλα όσα πέρασες! 
Σε φιλώ και ότι κι αν αποφασίσεις σου εύχομαι πολύ καλή επιτυχία! 

Καταρχάς να πάνε όλα τελεια σου εύχομαι!!!!!!κ μετά από κάτι μη ες να χεις ένα γλυκούλα στην αγκαλιά σου.δευτερον, θα σου πω ότι μπορεί να μην έχεις άδικο αλλά δεν ξέρω τι ψυχικά αποθέματα έχω ακόμα να ξεκινάω με ελπίδα κ μετά ν τρώω τα μούτρα μου κ να πρέπει να ξανασηκωθω κλπκλπ.κ να περνάει ο χρόνος.ο γιατρός το πρότεινε βέβαια όχι ότι εγώ δεν το χα σκεφτεί ήδη.προς το παρόν θα οαω την άλλη Πέμπτη στο ελενα που έχω ραντρβου με την κα οικονομοπουλου(ότι κ να πω είναι λίγο για αυτή τη γυναίκα ,με κατασκλαβωσε) έχω κλείσει κ με δεύτερο γιατρό ραντεβού να πάρω γνώμη κ θ δω.θα δωσψ λίγο χρόνο στον εαυτό μου να αποφασίσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Λες να συνεχισω μωρε να παιρνω? Θα μιλησω και με αυτους ...αλλα και ο θειος ειπε παρε δεν πειραζει.. τετοια ειμαι ρε... Υπεφερα προχτες με το δοντι και επειδη πηρα ενα νιφλαμολ το πρωι μεχρι την επομενη μερα περιμενα γιατι ελεγα αν παρω και αλλο θα παθω τιποτα.. ο αντρας μου ελεγε , καλε πως θα πας να παρεις ολα αυτα που δινουν στην εξωσωματικη αν φοβασαι τωρα για ενα δευτερο χαπι..? Αναρωτηθηκα και εγω για λιγο... Αλλα μετα το αφησα στην ακρη , εχω ακομα καιρο λεω... 

 

Μπορώ να σου λεω ιστορίες με τον άντρα μου που έχει ιατροφοβια ........κ θα γελάς κ θ ξεχνάς τα δικά σου!!!!!ένα θα σας πω πήγαμε ν βγάλει τη χολη τον Αύγουστο κ κόντεψε ν βγει κ η δική μου μαζί!!!!ούτε 5 χρόνων παιδάκι.στο ψιλό μας είχαν πάρει!!!!!!θα δου δίνω κουράγιο.........ο σκοπός αγιάζει τα μέσα λέει μια παροιμία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Αλλά δεν θέλω να αρχίσω να παίρνω από μόνη μου! 

Κοριτσι μου μπραβο για το διπλασιασμο οχι απο μονη σου καλυτερα μιλα με τσιρ κ ας σου βαλει τις φωνες.✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Μπορώ να σου λεω ιστορίες με τον άντρα μου που έχει ιατροφοβια ........κ θα γελάς κ θ ξεχνάς τα δικά σου!!!!!ένα θα σας πω πήγαμε ν βγάλει τη χολη τον Αύγουστο κ κόντεψε ν βγει κ η δική μου μαζί!!!!ούτε 5 χρόνων παιδάκι.στο ψιλό μας είχαν πάρει!!!!!!θα δου δίνω κουράγιο.........ο σκοπός αγιάζει τα μέσα λέει μια παροιμία!

Πλακα κανεις και αυτο το λες λιγο? Εγω πηγα για εξαγωγη φρονιμιτη με συνοδεια ( ο οδοντιατρος θειος μου) γελουσε.. μεσα μια αλλη γιατρος συναδελφος.και λεει αλλη φορα οταν ερθεις να παιρνεις και κανα αγχολυτικο... Ααα λεει πηρε γι αυτο.καθεται... αλλιως τωρα θα την κυνηγουσαμε στη βενιζελου να την φερουμε πισω... Μεγαλο προβλημα ασε... Τοσο καιρο ημουν ηρεμη επειδη τωρα περασε ο καιρος και φτανω κοντα στη διαδικασια χεζομαι και σκεφτομαι..μηπως δεν θελω παιδι? Αλλα ξερω οτι ειναι απο φοβο για το πως θα ερθει το παιδι. Μετα λογικευομαι και λεω τοσες γυναικες το περνανε και ξανα κανουν ξανα και ξανα... Τι στο καλο.. αντε και το αφηνω και το καθυστερω τι θα καταφερω? Πιο πολυ αγχος. Απλα ειμαι απ τις περιπτωσεις.που θα περιμενω π.χ τον υπερηχο.κι θα τρεμει η καρδια μην πουνε αχ αντι για ωαρια βλεπουμε καρκινο( φτου φτου μακρια) η θα περιμενω τις εξετασεις και θα σκεφτομαι τωρα θα βρουν καποιο προβλημα υγειας η θα παιρνω ολα αυτα τα χαπια και θα λεω αχ κατερινακι να ζησουμε να σε θυμομαστε..  στανταρακι ειμαι ...σημερα δν πηγα να την παρω την αμη.φοβηθηκα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Μπορώ να σου λεω ιστορίες με τον άντρα μου που έχει ιατροφοβια ........κ θα γελάς κ θ ξεχνάς τα δικά σου!!!!!ένα θα σας πω πήγαμε ν βγάλει τη χολη τον Αύγουστο κ κόντεψε ν βγει κ η δική μου μαζί!!!!ούτε 5 χρόνων παιδάκι.στο ψιλό μας είχαν πάρει!!!!!!θα δου δίνω κουράγιο.........ο σκοπός αγιάζει τα μέσα λέει μια παροιμία!

καλέ πως έκανε? καλά οι άντρες έτσι είναι γενικά ένα 37 και πάνω να κάνουν φοβούνται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

@TRigirl συγχαρητηρια για την χοριακη , ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη! 

@Παρασκευαιδου μαναρι!!!!!! Πολυ ευχαριστα τα νεα σου ,καλη ξεκουραση τωρα ηρεμια - οχι τεστ- και να δεις οτι το Πασχα θα χοροπηδας , αγιες μερες θα ναι!!!!

@Κατεριναπαπκατερινιω μπραβο ρε για τις εξετασεις! Εγω απ την αρχη πιστευα οτι μαλλον δεν θα ναι κατι κακο, απλα ετυχε να γινει... Να δεις που την επομενη θα πιασει και ερθει/ ουν το/ τα μωρακι/α...στο ευχομαι ολοψυχα γιατι δεν θα ξεχασω εκει την αγωνια σου και την ανωμαλη προσγειωση.. ολα θα πανε καλα!!!!! 

@Luna777 τα νεα σου ακουγονται πολυ σουπερ...δεν ξερω αλλα στανταρακι σε εχω... 

@Ανθη7 δεν σχολιασα τιποτα τοσες μερες γιατι εγω ακομα περιμενω ... Εβλεπα ομως μια αισιοδοξια μεσα στα προβληματα και ενα θαρρος για συνεχεια που το ζηλεψα! Ολα γινονται και ολα ανατρεπονται και ολα πετυχαινονται καποια στιγμη .. το ξες καλυτερα απο μενα! 

Υπολοιπες καλες υπομονες και καλη  επιτυχια σε οτι περιμενετε.. . 

Σας διαβαζω αλλα ειμαι λιγο σκατα με τον φρονιμιτη παρεα με την περιοδο και εχασα το κεφι μου... Ευχαριστω παντως για τις πρωινες ευχες για την επιτροπη.. ελπιζω να με περασουν γιατι μετα θα κλαιω σαν γατι σε μια ακρουλα.. 😋😋

Α! Βγηκαν τα αιματολογικα και οι βιταμινες.. καλες βγηκαν..φυλλικο το κοβω γιατι ειμαι πανω απ το οριο... Το απογευμα περιμενω αμη και να πω την αληθεια φοβαμαι να την δω γατι θα αγχωθω .. 

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι Μου για την εμψύχωση, η αλήθεια είναι οτι μου έφυγε ενα τεράστιο άγχος... δεν έφτασα παρακάτω.. δεν ξέρω βγήκαν και η αμη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

καλέ πως έκανε? καλά οι άντρες έτσι είναι γενικά ένα 37 και πάνω να κάνουν φοβούνται 

Α καλααα αστο.ενα θα σου πω έκανε το εμβολιο κ την άλλη μέρα  με βάλε να πάρω τον εοδυ στις 6 του πρωι να τους πω ότι ψήνεται με 36 και 8 κ ότι παθαίνει θρομβωση στο χέρι γιατί πονάει!!!!!όσο για τη χολη θα σας πω ένα από τα από πολλά.....μπήκαμε να κάνουμε υπερηχο μαζι(ή μοναδική συνοδος που αφήσανε ν μπει)διότι δεν ήξερε τι είναι υπερηχος κ τα χρι κάνει οανω του.ειχρ κολλήσει ότι θα του κάνουν γαστροσκοπηση κ ήθελε ν φυγει!επίσης να μη σας πω τι τραβήξω στο τρίπλες οσχεος και στον ουρολόγο.....έχω πολλές ιστορίες αν θέλετε!χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Παρασκευαιδου ελπίζω να αντέξεις μέχρι τις 19. Το αποτέλεσμα θα σε ανταμείψει για την  υπομονή σου. Τέλεια τα νέα σου! Καλή χαλάρωση τώρα!

@Salvation78 ελπίζω και θέλω να πιστεύω ότι αύριο θα έχεις υπέροχα νέα και ότι θα ανατραπεί αυτή η κατάσταση. 

@TRigirl πήρες τα αποτελέσματα?

@Κατεριναπαπ Κατερινάκι μου γλυκό είδες που όλα είναι καλά? Ένα τυχαίο γεγονός ήταν την προηγούμενη φορά και την επόμενη θα πάνε όλα τέλεια! Τώρα μπορείς να ψάξεις το νυφικο σου χωρίς αγχος!

Αχ είδα είδα.. το μωρό βλέπω να αργεί όμως 😅🤣.. νυφικά κοιτάω και το ματι μου πάει σε βαπτίστηκα 🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Salvation78 είπε:

Δεν έχω καταλάβει από που βλέπω καο από που στέλνω μηνυματα

Αν είσαι στον υπολογιστή έχει δεξιά ένα φάκελο. Αλλιώς πας στο όνομα μου πάνω και σου βγάζει να στείλεις μήνυμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Α καλααα αστο.ενα θα σου πω έκανε το εμβολιο κ την άλλη μέρα  με βάλε να πάρω τον εοδυ στις 6 του πρωι να τους πω ότι ψήνεται με 36 και 8 κ ότι παθαίνει θρομβωση στο χέρι γιατί πονάει!!!!!όσο για τη χολη θα σας πω ένα από τα από πολλά.....μπήκαμε να κάνουμε υπερηχο μαζι(ή μοναδική συνοδος που αφήσανε ν μπει)διότι δεν ήξερε τι είναι υπερηχος κ τα χρι κάνει οανω του.ειχρ κολλήσει ότι θα του κάνουν γαστροσκοπηση κ ήθελε ν φυγει!επίσης να μη σας πω τι τραβήξω στο τρίπλες οσχεος και στον ουρολόγο.....έχω πολλές ιστορίες αν θέλετε!χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Τον αγαπω!!!! Μηπως ειναι αδερφος μου????? Τελικα ειμαστε πολλοι!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️Ανθη σε βαζω στο τιμ με την @hope501 να μου κρατατε το χερι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Μπορώ να σου λεω ιστορίες με τον άντρα μου που έχει ιατροφοβια ........κ θα γελάς κ θ ξεχνάς τα δικά σου!!!!!ένα θα σας πω πήγαμε ν βγάλει τη χολη τον Αύγουστο κ κόντεψε ν βγει κ η δική μου μαζί!!!!ούτε 5 χρόνων παιδάκι.στο ψιλό μας είχαν πάρει!!!!!!θα δου δίνω κουράγιο.........ο σκοπός αγιάζει τα μέσα λέει μια παροιμία!

Όλοι οι άντρες το ίδιο!!! Όταν παθαίνουν κατι νιώθουν ότι σβήνουν 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Α καλααα αστο.ενα θα σου πω έκανε το εμβολιο κ την άλλη μέρα  με βάλε να πάρω τον εοδυ στις 6 του πρωι να τους πω ότι ψήνεται με 36 και 8 κ ότι παθαίνει θρομβωση στο χέρι γιατί πονάει!!!!!όσο για τη χολη θα σας πω ένα από τα από πολλά.....μπήκαμε να κάνουμε υπερηχο μαζι(ή μοναδική συνοδος που αφήσανε ν μπει)διότι δεν ήξερε τι είναι υπερηχος κ τα χρι κάνει οανω του.ειχρ κολλήσει ότι θα του κάνουν γαστροσκοπηση κ ήθελε ν φυγει!επίσης να μη σας πω τι τραβήξω στο τρίπλες οσχεος και στον ουρολόγο.....έχω πολλές ιστορίες αν θέλετε!χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ιιιιιι οκ κατάλαβα όχι εμένα όταν έπρεπε να κάνει μαγνητική ήθελε την μανούλα του και την έβαλαν και αυτή μέσα για να κάτσει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχ είδα είδα.. το μωρό βλέπω να αργεί όμως 😅🤣.. νυφικά κοιτάω και το ματι μου πάει σε βαπτίστηκα 🤣 

Δεν εχω αντιδρασεις ....σε κανω εικονα και γελαω..... Χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...