Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Όχι την έκανα σε προηγούμενο κέντρο που ήμουν. Στο Γεν... θα σου βγάλουν προφανώς ένα πακέτο και για τις 3 εξετάσεις. Σίγουρα θα είναι πιο οικονομικά από οσα πλήρωσα εγώ. Να πας να δεις και άλλους γιατρούς αν δεν έμεινες ικανοποιημένη από τον Παν... Εγώ πάντως έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Δεν ξέρω αν γράφεται στον εοππυ, αλλά σίγουρα γίνεται σε δημόσιο νοσοκομείο. 

@noutelitsa αυτό που σου λέει το κορίτσι μας. Να κοιτάξεις και αλλού εαν δεν σε γεμίζει!!! Σημαντικό πολύ να σου κάνει ο γιατρός σαν γιατρός αλλά και σαν άνθρωπος!!! Όπως λέει και η @BlackCat θα ανοίξεις και πολλές φορες τα πόδια να σε δει😂😂 αχ γελάω μόνη μου🤣🤣 στο τέλος θα το βλέπουν πιο συχνά από τους άντρες μας αχαχαχαχαχχαχαχαχα😂😂🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

χαχαχαχα ελα μου ντε!! Δεν ξέρω!! Δεν θέλω να τα μεταφέρω φοβάμαιιιιιιιιιιιιιιιιι

Μάλλον θα κάνω αιώνια ωοληψίες να μαζεύω έμβρυα έτσι σαν χόμπυ ρε αδερφέ!!!

Η συνήθεια που έγινε λατρεία!! 🤣

Δεν είμαι καλά οπως καταλαβαίνεις λωλάθηκα δεν θέλει και πολύ ο άνθρωποσ

 

Εσυ ξεπεράσες και εμένα 🤣🤣🤣 πόσα έμβρυα έχεις τωρα; 3 ; αρα πάμε και αυτο το μήνα για 4 και μετά θα αποφασίσεις..  έτσι μου αρέσει και εγώ έτσι είμαι ότι βρέξει ας κατεβάσει..  

Αυριο είναι η μέρα των τεστ... για εμενα . 

Της κόρης σήμερα είναι αρνητικό.  Οπότε παρακαλάω αύριο του ιού να είναι αρνητικό @Κατεριναπαπ εσένα σκέφτομαι κάθε φορά 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anna0912 είπε:

@hope501 ότι αλλες συμβουλες εχουμε για ετ καλοδεχούμενες 🤗🤗🤗🤗

Η μόνη συμβουλή που μπορώ να σου δώσω είναι να είσαι χαρούμενη την ημέρα που θα την κάνεις. Και ας μην είναι το αγόρι μαζί σου εκείνη την μέρα. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Εσυ ξεπεράσες και εμένα 🤣🤣🤣 πόσα έμβρυα έχεις τωρα; 3 ; αρα πάμε και αυτο το μήνα για 4 και μετά θα αποφασίσεις..  έτσι μου αρέσει και εγώ έτσι είμαι ότι βρέξει ας κατεβάσει..  

Αυριο είναι η μέρα των τεστ... για εμενα . 

Της κόρης σήμερα είναι αρνητικό.  Οπότε παρακαλάω αύριο του ιού να είναι αρνητικό @Κατεριναπαπ εσένα σκέφτομαι κάθε φορά 🤣🤣🤣

Απο μ@λακιες εγω αλλο τπτ 🤣🤣🤣 σε αυτά πρώτη είμαι στα αλλα κακαρωνω και χάνω τον μπούσουλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Απο μ@λακιες εγω αλλο τπτ 🤣🤣🤣 σε αυτά πρώτη είμαι στα αλλα κακαρωνω και χάνω τον μπούσουλα 

Τι σου είπα ξύπνα πες σήμερα νιώθω καλά πάω να κάνω ετ 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

την ίδια ερώτηση θα σου έκανα και εγω....😀 inspector gadget είμαι....παρακολουθώ στενά εσένα με την @Lucia79 εκτός εαν θέλετε να παμε όλες μαζι και με @Παρασκευαιδου γιατί ούτε εγώ δεν ξέρω πως θα είναι το Mood μου και ποτε θα παω😂😂

Ωπα άκουσα ότι και εγώ θα κάνω.. ποτε; 🤣🤣🤣 αύριο θα σας πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι σου είπα ξύπνα πες σήμερα νιώθω καλά πάω να κάνω ετ 🤣🤣

εγω την "μάλωσα" πριν😂😂 θα της στείλω και εγώ παντόφλα μαζί σου.... πολύ πολύ σκέψη, αντί να ακούσει τον εαυτό της και να κάνει αυτό που λέει η καρδιά της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Εσυ ξεπεράσες και εμένα 🤣🤣🤣 πόσα έμβρυα έχεις τωρα; 3 ; αρα πάμε και αυτο το μήνα για 4 και μετά θα αποφασίσεις..  έτσι μου αρέσει και εγώ έτσι είμαι ότι βρέξει ας κατεβάσει..  

Αυριο είναι η μέρα των τεστ... για εμενα . 

Της κόρης σήμερα είναι αρνητικό.  Οπότε παρακαλάω αύριο του ιού να είναι αρνητικό @Κατεριναπαπ εσένα σκέφτομαι κάθε φορά 🤣🤣🤣

Ναι ε΄χω 3 και έχουν λυσσάξει οιάντρες του ερωτικού τριγώνου (ο γάτος μου και ο σφακ) να μαζέψω και άλλο ένα.

Εγώ και μια Ινδή 75χρονών που γέννησε 7δυμα, 9 δυμα δεν θυμάμαι  κάτι τέτοιο τελος πάντων!!

Θα γραφτώ στον τύπο παγκοσμιως!!

Παιδιά σας λέω έστριψε η βίδα..Λίγο ήθελε!!

Και θα έρθει εκείνη η ώρα και θα πάρω καμιά κουλούρα ολοστρόγγυλη και μη τον είδατε τον Παναή!!

Βαλίτσα, καπέλο και η μεγάλη έξοδος βουβα!! αφού ρίξω ένα μπουρλότο πρώτα 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ωπα άκουσα ότι και εγώ θα κάνω.. ποτε; 🤣🤣🤣 αύριο θα σας πω

αλήθεια θα κάνεις και τεστ εγκυμοσύνης ή μόνο ιού🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

αλήθεια θα κάνεις και τεστ εγκυμοσύνης ή μόνο ιού🤣🤣🤣

Εκαν σήμερα είναι αρνητικό. Μου είπε η γυναικολόγος να κάνω γτ έχω την προγεστερονη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εκαν σήμερα είναι αρνητικό. Μου είπε η γυναικολόγος να κάνω γτ έχω την προγεστερονη. 

εντάξει ξενιτεμένη μας φίλη. Αχχχχ με σένα νιώθω και λίγο το σπίτι μου κοντά μου😂 να πας σε κάνα dm να μας στείλεις και βιταμίνες... γιατί εδώ τα χρυσοπληρώνουμε..... τεσπα

Σου εύχομαι να πάνε όλα κατ'ευχήν 🙏🏽  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

εγω την "μάλωσα" πριν😂😂 θα της στείλω και εγώ παντόφλα μαζί σου.... πολύ πολύ σκέψη, αντί να ακούσει τον εαυτό της και να κάνει αυτό που λέει η καρδιά της.

ΧΧχΧαχχχ 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ναι ε΄χω 3 και έχουν λυσσάξει οιάντρες του ερωτικού τριγώνου (ο γάτος μου και ο σφακ) να μαζέψω και άλλο ένα.

Εγώ και μια Ινδή 75χρονών που γέννησε 7δυμα, 9 δυμα δεν θυμάμαι  κάτι τέτοιο τελος πάντων!!

Θα γραφτώ στον τύπο παγκοσμιως!!

Παιδιά σας λέω έστριψε η βίδα..Λίγο ήθελε!!

Και θα έρθει εκείνη η ώρα και θα πάρω καμιά κουλούρα ολοστρόγγυλη και μη τον είδατε τον Παναή!!

Βαλίτσα, καπέλο και η μεγάλη έξοδος βουβα!! αφού ρίξω ένα μπουρλότο πρώτα 🤣🤣🤣

Μια χαρά σε βρίσκω. Να ρωτήσω εγωωκατι χαζο; τώρα άμα πάρεις το ωάριο του μήνα και είναι και αυτό τέλειο σαν τα παγωτινια μπορείς να τα μεταφέρεις τωρα; ή χρειάζεται ειδική διαχείριση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η hope501 είπε:

εντάξει ξενιτεμένη μας φίλη. Αχχχχ με σένα νιώθω και λίγο το σπίτι μου κοντά μου😂 να πας σε κάνα dm να μας στείλεις και βιταμίνες... γιατί εδώ τα χρυσοπληρώνουμε..... τεσπα

Σου εύχομαι να πάνε όλα κατ'ευχήν 🙏🏽  

 

Ααα δίπλα στο κέντρο έχει dm ... 

Βροχές εχει σήμερα.. :-) μια μαυρίλα πωπω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

ΧΧχΧαχχχ 

Μια χαρά σε βρίσκω. Να ρωτήσω εγωωκατι χαζο; τώρα άμα πάρεις το ωάριο του μήνα και είναι και αυτό τέλειο σαν τα παγωτινια μπορείς να τα μεταφέρεις τωρα; ή χρειάζεται ειδική διαχείριση; 

Καθόλου χαζή δεν είναι η ερώτηση.

Θεωρητικά νομίζω μπορώ αν και θα έχω 3 παγωτίνια και ένα φρε΄σκο αλλά γίνεται νομίζω.

Αυτό που δεν γίνεται είναι πχ να είχα 3 βλαστοκύστες και 1 τριών ημερών, αυτό δεν γίνεται πρέπει να συγχρονιστούν τα έμβρυα.

Όμωςςςς ο σφακ θέλει υστεροσκόπηση και κατευθείαν ετ στον ίδιο κύκλο.

Οπότε αναγκαστικά πάω σε επόμενο κύκλο, πόσα να κάνω στον ίδιο. Και ωοληψία + υστεροσκόπηση + ετ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καθόλου χαζή δεν είναι η ερώτηση.

Θεωρητικά νομίζω μπορώ αν και θα έχω 3 παγωτίνια και ένα φρε΄σκο αλλά γίνεται νομίζω.

Αυτό που δεν γίνεται είναι πχ να είχα 3 βλαστοκύστες και 1 τριών ημερών, αυτό δεν γίνεται πρέπει να συγχρονιστούν τα έμβρυα.

Όμωςςςς ο σφακ θέλει υστεροσκόπηση και κατευθείαν ετ στον ίδιο κύκλο.

Οπότε αναγκαστικά πάω σε επόμενο κύκλο, πόσα να κάνω στον ίδιο. Και ωοληψία + υστεροσκόπηση + ετ ?

Να ακούς σφακ. Τον εμπιστεύομαι αρκετά.  

Μια χαρα σε ένα μήνα όλα μαζί γιατί δεν κανει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

@noutelitsa αυτό που σου λέει το κορίτσι μας. Να κοιτάξεις και αλλού εαν δεν σε γεμίζει!!! Σημαντικό πολύ να σου κάνει ο γιατρός σαν γιατρός αλλά και σαν άνθρωπος!!! Όπως λέει και η @BlackCat θα ανοίξεις και πολλές φορες τα πόδια να σε δει😂😂 αχ γελάω μόνη μου🤣🤣 στο τέλος θα το βλέπουν πιο συχνά από τους άντρες μας αχαχαχαχαχχαχαχαχα😂😂🤣🤣

Δεν είναι πως δεν με γέμισε ο Π...αλλά είχα αποφασίσει να πάω και αλλού για την εμπειρία!!! χαχααα!!
Έτσι για το άνοιγμα όπως λες! Κλαίωωω....


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να ακούς σφακ. Τον εμπιστεύομαι αρκετά.  

Μια χαρα σε ένα μήνα όλα μαζί γιατί δεν κανει;

Δεν ξέρω αγάπη δεν ρώτησα ακόμα κάτσε να έρθει περίοδος πρώτα και θα δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/3/2022 at 5:46 ΜΜ, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Σε ευχαριστώ. ❤️ Το παλεύω πολύ αγάπη. Πολύ άσχημα πέρασα αυτές τις μέρες. Πέρασα το πρώτο βαρύ σοκ, ήρθε η αποδοχή και τώρα το συνηδιτοποιω.... ήρθε και περίοδος σήμερα 😒

Ήδη μίλησα με την γιατρο μου και θα ξανά μπω στον αγώνα με την περίοδο του Μάιου. 

Βλέπω τα νεα σου και προσεύχομαι για σενα 🙏🏻

Keep going @ΧΑΡΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Δεν ξέρω αγάπη δεν ρώτησα ακόμα κάτσε να έρθει περίοδος πρώτα και θα δούμε

Πλάκα θα χει να μην έρθει 🤣🤣 ερε γλέντια μετά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η noutelitsa είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση...
Ειναι δηλαδη σημαντική εξεταση πριν την εξωσωματική?
Ποναγες? Ξερεις εαν καλυπτεται από τον εοππυ?

 

Κανένας πόνος, μη το σκεφτεσαι, άλλωστε παίρνεις μέθη αλλα  ούτε  και τις επόμενες μέρες δε πονάς 

Μου προτάθηκε για να ελεγθεί η μήτρα προκειμένου να ξεκινήσω εξωσωματική και για να βρεθεί τυχόν πρόβλημα πριν ξεκινήσω.

 

 Σχετικά με τον ΕΟΠΠΥ δε γνωρίζω κατι δε το εψαξα καν, μου κοστισε 800 ευρώ αν θυμαμαι καλα επειδή δεν βρέθηκε κατι

παρολα αυτα η 1η μου προσπαθεια απέτυχε ( μετέφερα  4 πολυ καλής ποιότητας βλαστοκύστες) και τωρα έκανα τη 2 η ε.τ με 4 άριστες βλαστοκύστες  απο πρόσφατη διέγερση και αναμένω χοριακή τη Δευτερα 21/3, οχι με πολυ καλή διάθεση και προαίσθημα

 ηλικιακά  βλέπεις ειμαι παραπάνω ώριμη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Έλα παραδέξου το... Γουστάρεις τον Σφακ.... Δεν εξηγείται διαφορετικά.

Το καρδιολογο γουσταρει αυτη απλα δεν θελει να το παραδεχτει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αχ Κατερινάκι μου!

Συνεχίζεις και μου αγχώνεσαι. Δεν υπάρχει σωστή και λαθος στιγμή, υπάρχει το πότε νιώθεις έτοιμη. Εγώ προσωπικά δεν θα επέλεγα να μπω στη διαδικασια της εξωσωματικής και να τρέχω και για τον γάμο. Αν ΄τώρα βιάζεσαι για την ετ και το θέλεις γιατι δεν κάνεις τον γάμο αργότερα; Ας πα΄τε μόνο το ζευγάρι να πάρετε την ευχή από τον παπά και παντρεύεστε του χρόνου και κάνετε γαμοβαφτιση!  Αλλιώς απόλαυσε την προετοιμασία του γαμου και αν μέχρι τον Οκτ΄ώβρη, Νοέμβρη δεν έχει έρθει ακόμα, πάτε για ετ.

Επίσης για υστεροσκόπηση, δεν έχω τι να σε συμβουλευσω. Εγώ την είχα κάνει γιατί ηθελα να τα ελ΄έγξω όλα πριν πάω στη δεύτερη εξωσωματική. Αλλά ειναι τι θέλεις εσύ και τι θα σου πει ο εξωσωματικός σου και οχι ο γυναικολόγος σου. Και επίσης το σκράτσινγκ δεν έχει καμία σχέση με την υστεροσκοπηση. Στο σκρατσινγκ σου "τραυματ΄ίζουν" λίγο το ενδομητριο για να μπορεί να εμφυτευτεί το έμβρυο, στην υστεροσκοπηση κοιτάνε τη μήτρα σου και αν υπάρχει κάποιο θέμα. 

Φιλολογαρα τι ειπες τωρα ρε??? Αυτο για την ευχη και μετα παντρευεσαι για εξηγησε το λιγο.... 

Γιατι και εγω με συμφωνο ειμαι και θελω να κανω τον γαμο μετα την εξωσωματικη ... Αλλα επειδη θελω να ταξω στην παναγια ντρεπομαι που δεν ειμαι με θρησκευτικο και νιωθω ενα κενο μεσα μου... Σαββατο θα μιλησω με τον πνευματικο που θα παω για εξομολογηση ... Αλλα τωρα με ενθουσιασες... Τι ευχη? Και τι σημαινει αυτο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kateriniwk είπε:

Φιλολογαρα τι ειπες τωρα ρε??? Αυτο για την ευχη και μετα παντρευεσαι για εξηγησε το λιγο.... 

Γιατι και εγω με συμφωνο ειμαι και θελω να κανω τον γαμο μετα την εξωσωματικη ... Αλλα επειδη θελω να ταξω στην παναγια ντρεπομαι που δεν ειμαι με θρησκευτικο και νιωθω ενα κενο μεσα μου... Σαββατο θα μιλησω με τον πνευματικο που θα παω για εξομολογηση ... Αλλα τωρα με ενθουσιασες... Τι ευχη? Και τι σημαινει αυτο? 

Βασικα ρε φιλολογαρα μου σε πηρα μονοτερμα και δεν σε ρωτησα το βασικο πρωτα! Εισαι οκ? Πηγες για υπερηχο? Κατι διαβαζα το πρωι... Συγνωμη που δεν ρωτησα αλλα ειμαι λιγο στα χαμενα.. ετοιμαζομαι για αθηνα για μια εκθεση και πεσαν ολα μαζι με την επιτροπη... 🤮🤮🤮🤮

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Φιλολογαρα τι ειπες τωρα ρε??? Αυτο για την ευχη και μετα παντρευεσαι για εξηγησε το λιγο.... 

Γιατι και εγω με συμφωνο ειμαι και θελω να κανω τον γαμο μετα την εξωσωματικη ... Αλλα επειδη θελω να ταξω στην παναγια ντρεπομαι που δεν ειμαι με θρησκευτικο και νιωθω ενα κενο μεσα μου... Σαββατο θα μιλησω με τον πνευματικο που θα παω για εξομολογηση ... Αλλα τωρα με ενθουσιασες... Τι ευχη? Και τι σημαινει αυτο? 

Κοιτα, εμένα φιλικό ζευγάρι που έκανε πολιτικό γάμο, πήγαν σε εκκλησία και τους διάβασε παπάς. Μπορείς δηλαδή να σε διαβάσει η να σας διαβάσει και τους δυο. Μπορείτε αν θέλετε να πάτε και σε δημαρχείο και να παντρευτείτε όπως έκαναν και αλλά ζευγάρια γνωστών και φίλους και με το καλό αργότερα να κάνεις γάμο θρησκευτικό. 
Αυτο που λέει το κορίτσι μας είναι πως αν νιώθει πίεση είτε με γάμο είτε με ετ ας επιλέξει. Εγώ έτσι το κατάλαβα. 
Στην ουσία λέει αυτό που έγραψα και εγώ πιο πάνω. Αφού τώρα θέλει να αφοσιωθεί στο γάμο της, ας αφήσει την ετ γιατί ποτε δεν ξέρεις πως θα είσαι όταν είσαι εγκυος. Ένας γαμος θέλει τρέξιμο. Και ένας γάμος πάντα έχει αναποδιές τελικά. 
Πήγαινε εσυ να κανεις αυτό που θέλεις να κανεις και μίλησε με τον Παπά σου. Θα σε βοηθήσει να βρεις τις λύσεις και τις απαντησεις που θέλεις. 
Πάντως το τάμα το κανεις όποτε θέλεις από την στιγμή που πιστεύεις. Δεν έχει να κάνει με γάμο. Άλλο το ένα άλλο το άλλο. Γιατί οι ανύπαντροι πως προσεύχονται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Φιλολογαρα τι ειπες τωρα ρε??? Αυτο για την ευχη και μετα παντρευεσαι για εξηγησε το λιγο.... 

Γιατι και εγω με συμφωνο ειμαι και θελω να κανω τον γαμο μετα την εξωσωματικη ... Αλλα επειδη θελω να ταξω στην παναγια ντρεπομαι που δεν ειμαι με θρησκευτικο και νιωθω ενα κενο μεσα μου... Σαββατο θα μιλησω με τον πνευματικο που θα παω για εξομολογηση ... Αλλα τωρα με ενθουσιασες... Τι ευχη? Και τι σημαινει αυτο? 

Θα σου το πει κι ο πνευματικός να μην το σκέφτεσαι και να κανείς το τάμα σου!

Την ευχή μπορεί να στην διαβάσει κι εκείνη την ώρα ή όποτε θέλεις. Μπορείς να έχεις και τις βέρες σας μαζί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...