Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Εδώ είμαι από τις 8.30. Μόλις βγηκε και η απόφαση🙂🙂. Ευτυχώς ήρθα. Μου είπε μια κοπέλα εδώ πως βγήκε ανακοίνωση για τα ραντεβού που ακυρώθηκαν λόγω χιονιού, ότι θα επικοινωνήσουν μαζί τους σύντομα. 

Ναι ναι καλα θα επικοινωνησουν κ θα σε εβαζαν σε ενα μηνα στην καλυτερη. Οχι καλε ειδες που σου ειπα θα σε δεχτουν; Σουπερ καλη αρχη κ να ειναι αυτη η τυχερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι και είναι επίσης βοηθητικό να βγάλεις από το ίντερνετ νουμερακι. Ώστε να μην περιμένεις εκεί. Και μάλιστα σου λέει και πόσα άτομα έχει αναμονή όταν πας να βγάλεις το νουμερακι σου. Οπότε υπολογίζεις στο περίπου και ξεκινάς λίγο πιο μετά από το σπίτι. Εμένα με βοήθησε αυτό . Πολύ . Και έτσι δεν περιμένω σχεδόν καθόλου . Κάνα τεταρτακι μόνο 

Οπα απο που πηρατε νουμερακι βρε κοριτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ανταγωνιστών κάνω,  ξεκίνησα με 150 μονάδες μενοπουρ και 6 μερα θα κάνω και citrotide .. και ανάλογα θα μου πει για οωληψια,  ευτυχώς το φάρμακο απο μενοπουρ δεν πονάει για citrotide θα δείξει σε 3 μέρες... εσυ ποιο κάνεις? 

και εγω ανταγωνιστων αλλα με gonal 200 μοναδες και olgalutran...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η tina21 είπε:

και εγω ανταγωνιστων αλλα με gonal 200 μοναδες και olgalutran...

Το olgalutran τι είναι? Σε τι βοηθάει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Το olgalutran τι είναι? Σε τι βοηθάει? 

ειναι σαν το citrotide που κανεις εσυ! ανταγωνιστης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Μπράβο, εύχομαι να είναι τα τελευταία και τυχερά σου φάρμακα. Αλήθεια, τι σου έδωσε? Είναι κάτι καινουριο σε σχέση με την προηγούμενη φορά?
Εγω είχα έναν μαραθώνιο γιατρών σήμερα. Ευτυχώς το κτίριο της δουλειάς είχε ακόμα διακοπή ρεύματος οπότε ούτε τηλεργασια δε μπορούμε να κάνουμε. Πρακτικά είχα 3 μέρες διακοπές. Οποτε μπόρεσα να κάνω όλους τους γιατρούς σήμερα με άνεση. 
Το πρωί στις 8 ξεκίνησα με τη ρευματολόγο όπου σήμερα έκανα και υπέρηχο στα δάχτυλα και επιβεβαίωσε ότι είναι μάλλον κάποιο είδος αρθρίτιδας, ή σπονδυλοαρθριτιδα ή ψωρισιακη αρθρίτιδα. Λόγω του ότι δε μπορώ να παρω τώρα την κανονική θεραπεία μου έδωσε μια ένεση κορτιζόνης που καλύπτει για ένα 15 νθημερο και θα με ξαναδεί σε 3 μήνες εκτός αν ενδιάμεσα προκύψει κάτι. 
Μετα πήγα ορθοπεδικό για το κάταγμα στο άλλο χέρι, όπου έκανα άλλη μια ακτινογραφία κ μου είπε ότι θα πάρει τουλάχιστον μήνα για να βγάλω το ναρθηκακι και σε 10 μέρες θέλει άλλη μια ακτινογραφία. 
και στο τέλος πήγα Μαστρο διότι ήρθε σήμερα περίοδος, έκανα υπέρηχο όλα οκ, συμφώνησε να κάνω και την ένεση της κορτιζόνης που θέλει η ρευματολόγος, μάλιστα μου την κάνανε εκεί και δεν πόνεσα σχεδόν καθόλου ενώ λένε ότι πονάνε αυτές οι ενέσεις. Κι έτσι αύριο απόγευμα ξεκινάω gonal 300 μονάδες και Δευτέρα πάω στο καινουριο κέντρο για εξέταση οιστραδιολης. Υπολογίζω 7 ή 8 Φλεβάρη ωοληψια. 

Ευχαριστώ καλό μου. Μου έδωσε gonal. Την προηγούμενη έκανα menopur. Αυριο το πρωι θα πάω στην Οικονο. να δω τι θα μου πει για τις εξετάσεις που έκανα και βλέπουμε πως και ποτε θα προχωρήσουμε. 
Σας διάβαζα που λέγατε και για την αντιβίωση πριν την ετ. Και εμάς μας το είπαν και ο Ανδρίτσου, και ο Κουτσιαρης αλλά και οι εξωσωματιστες. 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ναι ναι καλα θα επικοινωνησουν κ θα σε εβαζαν σε ενα μηνα στην καλυτερη. Οχι καλε ειδες που σου ειπα θα σε δεχτουν; Σουπερ καλη αρχη κ να ειναι αυτη η τυχερη!

Έτσι είναι. Όπως τα λες. Από την Δευτέρα που δεν σήκωναν τα τηλ είπα πως θα πάω νωρις νωρις μόλις ανοίξουν για να μην χάσω τίποτα. Μιας και ανακοινώθηκε πως λειτουργούν δημόσιο και ιδιωτικός τομέας ξύπνησα και 8.15 ήμουν εκεί. Φαντάσου στην αρχή ζήτησαν τα χαρτιά μόνο από τις 3 κοπέλες που ήρθαν νωρις μετά από μένα και τον κοίταζα όλη την ώρα στα μάτια. 😂😂😂 όχι που θα μου πει να περίμενα κι άλλο. 
Για να πάρεις φάρμακα μπορείς να κλείσεις ονλινε νούμερο. Και πάει λίγο εναλλάξ. Μια τα νούμερα προτεραιότητας από εκεί και μια οι ονλινε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

ειναι σαν το citrotide που κανεις εσυ! ανταγωνιστης...

Ααα μάλιστα! Καλή επιτυχία να έχουμε λοιπόν και σύντομα τα εύχαρηστα!!! Σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ααα μάλιστα! Καλή επιτυχία να έχουμε λοιπόν και σύντομα τα εύχαρηστα!!! Σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου!

εσυ σε ποιο κεντρο εισαι? ποτε πας για υπερηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

εσυ σε ποιο κεντρο εισαι? ποτε πας για υπερηχο?

Εγώ είμαι στο πανεπιστημιακό στα Γιάννενα και με παρακολουθεί ο γιατρός της πόλης μου που είναι καθηγητής,  σε συνεργασία με τον καθηγητή ζηκ στα Γιάννενα, εχω ακούσει τα καλύτερα και ύστερα απο ψάξιμο κατέληξα σε αυτόν! Εσύ? Βασικά είναι η 1η προσπάθεια? Τι θέμα είχατε (αν είχατε) και τι ηλικία έχεις αν επιτρέπετε .. σε βομβάρδισα στις ερωτήσεις, σορρυ! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εγώ είμαι στο πανεπιστημιακό στα Γιάννενα και με παρακολουθεί ο γιατρός της πόλης μου που είναι καθηγητής,  σε συνεργασία με τον καθηγητή ζηκ στα Γιάννενα, εχω ακούσει τα καλύτερα και ύστερα απο ψάξιμο κατέληξα σε αυτόν! Εσύ? Βασικά είναι η 1η προσπάθεια? Τι θέμα είχατε (αν είχατε) και τι ηλικία έχεις αν επιτρέπετε .. σε βομβάρδισα στις ερωτήσεις, σορρυ! 😊

καλε καλα κανεις...αφου παρεα θα ειμαστε σε αυτο ας γνωριστουμε... εχουμε αζωοσπερμια και παμε με σπερμα δοτη...ειμαι 28...ειναι 2η προσπαθεια...τωρα ειμαι στο νεο κεντρο υγεια ivf εμρβυογενεσις με τον Μαστρ....η προηγουμενη προσπαθεια ηταν σε ενα αθλιο κεντρο...δεν επρεπε ποτε να ειχα παει... εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

καλε καλα κανεις...αφου παρεα θα ειμαστε σε αυτο ας γνωριστουμε... εχουμε αζωοσπερμια και παμε με σπερμα δοτη...ειμαι 28...ειναι 2η προσπαθεια...τωρα ειμαι στο νεο κεντρο υγεια ivf εμρβυογενεσις με τον Μαστρ....η προηγουμενη προσπαθεια ηταν σε ενα αθλιο κεντρο...δεν επρεπε ποτε να ειχα παει... εσυ?

Το άθλιο κέντρο ήταν στο κέντρο Αθήνας; Που είχα πάει εγώ και θεωρω πως δεν αξιζει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Το άθλιο κέντρο ήταν στο κέντρο Αθήνας; Που είχα πάει εγώ και θεωρω πως δεν αξιζει; 

στο χαλανδρι ηταν το embio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Ευχαριστώ καλό μου. Μου έδωσε gonal. Την προηγούμενη έκανα menopur. Αυριο το πρωι θα πάω στην Οικονο. να δω τι θα μου πει για τις εξετάσεις που έκανα και βλέπουμε πως και ποτε θα προχωρήσουμε. 
Σας διάβαζα που λέγατε και για την αντιβίωση πριν την ετ. Και εμάς μας το είπαν και ο Ανδρίτσου, και ο Κουτσιαρης αλλά και οι εξωσωματιστες. 

Έτσι είναι. Όπως τα λες. Από την Δευτέρα που δεν σήκωναν τα τηλ είπα πως θα πάω νωρις νωρις μόλις ανοίξουν για να μην χάσω τίποτα. Μιας και ανακοινώθηκε πως λειτουργούν δημόσιο και ιδιωτικός τομέας ξύπνησα και 8.15 ήμουν εκεί. Φαντάσου στην αρχή ζήτησαν τα χαρτιά μόνο από τις 3 κοπέλες που ήρθαν νωρις μετά από μένα και τον κοίταζα όλη την ώρα στα μάτια. 😂😂😂 όχι που θα μου πει να περίμενα κι άλλο. 
Για να πάρεις φάρμακα μπορείς να κλείσεις ονλινε νούμερο. Και πάει λίγο εναλλάξ. Μια τα νούμερα προτεραιότητας από εκεί και μια οι ονλινε. 

Κι εγώ με Γκονάλ πάω τώρα ενώ πριν έκανα κι εγώ μενοπουρ. Έχουμε κοινή πορεία! Αντε να δούμε καλύτερο αποτέλεσμα με το καινουριο φάρμακο!

επισης κι εγώ έχω άλλη μια εξέταση ακόμα που περιμένω από την Οικονομοπούλου, θα με πάρουν τηλέφωνο όταν βγει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Με το καλό να πάνε όλα κατ ευχήν και να φτάσετε το όνειρο!!

Στέλνουμε μπόλικη θετική ενέργεια 🥰🥰

Ευχαριστώ καλό μου.. εσυ σε τι φάση εισαι? Θυμάμαι ότι θα άφηνες έναν κύκλο λόγω της 3ης δόσης αλλά καπου τώρα πρέπει να ξεκινάει καινούριος κύκλος. Τι νέα έχεις από το γιατρο και τι πλάνα? Εύχομαι συντομα να φτιάξετε την τριάδα των εμβρύων για μεταφορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η tina21 είπε:

ευχαριστω κοριτσι μου! μεχρι και σημερα 10 μερα διεγερσης κανω κανονικα! αυριο θα κανω μονο olgalutran και ovitrelle και arverkap και κυριακη ωοληψια! σημερα με ενημερωσε

Κάνουν και Κυριακές ωοληψια στο νέο κέντρο? Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Με το καλό λοιπόν, θυμάμαι έχεις καλή παραγωγή. Όλα εντάξει στο κέντρο και τις επόμενες φορές που πηγές? Εγώ θα πάω τη Δευτέρα για τη χαρτούρα και μέτρηση οιστροαδιολης και έχω μεγάλη περιέργεια να δω ποσο κοσμο θα έχει, την οργάνωση τους κλπ…

επειδή έχω καεί λόγω κακής οργάνωσης στο προηγούμενο κέντρο, είμαι αγχωμένη με αυτό το κομμάτι, γι αυτό σε ρωτάω συνέχεια. Ελπίζω να κάναμε καλή επιλογή αυτή τη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lucia79 είπε:

Κάνουν και Κυριακές ωοληψια στο νέο κέντρο? Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Με το καλό λοιπόν, θυμάμαι έχεις καλή παραγωγή. Όλα εντάξει στο κέντρο και τις επόμενες φορές που πηγές? Εγώ θα πάω τη Δευτέρα για τη χαρτούρα και μέτρηση οιστροαδιολης και έχω μεγάλη περιέργεια να δω ποσο κοσμο θα έχει, την οργάνωση τους κλπ…

ναι ναι λειτουργει και κυριακες για ωοληψιες και μεταφορες... εγω δεν ειχα κανενα παραπονο παρολο π πηγα σε μερες που ηταν δυσκολα λογω καιρου... βεβαια απο οτι καταλαβα παιζει ρολο και σε ποιο γιατρο εισαι...ειναι καποιοι που εχουν προτεραιοτητα...εσυ σε ποιο γιατρο εισαι? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η tina21 είπε:

ναι ναι λειτουργει και κυριακες για ωοληψιες και μεταφορες... εγω δεν ειχα κανενα παραπονο παρολο π πηγα σε μερες που ηταν δυσκολα λογω καιρου... βεβαια απο οτι καταλαβα παιζει ρολο και σε ποιο γιατρο εισαι...ειναι καποιοι που εχουν προτεραιοτητα...εσυ σε ποιο γιατρο εισαι? 

 

Μαστρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lucia79 είπε:

Μαστρο

στον ιδιο ειμαστε! σ λεω εγω εχω μεινει πολυ ικανοποιημενη! ααα μονο οι κοπελες π παιρνουν αιμα με εχουν πεθανει...εαν δει καποιος τα χερια μου με περναει ανετα για ναρκομανη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Ευχαριστώ καλό μου.. εσυ σε τι φάση εισαι? Θυμάμαι ότι θα άφηνες έναν κύκλο λόγω της 3ης δόσης αλλά καπου τώρα πρέπει να ξεκινάει καινούριος κύκλος. Τι νέα έχεις από το γιατρο και τι πλάνα? Εύχομαι συντομα να φτιάξετε την τριάδα των εμβρύων για μεταφορά. 

Έχεις 6η αίσθηση ε;

Αδιαθέτησα σήμερα ,αύριο πάω για αιματολογικές κ αν είναι καλές ξεκινάω για τροποποιημένο φυσικό. 
Ετσι θα σε άφηνα νόμιζες;; Πάμε παρέα 😂

Περιμενω κ την @Παρασκευαιδουπου κρύβεται και την @condiosπου πίνει τα κρασάκια της 🥂

@hope501ευχομαι τα χιονισμένα αυτά φάρμακα να είναι τα τυχερά σας 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η tina21 είπε:

καλε καλα κανεις...αφου παρεα θα ειμαστε σε αυτο ας γνωριστουμε... εχουμε αζωοσπερμια και παμε με σπερμα δοτη...ειμαι 28...ειναι 2η προσπαθεια...τωρα ειμαι στο νεο κεντρο υγεια ivf εμρβυογενεσις με τον Μαστρ....η προηγουμενη προσπαθεια ηταν σε ενα αθλιο κεντρο...δεν επρεπε ποτε να ειχα παει... εσυ?

Με παρακεντηση απο τους όρχεις δοκιμάσετε? (Αν το λεω σωστά) 

Εγω εχω πολυκυστηκες ωοθήκες λίγο ανεβασμένη προλακτινη ( που την ρύθμισα) ουσιαστικα τπτ το απαγορευτικό, αλλα και παλι μωρό δεν βλέπουμε,  είμαι 33 και είναι η πρώτη μου προσπάθεια,  εύχομαι να είναι και η τελευταία μας για ολα τα κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Με παρακεντηση απο τους όρχεις δοκιμάσετε? (Αν το λεω σωστά) 

Εγω εχω πολυκυστηκες ωοθήκες λίγο ανεβασμένη προλακτινη ( που την ρύθμισα) ουσιαστικα τπτ το απαγορευτικό, αλλα και παλι μωρό δεν βλέπουμε,  είμαι 33 και είναι η πρώτη μου προσπάθεια,  εύχομαι να είναι και η τελευταία μας για ολα τα κορίτσια 

Αποφασίσαμε για δικούς μας λόγους να μην το ερευνήσουμε παραπάνω κ να πάμε με δότη... μακάρι να είναι τυχερή χρόνια για όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η tina21 είπε:

Αποφασίσαμε για δικούς μας λόγους να μην το ερευνήσουμε παραπάνω κ να πάμε με δότη... μακάρι να είναι τυχερή χρόνια για όλες μας! 

Το σημαντικό είναι η ψυχική  μας ηρεμία, οπότε αφού το αποφασίσατε κανατε πολύ καλά! Εγω εχω εξετάσεις και υπέροχο την Δευτέρα,  βρε κορίτσια με τον υπέρηχο τής 2ης μέρας μετά είχα πολύ πόνο περιόδου και πολύ αίμα,  βέβαια  ο γιατρός μου το είπε για το αίμα.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Κάνουν και Κυριακές ωοληψια στο νέο κέντρο? Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Με το καλό λοιπόν, θυμάμαι έχεις καλή παραγωγή. Όλα εντάξει στο κέντρο και τις επόμενες φορές που πηγές? Εγώ θα πάω τη Δευτέρα για τη χαρτούρα και μέτρηση οιστροαδιολης και έχω μεγάλη περιέργεια να δω ποσο κοσμο θα έχει, την οργάνωση τους κλπ…

επειδή έχω καεί λόγω κακής οργάνωσης στο προηγούμενο κέντρο, είμαι αγχωμένη με αυτό το κομμάτι, γι αυτό σε ρωτάω συνέχεια. Ελπίζω να κάναμε καλή επιλογή αυτή τη φορά!

Να κάνω μια ερώτηση που ίσως  να είναι βλακεία? Είναι καλός ο συνδυασμός της διέγερσης με την ακτινογραφία? Έγραψες παραπάνω ότι θα κάνεις ακτινοβολία στο χέρι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Έχεις 6η αίσθηση ε;

Αδιαθέτησα σήμερα ,αύριο πάω για αιματολογικές κ αν είναι καλές ξεκινάω για τροποποιημένο φυσικό. 
Ετσι θα σε άφηνα νόμιζες;; Πάμε παρέα 😂

Περιμενω κ την @Παρασκευαιδουπου κρύβεται και την @condiosπου πίνει τα κρασάκια της 🥂

@hope501ευχομαι τα χιονισμένα αυτά φάρμακα να είναι τα τυχερά σας 🙏

Έλα αγαπουλα αφού δεν κρύβομαι μωρε .. έπεσε πολύ δουλειά:-/ . Είμαι σίγουρη ότι θα μου δώσεις τη σκυτάλη:-* εγώ αυτό το μήνα ξεκινάω προγεστερονη ώστε να καθυστερήσω λιγακι περίοδο 3 μέρες θέλω για να ξεκινήσω αρχές Μαρτίου :-)

Οι εξετάσεις είναι οι καλύτερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Έχεις 6η αίσθηση ε;

Αδιαθέτησα σήμερα ,αύριο πάω για αιματολογικές κ αν είναι καλές ξεκινάω για τροποποιημένο φυσικό. 
Ετσι θα σε άφηνα νόμιζες;; Πάμε παρέα 😂

Περιμενω κ την @Παρασκευαιδουπου κρύβεται και την @condiosπου πίνει τα κρασάκια της 🥂

@hope501ευχομαι τα χιονισμένα αυτά φάρμακα να είναι τα τυχερά σας 🙏

Αντε βρε αρχηγέ! Επιτέλους ! Καλή αρχή!

@hope501

Καλή αρχή και σε σένα κοπέλα μου! Εύχομαι η ταλαιπωρία τα φάρμακα αυτά να είναι και τα τυχερά σου που θα σου δώσουν το παιδάκι σου!

Καλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που ξεκινάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...