Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

😂😂😂😂😂 έπεσα και στην περίπτωση με σένα 

Χαχαχαχα είσαι από τις εξαιρέσεις

Εδώ και στον ψυχολόγο και ψυχοθεραπευτή μου ζητάω συνέχεια συγνώμη που τους ζαλίζω 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

🤔 όταν δουλεύω δεν με ενοχλούν με ερωτήσεις 😂 ίσα ίσα ποτέ δεν μου μιλάνε ✌️

Εμένα πάλι οι μαθητές μου όλο ερωτήσεις είναι....αλλά εγώ δεν μπορώ να ρωτάω...καλά ας μην είμαι τόσο υπερβολική...κρίνω, αν κάτι δεν μου αρέσει θα το πω ,δεν πάω τελείως στα τυφλά αλλά δεν θα επιμείνω  και πολύ σε ερωτήσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Τι βεβαίωση ;

Εγω πέρσι αγόρασα τις Meriofert είπα πόσες μονάδες θέλω υπολογίσαμε τα κουτιά τις παρηγγειλα της πλήρωσα τέλος.

Δεν μου ζήτησαν κάποια βεβαίωση 

Ναι για τις μενοπουρ μου είπε ότι χρειάζεται βεβαίωση και μου τη ζήτησαν και από το φαρμακείο που τους τη ζήτησαν από την φαρμακαποθηκη για να τις φέρουν. Όπως και  τα σικλακουρ τα δίνουν αυστηρά μόνο με συνταγή.  Προφανώς είναι σε έλλειψη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Εμένα πάλι οι μαθητές μου όλο ερωτήσεις είναι....αλλά εγώ δεν μπορώ να ρωτάω...καλά ας μην είμαι τόσο υπερβολική...κρίνω, αν κάτι δεν μου αρέσει θα το πω ,δεν πάω τελείως στα τυφλά αλλά δεν θα επιμείνω  και πολύ σε ερωτήσεις...

Ω κατάλαβα! Μπα μπορεί να ρωτήσω αλλά δύσκολα αγχονομαι κιόλας όποτε ξεχνάω τη ήθελα να ρωτήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kaposetsi είπε:

Εδώ και στον ψυχολόγο και ψυχοθεραπευτή μου ζητάω συνέχεια συγνώμη που τους ζαλίζω 😂

Εγώ μετά το γεια σας , καλησπέρα , καλημέρα , τι κανετε , ρίχνω κι ένα συγνώμη έτσι προκαταβολικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι για τις μενοπουρ μου είπε ότι χρειάζεται βεβαίωση και μου τη ζήτησαν και από το φαρμακείο που τους τη ζήτησαν από την φαρμακαποθηκη για να τις φέρουν. Όπως και  τα σικλακουρ τα δίνουν αυστηρά μόνο με συνταγή.  Προφανώς είναι σε έλλειψη. 

Όχι κάλε! Εγώ έτσι τα αγόραζα τα σικλακουρ και στην εγκυμοσινη δεν μπορούν καν να τα γράψουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Εγώ μετά το γεια σας , καλησπέρα , καλημέρα , τι κανετε , ρίχνω κι ένα συγνώμη έτσι προκαταβολικά!!!

Έτσι κι εγώ!! Εδώ θυμάμαι να ξυπνάω μετά από υστεροσκοπιση και τους ζήταγα συγνώμη θυμάμαι που με άκουγα και εκεγα συγνώμη μέσα στον ύπνο μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι για τις μενοπουρ μου είπε ότι χρειάζεται βεβαίωση και μου τη ζήτησαν και από το φαρμακείο που τους τη ζήτησαν από την φαρμακαποθηκη για να τις φέρουν. Όπως και  τα σικλακουρ τα δίνουν αυστηρά μόνο με συνταγή.  Προφανώς είναι σε έλλειψη. 

Να πω την αλήθεια τα cyclacur τα παίρνω ήδη σ αυτόν τον κύκλο ,( δεν κατάλαβα πολύ το γιατί , είχα κύστη δεν ξέρω αν είναι αυτός ακριβώς ο λόγος....) Και δεν έδωσα βεβαίωση ....τώρα δεν ξέρω παραπάνω είπαμε χαζή πρωτάρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kaposetsi είπε:

Έτσι κι εγώ!! Εδώ θυμάμαι να ξυπνάω μετά από υστεροσκοπιση και τους ζήταγα συγνώμη θυμάμαι που με άκουγα και εκεγα συγνώμη μέσα στον ύπνο μου 

Χαχαχαχα!! Γελάω αλλά μετά λέω στον εαυτό μου τι γελάς καλέ , κι εσύ τα ίδια κάνεις!!!! Για γέλια και για κλάματα είμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Χαχαχαχα!! Γελάω αλλά μετά λέω στον εαυτό μου τι γελάς καλέ , κι εσύ τα ίδια κάνεις!!!! Για γέλια και για κλάματα είμαστε!!!

Δεν πειράζει έτσι είμαστε! Δεν κατάφεραν 4 χρόνια ψυχοθεραπείας να μου το κόψουν σε αυτό μου είπαν εγώ μαζί σου θα σκίσω τα πτυχία μου! 😂 Ε εκεί τους έλεγα συγνώμη για αυτό και το έλεγε για πλάκα Ε εγώ εκεί συγνώμη ακόμη και όταν αφήνουμε το αμάξι σε Πάρκιν ζητάω συγνώμη στον άνθρωπο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Ναι ρε Σαλονικα και ο Πρ..ας ειναι ο καθηγητης στο Ια..ρο που θα με κανει την εξωσωμ. Απλα η κοπελα πιο πριν που μιλουσατε με την κυστη πηγε εκει .βεβαια την εξετασε ενας αλλος εκει γυναικολογος ( που με εξετασε και εμενα για την επιτροπη και βρηκε λαθος κλιση μητρας και λυσσαξα εκεινη την μερα οτι εγινε κατι και γυρισε η μητρα μονη της🤣🤣🤣🤣🤣) αλλα ολο αυτο τωρα εμενα με αγχωσε... Και σημερα ολη μερα νιωθω αποτυχημενη..δλδ πιστευω οτι θα αποτυχω με επιασαν οι παπαριες μου και τωρα με αυτα που διαβασα σφιχτηκα και εχω ανασφαλεια... 

( Καλα αμα βγαλεις ακρη με αυτα που γραφω ετσι οπως τα γραφω .. συγχαρητηρια!!!!  απ την κουραση και το αγχος γραφω οτι να ναι) 

Και μια αλλη κοπελα πήγε σε αυτον (στο αλλο φορουμ-σημερα γραφει η Σ-1994 γιατι εχει τρελαθει το κοριτςι και ο γιατρος εκανε τραγικα λαθη.καταρχας επαθε σοβαρη υπερδιεγερση που της εδινε 300 μοναδες τη μερα κ ας εχει αμη 7,4 !!!που ακουστηκε αυτο!επιπλεον της εκανε ετ την 8η μερα  προγεστεονης με 1 ουτρο κ σημερα  βγηκε 5 η χοριακη της 12η μερα που μεταφερανε 2 βλαστοκυστες κ της ειπε δευτερα να ξανακανει κ να μη κοψει φαρμακα και παιζει να παει καλα! δηλαδη οτι ναναι!!!! για προσεχε!! Δεν εχω θεμα με τον γιατρο ουτε τον ξερω και δεν εχω λογο να σε αναστάτωςω αλλα εφοσον δεν ξεκινησες μηπως να το ξανασκεφτείς…;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Και μια αλλη κοπελα πήγε σε αυτον (στο αλλο φορουμ-σημερα γραφει η Σ-1994 γιατι εχει τρελαθει το κοριτςι και ο γιατρος εκανε τραγικα λαθη.καταρχας επαθε σοβαρη υπερδιεγερση που της εδινε 300 μοναδες τη μερα κ ας εχει αμη 7,4 !!!που ακουστηκε αυτο!επιπλεον της εκανε ετ την 8η μερα  προγεστεονης με 1 ουτρο κ σημερα  βγηκε 5 η χοριακη της 12η μερα που μεταφερανε 2 βλαστοκυστες κ της ειπε δευτερα να ξανακανει κ να μη κοψει φαρμακα και παιζει να παει καλα! δηλαδη οτι ναναι!!!! για προσεχε!! Δεν εχω θεμα με τον γιατρο ουτε τον ξερω και δεν εχω λογο να σε αναστάτωςω αλλα εφοσον δεν ξεκινησες μηπως να το ξανασκεφτείς…;

Μισο λεπτο λιγο... Για τον ιδιο γιατρο μιλαμε??? Για τον Πρ...α η τον Ρα..νο?? Γιατι εμενα θα μου κανει ο Πρ..ας ο ιδιος... Ο Ρα..νος ειναι γυναικολογος εκει μεσα στο ια..τρο..και η κοπελα σε αυτο το φορουμ αν καταλαβα καλα εκανε συναντηση με τον Ρα..νο και υπερηχο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Και μια αλλη κοπελα πήγε σε αυτον (στο αλλο φορουμ-σημερα γραφει η Σ-1994 γιατι εχει τρελαθει το κοριτςι και ο γιατρος εκανε τραγικα λαθη.καταρχας επαθε σοβαρη υπερδιεγερση που της εδινε 300 μοναδες τη μερα κ ας εχει αμη 7,4 !!!που ακουστηκε αυτο!επιπλεον της εκανε ετ την 8η μερα  προγεστεονης με 1 ουτρο κ σημερα  βγηκε 5 η χοριακη της 12η μερα που μεταφερανε 2 βλαστοκυστες κ της ειπε δευτερα να ξανακανει κ να μη κοψει φαρμακα και παιζει να παει καλα! δηλαδη οτι ναναι!!!! για προσεχε!! Δεν εχω θεμα με τον γιατρο ουτε τον ξερω και δεν εχω λογο να σε αναστάτωςω αλλα εφοσον δεν ξεκινησες μηπως να το ξανασκεφτείς…;

🤔🤔🤔 στον ίδιο κύκλο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Όχι κάλε! Εγώ έτσι τα αγόραζα τα σικλακουρ και στην εγκυμοσινη δεν μπορούν καν να τα γράψουν 

Για πότε μιλάς? Γιατί πλέον  είναι μόνο με συνταγή και τα δίνουν με σταγονόμετρο.  Ξαναπάω στάνταρ στο φάρμακα για να τα φέρουν από τη φαρμακαποθηκη.  Και ζητάνε από την αποθήκη τη συνταγή, έχω ακούσει την κοπέλα να μιλάει στο τηλέφωνο. Και εγω που είμαι έγκυος μια χαρά μου γράφει 10 κουτιά κάθε εβδομάδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Εμένα δεν μου είπε κάτι για βεβαίωση αλλά εγώ δεν είμαι και για να μου έχετε εμπιστοσύνη....δεν ρωτάω , δεν μιλάω , μόνο "πόδια "ανοιγω  🤭 και λέω γιατρέ όλα καλά;;; Μου είπε αυτές τις μονάδες θα χρειαστούμε μάλλον , θα το επιβεβαιώσω ξανά την δεύτερη μέρα του κύκλου , γιατί πήγα στον προηγούμενο κύκλο και είχα κύστη και αναβαλαμε την διαδικασία...και τώρα θα ξαναπάω για σιγουριά ...δεν μου ανέφερε τίποτα για βεβαίωση αλλά είπαμε εγώ δεν ξέρω πολλά!!

Όταν πας στον γιατρό, ρώτα τον μην βρεθείς προ εκπλήξεως. Δασκάλα είσαι ή καθηγήτρια? Πολλές εκπαιδευτικοι έχουμε μαζευτεί βρε κορίτσια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Μισο λεπτο λιγο... Για τον ιδιο γιατρο μιλαμε??? Για τον Πρ...α η τον Ρα..νο?? Γιατι εμενα θα μου κανει ο Πρ..ας ο ιδιος... Ο Ρα..νος ειναι γυναικολογος εκει μεσα στο ια..τρο..και η κοπελα σε αυτο το φορουμ αν καταλαβα καλα εκανε συναντηση με τον Ρα..νο και υπερηχο... 

μιλαω για κοπελα απο το αλλο φορουμ.μπες να διαβασεις ! ο Πρ εκανε χοντράδες κ απορω ρε κοριτσια εδω εγω ξερω οτι δεν κανει να παρει καποια  300 μοναδες με υψηλη αμη ,αυτος δεν το ξερει;;;; Εδω εγω ξερω οτι τα ετ τα βαζουμε 3ης μεχρι 6ης μερας για να πιασουμε το παραθυρο εμφυτευσης ! αυτος δεν το ξερει ;; Εδω εγω ξερω οτι με 5 χοριακη δυσκολα τα πραγματα αυτος λεει συνεχισε τα χαπια κ θα πας καλά ; Κ μαλιστα μεχρι τη δευτερα;& να κανει χοριακη τη δευτερα;πες της εστω να κανει το σαββατο.τι να πω.τα εχω χαμενα πραγματικα …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Για πότε μιλάς? Γιατί πλέον  είναι μόνο με συνταγή και τα δίνουν με σταγονόμετρο.  Ξαναπάω στάνταρ στο φάρμακα για να τα φέρουν από τη φαρμακαποθηκη.  Και ζητάνε από την αποθήκη τη συνταγή, έχω ακούσει την κοπέλα να μιλάει στο τηλέφωνο. Και εγω που είμαι έγκυος μια χαρά μου γράφει 10 κουτιά κάθε εβδομάδα. 

Τελευταία φορά πριν κάτι μέρες πριν σταματήσω τα φάρμακα για την αποβολή ζήτησα να μου γράψουν και μου είπαν στην εγκυμοσύνη δεν γράφονται όποτε πήγα φαρμακείο και πήρα έτσι! 4 κουτιά δεν ξέρω πραγματικά! Παίζει ρόλο που είμαι εκτός Αθηνών δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

μιλαω για κοπελα απο το αλλο φορουμ.μπες να διαβασεις ! ο Πρ εκανε χοντράδες κ απορω ρε κοριτσια εδω εγω ξερω οτι δεν κανει να παρει καποια  300 μοναδες με υψηλη αμη ,αυτος δεν το ξερει;;;; Εδω εγω ξερω οτι τα ετ τα βαζουμε 3ης μεχρι 6ης μερας για να πιασουμε το παραθυρο εμφυτευσης ! αυτος δεν το ξερει ;; Εδω εγω ξερω οτι με 5 χοριακη δυσκολα τα πραγματα αυτος λεει συνεχισε τα χαπια κ θα πας καλά ; Κ μαλιστα μεχρι τη δευτερα;& να κανει χοριακη τη δευτερα;πες της εστω να κανει το σαββατο.τι να πω.τα εχω χαμενα πραγματικα …

Μην το λες κι εγώ 300 έκανα την πρώτη φορά αλλά ένταξη ξέραμε για υπερδιεγερση και με πρόσεξε! Τώρα έχουμε δει πόλους να βάζουν και μιας ημέρας και δυο με την δικαιολογία ότι είναι καλύτερα μέσα στην μήτρα τώρα με 5 χοριακη όντος δύσκολα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Τελευταία φορά πριν κάτι μέρες πριν σταματήσω τα φάρμακα για την αποβολή ζήτησα να μου γράψουν και μου είπαν στην εγκυμοσύνη δεν γράφονται όποτε πήγα φαρμακείο και πήρα έτσι! 4 κουτιά 

Τι να πω... το εντελώς αντίθετο σε εμένα. Και μάλιστα επειδή μου είχαν τελειώσει και δεν είχα συνταγή πήγα να πάρω και με τα χίλια ζόρια μου έδωσαν 1 κουτί.  Μήπως επειδή είμαι επαρχία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Τι να πω... το εντελώς αντίθετο σε εμένα. Και μάλιστα επειδή μου είχαν τελειώσει και δεν είχα συνταγή πήγα να πάρω και με τα χίλια ζόρια μου έδωσαν 1 κουτί.  Μήπως επειδή είμαι επαρχία? 

Κι εγώ επαρχεία είμαι αλλά δίπλα στην Αθήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

μιλαω για κοπελα απο το αλλο φορουμ.μπες να διαβασεις ! ο Πρ εκανε χοντράδες κ απορω ρε κοριτσια εδω εγω ξερω οτι δεν κανει να παρει καποια  300 μοναδες με υψηλη αμη ,αυτος δεν το ξερει;;;; Εδω εγω ξερω οτι τα ετ τα βαζουμε 3ης μεχρι 6ης μερας για να πιασουμε το παραθυρο εμφυτευσης ! αυτος δεν το ξερει ;; Εδω εγω ξερω οτι με 5 χοριακη δυσκολα τα πραγματα αυτος λεει συνεχισε τα χαπια κ θα πας καλά ; Κ μαλιστα μεχρι τη δευτερα;& να κανει χοριακη τη δευτερα;πες της εστω να κανει το σαββατο.τι να πω.τα εχω χαμενα πραγματικα …

Ποιο αλλο φορουμ ...εξηγησε μου λιγο να ριξω μια ματια γιατι τωρα με αναψες φωτιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα τον υπερηχο κορίτσια κ είδε τον σάκο.ηθελε λειε ν δει κ τον ασκό κ το έμβρυο για αυτό αυριο να ξανακάνω χοριακη κ τη δευτερα υπερηχο.αυτος μου λεγε ότι είμαι 6 εβδομάδων αλλά αυτός της εξωσωματικής 5.αλλος μου έκανε την εξωσωματικη.μου τον συνέστησε ο γυναικολόγος μου.στο γιανναρη την έκανα στο λητω.εχω σκάσει.ξανα αποτυχία στα 43 τι θα κάνω.δεν θέλω να το ξαναπεράσω αυτό θα πάω με δοτρις κατευθείαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Ποιο αλλο φορουμ ...εξηγησε μου λιγο να ριξω μια ματια γιατι τωρα με αναψες φωτιες...

Κατερινιω  μου τώρα μπήκα στο άλλο φόρουμ και τα διάβασα. Ναι για τον γιατρο σου λέει.  Θα γράψεις στο Google καφέ εξωσωματική 2022 parents Cafe και θα σε βγάλει στην κατάλληλη σελίδα. Θα πας στις 3,4 τελευταίες σελίδες και θα δεις τι γράφει η κοπέλα.  Εμένα μου σηκώθηκε η τρίχα πάντως από αυτά που διάβασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Μην το λες κι εγώ 300 έκανα την πρώτη φορά αλλά ένταξη ξέραμε για υπερδιεγερση και με πρόσεξε! Τώρα έχουμε δει πόλους να βάζουν και μιας ημέρας και δυο με την δικαιολογία ότι είναι καλύτερα μέσα στην μήτρα τώρα με 5 χοριακη όντος δύσκολα 

Ποσό αμη εχεις ; Εκεινη 7,4 και δεν εχει  πολυκυστικες με τελειες εξετασεις 28 χρονων λογω αντρα πηγανε για εξωσωαμτικη. 30 ωαρια της πηρε.!μετα την υπερδιεγ. της έδωσε φουλ ανταγωνιστές και μαζεψε υγρο πνεύμονες ωοθηκες κοιλια,χωρια ο πονος  ! Εκανε 2 μηνες  να συνελθει!αυτα δε γινονται σορυ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κατερινιω  μου τώρα μπήκα στο άλλο φόρουμ και τα διάβασα. Ναι για τον γιατρο σου λέει.  Θα γράψεις στο Google καφέ εξωσωματική 2022 parents Cafe και θα σε βγάλει στην κατάλληλη σελίδα. Θα πας στις 3,4 τελευταίες σελίδες και θα δεις τι γράφει η κοπέλα.  Εμένα μου σηκώθηκε η τρίχα πάντως από αυτά που διάβασα.

Τα διαβασα. Αυτο δεν δειχνει οτι ειναι ασχετος. Μεχρι και εγω που δεννξερω τιποτα , μοιαζει να ξερω περισσοτερα. Δεν γινεται ενας καθηγητης πανεπιστημιου να μην ξερει αυτα τα βασικα. Μοιαζει να ηθελε να την αποτυχει. Σοκ εχω παθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...