Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι;;;; μέχρι τότε..  κρύος ιδρώτα με έλουσε νόμιζα μέχρι 12 εβδομάδα . Ωχ μάνα μου.. 

κ εγω ετσι νομιζα να σου πω την αληθεια!εννοειται είναι και αναλογα τη περιπτωση..εμενα 42 ετων κ με διδυμη κυηση μου ειπε δε ρισκαρουμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

κ εγω ετσι νομιζα να σου πω την αληθεια!εννοειται είναι και αναλογα τη περιπτωση..εμενα 42 ετων κ με διδυμη κυηση μου ειπε δε ρισκαρουμε ..

Εφόσον εκανα θρομβους  όταν γεννησα (έχω την τάση να κάνω) κάτι μου λέει ότι θα τις έχω και εγώ αρκετό καιρό αν πάνε ολα καλά. 

Ας έρθει πρώτα το + και μετά μπορώ να αγχωθω για αλλά:-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Η ινοχεπ έχει τη χειροτερη βελόνα απο όλες.ρωτα αν γινεται να στην αλλαξουν με κλεξαν! Θα σωθείς, γιατι θα κανεις μεχρι τελους!  Ουτε καταλαβαινα κατι.

Α τέλεια! Ευχαριστώ για την πληροφορία! Θα ρωτήσω τον γιατρό μου την Τρίτη, θα ρωτήσω όμως και τη Λευκού που έχουμε τότε ραντεβού γιατί αυτή μου έδωσε αυτές τις οδηγίες. Και εγώ δεν κάνω τις ενέσεις μόνο προληπτικά,  κάτι έχει βρεθεί ούτε που θυμάμαι (ετεροζυγωτης σε κάτι) και πρέπει να τις κάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Α τέλεια! Ευχαριστώ για την πληροφορία! Θα ρωτήσω τον γιατρό μου την Τρίτη, θα ρωτήσω όμως και τη Λευκού που έχουμε τότε ραντεβού γιατί αυτή μου έδωσε αυτές τις οδηγίες. Και εγώ δεν κάνω τις ενέσεις μόνο προληπτικά,  κάτι έχει βρεθεί ούτε που θυμάμαι (ετεροζυγωτης σε κάτι) και πρέπει να τις κάνω. 

Τη λευκου ναι! Πιστευω θα σου πει οτι δεν υπαρχει προβλημα..γιατι εγω εκανα ιβορ κ μου ειπε καλυτερα κλεξαν! αν το θυμηθεις γραψε μου ..απο περιεργεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Τη λευκου ναι! Πιστευω θα σου πει οτι δεν υπαρχει προβλημα..γιατι εγω εκανα ιβορ κ μου ειπε καλυτερα κλεξαν! αν το θυμηθεις γραψε μου ..απο περιεργεια..

Ναι θα σου πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Kaposetsi αδερφη ψυχη μου ( ξερεις γιατι το λεω😉)..δεν πειραζει εξαλλου εδω τα κοριτσια εχουν ενα καλο που μας ειδοποιουν οτι μας εστειλαν μηνυματακι! Οποτε θα τα διαβαζεις μαζεμενα! 

Ναι ναι!! 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

I know... Απλώς πιστεύω πως κάποιες τόσο γενικές οδηγίες, θα πρέπει να ακολουθουνται κι από όσες γυναίκες προσπαθούν να συλλάβουν και χωρίς εξωσωματική.. Δηλαδή το καυτό μπάνιο αν κάνει κακό στην εμφυτευση, κάνει σε όλες... είτε η σύλληψη έγινε με επαφή είτε με εξωσωματική.. Γι αυτό απορώ.. 

Η @kaposetsi επιβεβαιώνει και για το υποστρωμα..  ευτυχώς καλοκαιριαζει 😅

Ρωτάω τα πάντα μου είπε με χλιαρό νερό όχι καυτό (χλιαρό σκέψου εγώ το θεωρώ κρύο αν το μπάνιο δεν γίνει σαν την είσοδο που κάνουν τα μεγάλα ονόματα στα μπουζούκια δεν μπαίνω για μπάνιο) και από όταν έκανα εμβρυομεταφορα Ε έκανα με κρύο ούτε καν χλιαρό η ψυχή μου ήξερε πως το έκανα αυτό 🥲🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Η φιλενάδασα  σου κρύφτηκε όπως είπες.. :-) που σε @Lucia79  σε ψάχνω:-) ξεκίνησες ανταγωνιστές;  

Που θα παει θα έρθουμε..  θα φανεί. Αυτή την φορά είναι πολύ συγκρατημένη και πιο αγχωμένη δεν ξέρω το γιατί.  

Έχεις δει άνθρωπο να κάνει ενεση με κλειστά μάτια και ένα 4 χρονο να λέει μαμά κοντά είσαι χαχαχαχ αμα δεν έχεις δει δεν ξες τι θα πει κοτουλα🐤🐤🐤🐤🐔🐔🐔🐔

Δεν γίνεται σιγα να φύγει το υγρό οι δικές μου αντιπηπτικες είναι σαν την pen και φεύγει με ένα κουμπί νομίζω δεν είμαι και σίγουρη δεν την έχω δει πως φεύγει θα το πω αύριο στον άντρα μου να μου πει. Χαχαχαχ 

Αλοοοο, εδώ είμαι και σας διαβάζω! Αύριο πρωί πάω για υπέρηχο να δούμε αν υπάρχει ωάριο. Αγάπη κάνω φυσικό κύκλο αυτό το μήνα, μόνο οβιτρελ θα κάνω, δεν έχω ενέσεις διέγερσης, ούτε ανταγωνιστές οποτε είμαι χαλαρή προς το παρόν. Να δούμε όμως τι θα δείξει ο υπέρηχος,,,λογικά θα μου πει να με ξαναδεί Δευτέρα και ίσως τότε να μπορεί να μου πει και ποτε θα γίνει η ωοληψια. Αν, όπως είπα υπάρχει κανενα ωάριο. Γιατί με τη γκαντεμιά που μας δέρνει δε θα μου κάνει και εντύπωση να πάω και να μου πει δε βλέπω τπτ. 
Εσυ ξεκίνησες με τα όλα σου οπως κατάλαβα. Ποτε θα ξαναπάς να σε δουν? Αντε να μας γράψει και η @BlackCat τα νέα της να συντονιστούμε. Παίζει να έχουμε όλες ίδια μέρα ωοληψια. 
@Luna777 πως προχωράς? Δεν μας έχεις πει τπτ κάποιες μέρες τώρα? Ποτε θα ξαναπάς στο γιατρο, φαντάζομαι δεν σου έχει πει ακόμα ποια μέρα έχεις ωοληψια? Όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εντάξει την έκανα... αχ αυτή η ανάγκη... ένα σου λέω τρέμω.. ευτυχώς με έπιασε τώρα και όχι όταν έκανα την ένεση..  :-)

κοπέλα μου λογικό σε αυτές τις στιγμές είμαστε δυνατές και είμαστε κι εμείς εδώ να σε εμψυχώνουμε!! Μεν εγώ με καθυστέρηση (με πήρε ο ύπνος τι να κάνω 😂 είπα κι εγώ ένα βράδυ να κοιμηθώ από τις 9 μπας και περάσει πιο γρήγορα αλλά με ξύπνησαν τα ζουζούνια μου οι γατούλες μου Γτ ήθελαν αγκαλίτσα) τη ένεση αν επιτρέπεται είναι αυτή; Δεν την έχω ξανά δει.

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Και εγώ αυτές δε τις θέλω... Ειναι οι μόνες που ζητάω το σύζυγό μου να μου τις κάνει και κλείνω τα ματια

Καλά για μελανιές δε το συζητώ καμβάς η κοιλιά 

Κάλε αν βάλω τον άντρα μου να κάνει ενέσεις σε εμένα θα τον ψάχνω στο πάτωμα για αρχή και μετά θα μου την καρφώσει σαν να βάζει καρφί τώρα για να μην μελάνιαζεις ένα είναι το κόλπο ο αέρας να είναι ο τελευταίος που θα βγει από την ένεση (τον αέρα τον έχουν όχι για να έρχεται στο σώμα μας αλλά να σπρώχνει όλο το φάρμακο από την ένεση) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Ευχαριστω πολύ!! ❤️

Χρόνια πολλά με υγεία αγάπη και χαρά και πάντα επιτυχίες στην ζωή σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Αλοοοο, εδώ είμαι και σας διαβάζω! Αύριο πρωί πάω για υπέρηχο να δούμε αν υπάρχει ωάριο. Αγάπη κάνω φυσικό κύκλο αυτό το μήνα, μόνο οβιτρελ θα κάνω, δεν έχω ενέσεις διέγερσης, ούτε ανταγωνιστές οποτε είμαι χαλαρή προς το παρόν. Να δούμε όμως τι θα δείξει ο υπέρηχος,,,λογικά θα μου πει να με ξαναδεί Δευτέρα και ίσως τότε να μπορεί να μου πει και ποτε θα γίνει η ωοληψια. Αν, όπως είπα υπάρχει κανενα ωάριο. Γιατί με τη γκαντεμιά που μας δέρνει δε θα μου κάνει και εντύπωση να πάω και να μου πει δε βλέπω τπτ. 
Εσυ ξεκίνησες με τα όλα σου οπως κατάλαβα. Ποτε θα ξαναπάς να σε δουν? Αντε να μας γράψει και η @BlackCat τα νέα της να συντονιστούμε. Παίζει να έχουμε όλες ίδια μέρα ωοληψια. 
@Luna777 πως προχωράς? Δεν μας έχεις πει τπτ κάποιες μέρες τώρα? Ποτε θα ξαναπάς στο γιατρο, φαντάζομαι δεν σου έχει πει ακόμα ποια μέρα έχεις ωοληψια? Όλα καλά?

Εγω πάω Δευτέρα τώρα για υπέρηχο.  Και με τον αναισθησιολογο. Μου είπε να του πω μάλλον για 01.4 ωοληψια και εμβρυομεταφορα μάλλον 04.04 . 

Αρα πάρα μαζί ακριβώς:-) έλα μια χαρά θα έχεις ωοθυλάκιο.  :-) αχ γλύτωσες ενεσουλες. Φάε τα αβοκάντο σου και αναμένουμε:-* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/3/2022 at 10:32 ΜΜ, ο/η Margitc είπε:

Η κορτιζονη φερνει υπνηλια παρακαλω να βαζεις ξυπνητηρι μην σου ξεφυγει κανενα τεστ😂ελα τωρα πες την αληθεια τα φαρμακα τα εδειξες ποσα τεστ πηρες;

Πωπω ποσο δίκιο είχες.. νυστάζω.  

στις πριν 16 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

κοπέλα μου λογικό σε αυτές τις στιγμές είμαστε δυνατές και είμαστε κι εμείς εδώ να σε εμψυχώνουμε!! Μεν εγώ με καθυστέρηση (με πήρε ο ύπνος τι να κάνω 😂 είπα κι εγώ ένα βράδυ να κοιμηθώ από τις 9 μπας και περάσει πιο γρήγορα αλλά με ξύπνησαν τα ζουζούνια μου οι γατούλες μου Γτ ήθελαν αγκαλίτσα) τη ένεση αν επιτρέπεται είναι αυτή; Δεν την έχω ξανά δει.

 

Κάλε αν βάλω τον άντρα μου να κάνει ενέσεις σε εμένα θα τον ψάχνω στο πάτωμα για αρχή και μετά θα μου την καρφώσει σαν να βάζει καρφί τώρα για να μην μελάνιαζεις ένα είναι το κόλπο ο αέρας να είναι ο τελευταίος που θα βγει από την ένεση (τον αέρα τον έχουν όχι για να έρχεται στο σώμα μας αλλά να σπρώχνει όλο το φάρμακο από την ένεση) 

Πράγματικα όμως σας ευχαριστώ όλες κοριτσάκια μου αν δεν ήσασταν εκείνη την ώρα να μου πείτε μπορείς έλα κτλ δεν ξέρω κατά πόσο θα τα κατάφερνα.  ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πωπω ποσο δίκιο είχες.. νυστάζω.  

Πράγματικα όμως σας ευχαριστώ όλες κοριτσάκια μου αν δεν ήσασταν εκείνη την ώρα να μου πείτε μπορείς έλα κτλ δεν ξέρω κατά πόσο θα τα κατάφερνα.  ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ

Κοπέλα μου με τα αγγλικά έχω τσακωθεί χρόνια τώρα! 😂 για τι είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Κοπέλα μου με τα αγγλικά έχω τσακωθεί χρόνια τώρα! 😂 για τι είναι;

Για να κάνω ωαρια. Τώρα πως το λένε στα ελληνικά σώθηκες χαχαχ από εμένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Για να κάνω ωαρια. Τώρα πως το λένε στα ελληνικά σώθηκες χαχαχ από εμένα 

Ααα φάρμακο διέγερσης! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Για να κάνω ωαρια. Τώρα πως το λένε στα ελληνικά σώθηκες χαχαχ από εμένα 

Από ότι κατάλαβα είσαι κάτοικος εξωτερικού! Για αυτό δεν κατάλαβα τι φάρμακο είναι. Και ας το έχουμε και Ελλάδα ειδα αλλά ποτε δεν το έχω ακούσει. Επίσης να χαίρεσαι τον γιο σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έτσι έτσι να χτυπιούνται ωρε και τι έχει να γίνει σε λίγο καιρό... πωπω έφτασες 25 εβδομάδων πλησιάζει ο καιρός. Να χαϊδεψεις την κοιλίτσα σου είναι από εμένα αυτό το χάδι:-* 

Έδωσα το χάδι σου και σου στέλνουν όλη τη μπεμπεδοσκονη και τη θετική τους ενέργεια....να μην αγχώνεσαι αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά αγάπη θα το δεις..... παρακολουθώ και εσένα να γνωρίζεις και είμαι σε επαγρύπνηση αν πάσα ώρα και στιγμή να επέμβω....θέλω ψυχραιμία και θετική διάθεση τίποτα άλλο....💪💪💪❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Από ότι κατάλαβα είσαι κάτοικος εξωτερικού! Για αυτό δεν κατάλαβα τι φάρμακο είναι. Και ας το έχουμε και Ελλάδα ειδα αλλά ποτε δεν το έχω ακούσει. Επίσης να χαίρεσαι τον γιο σας!!! 

Ναι τα τελευταία 10 χρόνια μετακόμισα στη Γερμανία.  Στην πρώτη εξωσωματικη οι κοπέλες συζητούσαν για αυτές τις ενέσεις και λέγανε ότι δεν βγάζεις πολλά ωαρια (αρα δεν κινδυνεύεις για υπερδιεγερση) αλλά είναι ποιοτικά η άλλη κοπέλα έκανε 6 και τα 6 γονιμοποίηθηκαν.  Εγω ειχα όμως 10 και γονιμοποίηθηκαν τα 4 😕 έχουμε θέμα με το σπέρμα ίσως να έπαιξε και αυτό ρόλο. 

Τις έχω χρησιμοποιήσει καινμε μικρότερη δόση όταν έκανα μόνο παρακολούθηση και μπορώ να πω είναι καλύτερες από κλομιφερ. Δεν είχα τόσες παρενέργειες . 

 

Σε Ευχαριστώ πολύ . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Έδωσα το χάδι σου και σου στέλνουν όλη τη μπεμπεδοσκονη και τη θετική τους ενέργεια....να μην αγχώνεσαι αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά αγάπη θα το δεις..... παρακολουθώ και εσένα να γνωρίζεις και είμαι σε επαγρύπνηση αν πάσα ώρα και στιγμή να επέμβω....θέλω ψυχραιμία και θετική διάθεση τίποτα άλλο....💪💪💪❤️❤️❤️❤️

Αγαπημένη μου τι όμορφο πρωινό μήνυμα διάβασα. Σε ευχαριστώ πολύ πολύ  🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ναι τα τελευταία 10 χρόνια μετακόμισα στη Γερμανία.  Στην πρώτη εξωσωματικη οι κοπέλες συζητούσαν για αυτές τις ενέσεις και λέγανε ότι δεν βγάζεις πολλά ωαρια (αρα δεν κινδυνεύεις για υπερδιεγερση) αλλά είναι ποιοτικά η άλλη κοπέλα έκανε 6 και τα 6 γονιμοποίηθηκαν.  Εγω ειχα όμως 10 και γονιμοποίηθηκαν τα 4 😕 έχουμε θέμα με το σπέρμα ίσως να έπαιξε και αυτό ρόλο. 

Τις έχω χρησιμοποιήσει καινμε μικρότερη δόση όταν έκανα μόνο παρακολούθηση και μπορώ να πω είναι καλύτερες από κλομιφερ. Δεν είχα τόσες παρενέργειες . 

 

Σε Ευχαριστώ πολύ . 

Κατάλαβα!! Εύχομαι όλα μα όλα να πάνε τέλεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου! Εγώ με τις ενέσεις είμαι οκ αλλά αυτή που δεν μπορώ με τίποτα είναι η innohep για την θρομβοφιλια. Κάθε απόγευμα που την κάνω, με μαύρη καρδιά την κάνω, αλλά μετά που σκέφτομαι ότι το κάνω για το καλό του μωρού, τότε παίρνω κουράγιο και την κάνω. Έτσι θα σκέφτεσαι και εσύ!

Την ινοχεπ την έκανα κι εγώ μετά το χειρουργείο βέβαια δεν την έκανα μόνη μου μου την έκανε μια κοπέλα στο φαρμακείο και μου την έκανε τόσο γρήγορα που ούτε καν το καταλάβαινα μόνο μια φορά που έλειπε μου την έκανε ένας άντρας ο οποίος φοβόταν και την έκανε σιγά σιγά αυτός και με πόνεσε και μελάνια μου έκανε όταν μου την έκανε η κοπέλα ούτε σημαδάκι δεν ειχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Κοπέλα μου με τα αγγλικά έχω τσακωθεί χρόνια τώρα! 😂 για τι είναι;

Εσύ είσαι δικός μου άνθρωπος κι εγώ με τα αγγλικά τσακωμενη χρόνια τώρα δεν τα δέχεται ο εγκέφαλος μου με τίποτα βρε παιδί μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Όχι 😂

 

ναι ισχύει εμένα μου είχε πει όχι θερμοφόρες όχι υποστρώματα 

Γενικά να κοιτάς τα σπαμ γιατί έρχονται και άλλα μαιλ εκεί. Και να διαγράφεις όσα δεν χρειάζεσαι. Έχει τύχη α μου έρθουν και αποτελέσματα από εξετάσεις. 
Να ξέρεις (και όλες οι κοπέλες να ξέρετε) το ότι πάνε κάποια στα σπαμ δεν σημαίνει πως πάντα ειναι κάποιος ιός. Έχει να κάνει με τις εκάστοτε σελίδες. 

στις πριν 15 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Ναι το έχουν γράψει κορίτσια ότι τους δίνεται σαν οδηγια μετά την εξωσωματική..

Και εγώ είμαι πολύ κρυουλιαρα και την θέλω την ζεστη. Εάν βάζουμε το υπόστρωμα στο ένα αντί στο τρία; Εγώ εάν κοιμηθώ σε κρύο κρεβάτι δεν μπορώ να σηκωθώ το πρωι γιατί με πιάνει η μέση μου. 

στις πριν 14 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Εγώ ξέρω ότι απαγορεύεται σάουνα, χαμαμ, μπάνιο σε πισίνα- θάλασσα. Γιατί να απαγορεύεται το καυτό ντουζ; Ίσως πιο μετά στην εγκυμοσύνη που έχει μεγαλώσει το έμβρυο; Δεν ξέρω ας μας πούνε οι πιο έμπειρες, εγώ κάνω καυτό ντουζ σε σημείο που κοκκινίζει το δέρμα μου και με ανησυχήσατε μπορώ να πω…. 

Όπως είπα και απο πάνω, θέλω να νιώθω ζεστά. Και εγώ ντουζ σχεδόν καυτό κάνω…. Το χειμώνα. Ειδικά φέτος που είχε τόσο κρύο και ζεσταίνουμε το σπίτι μόνο με κλιματιστικό…. 

στις πριν 14 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσιααα SOS πρέπει να κάνω μόνη μου την ένεση δεν μπορω😭😭😭  την άνοιξα με κοιταξε την κοίταξα την έκλεισα έβαλα άλλη βελόνα.. δεν μπορώ πως θα την κανω; την κοιτατε; πως την βαζετε; 😨😨😨😨😰😰😰😰😰😰😰😰 τι θα κάνω;; το πολύ σε ένα μισάωρο πρέπει να την κανω 😕

Εγώ δεν θέλω να μου κάνει άλλος τις ενέσεις. Απλά βρες πως θα τις κανεις. Εγώ τις κάνω αραχτη στον καναπέ. Αράζω, χαλαρά και δεν ασχολούμαι με τίποτα άλλο. Κρατάω το δέρμα σφιχτά και τέλος. 

στις πριν 12 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Και εγώ αυτές δε τις θέλω... Ειναι οι μόνες που ζητάω το σύζυγό μου να μου τις κάνει και κλείνω τα ματια

Καλά για μελανιές δε το συζητώ καμβάς η κοιλιά 

οι μελανιές προκαλούνται απο τον αέρα και απο την γρηγοράδα. Στις αντιπηκτικές κανονικά πρεπει η φυσαλίδα να ειναι στο προς τα πάνω και όχι προς την βελόνα. Τον θέλουν τον αέρα λένε για να μην προκαλούνται μελανιές. Θέλουν και πολύ σιγά να τις κανεις. Διάβασε στο κουτί. Λογικά θα το λέει. Εμένα τότε ο φαρμακοποιός μου το είπε και έτσι διάβασα το χαρτί. Μιας και συνήθως δεν τα πολύδιαβάζουμε. 

στις πριν 12 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Χαχχαχαχαχα.....αγαπημένη μου μαυρογατα και εμένα μου έλειψες....σε παρακολουθώ όμως να ξέρεις και αναμένω τα ευχάριστα νέα σου!!!!! Πραγματικά τον τελευταίο καιρό χτυπιουνται σαν τα καλαμάρια τα κορίτσια μου!!!!! Οπότε να προτείνω καμια άλλη σειρά στα κορίτσια εδώ μπας και τα δικά τους είναι πιο ήρεμα 🤣🤣🤣Σε γενικές γραμμές είναι καλά μεγαλώνουν είμαι στην 25 η βδομάδα τα μωρά είναι 700 περίπου γραμμάρια....

Πες μου πότε έχουμε μεταφορά????

Οποίος βλέπει καλαμάρια στην αναμονή, έχει και καλαμάρια στην κοιλιά 🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂 αχαχαχαχαχαχα🤣😂🤣😂🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εσύ είσαι δικός μου άνθρωπος κι εγώ με τα αγγλικά τσακωμενη χρόνια τώρα δεν τα δέχεται ο εγκέφαλος μου με τίποτα βρε παιδί μου

Εγώ έχω τσακωθεί με τα αγγλικά. Ναι μεν καταλαβαίνω στο ταινίες Και μπορώ να μιλήσω αλλά όσον αφορά τι γραμματική και λεξιλόγιο υψηλό είμαι σκραπας. Φαντάσου θέλω να διαβάσω το βιβλίο it starts with the egg που έχει προτείνει άπειρες φορές η @troia και δεν μπορώ. Αστα να πάνε. Στα γερμανικα δεν υπάρχει ως free download και το pdf του αγγλικού download δεν μπορείς εύκολα να το κανεις copy paste για να το έβαζα στο Google translate. Διάβαζα και κάθε φορά έψαχνα να βρω κάποιες λέξεις. Αστα να πάνε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισα από υπέρηχο, ένα ωοθυλάκιο από αριστερά είδαμε στα 14 εκ. και μάλλον ξαφνιάστηκε ο γιατρός που είναι αρκετά μεγαλωμένο για 7ημερα, γιατί μου είπε να ξεκινησω cetrotide σήμερα και αύριο και να ξαναπάω Δευτέρα πρωί πάλι για υπέρηχο. Δεν μου είχε πει στο μεταξύ ότι μπορεί να χρειαστώ cetrotide, ευτυχώς που είχα περίσσευμα. Μου είχε πει μόνο ovitrelle  να πάρω. Εσεις του φυσικού, τι λετε, θα το προλάβουμε? Γίνεται τίποτα περίεργο? Αιματολογικές δεν μου ζήτησε ούτε σήμερα… @BlackCat τι λες κι εσυ συμμαθήτρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα! Το λιγοτερο που μπορω να κανω για την @Nefeliap@@ ο αδερφος του γιατρου που θα παω εγω  τις εκανε και ο δικος μου στο κομματι ππυ μπηκε ηταν ενταξει... Δεν σημαινει κατι ...απλα μου δινει μια μικρη δοση ασφαλειας. Εγω θα απαιτησω απ τον γιστρο μου οπως μου ειχε υποδειξει να μου κανει ολη τη διαδικασια ο Πρ...ας ο Γιαννης. Τωρα εξηγειται και γιατι επεμενε ο δικος μου οταν ελεγε στο Γιαννη θα πας.. τις καλημερες μου και ευχαριστω πολυ τη νεφελη γιατι και μονο που ασχοληθηκε ηταν υπεραρκετο!!! @blackcat αγαπημενη μου αυτο με το ενστικτο χτες που το διαβασα ενιωθα οτι θελω να παραμεινω σ αυτον για καππιο λογο ( δεν ξερω γιατι) ...  @Παρασκευαιδου μωρακι με εκανες να χαλαρωσω με τις συμβουλες σου! Θα επιστρεψω οταν ξεκαθαρισω με τον γιατρο μου για να σας ενημερωσω και στο περιπου ποτε θ ξεκινησω γιατι εχω δυο ημερομηνιες στο νου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...