Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

εγω να τη δεχτώ τη σαγιονάρα με χαρά . αλλα η τιμή ειναι μετα απο 3 μερες και οχι 2

Λοιπόν θα ακούσεις εμάς, τις καλύτερες γιατρούς και θα πας να κάνεις μια χοριακη το Σάββατο.  Έτσι θα υπολογίσουμε με ακρίβεια το πόσο ανεβαίνει. Και επειδή εγώ με τα Μαθηματικά δεν τα πάω καλά, έβαζα κάθε φορά τον άντρα μου να κάνει το ποσοστό. Στην τελευταία χοριακη που είχα κάνει σημειωτέον ότι είχε αύξηση μόλις 35%. Υπομονή 2 μερούλες και ξανακανε σε παρακαλώ το Σάββατο μην κάθεσαι σε αναμμένα κάρβουνα. Αλλά μόνο στο ίδιο μικροβιολογικο, όχι σε άλλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Κ εγώ κάνω τη καλή μέχρι τώρα! 😂😂 Βέβαια εσας σας έχει σε μεγάλη εκτίμηση! Μου λέει συνέχεια οι φίλες σου τι γνώμη έχουν, τι κάνουν κλπ!! Στο σπίτι τα χαλάμε γιατί είμαι τέρμα ψυχαναγκαστική με την καθαριότητα και με το να είναι όλα στη θέση τους και τον πρήζω να μου τα τακτοποιεί οπότε αν μου πει τίποτα είσαι υπερβολική, φορτώνω (χωρίς λογο εδώ που τα λέμε) κ αρχίζουν οι φωνές! 

Παρθένος είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Αχ κι εγώ 15 Αύγουστο έχω!!!  Μακάρι μετά από τόσες αποτυχίες που έχω στο βιογραφικό μου να έχει έρθει κι εμένα η ώρα μου! Και για όλα τα κορίτσια εδώ μέσα…  Μακάρι Θεέ μου κάνε το θαύμα σου 🙏🙏❤️❤️

Λοιπόν φέτος θα είναι η χρονιά μας και σε λίγες μέρες θα πάρεις ένα ωραιότατο νούμερο χοριακης λιονταράκι μου. Και να σου πω και κάτι να γελάσεις? Εγω εχω στις 14 Αυγούστου γενεθλια αλλά το έμαθα γύρω στα 30 μου αναζητώντας πληροφορίες για να βρω τον ωροσκόπο μου. Ρωτάω λοιπόν τη μάνα μου την ώρα και μου λέει 23:45 14 Αυγούστου.  Και της λέω:" συγγνώμη 14/8 έχω γενέθλια, όχι 15Αύγουστο" . Ε μου λέει, για ένα τέταρτο σε δηλώσαμε 15Αύγουστο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Λοιπόν θα ακούσεις εμάς, τις καλύτερες γιατρούς και θα πας να κάνεις μια χοριακη το Σάββατο.  Έτσι θα υπολογίσουμε με ακρίβεια το πόσο ανεβαίνει. Και επειδή εγώ με τα Μαθηματικά δεν τα πάω καλά, έβαζα κάθε φορά τον άντρα μου να κάνει το ποσοστό. Στην τελευταία χοριακη που είχα κάνει σημειωτέον ότι είχε αύξηση μόλις 35%. Υπομονή 2 μερούλες και ξανακανε σε παρακαλώ το Σάββατο μην κάθεσαι σε αναμμένα κάρβουνα. Αλλά μόνο στο ίδιο μικροβιολογικο, όχι σε άλλο. 

στο ίδιο κανω τισ ιδιεσ ωρες 

η πρώτη αυξηθηκε 98,2%(σχεδον διπλασιασμός) σε 72 ωρες και νομιζω επρεπε να γινει αυτο σε 48 ωρες

 επειτα ειδα και το νουμερο της SKOPRINA 78 και λεω παει το ονειρο εσβησε νωρις...

 ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΊΝΕΙ ΘΑ ΓΊΝΕΙ ΌΜΩΣ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Κοίτα, ισως να φεύγει ένα και να γίνονται σκαμπανευάσματα. Έτσι θέλω να πιστεύω και έτσι πιστεύω!!! Έτσι ήταν και στο κορίτσι μας @twinkletwinlkle 

Αύριο είναι η μέρα σου! Και να απολαύσεις την κάθε στιγμή. Κοίτα μην βγω στους δρόμους της Αθήνας και ψάχνω για την Salvation!!!! Βασικά αυτό μας χρειάζεται. Όπως ακριβώς το λέει το όνομα σου. Κοίτα λοιπόν μην ψάχνω και είναι και μεγάλη η πρωτεύουσα. Αλλά αν είσαι Αθήνα δήμος Αθηναίων, τότε κάτι κάνουμε. Και ερθω και με τούρτα και σου τραγουδήσω παράφωνα. Ακους καλό μου?!?!?!?

Θα δώσω στίγμα αν ειναι να μη χασω τη τούρτα και τισ παραφωνίες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Salvation78 είπε:

στο ίδιο κανω τισ ιδιεσ ωρες 

η πρώτη αυξηθηκε 98,2%(σχεδον διπλασιασμός) σε 72 ωρες και νομιζω επρεπε να γινει αυτο σε 48 ωρες

 επειτα ειδα και το νουμερο της SKOPRINA 78 και λεω παει το ονειρο εσβησε νωρις...

 ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΊΝΕΙ ΘΑ ΓΊΝΕΙ ΌΜΩΣ

 

Μια χαρά είναι λοιπόν η τιμή. Αληθεια στο λέμε.  Και να σου πω και κάτι εγώ προσωπικα δεν είμαι άτομο που θέλω να δίνω φρουδες ελπίδες. Αν θεωρω οτι κάτι δεν πάει καλά, απλά θα σωπασω,  δεν θα πω τίποτα. Αλλά στην περίπτωση σου πραγματικά πιστεύω ότι όλα θα ειναι καλά. Της σκορπινας υπερδιπλασιαστηκε σε 2 μέρες, αλλά σίγουρα έχει παραπάνω από 1. Και μην ξεχνάς τι λαχτάρα πέρασε και αυτή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μια χαρά είναι λοιπόν η τιμή. Αληθεια στο λέμε.  Και να σου πω και κάτι εγώ προσωπικα δεν είμαι άτομο που θέλω να δίνω φρουδες ελπίδες. Αν θεωρω οτι κάτι δεν πάει καλά, απλά θα σωπασω,  δεν θα πω τίποτα. Αλλά στην περίπτωση σου πραγματικά πιστεύω ότι όλα θα ειναι καλά. Της σκορπινας υπερδιπλασιαστηκε σε 2 μέρες, αλλά σίγουρα έχει παραπάνω από 1. Και μην ξεχνάς τι λαχτάρα πέρασε και αυτή.

🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@hope501 χρόνια πολλά κριαρακι μας! Εύχομαι υγεία σωματική και ψυχική και του χρόνου να γιορτάσεις με το/ τα μωράκια σου είτε στην κοιλίτσα σου είτε στην αγκαλίτσα σου! Σε καταλαβαίνω απόλυτα για σήμερα ότι δεν έχεις όρεξη. Τον Αύγουστο που είχα γενέθλια με έπιασε την προηγούμενη μια απογοήτευση,  έβαλα τα κλάματα, έλεγα του άντρα μου ότι δεν θέλω να κάνω τίποτα γιατί δεν είχα τίποτα να γιορτάσω αφού το μόνο που με κάνει ευτυχισμένη δεν το έχω, να γιορτάσω τι? Και να σου πάλι το κλάμα. Επειδή τα γενέθλιά μου όμως είναι 15Αύγουστο έτσι και αλλιώς κάναμε το πάρτι μας κάτω στην παραλία με διάφορους γείτονες και έλεγα στον άντρα μου να μην τολμήσει να μου πάρει τούρτα και να μην καλέσει κανέναν από τους φίλους μου γιατι δεν ήθελα να δω κανέναν και να γιορτάσω με κανέναν. Και ξαφνικά δως του ολοι οι γείτονες να μου λένε χρόνια πολλά, να μου έχουν φέρει δώρα, να ψήνουμε, να πίνουμε,  να έχουμε μουσικές και να κάνουμε παρταρα! Και το βράδυ πια (είχα πιει και 2,3) έσβησα και κεράκια! Οποτε να φροντίσεις να το χαρείς αποψε γιατί του χρόνου δεν θα μπορείς! Να βγεις και να περάσεις τέλεια! Όλα τα καλά του Θεού σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!

Ευχαριστώ πολύ φιλόλογε μου εσυ❤️ οπως τα λες....εχθες πολύ χάλια ήμουν, τίποτα δεν ήθελα να κάνω, κλάμα και κακό και κοιμήθηκα κιολας απο νωρίς.... αλλά σήμερα ξημέρωσε άλλη μερα, ζεστή μερά και θα βγω το βράδυ εξω για φαγητό, θα φαω να σκασω και θα πιω. Μακάρι να μπορούσα να κάνω παρτυ στην παραλία όπως εσυ.  😀😀 Ευχαριστώ κοριτ΄σαρα μου για τις ευχες σου.  ❤️❤️❤️

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

χαχαχαχα ετσι εξηγείται το παρεάκι εδώ..του μουρλού!!

Τέλος Αυγούστου εγώ γεννέθλια!! If you know what i mean 🤣🤣🤣

Αυτό ρώτησα και την @nikol88 ...... 28 έχεις?

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Κάλε μια χαρά νούμερο έχεις, θα κανεις κι άλλη μια για επιβεβαίωση αλλά όλα πάνε καλά! Ηρεμησε!
 

@hope501 χρόνια πολλά κοριτσάρα μου, ελπίδα και ζωντάνια της παρεας! Εύχομαι αυτή τη χρόνια να γίνει το όνειρο σου πραγματικότητα! ❤️❤️❤️

Ααααααα😀😀 ευχαριστώ πολύ πολύ αγαπημένο μου. Με΄σα απο την καρδιά μου❤️❤️❤️❤️

 

Κορίτσια δεν έχω άλλα reactions @BlackCat στείλε τώρα μαιλ στον Κούλη και μην περιμένεις την ημέρα φωτογράφισης😂😂 σας καρδουλώνω όλες ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Σκορπιός!! 

αχ ναι το λεγατε. Ξέχασα. Αλλά σκορπιοί τοσο ψυχαναγκαστικοί🤔 καποιο λάθος έχει γίνει ή έχεις κάπου τον παρθένο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

αχ ναι το λεγατε. Ξέχασα. Αλλά σκορπιοί τοσο ψυχαναγκαστικοί🤔 καποιο λάθος έχει γίνει ή έχεις κάπου τον παρθένο

Να σου πω δεν τα ξέρω τόσο καλά αυτά με τα ζώδια! Πάντως ο ψυχαναγκασμός είναι το κυριότερο μου χαρακτηριστικό νομίζω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Μακαρι τι να πω...😔

Κορίτσι μου εμένα μου είπε ότι θέλουν να βλέπουν αύξηση .τα δύο τρίτα το 48 ωρο αλλά μππρει να πάει κ 72 ώρες.η κάθε εγκυμοσυνη έχει το δικό της ρυθμό.ασε κ γω τον ίδιο εφιάλτη ζω με τις χοριακες κ σημερα θα κάνω τον πρωτο υπερηχο.ολα καλά θα πανε.μια χαρα ειναι μην κανεος άσχημες σκέψεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αχου παρθενακι είσαι πουλάκι μου...τα αγαπώ τα παρθενακια, έχουμε καρμικη σχέση!

🥰🥰🥰

στις πριν 33 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Λοιπόν φέτος θα είναι η χρονιά μας και σε λίγες μέρες θα πάρεις ένα ωραιότατο νούμερο χοριακης λιονταράκι μου. Και να σου πω και κάτι να γελάσεις? Εγω εχω στις 14 Αυγούστου γενεθλια αλλά το έμαθα γύρω στα 30 μου αναζητώντας πληροφορίες για να βρω τον ωροσκόπο μου. Ρωτάω λοιπόν τη μάνα μου την ώρα και μου λέει 23:45 14 Αυγούστου.  Και της λέω:" συγγνώμη 14/8 έχω γενέθλια, όχι 15Αύγουστο" . Ε μου λέει, για ένα τέταρτο σε δηλώσαμε 15Αύγουστο 

Εντάξει έκλαψα!!!

στις πριν 17 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Ευχαριστώ πολύ φιλόλογε μου εσυ❤️ οπως τα λες....εχθες πολύ χάλια ήμουν, τίποτα δεν ήθελα να κάνω, κλάμα και κακό και κοιμήθηκα κιολας απο νωρίς.... αλλά σήμερα ξημέρωσε άλλη μερα, ζεστή μερά και θα βγω το βράδυ εξω για φαγητό, θα φαω να σκασω και θα πιω. Μακάρι να μπορούσα να κάνω παρτυ στην παραλία όπως εσυ.  😀😀 Ευχαριστώ κοριτ΄σαρα μου για τις ευχες σου.  ❤️❤️❤️

Αυτό ρώτησα και την @nikol88 ...... 28 έχεις?

 

Ααααααα😀😀 ευχαριστώ πολύ πολύ αγαπημένο μου. Με΄σα απο την καρδιά μου❤️❤️❤️❤️

 

Κορίτσια δεν έχω άλλα reactions @BlackCat στείλε τώρα μαιλ στον Κούλη και μην περιμένεις την ημέρα φωτογράφισης😂😂 σας καρδουλώνω όλες ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

29/8 έχω αγαπημένο μου calendar 🥰

στις πριν 13 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Να σου πω δεν τα ξέρω τόσο καλά αυτά με τα ζώδια! Πάντως ο ψυχαναγκασμός είναι το κυριότερο μου χαρακτηριστικό νομίζω!! 

Με Σκορπιούς κλαίμε από τα γέλια!! Ναι καπου έχεις παρθενιαστεί εσύ δεν παίζει 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσι μου εμένα μου είπε ότι θέλουν να βλέπουν αύξηση .τα δύο τρίτα το 48 ωρο αλλά μππρει να πάει κ 72 ώρες.η κάθε εγκυμοσυνη έχει το δικό της ρυθμό.ασε κ γω τον ίδιο εφιάλτη ζω με τις χοριακες κ σημερα θα κάνω τον πρωτο υπερηχο.ολα καλά θα πανε.μια χαρα ειναι μην κανεος άσχημες σκέψεις.

Με το καλό ο υπέρηχος, να μας γραψεις τέλεια νεα να παρουμε κουραγιο εμεις οι "αναξιοπαθουσες" για μένα μιλάω στο πληθυντικο

 εσενα αν δε σε κουράζω πωσ ήταν οι τιμές σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tselek είπε:

@BlackCat δεν μου είπε τίποτα για ενέσεις και γενικότερα νιώθω ότι δεν είναι και πολυ καταρτισμένος καθώς και το κέντρο είναι κοσμάρα! Με ξεπετάει νιώθω, δεν θα έπρεπε 2η μέρα κύκλου να μου γράψει ορμονολογικές; Ήδη μίλησα με άλλο κέντρο 😜

Καλη επιτυχία και σε σένα σε οοοοο,τι κανεις!♥️

@Παρασκευαιδουσε παρακολουθώ το τελευταίο διάστημα, ποσο κόσμο έχεις βοηθήσει με την εμπειρία σου;! Ευτυχώς που υπάρχεις! ♥️
Οπως είπα και πιο πάνω, κάτι δεν μου κάθεται, σε λίγο έχω ραντεβού με άλλον γιατρό και θα συγκρίνω τη δίκη του προσέγγιση..  Θα επανέλθω με νέες πληροφορίες- αποριες δεν γλιτώνετε!! 😂

Ούτε οι ορμονολογικε΄ς είναι προααπαιτούμενο στις διεγέρσεις (φυσικό ή τροποποιημένο) ούτε οι ενέσεις.

Οι περισσότεροι γιατροι αρκούνται στον υπέρηχο. Κάποιοι θέλουν και ορμονολογικές + υπέρηχο κάποιοι όχι.

Οταν ρώτησα τον γιατρό μου που κάνει και αιματολογικές + υπε΄ρηχο αν μπορεί να μου εγγυηθεί ότι από τις αιματολογικε΄ς φαίνεται ένας καλός κύκλος άρα και ένα καλό ωάριο μου είπε δυστυχώς όχι. Δίνουν μια πρώτη εικόνα συνδυαστικά με τον υπέρηχο πάντα αλλά μόνο μετά την ωοληψία ξέρεις αν είναι καλό ή όχι.

Επίσης ούτε οι ενέσεις πα΄νε σε όλους τους τροποποιημένους. Εξαρτάται από την γραμμή που ακολουθεί ο κα΄θε γιατρός και από το ιστορικό ,ορμονολογικό προφίλ, ηλικία κλπ της κάθε κοπέλας.

Καλά έκανες και ζητάς δεύτερη γνώμη βέβαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@hope501 Χρόνια Πολλά κοριτσάρα!!! 🎂🎉🎉🎉 Με υγεία πρώτα απ'όλα! Να είσαι πάντα τόσο αισιόδοξη και τρελαμένη, όπως σε γνωρίσαμε εδώ! Και του χρόνου ειμαι σίγουρη πως θα σβήνετε κεράκια με το μπεμπάκι σας! 

@Salvation78 Κοριτσάκι μου, είχες αύξηση και ο αριθμός παραμένει πολύ υψηλός για να ανησυχείς. Αφου έχετε βάλει 4 ίσως κάποιο να αέφυγε. Σίγουρα όμως κάποιο ή κάποια εχουν γαντζωθεί για τα καλά! Αν σε κανει να νιώσεις καλύτερα ξανακάνε άλλη μια το Σάββατο, οπως λένε και τα άλλα κορίτσια. Με τέτοιο αριθμό όμως θα έπρεπε να πετάς από χαρά!

@nikol88 Κορίτσι μου είδες που τελικά θα σου μείνουν και παγωτίνια! Μπορεί για αδερφάκι! Να παραμείνεις χαλαρή και αισιόδοξη. Αυτή τη στιγμή τα εμβρυακια σου το παλεύουν. Πίστεψε σε αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσι μου εμένα μου είπε ότι θέλουν να βλέπουν αύξηση .τα δύο τρίτα το 48 ωρο αλλά μππρει να πάει κ 72 ώρες.η κάθε εγκυμοσυνη έχει το δικό της ρυθμό.ασε κ γω τον ίδιο εφιάλτη ζω με τις χοριακες κ σημερα θα κάνω τον πρωτο υπερηχο.ολα καλά θα πανε.μια χαρα ειναι μην κανεος άσχημες σκέψεις.

Με το καλό ο υπέρηχος σου!! Βαθειές ανάσες μέχρι τότε 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

κοριτσια μαλλον δε παει πολυ καλα η χοριακή μου

 απο 21/3 390,4 σημερα 24/3  πηγε 773,6😟

Για 3η μέρες μετά όντος δεν ανέβηκε πολύ αλλά αυτό που μετράει είναι ότι ανέβηκε όπου μπορεί στην αρχή να ήταν δυο όπου το ένα να μην προχώρησε όπου αυτό εμπόδισε να ανεβεί στην επόμενη χοριακη θα φανεί εύχομαι η επόμενη να έχει διπλασιαστεί!!! Δεν στο είπα για να σε στεναχωρήσω η οτιδήποτε. Λογικά μίλησες και με τον γιατρό σου ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

@hope501 Χρόνια Πολλά κοριτσάρα!!! 🎂🎉🎉🎉 Με υγεία πρώτα απ'όλα! Να είσαι πάντα τόσο αισιόδοξη και τρελαμένη, όπως σε γνωρίσαμε εδώ! Και του χρόνου ειμαι σίγουρη πως θα σβήνετε κεράκια με το μπεμπάκι σας! 

@Salvation78 Κοριτσάκι μου, είχες αύξηση και ο αριθμός παραμένει πολύ υψηλός για να ανησυχείς. Αφου έχετε βάλει 4 ίσως κάποιο να αέφυγε. Σίγουρα όμως κάποιο ή κάποια εχουν γαντζωθεί για τα καλά! Αν σε κανει να νιώσεις καλύτερα ξανακάνε άλλη μια το Σάββατο, οπως λένε και τα άλλα κορίτσια. Με τέτοιο αριθμό όμως θα έπρεπε να πετάς από χαρά!

@nikol88 Κορίτσι μου είδες που τελικά θα σου μείνουν και παγωτίνια! Μπορεί για αδερφάκι! Να παραμείνεις χαλαρή και αισιόδοξη. Αυτή τη στιγμή τα εμβρυακια σου το παλεύουν. Πίστεψε σε αυτά!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχες αγαπημένη φροιντιν  😘😘!!!! Απο τρέλα πα΄ντως δεν έχετε δει τίποτα😂😂 Ένα σου λεω μόνο....εδώ στη δουλειά σήμερα όποτε πήγαινα τουαλετα χόρευα μεσα στο μπάνιο😂😂 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

@Joann σήμερα θα κα΄νεις χοριακή ή αύριο?

της είχα πει ότι αυριο ειναι αργία!!

Και εγώ τωρα ήθελα να της γράψω εαν πηγε τελικά @Joann

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Για 3η μέρες μετά όντος δεν ανέβηκε πολύ αλλά αυτό που μετράει είναι ότι ανέβηκε όπου μπορεί στην αρχή να ήταν δυο όπου το ένα να μην προχώρησε όπου αυτό εμπόδισε να ανεβεί στην επόμενη χοριακη θα φανεί εύχομαι η επόμενη να έχει διπλασιαστεί!!! Δεν στο είπα για να σε στεναχωρήσω η οτιδήποτε. Λογικά μίλησες και με τον γιατρό σου ; 

μίλησα ναι δεν μου ειπε φυσικα τις σκέψεις του , αλλά δε με στεναχωρείς προτιμώ να είμαι συνειδητοποημένη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

μίλησα ναι δεν μου ειπε φυσικα τις σκέψεις του , αλλά δε με στεναχωρείς προτιμώ να είμαι συνειδητοποημένη...

Όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου! Ειδα και αλλά κορίτσια σου έγραψαν το ίδιο. Όλα μα όλα να πάνε καλά στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνουν τα κορίτσια μου; Πώς είστε; Δεν μπορώ να πω πως σας διαβάζω ανελλιπώς καθόσον χρόνος γιοκ! 😂 Τρέχω σαν τον Βέγγο κ μετράω άπειρα ξενύχτια! Ο μαύρος κύκλος κοντεύει να φτάσει στην φτέρνα αλλά δεν με νοιάζει! Η ζωή είναι ωραία! 🥰Απλά σας ενημερώνω για το τι ακολουθεί! Εύχομαι να το πάθετε όλες! Συγχαρητήρια στα κορίτσια με τις θετικές χοριακές, υπομονή κ πίστη σε αυτές που περιμένουν αποτελέσματα…

@TRigirl εσύ που είσαι από τις παλιές καραβάνες, εύχομαι από καρδιάς να πάρεις το πολυπόθητο θετικό! @nikol88 όλα θα πάνε σούπερ! Θα το δεις! @skorpina78 σε θυμάμαι κοριτσάκι μου που τα λέγαμε κ παλιότερα… Τα κατάφερες! Μπράβο σου! Άλλη μια που απέδειξε πως όποιος επιμένει νικά!

Καλή τύχη κ στα υπόλοιπα κορίτσια που μπήκαν προσφάτως στην ομάδα και που ναι μεν δεν έτυχε να μιλήσουμε κ μαζί αλλά να ξέρουν πως βρίσκονται στο πιο τέλειο, υποστηρικτικό κ διασκεδαστικό παρεάκι! 😉

Με την ευκαιρία να πω πως έχω μία cetrotide που λήγει τέλη του μήνα κ άπειρα αγαπημένα utrogestan! Όποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει… Γενικά είμαι κάπου εδώ, μην το ξεχνάτε! Σας φιλώ κ σας στέλνω απεριόριστη μωρουδίλα! 🤱🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ούτε οι ορμονολογικε΄ς είναι προααπαιτούμενο στις διεγέρσεις (φυσικό ή τροποποιημένο) ούτε οι ενέσεις.

Οι περισσότεροι γιατροι αρκούνται στον υπέρηχο. Κάποιοι θέλουν και ορμονολογικές + υπέρηχο κάποιοι όχι.

Οταν ρώτησα τον γιατρό μου που κάνει και αιματολογικές + υπε΄ρηχο αν μπορεί να μου εγγυηθεί ότι από τις αιματολογικε΄ς φαίνεται ένας καλός κύκλος άρα και ένα καλό ωάριο μου είπε δυστυχώς όχι. Δίνουν μια πρώτη εικόνα συνδυαστικά με τον υπέρηχο πάντα αλλά μόνο μετά την ωοληψία ξέρεις αν είναι καλό ή όχι.

Επίσης ούτε οι ενέσεις πα΄νε σε όλους τους τροποποιημένους. Εξαρτάται από την γραμμή που ακολουθεί ο κα΄θε γιατρός και από το ιστορικό ,ορμονολογικό προφίλ, ηλικία κλπ της κάθε κοπέλας.

Καλά έκανες και ζητάς δεύτερη γνώμη βέβαια

Αγαπημένη μου @BlackCat♥️Γύρισα από τον γιατρό τον δεύτερο μόλις! ΕΥΤΥΧΩΣ που μου έχανε υπέρηχο γιατί έβγαλα μια κύστη «να» με το συμπάθειο και μου είπε να κανω και κάποιες ορμονολογικές για να δούμε τι ρόλο βαράει και αν επηρεάσει τον κυκλο εν γενει. Ανάλογα τ αποτελέσματα μου είπε είτε θα ξεκινήσω τα Femara (ήταν αρνητικός ως προς τη κλομιφαινη) είτε θα χαθεί αυτός ο κύκλος. Επιβεβαιώθηκα ως προς τις υποψίες που είχα για τον πρώτο γιατρό μιας και ούτε θα ήξερε ότι κόντευα να γεννήσω κύστη 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

ειναι μετα απο 3 μερες και οχι μετα απο 2

σε 2μερες θέλουμε το λιγότερο 60%αυξηση κ διπλασιασμό σε 3, που εσυ τον εχεις !!μη σκας!!ολα θα πανε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...