Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

@Libra81 σήμερα ειχες επαναληπτική χοριακή αν δεν κάνω λαθος, ελπίζω τα νέα σου να είναι τέλεια!

@TRigirl @nikol88 Καλά αποτελέσματα αύριο με μεγάλες χοριακες & τεράστια χαμόγελα!!

@Lucia79πως πήγε το ραντεβού με τον νέο εξωσωματιστή; Είχε καμία διαφορετική προσέγγιση; Πρότεινε κάτι καινούριο;

@angel35 Πως πάει η αναμονή; Όταν δεν δηλώνεις παρουσία ανησυχώ 😂😂😂

Ευχαριστούμε πολύ! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας! 🙏🧿♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ είμαι στην 3 προσπάθεια  είναι η 8 ημέρα μ μετά από εμβρυομεταφορα με βλαστοκύστες πολύ καλές όπως μ είπαν και έχω πολύ πόνο στην κοιλιά και στην μέση μου ήρθε σήμερα και λίγο ροζ στο σκούπισμα κορίτσια μ πολύ αγχώνομαι μέχρι την Τετάρτη που έχω να πάω για χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/11/2021 at 8:35 ΠΜ, ο/η Happypregnantgirl είπε:

Υποθετικά πάντα, γιατί πρέπει να μετρήσεις ακριβώς τις εβδομάδες, τον Ιούλιο. 

2 βλαστοκύστες έβαλα, μετράει από την μέρα που τα έβαλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

@Libra81 σήμερα ειχες επαναληπτική χοριακή αν δεν κάνω λαθος, ελπίζω τα νέα σου να είναι τέλεια!

@TRigirl @nikol88 Καλά αποτελέσματα αύριο με μεγάλες χοριακες & τεράστια χαμόγελα!!

@Lucia79πως πήγε το ραντεβού με τον νέο εξωσωματιστή; Είχε καμία διαφορετική προσέγγιση; Πρότεινε κάτι καινούριο;

@angel35 Πως πάει η αναμονή; Όταν δεν δηλώνεις παρουσία ανησυχώ 😂😂😂

Δυστυχώς δεν πηγε καλά... Αυριο θα μιλήσω με το γιατρό για τα περαιτέρω... Δεν είχα αυταπάτες ότι θα πετυχω με την πρώτη. Ευχομαι καλη επιτυχία στα κορίτσια που έχουν αυριο τις χοριακες τους!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η marakimaria είπε:

Κοριτσια μ είμαι στην 3 προσπάθεια  είναι η 8 ημέρα μ μετά από εμβρυομεταφορα με βλαστοκύστες πολύ καλές όπως μ είπαν και έχω πολύ πόνο στην κοιλιά και στην μέση μου ήρθε σήμερα και λίγο ροζ στο σκούπισμα κορίτσια μ πολύ αγχώνομαι μέχρι την Τετάρτη που έχω να πάω για χοριακη 

Κοριτσι μου το λιγο ροζ μπορει να ειναι και σημαδι εμφύτευσης!!! 
Λιγο ακομα υπομονη μεχρι την Τετάρτη!!! Καλη επιτυχια!!! 🍀🍀🍀🙏🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Libra81 είπε:

Δυστυχώς δεν πηγε καλά... Αυριο θα μιλήσω με το γιατρό για τα περαιτέρω... Δεν είχα αυταπάτες ότι θα πετυχω με την πρώτη. Ευχομαι καλη επιτυχία στα κορίτσια που έχουν αυριο τις χοριακες τους!!!!! 

Λυπάμαι κοριτσι μου!!! Εννοειται να μιλησεις με το γιατρο σου για να σου πει πως θα κινηθείτε… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Libra81 είπε:

Δυστυχώς δεν πηγε καλά... Αυριο θα μιλήσω με το γιατρό για τα περαιτέρω... Δεν είχα αυταπάτες ότι θα πετυχω με την πρώτη. Ευχομαι καλη επιτυχία στα κορίτσια που έχουν αυριο τις χοριακες τους!!!!! 

Λυπάμαι κορίτσι μου!

Παρε το χρόνο σου και συνέχισε την προσπάθεια!

Ο επιμένων νικά 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakimaria είπε:

Κοριτσια μ είμαι στην 3 προσπάθεια  είναι η 8 ημέρα μ μετά από εμβρυομεταφορα με βλαστοκύστες πολύ καλές όπως μ είπαν και έχω πολύ πόνο στην κοιλιά και στην μέση μου ήρθε σήμερα και λίγο ροζ στο σκούπισμα κορίτσια μ πολύ αγχώνομαι μέχρι την Τετάρτη που έχω να πάω για χοριακη 

Καλή επιτυχία 

Μιλα με τον γιατρό σου μήπως σου αυξήσει προγεστερονη η πας νωρίτερα για χοριακη!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

@Libra81 σήμερα ειχες επαναληπτική χοριακή αν δεν κάνω λαθος, ελπίζω τα νέα σου να είναι τέλεια!

@TRigirl @nikol88 Καλά αποτελέσματα αύριο με μεγάλες χοριακες & τεράστια χαμόγελα!!

@Lucia79πως πήγε το ραντεβού με τον νέο εξωσωματιστή; Είχε καμία διαφορετική προσέγγιση; Πρότεινε κάτι καινούριο;

@angel35 Πως πάει η αναμονή; Όταν δεν δηλώνεις παρουσία ανησυχώ 😂😂😂

Ευχαριστούμε πολύ!! Μακαρι να έχουμε όλες τα καλύτερα νέα από δω και πέρα! @TRigirl fingers crossed 🤞🤞🤞 Ευχομαι μια τεράστια χοριακη!
Εγώ να σας πω έκανα χτες και σήμερα τεστ και βγήκε αχνό θετικό αλλά δεν είχε διαφορά η χθεσινή γραμμή από τη σημερινή και φοβάμαι μην είναι καμία βιοχημική πάλι σαν τις άλλες φορές! Προσπαθώ να μένω θετική, αύριο θα δείξει! Παρεπιπτονυως είναι αυτά της hometest, τα έχετε χρησιμοποιήσει ποτέ; Είναι αξιόπιστα;;

@Libra81 λυπάμαι πολύ κοριτσι μου! Μην το βάζεις κάτω, όλα θα πάνε καλά στο τέλος! Ανασυγκροτησου και βουρ στον αγώνα! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Ευχαριστούμε πολύ!! Μακαρι να έχουμε όλες τα καλύτερα νέα από δω και πέρα! @TRigirl fingers crossed 🤞🤞🤞 Ευχομαι μια τεράστια χοριακη!
Εγώ να σας πω έκανα χτες και σήμερα τεστ και βγήκε αχνό θετικό αλλά δεν είχε διαφορά η χθεσινή γραμμή από τη σημερινή και φοβάμαι μην είναι καμία βιοχημική πάλι σαν τις άλλες φορές! Προσπαθώ να μένω θετική, αύριο θα δείξει! Παρεπιπτονυως είναι αυτά της hometest, τα έχετε χρησιμοποιήσει ποτέ; Είναι αξιόπιστα;;

@Libra81 λυπάμαι πολύ κοριτσι μου! Μην το βάζεις κάτω, όλα θα πάνε καλά στο τέλος! Ανασυγκροτησου και βουρ στον αγώνα! 😘

Αξιόπιστα είναι αλλά νομίζω όχι τόσο ευαίσθητα ώστε να την αχνινευσουν πολύ νωρίς!

Οποτε θεωρώ ότι η χοριακη σου θα είναι μπαμπατσικη!!

Με το καλοοοο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Αξιόπιστα είναι αλλά νομίζω όχι τόσο ευαίσθητα ώστε να την αχνινευσουν πολύ νωρίς!

Οποτε θεωρώ ότι η χοριακη σου θα είναι μπαμπατσικη!!

Με το καλοοοο!!

Αχ Μακαρι! Ευχαριστώ παρα πολύ! Στο σάιτ τους λένε ότι είναι άχνη στο 12 και στο 25 είναι κατακόκκινη γι αυτό έχω τις αμφιβολίες μου! Θα δείξει, τι να πω;; 🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ όλες για τα καλά σας λόγια και την υποστήριξη. Όλες κάποια στιγμή θα τα καταφέρουμε!!!! Ουτως ή άλλως ξέρουμε απο την αρχή ότι δεν είναι ευκολο!!! Ευχομαι αυριο να έχουμε τα καλύτερα νέα από τα κορίτσια μας @TRigirl @nikol88

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Libra81 είπε:

Σας ευχαριστω πολυ όλες για τα καλά σας λόγια και την υποστήριξη. Όλες κάποια στιγμή θα τα καταφέρουμε!!!! Ουτως ή άλλως ξέρουμε απο την αρχή ότι δεν είναι ευκολο!!! Ευχομαι αυριο να έχουμε τα καλύτερα νέα από τα κορίτσια μας @TRigirl @nikol88

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! 🥰 Υπομονή κ επιμονή κ όλες θα φτάσουμε στο στόχο μας! ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Libra81 λυπάμαι κορίτσι μου... κρατάμε όμως το θετικό της υπόθεσης είχες εμφύτευση που πίστεψε με σημαίνει πολλά....πάμε δυνατά για την επόμενη φορά...σε κάνω τεράστια αγκαλιά...

Κορίτσια μου @nikol88 και @TRigirl καλή επιτυχία για αύριο..... τεράστια νούμερα περιμένουμε 🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marakimaria είπε:

Κοριτσια μ είμαι στην 3 προσπάθεια  είναι η 8 ημέρα μ μετά από εμβρυομεταφορα με βλαστοκύστες πολύ καλές όπως μ είπαν και έχω πολύ πόνο στην κοιλιά και στην μέση μου ήρθε σήμερα και λίγο ροζ στο σκούπισμα κορίτσια μ πολύ αγχώνομαι μέχρι την Τετάρτη που έχω να πάω για χοριακη 

Εγώ μόνο καλό το ακούω αυτό.....και εγώ είχα δει λίγο ροζ και είχα θετική χοριακη.... κάνε λίγο υπομονή κορίτσι μου...όλα να σου πάνε καλά 🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

@Libra81 λυπάμαι κορίτσι μου... κρατάμε όμως το θετικό της υπόθεσης είχες εμφύτευση που πίστεψε με σημαίνει πολλά....πάμε δυνατά για την επόμενη φορά...σε κάνω τεράστια αγκαλιά...

Κορίτσια μου @nikol88 και @TRigirl καλή επιτυχία για αύριο..... τεράστια νούμερα περιμένουμε 🤞🤞🤞🤞

 

Το θέμα μου δεν είναι η εμφυτευση. Έχω ήδη μεινει 5 φορές φυσιολογικά και τώρα με την εξωσωματική.Το παρακατω δεν βλέπω να έρχεται... Σε ευχαριστώ πολύ για την αγκαλιά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Libra81 είπε:

Το θέμα μου δεν είναι η εμφυτευση. Έχω ήδη μεινει 5 φορές φυσιολογικά και τώρα με την εξωσωματική.Το παρακατω δεν βλέπω να έρχεται... Σε ευχαριστώ πολύ για την αγκαλιά!!! 

Μμμμμ μήπως να κοιτάξετε τα έμβρυα τότε.........θα βρεθεί η άκρη είναι σίγουρο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μμμμμ μήπως να κοιτάξετε τα έμβρυα τότε.........θα βρεθεί η άκρη είναι σίγουρο.... 

Μάλλον θα είναι το επόμενο βήμα....δεν βρίσκω άλλη εξήγηση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

@Libra81 σήμερα ειχες επαναληπτική χοριακή αν δεν κάνω λαθος, ελπίζω τα νέα σου να είναι τέλεια!

@TRigirl @nikol88 Καλά αποτελέσματα αύριο με μεγάλες χοριακες & τεράστια χαμόγελα!!

@Lucia79πως πήγε το ραντεβού με τον νέο εξωσωματιστή; Είχε καμία διαφορετική προσέγγιση; Πρότεινε κάτι καινούριο;

@angel35 Πως πάει η αναμονή; Όταν δεν δηλώνεις παρουσία ανησυχώ 😂😂😂

Χαχαχαχαχαχαχαχ δνε ξέρω πως είμαι ποια είμαι που είμαι!!!!!! Απλά περιμένω να περάσουν οι μέρες!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Ευχαριστούμε πολύ!! Μακαρι να έχουμε όλες τα καλύτερα νέα από δω και πέρα! @TRigirl fingers crossed 🤞🤞🤞 Ευχομαι μια τεράστια χοριακη!
Εγώ να σας πω έκανα χτες και σήμερα τεστ και βγήκε αχνό θετικό αλλά δεν είχε διαφορά η χθεσινή γραμμή από τη σημερινή και φοβάμαι μην είναι καμία βιοχημική πάλι σαν τις άλλες φορές! Προσπαθώ να μένω θετική, αύριο θα δείξει! Παρεπιπτονυως είναι αυτά της hometest, τα έχετε χρησιμοποιήσει ποτέ; Είναι αξιόπιστα;;

@Libra81 λυπάμαι πολύ κοριτσι μου! Μην το βάζεις κάτω, όλα θα πάνε καλά στο τέλος! Ανασυγκροτησου και βουρ στον αγώνα! 😘

Είναι αξιόπιστα στο θέμα θετικό. Όμως αργούν... τα έχω εγώ.. επίσης αν έκανες χθες λογικό σήμερα να είναι το ίδιο. :-) στον μικρος είχα κάνει και εμφάνισε ημέρα αναμενόμενης περιόδου ένα τοοοοσοοο αχνό τεστ που το έβλεπα με τα κιάλια. Μετά από 3 μέρες ήταν πιο έντονο.. στην 9 εβδομάδα ήταν πεντακάθαρο θετικό..  ναι ναι είχα πάρει τότε το αίμα μου πισωωωω  20 τεστ είχα κάνει τα 19 και το 1 το είχα στείλει σε ένα κορίτσι από εδώ μέσα που της έλεγα το θέλω θετικοοοο..  ένα θα σας πω τώρα έχει το μωράκι της 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχ δνε ξέρω πως είμαι ποια είμαι που είμαι!!!!!! Απλά περιμένω να περάσουν οι μέρες!!!!!!!! 

Είσαι εδώ είσαι εκεί είσαι ροζ και το ξες :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Εγώ μόνο καλό το ακούω αυτό.....και εγώ είχα δει λίγο ροζ και είχα θετική χοριακη.... κάνε λίγο υπομονή κορίτσι μου...όλα να σου πάνε καλά 🙏🙏🙏🙏🙏

Ξες γιατί γελαωωω ε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είναι αξιόπιστα στο θέμα θετικό. Όμως αργούν... τα έχω εγώ.. επίσης αν έκανες χθες λογικό σήμερα να είναι το ίδιο. :-) στον μικρος είχα κάνει και εμφάνισε ημέρα αναμενόμενης περιόδου ένα τοοοοσοοο αχνό τεστ που το έβλεπα με τα κιάλια. Μετά από 3 μέρες ήταν πιο έντονο.. στην 9 εβδομάδα ήταν πεντακάθαρο θετικό..  ναι ναι είχα πάρει τότε το αίμα μου πισωωωω  20 τεστ είχα κάνει τα 19 και το 1 το είχα στείλει σε ένα κορίτσι από εδώ μέσα που της έλεγα το θέλω θετικοοοο..  ένα θα σας πω τώρα έχει το μωράκι της 😉

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είναι αξιόπιστα στο θέμα θετικό. Όμως αργούν... τα έχω εγώ.. επίσης αν έκανες χθες λογικό σήμερα να είναι το ίδιο. :-) στον μικρος είχα κάνει και εμφάνισε ημέρα αναμενόμενης περιόδου ένα τοοοοσοοο αχνό τεστ που το έβλεπα με τα κιάλια. Μετά από 3 μέρες ήταν πιο έντονο.. στην 9 εβδομάδα ήταν πεντακάθαρο θετικό..  ναι ναι είχα πάρει τότε το αίμα μου πισωωωω  20 τεστ είχα κάνει τα 19 και το 1 το είχα στείλει σε ένα κορίτσι από εδώ μέσα που της έλεγα το θέλω θετικοοοο..  ένα θα σας πω τώρα έχει το μωράκι της 😉

Ευχαριστώ ρε κοριτσι!! Σήμερα πάω για χοριακη! Έχω τόσο άγχος που είναι 5·30 το πρωί κ έχω ήδη πιει μισό φλιτζάνι καφέ!  Κ να μη λέω ψέμματα, ξανα έκανα, το τελευταίο που είχα κ έδειξε ακόμα πιο άχνη 😩😩😩 ελπίζω όντως ν αργούν κ να έχω θετικό αποτέλεσμα! Θα σας ενημερώσω μολις μάθω! 

Καλημερα και καλή εβδομάδα σε όλες!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

 

Ευχαριστώ ρε κοριτσι!! Σήμερα πάω για χοριακη! Έχω τόσο άγχος που είναι 5·30 το πρωί κ έχω ήδη πιει μισό φλιτζάνι καφέ!  Κ να μη λέω ψέμματα, ξανα έκανα, το τελευταίο που είχα κ έδειξε ακόμα πιο άχνη 😩😩😩 ελπίζω όντως ν αργούν κ να έχω θετικό αποτέλεσμα! Θα σας ενημερώσω μολις μάθω! 

Καλημερα και καλή εβδομάδα σε όλες!! 😍

Καλημέρα κορίτσι μου.  Σου εύχομαι μια τριψιφια χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Την κόρη μου την πρώτη την γέννησα σε ιδιωτική κλινική εκεί οι μαίες βοήθησαν για θηλασμό όταν ήθελες βοήθεια.. εκεί είχα και την δικιά μου μαία την πρώτη μέρα οπότε ήταν πιο εύκολα και επίσης είχα και ένα μωρό που συνεργάστηκε άψογα  τώρα γέννησα σε δημόσιο εκεί οι μαίες μου είχαν σπάσει τα νεύρα για μπουκάλι με είχαν τρελάνει.. εγώ είχα και το θέμα ότι το μωρό δεν μπορούσα να το βάλω αμέσως στήθος λόγο ολικής ναρκώσεις οπότε πέρασαν 3 ώρες μέχρι να βάλω το μωρό στήθος.. ο άντρας μου έκανε αγώνα για να μην δώσουν το μωρό μπουκάλι αυτές τις 3 ώρες μέχρι να ξυπνήσω  δυστηχως όμως το μωρό δεν ήταν συνεργάσιμο αυτήν την φορά δεν μπορούσε να πιάσει κοιμόταν όλη την ώρα μάλλον έφταιγαν και τα φάρμακα που μου εδιναν… οπότε έδωσα μπουκάλι με κλάματα εγώ αλλά δεν το έβαλα κάτω προσπαθούσα να την βάζω στήθος και αν μην έτρωγε ήθελα να έχει την επαφή  Τι δεν θα έδινα να νιώσω και εγώ αυτήν την εμπειρία του ΦΤ να έχω τον άντρα μου μαζί να ακούσω και εγώ το πρώτο κλάμα της  Τουλάχιστον πήγαν όλα καλά  με την καισαρική είμασταν καλά και οι δύο ( και τις δύο φορες που έκανα)  είχα καλή αποθεραπεία και τις δύο φορές χωρίς κάποιο πρόβλημα 
    • Τι να πω τώρα κι εγώ 21η μέρα και έχω τραβήγματα και ένα πολύ περίεργο feeling εσωτερικά, δεν μπορώ να το εξηγήσω!! Δεν θα πω και πολλά γιατί μετά η @Παρασκευαιδου θα με "μαλώσει" 😂 
    • Με το καλό κ το δεύτερο αγοράκι! 🩵🩵🩵 εγώ έχω ένα κοριτσάκι 5 ετών , ένα αγοράκι 2.5 ετών κ τώρα περιμένω πάλι αγοράκι 🤰🏼 Εμένα καμπύλη μου είπε ο γιατρός θα κανονισουμε ημερομηνία  τώρα Δευτέρα που θα πάω (μένω εξωτερικό εδώ λειτουργούν αλλιώς τα πράγματα, όλες τις αιμοληψίες μου τις κάνουν στο ιατρείο δεν πάω σε μικροβιολογικό άρα αναμένω να δω που θα κάνω κ την καμπύλη και πως 😬, την σιχαίνομαι αυτήν την εξέταση κάθε φορά 🙅‍♀️)  από φάρμακα μόνο σίδηρο παίρνω που έπεσε στις εξετάσεις  κ θα ξανά ξεκινήσω μαγνήσιο γιατί έχω πάρα πάρα πολλές συσπάσεις.    καλό είναι γενικά να κάνεις εξετάσεις για ό,τι συμπληρώματα/ φάρμακα παίρνεις για να δεις κ που έχεις έλλειψη σε συννενόηση με το γιατρό σου φυσικά 😊 
    • ααα...εγω επειδή ειχα ηδη τεράστιο στήθος τις ραγαδες τις εχω από πάντα 🤷 δεν με ενοχλούν εκεί 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...