Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Να σαι καλά! Όχι δεν μου είπε υστεροσκοπηση.  Υστεροσκοπηση είχα κάνει πριν 2 χρόνια περίπου και τον Απρίλιο έκανα και λαπαροσκοπηση.  Κάτι σαν υπερηχοσαλπιγγογραφια, αλλά όχι για τις σάλπιγγες, αλλά για το ενδομήτριο.  Γενικότερα το ενδομήτριο μου είναι σχετικά λεπτό και κάτι τέτοιο είδε στον υπερηχο κατά τη διάρκεια της σπερματέγχυσης, παρόλο που τις προηγούμενες ημέρες ήταν καλό σε μέγεθος. Για αυτό το είπε, για αυτό και παίρνω σικλακουρ.

Στο εύχομαι κοριτσάκι μου και εγώ έκανα σπερματενχυση με πολύ κακό τότε σπέρμα βγήκα και ήξερα ότι δεν είχα πιάσει. Και τώρα φαντάσου παλεύω για φυσική..  τα όρια μου όμως είναι μέχρι Ιανουαρίο Φεβρουαρίο ..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Παιδάκι μου αφού θα κανείς στο Έλενα 100% γιατί θέλεις και βιοιατρικη;

Εκτος αν την βρίσκεις - πάω πάσο 😂😂

Την δέχονται ναι θα την ξανακάνεις δε! 

Κάτσε κάτσε. Όταν πάω στο τμήμα αποβολών θα μου κάνουν και καλλιέργεια; Γενικά εγώ νόμιζα ότι απλά τους δίνω τα χαρτιά μου. Θα μου κάνουν και εξετάσεις; 
παντως δεν την βρίσκω στην βιοϊατρική 😂😂😂 χαχαχα. Απλά θεώρησα πως πρεπει να μαζέψω τα χαρτιά να τα παραδώσω όλα 🤷🏾‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Εμένα πάντως το μαύρο ειναι το αγαπημένο μου χρώμα και τις λατρεύω τις μαύρες γάτες😻 Έχω και έναν τεράστιο πάνθηρα στο σπίτι! Οπότε μόλις είδα μαυρόγατο για αρχηγό είπα όπα, εδω είμαστε, ξεκινάει σκληρό παιχνίδι 😎 

Σαν το μαύρο... δεν έχει λατρεύω ω  το μαύρο και μισώ το μωβ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Χαχαχα εγώ θα κρατάω ένα γατάκι λευκό λευκό σαν το χιόνι! Να σου πω πριν τα φοβόμουν τα παγωτινια γιατί νόμιζα ότι δεν αντέχουν στο ξεπαγωμα και ότι υπάρχουν απώλειες.  Και επειδή εγώ όσα ωάρια και να βγάζω μένω στο τέλος με 2, για αυτό ρνα άγχος το έχω. Αλλά από ο,τι διαβάζω εδώ μέσα και από διάφορες έρευνες που έριξα μια ματιά άλλαξα γνώμη και είπα να το δοκιμάσω και αυτό.

Με 2;;; Μια χαρά σε βρισκω!!

Εγω εμένα με ένα και πήγαινα με παγωτινι!

Είναι δύναμη!!! Ασχέτως κατάληξης εμφυτευσεις είχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η hope501 είπε:

Κάτσε κάτσε. Όταν πάω στο τμήμα αποβολών θα μου κάνουν και καλλιέργεια; Γενικά εγώ νόμιζα ότι απλά τους δίνω τα χαρτιά μου. Θα μου κάνουν και εξετάσεις; 
παντως δεν την βρίσκω στην βιοϊατρική 😂😂😂 χαχαχα. Απλά θεώρησα πως πρεπει να μαζέψω τα χαρτιά να τα παραδώσω όλα 🤷🏾‍♀️

Παιδί μου τα πάντα θα κανείς εκεί δωρεαν, μην κανείς άλλες εξετάσεις ότι χρειάζεται θα το κανείς εκεί κ θα αν έχεις κάνει θα τις επαναλάβεις 😜

αυτο δεν λέμε τόσο καιρό;

η @troiaη καημένη έχει μαλλιάσει η γλώσσα της!!

Και βαράει κ γερμανικά η γλυκουλα λυπήσου την!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η troia είπε:

Θα την κάνεις στο Έλενα. Θα σου κανονίσει η Οικονομοπούλου και θα σου τη γράψει γυναικολόγος από εκεί και θα πας να την κάνεις. Γνώμη μου: μην κάνεις εξετάσεις από μόνη σου. Εκεί θα σου γίνει πολύ διεξοδικός έλεγχος, ενδεχομένως και από διαφορετικές ειδικότητες.

Από μόνη μου δεν έκανα. Ο γιατρός μου, μου έγραψε τις κλασικές εξετάσεις αιματολογικές, ορμονολογικές κτλ. Έχω και μαστό, και όλα τα προηγούμενα. Απλά θεώρησα όπως είπα και στο μαυρόγατο πως πάω και τους δίνω τα χαρτιά. Δεν κατάλαβα πως θα με εξετάσουν. Στο τμήμα αποβολών έκλεισα. Πρεπει να κοιτάξω και κατι άλλο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η hope501 είπε:

Από μόνη μου δεν έκανα. Ο γιατρός μου, μου έγραψε τις κλασικές εξετάσεις αιματολογικές, ορμονολογικές κτλ. Έχω και μαστό, και όλα τα προηγούμενα. Απλά θεώρησα όπως είπα και στο μαυρόγατο πως πάω και τους δίνω τα χαρτιά. Δεν κατάλαβα πως θα με εξετάσουν. Στο τμήμα αποβολών έκλεισα. Πρεπει να κοιτάξω και κατι άλλο; 

Θα σε κατευθύνουν αυτοί ακόμα και άλλη ειδικότητα να χρειαστείς πχ ενδοκρινολογικο θα σε στείλουν αυτοί 

Πήγαινε στο πρώτο ραντεβού με ότι εξετάσεις έχεις και θα σε κατευθύνουν.

Είπα και εγώ τόση κάψα με την βιοϊατρική 😂😂😂😂

Κανω λίγο χιούμορ γιατί δεν βγαίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

 

 

Εννοείται έκανα μέθη!Κολωσα να μην κάνω κ επειδή λέγανε ότι αν είναι κύστη στην ωοθηκη θα την απορροφούσαν είπα μέθη κ ότι γίνει!

Αυτο είναι το θέμα δεν μπορουν να προσδιορίσουν που είναι ακριβώς. Είναι δίπλα / κοντά στην ωοθηκη αλλά επειδή δεν πονάω όταν με πιέζουν πχ κ δεν έχω πυρετό ή φλεγμονή γιατί οι αιματολογικές για φλεγμονή είναι κομπλέ μπλόκαραν.

Σιγουρα δεν είναι ωοθηκη & νεφρα. Αναφέρθηκε κ οινομυωμα αλλά ούτε για αυτο είναι σίγουροι από άποψη μορφολογιας. Γενικά ένα μπέρδεμα 

@Παρασκευαιδουτις καφε μαρη λυπήσου με τσούζουν αυτές!!!😂😂😂😂
 

Μαλιστα αντε βρε κοριτσαρα κανε κ την αλλη να δουμε τι ειναι αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:
στις πριν 34 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Στο εύχομαι κοριτσάκι μου και εγώ έκανα σπερματενχυση με πολύ κακό τότε σπέρμα βγήκα και ήξερα ότι δεν είχα πιάσει. Και τώρα φαντάσου παλεύω για φυσική..  τα όρια μου όμως είναι μέχρι Ιανουαρίο Φεβρουαρίο ..  

Εσυ θα πάρεις ένα τσοκαρακι μούρλια με πούπουλα τώρα που θα μείνεις έγκυος κάνοντας σεξακι 

Το πακεταρω ήδη με DHL θα σου έρθει ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Μαλιστα αντε βρε κοριτσαρα κανε κ την αλλη να δουμε τι ειναι αυτο

Θα την κανω βέβαια τώρα που πηρα φορά 

φερτε μου ειδικότητες 

Τοσο σκανάρισμα που έχω φάει ούτε τα πιστοποιητικά εμβολιασμού δεν περνάνε 😂

ο δε εσωτερικός μου κόσμος εκεί να δεις 

Τον έχω μάθει απ έξω&ανακατωτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εσυ θα πάρεις ένα τσοκαρακι μούρλια με πούπουλα τώρα που θα μείνεις έγκυος κάνοντας σεξακι 

Το πακεταρω ήδη με DHL θα σου έρθει ❤️❤️❤️

Ελα της βρηκα κ σε ροζ που της αρεσει

A834F47E-E4E0-4C47-8AF2-DA7DAEB55923.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Θα την κανω βέβαια τώρα που πηρα φορά 

φερτε μου ειδικότητες 

Τοσο σκανάρισμα που έχω φάει ούτε τα πιστοποιητικά εμβολιασμού δεν περνάνε 😂

ο δε εσωτερικός μου κόσμος εκεί να δεις 

Τον έχω μάθει απ έξω&ανακατωτα!

Ειδες ποσα εμαθες ομως; Τα ηξερες ολα αυτα πριν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ελα της βρηκα κ σε ροζ που της αρεσει

A834F47E-E4E0-4C47-8AF2-DA7DAEB55923.png

Μαρηηηη κατουρηθηκα

Πάω να ψάξω κ την ακράτεια τώρα ώρα μου είναι 😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ότι είναι νωρίς,  είναι. Αλλά εντάξει δεν περιμένω θαύματα. Το περίμενα εξ αρχής αλλά όσο να ναι η επιβεβαίωση πονάει.  Μίλησα με τον γιατρό,  μου είπε να μην κόψω τα φάρμακα και να ξανακάνω χοριακη την Παρασκευή γιατί στη σπερματέγχυση το μίνιμουμ λέει που περιμένουμε πριν τη χοριακη είναι 14 ημέρες.  Όπως και να έχει, ήδη σκέφτομαι το επόμενο βήμα και σκέφτομαι να κάνω τώρα τη διέγερση,  να κάνω την εξέταση που μου είπε, να κάνω την 3η δόση εμβολίου και με τη νέα χρονιά πρώτα ο Θεός να πάω για ετ. Σε ευχαριστώ πολύ για το ειλικρινές σου ενδιαφέρον! Κάποια στιγμή θα σε βρω στην απέναντι πλευρά 😍

Καλα κανεις και σκεφτεσαι το επόμενο βήμα ηδη!!! 
Εγω θα περιμενω παντως και τα νεα σου την Παρασκευή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ειδες ποσα εμαθες ομως; Τα ηξερες ολα αυτα πριν;

Καλά το συζητας; Πολύ χρήσιμη πληροφορία 

Σκεφτομαι να την μεταδώσω κ στον άντρα μου παρτο λίγο αριστερά μη βρεις σε ωοθηκη 

κανε λίγο πίσω ακουμπά ενδομήτριο είναι τόσα χιλιοστά 

Παρτο αλλιώς μη βρούμε το οινομυωμα κ τέτοια 

Το λες και παρκάρισμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Παιδί μου τα πάντα θα κανείς εκεί δωρεαν, μην κανείς άλλες εξετάσεις ότι χρειάζεται θα το κανείς εκεί κ θα αν έχεις κάνει θα τις επαναλάβεις 😜

αυτο δεν λέμε τόσο καιρό;

η @troiaη καημένη έχει μαλλιάσει η γλώσσα της!!

Και βαράει κ γερμανικά η γλυκουλα λυπήσου την!

Γερμανικα βαράω και εγώ να ξέρετε. Χαχαχαχα. Παντως δεν το είχα κατάλαβα έτσι. Δεν κάνω άλλες. Τος έκανα. Μόνο ΑΜΗ δεν έκανα. Όλα τα άλλα τα έκανα. Θα κάνω όσες εξετάσεις χρειαστεί. 
Και λόγω βακτηριδίων δεν κάναμε και dfi, οξειδωτικό κτλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η hope501 είπε:

Γερμανικα βαράω και εγώ να ξέρετε. Χαχαχαχα. Παντως δεν το είχα κατάλαβα έτσι. Δεν κάνω άλλες. Τος έκανα. Μόνο ΑΜΗ δεν έκανα. Όλα τα άλλα τα έκανα. Θα κάνω όσες εξετάσεις χρειαστεί. 
Και λόγω βακτηριδίων δεν κάναμε και dfi, οξειδωτικό κτλ. 

DFI δεν κάνει το Έλενα αυτό στο λέω με σιγουριά κάνει μόνο απλό σπερμοδιαγραμμα & καλλιέργεια το ρωτήσαμε κ εμείς για να επαναλάβουμε το dfi αλλά not.

Οταν καθαρισει από μικρόβια κάντε στον Λυμπεροπουλο. Που βασικά δεν ξέρω αν πρέπει να καθαρισει για να το κάνει εγώ θα ρωτούσα στον Λυμπεροπουλο αφού εκεί κανατε κ την καλλιέργεια.

Τωρα για την ΑΜΗ αν κρίνουν εκείνοι θα στην κάνουν μην ανησυχείς δεν ξέρω κ αν τους απασχολεί κ ιδιαίτερα να σου πω την αλήθεια γιατί κ η ΑΜΗ από μόνη της δεν λέει κάτι.

Αλλα θα σε ξεψαχνίσουν για θρομβοφιλια για αυτοάνοσα για ζάχαρο διαβήτη κλπ την μήτρα κολπικά μικρόβια ενδοκρινολογικα τα πάντα

Επιπλεον όταν με το καλό μείνεις έγκυος κ για ότι άπτεται της ειδικότητας της αιματολόγου πχ αν χρειαστείς χτυπά ξύλο εφόσον έχεις φάκελο εκεί με ένα τηλεφωνο η ένα μαιλ θα έχεις καθοδήγηση και κάλυψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Ελα της βρηκα κ σε ροζ που της αρεσει

A834F47E-E4E0-4C47-8AF2-DA7DAEB55923.png

Χαχαχαχαχαχα δεν έχω και άλλες φάτσες...

Ερώτηση τι πάτησες για να τις βρεις χαχαχαχ πραγματικά έλιωσα χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Καλά το συζητας; Πολύ χρήσιμη πληροφορία 

Σκεφτομαι να την μεταδώσω κ στον άντρα μου παρτο λίγο αριστερά μη βρεις σε ωοθηκη 

κανε λίγο πίσω ακουμπά ενδομήτριο είναι τόσα χιλιοστά 

Παρτο αλλιώς μη βρούμε το οινομυωμα κ τέτοια 

Το λες και παρκάρισμα!!

Ετσι ακριβως κ πες να προσεχει τις σαλπιγγες μην εχουμε κ κανα τρακαρισμα δηλωση κ τετοια χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

DFI δεν κάνει το Έλενα αυτό στο λέω με σιγουριά κάνει μόνο απλό σπερμοδιαγραμμα & καλλιέργεια το ρωτήσαμε κ εμείς για να επαναλάβουμε το dfi αλλά not.

Οταν καθαρισει από μικρόβια κάντε στον Λυμπεροπουλο. Που βασικά δεν ξέρω αν πρέπει να καθαρισει για να το κάνει εγώ θα ρωτούσα στον Λυμπεροπουλο αφού εκεί κανατε κ την καλλιέργεια.

Τωρα για την ΑΜΗ αν κρίνουν εκείνοι θα στην κάνουν μην ανησυχείς δεν ξέρω κ αν τους απασχολεί κ ιδιαίτερα να σου πω την αλήθεια γιατί κ η ΑΜΗ από μόνη της δεν λέει κάτι.

Αλλα θα σε ξεψαχνίσουν για θρομβοφιλια για αυτοάνοσα για ζάχαρο διαβήτη κλπ την μήτρα κολπικά μικρόβια ενδοκρινολογικα τα πάντα

Επιπλεον όταν με το καλό μείνεις έγκυος κ για ότι άπτεται της ειδικότητας της αιματολόγου πχ αν χρειαστείς χτυπά ξύλο εφόσον έχεις φάκελο εκεί με ένα τηλεφωνο η ένα μαιλ θα έχεις καθοδήγηση και κάλυψη

Αυτο το τελευταιο παντως ειναι πολυ καλο να εχεις απο εκει καθοδηγηση κ μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χαχαχαχαχαχα δεν έχω και άλλες φάτσες...

Ερώτηση τι πάτησες για να τις βρεις χαχαχαχ πραγματικά έλιωσα χαχαχ

Ελα τις θες τελικα παραδεξου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Margitc είπε:

Ελα τις θες τελικα παραδεξου

Πατησα γυναικιες παντοφλες με γουνακι κ τσουπ οι αγαπημενες σου😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κοπέλα μου πόσο λυπάμαι... πραγματικά είναι απίστευτα ψυχοφθορο όλο αυτό που περνάς... από αυτά που γράφεις όμως, δείχνεις ότι είσαι μαχητρια,  οπότε το μόνο σίγουρο είναι ότι κάποια στιγμή θα τα καταφέρεις!

Σ ευχαριστώ παρα πολύ! Είναι οντως, αλλά δεν θα το βάλω κάτω! Όσο αντέχω θα προσπαθώ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Θα το βρείτε κοριτσι μου δεν μπορει!!!! Και θα τα καταφέρεις!!! Λιγο ακομα υπομονη και δύναμη!!!! 🥰🥰🥰

Ευχαριστώ καλή μου! Δεν κάνω κ τίποτα άλλο, υπομονή υπομονή υπομονή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αγαπουλα μου έλα να σε πάρω αγκαλίτσα.  

Να σε πω με το σπέρμα θύμησε μου λιγακι ντιφι έχετε κάνει?

Αααχχ μόνο αγκαλιές θέλω σήμερα! 🥺 Τα έχουμε κάνει όλα, κ είναι όλα φυσιολογικά! 🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...