Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μαζί σου κορίτσι μου για τη Παρασκευή !!!! Τελικά η σκυτάλη που μου έδωσες ηταν γουρλιδικη θα την κρατήσω λίγο ακόμα και η παράδοση θα γίνει στο κορίτσι μας την @ΧΑΡΜΑ 

@twinkletwinlkle φιλάκια πολλά, ολα καλα πανε, περιμένουμε την Παρασκευή 😘😘😘😘😘😘

@Κατεριναπαπαγαπούλα εισαι μανούλα!!!!!!!! Σε ευχαριστώ για την τυχερή σκυτάλη κράτα την να μετράμε μέρες και για μενα.... Αλλα να ξέρεις.... μαζι με την σκυτάλη μου έρχετε και ζάλη 😂😂 αρχίζω να εχω λιγο απο τα δικά σου...🤣🤣Μην μου ρίχνεις και εσυ παντόφλα... 😋😋😋😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ναι ισχύει στις ουρολοιμωξεις μου έπρεπε κάθε τόσο να είναι και πιο βαριά αντιβίωση, δεν άντεχα άλλο. Αν πάντως έχει τέτοιο θέμα συζήτησε το με τον γιατρό ώστε και ο ίδιος να βοηθηθεί αλλά και εσείς να γλιτώσετε έτσι δε "προλαβαίνει " να αναπτυχθεί τόσο το βακτήριο με αποτέλεσμα να μην εμφανίζεται στο σπερμα 

Ο γιατρός ή μάλλον οι γιατροί είπαν δεν χρειάζεται να κάνει τίποτα. Θα πάρει αντιβίωση πριν την εξωσωματική και θα φτιαχτεί στο εργαστήριο. Αυταααααααα με τους γιατρούς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Η χοριακη έδειξε θετική. Είχα αίμα γέμιζα σερβιέτες, πονους περιόδου και η χοριακή θετική... 

Για αυτό για να μη σε παντοφλιασω ευτυχως εσύ έκανες κατευθείαν χοριακή όχι σαν εμένα το ζοντοβολο περίμενα...

Ελα ρε συ! Πω πω πολύ κρίμα, λυπάμαι κορίτσι μου, άντε Εγώ απο το στραβό μου το κεφάλι, είπα πρώτα να δω χοριακη και μετα να πάρω ουτρο γτ πραγματικά το ρίγος με έχει ταλαιπωρήσει και πίστευα οτι τα χάπια φταίνε.. το κέντρο σου με τέτοια λάθη είναι απαράδεκτο.. μου θύμησες τις ιστορίες της μητέρας μου, με το που είχε αίμα αμέσως αποξεση.. έπρεπε να φτάσει Αθήνα για να της πούνε οτι πρώτα κάνεις χοριακη..  δλδ ο γιατρός πιστεύει οτι αν συνεχίζες τα χάπια θα τα κατάφερνες ? Απαράδεκτοι, τα λεφτά σου πίσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

😂😂😂 τον ρωτησα μια μέρα αν ζορίζεται και μου είπε όχι, χαλαρά βγαίνουν 😂😂💩💩 ωωωωωχχχχχ τι άκουγα 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ εκείνος έχει το καλό ξυπνάει και βουρ τουαλέτα. Ενώ εγώ….. ουρολοιμώξεις κάθε χρόνο η κάθε δεύτερο σχεδόν παθαίνω. Είμαι πολύ επιρρεπείς σε αυτό. Τώρα έχω. Την Δευτέρα υπέφερα. Ξέρω και πως κόλλησα. Πάντως όχι από τον άντρα γιατί όπως είπα μου είπαν πως  δεν κολλάει από σπερμα. Είχα πάει τουαλέτα σε σπίτι μια φίλης μου. Και δεν έκατσα στην τουαλέτα. Ήταν από τις παλιές που το σχήμα τους λίγο περίεργο. Επειδή την χρησιμοποιεί και ένα αγόρι εκεί και δεν μου φάνηκε φυσικά πολύ καθαρή δεν εκατσα. Και ένιωθα την ώρα που ουρούσα πως πιτσιλαει. Μην γόνιμος πιο έντονη στην εξήγηση. 😂😂😂😂 τεσπα, το σκέφτηκα εκείνη την στιγμη το τι μπορεί να συμβεί και είπα ωχ. Εν τελεί το δυο μέρες μετά υπέφερα. Τώρα αντιβίωση.  

Κάθε μήνα είχα για αυτό στο είπα φίλη λέω ας αποκλείσουμε και αυτο το κομμάτι. Εφόσον πάει δεν είναι από αυτό. Τότε θα πρέπει να προσέχει τα φαγητά που τρώει Απ εξω . Και αυτά κομμένα πες του🤣🤣🤣🤣

Νερό και τουαλέτα θα σε βοηθήσουν.  Περαστικά και καλή δύναμη.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

@twinkletwinlkle φιλάκια πολλά, ολα καλα πανε, περιμένουμε την Παρασκευή 😘😘😘😘😘😘

@Κατεριναπαπαγαπούλα εισαι μανούλα!!!!!!!! Σε ευχαριστώ για την τυχερή σκυτάλη κράτα την να μετράμε μέρες και για μενα.... Αλλα να ξέρεις.... μαζι με την σκυτάλη μου έρχετε και ζάλη 😂😂 αρχίζω να εχω λιγο απο τα δικά σου...🤣🤣Μην μου ρίχνεις και εσυ παντόφλα... 😋😋😋😜

Χαχχαχα είμαι στην ευχάριστη θέση να αρχίσω να μαλώνω 😉 τι μέρα είσαι κορίτσι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ελα ρε συ! Πω πω πολύ κρίμα, λυπάμαι κορίτσι μου, άντε Εγώ απο το στραβό μου το κεφάλι, είπα πρώτα να δω χοριακη και μετα να πάρω ουτρο γτ πραγματικά το ρίγος με έχει ταλαιπωρήσει και πίστευα οτι τα χάπια φταίνε.. το κέντρο σου με τέτοια λάθη είναι απαράδεκτο.. μου θύμησες τις ιστορίες της μητέρας μου, με το που είχε αίμα αμέσως αποξεση.. έπρεπε να φτάσει Αθήνα για να της πούνε οτι πρώτα κάνεις χοριακη..  δλδ ο γιατρός πιστεύει οτι αν συνεχίζες τα χάπια θα τα κατάφερνες ? Απαράδεκτοι, τα λεφτά σου πίσω!

Είναι πολύ μεγάλη ιστορία η δικιά μου και χρειάζεσαι αντοχές. Οπότε την αφήνω πίσω και κοιτάω μπροστά απ τα λάθη έμαθα και πλέον δεν πάω έτσι.  

Στην μητέρα σου ήταν και πριν ποσα χρόνια πίσω..  σε εμενα;;; δεν θέλω να τα θυμάμαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εντωμεταξύ με τα τρελασου με μπέρδεψες και δε σε ειπα συγχαρητήριαααα..  . 

 Παντουφλιδια παντού..  

Χαχαχχα ελα μωρέ λεπτομέριες,.. σε ευχαριστώ κορίτσι μού...Ανυπομονώ  να μπείτε και εσείς στην φάση της αναμονής.. μπας και ρίξω και εγώ καμία παντόφλα 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Γεια σας κοριτσια!!! Σας διαβαζω μερες πολλες... Και ειπα να μπω στη παρεα μολις δω της Κατερινας το θετικο ( για γουρι) που ειναι και συνονοματη και συνομηλικη..συγχαρητηρια σε ολες για τα θετικα και καλη επιτυχια σε εμας τις υπολοιπες!!!!δεν ξερω γιατι αλλο αυτο το 22 μου καθεται καλα στο κεφαλι και βλεποντας εδω μεσα τη πορεια λεω ν μπω στο πινακακι!!!! 

@BlackCat πινακάκι είδα.. 

Καλώς το κορίτσι.   Καλή αρχή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κάθε μήνα είχα για αυτό στο είπα φίλη λέω ας αποκλείσουμε και αυτο το κομμάτι. Εφόσον πάει δεν είναι από αυτό. Τότε θα πρέπει να προσέχει τα φαγητά που τρώει Απ εξω . Και αυτά κομμένα πες του🤣🤣🤣🤣

Νερό και τουαλέτα θα σε βοηθήσουν.  Περαστικά και καλή δύναμη.  

Βαρέθηκα το νερό!! Ενώ πίνω πολύ γενικά, τώρα δεν θέλω να το δω. Καλύτερα είμαι. Μου κρατάει έντονο τις πρώτες τρεις μέρες. Τώρα είμαι καλύτερα. Παίρνω την αντιβίωση και μια χαρά. 
Όσο για το φαγητό απ’εξω… πριν την είχαμε την κουβέντα για άλλο λόγο βέβαια. Μου λέει «τι τρωω πια απ’εξω?!? Ένα kfc το Σάββατο ή ένα πιτόγυρο. Δεν τρώμε και δε κάθε μέρα όπως η τάδε και ο τάδε. 4 φορές το μήνα πολύ είναι?!?!» 
Τι να του πως και εκεί πια. Εν το μεταξύ ο τάδε και η τάδε με τόσο φαγητό απ’εξω και φυσιολογικά σύλληψη και γέννησαν. 😂😂🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχχα ελα μωρέ λεπτομέριες,.. σε ευχαριστώ κορίτσι μού...Ανυπομονώ  να μπείτε και εσείς στην φάση της αναμονής.. μπας και ρίξω και εγώ καμία παντόφλα 😋

Έχω φάει πολλές εγώ τα ίδια τρέλα έλεγα κι εγώ 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@BlackCat πινακάκι είδα.. 

Καλώς το κορίτσι.   Καλή αρχή. 

Ευχαριστωωωωω μπηκα με τη μια εδω επιτροπη περναω 4 απριλιου...❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η hope501 είπε:

Βαρέθηκα το νερό!! Ενώ πίνω πολύ γενικά, τώρα δεν θέλω να το δω. Καλύτερα είμαι. Μου κρατάει έντονο τις πρώτες τρεις μέρες. Τώρα είμαι καλύτερα. Παίρνω την αντιβίωση και μια χαρά. 
Όσο για το φαγητό απ’εξω… πριν την είχαμε την κουβέντα για άλλο λόγο βέβαια. Μου λέει «τι τρωω πια απ’εξω?!? Ένα kfc το Σάββατο ή ένα πιτόγυρο. Δεν τρώμε και δε κάθε μέρα όπως η τάδε και ο τάδε. 4 φορές το μήνα πολύ είναι?!?!» 
Τι να του πως και εκεί πια. Εν το μεταξύ ο τάδε και η τάδε με τόσο φαγητό απ’εξω και φυσιολογικά σύλληψη και γέννησαν. 😂😂🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️ 

Άντε να φύγει και τελείως. 

Ποιος τρώει κάθε μέρα απ εξω; πωπω λεφτά θα έχουν🤣 θα έρθω να τους κάνω παρέα χαχαχαχχα 

Να πω την αλήθεια εμείς ημαστε 1φορα τον μήνα και αυτο σε εστιατόριο.  

Πιτογυρο και Μπέργκερ σαν τα δικά μου δεν έχει λέει ο άντρας μου  😉 για αυτό με παντρεύτηκε είπε τις προάλλες 🤣🤣🤣

Δεν ξερω ποσο "καθαρός " είναι ο γύρος αν σκεφτείς και πως ψήνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είναι πολύ μεγάλη ιστορία η δικιά μου και χρειάζεσαι αντοχές. Οπότε την αφήνω πίσω και κοιτάω μπροστά απ τα λάθη έμαθα και πλέον δεν πάω έτσι.  

Στην μητέρα σου ήταν και πριν ποσα χρόνια πίσω..  σε εμενα;;; δεν θέλω να τα θυμάμαι. 

Delete και προχωράμε! Ουστ στα παλιά!!!! 

Πάντως μυρίζομαι πως είσαι απο βόρεια Ελλάδα.. σε πρόδωσε ενα "σε" 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχχαχα είμαι στην ευχάριστη θέση να αρχίσω να μαλώνω 😉 τι μέρα είσαι κορίτσι μου?

@ΚατεριναπαπΕμ οταν σου λεω εχω λιγο απο τα δικα σου δεν με πιστεύεις 😂😂😂😂

Τεστ: εκανα ετ την Δευτέρα.., ποια μέρα ειμαι;;;; 😂😂πες μου τι έμαθες.... Εγω δεν ξέρω 😋😋😋🤭🤭🤭😋🤣😜😔❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️

Αντε, Μάλωσε με οσο θες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

@twinkletwinlkle φιλάκια πολλά, ολα καλα πανε, περιμένουμε την Παρασκευή 😘😘😘😘😘😘

@Κατεριναπαπαγαπούλα εισαι μανούλα!!!!!!!! Σε ευχαριστώ για την τυχερή σκυτάλη κράτα την να μετράμε μέρες και για μενα.... Αλλα να ξέρεις.... μαζι με την σκυτάλη μου έρχετε και ζάλη 😂😂 αρχίζω να εχω λιγο απο τα δικά σου...🤣🤣Μην μου ρίχνεις και εσυ παντόφλα... 😋😋😋😜

Πώς είσαι κοριτσι μου? Ξεκουραζεσαι και λιώνεις στο νετφλιξ? Θα σου δώσει από βδομάδα το Κατερινάκι τη γουρλιδικη σκυτάλη και όλα θα πάνε τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

@ΚατεριναπαπΕμ οταν σου λεω εχω λιγο απο τα δικα σου δεν με πιστεύεις 😂😂😂😂

Τεστ: εκανα ετ την Δευτέρα.., ποια μέρα ειμαι;;;; 😂😂πες μου τι έμαθες.... Εγω δεν ξέρω 😋😋😋🤭🤭🤭😋🤣😜😔❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️

Αντε, Μάλωσε με οσο θες....

Κοίτα αυτό που κατάλαβα εγώ μετράς σαν πρώτη μέρα την Τρίτη, γιατί την Δευτέρα που δέχτηκες τα εμβρυακια σου ήδη μεγάλωσαν και λέμε 5ης μέρας.. οπότε την Δευτέρα την μετράμε για τα εμβρυακια που εκτός μήτρας και ας τα υποδεχτήκαμε Δευτέρα... 

Έχεις ριγους? Εγώ Πέμπτη αποφάσισα να κουνηθώ και επιτέλους να κάνω μπάνιο να λουσω και μαλλιά, οπότε βραδάκι έκανα μπάνιο και μετά θυμάμαι με έπιασε ενα ρίγος,  ε είπα ίσως απο το μπάνιο.. σηκώθηκα το βράδυ να πάω τουαλέτα και όταν σηκώθηκα έτρεμα ολόκληρη, εκεί είπα οτι κάτι δεν πάει καλα.. ε μετα τα γνωστά ραπιντ, σελφ και μου έφταιγαν τα ουτρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniwk είπε:

Γιατι τα σχολια μου ειναι ροζ και κρυφα 🥺🥺🥺

Γιατί είσαι νέο μέλος, σε λίγες μέρες θα φαίνονται κανονικά τα σχόλια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Joann είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα έχω κάποιες απορίες τελικά σιγά μην δν είχα..σας ρωτάω γτ όλες το έχετε περάσει πριν από εμένα..σήμερα είναι η δεύτερη μέρα με γκοναλ παρατήρησα ότι πονάει λιγάκι το στομάχι μου..μπορεί και να είναι η ιδέα μου θα δούμε δν ξέρω ..πήγα 22 του μήνα και ξεκίνησα κιόλας μου είπαν να ξαναπάω στις 1 του μήνα πως σας φαίνεται είναι μακριά το επόμενο ραντεβού;

 

Να ποναει το στομαχι ισως ετυχε..Δεννειναι μακρια εφοσον εισαι στη 2η μερα ενεσεων σημερα,θα μπορουσες κ δευτερα αλλα οχι πιο πριν.. οποτε 1 μαρτιου θα κανεις υπέρηχο κ θα δουνε ποσα ωοθηκακια εχεις και θα σου πουνε μετα πως θα προχωρησεις ..καλη επιτύχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα σας ευχαριστώ για την απάντηση ωραία άντε να δούμε πόσα θα κάνω και εγώ και να πανε όλα καλά..δν ξέρω πως να το κάνω να απαντάω σε όποιον μου απάντησε δν ξέρω ακόμα καλά 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Delete και προχωράμε! Ουστ στα παλιά!!!! 

Πάντως μυρίζομαι πως είσαι απο βόρεια Ελλάδα.. σε πρόδωσε ενα "σε" 😋

Εκλαψα... ένα θα σου πω μια Κατερίνα από Αθήνα την γνώρισα εδώ μέσα, και έχουμε και επαφές , ΜΕ έλεγε καλά και όταν γράφετε έχετε αυτό το σε ; 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εκλαψα... ένα θα σου πω μια Κατερίνα από Αθήνα την γνώρισα εδώ μέσα, και έχουμε και επαφές , ΜΕ έλεγε καλά και όταν γράφετε έχετε αυτό το σε ; 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Ναι!!! Εγω κοπηκα στο πανεπιστημιο σε μαθημα για το με και το σε.. και για να το δεχτω περασε καιρος!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Πώς είσαι κοριτσι μου? Ξεκουραζεσαι και λιώνεις στο νετφλιξ? Θα σου δώσει από βδομάδα το Κατερινάκι τη γουρλιδικη σκυτάλη και όλα θα πάνε τέλεια!

🎭🎭🎭Καλημέρα καλη Τσικνοπέμπτη σε ολες μας.... 🃏🃏🃏

@twinkletwinlkle εσυ πως είσαι;;;; απόλαυσε το.... Α... Φαε καλα γτ δεν τρως μονο για σενα!!!!😍 είμαι καλά για την ώρα!!!! Δεν εχω καταλαβει τπτ σαν να μην συμβαίνει τπτ... Μου αρέσει το χουζουρεμα στο κρεβάτι... τώρα το απολαμβάνω ολημερίς αν και αρχίζει να με πιάνει που και που η μέση μου 🤭🤭🤭

Φιλιά!!!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κοίτα αυτό που κατάλαβα εγώ μετράς σαν πρώτη μέρα την Τρίτη, γιατί την Δευτέρα που δέχτηκες τα εμβρυακια σου ήδη μεγάλωσαν και λέμε 5ης μέρας.. οπότε την Δευτέρα την μετράμε για τα εμβρυακια που εκτός μήτρας και ας τα υποδεχτήκαμε Δευτέρα... 

Έχεις ριγους? Εγώ Πέμπτη αποφάσισα να κουνηθώ και επιτέλους να κάνω μπάνιο να λουσω και μαλλιά, οπότε βραδάκι έκανα μπάνιο και μετά θυμάμαι με έπιασε ενα ρίγος,  ε είπα ίσως απο το μπάνιο.. σηκώθηκα το βράδυ να πάω τουαλέτα και όταν σηκώθηκα έτρεμα ολόκληρη, εκεί είπα οτι κάτι δεν πάει καλα.. ε μετα τα γνωστά ραπιντ, σελφ και μου έφταιγαν τα ουτρο

Καλημερουδια... Καλή Τσικνοπέμπτη....πως είσαι;;;;;;;;; 

Αχα... Οκ... Κατάλαβα....!!! Για να δούμε... Ρίγος οχι, δεν παίρνω ουτρο απο το στόμα, αλλα μια κρυώνω μια ζεστενομαι και λιγο η μέση αλλα μάλλον απο την ξάπλα 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Joann είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα έχω κάποιες απορίες τελικά σιγά μην δν είχα..σας ρωτάω γτ όλες το έχετε περάσει πριν από εμένα..σήμερα είναι η δεύτερη μέρα με γκοναλ παρατήρησα ότι πονάει λιγάκι το στομάχι μου..μπορεί και να είναι η ιδέα μου θα δούμε δν ξέρω ..πήγα 22 του μήνα και ξεκίνησα κιόλας μου είπαν να ξαναπάω στις 1 του μήνα πως σας φαίνεται είναι μακριά το επόμενο ραντεβού;

 

Καλησπερα, άργησα να δω το μήνυμα σου, ελπίζω να μην έχεις απελπιστεί. Γενικα οι παρενέργειες από τις ενέσεις δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο οπότε μην αναμένεις να νιώσεις μεγάλες αλλαγές. Το στομάχι όπως σου είπε και η @Nefeliap μάλλον είναι τυχαίο ότι σε πόνεσε. Όταν θα έχεις φτάσει τις 6-7 ενέσεις διέγερσης και θα αργήσουν να μεγαλώνουν αρκετά τα ωοθυλακια μπορεί να νιώσεις ψιλό πονάκια χαμηλά που οφείλονται στο ότι διογκώνονται οι ωοθήκες σου και όσο νάναι ο χώρος εκεί κάτω δεν είναι απεριόριστος. Εκτός από αυτό πάντως δεν πρόκειται να νιώθεις κάτι άλλο. Τι φάρμακο παίρνεις και ποσες μονάδες? Θα παρεις και ανταγωνιστή σε κάποια φάση? Σε ποιο κέντρο εισαι? Αν ξεκίνησες διέγερση στις 22 και ήταν η 2η μέρα του κύκλου σου, τότε σου είπαν να ξαναπάς την 8η με 9η μέρα για υπέρηχο και μάλλον και εξέταση αίματος για να δουν πως μεγαλώνουν τς ωοθυλακια. Είναι αναμενόμενο, κάπως έτσι είναι το πλανο στα περισσότερα κέντρα. Στις 22 που πηγές εκανες υπέρηχο, αιματολογικές ή και τα δυο? Και τι σου είπαν? Τι αποτελέσματα είχες?
Μην αγχώνεσαι, ξέρω είναι δύσκολο όταν είναι πρώτη φορά και βαδίζεις στο άγνωστο. Γράψε μας ότι σκέφτεσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εκλαψα... ένα θα σου πω μια Κατερίνα από Αθήνα την γνώρισα εδώ μέσα, και έχουμε και επαφές , ΜΕ έλεγε καλά και όταν γράφετε έχετε αυτό το σε ; 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Χαχαχαχ σωστή η παρατήρηση... Εγώ δικιά σου είμαι πάντως 🙊🙊🙊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...