Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 15 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Το είδωλο η @Vasilique μας!!! Αχ να 'ναι καλά!! Αληθεια κορίτσια μου είστε όλες φοβερές!! Σας ευχαριστώ μέσα από τη καρδιά μου τόσο πολύ!!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Online εννοείς social..; Αχ δεν έχω τίποτα από όλα αυτά..

Όχι αυτή είναι αντίστοιχη της gonal εδώ.. και στη Γερμανία ovitrelle έχετε αλλά εκεί υπάρχει και η pregnyl που βγάζει και ακριβώς δόσεις για άντρες.. στην Ελλάδα φυσικά έχει καταργηθεί... Η μοναδική χοριακη γοναδοτροπινη εδώ είναι μόνο η ovitrelle και πλέον κυκλοφορούν μόνο οι μονοδοσικες ενέσεις που είναι μόνο για γυναίκες.. πόσο πιο χεσμεν@@ς δηλαδή έχουν τους άντρες στο θέμα της γονιμότητας..😪 

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Και μόνο για τη σκέψη... ♥️♥️♥️♥️♥️

😍😍😍😍😍♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Είστε αστέρια, πράγματι!!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍

😍😍😍😍😍😍♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Υπέροχη!! Όντως!!!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Αχχχχχ ακόμα συγκινημένη είμαι.. βρε κορίτσια μου... Πόσο σας ευχαριστώ όλες!!! Δεν υπάρχετε!! Αλήθεια, ευχαριστώ!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Υ.Γ. Δε σας είπα και ένα Χρόνια Πολλά για χθες..!!! Είστε όλες τόσο μοναδικές και όμως ταυτόχρονα το ίδιο υπέροχες και δυνατές όλες!!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️👸👸👸👸👸👸👸👸

❤️❤️❤️❤️καρδουλωμα για σενα αλλα κ για ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Τη Δευτερα 14 του μηνα …αλλα περα απο το τεστ που βιαστηκα κ βγηκε αρνητικο ..δεν εχω ουτε πονακια ουτε πρηξιμο στο στηθος τιποτα ..αντιθετως με επισκεπτηκαν τα σπυρακια που βγαζουμε λιγο πριν την περιοδο ☹️

Ααα μην σε ανησυχουν... Ακριβως τα ιδια σπυρακια μη σε πω και πιο πολλα ειχα εγω οταν εμεινα .. πονους περιοδου , ζορι νευρα πιεση και αισθηση οτι κατεβαινει ... Συν τα σπυρακια και τελικα ημουν εγκυος. Και για τα αλλα που δεν εχεις οπως λες παλι μην δινεις σημασια.. σημερα γεννησε η ξαδερφη μου και την ειχα ξεζουμισει στις ερωτησεις για τα συμπτωματα. Τιποτα δεν ειχε μονο αιμα οτι ηρθε η περιοδος για κανα δυο μερες πολυ λιγη ροη και τελικα εγκυμοσυνη ηταν.ουτε φουσκωματα ουτε πονους τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Σ´ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! Ήδη νιώθω καλύτερα… Μέρα με την μέρα είναι όντως διαφορετικά… Το αγόρι γεννήθηκε 2460 κ το κορίτσι 2280. Το έβαλαν ΜΕΝΝ λόγω βάρους κ μία ημέρα στην λάμπα πάλι προληπτικά για τον ίκτερο. Βγήκε την επόμενη ημέρα από αυτή που βγήκαμε εμείς αλλά τώρα δεν την προλαβαίνουμε! Σε 4 ημέρες πήρε 100γρ. Δόξα τω Θεώ! 🙏🏻

Τέλεια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Τη Δευτερα 14 του μηνα …αλλα περα απο το τεστ που βιαστηκα κ βγηκε αρνητικο ..δεν εχω ουτε πονακια ουτε πρηξιμο στο στηθος τιποτα ..αντιθετως με επισκεπτηκαν τα σπυρακια που βγαζουμε λιγο πριν την περιοδο ☹️

Και εγω ειχα ακριβώς το ίδιο στυλ σπυράκι πριν την περιοδο. Πρήξιμο και πονακια άρχισα να νιωθω 2,3 μέρες πριν τη χοριακη και σε συνδυασμό με το σπυρακι ήμουν πλέον σίγουρη ότι θα αδιαθετουσα.  Εγω πάντως πιστεύω ότι στην περίπτωση σου θα πάνε όλα καλά! Απλά ηρέμησε λίγο, είσαι πολύ πολύ αγχωμένη.  Έσπασες κάθε κοντέρ! Μα 4 μέρες μετά την ετ? Το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά εσύ σκέψου πως ο, τι ήταν να κάνεις, το έκανες. Από εκεί και πέρα είναι στο χέρι του Θεού. Να αισθάνεσαι περήφανη για σένα και ο, τι είναι να γίνει, θα γίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Και εγω ειχα ακριβώς το ίδιο στυλ σπυράκι πριν την περιοδο. Πρήξιμο και πονακια άρχισα να νιωθω 2,3 μέρες πριν τη χοριακη και σε συνδυασμό με το σπυρακι ήμουν πλέον σίγουρη ότι θα αδιαθετουσα.  Εγω πάντως πιστεύω ότι στην περίπτωση σου θα πάνε όλα καλά! Απλά ηρέμησε λίγο, είσαι πολύ πολύ αγχωμένη.  Έσπασες κάθε κοντέρ! Μα 4 μέρες μετά την ετ? Το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά εσύ σκέψου πως ο, τι ήταν να κάνεις, το έκανες. Από εκεί και πέρα είναι στο χέρι του Θεού. Να αισθάνεσαι περήφανη για σένα και ο, τι είναι να γίνει, θα γίνει...

Ρε φιλολογε να εγω φανταζομαι καπως σαν την @Natassou85θα ειμαι.... Ποσο την καταλαβαινω! Τι θ κανουμε με το αγχος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ομορφα @twinkletwinlkle  @Kateriniwk σας ευχαριστω που προσπαθειτε να με εμψυχωσετε κ να με κανετε να νιωσω καλα .. αλλα δεν ξερω γτ ασχετα με το τεστ κατι μεσα μου μου λεει εντονα πως δεν τα εχω καταφερει .☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Μακάρι Παναγίτσα μου όπως τα λες να γίνουν. Να μας καθοδηγούν οι @twinkletwinlkle, @Vasilique, @tina21, @blueheart, @Mary.Ger, @kk88, @Apol, @angel35 και όσες άλλες κοπέλες ξέχασα. Πραγματικά να μας λένε τι να κάνουμε όταν θα έχουμε τις ανησυχίες μας. Εδώ η ομάδα πετάει!!!!❤️❤️ Μπορεί να μην γνωριζόμαστε όλες από κοντά αλλά είμαστε μια παρέα❤️νοιαζόμαστε η μια για την άλλη 😍😍και δεν υπάρχει ίχνος κακίας ή ζήλιας ή οτιδήποτε αρνητικό κτλ κτλ . Πραγματικά είμαστε μια γροθιά🥰🥰🥰

Έτσι θα γίνει όπως τα λες. Μακάρι Θεέ μου να πετύχουμε όλες το όνειρό μας και να καθόμαστε μετά να αναλύουμε άλλα θέματα. 

Αχχχχχχχ πραγματικα όλες, όσες φορές και να τα λέμε, ανησυχούμε για τα ΄δια θέματα μετα την ετ.... Τα πονάκια.... μπορεί να είναι απο την εμφύτευση και απο τα φάρμακα. Άλλα έπαιρνες τότε, άλλα παίρνεις τώρα. Άλλη φάση τότε, άλλη τώρα. Ξε΄ρω πως αυτή είναι η πιο δύσκολη αναμονή..... και η πιο αβάσταχτη. Δεν ξέρω εαν δουλεύεις η εαν πήρες άδεια. Όπως και να έχει, αν είσαι στον καναπέ σου κάτσε να δεις ταινίες/σειρές και κατα προτίμηση όχι συναισθηματικές. Αλλά καμιά δράση ή αστεία. Η @kk88 (εαν δεν κάνω λάθος) έβλεπε τότε την κορεάτικη σειρά squid game με τις δολοφονίες🤦🏽‍♀️😂🤦🏽‍♀️😂🤦🏽‍♀️😂🤦🏽‍♀️ ίσως να σε κάνει να ξεχαστείς λίγο.

Αλλιώς γράφε μας ότι σου κατέβει, αλλά μην ψάχνεις να βρεις....θα φανεί στην χοριακή το αποτέλεσμα. Και σε παρακαλώ μην τυχόν και κάνεις αυτό που έκανε η @Natassou85 να πας για τεστ σε 4 μέρες και μας άφησε όλους άφωνους όπως έκανε εκείνη και έσπασε κάθε ρεκορ 😂😂

Αλήθεια @Natassou85 πο΄τε είναι να κάνεις χορικακή??

 

Κορίτσια δεν έχω άλλα reactions (μα τι κακό που είναι αυτό) σας καρδουλώνω όλες και σας εύχομαι ότι καλύτερο με υγεία!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Χαχαχα μα τι στιγμές έζησα τελικά με εσάς με τα κορεάτικα χαχαχχχα  που το θυμήθηκες αχχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Τη Δευτερα 14 του μηνα …αλλα περα απο το τεστ που βιαστηκα κ βγηκε αρνητικο ..δεν εχω ουτε πονακια ουτε πρηξιμο στο στηθος τιποτα ..αντιθετως με επισκεπτηκαν τα σπυρακια που βγαζουμε λιγο πριν την περιοδο ☹️

👡 έτσι για να μην ξεχνιόμαστε.  

Θα το πω θα 4ο ξαναπώ και ας γίνω κουραστική 

Τα συμπτώματα εγκυμοσύνης έρχονται στην 6 εβδομάδα περίπου και αυτο αν έφτασα 7 μηνών για να γίνω έγκυος (καουρες) 

Την πρώτη μέρα έβαλα και σερβιέτα βέβαιη ότι θα μου έρθει η περίοδος . 

Τωρα είχα και αίμα που πραγματικά γέμιζα σερβιέτα.  

Για αυτό πιάσε ταινίες και πες μου να δω και εγώ καμια . 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μου ομορφα @twinkletwinlkle  @Kateriniwk σας ευχαριστω που προσπαθειτε να με εμψυχωσετε κ να με κανετε να νιωσω καλα .. αλλα δεν ξερω γτ ασχετα με το τεστ κατι μεσα μου μου λεει εντονα πως δεν τα εχω καταφερει .☹️

Και αυτο φυσιολογικο νομιζω ειναι... Ειμαστε καποιοι ανθρωποι που ειμαστε λιγο πιο απαισιοδοξοι μαλλον οταν θελουμε κατι πολυ , το αγχος σπρωχνει να σκεφτομαστε ετσι... Δεν στα ειπαμε ομως για να σε εμψυχωσουμε... Η πραγματικοτητα ειναι! Εγω οταν εκανα σπερματεγχυση ημουν απαισιοδοξη απ την ωρα που μπηκα στο αμαξι.. εεε αν βγεις εξω απο το δικο σου θεμα και το σκεφτεις λογικα θα δεις οτι δεν εχει βαση... Το αγχος απλα το προκαλει με τον φοβο της αποτυχιας. Κανε υπομονη οσο γινεται και επειδη δεν γινεται τωρα ετσι οπως σου εκατσε στο μυαλο να το βγαλεις...ριξε μετατοπιση ενδιαφεροντος σε κατι αλλο. Ζωγραφισε η κανε κατι ασχετο ...οσο ξεχνιεσαι απ αυτο και απομακρυνεσαι θα δεις και την μινι αισιοδοξια να ξεπροβαλει γιατι θα λειτουργεις περισσοτερο λογικα και οχι συναισθηματικα... ( Δεν ξερω αν με καταλαβαινεις τι θελω να σου πω) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Ρε φιλολογε να εγω φανταζομαι καπως σαν την @Natassou85θα ειμαι.... Ποσο την καταλαβαινω! Τι θ κανουμε με το αγχος! 

Αγαπημένη μου Σαλονικια,  εγώ οφείλω να δώσω συμβουλές. Δεν σημαίνει όμως ότι τις ακολουθώ ναι εγώ κατά γράμμα. Λες ότι εγώ δεν αγχώνομαι? Προφανώς και τρέμω από τον φόβο μου κάθε φορά που κάνω εξετάσεις, κάθε φορά που κάνω υπέρηχο. Κάθε πρωί που ξυπνάω πιάνω το στήθος μου να δω αν είναι βαρύ, μήπως έχει ξεπρηστει... απλά προσπαθώ πολύ και τα καταφέρνω τις περισσότερες ώρες της ημέρας να το εκλογικευσω. Μου λέει η @Kiddo χθες ότι έχω περάσει στην απέναντι πίστα. Καθόλου δεν αισθάνομαι ετσι. Και στον εαυτό μου αδύνατο να ομολογήσω ότι είμαι έγκυος. Τα τελευταία 3 χρόνια έχω περάσει τόσα μα τόσα πολλά που με άλλαξαν πολύ, εσωτερικά και εξωτερικά. Πήγα σε ψυχολόγο για να μπορώ να το ξεπεράσω, ήθελα να χωρίσω και έδιωξα τον άντρα μου αρκετές φορές. Απομακρυνθηκα από τον Θεό. Απομακρυνθηκα από παρέες και φίλους.  Βλέπω φωτογραφίες μου πριν ξεκινήσει η όλη ιστορία και ήμουν κοριτσάκι (παρόλο που ήμουν 36) , ήμουν χαρούμενη... και τώρα βλέπω φωτογραφίες και οι φωτός που είμαι χαρούμενη είναι ελάχιστες. Πάει το σπινθιροβολο βλέμμα, μια κόπωση, κούραση και απογοήτευση απεικονιζεται.  Η υπογονιμότητα σε αλλάζει,  δεν είσαι πια ίδιος. Φοβάσαι να χαρείς γιατί τρέμεις ότι την χαρά σου θα στην αρπάξει κάποιος βίαια. Ξέρεις τι είναι να πηγαίνεις για υπέρηχο να είναι όλα τέλεια, να σου δείχνουν χερακια ,ποδαράκια και να πηγαίνεις 5 μέρες μετά και τίποτα? Και αυτό συνέβη 2 φορές. Για αυτό και δεν μπορώ να ηρεμήσω και να χαρώ, αν δεν φτάσω έστω στη 12η εβδομάδα. 

Προφανώς λοιπόν έχω άγχος αλλά ευτυχώς για μένα ξαναβρήκα την πίστη μου στον Θεό και έχω εναποθέσει τις ελπίδες μου εκεί. Είμαι πολύ εντάξει με τον εαυτό μου , δεν έχω τύψεις για τίποτα γιατί έχω ξετιναξει όλες τις εξετάσεις και δεν αφήνω τίποτα στην τύχη. Από εκεί και πέρα ο, τι είναι να γίνει, θα γίνει. Και αυτή η σκέψη με ηρεμεί. Δεν είναι στο χέρι μου, δεν μπορώ να κάνω τίποτα παραπάνω, οπότε δεν υπάρχει λόγος να αγχώνομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αγαπημένη μου Σαλονικια,  εγώ οφείλω να δώσω συμβουλές. Δεν σημαίνει όμως ότι τις ακολουθώ ναι εγώ κατά γράμμα. Λες ότι εγώ δεν αγχώνομαι? Προφανώς και τρέμω από τον φόβο μου κάθε φορά που κάνω εξετάσεις, κάθε φορά που κάνω υπέρηχο. Κάθε πρωί που ξυπνάω πιάνω το στήθος μου να δω αν είναι βαρύ, μήπως έχει ξεπρηστει... απλά προσπαθώ πολύ και τα καταφέρνω τις περισσότερες ώρες της ημέρας να το εκλογικευσω. Μου λέει η @Kiddo χθες ότι έχω περάσει στην απέναντι πίστα. Καθόλου δεν αισθάνομαι ετσι. Και στον εαυτό μου αδύνατο να ομολογήσω ότι είμαι έγκυος. Τα τελευταία 3 χρόνια έχω περάσει τόσα μα τόσα πολλά που με άλλαξαν πολύ, εσωτερικά και εξωτερικά. Πήγα σε ψυχολόγο για να μπορώ να το ξεπεράσω, ήθελα να χωρίσω και έδιωξα τον άντρα μου αρκετές φορές. Απομακρυνθηκα από τον Θεό. Απομακρυνθηκα από παρέες και φίλους.  Βλέπω φωτογραφίες μου πριν ξεκινήσει η όλη ιστορία και ήμουν κοριτσάκι (παρόλο που ήμουν 36) , ήμουν χαρούμενη... και τώρα βλέπω φωτογραφίες και οι φωτός που είμαι χαρούμενη είναι ελάχιστες. Πάει το σπινθιροβολο βλέμμα, μια κόπωση, κούραση και απογοήτευση απεικονιζεται.  Η υπογονιμότητα σε αλλάζει,  δεν είσαι πια ίδιος. Φοβάσαι να χαρείς γιατί τρέμεις ότι την χαρά σου θα στην αρπάξει κάποιος βίαια. Ξέρεις τι είναι να πηγαίνεις για υπέρηχο να είναι όλα τέλεια, να σου δείχνουν χερακια ,ποδαράκια και να πηγαίνεις 5 μέρες μετά και τίποτα? Και αυτό συνέβη 2 φορές. Για αυτό και δεν μπορώ να ηρεμήσω και να χαρώ, αν δεν φτάσω έστω στη 12η εβδομάδα. 

Προφανώς λοιπόν έχω άγχος αλλά ευτυχώς για μένα ξαναβρήκα την πίστη μου στον Θεό και έχω εναποθέσει τις ελπίδες μου εκεί. Είμαι πολύ εντάξει με τον εαυτό μου , δεν έχω τύψεις για τίποτα γιατί έχω ξετιναξει όλες τις εξετάσεις και δεν αφήνω τίποτα στην τύχη. Από εκεί και πέρα ο, τι είναι να γίνει, θα γίνει. Και αυτή η σκέψη με ηρεμεί. Δεν είναι στο χέρι μου, δεν μπορώ να κάνω τίποτα παραπάνω, οπότε δεν υπάρχει λόγος να αγχώνομαι. 

Προσκυνω... Μας εκφραζεις ολες με αυτα που εγραψες... Καντε κατι να το βαλουμε σε αγαπημενα αυτο το μηνυμα της φιλολογου μας για να το διαβαζουμε στα ζορια και να θυμομαστε οτι δεν ειμαστε μονες... Ολες στο ιδιο μηκος κυματος  εκπεμπουμε!!!! Μεγαλη υποθεση να μιλας με ανθρωπους που ξερουν απο πρωτο χερι πως νιωθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αγαπημένη μου Σαλονικια,  εγώ οφείλω να δώσω συμβουλές. Δεν σημαίνει όμως ότι τις ακολουθώ ναι εγώ κατά γράμμα. Λες ότι εγώ δεν αγχώνομαι? Προφανώς και τρέμω από τον φόβο μου κάθε φορά που κάνω εξετάσεις, κάθε φορά που κάνω υπέρηχο. Κάθε πρωί που ξυπνάω πιάνω το στήθος μου να δω αν είναι βαρύ, μήπως έχει ξεπρηστει... απλά προσπαθώ πολύ και τα καταφέρνω τις περισσότερες ώρες της ημέρας να το εκλογικευσω. Μου λέει η @Kiddo χθες ότι έχω περάσει στην απέναντι πίστα. Καθόλου δεν αισθάνομαι ετσι. Και στον εαυτό μου αδύνατο να ομολογήσω ότι είμαι έγκυος. Τα τελευταία 3 χρόνια έχω περάσει τόσα μα τόσα πολλά που με άλλαξαν πολύ, εσωτερικά και εξωτερικά. Πήγα σε ψυχολόγο για να μπορώ να το ξεπεράσω, ήθελα να χωρίσω και έδιωξα τον άντρα μου αρκετές φορές. Απομακρυνθηκα από τον Θεό. Απομακρυνθηκα από παρέες και φίλους.  Βλέπω φωτογραφίες μου πριν ξεκινήσει η όλη ιστορία και ήμουν κοριτσάκι (παρόλο που ήμουν 36) , ήμουν χαρούμενη... και τώρα βλέπω φωτογραφίες και οι φωτός που είμαι χαρούμενη είναι ελάχιστες. Πάει το σπινθιροβολο βλέμμα, μια κόπωση, κούραση και απογοήτευση απεικονιζεται.  Η υπογονιμότητα σε αλλάζει,  δεν είσαι πια ίδιος. Φοβάσαι να χαρείς γιατί τρέμεις ότι την χαρά σου θα στην αρπάξει κάποιος βίαια. Ξέρεις τι είναι να πηγαίνεις για υπέρηχο να είναι όλα τέλεια, να σου δείχνουν χερακια ,ποδαράκια και να πηγαίνεις 5 μέρες μετά και τίποτα? Και αυτό συνέβη 2 φορές. Για αυτό και δεν μπορώ να ηρεμήσω και να χαρώ, αν δεν φτάσω έστω στη 12η εβδομάδα. 

Προφανώς λοιπόν έχω άγχος αλλά ευτυχώς για μένα ξαναβρήκα την πίστη μου στον Θεό και έχω εναποθέσει τις ελπίδες μου εκεί. Είμαι πολύ εντάξει με τον εαυτό μου , δεν έχω τύψεις για τίποτα γιατί έχω ξετιναξει όλες τις εξετάσεις και δεν αφήνω τίποτα στην τύχη. Από εκεί και πέρα ο, τι είναι να γίνει, θα γίνει. Και αυτή η σκέψη με ηρεμεί. Δεν είναι στο χέρι μου, δεν μπορώ να κάνω τίποτα παραπάνω, οπότε δεν υπάρχει λόγος να αγχώνομαι. 

Αχ ποσο πολυ σε καταλαβαινω .. εχθες ξεσπασα στον αντρα μου κ του φωναζα να φυγει να με αφησει ησυχη κ κεινος μου λεγε αγαπη μου θα προσπαθησουμε οσο χρειαστει .. κ γω να ουρλιαζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Αχ ποσο πολυ σε καταλαβαινω .. εχθες ξεσπασα στον αντρα μου κ του φωναζα να φυγει να με αφησει ησυχη κ κεινος μου λεγε αγαπη μου θα προσπαθησουμε οσο χρειαστει .. κ γω να ουρλιαζω

Τα έχω κάνει άπειρες φορές... και ειδικά μετά τις 2 αποξεσεις δεν ήθελα να τον βλέπω, ήθελα να είμαι μόνη μου. Μετά την 1η αποξεση είχα πολλή πολλή στεναχώρια. Όπου στεκόμουν και βρισκόμουν εκλαιγα και ήθελα να μιλάω συνεχώς για αυτό.  Στη δεύτερη εκλαψα ελάχιστα. Είχα όμως πολύ μα πολύ μα πάρα πολύ θυμό με όλους και όλα. Δεν ηθελα να μιλάω για αυτό. Και τώρα, σε αυτή την εγκυμοσύνη ακόμα δεν το έχω πει σε κανέναν, ούτε καν στις κολλητές μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Τα έχω κάνει άπειρες φορές... και ειδικά μετά τις 2 αποξεσεις δεν ήθελα να τον βλέπω, ήθελα να είμαι μόνη μου. Μετά την 1η αποξεση είχα πολλή πολλή στεναχώρια. Όπου στεκόμουν και βρισκόμουν εκλαιγα και ήθελα να μιλάω συνεχώς για αυτό.  Στη δεύτερη εκλαψα ελάχιστα. Είχα όμως πολύ μα πολύ μα πάρα πολύ θυμό με όλους και όλα. Δεν ηθελα να μιλάω για αυτό. Και τώρα, σε αυτή την εγκυμοσύνη ακόμα δεν το έχω πει σε κανέναν, ούτε καν στις κολλητές μου.

Σε καταλαβαινω κοριτσι μου απολυτα .. ποστευω ο Θεουλης θα μας βοηθησει ολες καθε μια στην ωρα της ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χαχαχα μα τι στιγμές έζησα τελικά με εσάς με τα κορεάτικα χαχαχχχα  που το θυμήθηκες αχχαχαχαχα

Εγώ δεν το είδα, αλλά σκέφτομαι μήπως όταν με το καλο ξεκινησω πάλι και κανω ετ να κάτσω να το δω😂😂θα δείξει. Αλλά σιγουρα θα προσπαθήσω να μην δω κατι συναισθημαικό. Ξεκίνησα μια σειρά virgin river και λεω "τελεια, κατι κοινωνικό" και τι να δω.....κοπέλα που έχασε μωρό, που δυσκολευόταν με Ivf.. λεω ευτυχώς  το βλέπω τώρα και όχι σε κάποια αναμονή"  ωραία σειρά αλλά για χαλαρά εκτος Ivf😂

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Και αυτο φυσιολογικο νομιζω ειναι... Ειμαστε καποιοι ανθρωποι που ειμαστε λιγο πιο απαισιοδοξοι μαλλον οταν θελουμε κατι πολυ , το αγχος σπρωχνει να σκεφτομαστε ετσι... Δεν στα ειπαμε ομως για να σε εμψυχωσουμε... Η πραγματικοτητα ειναι! Εγω οταν εκανα σπερματεγχυση ημουν απαισιοδοξη απ την ωρα που μπηκα στο αμαξι.. εεε αν βγεις εξω απο το δικο σου θεμα και το σκεφτεις λογικα θα δεις οτι δεν εχει βαση... Το αγχος απλα το προκαλει με τον φοβο της αποτυχιας. Κανε υπομονη οσο γινεται και επειδη δεν γινεται τωρα ετσι οπως σου εκατσε στο μυαλο να το βγαλεις...ριξε μετατοπιση ενδιαφεροντος σε κατι αλλο. Ζωγραφισε η κανε κατι ασχετο ...οσο ξεχνιεσαι απ αυτο και απομακρυνεσαι θα δεις και την μινι αισιοδοξια να ξεπροβαλει γιατι θα λειτουργεις περισσοτερο λογικα και οχι συναισθηματικα... ( Δεν ξερω αν με καταλαβαινεις τι θελω να σου πω) 

Απαισιόδοξοι είμαστε οι περισσότερες όταν έχουμε περάσει αρνητικά αποτελέσματα ή δεν βλέπουμε "φως".... μας βγαίνει ένα άγχος και δεν μπορούμε να χαλαρώσουμε. Απλά προσπαθούμε με΄σα απο εδω΄η μια να δώσουμε δύναμη στην άλλη. Η  @twinkletwinlkle πολύ καλά έγραψε παρακάτω το συναίσθημα της, το οποίο δυστυχώς πε΄ρασα και εγώ με κάποιον τρόπο και σίγουρα και άλλες κοπέλες..

στις πριν 5 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αγαπημένη μου Σαλονικια,  εγώ οφείλω να δώσω συμβουλές. Δεν σημαίνει όμως ότι τις ακολουθώ ναι εγώ κατά γράμμα. Λες ότι εγώ δεν αγχώνομαι? Προφανώς και τρέμω από τον φόβο μου κάθε φορά που κάνω εξετάσεις, κάθε φορά που κάνω υπέρηχο. Κάθε πρωί που ξυπνάω πιάνω το στήθος μου να δω αν είναι βαρύ, μήπως έχει ξεπρηστει... απλά προσπαθώ πολύ και τα καταφέρνω τις περισσότερες ώρες της ημέρας να το εκλογικευσω. Μου λέει η @Kiddo χθες ότι έχω περάσει στην απέναντι πίστα. Καθόλου δεν αισθάνομαι ετσι. Και στον εαυτό μου αδύνατο να ομολογήσω ότι είμαι έγκυος. Τα τελευταία 3 χρόνια έχω περάσει τόσα μα τόσα πολλά που με άλλαξαν πολύ, εσωτερικά και εξωτερικά. Πήγα σε ψυχολόγο για να μπορώ να το ξεπεράσω, ήθελα να χωρίσω και έδιωξα τον άντρα μου αρκετές φορές. Απομακρυνθηκα από τον Θεό. Απομακρυνθηκα από παρέες και φίλους.  Βλέπω φωτογραφίες μου πριν ξεκινήσει η όλη ιστορία και ήμουν κοριτσάκι (παρόλο που ήμουν 36) , ήμουν χαρούμενη... και τώρα βλέπω φωτογραφίες και οι φωτός που είμαι χαρούμενη είναι ελάχιστες. Πάει το σπινθιροβολο βλέμμα, μια κόπωση, κούραση και απογοήτευση απεικονιζεται.  Η υπογονιμότητα σε αλλάζει,  δεν είσαι πια ίδιος. Φοβάσαι να χαρείς γιατί τρέμεις ότι την χαρά σου θα στην αρπάξει κάποιος βίαια. Ξέρεις τι είναι να πηγαίνεις για υπέρηχο να είναι όλα τέλεια, να σου δείχνουν χερακια ,ποδαράκια και να πηγαίνεις 5 μέρες μετά και τίποτα? Και αυτό συνέβη 2 φορές. Για αυτό και δεν μπορώ να ηρεμήσω και να χαρώ, αν δεν φτάσω έστω στη 12η εβδομάδα. 

Προφανώς λοιπόν έχω άγχος αλλά ευτυχώς για μένα ξαναβρήκα την πίστη μου στον Θεό και έχω εναποθέσει τις ελπίδες μου εκεί. Είμαι πολύ εντάξει με τον εαυτό μου , δεν έχω τύψεις για τίποτα γιατί έχω ξετιναξει όλες τις εξετάσεις και δεν αφήνω τίποτα στην τύχη. Από εκεί και πέρα ο, τι είναι να γίνει, θα γίνει. Και αυτή η σκέψη με ηρεμεί. Δεν είναι στο χέρι μου, δεν μπορώ να κάνω τίποτα παραπάνω, οπότε δεν υπάρχει λόγος να αγχώνομαι. 

Διαβάζοντας λοιπον αυτό μπορώ να σου πω πως ακριβώς έτσι και εγω..... Τα δυο τελευταία χρόνια και οδεύω σε τρίτο χρόνο. Από τότε που είχα την αποβολή και όλα όσα ήρθαν μετά με κάνανε να χάσω το χαμόγελό μου. Χαμογελούσα μηχανικά και όχι με΄σα απο την καρδιά μου. Μου φαίνονται "χαζά", οι απλές συζητήσεις και τα καθημερινά χαζά προβλήματα. Απομακρύνθηκα και εγώ, δεν έβγαινα έξω, δεν ήθελα να συζητάω με κανέναν γιατι ένιωθα πως δεν βρίσκω απήχηση από άλλους.... να ακούω καρδια και εγώ και μετά απο λίγο καιρο να πονάω και να τρέχω σε εφημερεύων και να μην βλέπουμε καρδιακή λειτουργία....

Άσε κορίτσι μου καλό... αστα να πανε και φυσικά και εσύ έχεις τις δικές σου σκέψεις και εγώ να σκέφτομαι να μείνω εγκυος με το καλό, αλλά το μετά....... 

Παίρνω όμως κουράγιο! Με την δυναμη του Θεού όλα θα γίνουν. Το πιστεύω.🙏🏽🙏🏽

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Natassou85 είπε:

Σε καταλαβαινω κοριτσι μου απολυτα .. ποστευω ο Θεουλης θα μας βοηθησει ολες καθε μια στην ωρα της ❤️

Ναι και εγώ το πιστεύω και αυτό μου δίνει κουράγιο. Ο Θεός θα μας αξιώσει όλες κάποια στιγμή να γευτούμε τη μητρότητα.  Και έτσι παίρνω κουράγιο. Όπως πολύ σωστά είπε ο παππουλης που επισκέφτηκε η @Κατεριναπαπ ο Θεός είναι αυτος που θα αποφασίσει ποτέ θα πάρει ψυχή το έμβρυο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Τα έχω κάνει άπειρες φορές... και ειδικά μετά τις 2 αποξεσεις δεν ήθελα να τον βλέπω, ήθελα να είμαι μόνη μου. Μετά την 1η αποξεση είχα πολλή πολλή στεναχώρια. Όπου στεκόμουν και βρισκόμουν εκλαιγα και ήθελα να μιλάω συνεχώς για αυτό.  Στη δεύτερη εκλαψα ελάχιστα. Είχα όμως πολύ μα πολύ μα πάρα πολύ θυμό με όλους και όλα. Δεν ηθελα να μιλάω για αυτό. Και τώρα, σε αυτή την εγκυμοσύνη ακόμα δεν το έχω πει σε κανέναν, ούτε καν στις κολλητές μου.

Δεν χρειάζεται. Θα το πεις σε όποιον θέλεις και όποτε θέλεις. Δεν υπάρχει πρέπει κτλ σε αυτό το θέμα. Γνωστή μου δεν το έλεγε και στον 8ο που έφτασε και ας φαινόταν. Ο κάθε ένας όπως αισθάνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Εγώ δεν το είδα, αλλά σκέφτομαι μήπως όταν με το καλο ξεκινησω πάλι και κανω ετ να κάτσω να το δω😂😂θα δείξει. Αλλά σιγουρα θα προσπαθήσω να μην δω κατι συναισθημαικό. Ξεκίνησα μια σειρά virgin river και λεω "τελεια, κατι κοινωνικό" και τι να δω.....κοπέλα που έχασε μωρό, που δυσκολευόταν με Ivf.. λεω ευτυχώς  το βλέπω τώρα και όχι σε κάποια αναμονή"  ωραία σειρά αλλά για χαλαρά εκτος Ivf😂

Απαισιόδοξοι είμαστε οι περισσότερες όταν έχουμε περάσει αρνητικά αποτελέσματα ή δεν βλέπουμε "φως".... μας βγαίνει ένα άγχος και δεν μπορούμε να χαλαρώσουμε. Απλά προσπαθούμε με΄σα απο εδω΄η μια να δώσουμε δύναμη στην άλλη. Η  @twinkletwinlkle πολύ καλά έγραψε παρακάτω το συναίσθημα της, το οποίο δυστυχώς πε΄ρασα και εγώ με κάποιον τρόπο και σίγουρα και άλλες κοπέλες..

Διαβάζοντας λοιπον αυτό μπορώ να σου πω πως ακριβώς έτσι και εγω..... Τα δυο τελευταία χρόνια και οδεύω σε τρίτο χρόνο. Από τότε που είχα την αποβολή και όλα όσα ήρθαν μετά με κάνανε να χάσω το χαμόγελό μου. Χαμογελούσα μηχανικά και όχι με΄σα απο την καρδιά μου. Μου φαίνονται "χαζά", οι απλές συζητήσεις και τα καθημερινά χαζά προβλήματα. Απομακρύνθηκα και εγώ, δεν έβγαινα έξω, δεν ήθελα να συζητάω με κανέναν γιατι ένιωθα πως δεν βρίσκω απήχηση από άλλους.... να ακούω καρδια και εγώ και μετά απο λίγο καιρο να πονάω και να τρέχω σε εφημερεύων και να μην βλέπουμε καρδιακή λειτουργία....

Άσε κορίτσι μου καλό... αστα να πανε και φυσικά και εσύ έχεις τις δικές σου σκέψεις και εγώ να σκέφτομαι να μείνω εγκυος με το καλό, αλλά το μετά....... 

Παίρνω όμως κουράγιο! Με την δυναμη του Θεού όλα θα γίνουν. Το πιστεύω.🙏🏽🙏🏽

Το Virgin River? Μάνα μου μάνα μου το είδα και εγώ. Πόση ταύτιση... δεν ξέρω σε ποια σεζόν είσαι αλλά εγώ που το είδα όλο στο τέλος έρχεται ακόμα μεγαλύτερη ταύτιση. Και περιμένω την επόμενη σεζόν με αγωνία να δω τι έγινε. Φυσικά αυτή δεν είναι σειρά να τη βλέπουμε εμείς, αλλά έναν μαζοχισμο τον έχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Το Virgin River? Μάνα μου μάνα μου το είδα και εγώ. Πόση ταύτιση... δεν ξέρω σε ποια σεζόν είσαι αλλά εγώ που το είδα όλο στο τέλος έρχεται ακόμα μεγαλύτερη ταύτιση. Και περιμένω την επόμενη σεζόν με αγωνία να δω τι έγινε. Φυσικά αυτή δεν είναι σειρά να τη βλέπουμε εμείς, αλλά έναν μαζοχισμο τον έχω.

Ειμαι αρχή της 3ης σεζον..... αχ βαχ....μη μου πεις τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Δεν χρειάζεται. Θα το πεις σε όποιον θέλεις και όποτε θέλεις. Δεν υπάρχει πρέπει κτλ σε αυτό το θέμα. Γνωστή μου δεν το έλεγε και στον 8ο που έφτασε και ας φαινόταν. Ο κάθε ένας όπως αισθάνεται. 

Καλά εννοείται αυτό. Δεν θα δώσω και αναφορά σε κανέναν και όποιος παρεξηγηθεί,  ξυδακι.  Απλά με το να μην το έχω πει , έχω απομακρυνθεί γιατί με το που θα με δουν στο 5λεπτο θα το καταλάβουν. Την κολλητή μου έχω να την δω από αρχές Γενάρη. Εμείς όταν βγαίνουμε κοριτσοπαρεα πάμε για σουσι, πίνουμε κάμποσο και καπνίζουμε. Επειδή λοιπόν δεν μπορώ να κάνω τίποτα από τα 3 θα το καταλάβουν αμέσως. Οπότε μοιραία βρίσκω δικαιολογίες και δεν βρίσκομαι μαζί τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η hope501 είπε:

Ειμαι αρχή της 3ης σεζον..... αχ βαχ....μη μου πεις τίποτα. 

Όχι καλέ δεν κάνω spoiler. Πάντως μιας και δεν είσαι ακόμα σε φάση εξωσωματικής, αν αντέχεις και θέλεις να πλανταξεις στο κλάμα, μια εξαιρετική ταινία που πάει για Όσκαρ είναι "Τα θραύσματα μιας γυναικας". Συγκλονιστικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Όχι καλέ δεν κάνω spoiler. Πάντως μιας και δεν είσαι ακόμα σε φάση εξωσωματικής, αν αντέχεις και θέλεις να πλανταξεις στο κλάμα, μια εξαιρετική ταινία που πάει για Όσκαρ είναι "Τα θραύσματα μιας γυναικας". Συγκλονιστικη!

Ωχ! Την ειδα εγω αυτην και οντως ηταν λες και εζησα ξανα την αποβολη μου.... Οντως συγκλονιστικη... Βγαινω δεν θελω να θυμαμαι αποβολη παλι τωρα γιατι μαυρισα και ειμαι στη δουλεια ... Κουκλες καλη συνεχεια!!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Όχι καλέ δεν κάνω spoiler. Πάντως μιας και δεν είσαι ακόμα σε φάση εξωσωματικής, αν αντέχεις και θέλεις να πλανταξεις στο κλάμα, μια εξαιρετική ταινία που πάει για Όσκαρ είναι "Τα θραύσματα μιας γυναικας". Συγκλονιστικη!

αντέχω...νομίζω το είχα δει στην επιφάνεια, αλλά δεν το έχω δει λόγω της ιστορίας. Δεν είμαι σε φάση ακόμα... δεν ξέρω πο΄τε θα είμαι😂😂 μόνο στην ιδέα "φοβάμαι"😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αγαπημένη μου Σαλονικια,  εγώ οφείλω να δώσω συμβουλές. Δεν σημαίνει όμως ότι τις ακολουθώ ναι εγώ κατά γράμμα. Λες ότι εγώ δεν αγχώνομαι? Προφανώς και τρέμω από τον φόβο μου κάθε φορά που κάνω εξετάσεις, κάθε φορά που κάνω υπέρηχο. Κάθε πρωί που ξυπνάω πιάνω το στήθος μου να δω αν είναι βαρύ, μήπως έχει ξεπρηστει... απλά προσπαθώ πολύ και τα καταφέρνω τις περισσότερες ώρες της ημέρας να το εκλογικευσω. Μου λέει η @Kiddo χθες ότι έχω περάσει στην απέναντι πίστα. Καθόλου δεν αισθάνομαι ετσι. Και στον εαυτό μου αδύνατο να ομολογήσω ότι είμαι έγκυος. Τα τελευταία 3 χρόνια έχω περάσει τόσα μα τόσα πολλά που με άλλαξαν πολύ, εσωτερικά και εξωτερικά. Πήγα σε ψυχολόγο για να μπορώ να το ξεπεράσω, ήθελα να χωρίσω και έδιωξα τον άντρα μου αρκετές φορές. Απομακρυνθηκα από τον Θεό. Απομακρυνθηκα από παρέες και φίλους.  Βλέπω φωτογραφίες μου πριν ξεκινήσει η όλη ιστορία και ήμουν κοριτσάκι (παρόλο που ήμουν 36) , ήμουν χαρούμενη... και τώρα βλέπω φωτογραφίες και οι φωτός που είμαι χαρούμενη είναι ελάχιστες. Πάει το σπινθιροβολο βλέμμα, μια κόπωση, κούραση και απογοήτευση απεικονιζεται.  Η υπογονιμότητα σε αλλάζει,  δεν είσαι πια ίδιος. Φοβάσαι να χαρείς γιατί τρέμεις ότι την χαρά σου θα στην αρπάξει κάποιος βίαια. Ξέρεις τι είναι να πηγαίνεις για υπέρηχο να είναι όλα τέλεια, να σου δείχνουν χερακια ,ποδαράκια και να πηγαίνεις 5 μέρες μετά και τίποτα? Και αυτό συνέβη 2 φορές. Για αυτό και δεν μπορώ να ηρεμήσω και να χαρώ, αν δεν φτάσω έστω στη 12η εβδομάδα. 

Προφανώς λοιπόν έχω άγχος αλλά ευτυχώς για μένα ξαναβρήκα την πίστη μου στον Θεό και έχω εναποθέσει τις ελπίδες μου εκεί. Είμαι πολύ εντάξει με τον εαυτό μου , δεν έχω τύψεις για τίποτα γιατί έχω ξετιναξει όλες τις εξετάσεις και δεν αφήνω τίποτα στην τύχη. Από εκεί και πέρα ο, τι είναι να γίνει, θα γίνει. Και αυτή η σκέψη με ηρεμεί. Δεν είναι στο χέρι μου, δεν μπορώ να κάνω τίποτα παραπάνω, οπότε δεν υπάρχει λόγος να αγχώνομαι. 

Τα είπες όλα σε χειροκροτώ 👏👏👏👏

Και εύχομαι σε 10 μήνες από τώρα οι φωτογραφίες που θα βγάζεις να ΛΑΜΠΟΚΟΠΟΥΝ απο ευτυχία!!

Φιλιά στο σπόρι σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ελενακι καλημέρα! Κ εγώ από την αρχή της εγκυμοσύνης δεν κοιμάμαι καθόλου καλά κ όσο πάει κ χειροτερεύει (έτσι ήμουν κ στις άλλες εγκυμοσύνες μου όμως)  βέβαια εγώ γενικά δν κοιμάμαι γιατί ξυπνάνε τα παιδιά συνεχεια (άρα μπορεί να είναι κ η υπερένταση που με πιάνει γιατί ξυπνάω συνεχώς κ χαλάει ο κύκλος ύπνου)    με βοηθάει το μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια παρά πολύ! 😊
    • Καλημερα Αννιτα μου κ καλη εβδομαδα μ τα πιο ομορφα νεα!!! ❤️🌻 Ναι το συναισθημα δν υπαρχει... αφου τις νιωθω (νομιζω χθες ενιωθα κ πιο πανω στην κοιλια κινηση κ πιο κατω) κ απλα χαμογελαω απ ευτυχια...😁🥹🥰🫠🙏🧿 Ολα τελεια θα ειναι σμρ!! Θα το δεις!!!🫶🫶🫶 οποτε μπορεσεις γραψε μας τα νεα σου!!!
    • Καλημερα Ελενα κ καλη εβδομαδα να εχουμε με ομορφα νεα!!❤️ Μεχρι στιγμης κοιμαμαι καλα κ πολυ βαθια.. νυσταζω αρκετα πιο νωρις κ μερικες φορες νιωθω ν μην κρατιουνται τα ματια μου ανοιχτα...  Εσυ βλεπεις ονειρα; δε βολευεσαι με την κοιλια; εχεις εξαψεις; τι σε δυσκολευει;
    • Ευχαριστουμε Χρυσα μου!!! 🤗❤️😍 κι εσυ μ το καλο ο υπερηχος κ αυριο η β επιπεδου!!!🙏🧿💙🌻
    • Ευχαριστουμεεε!!!💖💖💖💖  Ναι ειναι τρομερο!! Στην αρχη δν ημουν σιγουρη αν ηταν οντως το μωρο.. ειχα το χερι χαλαρο πανω στην κοιλια κ ημουν ξαπλωμενη στον καναπε κ ενιωσα πως σκαει το ποπ κορν.. ενα πουφ!!!🍿 τρελαθηκα.. λεω λες ν ηταν κλωτσια; μετα ησυχια κ μετα παλι κατι ενιωσα πιο αδυναμο σε σχεση μ το πρωτο.. Χθες τις καταλαβα ακομα πιο καλα!! Κ μαλιστα τις καταλαβε κ ο αντρας μου!!! Ευτυχια πραγματικα!!! 🥰🥹✨️ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...