Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι αμέ και 2 μπορεί να φτιάξετε. Λογικά θα εξαρτηθεί από το αν δημιουργήσετε και άλλα ή όχι. Πχ αν κάτι πάει στραβά και δεν προχωρησει, μπορεί να σου βάλει και τα 4. Εάν όμως προχωρησει,  μπορεί να βάλει 3 και να έχετε 2 για κατάψυξη. Εμένα πάντως μετά την ωοληψια μου είπε ότι θα βάλουμε 3, 4. Όταν μετά μου έβαλε 3 και τον ρώτησα γιατί έβαλε τελικά 3 μου είπε ότι επειδή ήταν πολύ καλά και τα 3 για αυτό. Και όπως φάνηκε, πάλεψαν και τα 3  να προχωρήσουν,  άσχετα που τα κατάφερε μόνο το 1. Καλή αρχή λοιπόν! Έλα να μπαίνουμε σε μια σειρά όλες!

Εννοείς μπορεί να φτιάξουμε 2 από ωοληψια φυσικού κύκλου? Πως γίνεται αυτό? Ένα ωάριο στην καλύτερη δεν έχουμε ή κάνω λάθος? Στο μεταξύ έχω ξεχάσει, εσυ έβαλες 3ης μερας ή βλαστοκυστες? Τα δικά μας είναι 3ης μερας. 
ευχαριστώ ρε συ, έχω περάσει τόσα μέσα στον τελευταίο χρόνο που δεν ξέρω πια τι να περιμένω και πως να το αντιμετωπίσω,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μπορεί κάποια που γνωρίζει να μου πει μια σύνοψη των σταδίων που έχουμε ώσπου να πούμε ένα σχετικό ουφ ρε παιδί μου είμαστε safe......καλά την πεμπτη που θα παω για τον υπερηχο νομίζω θα με πετάξει έξω με τόσες απορίες που θα χω....χαχαχαχαχαχαχα

Επίσης στην εξωσωματικη πως σκατα μετριούνται οι εβδομάδες.απ8 την ωοληψια?από την εμβρυομεταφορα?

Να γίνουμε όλες δημιουργικες  μα γλυτώσουμε τις πολλές σκέψεις και τα πολλά σενάρια που φέρνουν άγχος!!!!

Κουράγιο κ φιλιά σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Εννοείς μπορεί να φτιάξουμε 2 από ωοληψια φυσικού κύκλου? Πως γίνεται αυτό? Ένα ωάριο στην καλύτερη δεν έχουμε ή κάνω λάθος? Στο μεταξύ έχω ξεχάσει, εσυ έβαλες 3ης μερας ή βλαστοκυστες? Τα δικά μας είναι 3ης μερας. 
ευχαριστώ ρε συ, έχω περάσει τόσα μέσα στον τελευταίο χρόνο που δεν ξέρω πια τι να περιμένω και πως να το αντιμετωπίσω,,

Δεν έχω κάνει ποτέ φυσικο αλλά αν δεν κάνω λάθος,  από αυτά που έχω διαβάσει εδώ, ναι μπορείς να πάρεις και 2. Η @BlackCat είναι η αρμόδια να απαντήσει. Μα και εγω οταν τυχαινε να πάω για υπέρηχο και ήμουν κοντά σε ωορηξια, αρκετές φορές μου είχε πει ο γιατρός ότι είχα 2 ωοθυλακια. Και αν υπολογίσουμε ότι έκανες διέγερση πριν 2 μήνες το θεωρω πολύ πιθανόν να έχεις πάνω από 1 αφού έχεις ακόμα την επήρεια των ορμονών. 3 μερών έβαλα. Δευτέρα έκανα ωορηξια και Πέμπτη ετ. Και παρόλο που τα σνόμπαρα τα έμβρυα 3 ημερών τελικά είναι αυτά που μου έδωσαν εγκυμοσύνη. Τις προηγούμενες 2 φορές είχα βάλει βλαστοκυστες. Όλα καλά θα πάνε, πίστεψέ το. Εχω καλό feeling και για τις 3 σας ! Και μόνο που κανεις μια νέα αρχή στο καινούριο κέντρο, αυτό πρέπει να σε γεμίσει με αισιοδοξία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Δεν το κατάργησαν αλλά είναι σε έλλειψη πραγματι. Απ ότι είπε η Οικονομόπουλου λόγω του ότι πολλοί πήγαιναν στο φαρμακείο και το ζήταγαν προληπτικά για να αντιμετωπίσουν τον κορονοιο,,,,ότι ναναι…εμένα μου είπε αν δεν το βρω να παρω medrol, είναι ίδια ουσία. 

Δεν ξέρω εμένα μου έδωσαν medrol γιατί το ίδιο μου είπαν ότι καταργείται τώρα δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Δεν έχω κάνει ποτέ φυσικο αλλά αν δεν κάνω λάθος,  από αυτά που έχω διαβάσει εδώ, ναι μπορείς να πάρεις και 2. Η @BlackCat είναι η αρμόδια να απαντήσει. Μα και εγω οταν τυχαινε να πάω για υπέρηχο και ήμουν κοντά σε ωορηξια, αρκετές φορές μου είχε πει ο γιατρός ότι είχα 2 ωοθυλακια. Και αν υπολογίσουμε ότι έκανες διέγερση πριν 2 μήνες το θεωρω πολύ πιθανόν να έχεις πάνω από 1 αφού έχεις ακόμα την επήρεια των ορμονών. 3 μερών έβαλα. Δευτέρα έκανα ωορηξια και Πέμπτη ετ. Και παρόλο που τα σνόμπαρα τα έμβρυα 3 ημερών τελικά είναι αυτά που μου έδωσαν εγκυμοσύνη. Τις προηγούμενες 2 φορές είχα βάλει βλαστοκυστες. Όλα καλά θα πάνε, πίστεψέ το. Εχω καλό feeling και για τις 3 σας ! Και μόνο που κανεις μια νέα αρχή στο καινούριο κέντρο, αυτό πρέπει να σε γεμίσει με αισιοδοξία!

Μακάρι να έρθει η τυχερή η ώρα και για μας!
Κι εγώ πλέον για τα έμβρυα δεν ξέρω τι να πω, ούτε έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις..κάποτε με τα πολλά ωάρια πηγαίναμε για βλαστοκυστες αλλά και μ αυτές δεν πετύχαμε, μετά έβαλα 4ης μερας, τώρα θα βαλω 3ης,,,σε κάνα χρόνο με βλέπω για σπερματέγχυση έτσι αντίστροφα  που τα πηγαίνω..😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Εγω παλι εχω να κανω μια χαζη ερωτηση ( δεν θελω bullying γιατι θα στειλω παντοφλες εχω φιλη τη Γερμανιδα) τι ειναι αυτη η ζωνη βρε ;

Καμία χαζή ερώτηση ….!!!! Η ζώνη της Παναγίας ή η ζωνη της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου. Είναι σχοινάκι/κορδέλα. Την δίνουν στηο μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου ή στο Αγιον Όρος ή σε εκκλησια της Αγίας Αννας. Την δένεις γύρω από την κοιλιά σου. Γκουγκλαρε λίγο για τις ζώνες και διάβασε τα άρθρα τις ιστορίες και τους λόγους. Και ότι άλλο θέλεις ρώτησε άφοβα και άσε τις παντόφλες στη Γερμανία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα

Σας ευχαριστώ για τα λογάκια συμπαράστασης και για την σκέψη σας! Χτες δε ξαναμπηκα! Μπαινω απο το κινητο κ χτες δεν ειχα το κουραγιο ουτε αυτο να χαζεψω!

Ξημερώματα στο σκουπισμα μαζι με αχνο κοκκινο αίμα είδα κ μια βλεννα κοκκινη! 😔Μέχρι να φύγω απο το σπίτι το αίμα είχε γίνει σοκολατί! Στη σερβιέτα πολυ λίγο!😳

Τώρα ειμαι μικροβιολογικο! Για την δεύτερη κ καθοριστική θεωρώ χοριακη! Ανοιγει στις 7:30 κ ηρθα νωριτερα να παρω θεση! 
Θέλω να πιστεύω οτι εστω ενα νινακι εχει παραμεινει καλα γατζωμένο στην κοιλιτσα μου!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Την σκέψη σας, τις προσευχές σας και την θετική σας ενέργεια! 
♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Εννοείς μπορεί να φτιάξουμε 2 από ωοληψια φυσικού κύκλου? Πως γίνεται αυτό? Ένα ωάριο στην καλύτερη δεν έχουμε ή κάνω λάθος? Στο μεταξύ έχω ξεχάσει, εσυ έβαλες 3ης μερας ή βλαστοκυστες? Τα δικά μας είναι 3ης μερας. 
ευχαριστώ ρε συ, έχω περάσει τόσα μέσα στον τελευταίο χρόνο που δεν ξέρω πια τι να περιμένω και πως να το αντιμετωπίσω,,

Αν έχεις δυο ωοθυλακια & είναι καλά ναι μπορεί να τα τσιμπήσει και τα δυο εξαρτάται 

Εγω σε φυσικό κύκλο μετά από διέγερση βλέπαμε 3(!) άσχετα αν δεν ήταν καλά αλλά υπήρχαν τα έβλεπα και εγώ δηλαδή στον υπερηχο.

Εσυ έχεις αφήσει κ κύκλο όποτε έχει ηρεμήσει ο οργανισμός αλλά όλα παίζουν 

Μια χαρά θα πάνε όλα θα δεις θα κανείς την διαφορά αυτή τη φορά 😍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα

Σας ευχαριστώ για τα λογάκια συμπαράστασης και για την σκέψη σας! Χτες δε ξαναμπηκα! Μπαινω απο το κινητο κ χτες δεν ειχα το κουραγιο ουτε αυτο να χαζεψω!

Ξημερώματα στο σκουπισμα μαζι με αχνο κοκκινο αίμα είδα κ μια βλεννα κοκκινη! 😔Μέχρι να φύγω απο το σπίτι το αίμα είχε γίνει σοκολατί! Στη σερβιέτα πολυ λίγο!😳

Τώρα ειμαι μικροβιολογικο! Για την δεύτερη κ καθοριστική θεωρώ χοριακη! Ανοιγει στις 7:30 κ ηρθα νωριτερα να παρω θεση! 
Θέλω να πιστεύω οτι εστω ενα νινακι εχει παραμεινει καλα γατζωμένο στην κοιλιτσα μου!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Την σκέψη σας, τις προσευχές σας και την θετική σας ενέργεια! 
♥️♥️♥️

Με όλη μου την καρδιά να πάνε όλα καλά!

Σου στέλνω τόνους θετικής ενέργειας και σκέψης❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα

Σας ευχαριστώ για τα λογάκια συμπαράστασης και για την σκέψη σας! Χτες δε ξαναμπηκα! Μπαινω απο το κινητο κ χτες δεν ειχα το κουραγιο ουτε αυτο να χαζεψω!

Ξημερώματα στο σκουπισμα μαζι με αχνο κοκκινο αίμα είδα κ μια βλεννα κοκκινη! 😔Μέχρι να φύγω απο το σπίτι το αίμα είχε γίνει σοκολατί! Στη σερβιέτα πολυ λίγο!😳

Τώρα ειμαι μικροβιολογικο! Για την δεύτερη κ καθοριστική θεωρώ χοριακη! Ανοιγει στις 7:30 κ ηρθα νωριτερα να παρω θεση! 
Θέλω να πιστεύω οτι εστω ενα νινακι εχει παραμεινει καλα γατζωμένο στην κοιλιτσα μου!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Την σκέψη σας, τις προσευχές σας και την θετική σας ενέργεια! 
♥️♥️♥️

Να πάνε όλα καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Είναι λογικό κοριτσι μου να ανέβει η TSH. Μη σε ανησυχεί. Θα σου αυξήσει λίγο τη δόση και θα είσαι μια χαρά. Χρειάζεται παρακολούθηση σε ολη την εγκυμοσύνη. Εμενα ήδη μου είπε πως με το που δω την πρώτη θετική χοριακή ξεκινάω μεγαλύτερη δόση και να πάω για επανέλεγχο σε 6 εβδομάδες.

Το θέμα είναι ότι ενεβηκε πάρα πολύ 

Μία μέρα πριν την ωοληψια ήταν 0.97 καο τη μέρα της χοριακή 4.9 κσι ήδη  τις 6 τελευταίες μέρες  έπαιρνα μεγαλύτερη δόση Τ4

Μου άλλαξε και το χάπι τώρα και τη δόση και θα το ελέγξω αλί σε μια εβδομάδα να δω αν ανταποκρίνονται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα

Σας ευχαριστώ για τα λογάκια συμπαράστασης και για την σκέψη σας! Χτες δε ξαναμπηκα! Μπαινω απο το κινητο κ χτες δεν ειχα το κουραγιο ουτε αυτο να χαζεψω!

Ξημερώματα στο σκουπισμα μαζι με αχνο κοκκινο αίμα είδα κ μια βλεννα κοκκινη! 😔Μέχρι να φύγω απο το σπίτι το αίμα είχε γίνει σοκολατί! Στη σερβιέτα πολυ λίγο!😳

Τώρα ειμαι μικροβιολογικο! Για την δεύτερη κ καθοριστική θεωρώ χοριακη! Ανοιγει στις 7:30 κ ηρθα νωριτερα να παρω θεση! 
Θέλω να πιστεύω οτι εστω ενα νινακι εχει παραμεινει καλα γατζωμένο στην κοιλιτσα μου!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Την σκέψη σας, τις προσευχές σας και την θετική σας ενέργεια! 
♥️♥️♥️

🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️ Ευχομαι πραγματικά όλα μα όλα να είναι καλά για να ηρεμήσεις λίγο κοριτσι μου! Όλα θα πάνε καλά θα το δεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα

Σας ευχαριστώ για τα λογάκια συμπαράστασης και για την σκέψη σας! Χτες δε ξαναμπηκα! Μπαινω απο το κινητο κ χτες δεν ειχα το κουραγιο ουτε αυτο να χαζεψω!

Ξημερώματα στο σκουπισμα μαζι με αχνο κοκκινο αίμα είδα κ μια βλεννα κοκκινη! 😔Μέχρι να φύγω απο το σπίτι το αίμα είχε γίνει σοκολατί! Στη σερβιέτα πολυ λίγο!😳

Τώρα ειμαι μικροβιολογικο! Για την δεύτερη κ καθοριστική θεωρώ χοριακη! Ανοιγει στις 7:30 κ ηρθα νωριτερα να παρω θεση! 
Θέλω να πιστεύω οτι εστω ενα νινακι εχει παραμεινει καλα γατζωμένο στην κοιλιτσα μου!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Την σκέψη σας, τις προσευχές σας και την θετική σας ενέργεια! 
♥️♥️♥️

Να πάνε όλα καλά!!!!!που είμαι σίγουρη καλά θα πανε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Tselek είπε:

Κοριτσια και εγώ εκει!! Κάναμε σωστή επιλογή λέτε;; Εγώ βέβαια δεν είμαι με αυτού τους δυο αλλά με τον Ρα…νό. 
Εγώ κανω κάποιες δεύτερες σκέψεις όσον αφορά το κέντρο και όλων αυτών που είχαν ακουστεί στο παρελθόν αλλά θέλω να εμπιστευτώ τον γιατρό μου και να μην επηρεάζομαι… 

Μην ακους τιποτα κοριτσι μου! Και εγω ακουσα αλλα με εγγυηση με εστειλε ο γιατρος μου εκει που εχει πολυ στενη σχεση... Ο Ρ...ος με εκανε προχτες τον υπερηχο για την επιτροπη.. πολυ καλος ειναι!!!! Και η Σ..α η συντονιστρια θεα!!!! Την αγαπησα πολυ!!!! Μπραβο μπραβο!!!! Χτες το βραδυ λιγο εψαξα γιατι και εγω μην νομιζεις οτι εχω ιδεα .. αλλα ρε συ εχουν πολυ δυνατα βιογραφικα σαν ομαδα... Κ ξαναλεω εμπιστευομαι τελειως τον γιατρο μου που με εστειλε... Εγω και απ τον καθηγητη ειμαι ευχαριστημενη.. και απ τους δυο ειναι ωραιοι ανθρωποι με εκαναν να αισθανθω μια ασφαλεια και το κυριοτερο που ειχα πει δεν " ξεβρακωνονται" σου μιλανε λογικα και με κανονικο καλαθι! 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα

Σας ευχαριστώ για τα λογάκια συμπαράστασης και για την σκέψη σας! Χτες δε ξαναμπηκα! Μπαινω απο το κινητο κ χτες δεν ειχα το κουραγιο ουτε αυτο να χαζεψω!

Ξημερώματα στο σκουπισμα μαζι με αχνο κοκκινο αίμα είδα κ μια βλεννα κοκκινη! 😔Μέχρι να φύγω απο το σπίτι το αίμα είχε γίνει σοκολατί! Στη σερβιέτα πολυ λίγο!😳

Τώρα ειμαι μικροβιολογικο! Για την δεύτερη κ καθοριστική θεωρώ χοριακη! Ανοιγει στις 7:30 κ ηρθα νωριτερα να παρω θεση! 
Θέλω να πιστεύω οτι εστω ενα νινακι εχει παραμεινει καλα γατζωμένο στην κοιλιτσα μου!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Την σκέψη σας, τις προσευχές σας και την θετική σας ενέργεια! 
♥️♥️♥️

Όλη η θετική μας σκέψη κοντά σου!!!
Στειλε μας τα νέα σου όταν μπορέσεις.... Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikol88 & @TRigirl

με το καλό οι εμβρυομεταφορές σας σήμερα!!!

Όλα να πάνε σούπερ, να πάρετε τα μωρά σας σπίτι και να τα ζεστάνετε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

@nikol88 & @TRigirl

με το καλό οι εμβρυομεταφορές σας σήμερα!!!

Όλα να πάνε σούπερ, να πάρετε τα μωρά σας σπίτι και να τα ζεστάνετε καλά!!

Ευχαριστούμε καλή μου!! Στις 11 πάω εγώ!! @TRigirl καλή μας επιτυχία ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikol88 & @TRigirl καλή επιτυχία! Να πάνε όλα καλά με τις ετ σας και να φωλιάσουν τα εμβρυακια στη κοιλίτσα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Tselek είπε:

Κοριτσια και εγώ εκει!! Κάναμε σωστή επιλογή λέτε;; Εγώ βέβαια δεν είμαι με αυτού τους δυο αλλά με τον Ρα…νό. 
Εγώ κανω κάποιες δεύτερες σκέψεις όσον αφορά το κέντρο και όλων αυτών που είχαν ακουστεί στο παρελθόν αλλά θέλω να εμπιστευτώ τον γιατρό μου και να μην επηρεάζομαι… 

Τα διάβασα κι εγώ όλα αυτά και τα είπα στον γιατρό μου. Και εκείνος επικεντρώνεται στο ότι από άποψη εργαστηριων και εμβρυολογων γίνεται άριστη δουλειά και έχουν πολλές επιτυχίες. Εμπιστεύομαι τον γιατρό μου όταν μου λεει ότι τους επιλέγω για το εργαστήριο κι εύχομαι να μην διαψευστουμε τι να πω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 43 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

@nikol88 & @TRigirl

με το καλό οι εμβρυομεταφορές σας σήμερα!!!

Όλα να πάνε σούπερ, να πάρετε τα μωρά σας σπίτι και να τα ζεστάνετε καλά!!

Ευχαριστούμε πολύ!!! ❤️🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

@nikol88 & @TRigirl καλή επιτυχία! Να πάνε όλα καλά με τις ετ σας και να φωλιάσουν τα εμβρυακια στη κοιλίτσα σας!!!

Ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκι μου! Εύχομαι όλα να πάνε καλά σήμερα με τα αποτελέσματα! Όλα καλά θα είναι, θα το δεις! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Ευχαριστούμε καλή μου!! Στις 11 πάω εγώ!! @TRigirl καλή μας επιτυχία ❤️❤️❤️

Καλή μας επιτυχία κοριτσάκι μου γλυκό! Εγώ πάω στις 12, αμήν 🙏🧿❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα

Σας ευχαριστώ για τα λογάκια συμπαράστασης και για την σκέψη σας! Χτες δε ξαναμπηκα! Μπαινω απο το κινητο κ χτες δεν ειχα το κουραγιο ουτε αυτο να χαζεψω!

Ξημερώματα στο σκουπισμα μαζι με αχνο κοκκινο αίμα είδα κ μια βλεννα κοκκινη! 😔Μέχρι να φύγω απο το σπίτι το αίμα είχε γίνει σοκολατί! Στη σερβιέτα πολυ λίγο!😳

Τώρα ειμαι μικροβιολογικο! Για την δεύτερη κ καθοριστική θεωρώ χοριακη! Ανοιγει στις 7:30 κ ηρθα νωριτερα να παρω θεση! 
Θέλω να πιστεύω οτι εστω ενα νινακι εχει παραμεινει καλα γατζωμένο στην κοιλιτσα μου!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Την σκέψη σας, τις προσευχές σας και την θετική σας ενέργεια! 
♥️♥️♥️

Εύχομαι να πάνε όλα μα όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Καλή μας επιτυχία κοριτσάκι μου γλυκό! Εγώ πάω στις 12, αμήν 🙏🧿❤️

Εγώ είμαι ήδη στην αναμονή!! Και έχω αναστενάξει ίσα με 200 φορές! Ποσό άγχος έχω δεν λεγεται!  Φιλια πολλά και τα λέμε όταν θα μαστε pupo (που λένε και οι φίλες μας οι Αμερικάνες)! 
 

Pupo — Pregnant until proven otherwise! 
 

❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...