Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Εννοώ για διέγερση κτλ. Τον άντρα θα το στείλω να κάνει. Του έκλεισα ραντεβού για να πάει. Απλά μου φαίνεται όλο αυτό περίεργο. Όλο. Πως να στο εξηγήσω. Το ecoli μπορεί να μην φύγει ποτέ. Αυτό μας το είπαν όλοι και μας το εξήγησε πολύ καλά η Οικονομόπουλου. Τώρα… θα χρειαστεί να κάνει dfi μαζί με την καλλιέργεια. Μετά…. Θα πρεπει να πάει με την υστεροσαλπιγγογραφια στην Σπαθή (στο Έλενα) για να δει την ακτινογραφεία. Σήμερα που πήγα για υπερηχογράφημα και δυστυχώς δεν είδα την @Margitc (αχ αχ μας ματιάσατε 🤣😂🤣😂🤣😂🤣)  μου είπε η γιατρός ότι δεν μπορεί να μου πει κατι με σιγουριά. Δεν μπορούσε να μου πει κατι στοιχειώδες για την μήτρα. Τέλος πάντων… σκέψεις σκέψεις 

Μα συγγνώμη δεν κατάλαβα. Ανεξάρτητα από το σπερμα, η γιατρός βλέποντας την ακτινογραφία σου είπε ότι δεν μπορεί να σου πει κάτι για τη μήτρα? Δεν το καταλαβαίνω αυτό. Επίσης επειδή δεν ξέρω, αυτό το ecoli είναι μικρόβιο που κάνει το σπερμα κακό και δεν ξεπερνιέται με αντιβίωση? Ο άντρας σου παίρνει βιταμίνες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Να σου πω φιλενάδα δεν μας προειδοποιησες όμως για τόσο έντονα καιρικά φαινόμενα.  Μας είπες αέρας και βροχές. Δεν μας είπες για τον χαλασμό που κάνει!

Θα κάνω υπομονή μέχρι την Παρασκευή να δω τι θα δούμε.

Καλά είπα ετοιμάσου για αέρα γτ δε με ακούς χαχαχαχα αλλά σκ το βλέπω με ηλιοφάνεια  😁 

Την Παρασκευή όλα θα είναι υπέροχα.. 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Να σου πω φιλενάδα δεν μας προειδοποιησες όμως για τόσο έντονα καιρικά φαινόμενα.  Μας είπες αέρας και βροχές. Δεν μας είπες για τον χαλασμό που κάνει!

Θα κάνω υπομονή μέχρι την Παρασκευή να δω τι θα δούμε.

Μαζί σου κορίτσι μου για τη Παρασκευή !!!! Τελικά η σκυτάλη που μου έδωσες ηταν γουρλιδικη θα την κρατήσω λίγο ακόμα και η παράδοση θα γίνει στο κορίτσι μας την @ΧΑΡΜΑ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα έχω κάποιες απορίες τελικά σιγά μην δν είχα..σας ρωτάω γτ όλες το έχετε περάσει πριν από εμένα..σήμερα είναι η δεύτερη μέρα με γκοναλ παρατήρησα ότι πονάει λιγάκι το στομάχι μου..μπορεί και να είναι η ιδέα μου θα δούμε δν ξέρω ..πήγα 22 του μήνα και ξεκίνησα κιόλας μου είπαν να ξαναπάω στις 1 του μήνα πως σας φαίνεται είναι μακριά το επόμενο ραντεβού;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Oχι πρώτα τα έκοψα και μετά έκανα χοριακη 

Πωω πωω και μετα τι έδειξε η χοριακη? 

Τα μπουκωνω και σκάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πήρε τώρα ο γιατρός και μου είπε ότι δεν μας απασχολεί που δεν διπλασιαστηκε και ότι θέλουμε 70% πάνω. Μου είπε να πάω αύριο το πρωί να με δει. 

Οποτε εις αύριον τα σπουδαία... Για να δουμε τι θα δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έτσι έτσι να έχεις 16-18 γιατί και εγώ κάπου εκεί έχω χαχαχαχαχ θα πάρουμε και @BlackCat και μαζί θα έχουμε τα Χριστούγεννιατικα μωρά... 😍 αχ πολύ χάρηκα που δε θα είμαι μόνη 😁😁😁😁😁 

Κ εγώ εκεί μαζί σας με βλέπω! Γύρω στις 10 περιμένω εγώ κ εφόσον τα αποτελέσματα του αγοριού μου αύριο βγουν καλά ξεκινάω πάλι διέγερση! Μακαρι να μας πάει καλά αυτή τη φορά! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Εννοείς να έχει προκαλέσει το E. coli υψηλό dfi?

Τώρα αυτό δεν το ξέρω ίσως η @Kiddoμας ξέρει περισσότερα απλά αναρωτιέμαι παίζει να το έχεις και εσυ το ecoli και να το κάνετε μπαλα; 

Απο την άλλη τόσα κ τόσα ζευγάρια πιάνουν εύκολα δεν πιστεύω ότι όλα αυτά τα σπέρματα είναι αμόλυντα 😂😂 απλά εμείς που πάμε με τον δύσκολο δρόμο τα ξεψειριζουμε.

Όσο για το κατά ποσό Ξεπερνιέται ένα υψηλό dfi με την εξωσωματική εγώ προσωπικά κρατάω πολλές επιφυλαξεις. Με το απλό μυαλό μου αν ένα σπερματοζωάριο φαινόταν στο απλό μικροσκόπιο οι αλλοιώσεις στο dna του τότε γιατί δεν βγάζανε σαν αποτέλεσμα στο σπερμοδιαγραμμα το απλό; Γιατί να θέλει άλλου είδους εξέτασης τότε;

Απλα σκέψεις μου λέω τώρα κουβέντα να γίνεται 

Όπως τα λες είναι μαυρογατο μου καλό. Την ιδια σκέψη έχω και εγώ. Γιαυτο και είπα αυτά που είπα στην κοπέλα στο Λυμπεροπουλο. 
Επισης ένας γιατρός εξωσωματιστης που είχα πάει μου είχε πει ότι το ecoli υπάρχει χρόνια και είναι σύνηθες φαινόμενο. Και πως όλες οι χώρες και τα χωριά που δεν κοιτάνε λεπτομερώς τα ιατρικά πως κάνουν παιδιά τόσα χρόνια. 
Επισης το ecoli δεν μπορεί να μου το μεταφέρει. Αυτή ήταν η ανησυχία μου για το ελεύθερο γούτσου γούτσου τόσους μήνες αν θυμάσαι που το έλεγα. Δεν κολλάει γιατί όταν λέμε ecoli στο σπερμα δεν εννουμε ότι είναι κολλημένο στο σπερμα (σαν να καβαλάει ένα αλογο) ενώ εγώ αυτό νομίζω τόσο καιρό. Και μου το ανέλυσε η Οικονομόπουλου. Ενώ οι γιατροί απλά μου λέγανε πως δεν κολλάω και μπορώ να κάνω ελεύθερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/2/2022 at 6:20 ΜΜ, ο/η Vasilique είπε:

Να ρωτάς ό,τι σου κατέβει! 

Τσικνοπέμπτη, μεθαύριο μπαίνω στον μήνα μου! Πήγαμε χθες στον γιατρό, έκανα υπέρηχο, καρδιοτοκογράφημα για να δούμε την εικόνα των μωρών. Ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος. Ή που θα με βάλει να γεννήσω λέει την Πέμπτη 3/3 ή την Τρίτη 8/3 γιατί θα λείπει τετραήμερο! 🤪😂 Ό,τι να ´ναι! Χαχαχα! Κοντή γιορτή πάντως! Μετράω αντίστροφα όπως κ να έχει! 

Έχω μαζέψει εμπειρίες ουουου! Στη διάθεσή σας κορίτσια μου! Άντε μια μια περνάει απέναντι κ τρελαίνομαι! 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

 

Αχ εφτασε εφτασε η μερα να δεις τι γρηγορα που θα περασει η εβδομαδα που θα παρεις αγκαλια τα δυο πιο ομορφα κορμακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια τρεμωωω μάλλον είμαι έγκυος, μίλησα με γιατρό και με μαλωσα που πήγα νωρίς,  αλλά μου είπε είναι θετικό καο να ξανα κανω την Παρασκευή 

20220223_131455.jpg

Τι μαλλον θετικο ρεεεεεεε μπραβο με το καλο καλους διπλασιασμους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Margitc είπε:

Τι μαλλον θετικο ρεεεεεεε μπραβο με το καλο καλους διπλασιασμους

Χαχχαχα κορίτσι μου σε ευχαριστώ, ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Με πήρε τώρα ο γιατρός και μου είπε ότι δεν μας απασχολεί που δεν διπλασιαστηκε και ότι θέλουμε 70% πάνω. Μου είπε να πάω αύριο το πρωί να με δει. 

Οποτε εις αύριον τα σπουδαία... Για να δουμε τι θα δούμε...

Τέλειαααα να χαρείς κορίτσι μου,  το αξίζεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μα συγγνώμη δεν κατάλαβα. Ανεξάρτητα από το σπερμα, η γιατρός βλέποντας την ακτινογραφία σου είπε ότι δεν μπορεί να σου πει κάτι για τη μήτρα? Δεν το καταλαβαίνω αυτό. Επίσης επειδή δεν ξέρω, αυτό το ecoli είναι μικρόβιο που κάνει το σπερμα κακό και δεν ξεπερνιέται με αντιβίωση? Ο άντρας σου παίρνει βιταμίνες?

δεν την ειχα την ακτινογραφια. Δεν φανταστικά να πω την αλήθεια πως θα την χρειαζόταν. Άρα μου λέει πως δεν μπορεί να μου πει ξεκάθαρα κατι για την μήτρα.
 

Οσον αφορά το e-coli (Escherichia coli = κολοβακτηρίδιο) ειναι ένα βακτηρίδιο το όπιο το έχουμε βασικά όλοι οι άνθρωποι μέσα μας και υπάρχει στο έντερο. Μπορεί να εκδηλωθεί ή όχι. Κάτσε να σου κάνω ένα paste 

H Escherichia coli (E. coli) αποτελεί μια μεγάλη οικογένεια βακτηρίων, ορισμένα από τα οποία δεν είναι επιβλαβή για την ανθρώπινη υγεία, ενώ αντίθετα κάποια άλλα μπορούν να προκαλέσουν έως και πολύ σοβαρά προβλήματα υγείας. Τα παθογόνα στελέχη της E. coli προκαλούν διάρροια, ουρολοιμώξεις, αναπνευστικά προβλήματα, πνευμονία κ.α.. Τα συμπτώματα της μόλυνσης από E. coli είναι αιματηρές κενώσεις (διάρροια), πόνος, δυσφορία, κολικοί, ναυτία και εμετός. Ανάλογα το σημείο και τον τρόπο επιμόλυνσης τα συμπτώματα μπορεί να διαφέρουν. 

Η μόλυνση από E. coli μπορεί να συμβεί μέσω κατανάλωσης μολυσμένου νερού ή φαγητού, όπως ωμών λαχανικών, μη σωστά μαγειρεμένου μοσχαρίσιου κρέατος, μη παστεριωμένου γάλακτος κ.α.. Εάν η επιμόλυνση με E. coli γίνει μέσω της τροφής, τότε η E. coli προσβάλλει το βλεννογόνο του εντέρου με αποτέλεσμα την εμφάνιση διάρροιας με αίμα. 
 

Και αντιβίωση παίρνει το αγόρι έχει  και βιταμίνες παίρνει.  Αλλά αυτό όταν το έχεις, μπορεί να το έχεις συνέχεια. Να έρχεται και να φεύγει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!! Σας διαβαζω μερες πολλες... Και ειπα να μπω στη παρεα μολις δω της Κατερινας το θετικο ( για γουρι) που ειναι και συνονοματη και συνομηλικη..συγχαρητηρια σε ολες για τα θετικα και καλη επιτυχια σε εμας τις υπολοιπες!!!!δεν ξερω γιατι αλλο αυτο το 22 μου καθεται καλα στο κεφαλι και βλεποντας εδω μεσα τη πορεια λεω ν μπω στο πινακακι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

δεν την ειχα την ακτινογραφια. Δεν φανταστικά να πω την αλήθεια πως θα την χρειαζόταν. Άρα μου λέει πως δεν μπορεί να μου πει ξεκάθαρα κατι για την μήτρα.
 

Οσον αφορά το e-coli (Escherichia coli = κολοβακτηρίδιο) ειναι ένα βακτηρίδιο το όπιο το έχουμε βασικά όλοι οι άνθρωποι μέσα μας και υπάρχει στο έντερο. Μπορεί να εκδηλωθεί ή όχι. Κάτσε να σου κάνω ένα paste 

H Escherichia coli (E. coli) αποτελεί μια μεγάλη οικογένεια βακτηρίων, ορισμένα από τα οποία δεν είναι επιβλαβή για την ανθρώπινη υγεία, ενώ αντίθετα κάποια άλλα μπορούν να προκαλέσουν έως και πολύ σοβαρά προβλήματα υγείας. Τα παθογόνα στελέχη της E. coli προκαλούν διάρροια, ουρολοιμώξεις, αναπνευστικά προβλήματα, πνευμονία κ.α.. Τα συμπτώματα της μόλυνσης από E. coli είναι αιματηρές κενώσεις (διάρροια), πόνος, δυσφορία, κολικοί, ναυτία και εμετός. Ανάλογα το σημείο και τον τρόπο επιμόλυνσης τα συμπτώματα μπορεί να διαφέρουν. 

Η μόλυνση από E. coli μπορεί να συμβεί μέσω κατανάλωσης μολυσμένου νερού ή φαγητού, όπως ωμών λαχανικών, μη σωστά μαγειρεμένου μοσχαρίσιου κρέατος, μη παστεριωμένου γάλακτος κ.α.. Εάν η επιμόλυνση με E. coli γίνει μέσω της τροφής, τότε η E. coli προσβάλλει το βλεννογόνο του εντέρου με αποτέλεσμα την εμφάνιση διάρροιας με αίμα. 
 

Και αντιβίωση παίρνει το αγόρι έχει  και βιταμίνες παίρνει.  Αλλά αυτό όταν το έχεις, μπορεί να το έχεις συνέχεια. Να έρχεται και να φεύγει. 

Να ρωτήσω κάτι που λογικά θα είναι βλακεία? 

Αν πάρετε το σπερμα, το εξετασετε και δείτε ότι στην παρούσα φάση δεν υπάρχει αυτό το βακτήριο,  δεν μπορείτε να το καταψύξετε,  ώστε να είναι έτοιμο και ελεγμένο όταν πας για ωοληψία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Πωω πωω και μετα τι έδειξε η χοριακη? 

Τα μπουκωνω και σκάω 

Η χοριακη έδειξε θετική. Είχα αίμα γέμιζα σερβιέτες, πονους περιόδου και η χοριακή θετική... 

Για αυτό για να μη σε παντοφλιασω ευτυχως εσύ έκανες κατευθείαν χοριακή όχι σαν εμένα το ζοντοβολο περίμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Με πήρε τώρα ο γιατρός και μου είπε ότι δεν μας απασχολεί που δεν διπλασιαστηκε και ότι θέλουμε 70% πάνω. Μου είπε να πάω αύριο το πρωί να με δει. 

Οποτε εις αύριον τα σπουδαία... Για να δουμε τι θα δούμε...

ΤΕΛΟΣ αλλάζω επάγγελμα..

Θα γίνω μετεωρολόγο-γυναικολόγος  😁😁😁 ξέρεις ότι έχω πει για καιρό βγαίνει..  τωρα άκουσες και αυτο με το 70% που σου είπα  θα δείτε σακο ίσως και λεκιθιο ασκο  λογικά 😁 

50€ για τις υπηρεσίες μου 😂😂😂😂🥼🥼🥼🥼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Πωω πωω και μετα τι έδειξε η χοριακη? 

Τα μπουκωνω και σκάω 

Εντωμεταξύ με τα τρελασου με μπέρδεψες και δε σε ειπα συγχαρητήριαααα..  . 

 Παντουφλιδια παντού..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Κ εγώ εκεί μαζί σας με βλέπω! Γύρω στις 10 περιμένω εγώ κ εφόσον τα αποτελέσματα του αγοριού μου αύριο βγουν καλά ξεκινάω πάλι διέγερση! Μακαρι να μας πάει καλά αυτή τη φορά! 🥰

Έτσι έτσι να ήμαστε πολλές να έχω να σας ζαλίζω.. πάμε  γερά Νικόλ μου.  Στο εύχομαι πραγματικά κοριτσάκι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Όπως τα λες είναι μαυρογατο μου καλό. Την ιδια σκέψη έχω και εγώ. Γιαυτο και είπα αυτά που είπα στην κοπέλα στο Λυμπεροπουλο. 
Επισης ένας γιατρός εξωσωματιστης που είχα πάει μου είχε πει ότι το ecoli υπάρχει χρόνια και είναι σύνηθες φαινόμενο. Και πως όλες οι χώρες και τα χωριά που δεν κοιτάνε λεπτομερώς τα ιατρικά πως κάνουν παιδιά τόσα χρόνια. 
Επισης το ecoli δεν μπορεί να μου το μεταφέρει. Αυτή ήταν η ανησυχία μου για το ελεύθερο γούτσου γούτσου τόσους μήνες αν θυμάσαι που το έλεγα. Δεν κολλάει γιατί όταν λέμε ecoli στο σπερμα δεν εννουμε ότι είναι κολλημένο στο σπερμα (σαν να καβαλάει ένα αλογο) ενώ εγώ αυτό νομίζω τόσο καιρό. Και μου το ανέλυσε η Οικονομόπουλου. Ενώ οι γιατροί απλά μου λέγανε πως δεν κολλάω και μπορώ να κάνω ελεύθερα. 

Είναι σαν τις ουρολοιμωξης εγώ έχω πολύ συχνά αλλά δεν κολλάει ο άντρας μου παρόλο τα ελεύθερα γούστου γούστου. Με όλο το συμπαθειο χωρίς παρεξήγηση μήπως ο σύντροφος σου έχει δυσκοιλιοτητα; σε εμένα τη βασίλισσα της ουρολοιμωξη μετά από πολλές πολλές εξετάσεις κατάλαβε ένας γιατρός σε ένα νησί (γτ διακοπές χωρίς ουρολοιμωξη δεν πήγαινα) ότι είναι από αυτό! Από τότε που παίρνω ειδικό χαπάκι και δεν αντιμετωπίζω τέτοιο θέμα έχω σωθεί  . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εντωμεταξύ με τα τρελασου με μπέρδεψες και δε σε ειπα συγχαρητήριαααα..  . 

 Παντουφλιδια παντού..  

Γιατι τα σχολια μου ειναι ροζ και κρυφα 🥺🥺🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Να ρωτήσω κάτι που λογικά θα είναι βλακεία? 

Αν πάρετε το σπερμα, το εξετασετε και δείτε ότι στην παρούσα φάση δεν υπάρχει αυτό το βακτήριο,  δεν μπορείτε να το καταψύξετε,  ώστε να είναι έτοιμο και ελεγμένο όταν πας για ωοληψία?

Τίποτα δεν είναι βλακεία!! Το έχω και εγώ σκεφτεί αυτό. Δεν είναι βλακεία. Αλλά εγώ νομίζω ότι δεν έφυγε. Δύσκολα φεύγει αυτό και γίνεται όλο πιο ανθεκτικό το E. Coli στις αντιβιώσεις. Επίσης ας δούμε τον κατακερματισμό… τι να κάνουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η hope501 είπε:

Τίποτα δεν είναι βλακεία!! Το έχω και εγώ σκεφτεί αυτό. Δεν είναι βλακεία. Αλλά εγώ νομίζω ότι δεν έφυγε. Δύσκολα φεύγει αυτό και γίνεται όλο πιο ανθεκτικό το E. Coli στις αντιβιώσεις. Επίσης ας δούμε τον κατακερματισμό… τι να κάνουμε. 

Ναι ισχύει στις ουρολοιμωξεις μου έπρεπε κάθε τόσο να είναι και πιο βαριά αντιβίωση, δεν άντεχα άλλο. Αν πάντως έχει τέτοιο θέμα συζήτησε το με τον γιατρό ώστε και ο ίδιος να βοηθηθεί αλλά και εσείς να γλιτώσετε έτσι δε "προλαβαίνει " να αναπτυχθεί τόσο το βακτήριο με αποτέλεσμα να μην εμφανίζεται στο σπερμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είναι σαν τις ουρολοιμωξης εγώ έχω πολύ συχνά αλλά δεν κολλάει ο άντρας μου παρόλο τα ελεύθερα γούστου γούστου. Με όλο το συμπαθειο χωρίς παρεξήγηση μήπως ο σύντροφος σου έχει δυσκοιλιοτητα; σε εμένα τη βασίλισσα της ουρολοιμωξη μετά από πολλές πολλές εξετάσεις κατάλαβε ένας γιατρός σε ένα νησί (γτ διακοπές χωρίς ουρολοιμωξη δεν πήγαινα) ότι είναι από αυτό! Από τότε που παίρνω ειδικό χαπάκι και δεν αντιμετωπίζω τέτοιο θέμα έχω σωθεί  . 

😂😂😂 τον ρωτησα μια μέρα αν ζορίζεται και μου είπε όχι, χαλαρά βγαίνουν 😂😂💩💩 ωωωωωχχχχχ τι άκουγα 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ εκείνος έχει το καλό ξυπνάει και βουρ τουαλέτα. Ενώ εγώ….. ουρολοιμώξεις κάθε χρόνο η κάθε δεύτερο σχεδόν παθαίνω. Είμαι πολύ επιρρεπείς σε αυτό. Τώρα έχω. Την Δευτέρα υπέφερα. Ξέρω και πως κόλλησα. Πάντως όχι από τον άντρα γιατί όπως είπα μου είπαν πως  δεν κολλάει από σπερμα. Είχα πάει τουαλέτα σε σπίτι μια φίλης μου. Και δεν έκατσα στην τουαλέτα. Ήταν από τις παλιές που το σχήμα τους λίγο περίεργο. Επειδή την χρησιμοποιεί και ένα αγόρι εκεί και δεν μου φάνηκε φυσικά πολύ καθαρή δεν εκατσα. Και ένιωθα την ώρα που ουρούσα πως πιτσιλαει. Μην γόνιμος πιο έντονη στην εξήγηση. 😂😂😂😂 τεσπα, το σκέφτηκα εκείνη την στιγμη το τι μπορεί να συμβεί και είπα ωχ. Εν τελεί το δυο μέρες μετά υπέφερα. Τώρα αντιβίωση.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...