Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Joann είπε:

Συγνώμη που σας ρωτάω και σας ξαναρωτάω λέτε να έγινε αργά η σύλληψη;

Δεν νομίζω ότι μπορούμε να μιλάμε για καθυστερημένη σύλληψη στην εξωσωματικη, αυτό το λέμε στις φυσικές συλλήψεις που δεν είμαστε σίγουρες για το πότε έγινε η σύλληψη. Μην αγχώνεσαι άλλο. Να χαίρεσαι που έχεις θετικό αποτέλεσμα. Αν πήγαινες αύριο για πρώτη φορά, όπως και έπρεπε,  και έβλεπες 50, θα αγχωνοσουν το ίδιο? Υπομονή μέχρι το Σάββατο.  Όλα καλά θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tselek είπε:

Γύρισα από το δεύτερο κέντρο και εκει ευτυχώς μου έκανε ο γιατρός υπέρηχο, καθώς μου βρήκε μια τεράστια κύστη που πιθανόν να μας χαλάσει την προσπάθεια. Έκανα ορμονολογικές για να δούμε τι γίνεται γενικά και τ αποτελέσματα είναι τα εξής: LH:6,15 Προγεστερονη:0,313 Ε2:135,1 αν ξέρει καμία τι σημαίνουν αυτά τα νούμερα στην 2η μέρα του κύκλου που βρίσκομαι και με μια κύστη σαν το κεφάλι μου, να μας πει!!

Δεν χορηγεί κλομιφαινη παρά μόνο femara καθώς μου είπε ότι σε κάποιες χώρες έχει καταργηθεί! Εγώ πάσχω από πρόωρη ωοθηκικη ανεπάρκεια και ζήτημα αν βγάλω και ένα καλό ωάριο.. θα προσπαθήσω και με μια ήπια διέγερση και σε φυσικό απ´ο,τι μου είπε. 

Τυχερή μέσα στην ατυχία σου θα πω γτ τα κλομιφερ θα σου κάνανε κακο με την κύστη. Για αυτό κάνουν και τις ενέσεις να σπάσουν τα ωοθυλάκια.  

Συγνώμη σου είπε να πάρεις τα χαπια χωρίς αιματολογικες ; και στον υπερηχο πως και δεν το είδε εφόσον μας λες τώρα ότι είναι μεγάλη κυστη; στην περίοδο συνήθως φεύγουν μη σε αγχώνει. 

Γενικά πάμε 2-3 μέρα περιοδου μ και βλέπουμε αν έχουμε κυστες ακριβώς για αυτό το λόγο ώστε να μην πάρουμε ορμόνες κτλ εάν υπάρχουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια , συγνώμη που πετάγομαι ...θα ήθελα με πολλη αγάπη ,να ρωτήσω αν υπάρχει περίπτωση κάποιο απ' τα  κορίτσια που έχουν ήδη τα μωρά τους ή που είναι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη  τυχαίνει να έχουν menopur 1200 ή έστω κάποιες μονάδες... Όλοι οι γιατροί μας είπαν λόγω ηλικίας και εξετάσεων θα απορριφθεί η αίτηση στην επιτροπή..και θα πρέπει να τα αγοράσω...γενικά ποτέ στη ζωή μου δεν έχω ζητήσει πράγματα , δεν μου είναι εύκολο γιατί έχω μάθει να είμαι διακριτική και να τα κάνω όλα μόνη...δεν θέλω σε καμία περίπτωση να πιέσω , ή να φανεί αγένεια ή οτιδήποτε άλλο...με πολλή αγάπη το ρωτάω....σας ευχαριστώ πολύ ...θα είμαι εδώ να σας διαβάζω , να μαθαίνω καθώς είναι η πρώτη μου φορά...και όταν έχω εξελίξεις θα σας ενημερώνω ...σας ευχαριστώ πολύ!! Εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου όλες να έχετε ευτυχία στη ζωή...όλες να κρατήσουμε το μωρό , τα μωρά μας στην αγκαλιά μας και να τα χαζεύουμε να παίζουν με τον σύζυγο ...!! Μόνο τέτοιες να είναι οι στιγμές κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο! Ενας εξωσωμ. Σφακ...δης ( αν δεν κανω λαθος στο ονομα) εχει καμια σχεση με το κεντρο Ια..τρο που θα παω εγω? Το διαβασα πριν λιγο , γνωριζει καμια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Ασχετο! Ενας εξωσωμ. Σφακ...δης ( αν δεν κανω λαθος στο ονομα) εχει καμια σχεση με το κεντρο Ια..τρο που θα παω εγω? Το διαβασα πριν λιγο , γνωριζει καμια? 

Όχι είναι στο Γεν... ις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Salvation78 είπε:

Όχι είναι στο Γεν... ις

Διαβασα καπου πριν λιγο οτι συνεργαζονται για δανεικα ωαρια... Ξερω οτι αυτος ο σφακ ειναι αλλο κεντρο αλλα μου κανε εντυπωση ακριβως αυτο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kateriniwk είπε:

Διαβασα καπου πριν λιγο οτι συνεργαζονται για δανεικα ωαρια... Ξερω οτι αυτος ο σφακ ειναι αλλο κεντρο αλλα μου κανε εντυπωση ακριβως αυτο.... 

συνεργάζεται με το Ιακεντρο της Αθήνας για δωρεά ωαρίων από όσο ξέρω 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Διαβασα καπου πριν λιγο οτι συνεργαζονται για δανεικα ωαρια... Ξερω οτι αυτος ο σφακ ειναι αλλο κεντρο αλλα μου κανε εντυπωση ακριβως αυτο.... 

ναι!συνεργαζεται σιγουρα με το ιακεντρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μπορείτε να μου λύσετε μια απορία;; η σαλπιγγογραφια και η υστεροσαλπιγγογραφια είναι ίδια εξέταση ή έχουν κάποια διαφορά;

Νομίζω ότι είναι διαφορετικές. Η σαλπιγγογραφια είναι η κλασική με τις ακτίνες, ενώ η υστεροσαλπιγγογραφια είναι το ίδιο με την υπερηχοσαλπιγγογραφια που γίνεται με υπέρηχο. Και στο λέω γιατί έχω κάνει 2 φορές και τη μια μου την είχαν πει υστεροσαλπιγγογραφια και την αλλη υπερηχοσαλπιγγογραφια που ήταν το ίδιο πράγμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια , συγνώμη που πετάγομαι ...θα ήθελα με πολλη αγάπη ,να ρωτήσω αν υπάρχει περίπτωση κάποιο απ' τα  κορίτσια που έχουν ήδη τα μωρά τους ή που είναι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη  τυχαίνει να έχουν menopur 1200 ή έστω κάποιες μονάδες... Όλοι οι γιατροί μας είπαν λόγω ηλικίας και εξετάσεων θα απορριφθεί η αίτηση στην επιτροπή..και θα πρέπει να τα αγοράσω...γενικά ποτέ στη ζωή μου δεν έχω ζητήσει πράγματα , δεν μου είναι εύκολο γιατί έχω μάθει να είμαι διακριτική και να τα κάνω όλα μόνη...δεν θέλω σε καμία περίπτωση να πιέσω , ή να φανεί αγένεια ή οτιδήποτε άλλο...με πολλή αγάπη το ρωτάω....σας ευχαριστώ πολύ ...θα είμαι εδώ να σας διαβάζω , να μαθαίνω καθώς είναι η πρώτη μου φορά...και όταν έχω εξελίξεις θα σας ενημερώνω ...σας ευχαριστώ πολύ!! Εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου όλες να έχετε ευτυχία στη ζωή...όλες να κρατήσουμε το μωρό , τα μωρά μας στην αγκαλιά μας και να τα χαζεύουμε να παίζουν με τον σύζυγο ...!! Μόνο τέτοιες να είναι οι στιγμές κορίτσια!!

Αν έχεις social δες στο insta την ομάδα no baby news. Πέρα από ότι είναι ωραία σελίδα βοηθάει σε χαρίσματα φαρμάκων αλλά πρέπει να έρθεις σε επαφή με την διαχειρίστρια να σε κατατοπίσει..

Ούτε με «μαγειρεμένο» σπερμα κ βεβαίωση από ουρολόγο θα σας περάσουν;

Εγω πάντως προσωπικά θα δοκίμαζα επιτροπή κ ας έπαιρνα άκυρο. Το σπερμα αν το πάτε δυο ωρες μετά σε ένα απλό μικροβιολογικό κ με λίγη ποσότητα πιστεύω θα βγει αν όχι κακό μέτριο σίγουρα 

Το δύσκολο είναι να βρείτε ουρολόγο να σας εξυπηρετήσει.

Εμείς είχαμε έτσι κ αλλιώς κακό σπερμα αλλά θυμάμαι ότι το κέντρο μας έστειλε σε δικό του μικροβιολογικό κ με το ίδιο δείγμα μας έδωσε δυο σπερμοδιαγραμματα με ημερομηνίες με απόσταση 75 ημέρες κ ελαφρώς αλλαγμένα νούμερα 

Βεβαια ξαναλεω είχαμε θέμα κιρσοκηλης κ είχε ήδη χειρουργηθεί όποτε τα βασικά τα είχαμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τώρα που έφαγα φλασια όσες κοπέλες βάζετε κολπικά τα ουτροζεσταν και κάνετε εξέταση προγεστερονης να ξέρετε ότι δεν διαβάζει την Προγεστερονη που μπαίνει κολπικά (μου το είπε ο γυναικολόγος μου) όποτε μπορεί η τιμή να μην είναι και σωστή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

συνεργάζεται με το Ιακεντρο της Αθήνας για δωρεά ωαρίων από όσο ξέρω 

 

Ναι ναι , κατι τετοιο διαβασα αλλα εγω μαλλον το εγραψα λαθος... Προβληματιστηκα πριν λιγο με τη περιπτωση της κοπελας και αρχισα το ψαξιμο...αλλα τωρα λεω να το κοψω γιατι θα παθω κανενα αμοκ... Ας παραμεινω στην εμπιστοσυνη του γιατρου μου που μου ελεγε με το χερι στη καρδια πανε στο Πρ...πα με κλειστα τα ματια... Πωωω ρε γαμω αγχωτικα ολα ..τερμα ανασφαλεια η παλιο υπογονιμοτητα. Εκει που λες θα ηρεμησω ..εκει παλι κατι γινεται και ξεσηκωνεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Νομίζω ότι είναι διαφορετικές. Η σαλπιγγογραφια είναι η κλασική με τις ακτίνες, ενώ η υστεροσαλπιγγογραφια είναι το ίδιο με την υπερηχοσαλπιγγογραφια που γίνεται με υπέρηχο. Και στο λέω γιατί έχω κάνει 2 φορές και τη μια μου την είχαν πει υστεροσαλπιγγογραφια και την αλλη υπερηχοσαλπιγγογραφια που ήταν το ίδιο πράγμα. 

Φιλολογε νομιζω το ιδιο πρεπει να ναι.... Γιατι εγω εκανα στο γενεσις υστεροσαλπιγγογραφια και ηταν με τις ακτινες και το σκιαγραφικο... Δεν θυμαμαι να ειδα υπερηχο ρε . .αλλα επειδη ειμαι και ασχετη , δεν επιμενω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Αν έχεις social δες στο insta την ομάδα no baby news. Πέρα από ότι είναι ωραία σελίδα βοηθάει σε χαρίσματα φαρμάκων αλλά πρέπει να έρθεις σε επαφή με την διαχειρίστρια να σε κατατοπίσει..

Ούτε με «μαγειρεμένο» σπερμα κ βεβαίωση από ουρολόγο θα σας περάσουν;

Εγω πάντως προσωπικά θα δοκίμαζα επιτροπή κ ας έπαιρνα άκυρο. Το σπερμα αν το πάτε δυο μέρες μετά σε ένα απλό μικροβιολογικό κ με λίγη ποσότητα πιστεύω θα βγει αν όχι κακό μέτριο σίγουρα 

Το δύσκολο είναι να βρείτε ουρολόγο να σας εξυπηρετήσει.

Εμείς είχαμε έτσι κ αλλιώς κακό σπερμα αλλά θυμάμαι ότι το κέντρο μας έστειλε σε δικό του μικροβιολογικό κ με το ίδιο δείγμα μας έδωσε δυο σπερμοδιαγραμματα με ημερομηνίες με απόσταση 75 ημέρες κ ελαφρώς αλλαγμένα νούμερα 

Βεβαια ξαναλεω είχαμε θέμα κιρσοκηλης κ είχε ήδη χειρουργηθεί όποτε τα βασικά τα είχαμε 

Ειδικά το σπέρμα μας είπαν ότι είναι για δότη...τόσο καλό που πρέπει να δωρισουμε ....πφφφ δεν πειράζει ...δεν έχω social , μου το είπε κι ένα άλλο κορίτσι...σ ευχαριστώ πολύ που απαντήσες... σ' ευχαριστώ πραγματικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τυχερή μέσα στην ατυχία σου θα πω γτ τα κλομιφερ θα σου κάνανε κακο με την κύστη. Για αυτό κάνουν και τις ενέσεις να σπάσουν τα ωοθυλάκια.  

Συγνώμη σου είπε να πάρεις τα χαπια χωρίς αιματολογικες ; και στον υπερηχο πως και δεν το είδε εφόσον μας λες τώρα ότι είναι μεγάλη κυστη; στην περίοδο συνήθως φεύγουν μη σε αγχώνει. 

Γενικά πάμε 2-3 μέρα περιοδου μ και βλέπουμε αν έχουμε κυστες ακριβώς για αυτό το λόγο ώστε να μην πάρουμε ορμόνες κτλ εάν υπάρχουν 

Στον πρώτο γιατρό που πήγα, μου είχε κάνει υπέρηχο με την πρώτη επίσκεψη, 14/3 δλδ. Ήμουν λιγες μερες μετά την ωορρηξία μου και μου ειχε πει ότι είχα κάνει διπλή ωορρηξία και πως όταν με το καλό μου ερχόταν περίοδος να τον έπαιρνα τηλ για να μου δώσει οδηγίες. Τηλεφωνικά λοιπον, χωρίς να μου πει να κανω αιματολογικές και χωρίς υπέρηχο, μου είπε να παρω κλομιφαινη για 4 μέρες και την 5η να πήγαινα για υπερηχο. Αν δεν έβλεπα εδώ μέσα ότι καποιες κανατε υπέρηχο ή αιματολογικές και δεν ρωτουσα, θα τα έπαιρνα σαν ανίδεη και πρωτάρα που είμαι..Ας ελπίσουμε να γίνει ένα καλό ωάριο το άλλο ωοθηλακιο που βρήκε.. 

Δεν φαντάζεστε πόση βοήθεια προσφέρετε σε κοπέλες σαν και μενα που δεν έχουν ιδέα πού παν´ τα πέντε! Να σας έχει ο Θεός καλά ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Αν έχεις social δες στο insta την ομάδα no baby news. Πέρα από ότι είναι ωραία σελίδα βοηθάει σε χαρίσματα φαρμάκων αλλά πρέπει να έρθεις σε επαφή με την διαχειρίστρια να σε κατατοπίσει..

Ούτε με «μαγειρεμένο» σπερμα κ βεβαίωση από ουρολόγο θα σας περάσουν;

Εγω πάντως προσωπικά θα δοκίμαζα επιτροπή κ ας έπαιρνα άκυρο. Το σπερμα αν το πάτε δυο μέρες μετά σε ένα απλό μικροβιολογικό κ με λίγη ποσότητα πιστεύω θα βγει αν όχι κακό μέτριο σίγουρα 

Το δύσκολο είναι να βρείτε ουρολόγο να σας εξυπηρετήσει.

Εμείς είχαμε έτσι κ αλλιώς κακό σπερμα αλλά θυμάμαι ότι το κέντρο μας έστειλε σε δικό του μικροβιολογικό κ με το ίδιο δείγμα μας έδωσε δυο σπερμοδιαγραμματα με ημερομηνίες με απόσταση 75 ημέρες κ ελαφρώς αλλαγμένα νούμερα 

Βεβαια ξαναλεω είχαμε θέμα κιρσοκηλης κ είχε ήδη χειρουργηθεί όποτε τα βασικά τα είχαμε 

Συμφωνω και εγω σε ολα ακριβως. Γινονται και θαυματα με τα σπερμοδιαγραμματα αυτα....😜😜😜😜😜👹👹👹👹👿👿 Ειναι πολλα τα λεφτα , αξιζει τον κοπο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Ειδικά το σπέρμα μας είπαν ότι είναι για δότη...τόσο καλό που πρέπει να δωρισουμε ....πφφφ δεν πειράζει ...δεν έχω social , μου το είπε κι ένα άλλο κορίτσι...σ ευχαριστώ πολύ που απαντήσες... σ' ευχαριστώ πραγματικά!!!

Ρε συ όμως αλήθεια αν είστε μικροί ηλικιακά επειδή αργούν λίγο τα ραντεβού το λέω δοκιμάστε με την επιτροπή δεν έχετε να χάσετε τίποτα 

Και αν φάτε άκυρο φάγατε αλλά προσπαθήστε το. Οκ το σπερμα είναι για δότη οι δικές σου τιμές είναι άψογες όλες;

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Ναι ναι , κατι τετοιο διαβασα αλλα εγω μαλλον το εγραψα λαθος... Προβληματιστηκα πριν λιγο με τη περιπτωση της κοπελας και αρχισα το ψαξιμο...αλλα τωρα λεω να το κοψω γιατι θα παθω κανενα αμοκ... Ας παραμεινω στην εμπιστοσυνη του γιατρου μου που μου ελεγε με το χερι στη καρδια πανε στο Πρ...πα με κλειστα τα ματια... Πωωω ρε γαμω αγχωτικα ολα ..τερμα ανασφαλεια η παλιο υπογονιμοτητα. Εκει που λες θα ηρεμησω ..εκει παλι κατι γινεται και ξεσηκωνεσαι.

Εσυ τώρα με έχεις μπερδέψει Σαλονικα δεν είσαι; Το Πρ…πα είναι κέντρο ή γιατρός; 
Εκαψα φλατζα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ρε συ όμως αλήθεια αν είστε μικροί ηλικιακά επειδή αργούν λίγο τα ραντεβού το λέω δοκιμάστε με την επιτροπή δεν έχετε να χάσετε τίποτα 

Και αν φάτε άκυρο φάγατε αλλά προσπαθήστε το. Οκ το σπερμα είναι για δότη οι δικές σου τιμές είναι άψογες όλες;

 

 

 

Όλες οι τιμές καλές...απλά δεν αντέχουμε άλλο 3μιση χρόνια , μην πω 4 γιατί θα πάθω σοκ ...Τελοσπαντων ίσως καλέσω στην επιτροπή αλλά νομίζω ότι θα τα αγοράσω να τελειώνω...είναι τα έξοδα πολλά , μια το ένα μια το άλλο .αλλα θα την βρω την λυση...όλα καλά κορίτσια , δεν μ αρέσει να κλαίγομαι....σας ευχαριστώ όμως για το ενδιαφέρον και για τις συμβουλές... πραγματικά με βοηθάτε πάρα πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Φιλολογε νομιζω το ιδιο πρεπει να ναι.... Γιατι εγω εκανα στο γενεσις υστεροσαλπιγγογραφια και ηταν με τις ακτινες και το σκιαγραφικο... Δεν θυμαμαι να ειδα υπερηχο ρε . .αλλα επειδη ειμαι και ασχετη , δεν επιμενω.... 

Ναι και εγώ τώρα το γκουγκλαρα. Το ίδιο πρέπει να είναι. Απλά εμένα έτσι μου το είχαν πει και για αυτό νόμιζα ότι είναι διαφορετική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Εσυ τώρα με έχεις μπερδέψει Σαλονικα δεν είσαι; Το Πρ…πα είναι κέντρο ή γιατρός; 
Εκαψα φλατζα 😂

Ναι ρε Σαλονικα και ο Πρ..ας ειναι ο καθηγητης στο Ια..ρο που θα με κανει την εξωσωμ. Απλα η κοπελα πιο πριν που μιλουσατε με την κυστη πηγε εκει .βεβαια την εξετασε ενας αλλος εκει γυναικολογος ( που με εξετασε και εμενα για την επιτροπη και βρηκε λαθος κλιση μητρας και λυσσαξα εκεινη την μερα οτι εγινε κατι και γυρισε η μητρα μονη της🤣🤣🤣🤣🤣) αλλα ολο αυτο τωρα εμενα με αγχωσε... Και σημερα ολη μερα νιωθω αποτυχημενη..δλδ πιστευω οτι θα αποτυχω με επιασαν οι παπαριες μου και τωρα με αυτα που διαβασα σφιχτηκα και εχω ανασφαλεια... 

( Καλα αμα βγαλεις ακρη με αυτα που γραφω ετσι οπως τα γραφω .. συγχαρητηρια!!!!  απ την κουραση και το αγχος γραφω οτι να ναι) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Όλες οι τιμές καλές...απλά δεν αντέχουμε άλλο 3μιση χρόνια , μην πω 4 γιατί θα πάθω σοκ ...Τελοσπαντων ίσως καλέσω στην επιτροπή αλλά νομίζω ότι θα τα αγοράσω να τελειώνω...είναι τα έξοδα πολλά , μια το ένα μια το άλλο .αλλα θα την βρω την λυση...όλα καλά κορίτσια , δεν μ αρέσει να κλαίγομαι....σας ευχαριστώ όμως για το ενδιαφέρον και για τις συμβουλές... πραγματικά με βοηθάτε πάρα πολύ!!

Δεν κλαίγεσαι κοπέλα μου, αν είναι δυνατόν να λες κάτι τέτοιο. Επειδή εγώ τις αγόρασα (δυστυχώς δεν εχει περισσέψει τιποτα) οι 1200 μονάδες πρέπει να κοστίζουν γύρω στα 350, μάξιμουμ 400 ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Όλες οι τιμές καλές...απλά δεν αντέχουμε άλλο 3μιση χρόνια , μην πω 4 γιατί θα πάθω σοκ ...Τελοσπαντων ίσως καλέσω στην επιτροπή αλλά νομίζω ότι θα τα αγοράσω να τελειώνω...είναι τα έξοδα πολλά , μια το ένα μια το άλλο .αλλα θα την βρω την λυση...όλα καλά κορίτσια , δεν μ αρέσει να κλαίγομαι....σας ευχαριστώ όμως για το ενδιαφέρον και για τις συμβουλές... πραγματικά με βοηθάτε πάρα πολύ!!

Καλε τι κλαιγιεσαι! Τι χαζα λες!!!! Εκφρασου ελευθερα!!! Αν ειχα αυτο που ζητας τωρα κιολας θα στο εδινα και μονο για τον τροπο που τα λες ....γλυκουλα!!!!❤️❤️❤️αλλα δεν ξερω τι ειναι μενοπουρ. Μονο το 1200 καταλαβα οτι ειναι mg. ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...