Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εσυ μη δίνεις ιδέες γιατι η @Kateriniwk  φοβάται τη μεθη. 

Έλα πουλάκι μου να ΣΕ πάω..  χειμώνα έχουμε οπότε πάμε προς σφαγεία.  :-)

🤣🤣🤣 μέσαααα!!! 

Προς το παρόν άρχισα να πονάω κορίτσια, πήρα παναντολ εξτρα, αλλά πονάω.. αχχ τα μούτρα μου για σφαγεία είναι.. κάθομαι καναπέ με κουβέρτακι και βλέπω νικολουλη 🤣🤣🤣... χαράς το Κουράγιο της Βίσσης 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Μου μπηκαν ηδη ιδεες! Θα πιω βοτκα μαζι με το αγχολυτικο θα μπω δυναμικα με στυλ και θα πω στον αναισθησιολογο " μεθη μου? Εισαι για ενα ωαριο που ποτε μας κανεις δεν θα τον ξεχασει?? " 

Σαν τη ματινα μανταρινακη θα ειμαι απ το κωνσταντινου και ελενης ( για οποιες το εβλεπαν επεισοδιο με μαρθα καραγιαννη που την εβαλε να την πεσει στον νικολα) .

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Η μαμακα ετών 44 τώρα δεν μπορεί να σου γράψει γτ είναι γεμάτη η αγκαλίτσα της με τα 2 ζουζούνακια της. 

Νομίζω τα λέει όλα.  .. 

Αχ!!! κορίτσι μου να είσαι καλά΄ και ε΄συ και τα ζουζούνια σου!!

Μου δινεις ελπίδες γιατι μίλησα με ε΄να κέντρο πριν το πρωτο ραντεβού μας (τους είχα στείλει και είδαν τις εξετάσεις μου) και προσπαθούσαν να με κατευθύνουν σε δανεικά ωάρια....και ψιλοαπογοητεύτηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

Βρε κορίτσια με κάνετε και γελάω με όλα αυτά που γράφετε!!!
Τι ωραία ομάδα!! Να δίνει κουράγιο η μία στην άλλη....

Εγώ έχω ξαναμπεί πριν από κάποιους μήνες ψάχνοντας για συμβουλές .
Σας λέω εν ταχυ την ιστορία μου....
Μετά από μια αποβολή που είχα το 2017 και μια αποτυχημένη εξωσωματική το Νοέμβριο του 2020 αποφάσισα να κάνω άλλη μια προσπάθεια.
Αγχώθηκα με την ηλικία μου και είπα...ή τώρα ή πότε ξανά! Είμαι 44 τώρα (αλλά δεν μου φαίνεται εεεε!!!)

Έχω κλείσει ήδη κάποια ραντεβού μέσα στις επόμενες 10 μέρες με εξωσωματιστες να δω σε ποιον θα καταλήξω γιατί ο προηγούμενος...αφήστε το...απογοήτευση!!!
Θα ήθελα την στήριξή σας γιατί αυτή τη φορά δεν το έχω πει σε κανένα από την οικογένεια μου (εννοώ γονείς κλπ) γιατί πολύ με είχανε αγχώσει τότε!
Πιστεύετε πως έχω ελπίδες σε τέτοια ηλικία?
 

Φυσικά και θα προσπαθήσεις, φυσικά και θα το τερματίσεις κάνοντας οτι μπορείς! Οσο για την ηλικία σου τόσα παραδείγματα υπάρχουν που μπορείς να πάρεις θάρρος και δύναμη!  Κορίτσια μου πραγματικά αυτό που είπε η νεφελι το πιστεύω, πως την 3η προσπάθεια έχεις περισσότερες πιθανότητες,  ολα τα κοντινά μου παραδείγματα αυτό μου δείχνουν! Καλή αρχή κορίτσι μου με υπομονή δύναμη και πίστη,  ο Θεός είναι μεγάλος και θα μας βοηθήσει όλες,  ξέρει τι κάνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευακι μου γλυκό.. έτσι να σε κλωτσάει η μπέμπα. Ψιτ ένα μυστικό σε προετοιμάζει 😂😂😂 

Καλά είμαι κοριτσάκι μου. Περιμένω να έρθει η περίοδος και ξεκινάω 🤪🤪🤪🤪 στείλε μπεμπιδοσκονη. Και έτσι ροζ τη θέλω 😂😂😂

Με προετοιμάζει από τώρα η κόρη μου 😂😂 χαχαχα σήμερα πήγαμε γιατρό και τον ταλαιπώρησε πολύ τον άνθρωπο δεν γυρνούσε να την δει !! 894γρ είναι η ζουζούνα μου 

Άντε με το καλό να ξεκινήσεις αγάπη !! Όλα καλά θα πάνε !! Θα το δεις ! Στέλνω φουλ φουλ φουλ μπεμπεδοσκονη 😘😘😘🙏🙏🙏💖💖💖 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Φυσικά και θα προσπαθήσεις, φυσικά και θα το τερματίσεις κάνοντας οτι μπορείς! Οσο για την ηλικία σου τόσα παραδείγματα υπάρχουν που μπορείς να πάρεις θάρρος και δύναμη!  Κορίτσια μου πραγματικά αυτό που είπε η νεφελι το πιστεύω, πως την 3η προσπάθεια έχεις περισσότερες πιθανότητες,  ολα τα κοντινά μου παραδείγματα αυτό μου δείχνουν! Καλή αρχή κορίτσι μου με υπομονή δύναμη και πίστη,  ο Θεός είναι μεγάλος και θα μας βοηθήσει όλες,  ξέρει τι κάνει!

@Κατεριναπαπσε ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο! Εαν πιάσω και την αποβολή είναι η 3η προσπάθεια μου...λες να είανι και η φαρμακερή και να γίνει το θαύμα! Μακάρι...

Το μονο που μενει ειναι να αποφασίσω το σωστο γιατρο που θα με βοηθήσει αυτή τη φορα!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 αχ να σαι καλά με έκανες και γέλασα! Μην κάνεις κάνα τέτοιο χάζο, σε έχω ικανή! Δεν θα καταλάβεις πραγματικά τπτ!!! Ξεπερνάμε τις φοβίες μας μόνο όταν τολμάμε κσι αποδεδειγμένα ξέρεις πως όντως τις ξεπερνάς, οπότε αυτό να σκέφτεσαι πως οοολα είναι στο μυαλό μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

@Κατεριναπαπσε ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο! Εαν πιάσω και την αποβολή είναι η 3η προσπάθεια μου...λες να είανι και η φαρμακερή και να γίνει το θαύμα! Μακάρι...

Το μονο που μενει ειναι να αποφασίσω το σωστο γιατρο που θα με βοηθήσει αυτή τη φορα!
 

 Ξεκαθαρα αυτή είναι η 3η..😉 Πλέον είσαι έμπειρη ώστε να κάνεις την καλύτερη επιλογή, βρες το γιατρό που θα σε κάνει να νιώθεις πιο ασφαλής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Φυσικά και έχεις ελπίδες και μάλιστα πολλές! Αν δεν είχες ελπίδες γιατί να μπεις άλλωστε σε αυτή τη διαδικασία? Να σκέφτεσαι ότι όλα θα πάνε καλά!

Μακαρι απλα επειδη δεν ειναι ΑΑ ειμαι συγκρατημενη .. αλλα δε νιωθω ουτε πονακια ουτε τσιμπηματακια τιποτααα που λενε καποιες κοπελες με θετικη χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η noutelitsa είπε:

Βρε κορίτσια με κάνετε και γελάω με όλα αυτά που γράφετε!!!
Τι ωραία ομάδα!! Να δίνει κουράγιο η μία στην άλλη....

Εγώ έχω ξαναμπεί πριν από κάποιους μήνες ψάχνοντας για συμβουλές .
Σας λέω εν ταχυ την ιστορία μου....
Μετά από μια αποβολή που είχα το 2017 και μια αποτυχημένη εξωσωματική το Νοέμβριο του 2020 αποφάσισα να κάνω άλλη μια προσπάθεια.
Αγχώθηκα με την ηλικία μου και είπα...ή τώρα ή πότε ξανά! Είμαι 44 τώρα (αλλά δεν μου φαίνεται εεεε!!!)

Έχω κλείσει ήδη κάποια ραντεβού μέσα στις επόμενες 10 μέρες με εξωσωματιστες να δω σε ποιον θα καταλήξω γιατί ο προηγούμενος...αφήστε το...απογοήτευση!!!
Θα ήθελα την στήριξή σας γιατί αυτή τη φορά δεν το έχω πει σε κανένα από την οικογένεια μου (εννοώ γονείς κλπ) γιατί πολύ με είχανε αγχώσει τότε!
Πιστεύετε πως έχω ελπίδες σε τέτοια ηλικία?
 

Καλημερα !! Ε βεβαια να κανεις!! Πως είναι η  fsh Lh amh? Δε βλεπω μηνυμα παντως ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Μακαρι απλα επειδη δεν ειναι ΑΑ ειμαι συγκρατημενη .. αλλα δε νιωθω ουτε πονακια ουτε τσιμπηματακια τιποτααα που λενε καποιες κοπελες με θετικη χοριακη

Τα συμπτωματα διαφέρουν απο οργανισμο σε οργανισμο κ ειναι απο τα φαρμακα.εγω στις 2 αποτυχημενες επειδη ειχα παρει πολλα & ειχα απειρα..στην 3η κ τελευταια πηρα μονο ουτρο αλλα δεν ενοιωθα τιποτα ουτε καν νυστα & ολα καλά πηγανε ! Ευχομαι πολυ καλη επιτυχια ψυχραιμια κ ηρεμια πανω απο ολα.επισης μην αγχωνεσαι για τα εμβρυακια σου ειναι μια χαρα πιστεψε σε αυτα.δεν είναι απαραιτητο να ειναι ΑΑ οι βλαστοκυστες για να δωσουν εγκυομοσυνη..καθολου ομως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

🤣🤣🤣 μέσαααα!!! 

Προς το παρόν άρχισα να πονάω κορίτσια, πήρα παναντολ εξτρα, αλλά πονάω.. αχχ τα μούτρα μου για σφαγεία είναι.. κάθομαι καναπέ με κουβέρτακι και βλέπω νικολουλη 🤣🤣🤣... χαράς το Κουράγιο της Βίσσης 🤣🤣🤣

Όπως κατάλαβες εγώ χθες αποκοιμήθηκα χαχαχα. Τι λέει σήμερα πως εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η noutelitsa είπε:

Αχ!!! κορίτσι μου να είσαι καλά΄ και ε΄συ και τα ζουζούνια σου!!

Μου δινεις ελπίδες γιατι μίλησα με ε΄να κέντρο πριν το πρωτο ραντεβού μας (τους είχα στείλει και είδαν τις εξετάσεις μου) και προσπαθούσαν να με κατευθύνουν σε δανεικά ωάρια....και ψιλοαπογοητεύτηκα!!

Δεν είμαι εγώ κοπέλα μου η @Vasilique αλλά απάντησα για την κοπέλα γιατί σίγουρα δεν θα μπορεί να σου απαντήσει. 

Εφόσον η καρδιά σου το θέλει τότε μην τυχόν σου σταθεί εμπόδιο η ηλικία.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Μακαρι απλα επειδη δεν ειναι ΑΑ ειμαι συγκρατημενη .. αλλα δε νιωθω ουτε πονακια ουτε τσιμπηματακια τιποτααα που λενε καποιες κοπελες με θετικη χοριακη

Ε.. και; Νατάσα μου ΑΑ στο μάτι και ΒΒ πάλι στο μάτι. Θα πω τη δυναμική του κανένας δεν μπορεί να σου την εγγυηθεί! Για αυτό και χρησιμοποιούν και ΒΒ γιατί πολύ απλά δεν ξέρουν δεν μπορούν να το δουν 100% έχε πίστη στα έμβρυα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ε.. και; Νατάσα μου ΑΑ στο μάτι και ΒΒ πάλι στο μάτι. Θα πω τη δυναμική του κανένας δεν μπορεί να σου την εγγυηθεί! Για αυτό και χρησιμοποιούν και ΒΒ γιατί πολύ απλά δεν ξέρουν δεν μπορούν να το δουν 100% έχε πίστη στα έμβρυα σου 

❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Με προετοιμάζει από τώρα η κόρη μου 😂😂 χαχαχα σήμερα πήγαμε γιατρό και τον ταλαιπώρησε πολύ τον άνθρωπο δεν γυρνούσε να την δει !! 894γρ είναι η ζουζούνα μου 

Άντε με το καλό να ξεκινήσεις αγάπη !! Όλα καλά θα πάνε !! Θα το δεις ! Στέλνω φουλ φουλ φουλ μπεμπεδοσκονη 😘😘😘🙏🙏🙏💖💖💖 

Έτσι βρε παιδιά με χαρακτήρες 🙂🙂🙂🙂🥰🥰

Σε ευχαριστώ πολύ  ευακι μου .. ανυπομονώ να τρυπηθω 😂😂😂😂🤪🤪🥼🥼🥼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Όπως κατάλαβες εγώ χθες αποκοιμήθηκα χαχαχα. Τι λέει σήμερα πως εισαι;

Χαχαχα και πολύ καλα έκανες.. Εγώ καλα είμαι, βασικά μια έτσι μια αλλιώς απο θέμα ψυχολόγιας! Πονάω αρκετά ακόμα, αλλά υποφέρετε και η μέση μου με πονάει, ενώ γενικά δεν με πονούσε!

Αντεεε περνάνε οι μέρες πλησιάζουν για εσένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχα και πολύ καλα έκανες.. Εγώ καλα είμαι, βασικά μια έτσι μια αλλιώς απο θέμα ψυχολόγιας! Πονάω αρκετά ακόμα, αλλά υποφέρετε και η μέση μου με πονάει, ενώ γενικά δεν με πονούσε!

Αντεεε περνάνε οι μέρες πλησιάζουν για εσένα!!!

Πάρε κάποιο ντεπον αν πονας πολύ μην ταλαιπωρείς τον εαυτό σου. 

Που θα παει θα έρθει... από 15 με 18 την περιμένω λες να μου κάνει έκπληξη και να έρθει πιο νωρις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πάρε κάποιο ντεπον αν πονας πολύ μην ταλαιπωρείς τον εαυτό σου. 

Που θα παει θα έρθει... από 15 με 18 την περιμένω λες να μου κάνει έκπληξη και να έρθει πιο νωρις; 

Ναι  πηρα Εχθές το βράδυ,  ίσως ξανα πάρω το βράδυ αν δεν μπορέσω να κοιμηθώ! 

Κανόνισε κακομοίρα μου να αγχωθείς και να περιμένουμε όλες μαζί την περίοδο.. σταθερό κύκλο έχεις σωστά? Φυσικά και θα σου έρθει στην ώρα της, εκτοοος και ααν δεν έρθει... γιούπιιιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Καλημερα !! Ε βεβαια να κανεις!! Πως είναι η  fsh Lh amh? Δε βλεπω μηνυμα παντως ..

στα γραφω εδω΄ γιατι δεν μπορω να σου στειλω προσωπικό μηνυμα....

 

Ελπίζω να είσαι καλά εσυ και διδυμάκια σου!

Μίλησα με τον Π.. στο τηλε΄φωνο!!! ...δεν το περίμενα να με πάρει μετά από 3 φορές που μίλησα με τις γραμματείς του...Άκουσα τη συμβουλή σου και επέμενα πως θέλω να μιλήσω μόνο μαζί του...και μου έκλεισε εκείνος το πρώτο ραντεβού! Και με καλύτερη τιμή από ότι μου είπανε αρχικά και κόντεψα να λιποθυμήσω....όχι πως τώρα δεν είναι πολλά....αλλά καλύτερα.
Ελπίζω να μη με γδάρει οικονομικά...

Θα πάω να τον δω από κοντά αρχικά και βλέπουμε, αλλά έχω ένα συναίσθημα πιστεύω πως μόνο αυτός μπορεί να με βοηθήσει.

Εσύ τον έχεις ακόμα γιατρό?? Έχεις καμία συμβουλή να μου δώσεις?

 

Οι εξετασεις μου ειναι FSH:10,3  και AMH: 4 pmol/L και LH:3,9.....καταλαβαινεις εσυ τιποτα???

Ομως θα παω να τις ξανακανω μου ειπανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

στα γραφω εδω΄ γιατι δεν μπορω να σου στειλω προσωπικό μηνυμα....

 

Ελπίζω να είσαι καλά εσυ και διδυμάκια σου!

Μίλησα με τον Π.. στο τηλε΄φωνο!!! ...δεν το περίμενα να με πάρει μετά από 3 φορές που μίλησα με τις γραμματείς του...Άκουσα τη συμβουλή σου και επέμενα πως θέλω να μιλήσω μόνο μαζί του...και μου έκλεισε εκείνος το πρώτο ραντεβού! Και με καλύτερη τιμή από ότι μου είπανε αρχικά και κόντεψα να λιποθυμήσω....όχι πως τώρα δεν είναι πολλά....αλλά καλύτερα.
Ελπίζω να μη με γδάρει οικονομικά...

Θα πάω να τον δω από κοντά αρχικά και βλέπουμε, αλλά έχω ένα συναίσθημα πιστεύω πως μόνο αυτός μπορεί να με βοηθήσει.

Εσύ τον έχεις ακόμα γιατρό?? Έχεις καμία συμβουλή να μου δώσεις?

 

Οι εξετασεις μου ειναι FSH:10,3  και AMH: 4 pmol/L και LH:3,9.....καταλαβαινεις εσυ τιποτα???

Ομως θα παω να τις ξανακανω μου ειπανε...

Ο Π... Είναι και ο δικος μου γιατρός και είμαι πολύ ευχαριστημενη! Μπορεί να βλέπει δεκάδες γυναικες τη μέρα, αλλά έχει ανθρωπιά. Προφανώς και ενδιαφέρεται για τα χρήματα, αλλά δεν το δείχνει τόσο. Δεν είναι φιλοχρηματος και τουλάχιστον εμένα μου εμπνέει εμπιστοσύνη. Και η @Vasilique που πολυ πρόσφατα έγινε διδυμομανουλα αυτόν έχει για γιατρό. Επίσης θα σου πει την αλήθεια, δεν θα σου χρυσώσει το χάπι. Και γενικά δεν είναι υπέρ του αντε πάω να κάνω εξωσωματικη. Είναι περισσότερο των εξετάσεων και να ελεγχθούν όλα πριν ξεκινήσεις. Φαντάσου ότι εγώ πήγα τον Οκτώβριο για να κάνω εξωσωματικη και με απέτρεψε. Μου είπε να δοκιμάσω μερικούς κύκλους με φυσική σύλληψη και αν δεν... τότε να πάω σε εξωσωματικη. Τον Νοέμβριο είπα τουλάχιστον να κάνουμε μια σπερματεγχυση για την οποία δεν μου πήρε καν χρήματα. Δεν είχαμε αποτέλεσμα και έτσι τέλος Γενάρη έκανα την εξωσωματική η οποία έδωσε θετικό αποτέλεσμα. 

Νομίζω πάντως ότι η Αμη σου είναι πάρε πολύ καλή. Εγω φαντάσου στα 39 μου είχα 2,3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γλυκα καλησπερα .. θα ηθελα να σας ρωτησω κατι κ ντρεπομαι πολυ αλλα θα το κανω .. ρε κοριτσια σας προκαλει η προγεστερονη αερια ;; Η μονο σε μενα ισχυει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα καλησπερα .. θα ηθελα να σας ρωτησω κατι κ ντρεπομαι πολυ αλλα θα το κανω .. ρε κοριτσια σας προκαλει η προγεστερονη αερια ;; Η μονο σε μενα ισχυει;

Αντε καλε τι ντρέπεσαι? Κορίτσια είμαστε μεταξύ μας. Κοίτα εμένα δεν μου δημιούργησε μεγάλο θέμα παρόλο που παίρνω πολλά ουτροτζεσταν. Όμως η προγεστερονη προκαλεί δυσκοιλιοτητα και φουσκωματα και επομένως αέρια. Οι περισσότερες παρενεργειες πάντως που είχα ήταν την πρώτη εβδομάδα. Μετά μάλλον συνήθισε ο οργανισμός μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ναι  πηρα Εχθές το βράδυ,  ίσως ξανα πάρω το βράδυ αν δεν μπορέσω να κοιμηθώ! 

Κανόνισε κακομοίρα μου να αγχωθείς και να περιμένουμε όλες μαζί την περίοδο.. σταθερό κύκλο έχεις σωστά? Φυσικά και θα σου έρθει στην ώρα της, εκτοοος και ααν δεν έρθει... γιούπιιιιι!!!

Σχεδόν σταθερό.  Βασικά είχα πολύ πολύ σταθερό αλλά ακομα δεν έχει στρώσει. Μια 24 μια 28 μέρες θέλει πλέον.  Το πρόγραμμα λέει σύμφωνα με τα στατιστικά στις 16.03 . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα καλησπερα .. θα ηθελα να σας ρωτησω κατι κ ντρεπομαι πολυ αλλα θα το κανω .. ρε κοριτσια σας προκαλει η προγεστερονη αερια ;; Η μονο σε μενα ισχυει;

Καταρχήν είναι φυσική ανάγκη αρα δεν χρειάζεται να ντρέπεσαι. 

Να σου πω κάτι... στην  σπερματενχυση και γενικά όταν πήρα μόνο προγεστερονη δεν μου δημιούργησε κάτι, ξέρεις πότε είχα αερια;;; ΜΑΝΤΕΨΕ..  στην εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...