Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις On 5/2/2022 at 8:43 ΜΜ, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Έτσι! Με αισιοδοξία και χαλαρότητα θα τα πας περίφημα! Και φυσικά να κάνετε τη dolce vita σας. Η Αθήνα είναι υπέροχη! Καλή αρχή!

Σε ευχαριστώ πολύ 😘,,, και σε σένα εύχομαι με μια υπέροχη χοριακη και ένα μωρό κουκλάκι σύντομα!!!!!!! 🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Καλή επιτυχία αγαπημένη!!

Βημα βήμα και θα φτάσουμε τον στόχο και εμείς οι χελωνιτσες που θα πάει!!

Σου στέλνω αγαπη και θετική ενέργεια για καλά αποτελέσματα❤️

Σε ευχαριστώ πολύ 😘 Ασπρούλα μου,,,,με το καλό να κάνεις την ετ την τυχερή σου αγαπημένη μου!!!!! 🙏👶❤️👶❤️

 

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Με το καλό αγάπη! Έτσι, όλα θα γίνουν αλλά με ηρεμία, μου δίνεις μαθήματα ειδικά εμένα που είμαι νευροσπαστο και φρικαρω με το παραμικρό! Να περάσετε ωραία στην εκδρομή σας και παρεπιπτοντως ε, κανεις κι ένα ΕΡΑ τεστ! Μ αρέσει το πλανο σου και κυρίως ο τρόπος που σκέφτεσαι ❤️❤️❤️
ποσες μέρες θα μείνετε?

Σε ευχαριστώ πολύ 😘,,,, και εσύ με το καλό τώρα που μπήκες στο χορό να χορέψεις τον πιο ρυθμικό μπεμπεδιστικο σκοπό!!!!!! Πέμπτη θα κατέβουμε,,, Κυριακή θα επιστρέψουμε ,,, λογικά το σκ θα είμαστε free για βόλτες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η condios είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 😘,,, και σε σένα εύχομαι με μια υπέροχη χοριακη και ένα μωρό κουκλάκι σύντομα!!!!!!! 🙏👶❤️👶❤️

Α σε ευχαριστώ πολύ πολύ! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη επιτυχια στις παλιες μου συμμαθητριες ευχομαι τα καλυτερα για σημερα @BlackCat και @Lucia79!✌️✌️✌️✌️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! 

Καλή επιτυχία στα κορίτσια μας σήμερα! Όλα θα πάνε τέλεια! @Lucia79

ευχαριστημενη με νέο κέντρο?

@BlackCat

Είδες τον φίλο μας τον καρδιολόγο?

Αντε περιμένουμε νέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lucia79  @BlackCat καλή επιτυχία κορίτσια!!!! Να σας πάνε όλα τέλεια!!! Εγώ έκανα ένα τεστάκι σήμερα 7 μέρες μετά την ετ κ δεν μου έβγαλε ούτε μία ιδέα αχνής γραμμής έτσι για να ελπίζω λίγο… Δε με θέλει με τίποτα η εξωσωματική όμως….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zeta. είπε:

@Lucia79  @BlackCat καλή επιτυχία κορίτσια!!!! Να σας πάνε όλα τέλεια!!! Εγώ έκανα ένα τεστάκι σήμερα 7 μέρες μετά την ετ κ δεν μου έβγαλε ούτε μία ιδέα αχνής γραμμής έτσι για να ελπίζω λίγο… Δε με θέλει με τίποτα η εξωσωματική όμως….

Θα σε μαλώσω... Δεν πρόκειται να δείξει το τεστ 7 μέρες μετά την ετ. Δεν είναι τυχαίο που οι γιατροί λένε να κάνουμε χοριακη το μίνιμουμ στις 10 μέρες. Γιατί δεν λένε να κάνουμε τεστ? Γιατί ακριβώς το τεστ πολλές φορές δεν το ανιχνεύει.  Και στις 7 μέρες κιόλας? Ε δεν θα δείξει βρε φιλενάδα.  Κανε υπομονή.  Πήγαινε μια βολτίτσα,  κάνε δουλίτσες να ξεχαστεις και ΜΗΝ κανεις άλλο τεστ.  Για να είχε φανεί στις 7 μέρες με τεστ πρέπει να έχεις τετράδυμα!!!

Εμένα με βλαστοκυστες πάντα μου έλεγαν στις 12 μέρες, τώρα με έμβρυα 3 ημερών στις 14!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Καλημερα και καλη επιτυχια στις παλιες μου συμμαθητριες ευχομαι τα καλυτερα για σημερα @BlackCat και @Lucia79!✌️✌️✌️✌️✌️

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα καλή επιτυχία και από εμένα στα γλυκα μας τα κορίτσια @BlackCat και @Lucia79!!!🤞🤞🤞😍😍😍

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η blueheart είπε:

Καλημέρα και και καλή επιτυχία στα κορίτσια μας@Lucia79 και @BlackCat ❤️❤️❤️

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα! 

Καλή επιτυχία στα κορίτσια μας σήμερα! Όλα θα πάνε τέλεια! @Lucia79

ευχαριστημενη με νέο κέντρο?

@BlackCat

Είδες τον φίλο μας τον καρδιολόγο?

Αντε περιμένουμε νέα σας!

 

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

@Lucia79  @BlackCat καλή επιτυχία κορίτσια!!!! Να σας πάνε όλα τέλεια!!! Εγώ έκανα ένα τεστάκι σήμερα 7 μέρες μετά την ετ κ δεν μου έβγαλε ούτε μία ιδέα αχνής γραμμής έτσι για να ελπίζω λίγο… Δε με θέλει με τίποτα η εξωσωματική όμως….

Κορίτσια σας υπέρ ευχαριστούμε όλες για τη στήριξη!!! Μου τελείωσαν ήδη οι καρδούλες για σήμερα οποτε σας βάζω εδώ πολλές! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
μου φαίνεται απίστευτο ότι έχω ηδη γυρίσει σπίτι! Ήμουν εκεί στις 7.15 και όλα πήγαν ρολόι, πήραμε 4 ωάρια τελικά (ένα ωοθυλάκιο ήταν τζουφιο) και αύριο περιμένω ενημέρωση από τους εμβρυολογους. Πάμε για κατάψυξη σε όλα (ελπίζω δλδ να υπάρχει έστω ένα έμβρυο). 
Η εμπειρία μου πάντως από το κέντρο είναι άριστη, δεν περίμενα καθόλου, μας βάλανε και ξεντυθήκαμε σε ένα ομολογουμένως στενό χώρο με ντουλαπάκια και μετά μας πέρασαν σε ένα υπέρ κυριλέ σαλονάκι με ροζ καναπέδες όπου περίμεναμε κανενα τέταρτο με τις ρομπιτσες μας (από χοντρό γαλάζιο ύφασμα και καθόλου see through), και εκεί σε αυτό το σαλονάκι ήρθε άκουσον άκουσον μια ψυχολόγος και μας έπιασε την κουβέντα να χαλαρώσουμε λίγο!!!! Μετά από 15 λεπτά (που με την πάρλα της ψυχολόγου θα ήθελα να έχω κ άλλο χρόνο στην αναμονή) με πήγαν στο χώρο της ωοληψιας, όλοι ευγενέστατοι, μετά ξύπνησα σε ένα χώρο με κρεβάτια που γύρω γύρω είχαν κουρτίνες για να σε απομονώνουν από τις διπλανές και σιγά σιγά συνήλθα και εκεί που συνερχόμουνα ξαναήρθε η ψυχολόγος και μου είπε ότι μπορώ να της απευθυνθώ και να κάνουμε και κάποιες συναντήσεις μέχρι την εμβρυομεταφορα για να είμαι ήρεμη. Μετά ντύθηκα, ο άντρας μου είχε ήδη δώσει σπερμα και πήγε λογιστήριο, είδαμε λίγο το γιατρο για μια σύντομη ενημέρωση και στις 10 παρά 10 ειχαμε ήδη φύγει!!!
Εγώ τώρα ξέρετε, μαθημένη στα 8ωρα που κλείναμε στο άλλο κέντρο, έχω εντυπωσιαστεί με όλα αυτα! Φυσικά το σημαντικότερο είναι να έχουμε κανενα έμβρυο….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

@Lucia79  @BlackCat καλή επιτυχία κορίτσια!!!! Να σας πάνε όλα τέλεια!!! Εγώ έκανα ένα τεστάκι σήμερα 7 μέρες μετά την ετ κ δεν μου έβγαλε ούτε μία ιδέα αχνής γραμμής έτσι για να ελπίζω λίγο… Δε με θέλει με τίποτα η εξωσωματική όμως….

Αχ κοριτσι μ μην απογοητευεσαι περιμενε μεχρι τη Τεταρτη ..ειμαστε κ στον ιδιο γιατρο κ αγχωθηκα τωρα λιγο κ γω ☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

 

 

 

 

Κορίτσια σας υπέρ ευχαριστούμε όλες για τη στήριξη!!! Μου τελείωσαν ήδη οι καρδούλες για σήμερα οποτε σας βάζω εδώ πολλές! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
μου φαίνεται απίστευτο ότι έχω ηδη γυρίσει σπίτι! Ήμουν εκεί στις 7.15 και όλα πήγαν ρολόι, πήραμε 4 ωάρια τελικά (ένα ωοθυλάκιο ήταν τζουφιο) και αύριο περιμένω ενημέρωση από τους εμβρυολογους. Πάμε για κατάψυξη σε όλα (ελπίζω δλδ να υπάρχει έστω ένα έμβρυο). 
Η εμπειρία μου πάντως από το κέντρο είναι άριστη, δεν περίμενα καθόλου, μας βάλανε και ξεντυθήκαμε σε ένα ομολογουμένως στενό χώρο με ντουλαπάκια και μετά μας πέρασαν σε ένα υπέρ κυριλέ σαλονάκι με ροζ καναπέδες όπου περίμεναμε κανενα τέταρτο με τις ρομπιτσες μας (από χοντρό γαλάζιο ύφασμα και καθόλου see through), και εκεί σε αυτό το σαλονάκι ήρθε άκουσον άκουσον μια ψυχολόγος και μας έπιασε την κουβέντα να χαλαρώσουμε λίγο!!!! Μετά από 15 λεπτά (που με την πάρλα της ψυχολόγου θα ήθελα να έχω κ άλλο χρόνο στην αναμονή) με πήγαν στο χώρο της ωοληψιας, όλοι ευγενέστατοι, μετά ξύπνησα σε ένα χώρο με κρεβάτια που γύρω γύρω είχαν κουρτίνες για να σε απομονώνουν από τις διπλανές και σιγά σιγά συνήλθα και εκεί που συνερχόμουνα ξαναήρθε η ψυχολόγος και μου είπε ότι μπορώ να της απευθυνθώ και να κάνουμε και κάποιες συναντήσεις μέχρι την εμβρυομεταφορα για να είμαι ήρεμη. Μετά ντύθηκα, ο άντρας μου είχε ήδη δώσει σπερμα και πήγε λογιστήριο, είδαμε λίγο το γιατρο για μια σύντομη ενημέρωση και στις 10 παρά 10 ειχαμε ήδη φύγει!!!
Εγώ τώρα ξέρετε, μαθημένη στα 8ωρα που κλείναμε στο άλλο κέντρο, έχω εντυπωσιαστεί με όλα αυτα! Φυσικά το σημαντικότερο είναι να έχουμε κανενα έμβρυο….

Τελεια ολα καλα ευχομαι αυτα τα αυγουλακια να ειναι το μωρακι σου! Υπομονη (οσο γινεται) περιμενουμε με αγωνια τους εμβρυολογους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να αναφέρω, σπερμα 15.000.000 με 40% κινητικότητα. Τους θυμίσαμε και ότι ο ουρολόγος θέλει picsi. Πως σας φαίνεται? Δεν είναι πολύ άσχημα νομίζω…

Επισης δεν ξέρω αν μου κάναμε λιγότερη μέθη από τις άλλες φορές λόγω λιγότερων ωαρίων αλλά μιλάμε έχω αναρρώσει φουλ, είμαι σαν να μην έγινε τπτ και δεν έχω ούτε αίμα. Πρώτη φορά μου συμβαινει αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

 

 

 

 

Κορίτσια σας υπέρ ευχαριστούμε όλες για τη στήριξη!!! Μου τελείωσαν ήδη οι καρδούλες για σήμερα οποτε σας βάζω εδώ πολλές! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
μου φαίνεται απίστευτο ότι έχω ηδη γυρίσει σπίτι! Ήμουν εκεί στις 7.15 και όλα πήγαν ρολόι, πήραμε 4 ωάρια τελικά (ένα ωοθυλάκιο ήταν τζουφιο) και αύριο περιμένω ενημέρωση από τους εμβρυολογους. Πάμε για κατάψυξη σε όλα (ελπίζω δλδ να υπάρχει έστω ένα έμβρυο). 
Η εμπειρία μου πάντως από το κέντρο είναι άριστη, δεν περίμενα καθόλου, μας βάλανε και ξεντυθήκαμε σε ένα ομολογουμένως στενό χώρο με ντουλαπάκια και μετά μας πέρασαν σε ένα υπέρ κυριλέ σαλονάκι με ροζ καναπέδες όπου περίμεναμε κανενα τέταρτο με τις ρομπιτσες μας (από χοντρό γαλάζιο ύφασμα και καθόλου see through), και εκεί σε αυτό το σαλονάκι ήρθε άκουσον άκουσον μια ψυχολόγος και μας έπιασε την κουβέντα να χαλαρώσουμε λίγο!!!! Μετά από 15 λεπτά (που με την πάρλα της ψυχολόγου θα ήθελα να έχω κ άλλο χρόνο στην αναμονή) με πήγαν στο χώρο της ωοληψιας, όλοι ευγενέστατοι, μετά ξύπνησα σε ένα χώρο με κρεβάτια που γύρω γύρω είχαν κουρτίνες για να σε απομονώνουν από τις διπλανές και σιγά σιγά συνήλθα και εκεί που συνερχόμουνα ξαναήρθε η ψυχολόγος και μου είπε ότι μπορώ να της απευθυνθώ και να κάνουμε και κάποιες συναντήσεις μέχρι την εμβρυομεταφορα για να είμαι ήρεμη. Μετά ντύθηκα, ο άντρας μου είχε ήδη δώσει σπερμα και πήγε λογιστήριο, είδαμε λίγο το γιατρο για μια σύντομη ενημέρωση και στις 10 παρά 10 ειχαμε ήδη φύγει!!!
Εγώ τώρα ξέρετε, μαθημένη στα 8ωρα που κλείναμε στο άλλο κέντρο, έχω εντυπωσιαστεί με όλα αυτα! Φυσικά το σημαντικότερο είναι να έχουμε κανενα έμβρυο….

μπραβο κοριτσι!! αναμενουμε νεοτερα τωρα αυριο! ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Θα σε μαλώσω... Δεν πρόκειται να δείξει το τεστ 7 μέρες μετά την ετ. Δεν είναι τυχαίο που οι γιατροί λένε να κάνουμε χοριακη το μίνιμουμ στις 10 μέρες. Γιατί δεν λένε να κάνουμε τεστ? Γιατί ακριβώς το τεστ πολλές φορές δεν το ανιχνεύει.  Και στις 7 μέρες κιόλας? Ε δεν θα δείξει βρε φιλενάδα.  Κανε υπομονή.  Πήγαινε μια βολτίτσα,  κάνε δουλίτσες να ξεχαστεις και ΜΗΝ κανεις άλλο τεστ.  Για να είχε φανεί στις 7 μέρες με τεστ πρέπει να έχεις τετράδυμα!!!

Εμένα με βλαστοκυστες πάντα μου έλεγαν στις 12 μέρες, τώρα με έμβρυα 3 ημερών στις 14!

Κρατήθηκα πολύ κορίτσι να ξέρεις που δεν έκανα κ νωρίτερα…😂 Δυστυχώς τα predictor early που κάνω δεν με έχουν διαψεύσει ποτέ. Κ στις φυσιολογικές συλλήψεις που είχα έδειχναν αμέσως ακόμα κ όταν η χοριακή ήταν πολύ χαμηλή. Αν δεν έχει ανεβεί ούτε 5 μονάδες μία εβδομάδα μετά πολύ δύσκολα μα γίνει τώρα… εννοείτε πάντως πως θα κάνω την χοριακή την Τετάρτη για να το χωνέψω κ καλύτερα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Ξεχασα να αναφέρω, σπερμα 15.000.000 με 40% κινητικότητα. Τους θυμίσαμε και ότι ο ουρολόγος θέλει picsi. Πως σας φαίνεται? Δεν είναι πολύ άσχημα νομίζω…

Επισης δεν ξέρω αν μου κάναμε λιγότερη μέθη από τις άλλες φορές λόγω λιγότερων ωαρίων αλλά μιλάμε έχω αναρρώσει φουλ, είμαι σαν να μην έγινε τπτ και δεν έχω ούτε αίμα. Πρώτη φορά μου συμβαινει αυτό. 

Παρακαλω την υπευθυνη σπερματος @Kiddo να μας πει την γνωμη της. Γενικα ολα ειναι πιο καλα απο τις προηγουμενες φορες! Μηπως δεν ειναι τυχαιο λοιπον; 🧿✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Αχ κοριτσι μ μην απογοητευεσαι περιμενε μεχρι τη Τεταρτη ..ειμαστε κ στον ιδιο γιατρο κ αγχωθηκα τωρα λιγο κ γω ☹️

Εσύ να μην αγχώνεσαι... Ήξερα ότι δεν είχα πολλές πιθανότητες με μια μέτρια βλαστοκύστη. Σε σένα θα είναι διαφορετικά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κρατήθηκα πολύ κορίτσι να ξέρεις που δεν έκανα κ νωρίτερα…😂 Δυστυχώς τα predictor early που κάνω δεν με έχουν διαψεύσει ποτέ. Κ στις φυσιολογικές συλλήψεις που είχα έδειχναν αμέσως ακόμα κ όταν η χοριακή ήταν πολύ χαμηλή. Αν δεν έχει ανεβεί ούτε 5 μονάδες μία εβδομάδα μετά πολύ δύσκολα μα γίνει τώρα… εννοείτε πάντως πως θα κάνω την χοριακή την Τετάρτη για να το χωνέψω κ καλύτερα…

Θυμησε μου βλαστοκυστες ειχες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lucia79

Ε για να πω την αλήθεια ζήλεψα λιγάκι! Ροζ σαλονάκι? Μα τι μου λες? Χλιδα! Και ψυχολόγος? Σαν να είσαι σε resort hotel μου ακούγεται, ξέρεις από αυτά που πας για να γίνει ζεν! Τα νέα σου λοιπόν άψογα και το σπερμα σούπερ ντουπερ! Με τέτοιο σπερμα πετυχαίνεις και φυσική σύλληψη! Όλα θα πάνε τέλεια,  θα το δεις!

Βέβαια το μόνο κακό είναι ότι δεν είχες αυτή την ωραιότατη see through ρομπιτσα να μοιράσεις κέφι, αλλά χαλάλι...

😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κρατήθηκα πολύ κορίτσι να ξέρεις που δεν έκανα κ νωρίτερα…😂 Δυστυχώς τα predictor early που κάνω δεν με έχουν διαψεύσει ποτέ. Κ στις φυσιολογικές συλλήψεις που είχα έδειχναν αμέσως ακόμα κ όταν η χοριακή ήταν πολύ χαμηλή. Αν δεν έχει ανεβεί ούτε 5 μονάδες μία εβδομάδα μετά πολύ δύσκολα μα γίνει τώρα… εννοείτε πάντως πως θα κάνω την χοριακή την Τετάρτη για να το χωνέψω κ καλύτερα…

Να μην απογοητευεσαι! 2 μερούλες υπομονή... έφαγες τον γάιδαρο, στην ουρά θα κολλήσεις?

Εγω πάντως όταν είχα κάνει σπερματεγχυση μου είπε ο γιατρός να πάω σε 14 μέρες για χοριακή.  Πήγα τη 12 φυσικά γιατί δεν κρατήθηκα. Και ήταν αρνητική.  Και μου είπε ότι δεν δείχνει στις 12 μέρες, θέλει τους 14 για μα δείξει. Άσχετα βέβαια που τελικά αδιαθετησα τη 14 ημέρα οπότε δεν πήγα καν. Αλλά μου είπε ότι δεν πρόκειται να δείξει. Γενικά εγω τα τεστς δεν τα αγαπώ. Πάω κατευθείαν για χοριακη. Έχω γυρίσει όλα τα μικροβιολογικα της πόλης μου, ντρέπομαι να πηγαίνω στα ίδια.  Θα λένε αυτή είναι τρελή και κάθε δίμηνο έρχεται για χοριακη. Όπως και να έχει, τίποτα δεν έχει κριθεί ακόμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η @BlackCat

Για να μην απαντάει θα είναι κάπου να περιμενει με τη see through ρομπιτσα της τον κυριουλη να την πάρει, να την κάνει γύρω γυρω όλοι μέχρι να βρει ελεύθερο το ασανσέρ και παράλληλα θα στραβοκοιταει τον kinky καρδιολόγο κάθε φορά που μπαίνει μέσα να εξετασει μια κοπέλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/2/2022 at 1:39 ΜΜ, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια μου σας γράφω από το κρεβάτι της ετ. Και τα 6 προχώρησαν και είναι λέει πολύ καλά. Έχουν πολλές διαιρέσεις.  Κάποια 10- 12, κάποια 8. Δεν μας είπαν και αναλυτικά,  αλλά ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος. Βάλαμε τα 3 και τα άλλα 3 μπήκαν στην κατάψυξη. Αχ είναι η πρώτη φορά που βάζω στην κατάψυξη. Τις άλλες φορές δεν απέμενε κανένα. Και είναι και η πρώτη φορά που έρχομαι με χαρά και αισιοδοξία να κάνω την ετ και ο, τι γίνει!

Τα πρώτα βασικά συστατικά για την επιτυχία! Χαρά κ αισιοδοξία! Μπράβο κοριτσάκι μου! Σε περιμένω σύντομα καθώς φαίνεται απέναντι κ σίγουρα με δίδυμα! 😉💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας χαιρετώ!!! Δεν νομίζω να με θυμάστε, είμαι αρκετό καιρό αμέτοχη στο forum αλλά σας παρακολουθώ και σας διαβάζω μήνες τώρα... Είχα κάνει την ετ μαζί με την @JNtinaαλλά δυστυχώς παλινδρόμησε.

@JNtina  εύχομαι να είσαι πολύ καλά... κοντεύεις έτσι δεν είναι?

 

Ρε κορίτσια, είμαι πολύ μπερδεμένη και χρειάζομαι την εμπειρία σας. Ετοιμαζόμουν τον Γενάρη να προχωρήσω με ετ. Ο γιατρός μου μου είπε 2η μέρα του κύκλου μου να ξεκινήσω 2 cyclacur το πρωί και 2 το βράδυ. Έτσι και γω... 1η μέρα 1/1/22 (Πρωτοχρονιάτικα). Ξεκίνησα την επομένη. Στην 11η μέρα μου λέει ο γιατρός θα έρθεις να σε δω...

10η μέρα (10/1/22), ο σύζυγος βγαίνει θετικός στο covid-19 και γω στενή επαφή (ανεμβολίαστοι και οι 2). Λέω στο γιατρό άκυρα όλα, τσάμπα έπαιρνα τα Cyclacur, τα σταμάτησα. Περίπου στις 13/1 βλέπω λίγο αίμα, μέχρι 18/1 ακόμα βλέπω, άλλοτε καφέ, άλλοτε κόκκινο άλλοτε ροζ... Λίγο δηλαδή κάθε φορά που πήγαινα τουαλέτα και λίγο πάνω στο μικρό σερβιετάκι. Υπέθεσα ότι θα είναι από τα χάπια που τα σταμάτησα έτσι απότομα... 17/1/22 βγαίνω εγώ θετική στο covid. 2η μου φορά! Είχα ξαναβγεί πέρσι τον Μάρτιο (πριν 9-10 μήνες). Πολύ εύκολα το περάσαμε χωρίς θέματα ευτυχώς.

Σήμερα είμαι 38 μέρα κύκλου (7 μέρες καθυστέρησης  + η σημερινή αν δεν δω μέχρι το βράδυ) και η περίοδος άφαντη... ούτε καν σημάδι, που εγώ βλέπω σημάδι 3-4 μέρες πριν την άφιξη.  Ο κύκλος το πολύ να πάει 33 μέρες. Τους τελευταίους 2 μήνες ήταν ακριβώς 28 μέρες. Έκανα ένα τεστ στην 34 μέρα και βγήκε αρνητικό (Home Test-τα φθηνά).

Σκέφτομαι, μήπως φταίνε τα cyclacur ΄τα οποία σταμάτησα απότομα ή μήπως φταίει ο covid? Δεν έκανα άλλο Test ακόμα...

Εσείς τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...