Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η skorpina78 είπε:

Πήρα τηλ και μίλησα με την μαία! Μου πε πως δεν ειναι κατι ανησυχητικό κ ίσως να είναι για καλό μιας κ η μήτρα αντιδρά! Εγώ φοβάμαι όμως!! Μακάρι να γατζωθεί έστω ένα εμβρυάκι!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Σας ευχαριστώ για τη θετικη ενέργεια @Nefeliap και @twinkletwinlkle ♥️♥️

Ορίστε? Είδες? Για καλό είναι... προσπαθούν όπως λες να γαντζωθουν! Εσύ να μην κουράζεσαι,  να είσαι ήρεμη και να σκέφτεσαι πως έκανες ο, τι καλύτερο μπορούσες! Τα υπόλοιπα είναι στο χέρι του Θεού! Να έχεις θετική διάθεση και να είσαι αισιοδοξη! Εμείς σου στέλνουμε φουλ θετική ενέργεια! 

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι αν μπορείς θέλω πληροφορίες για το τμήμα της εξωσωματικής αν πρέπει να έχω κάνει κάποιες εξετάσεις από πριν αν έχεις να μου προτείνεις κάποιο γιατρό και γενικά οποιαδήποτε πληροφορία ευπρόσδεκτη γιατί είμαι εντελώς άσχετη με την όλη διαδικασία

Χαίρομαι πολυ που πηρατε τη σωστή απόφαση! Με το καλό όλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Πήρα τηλ και μίλησα με την μαία! Μου πε πως δεν ειναι κατι ανησυχητικό κ ίσως να είναι για καλό μιας κ η μήτρα αντιδρά! Εγώ φοβάμαι όμως!! Μακάρι να γατζωθεί έστω ένα εμβρυάκι!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Σας ευχαριστώ για τη θετικη ενέργεια @Nefeliap και @twinkletwinlkle ♥️♥️

Αχ  ανατριχιασα !Εγω ειμαι Γούρλου πολυ να ξερεις! Θα γαντζωθούνε θα δεις !!!η παναγια μαζι σου κοριτσι μου η τυχερη σου θα ειναι αυτη ,δε μπορει δηλαηδ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια απο την απογοητευση του αρνητικου κ το κλαμα παραγγειλα σκυλακι κ το περιμενω την αλλη Κυριακη Δευτερα .. 50 ημερων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Αχ  ανατριχιασα !Εγω ειμαι Γούρλου πολυ να ξερεις! Θα γαντζωθούνε θα δεις !!!η παναγια μαζι σου κοριτσι μου η τυχερη σου θα ειναι αυτη ,δε μπορει δηλαηδ !!!!

Αχ βρε Ναφελακι δωσε και σε μας λιγο τυχη μπας κ τα καταφερουμε την επομενη φορα .. γτ ουτε εμφυτευση δεν πετυχαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια να κάνω μια ερώτηση αν ξέρετε; διάβαζα τα δικαιολογητικά για την επιτροπή και έλεγε ότι θέλει βιβλιάριο υγείας το θέμα είναι ότι εγώ τα τελευταία χρόνια χρησιμοποιώ μόνο τον ΑΜΚΑ το βιβλιάριο την τελευταία φορά που το είδα ήταν το 19 που έκανα το χειρουργείο υποθέτω ότι άμα ψάξω θα το βρω αλλά αν δεν το βρω θα πρέπει να βγάλω καινούργιο ή μπορώ να κάνω τη δουλειά μου μόνο με τον ΑΜΚΑ;

Αγαπη διαβαζεις μαλλον παλιο χαρτι τωρα δεν χρειαζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια να κάνω μια ερώτηση αν ξέρετε; διάβαζα τα δικαιολογητικά για την επιτροπή και έλεγε ότι θέλει βιβλιάριο υγείας το θέμα είναι ότι εγώ τα τελευταία χρόνια χρησιμοποιώ μόνο τον ΑΜΚΑ το βιβλιάριο την τελευταία φορά που το είδα ήταν το 19 που έκανα το χειρουργείο υποθέτω ότι άμα ψάξω θα το βρω αλλά αν δεν το βρω θα πρέπει να βγάλω καινούργιο ή μπορώ να κάνω τη δουλειά μου μόνο με τον ΑΜΚΑ;

Σου στελνω το χαρτι με τα δικαιολογιτικα που χρειαζεσαι σε φωτο

DC0EFFEF-8C6D-4EB6-B317-ABADC92CD566.png

39D40DB3-8A17-4A79-8352-93F3C9958E71.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! 
θα σκάσω απο ανησυχία! Βρίσκομαι 4η μέρα μετά την ετ και πονάω τρόμερα! Σα πόνους περιόδου! Τι στο καλό γίνεται; Κάνει συσπάσεις η μήτρα το μονο σίγουρο! Γιατί ομως; Λέτε να παλεύουν τα 3 εμβρυάκια μου ποιο θα γατζωθεί; Η όλα τελειώσαν νωρις αυτή τη φορα; Τρέμω και μόνο σε μια τετοια σκέψη!!

θέλω να είμαι αισιόδοξη μα φοβάμαι κ με κάθε τόσο δυνατό πόνο τρελαίνομαι! Ήπια ενα μπουσκοπαν για να μη ποναω για να ηρεμησω κάπως ψυχολογικά!

Την θετική σας ενέργεια κορίτσια μου να γατζωθεί εστω ενα εμβρυάκι!!

❤️❤️❤️

Στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια ρωτα ομως κ το γιατρο ειναι τοσο εντονος ο πονος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια απο την απογοητευση του αρνητικου κ το κλαμα παραγγειλα σκυλακι κ το περιμενω την αλλη Κυριακη Δευτερα .. 50 ημερων 

Το ίδιο εκανα και εγω όταν ειχα την πρωτη αποβολή...πριν την 1η εξωσωματικη...
Θα σε βοηθήσει πολύ!!! Καλα εκανες κορίτσι μου! Θα σου φτιαξει την ψυχολογία και θα πανε όλα καλα την επομενη φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια απο την απογοητευση του αρνητικου κ το κλαμα παραγγειλα σκυλακι κ το περιμενω την αλλη Κυριακη Δευτερα .. 50 ημερων 

Παραγγελία; Εγώ ως τώρα σε κάθε αποβολή υιοθετούσα κι ένα γατάκι έχω τα δυο μωρά μου (γατούλες) ένταξη τώρα στην Τρίτη είπα να πάρω γλάστρα γιατί αν πάρω και άλλη γάτα με βλέπω να κοιμόμαστε στο πάτωμα και να μας φιλοξενούν 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια απο την απογοητευση του αρνητικου κ το κλαμα παραγγειλα σκυλακι κ το περιμενω την αλλη Κυριακη Δευτερα .. 50 ημερων 

Καλα έκανες κορίτσι μού, εγώ νιώθω μια παρηγοριά με τον σκύλο μου, μου αλλάζει την ψυχολογία,  πολύ καλα έκανες! 

 

Και εγώ δεν είμαι και πολύ καλα αυτές τις μέρες σκέφτομαι παλι τη χαρα που είχα και ποσο γρήγορα άλλαξαν ολα, αλλά δεν το βάζουμε κάτω θα τα καταφέρουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλα έκανες κορίτσι μού, εγώ νιώθω μια παρηγοριά με τον σκύλο μου, μου αλλάζει την ψυχολογία,  πολύ καλα έκανες! 

 

Και εγώ δεν είμαι και πολύ καλα αυτές τις μέρες σκέφτομαι παλι τη χαρα που είχα και ποσο γρήγορα άλλαξαν ολα, αλλά δεν το βάζουμε κάτω θα τα καταφέρουμε!!

Πηρα ενα γαλλικο μπουλντογκακι ειναι ο ερωτας μου … εγω στεναχωριεμαι γτ δε πετυχα καν εμφυτευση κ τωρα σκεφτομαι θα πρεπει να αφησω κ 2 κυκλους .. καλο Μαιο παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Παραγγελία; Εγώ ως τώρα σε κάθε αποβολή υιοθετούσα κι ένα γατάκι έχω τα δυο μωρά μου (γατούλες) ένταξη τώρα στην Τρίτη είπα να πάρω γλάστρα γιατί αν πάρω και άλλη γάτα με βλέπω να κοιμόμαστε στο πάτωμα και να μας φιλοξενούν 😂

Ναιιιι πηρα ενα γαλλικο μπουλντογκακι εχω ερωτα μαζι τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

Το ίδιο εκανα και εγω όταν ειχα την πρωτη αποβολή...πριν την 1η εξωσωματικη...
Θα σε βοηθήσει πολύ!!! Καλα εκανες κορίτσι μου! Θα σου φτιαξει την ψυχολογία και θα πανε όλα καλα την επομενη φορα!

Μακαρι απλα με πηρε πολυ απο κατω ισως επειδη ηταν η πρωτη φορα επειδη δεν ειμαι δυνατος χαρακτηρας .. δε ξερω .. αλλα το πηρα συγγγνωμη που θα το πω ετσι λες κ ειχαμε κηδεια στο σπιτι☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Πηρα ενα γαλλικο μπουλντογκακι ειναι ο ερωτας μου … εγω στεναχωριεμαι γτ δε πετυχα καν εμφυτευση κ τωρα σκεφτομαι θα πρεπει να αφησω κ 2 κυκλους .. καλο Μαιο παλι

2 κύκλους γιατί πρέπει να αφήσεις? Συγγνώμη αν το έχεις αναφέρει και δεν το θυμάμαι...

Καλά το σκυλάκι αυτό είναι πολύ όμορφο έχει μια όμορφη ασχήμια 💗💗💗 Επίσης ριχαλιζει και είναι κλανουλης χαχαχα πολύ καλά έκανες μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

2 κύκλους γιατί πρέπει να αφήσεις? Συγγνώμη αν το έχεις αναφέρει και δεν το θυμάμαι...

Καλά το σκυλάκι αυτό είναι πολύ όμορφο έχει μια όμορφη ασχήμια 💗💗💗 Επίσης ριχαλιζει και είναι κλανουλης χαχαχα πολύ καλά έκανες μπράβο!

Γιατι μ χει πει ο γιατρος μ οτι καλο ειναι να αφησω 2 κυκλους για να κανω δευτερη ετ να ειμαι ετοιμη σωματικα παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Γιατι μ χει πει ο γιατρος μ οτι καλο ειναι να αφησω 2 κυκλους για να κανω δευτερη ετ να ειμαι ετοιμη σωματικα παλι

Το καλό είναι οτι έχεις εμβρυακια στη κατάψυξη, σωστά? Άντε δεν είναι πολύς ο χρόνος κορίτσι μου και τώρα με το σκυλάκι ούτε που θα το καταλάβεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Το καλό είναι οτι έχεις εμβρυακια στη κατάψυξη, σωστά? Άντε δεν είναι πολύς ο χρόνος κορίτσι μου και τώρα με το σκυλάκι ούτε που θα το καταλάβεις! 

2 εχω μονο .. εσυ εχεις ;; Κ ποτε με το καλο λες για μεταφορα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

2 εχω μονο .. εσυ εχεις ;; Κ ποτε με το καλο λες για μεταφορα;

Εχω 5 στη κατάψυξη,  αλλα ενώ μου έχουν εξηγήσει και τα κορίτσια οτι το κάθε εμβρυακι είναι διαφορετικό με ανησυχεί πολύ μήπως δεν τα καταφέρω πάλι,  βασικά επειδή γενικά είχα τεράστια άγνοια και ποτέ δεν πίστευα πως αν δω θετικό ίσως να μην πάει καλά,  τώρα είμαι πιπ φοβισμένη, επίσης ολα δεν είναι το ίδιο καλής ποιότητας, μόνο τα 2 που απόμειναν είναι καλής ποιότητας τα υπόλοιπα 3 δεν είναι καο τοσο καλά... εγώ για ετ θα πάω καλο Σεπτέμβρη, θα κάνω το θέλημα του παππούλη και του θεού να κάνω το γάμο μου και μετα βουρ για ετ... Επίσης την άλλη εβδομάδα θα πάω να κάνω και τις εξετάσεις του αιματολογου για θριμβοφιλια και για όσα αντισώματα κτλπ δεν έχω κάνει,  αύριο θα πάω για υπέρηχο να δούμε αν ολα καλα γτ επιτέλους σταμάτησε το αίμα,  αν και σήμερα το απόγευμα είχα πόνο,  δεν ξέρω γτ βέβαια και δεν ξέρω αν πρέπει να ανησύχησω.. εσυ εκτος απο υστεροσκοπιση θα κάνεις κατι άλλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εχω 5 στη κατάψυξη,  αλλα ενώ μου έχουν εξηγήσει και τα κορίτσια οτι το κάθε εμβρυακι είναι διαφορετικό με ανησυχεί πολύ μήπως δεν τα καταφέρω πάλι,  βασικά επειδή γενικά είχα τεράστια άγνοια και ποτέ δεν πίστευα πως αν δω θετικό ίσως να μην πάει καλά,  τώρα είμαι πιπ φοβισμένη, επίσης ολα δεν είναι το ίδιο καλής ποιότητας, μόνο τα 2 που απόμειναν είναι καλής ποιότητας τα υπόλοιπα 3 δεν είναι καο τοσο καλά... εγώ για ετ θα πάω καλο Σεπτέμβρη, θα κάνω το θέλημα του παππούλη και του θεού να κάνω το γάμο μου και μετα βουρ για ετ... Επίσης την άλλη εβδομάδα θα πάω να κάνω και τις εξετάσεις του αιματολογου για θριμβοφιλια και για όσα αντισώματα κτλπ δεν έχω κάνει,  αύριο θα πάω για υπέρηχο να δούμε αν ολα καλα γτ επιτέλους σταμάτησε το αίμα,  αν και σήμερα το απόγευμα είχα πόνο,  δεν ξέρω γτ βέβαια και δεν ξέρω αν πρέπει να ανησύχησω.. εσυ εκτος απο υστεροσκοπιση θα κάνεις κατι άλλο? 

Εχω ραντεβου κ στο Ελενα να με ξεψανισουν ..μη πτοεισαι εγω κανω εξωσωματικη για να κανουμε προεμφυτευτικο για μια γονιδιακη μεταλλαξη ..ειχα 11 βλαστοκυστες και οι 7 βγηκαν παθολογικες..εβαλα τις 2 μετριας ποιοτητας κ εχω αλλες 2 καλυτερης ποιοτητας αλλα 90% υγιης αλλα θα το ρισκαρω γτ λεω κ το 90% δεν ειναι μικρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια απο την απογοητευση του αρνητικου κ το κλαμα παραγγειλα σκυλακι κ το περιμενω την αλλη Κυριακη Δευτερα .. 50 ημερων 

Τι  ωραία! Τέλεια! Λατρεύω τς σκυλιά! Και εγώ έχω έναν κοπρακο 14 χρόνων.  Και έχω τρέλα με τα σκυλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Εχω ραντεβου κ στο Ελενα να με ξεψανισουν ..μη πτοεισαι εγω κανω εξωσωματικη για να κανουμε προεμφυτευτικο για μια γονιδιακη μεταλλαξη ..ειχα 11 βλαστοκυστες και οι 7 βγηκαν παθολογικες..εβαλα τις 2 μετριας ποιοτητας κ εχω αλλες 2 καλυτερης ποιοτητας αλλα 90% υγιης αλλα θα το ρισκαρω γτ λεω κ το 90% δεν ειναι μικρο

Και πολύ καλά θα κάνεις! Όλα θα πάνε καλά, θα το δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εχω 5 στη κατάψυξη,  αλλα ενώ μου έχουν εξηγήσει και τα κορίτσια οτι το κάθε εμβρυακι είναι διαφορετικό με ανησυχεί πολύ μήπως δεν τα καταφέρω πάλι,  βασικά επειδή γενικά είχα τεράστια άγνοια και ποτέ δεν πίστευα πως αν δω θετικό ίσως να μην πάει καλά,  τώρα είμαι πιπ φοβισμένη, επίσης ολα δεν είναι το ίδιο καλής ποιότητας, μόνο τα 2 που απόμειναν είναι καλής ποιότητας τα υπόλοιπα 3 δεν είναι καο τοσο καλά... εγώ για ετ θα πάω καλο Σεπτέμβρη, θα κάνω το θέλημα του παππούλη και του θεού να κάνω το γάμο μου και μετα βουρ για ετ... Επίσης την άλλη εβδομάδα θα πάω να κάνω και τις εξετάσεις του αιματολογου για θριμβοφιλια και για όσα αντισώματα κτλπ δεν έχω κάνει,  αύριο θα πάω για υπέρηχο να δούμε αν ολα καλα γτ επιτέλους σταμάτησε το αίμα,  αν και σήμερα το απόγευμα είχα πόνο,  δεν ξέρω γτ βέβαια και δεν ξέρω αν πρέπει να ανησύχησω.. εσυ εκτος απο υστεροσκοπιση θα κάνεις κατι άλλο? 

Ναι Κατερινάκι μου, δυστυχώς μετα τη βιοχημικη η πρώτη περίοδος πονάει περισσότερο από ο, τι συνήθως. Για αυτό πονάς τώρα.  Αν αυτό θέλεις, να πας από Σεπτέμβρη, να το κάνεις. Μα μικρή είσαι ακόμα. Έρχεται άνοιξη, Μετά καλοκαίρι, θα ξεκουραστείς, θα ετοιμάσεις τον γάμο σου και αν μέχρι τον Σεπτέμβρη δεν έχει έρθει από μόνο του, τότε πας για ετ . Να ξέρεις η πρώτη φορά που έμεινα έγκυος με φυσική σύλληψη ήταν μετά από 3, 4 μήνες μετά τη βιοχημικη που είχα στην πρώτη εξωσωματικη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Τι  ωραία! Τέλεια! Λατρεύω τς σκυλιά! Και εγώ έχω έναν κοπρακο 14 χρόνων.  Και έχω τρέλα με τα σκυλιά!

Εγω περιμενω ενα γαλλικο μπουλντογκακι 50 ημερων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @barbounaki04 η σκέψη μας είναι μαζί σου ❤️  κορίτσια διάβασα τ μνμ σας χαίρομαι που αρχίσατε κ νιώθετε τα μωράκια ❤️❤️❤️ είναι πολύ σημαντικό δεδομένου ότι σε αυτήν τη φάση τα ραντεβού είναι πιο αραιά κ νιώθετε μεγαλύτερη ασφάλεια!!!    καλά αποτελέσματα σε όλες αυτές τις μέρες! Καλούς υπέρηχους! ❤️ οπότε μπορεί η καθεμία να μας γράψει! 
    • Καλημέρα Ιωάννα μου!!! Κι εμείς μια από τα ίδια!! Το παλεύουμε με τον θηλασμό αλλά δεν επαρκεί κι ο μικρός δεν πήρε το βάρος που έπρεπε, οπότε παίρνει τα βράδια 3 γεύματα ξένο γάλα έξτρα από τον θηλασμό κ κοιμάται 3 ώρες κ ένα γεύμα το μεσημέρι, γιατί δεν ηρεμεί με τίποτα...δεν του φτάνει κ θυμώνει κ αρχίζει κ κλαίει πάνω στο στήθος κ με δαγκώνει...έχω ήδη μια τραυματισμένη θηλή που τις λείπουν δύο κομματάκια 🤣. Κ να φανταστείς ότι έφερα στο σπίτι παιδίατρο που είναι κ σύμβουλος θηλασμού, γιατί οι μαίες τραγικές στην κλινική με αυτά που μου είπαν.. τουλάχιστον με αυτά τα 4 γεύματα στο εικοσιτετράωρο ο μπέμπης έφτασε το βάρος που έπρεπε να πάρει μετά από μια βδομάδα μέτρησης κι έτσι θα το κρατήσουμε μέχρι τα 40. Εμάς δεν τον αρέσει καθόλου η ώρα του μπάνιου, ουρλιάζει λες κ τον πάμε για σφαγή. Το μόνο που του αρέσει στο μπάνιο είναι όταν φτάνουμε να πλυθεί το κεφάλι του... εκεί είναι άλλο παιδί κ μετά μόνο με είκοσι λεπτά θηλασμό κοιμάται 3ωρο..
    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...