Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Joann είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είμαι χαρούμενη αλλά συγκράτημενη ακόμα....έκανα χοριακη σήμερα ήταν να πάω αύριο αλλά είναι όλα κλειστά... Θα πάω την Δευτέρα ξανά γτ εκεί που πηγα σήμερα το σκ είναι κλειστά..έκανα χοριακη και είναι 32.76 τι λέτε είναι καλή η τιμή;να ελπίζω;

Ποια μερα απο ετ κ με τι εμβρυα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Joann είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είμαι χαρούμενη αλλά συγκράτημενη ακόμα....έκανα χοριακη σήμερα ήταν να πάω αύριο αλλά είναι όλα κλειστά... Θα πάω την Δευτέρα ξανά γτ εκεί που πηγα σήμερα το σκ είναι κλειστά..έκανα χοριακη και είναι 32.76 τι λέτε είναι καλή η τιμή;να ελπίζω;

Συγχαρητήρια!!! Φυσικά και να ελπίζεις. Μέχρι το 25 ειναι γκρίζα ζώνη. Εσύ έχεις 32. Φαντάσου ότι αν την έκανες αυριο θα ήταν γύρω στο 46 με 50. Οπότε μια χαρά είναι! Σημασία έχει να διπλασιαστεί και όχι η αρχική τιμή της. Οπότε ενα τεράστια βήμα έγινε, πήρες το θετικό αποτέλεσμα. Κοίτα να το χαρείς, να είσαι αισιοδοξη και υπομονή μέχρι το Σάββατο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Συγχαρητήρια!!! Φυσικά και να ελπίζεις. Μέχρι το 25 ειναι γκρίζα ζώνη. Εσύ έχεις 32. Φαντάσου ότι αν την έκανες αυριο θα ήταν γύρω στο 46 με 50. Οπότε μια χαρά είναι! Σημασία έχει να διπλασιαστεί και όχι η αρχική τιμή της. Οπότε ενα τεράστια βήμα έγινε, πήρες το θετικό αποτέλεσμα. Κοίτα να το χαρείς, να είσαι αισιοδοξη και υπομονή μέχρι το Σάββατο.

Σε ευχαριστώ πολύ με κάνεις και χαίρομαι πάρα πολύ..γτ βλέπω οι χοριακες οι δικές σας είναι πιο μεγάλες και είχα τρομάξει που έχω τόσο λίγο...αλλά έχεις δίκιο το τεράστιο βήμα έγινε σε ευχαριστώ πολύ αν και ακόμα έχω τόσο ανχος...δλδ έγινε λίγο πιο αργή σύλληψη;11/4 έκανα εμβρυομεταφορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Joann είπε:

13 σήμερα και 2 έμβρυα 3 ης μερας

Εγω θα σου πω οτι μια κοπελα 14η μερα ειχε 19 χοριακη κ ειχε διδυμα με 3ης μερας εμβρυα κ μια αλλη 14η χοριακη 30 .και οι 2 εγκυμοσυνες τελειομηνες..αν ηταν 25 θα σου ελεγα οτι δε παει καλα..κ το θεμα ειναι να διπλασιαστεί σε 3 μερες οπως ειπε η twinkle.το θεμα ειναι οτι θα πας δευτερα και θα σε φαει η αγωνια.αν βρεις καποιο αλλο ανοικτο πηγαινε σαββατο.! Να πανε ολα τελεια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Joann είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ με κάνεις και χαίρομαι πάρα πολύ..γτ βλέπω οι χοριακες οι δικές σας είναι πιο μεγάλες και είχα τρομάξει που έχω τόσο λίγο...αλλά έχεις δίκιο το τεράστιο βήμα έγινε σε ευχαριστώ πολύ αν και ακόμα έχω τόσο ανχος...δλδ έγινε λίγο πιο αργή σύλληψη;11/4 έκανα εμβρυομεταφορα..

Συγνώμη 11/3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Εγω θα σου πω οτι μια κοπελα 14η μερα ειχε 19 χοριακη κ ειχε διδυμα με 3ης μερας εμβρυα κ μια αλλη 14η χοριακη 30 .και οι 2 εγκυμοσυνες τελειομηνες..αν ηταν 25 θα σου ελεγα οτι δε παει καλα..κ το θεμα ειναι να διπλασιαστεί σε 3 μερες οπως ειπε η twinkle.το θεμα ειναι οτι θα πας δευτερα και θα σε φαει η αγωνια.αν βρεις καποιο αλλο ανοικτο πηγαινε σαββατο.! Να πανε ολα τελεια !!!!

Μακάρι μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Joann είπε:

Συγνώμη 11/3

Έχε πίστη κορίτσι μου κ πίστεψε στο εμβρυάκι σου! Και θα δεις τη Δευτερα θα χεις μεγάλη χοριακη! Μην ανησυχεις! Μια μεγάλη αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μπορείτε να μου λύσετε μια απορία;; η σαλπιγγογραφια και η υστεροσαλπιγγογραφια είναι ίδια εξέταση ή έχουν κάποια διαφορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tselek είπε:

Αγαπημένη μου @BlackCat♥️Γύρισα από τον γιατρό τον δεύτερο μόλις! ΕΥΤΥΧΩΣ που μου έχανε υπέρηχο γιατί έβγαλα μια κύστη «να» με το συμπάθειο και μου είπε να κανω και κάποιες ορμονολογικές για να δούμε τι ρόλο βαράει και αν επηρεάσει τον κυκλο εν γενει. Ανάλογα τ αποτελέσματα μου είπε είτε θα ξεκινήσω τα Femara (ήταν αρνητικός ως προς τη κλομιφαινη) είτε θα χαθεί αυτός ο κύκλος. Επιβεβαιώθηκα ως προς τις υποψίες που είχα για τον πρώτο γιατρό μιας και ούτε θα ήξερε ότι κόντευα να γεννήσω κύστη 😂

Σημειωση..... Ο γιατρος που ανεφερες ειδε οτι εχω προσθια κληση μητρας, ενω εγω χρονια τωρα παντου διαβαζω σε υπερηχους οτι εχω προσθια... Δεν μου αρεσε και εμενα αυτο ... Αλλα δεν θα εχω γενικα παρτιδες μαζι του απ οτι καταλαβα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μπορείτε να μου λύσετε μια απορία;; η σαλπιγγογραφια και η υστεροσαλπιγγογραφια είναι ίδια εξέταση ή έχουν κάποια διαφορά;

Είναι το ίδιο από όσο ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tselek είπε:

Γύρισα από το δεύτερο κέντρο και εκει ευτυχώς μου έκανε ο γιατρός υπέρηχο, καθώς μου βρήκε μια τεράστια κύστη που πιθανόν να μας χαλάσει την προσπάθεια. Έκανα ορμονολογικές για να δούμε τι γίνεται γενικά και τ αποτελέσματα είναι τα εξής: LH:6,15 Προγεστερονη:0,313 Ε2:135,1 αν ξέρει καμία τι σημαίνουν αυτά τα νούμερα στην 2η μέρα του κύκλου που βρίσκομαι και με μια κύστη σαν το κεφάλι μου, να μας πει!!

Δεν χορηγεί κλομιφαινη παρά μόνο femara καθώς μου είπε ότι σε κάποιες χώρες έχει καταργηθεί! Εγώ πάσχω από πρόωρη ωοθηκικη ανεπάρκεια και ζήτημα αν βγάλω και ένα καλό ωάριο.. θα προσπαθήσω και με μια ήπια διέγερση και σε φυσικό απ´ο,τι μου είπε. 

Σε ποιον πηγες τελικα μετα κοριτσι? Γραψε καπως αρχικα και ισως καταλαβω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki81 είπε:

Γεια σας κορίτσια. Γράφω για πρώτη φορά. Την προηγούμενη Παρασκευή έκανα έμβρυομεταφορά 2 εμβρύων 5η μέρας. Είναι η τρίτη προσπάθεια. Κατεψυγμένα. Τη δεύτερη μέρα στη τουαλέτα είδα ελάχιστο καφέ σαν βλέννα στο σκούπισμα κ ένα μικρό στρογγυλό πηχτό αίμα. Δεν ξέρω τι ήταν αυτό κ αν θα μπορούσε να ήταν το ένα απ' τα δύο έμβρυα. Από τότε τπτ. Στην αρχή είχα λίγο πονακια μέχρι Τετάρτη μέρα τώρα ούτε κ αυτά. Κανένα σύμπτωμα. Το άσχημο είναι ότι από χτες είμαι κ με άσχημο συνάχι κ φοβάμαι που μπορεί να εξελιχθεί αφού δε μπορώ να πιω τπτ. Είχε κάποια από σας παρόμοια κατάσταση? Έχω αγχωθει αρκετά

Καμία κοπέλα κάτι αντίστοιχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tselek είπε:

Γύρισα από το δεύτερο κέντρο και εκει ευτυχώς μου έκανε ο γιατρός υπέρηχο, καθώς μου βρήκε μια τεράστια κύστη που πιθανόν να μας χαλάσει την προσπάθεια. Έκανα ορμονολογικές για να δούμε τι γίνεται γενικά και τ αποτελέσματα είναι τα εξής: LH:6,15 Προγεστερονη:0,313 Ε2:135,1 αν ξέρει καμία τι σημαίνουν αυτά τα νούμερα στην 2η μέρα του κύκλου που βρίσκομαι και με μια κύστη σαν το κεφάλι μου, να μας πει!!

Δεν χορηγεί κλομιφαινη παρά μόνο femara καθώς μου είπε ότι σε κάποιες χώρες έχει καταργηθεί! Εγώ πάσχω από πρόωρη ωοθηκικη ανεπάρκεια και ζήτημα αν βγάλω και ένα καλό ωάριο.. θα προσπαθήσω και με μια ήπια διέγερση και σε φυσικό απ´ο,τι μου είπε. 

Δεν είμαι σίγουρη αλλά νομίζω αυτή η τιμή της Ε2 είναι υψηλή και όντως δείχνει κυστικο. Εγώ σε κάθε κύκλο είτε φυσικό είτε τροποποιημένο που κάνω ορμονολογικές 2η μέρα είναι γύρω στο 30. Η @Nefeliap και η @twinkletwinlkleνομιζω θα ξέρουν καλύτερα.

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

15,54

Σκορπίνα μου και εγώ μετά την πρώτη αποβολή και ΧΩΡΙΣ να μου μετράνε προγεστερονη έπαιρνα 6 utro (όλα κολπικά) κ έκανα κ ένεση προγεστερονης (prolutex) 

Σε καμία δεν είχα αίμα βέβαια όποτε δεν πηρα lentogest.

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki81 είπε:

Γεια σας κορίτσια. Γράφω για πρώτη φορά. Την προηγούμενη Παρασκευή έκανα έμβρυομεταφορά 2 εμβρύων 5η μέρας. Είναι η τρίτη προσπάθεια. Κατεψυγμένα. Τη δεύτερη μέρα στη τουαλέτα είδα ελάχιστο καφέ σαν βλέννα στο σκούπισμα κ ένα μικρό στρογγυλό πηχτό αίμα. Δεν ξέρω τι ήταν αυτό κ αν θα μπορούσε να ήταν το ένα απ' τα δύο έμβρυα. Από τότε τπτ. Στην αρχή είχα λίγο πονακια μέχρι Τετάρτη μέρα τώρα ούτε κ αυτά. Κανένα σύμπτωμα. Το άσχημο είναι ότι από χτες είμαι κ με άσχημο συνάχι κ φοβάμαι που μπορεί να εξελιχθεί αφού δε μπορώ να πιω τπτ. Είχε κάποια από σας παρόμοια κατάσταση? Έχω αγχωθει αρκετά

Δεν νομίζω ότι τόσο σύντομα μπορεί να είναι κυημα κ χωρίς να συνοδεύεται από πόνο περισσότερο αίμα εμφύτευσης μου κάνει. Καλή επιτυχία το άγχος δυστυχώς δεν σταματά. Καλώς ήρθες στην πάρεα μας ♥️

στις πριν 1 ώρα, ο/η Joann είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είμαι χαρούμενη αλλά συγκράτημενη ακόμα....έκανα χοριακη σήμερα ήταν να πάω αύριο αλλά είναι όλα κλειστά... Θα πάω την Δευτέρα ξανά γτ εκεί που πηγα σήμερα το σκ είναι κλειστά..έκανα χοριακη και είναι 32.76 τι λέτε είναι καλή η τιμή;να ελπίζω;

Φυσικά να ελπίζεις! Έχεις μια θετική χοριακη!Καλους διπλασιασμούς ♥️

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μπορείτε να μου λύσετε μια απορία;; η σαλπιγγογραφια και η υστεροσαλπιγγογραφια είναι ίδια εξέταση ή έχουν κάποια διαφορά;

Και εγώ νομίζω το ίδιο πράγμα είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Joann είπε:

Συγνώμη που σας ρωτάω και σας ξαναρωτάω λέτε να έγινε αργά η σύλληψη;

Ναι  πολύ πιθανο!!! Γιατι ειναι με 3ης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι  πολύ πιθανο!!! Γιατι ειναι με 3ης!

Σε 5ης μέρας ξέρετε μετα από πόσες μερες κάνουμε χοριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki81 είπε:

Γεια σας κορίτσια. Γράφω για πρώτη φορά. Την προηγούμενη Παρασκευή έκανα έμβρυομεταφορά 2 εμβρύων 5η μέρας. Είναι η τρίτη προσπάθεια. Κατεψυγμένα. Τη δεύτερη μέρα στη τουαλέτα είδα ελάχιστο καφέ σαν βλέννα στο σκούπισμα κ ένα μικρό στρογγυλό πηχτό αίμα. Δεν ξέρω τι ήταν αυτό κ αν θα μπορούσε να ήταν το ένα απ' τα δύο έμβρυα. Από τότε τπτ. Στην αρχή είχα λίγο πονακια μέχρι Τετάρτη μέρα τώρα ούτε κ αυτά. Κανένα σύμπτωμα. Το άσχημο είναι ότι από χτες είμαι κ με άσχημο συνάχι κ φοβάμαι που μπορεί να εξελιχθεί αφού δε μπορώ να πιω τπτ. Είχε κάποια από σας παρόμοια κατάσταση? Έχω αγχωθει αρκετά

Κοπέλα μου καλωσωρισες κ καλη επιτυχια! Αιματακι που λενε εμφυτευσης  το καφε πολυ πιθανο την 2η μερα !!και εγω κανενα συμπτωμα δεννειχα κ ειχα διδυμα.μπορεις να πιεις ενα ζεστο δεν ειναι κακό..μην αγχωνεσαι παρε βιταμινες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Κοπέλα μου καλωσωρισες κ καλη επιτυχια! Αιματακι που λενε εμφυτευσης  το καφε πολυ πιθανο την 2η μερα !!και εγω κανενα συμπτωμα δεννειχα κ ειχα διδυμα.μπορεις να πιεις ενα ζεστο δεν ειναι κακό..μην αγχωνεσαι παρε βιταμινες ..

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια κ καλώς σας βρήκα. Εύχομαι σε όλες μας να γίνουμε μανούλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Δεν είμαι σίγουρη αλλά νομίζω αυτή η τιμή της Ε2 είναι υψηλή και όντως δείχνει κυστικο. Εγώ σε κάθε κύκλο είτε φυσικό είτε τροποποιημένο που κάνω ορμονολογικές 2η μέρα είναι γύρω στο 30. Η @Nefeliap και η @twinkletwinlkleνομιζω θα ξέρουν καλύτερα.

Σκορπίνα μου και εγώ μετά την πρώτη αποβολή και ΧΩΡΙΣ να μου μετράνε προγεστερονη έπαιρνα 6 utro (όλα κολπικά) κ έκανα κ ένεση προγεστερονης (prolutex) 

Σε καμία δεν είχα αίμα βέβαια όποτε δεν πηρα lentogest.

Δεν νομίζω ότι τόσο σύντομα μπορεί να είναι κυημα κ χωρίς να συνοδεύεται από πόνο περισσότερο αίμα εμφύτευσης μου κάνει. Καλή επιτυχία το άγχος δυστυχώς δεν σταματά. Καλώς ήρθες στην πάρεα μας ♥️

Φυσικά να ελπίζεις! Έχεις μια θετική χοριακη!Καλους διπλασιασμούς ♥️

Και εγώ νομίζω το ίδιο πράγμα είναι

@Tselekευτυχως πηγες και σε 2ο γιατρο! Η ε2 δειχνει κυστικο οποτε δεν θα προχωρησετε σε κατι.μεχρι 60 περιπου την θελουμε την 2η μερα..κανε σκετο φυσικο κ δοκιμασε κ με φεμαρα που σου ειπε..επισης μια κοπελα με τη δικη σου αμη στον σφακ εκανε διεγερση με συκλακουρ (πρωτη φορα το ακουσα κ εγω).μηπως να τον εωτησεις ; Γιατι χτες  εκανε ωοληψια και ειχε 2 και σημερα της ειπανε οτι γονιμοποιηθηκανε κ τα 2 ..να πανε ολα καλα κοπελα μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μπορείτε να μου λύσετε μια απορία;; η σαλπιγγογραφια και η υστεροσαλπιγγογραφια είναι ίδια εξέταση ή έχουν κάποια διαφορά;

Το ίδιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Joann είπε:

Συγνώμη που σας ρωτάω και σας ξαναρωτάω λέτε να έγινε αργά η σύλληψη;

Μπορεί. Αλλά είναι μια χαρά εύχομαι τα καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι  πολύ πιθανο!!! Γιατι ειναι με 3ης!

Για να καταλάβετε πόσο άσχετη είμαι είχα την εντύπωση πως ο όρος καθυστερημένη σύλληψη αναφέρεται μόνο στην φυσική σύλληψη και όχι στην εξωσωματική... Εντωμεταξύ τι άλλο σκεφτόμουν.. Είμαι που είμαι εγώ άσχετη όταν με το καλό αρχίσουμε την διαδικασία θα έχω κα τον άντρα μου που θα είναι όλο απορίες εδώ 2 χρόνια τώρα δεν μπορεί να καταλάβει τι είναι οι γόνιμες και η ωορρηξία αντε τώρα να του εξηγήσεις την ωοληψια και την ετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Για να καταλάβετε πόσο άσχετη είμαι είχα την εντύπωση πως ο όρος καθυστερημένη σύλληψη αναφέρεται μόνο στην φυσική σύλληψη και όχι στην εξωσωματική... Εντωμεταξύ τι άλλο σκεφτόμουν.. Είμαι που είμαι εγώ άσχετη όταν με το καλό αρχίσουμε την διαδικασία θα έχω κα τον άντρα μου που θα είναι όλο απορίες εδώ 2 χρόνια τώρα δεν μπορεί να καταλάβει τι είναι οι γόνιμες και η ωορρηξία αντε τώρα να του εξηγήσεις την ωοληψια και την ετ

Μπραβο του που θελει να μαθει ομως .! Σιγα μη καθεσαι κ να εξηγεις .πες του ποτε να παει για δειγμα κ ολα καλά! Εγω δε του ελεγα τιποτα..μονο για τον προεμφυτευτικό ενδιαφεροταν κ διαβαζε γιατι ηθελε να κανουμε σωνει κ καλά και ο γιατρος μας ειπε δε σας κανω κ εκεινος επεμενε και τα ειχε παρει κρανιο κ διαβαζε για αυτο συνεχεια κ τελικα κατέληξε οτι ειχε δικιο ο γιατρος.για τιποτα αλλο δεν τον ενοιαζε κ ουτε ρωταγε..αααα κ για το κατακερματισμο γιατι βαριοτανε να δωσει 2ο δειγμα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

@Tselekευτυχως πηγες και σε 2ο γιατρο! Η ε2 δειχνει κυστικο οποτε δεν θα προχωρησετε σε κατι.μεχρι 60 περιπου την θελουμε την 2η μερα..κανε σκετο φυσικο κ δοκιμασε κ με φεμαρα που σου ειπε..επισης μια κοπελα με τη δικη σου αμη στον σφακ εκανε διεγερση με συκλακουρ (πρωτη φορα το ακουσα κ εγω).μηπως να τον εωτησεις ; Γιατι χτες  εκανε ωοληψια και ειχε 2 και σημερα της ειπανε οτι γονιμοποιηθηκανε κ τα 2 ..να πανε ολα καλα κοπελα μου !

@Nefeliap γιατί δίνω τζάμπα λεφτά αφού υπάρχετε εσείς;; ♥️Δεν θα προχωρήσουμε όντως με φεμαρα, είδε ομως ένα ωοθηλακιο απ την αλλη μεριά και θα ξαναπάω την Τρίτη να το δούμε αν είναι καλό να το βουτήξουμε! Τα συκλακουρ δεν τα ξέρω αλλά να σαι σίγουρη ότι θα τον ρωτήσω! Σ ευχαριστώ πολύ!!♥️

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniwk είπε:

Σημειωση..... Ο γιατρος που ανεφερες ειδε οτι εχω προσθια κληση μητρας, ενω εγω χρονια τωρα παντου διαβαζω σε υπερηχους οτι εχω προσθια... Δεν μου αρεσε και εμενα αυτο ... Αλλα δεν θα εχω γενικα παρτιδες μαζι του απ οτι καταλαβα... 

@Kateriniwk μάλλον θες να πεις ότι σου είπε πως έχεις οπίσθια ενώ για χρόνια ήξερες ότι είναι πρόσθια, αν κατάλαβα καλά! Είναι μπούφος παιδί μου, ευτυχώς ξύπνησα.. 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniwk είπε:

Σε ποιον πηγες τελικα μετα κοριτσι? Γραψε καπως αρχικα και ισως καταλαβω... 

προσπάθησα να σου στείλω προσωπικό αλλά δεν με αφήνει! Πήγα στο Fer…lia by gen..is, στον Σταυ..κη Θωμά. Αν κάτι δεν πιάνεις, στείλε μου μήνυμα ♥️

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

@Tselekευτυχως πηγες και σε 2ο γιατρο! Η ε2 δειχνει κυστικο οποτε δεν θα προχωρησετε σε κατι.μεχρι 60 περιπου την θελουμε την 2η μερα..κανε σκετο φυσικο κ δοκιμασε κ με φεμαρα που σου ειπε..επισης μια κοπελα με τη δικη σου αμη στον σφακ εκανε διεγερση με συκλακουρ (πρωτη φορα το ακουσα κ εγω).μηπως να τον εωτησεις ; Γιατι χτες  εκανε ωοληψια και ειχε 2 και σημερα της ειπανε οτι γονιμοποιηθηκανε κ τα 2 ..να πανε ολα καλα κοπελα μου !

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...