Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις Just now, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Δεν κλαίγεσαι κοπέλα μου, αν είναι δυνατόν να λες κάτι τέτοιο. Επειδή εγώ τις αγόρασα (δυστυχώς δεν εχει περισσέψει τιποτα) οι 1200 μονάδες πρέπει να κοστίζουν γύρω στα 350, μάξιμουμ 400 ευρώ.

Το ξέρω. Το έψαξα...μαζί με οrgalutran γύρω στα 500€ ....σ ευχαριστώ κορίτσι μου για το ενδιαφέρον...διαβάζω τα νέα σου και χαίρομαι πολύ!!!! Μην φύγεις απ' το θέμα , δίνεις πολύ αισιοδοξία!! Να ρίχνεις κλέφτες ματιές....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Όλες οι τιμές καλές...απλά δεν αντέχουμε άλλο 3μιση χρόνια , μην πω 4 γιατί θα πάθω σοκ ...Τελοσπαντων ίσως καλέσω στην επιτροπή αλλά νομίζω ότι θα τα αγοράσω να τελειώνω...είναι τα έξοδα πολλά , μια το ένα μια το άλλο .αλλα θα την βρω την λυση...όλα καλά κορίτσια , δεν μ αρέσει να κλαίγομαι....σας ευχαριστώ όμως για το ενδιαφέρον και για τις συμβουλές... πραγματικά με βοηθάτε πάρα πολύ!!

Να μην ντρέπεσαι για τίποτα και να μην φοβάσαι να ρωτήσεις τίποτα γιατί σε νιωθω μαγκωμένη πολύ 

Ολες έτσι ψαράκια έξω από το νερό ξεκινησαμε κ σου εύχομαι να παραμείνεις ψαράκι 😉 αλλά καμία ερώτηση δεν είναι ούτε χαζή ούτε ντροπή ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kateriniwk είπε:

Καλε τι κλαιγιεσαι! Τι χαζα λες!!!! Εκφρασου ελευθερα!!! Αν ειχα αυτο που ζητας τωρα κιολας θα στο εδινα και μονο για τον τροπο που τα λες ....γλυκουλα!!!!❤️❤️❤️αλλα δεν ξερω τι ειναι μενοπουρ. Μονο το 1200 καταλαβα οτι ειναι mg. ..

 

Χαχα!!!! Πόσο με χαλαρώνετε βρε κορίτσια ....κάθε καλό....μην νομίζεις ότι εγώ ξέρω...( Κρατάω το χαρτί του γιατρού και σας τα γράφω) ανίδεη μέχρι αηδιας, παραειμαι και ευγενική δεν ρωτάω και πολλά για να μην κουράζω τους γιατρούς άστα βραστα θα πάει η δουλειά ...το ξέρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Ναι ρε Σαλονικα και ο Πρ..ας ειναι ο καθηγητης στο Ια..ρο που θα με κανει την εξωσωμ. Απλα η κοπελα πιο πριν που μιλουσατε με την κυστη πηγε εκει .βεβαια την εξετασε ενας αλλος εκει γυναικολογος ( που με εξετασε και εμενα για την επιτροπη και βρηκε λαθος κλιση μητρας και λυσσαξα εκεινη την μερα οτι εγινε κατι και γυρισε η μητρα μονη της🤣🤣🤣🤣🤣) αλλα ολο αυτο τωρα εμενα με αγχωσε... Και σημερα ολη μερα νιωθω αποτυχημενη..δλδ πιστευω οτι θα αποτυχω με επιασαν οι παπαριες μου και τωρα με αυτα που διαβασα σφιχτηκα και εχω ανασφαλεια... 

( Καλα αμα βγαλεις ακρη με αυτα που γραφω ετσι οπως τα γραφω .. συγχαρητηρια!!!!  απ την κουραση και το αγχος γραφω οτι να ναι) 

Χαχαχα εντάξει εσυ έχεις πάθει τσοτσο τώρα 😂😂😂 έκλαψα..

Πιες ένα κρασάκι ποτακι ότι γουστάρεις να χαλαρώσεις ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μπορείτε να μου λύσετε μια απορία;; η σαλπιγγογραφια και η υστεροσαλπιγγογραφια είναι ίδια εξέταση ή έχουν κάποια διαφορά;

Υστεροσαλπιγγογραφια και σαλπιγγογραφια είναι το ίδιο! Απλά υπάρχουν δυο ειδών, αυτή με τις ακτίνες και το σκιαγραφικό, που πονάει κάπως και έχει και σπάνια αποφρακτικό χαρακτήρα και η άλλη με τους υπερήχους που είναι ανώδυνη και απεικονίζει μόνο την κατάσταση των σαλπιγγων, δεν έχει δλδ τη δυνατότητα να τις αποφράξει κατα περιπτώσεις όπως κάνει η άλλη. 
Επειδή χρειάστηκε να κανω αυτή με τις ακτίνες, το είχα ψάξει αρκετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Χαχα!!!! Πόσο με χαλαρώνετε βρε κορίτσια ....κάθε καλό....μην νομίζεις ότι εγώ ξέρω...( Κρατάω το χαρτί του γιατρού και σας τα γράφω) ανίδεη μέχρι αηδιας, παραειμαι και ευγενική δεν ρωτάω και πολλά για να μην κουράζω τους γιατρούς άστα βραστα θα πάει η δουλειά ...το ξέρω!!!

Συμβουλή από μενα την γηραιότερη 

Να ρωτάς να ρωτάς να ρωτάς τους γιατρούς 

εκτος από τα πρωτόκολλα φάρμακα κλπ είναι καθήκον τους να φεύγεις χωρίς απορίες και να προσπαθούν να χαλαρώνουν κ να στηρίζουν το ζευγάρι.

Να ρωτάς για να μην χτυπιέσαι από τις τύψεις μετά ότι δεν ρώτησες δεν έκανες δεν πρόσεξες κλπ

Κ ας γινεις κουραστική βάλτους στο τρυπακι να θέλουν να σε ξεφορτωθούν ώστε να σε καταστήσουν έγκυο μια ώρα νωρίτερα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Χαχαχα εντάξει εσυ έχεις πάθει τσοτσο τώρα 😂😂😂 έκλαψα..

Πιες ένα κρασάκι ποτακι ότι γουστάρεις να χαλαρώσεις ♥️♥️

🤣🤣🤣🤣

Ναι φιλε θα ηρεμησω γιατι επριξα και τον αλλον εδω( συζυγος) και θα με σιχτιρισει στο τελος ο δολιος!!!! 

Μολις διαβασα το μηνυμα ειπα " παει κατεριναααααα την εκατσες και αν δεν ειναι καλο κεντρο ...και αν... Και αν... Και αν.. ετσι κατεληξα στο ψαξιμο και βρηκα αυτο για τον Σφακ.." 

Θα παρω τις ανασες μου, θα χαλαρωσω και θα μεινω στην αρχικη επιλογη μου το Ια..ντρο οπως ειπε και ο γιατρος μου! Αυτα! 🧐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Το ξέρω. Το έψαξα...μαζί με οrgalutran γύρω στα 500€ ....σ ευχαριστώ κορίτσι μου για το ενδιαφέρον...διαβάζω τα νέα σου και χαίρομαι πολύ!!!! Μην φύγεις απ' το θέμα , δίνεις πολύ αισιοδοξία!! Να ρίχνεις κλέφτες ματιές....

Αν τις αγοράσεις να ρωτήσεις για σιγουριά πόσες μονάδες θα χρειαστείς γιατί αν χτυπά ξύλο δεν σε φτάσει ένα κουτί κ στο πουν τελευταία στιγμή θα τρέχεις όλη την Αθήνα να βρεις κ δεν βρίσκονται εύκολα #true story

η Orgalutran γράφεται νομίζω γενικά να ζητάς ότι γράφεται να στο γράφουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Χαχα!!!! Πόσο με χαλαρώνετε βρε κορίτσια ....κάθε καλό....μην νομίζεις ότι εγώ ξέρω...( Κρατάω το χαρτί του γιατρού και σας τα γράφω) ανίδεη μέχρι αηδιας, παραειμαι και ευγενική δεν ρωτάω και πολλά για να μην κουράζω τους γιατρούς άστα βραστα θα πάει η δουλειά ...το ξέρω!!!

Τετοια χαζα κανω και εγω , αλλα δεν πρεπει... Θελω να ρωτησω κατι και στελνω μειλ η μηνυμα στο βαιμπερ και οποτε το δουν... Λυσσαω μεσα μου βεβαια αλλα τα παθαινω γιατι με πιανουν αυτες οι ευγενιες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Αν τις αγοράσεις να ρωτήσεις για σιγουριά πόσες μονάδες θα χρειαστείς γιατί αν χτυπά ξύλο δεν σε φτάσει ένα κουτί κ στο πουν τελευταία στιγμή θα τρέχεις όλη την Αθήνα να βρεις κ δεν βρίσκονται εύκολα #true story

η Orgalutran γράφεται νομίζω γενικά να ζητάς ότι γράφεται να στο γράφουν

Η olgalutran,  αν είναι το ίδιο με τις cetrotide,  λογικά θα γράφεται, όπως γραφεται και η cetrotide. By the way έχω 2 cetrotide για όποια ενδιαφέρεται.  Πρέπει @Heart να σου δώσει και βεβαίωση για να τις αγοράσεις.  Ναι δεν φτάνει που τις πληρωμουμε, χρειαζόμαστε και βεβαίωση.  Μπορεί λοιπόν να σου γράψει στη βεβαίωση περισσότερες μονάδες και να τις έχεις stand by στο φάρμακα και να αγοράσεις τελικά μόνο όσες χρειάζεσαι. Εγω αυτό έκανα.  Είχα τη βεβαίωση και στο φαρμακείο τις 3600 μονάδες και αν θυμάμαι καλά, πήρα 2400.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Αν τις αγοράσεις να ρωτήσεις για σιγουριά πόσες μονάδες θα χρειαστείς γιατί αν χτυπά ξύλο δεν σε φτάσει ένα κουτί κ στο πουν τελευταία στιγμή θα τρέχεις όλη την Αθήνα να βρεις κ δεν βρίσκονται εύκολα #true story

η Orgalutran γράφεται νομίζω γενικά να ζητάς ότι γράφεται να στο γράφουν

Έχεις δίκιο , γράφεται μου το έχει πει για αυτό πριν δεν ρώτησα και για αυτήν ....σ ευχαριστώ για όλα , για τις συμβουλές για όλα μαυρογατα( το όνομα πολύ κόντρα ρόλος)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Έχεις δίκιο , γράφεται μου το έχει πει για αυτό πριν δεν ρώτησα και για αυτήν ....σ ευχαριστώ για όλα , για τις συμβουλές για όλα μαυρογατα( το όνομα πολύ κόντρα ρόλος)!!!

Μαυρογατα θεαρα!! Ειμαι φαν το εχω δηλωσει πολλακις... Αλλα και η φιλολογαρα δεν παει πισω . Αν και εγκυος ειναι 24 ωρες το 24ωρο support ακομα και στις πιο βλακειες που ρωταω εγω χωρις καν να εχω φτασει στη διαδικασια... Θα παω ετοιμη με τοσα που διαβαζω εδω!κοριτσια ευχαριστω!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

🤣🤣🤣🤣

Ναι φιλε θα ηρεμησω γιατι επριξα και τον αλλον εδω( συζυγος) και θα με σιχτιρισει στο τελος ο δολιος!!!! 

Μολις διαβασα το μηνυμα ειπα " παει κατεριναααααα την εκατσες και αν δεν ειναι καλο κεντρο ...και αν... Και αν... Και αν.. ετσι κατεληξα στο ψαξιμο και βρηκα αυτο για τον Σφακ.." 

Θα παρω τις ανασες μου, θα χαλαρωσω και θα μεινω στην αρχικη επιλογη μου το Ια..ντρο οπως ειπε και ο γιατρος μου! Αυτα! 🧐

Επειδή νομίζω εγώ σ´εκανα να έχεις δεύτερες σκέψεις, συγχωρα με! Όπου νιώθει η καρδούλα σου ασφάλεια και σιγουριά! Εκει πρέπει να πας! Το οτι δεν το ένιωσα εγώ με αυτόν τον γιατρό, δεν πρέπει να σ επηρεάζει.. Αλλωστε οι δικοί σου μπορεί να ειναι αστέρια, εγώ δεν ήρθα ποτε σ επαφή μαζί τους για να έχω άποψη! 
Τα καλύτερα από καρδιάς σου εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Η olgalutran,  αν είναι το ίδιο με τις cetrotide,  λογικά θα γράφεται, όπως γραφεται και η cetrotide. By the way έχω 2 cetrotide για όποια ενδιαφέρεται.  Πρέπει @Heart να σου δώσει και βεβαίωση για να τις αγοράσεις.  Ναι δεν φτάνει που τις πληρωμουμε, χρειαζόμαστε και βεβαίωση.  Μπορεί λοιπόν να σου γράψει στη βεβαίωση περισσότερες μονάδες και να τις έχεις stand by στο φάρμακα και να αγοράσεις τελικά μόνο όσες χρειάζεσαι. Εγω αυτό έκανα.  Είχα τη βεβαίωση και στο φαρμακείο τις 3600 μονάδες και αν θυμάμαι καλά, πήρα 2400.

Σ ευχαριστώ βρε κορίτσι μου και για τις συμβουλές...είπαμε μην φύγεις από το θέμα , δίνεις αισιοδοξία , να ρίχνεις κλέφτες ματιές.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Μαυρογατα θεαρα!! Ειμαι φαν το εχω δηλωσει πολλακις... Αλλα και η φιλολογαρα δεν παει πισω . Αν και εγκυος ειναι 24 ωρες το 24ωρο support ακομα και στις πιο βλακειες που ρωταω εγω χωρις καν να εχω φτασει στη διαδικασια... Θα παω ετοιμη με τοσα που διαβαζω εδω!κοριτσια ευχαριστω!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Ε βέβαια το ζω στο έπακρο! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μην "κολλήσεις " Και να είσαι περαστική! Να κάνεις την πρώτη σου προσπάθεια και να τελειώνεις. Όταν παλεύεις 3,5 χρόνια, καταλαβαίνεις ότι δένεσαι αλλιώς. Εδώ και ένα χρόνο που βρήκα αυτά τα κορίτσια είναι σαν να βρήκα τους ανθρώπους μου. Είναι απίστευτη η στηριξη.  Και αφού αποκτήσαμε κάποια εμπειρία γιατί να μην τη μοιραστούμε? Εγώ είχα πάει τόσο βόδι στην πρώτη εξωσωματικη και με πήραν να μου πουν ότι η χοριακη μου ήταν 24 είχα το θράσος να ρωτήσω αν υπάρχει περίπτωση να είναι δίδυμα (τρομάρα μου) . Ούτε καν ήξερα ότι μέχρι το 25 είναι γκρίζα ζώνη. Και ερχόταν η μαία να μου κάνει λεντοτζεστ και έλεγα εγώ:" πότε θα κάνουμε υπερηχο να δούμε το μωρό?" Και μου λεει :" πρέπει η χοριακη να είναι πάνω από 1000 για να φανεί κάτι " . Το ακούω και Παθαίνω σοκ! Είχα κάνει τη δεύτερη χοριακη και είχε πάει 48. Και λέω καλε πώς θα πάει στα 1000? Θα γενναω και δεν θα έχει πάει καν στο 1000. Μιλάμε για τέτοια άγνοια κινδύνου, δεν είχα ιδέα. Για αυτό λοιπόν καμία ερώτηση δεν είναι βλακεια και όλες οι απορίες είναι ευπροσδεκτες και όλο και κάποια θα βρεθεί που θα ξέρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Σ ευχαριστώ βρε κορίτσι μου και για τις συμβουλές...είπαμε μην φύγεις από το θέμα , δίνεις αισιοδοξία , να ρίχνεις κλέφτες ματιές.....

Καλε πού να πάω? Δεν πάω πουθενά που λέει και ο Βασίλης! Είπαμε μέχρι να πάμε όλες απέναντι, εδώ θα είμαστε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ε βέβαια το ζω στο έπακρο! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μην "κολλήσεις " Και να είσαι περαστική! Να κάνεις την πρώτη σου προσπάθεια και να τελειώνεις. Όταν παλεύεις 3,5 χρόνια, καταλαβαίνεις ότι δένεσαι αλλιώς. Εδώ και ένα χρόνο που βρήκα αυτά τα κορίτσια είναι σαν να βρήκα τους ανθρώπους μου. Είναι απίστευτη η στηριξη.  Και αφού αποκτήσαμε κάποια εμπειρία γιατί να μην τη μοιραστούμε? Εγώ είχα πάει τόσο βόδι στην πρώτη εξωσωματικη και με πήραν να μου πουν ότι η χοριακη μου ήταν 24 είχα το θράσος να ρωτήσω αν υπάρχει περίπτωση να είναι δίδυμα (τρομάρα μου) . Ούτε καν ήξερα ότι μέχρι το 25 είναι γκρίζα ζώνη. Και ερχόταν η μαία να μου κάνει λεντοτζεστ και έλεγα εγώ:" πότε θα κάνουμε υπερηχο να δούμε το μωρό?" Και μου λεει :" πρέπει η χοριακη να είναι πάνω από 1000 για να φανεί κάτι " . Το ακούω και Παθαίνω σοκ! Είχα κάνει τη δεύτερη χοριακη και είχε πάει 48. Και λέω καλε πώς θα πάει στα 1000? Θα γενναω και δεν θα έχει πάει καν στο 1000. Μιλάμε για τέτοια άγνοια κινδύνου, δεν είχα ιδέα. Για αυτό λοιπόν καμία ερώτηση δεν είναι βλακεια και όλες οι απορίες είναι ευπροσδεκτες και όλο και κάποια θα βρεθεί που θα ξέρει.

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️( δεν είχα άλλες αντιδράσεις!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλε πού να πάω? Δεν πάω πουθενά που λέει και ο Βασίλης! Είπαμε μέχρι να πάμε όλες απέναντι, εδώ θα είμαστε !

❤️❤️❤️❤️👩‍🏫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Η olgalutran,  αν είναι το ίδιο με τις cetrotide,  λογικά θα γράφεται, όπως γραφεται και η cetrotide. By the way έχω 2 cetrotide για όποια ενδιαφέρεται.  Πρέπει @Heart να σου δώσει και βεβαίωση για να τις αγοράσεις.  Ναι δεν φτάνει που τις πληρωμουμε, χρειαζόμαστε και βεβαίωση.  Μπορεί λοιπόν να σου γράψει στη βεβαίωση περισσότερες μονάδες και να τις έχεις stand by στο φάρμακα και να αγοράσεις τελικά μόνο όσες χρειάζεσαι. Εγω αυτό έκανα.  Είχα τη βεβαίωση και στο φαρμακείο τις 3600 μονάδες και αν θυμάμαι καλά, πήρα 2400.

Τι βεβαίωση ;

Εγω πέρσι αγόρασα τις Meriofert είπα πόσες μονάδες θέλω υπολογίσαμε τα κουτιά τις παρηγγειλα της πλήρωσα τέλος.

Δεν μου ζήτησαν κάποια βεβαίωση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Τι βεβαίωση ;

Εγω πέρσι αγόρασα τις Meriofert είπα πόσες μονάδες θέλω υπολογίσαμε τα κουτιά τις παρηγγειλα της πλήρωσα τέλος.

Δεν μου ζήτησαν κάποια βεβαίωση 

Κι εγώ τώρα που αγόρασα ένα κουτί δεν χριαστικε βεβαίωση ναι κάποια φαρμάκια θέλουν εγώ παντος βρήκα άμεσος την ίδια μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Τι βεβαίωση ;

Εγω πέρσι αγόρασα τις Meriofert είπα πόσες μονάδες θέλω υπολογίσαμε τα κουτιά τις παρηγγειλα της πλήρωσα τέλος.

Δεν μου ζήτησαν κάποια βεβαίωση 

Εμένα δεν μου είπε κάτι για βεβαίωση αλλά εγώ δεν είμαι και για να μου έχετε εμπιστοσύνη....δεν ρωτάω , δεν μιλάω , μόνο "πόδια "ανοιγω  🤭 και λέω γιατρέ όλα καλά;;; Μου είπε αυτές τις μονάδες θα χρειαστούμε μάλλον , θα το επιβεβαιώσω ξανά την δεύτερη μέρα του κύκλου , γιατί πήγα στον προηγούμενο κύκλο και είχα κύστη και αναβαλαμε την διαδικασία...και τώρα θα ξαναπάω για σιγουριά ...δεν μου ανέφερε τίποτα για βεβαίωση αλλά είπαμε εγώ δεν ξέρω πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Τετοια χαζα κανω και εγω , αλλα δεν πρεπει... Θελω να ρωτησω κατι και στελνω μειλ η μηνυμα στο βαιμπερ και οποτε το δουν... Λυσσαω μεσα μου βεβαια αλλα τα παθαινω γιατι με πιανουν αυτες οι ευγενιες.. 

 

στις πριν 25 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Αχ κι εγώ δεν μιλάω! Και δεν ρωτάω γιατί νομίζω ότι τους ζαλίζω και αν ρωτήσω ζητάω και συγνώμη μαζί

 

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Έχεις δίκιο , γράφεται μου το έχει πει για αυτό πριν δεν ρώτησα και για αυτήν ....σ ευχαριστώ για όλα , για τις συμβουλές για όλα μαυρογατα( το όνομα πολύ κόντρα ρόλος)!!!

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Μαυρογατα θεαρα!! Ειμαι φαν το εχω δηλωσει πολλακις... Αλλα και η φιλολογαρα δεν παει πισω . Αν και εγκυος ειναι 24 ωρες το 24ωρο support ακομα και στις πιο βλακειες που ρωταω εγω χωρις καν να εχω φτασει στη διαδικασια... Θα παω ετοιμη με τοσα που διαβαζω εδω!κοριτσια ευχαριστω!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Βρε στην δουλειά σας όταν σας ρωτάνε κάτι σας ζητάνε κ συγνώμη ή μήπως σας στέλνουν Viber? 
Γιατι στην δικιά μου φωνάζουν από το τέρμα του διαδρόμου κ αν δεν απαντήσω κ στα 30 νανοσεκοντ σου την λένε κιολας.

Η δουλειά τους είναι δεν έχει ντροπές σε αυτή την διαδικασία. Δεν ειπαμε να είμαστε αγενείς ή να πέφτει φάπα αλλά καμία δεν γεννήθηκε με phd στην ιατρική. Και αν ο γιατρός σας υποτιμήσει ή οτιδήποτε απαντάμε κατάλληλα. Κανένας δεν είναι θεος όλοι κάνουμε λάθη κ όλοι έχουμε απορίες. Είστε πελάτισσες καλώς η κακώς είναι και πελατειακή αυτή η σχέση. Έχετε κ κάποια δικαιώματα πέρα από υποχρεώσεις 😉

στις πριν 7 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλε πού να πάω? Δεν πάω πουθενά που λέει και ο Βασίλης! Είπαμε μέχρι να πάμε όλες απέναντι, εδώ θα είμαστε !

Ε τωρα που έπεσε ο Βασίλης στο τραπέζι βάλτε τα ουίσκια 😂😂😂 εσυ μάνα μου πιες τσαγακι ε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

 

 

Βρε στην δουλειά σας όταν σας ρωτάνε κάτι σας ζητάνε κ συγνώμη ή μήπως σας στέλνουν Viber? 
Γιατι στην δικιά μου φωνάζουν από το τέρμα του διαδρόμου κ αν δεν απαντήσω κ στα 30 νανοσεκοντ σου την λένε κιολας.

Η δουλειά τους είναι δεν έχει ντροπές σε αυτή την διαδικασία. Δεν ειπαμε να είμαστε αγενείς ή να πέφτει φάπα αλλά καμία δεν γεννήθηκε με phd στην ιατρική. Και αν ο γιατρός σας υποτιμήσει ή οτιδήποτε απαντάμε κατάλληλα. Κανένας δεν είναι θεος όλοι κάνουμε λάθη κ όλοι έχουμε απορίες. Είστε πελάτισσες καλώς η κακώς είναι και πελατειακή αυτή η σχέση. Έχετε κ κάποια δικαιώματα πέρα από υποχρεώσεις 😉

Ε τωρα που έπεσε ο Βασίλης στο τραπέζι βάλτε τα ουίσκια 😂😂😂 εσυ μάνα μου πιες τσαγακι ε!

🤔 όταν δουλεύω δεν με ενοχλούν με ερωτήσεις 😂 ίσα ίσα ποτέ δεν μου μιλάνε ✌️ Σκέψου εδώ στον ψυχολόγο και στον ψυχοθεραπευτή μου ζητάω συγνώμη που τους ζαλίζω 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kaposetsi είπε:

🤔 όταν δουλεύω δεν με ενοχλούν με ερωτήσεις 😂 ίσα ίσα ποτέ δεν μου μιλάνε ✌️

😂😂😂😂😂 έπεσα και στην περίπτωση με σένα 

Χαχαχαχα είσαι από τις εξαιρέσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...