Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Εμπειριαρα όμορφη και πάρα πολύ συγκινητική! Πήγα χαλαρή και δεν το περίμενα είναι η αλήθεια, μόνο όταν έφεραν τα έμβρυα πλανταξα λίγο, ο γιατρός μου Θεός, η μαία μου ακόμα πιο κορυφή δίπλα μου! 

Βαλαμε 2 υπέροχα εμβρυακια άριστης ποιότητας!!!!!! 

Σε 12 μέρες χοριακη! 

19 ;;;;; βάλε 19 @BlackCat 19/11 και μισό κιλό ζαμπόν κυρ στέφανε! 

Ε τώρα ξέρεις τι να σου πω...... Να είπαμε κ θα τα λέμε μέχρι τότε....(κ όχι μόνο) 

Με το καλό να πάρεις μια θετική χοριακή!!!!!!! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Anna0912 27/11

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

 

@Libra81 11/11

@TRigirl 15/11

@nikol88 15/11

@Χριστινα.17/11

@twinkletwinlkle19/11

@angel35 19/11

 

@skorpina78 Λυπάμαι για το αρνητικό σου ειλικρινά, σε βάζω όμως ξανά στο πινακάκι στις ωοληψίες για να δει πόσες είμαστε που έχουμε πέσει και 1&2&3 & περισσότερες φορές αλλά ξανασηκωθήκαμε για να μπούμε στην μάχη. Εγώ μάνι μάνι προσπαθώ να φτάσω στην 5ΕΤ.

Είμαστε όλες μαζί δεν είσαι μόνη.🧡

@angel35 τοποθετήθηκες! Σπάσε τα κοντε΄ρ λοιπόν. Με το καλό 🧡

@kk88 Παρέδωσε σκυτάλη παρακαλώ στην @Libra81, με πολύ αγάπη🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/11/2021 at 8:47 ΜΜ, ο/η Kiddo είπε:

Το σπέρμα το ελέγξατε σε εξειδικευμένο Ουρολόγο/Ανδρολόγο ή ο εξωσωματικός ήταν αυτός που το αξιολόγησε;; Επίσης, πρόσφατο dfi σπέρματος (κατακερματισμό) κάνατε πριν προχωρήσετε; Γιατί δεν έχει σημασία αν έχετε ένα δις σπερματοζωάρια αν αυτά έχουν υψηλό κατακερματισμό! Επίσης, όπως πολύ σωστά ρώτησε η @kk88 πρέπει να μάθεις πόσα από τα ωάρια ήταν ώριμα για να γίνει γονιμοποίηση, πόσα έφτασαν μέχρι τη 3η μέρα για να φτάσετε 5η μέρα με ένα έμβρυο. Έχει σημασία ως προς το που πέφτει το βάρος της ευθύνης για αυτό το αποτέλεσμα.. γιατί αν πχ από τα 19 ήταν ώριμα τα 11, γονιμοποιηθηκαν τα 9 και 3ης μέρας είχαν φτάσει τα 8 αλλά 5η μέρα έφτασε μόνο 1 έμβρυο, τότε μάλλον κάτι παίζει με το σπέρμα που πρέπει να κοιτάξετε! Αλλά αν πχ από τα 19 τα 16 ήταν ώριμα, γονιμοποιηθηκαν τα 9 και έφτασαν 3η μέρα τα 2 με αποτέλεσμα αυτό το 1 έμβρυο 5ης μέρας, τότε μπορεί απλά να ήταν στα ωάρια και να ήταν τυχαίο, να μην ήταν καλός ο κύκλος αυτός ή να μην σου ταίριαξε το φάρμακο της διέγερσης κτλ. Από τη στιγμή που είσαι μικρή το λέω, με καλό ορμονικό προφίλ χωρίς πρόβλημα σύλληψης και το κέντρο που είσαι είναι ένα αξιόλογο με καλό εμβρυολογικο..!

@BlackCatΤελικά έχουμε 2 βλαστοκύστες 3ΒΒ. Η 5ης που μου είπαν ότι είναι πολύ καλή είναι τελικά 3ΒΒ🥲. Από τα 19 τα 11 ήταν ώριμα κ γονιμοποιήθηκαν τα 9 όπου έφτασαν όλα 3ης μέρα( ήταν δηλαδή 5 με 8 κύτταρα όπως μου είπαν). Μετά πήραν τα κάτω τους. Ρώτησα αν έπαιξε ρόλο το σπέρμα, μου είπαν ότι υπήρχε κάποια ανώμαλη μορφολογία, αλλά εννοείτε αυτοί διάλεξαν τα  ομοιόμορφα για να γίνει η γονιμοποίηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zeta. είπε:

@BlackCatΤελικά έχουμε 2 βλαστοκύστες 3ΒΒ. Η 5ης που μου είπαν ότι είναι πολύ καλή είναι τελικά 3ΒΒ🥲. Από τα 19 τα 11 ήταν ώριμα κ γονιμοποιήθηκαν τα 9 όπου έφτασαν όλα 3ης μέρα( ήταν δηλαδή 5 με 8 κύτταρα όπως μου είπαν). Μετά πήραν τα κάτω τους. Ρώτησα αν έπαιξε ρόλο το σπέρμα, μου είπαν ότι υπήρχε κάποια ανώμαλη μορφολογία, αλλά εννοείτε αυτοί διάλεξαν τα  ομοιόμορφα για να γίνει η γονιμοποίηση. 

Σου εύχομαι να είναι τα τυχερά σας υγιή εμβρυάκια.

Εχουμε διαβάσει πολλές τελειόμηνες εγκυμοσύνες με μέτρια έμβρυα.

Βήμα βήμα και θα τα καταφέρετε.🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου αρνητικό!

πήρα τον γιατρό κ μου είπε να το ξανακάνω αύριο μιας κ 9/11 ηταν η ημερομηνια χοριακής! Τι μπορεί να αλλάξει μου λέτε; Τσάμπα φάρμακα θα παρω για μια ακομα μερα! 
τεσπα θα το κάνω δε βαριεσαι!

παει κι αυτο! Τωρα όλα παλι απο την αρχη! Μου φαίνονται βουνό ολα! Δόξα το Θεό μόνο που τουλάχιστον δεν έχω να σκεφτώ και το οικονομικό! Έχω τη μανούλα μου σε αυτό φύλακα άγγελο μου!! Όμως τα παντα όλα με φοβίζουν κι ας τα χω ξανακανει οχι μια κ δυο φορες! Δε ξέρω αν μπορώ να βρω το κουράγιο! Την θέληση την εχω γιατι θελω οσο τιποτε αλλο να γινω μανουλα! Αλλα κυριολεκτικα μετα απο 7 προσπαθειες εχω ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ!!! Σωματικά και ψυχικά! 
Μη με παρεξηγείτε…τα βλέπω όλα μαύρα…θα ανακάμψω!!

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπεράσταση!! ❤️❤️❤️

Αχ…. Πόσο λυπάμαι και στεναχωριέμαι γιατί ξέρω πόσο το θέλεις και πόσο πολύ έχεις προσπαθήσει και πόσο χάνεις το κουράγιο σου. Σε νιώθω…  Αλλά η ζωή μας δεν τελειώνει με την αποτυχία, όσο οδυνηρό κι αν είναι όλο αυτό που περνάμε- ισως γίνεται για κάποιον λόγο..   Εγώ αυτό λέω στον εαυτό μου. Ότι είναι να γίνει θα γίνει, ότι θέλει ο Θεός. Επιβάλλεται να ξανά σηκωθείς και να είσαι καλά εσύ πάνω απ’ όλα. Γιατί όπως μου είπε και ένας γιατρός πάνω απ’ όλα θα πρέπει να είσαι καλά εσύ. Δεν πρέπει να σκεφτόμαστε έτσι. Η ψυχική μας υγεία και κατ’ επέκταση η σωματική είναι πολύ σημαντική. Σου τα λέω εγώ που δυσκολεύομαι πολύ να διαχειριστώ κάθε φορά την κατάσταση και σχεδόν γίνομαι καταθλιπτική και απομακρύνομαι από όλους και όλα. 
Αλλά μετά μαζεύω τα κομμάτια μου και ξαναπροσπαθώ με πίστη και ελπίδα ότι αυτή θα είναι η τυχερή μου κι ας υπάρχει μέσα μου μια φωνή που μου λέει ότι μπορεί και να μην είναι τελικά. 
Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και φρόντισε τον εαυτό σου όσο μπορείς καλύτερα ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η angel35 είπε:

Εμπειριαρα όμορφη και πάρα πολύ συγκινητική! Πήγα χαλαρή και δεν το περίμενα είναι η αλήθεια, μόνο όταν έφεραν τα έμβρυα πλανταξα λίγο, ο γιατρός μου Θεός, η μαία μου ακόμα πιο κορυφή δίπλα μου! 

Βαλαμε 2 υπέροχα εμβρυακια άριστης ποιότητας!!!!!! 

Σε 12 μέρες χοριακη! 

19 ;;;;; βάλε 19 @BlackCat 19/11 και μισό κιλό ζαμπόν κυρ στέφανε! 

Είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα καλά! Είπαμε σημαδιακή μέρα η σημερινή! Μαζί θα κάνουμε χοριακή! Μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι να δεις !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου αρνητικό!

πήρα τον γιατρό κ μου είπε να το ξανακάνω αύριο μιας κ 9/11 ηταν η ημερομηνια χοριακής! Τι μπορεί να αλλάξει μου λέτε; Τσάμπα φάρμακα θα παρω για μια ακομα μερα! 
τεσπα θα το κάνω δε βαριεσαι!

παει κι αυτο! Τωρα όλα παλι απο την αρχη! Μου φαίνονται βουνό ολα! Δόξα το Θεό μόνο που τουλάχιστον δεν έχω να σκεφτώ και το οικονομικό! Έχω τη μανούλα μου σε αυτό φύλακα άγγελο μου!! Όμως τα παντα όλα με φοβίζουν κι ας τα χω ξανακανει οχι μια κ δυο φορες! Δε ξέρω αν μπορώ να βρω το κουράγιο! Την θέληση την εχω γιατι θελω οσο τιποτε αλλο να γινω μανουλα! Αλλα κυριολεκτικα μετα απο 7 προσπαθειες εχω ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ!!! Σωματικά και ψυχικά! 
Μη με παρεξηγείτε…τα βλέπω όλα μαύρα…θα ανακάμψω!!

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπεράσταση!! ❤️❤️❤️

Εχετε κανει 7 διεγερσεις δηλαδη;; Εγω παντως ευχομαι η επομενη να ναι η τελευταια κ η τυχερη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Anna0912 27/11

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

 

@Libra81 11/11

@TRigirl 15/11

@nikol88 15/11

@Χριστινα.17/11

@twinkletwinlkle19/11

@angel35 19/11

 

@skorpina78 Λυπάμαι για το αρνητικό σου ειλικρινά, σε βάζω όμως ξανά στο πινακάκι στις ωοληψίες για να δει πόσες είμαστε που έχουμε πέσει και 1&2&3 & περισσότερες φορές αλλά ξανασηκωθήκαμε για να μπούμε στην μάχη. Εγώ μάνι μάνι προσπαθώ να φτάσω στην 5ΕΤ.

Είμαστε όλες μαζί δεν είσαι μόνη.🧡

@angel35 τοποθετήθηκες! Σπάσε τα κοντε΄ρ λοιπόν. Με το καλό 🧡

@kk88 Παρέδωσε σκυτάλη παρακαλώ στην @Libra81, με πολύ αγάπη🧡

Εγώ έκανα την πρώτη ωοληψια κ μας έμεινε μια βλαστοκυστη....Κ θα κάνω τον επόμενο μήνα φυσικό ,για να πάρουμε άλλο ένα 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου αρνητικό!

πήρα τον γιατρό κ μου είπε να το ξανακάνω αύριο μιας κ 9/11 ηταν η ημερομηνια χοριακής! Τι μπορεί να αλλάξει μου λέτε; Τσάμπα φάρμακα θα παρω για μια ακομα μερα! 
τεσπα θα το κάνω δε βαριεσαι!

παει κι αυτο! Τωρα όλα παλι απο την αρχη! Μου φαίνονται βουνό ολα! Δόξα το Θεό μόνο που τουλάχιστον δεν έχω να σκεφτώ και το οικονομικό! Έχω τη μανούλα μου σε αυτό φύλακα άγγελο μου!! Όμως τα παντα όλα με φοβίζουν κι ας τα χω ξανακανει οχι μια κ δυο φορες! Δε ξέρω αν μπορώ να βρω το κουράγιο! Την θέληση την εχω γιατι θελω οσο τιποτε αλλο να γινω μανουλα! Αλλα κυριολεκτικα μετα απο 7 προσπαθειες εχω ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ!!! Σωματικά και ψυχικά! 
Μη με παρεξηγείτε…τα βλέπω όλα μαύρα…θα ανακάμψω!!

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπεράσταση!! ❤️❤️❤️

Υπομονή που θα πάει όλες θα τα καταφέρουμε...αργά ή γρήγορα!!!!κουράγιο!!!!❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Σου εύχομαι να είναι τα τυχερά σας υγιή εμβρυάκια.

Εχουμε διαβάσει πολλές τελειόμηνες εγκυμοσύνες με μέτρια έμβρυα.

Βήμα βήμα και θα τα καταφέρετε.🧡

Μακάρι κορίτσι μου!! Ότι καλύτερο κ σε εσένα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου αρνητικό!

πήρα τον γιατρό κ μου είπε να το ξανακάνω αύριο μιας κ 9/11 ηταν η ημερομηνια χοριακής! Τι μπορεί να αλλάξει μου λέτε; Τσάμπα φάρμακα θα παρω για μια ακομα μερα! 
τεσπα θα το κάνω δε βαριεσαι!

παει κι αυτο! Τωρα όλα παλι απο την αρχη! Μου φαίνονται βουνό ολα! Δόξα το Θεό μόνο που τουλάχιστον δεν έχω να σκεφτώ και το οικονομικό! Έχω τη μανούλα μου σε αυτό φύλακα άγγελο μου!! Όμως τα παντα όλα με φοβίζουν κι ας τα χω ξανακανει οχι μια κ δυο φορες! Δε ξέρω αν μπορώ να βρω το κουράγιο! Την θέληση την εχω γιατι θελω οσο τιποτε αλλο να γινω μανουλα! Αλλα κυριολεκτικα μετα απο 7 προσπαθειες εχω ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ!!! Σωματικά και ψυχικά! 
Μη με παρεξηγείτε…τα βλέπω όλα μαύρα…θα ανακάμψω!!

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπεράσταση!! ❤️❤️❤️

Αχ λυπάμαι πολύ κοπέλα μου :-( 😞 ξέρω πως νιώθεις και σου φαίνεται βουνό όλο αυτό, ίσως ακουστώ όμως γραφικό μετά από αυτό που πέρασα  η διέγερση ωοληψια κτλ μου φαίνονται τα πιο όμορφα πράγματα. Είσαι πολύ δυνατή γυναίκα και θα τα καταφέρεις βάλε κατω και μίλησε με το κέντρο τι μπορεί να έφταιξε, ζήτα εξηγήσεις. Για να σου φύγει αυτό από μέσα σου και δες τι θα μπορέσεις να αλλάξεις ώστε να έχουμε επιτυχία.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Εμπειριαρα όμορφη και πάρα πολύ συγκινητική! Πήγα χαλαρή και δεν το περίμενα είναι η αλήθεια, μόνο όταν έφεραν τα έμβρυα πλανταξα λίγο, ο γιατρός μου Θεός, η μαία μου ακόμα πιο κορυφή δίπλα μου! 

Βαλαμε 2 υπέροχα εμβρυακια άριστης ποιότητας!!!!!! 

Σε 12 μέρες χοριακη! 

19 ;;;;; βάλε 19 @BlackCat 19/11 και μισό κιλό ζαμπόν κυρ στέφανε! 

Εδω που τα λέμε ποιες εχοθ  την τιμή να βλέπουν τα μωράκια τους τόσο νωρίς σε φωτο? Ποιες ζούνε τέτοια εμπειρία??  

 

Απάντηση.... ΕΜΕΙΣ κορίτσια μόνο εμείς.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου αρνητικό!

πήρα τον γιατρό κ μου είπε να το ξανακάνω αύριο μιας κ 9/11 ηταν η ημερομηνια χοριακής! Τι μπορεί να αλλάξει μου λέτε; Τσάμπα φάρμακα θα παρω για μια ακομα μερα! 
τεσπα θα το κάνω δε βαριεσαι!

παει κι αυτο! Τωρα όλα παλι απο την αρχη! Μου φαίνονται βουνό ολα! Δόξα το Θεό μόνο που τουλάχιστον δεν έχω να σκεφτώ και το οικονομικό! Έχω τη μανούλα μου σε αυτό φύλακα άγγελο μου!! Όμως τα παντα όλα με φοβίζουν κι ας τα χω ξανακανει οχι μια κ δυο φορες! Δε ξέρω αν μπορώ να βρω το κουράγιο! Την θέληση την εχω γιατι θελω οσο τιποτε αλλο να γινω μανουλα! Αλλα κυριολεκτικα μετα απο 7 προσπαθειες εχω ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ!!! Σωματικά και ψυχικά! 
Μη με παρεξηγείτε…τα βλέπω όλα μαύρα…θα ανακάμψω!!

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπεράσταση!! ❤️❤️❤️

Έχεις απόλυτο δίκιο ότι και να πεις...... Ευχομαι η επόμενη να είναι η τελευταία και τυχερή!!! Όταν έχεις την θέληση βρίσκεις και το κουράγιο. Γιατί ο σκοπός είναι ιερός!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Anna0912 27/11

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

 

@Libra81 11/11

@TRigirl 15/11

@nikol88 15/11

@Χριστινα.17/11

@twinkletwinlkle19/11

@angel35 19/11

 

@skorpina78 Λυπάμαι για το αρνητικό σου ειλικρινά, σε βάζω όμως ξανά στο πινακάκι στις ωοληψίες για να δει πόσες είμαστε που έχουμε πέσει και 1&2&3 & περισσότερες φορές αλλά ξανασηκωθήκαμε για να μπούμε στην μάχη. Εγώ μάνι μάνι προσπαθώ να φτάσω στην 5ΕΤ.

Είμαστε όλες μαζί δεν είσαι μόνη.🧡

@angel35 τοποθετήθηκες! Σπάσε τα κοντε΄ρ λοιπόν. Με το καλό 🧡

@kk88 Παρέδωσε σκυτάλη παρακαλώ στην @Libra81, με πολύ αγάπη🧡

Εννοείται θα παραδώσω στο κορίτσι μας το καλό...με αγάπη και μπόλικη μπεμπεδόσκονη.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

@BlackCatΤελικά έχουμε 2 βλαστοκύστες 3ΒΒ. Η 5ης που μου είπαν ότι είναι πολύ καλή είναι τελικά 3ΒΒ🥲. Από τα 19 τα 11 ήταν ώριμα κ γονιμοποιήθηκαν τα 9 όπου έφτασαν όλα 3ης μέρα( ήταν δηλαδή 5 με 8 κύτταρα όπως μου είπαν). Μετά πήραν τα κάτω τους. Ρώτησα αν έπαιξε ρόλο το σπέρμα, μου είπαν ότι υπήρχε κάποια ανώμαλη μορφολογία, αλλά εννοείτε αυτοί διάλεξαν τα  ομοιόμορφα για να γίνει η γονιμοποίηση. 

@Kiddo για ανάλαβε να τα εξηγήσεις εσύ που τα ξέρεις καλύτερα για το σπέρμα...γιατί για να σταματάνε τα έμβρυα στις 3 ημέρες φταίει το σπέρμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Εμπειριαρα όμορφη και πάρα πολύ συγκινητική! Πήγα χαλαρή και δεν το περίμενα είναι η αλήθεια, μόνο όταν έφεραν τα έμβρυα πλανταξα λίγο, ο γιατρός μου Θεός, η μαία μου ακόμα πιο κορυφή δίπλα μου! 

Βαλαμε 2 υπέροχα εμβρυακια άριστης ποιότητας!!!!!! 

Σε 12 μέρες χοριακη! 

19 ;;;;; βάλε 19 @BlackCat 19/11 και μισό κιλό ζαμπόν κυρ στέφανε! 

Με το καλό!!! Υπομονή τώρα και ξεκούραση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου αρνητικό!

πήρα τον γιατρό κ μου είπε να το ξανακάνω αύριο μιας κ 9/11 ηταν η ημερομηνια χοριακής! Τι μπορεί να αλλάξει μου λέτε; Τσάμπα φάρμακα θα παρω για μια ακομα μερα! 
τεσπα θα το κάνω δε βαριεσαι!

παει κι αυτο! Τωρα όλα παλι απο την αρχη! Μου φαίνονται βουνό ολα! Δόξα το Θεό μόνο που τουλάχιστον δεν έχω να σκεφτώ και το οικονομικό! Έχω τη μανούλα μου σε αυτό φύλακα άγγελο μου!! Όμως τα παντα όλα με φοβίζουν κι ας τα χω ξανακανει οχι μια κ δυο φορες! Δε ξέρω αν μπορώ να βρω το κουράγιο! Την θέληση την εχω γιατι θελω οσο τιποτε αλλο να γινω μανουλα! Αλλα κυριολεκτικα μετα απο 7 προσπαθειες εχω ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ!!! Σωματικά και ψυχικά! 
Μη με παρεξηγείτε…τα βλέπω όλα μαύρα…θα ανακάμψω!!

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπεράσταση!! ❤️❤️❤️

Λυπαμαι πολυ ξερω πως νιωθεις! Σε νιωθω ξεκουρασου οσο μπορεις ψυχικα πιο πολυ κ μετα σωματικα. Οταν κατι το θες τοσο πολυ θα γινει εχει δειξει τοση δυναμη υπομονη κ θεληση για να φτασεις εως εδω. Καταλαβαινω πως τωρα τα βλεπεις τα πραγματα αδεια. Σιγουρα εχεις την δυναμη αφου εφτασες στις 7 για να πας παρακατω. 8 η κ τυχερη θα λες θα το πιστεψεις θα παλεψεις κ θα γινει. Σου στελνω την θερμοτερη αγκαλια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Αχ…. Πόσο λυπάμαι και στεναχωριέμαι γιατί ξέρω πόσο το θέλεις και πόσο πολύ έχεις προσπαθήσει και πόσο χάνεις το κουράγιο σου. Σε νιώθω…  Αλλά η ζωή μας δεν τελειώνει με την αποτυχία, όσο οδυνηρό κι αν είναι όλο αυτό που περνάμε- ισως γίνεται για κάποιον λόγο..   Εγώ αυτό λέω στον εαυτό μου. Ότι είναι να γίνει θα γίνει, ότι θέλει ο Θεός. Επιβάλλεται να ξανά σηκωθείς και να είσαι καλά εσύ πάνω απ’ όλα. Γιατί όπως μου είπε και ένας γιατρός πάνω απ’ όλα θα πρέπει να είσαι καλά εσύ. Δεν πρέπει να σκεφτόμαστε έτσι. Η ψυχική μας υγεία και κατ’ επέκταση η σωματική είναι πολύ σημαντική. Σου τα λέω εγώ που δυσκολεύομαι πολύ να διαχειριστώ κάθε φορά την κατάσταση και σχεδόν γίνομαι καταθλιπτική και απομακρύνομαι από όλους και όλα. 
Αλλά μετά μαζεύω τα κομμάτια μου και ξαναπροσπαθώ με πίστη και ελπίδα ότι αυτή θα είναι η τυχερή μου κι ας υπάρχει μέσα μου μια φωνή που μου λέει ότι μπορεί και να μην είναι τελικά. 
Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και φρόντισε τον εαυτό σου όσο μπορείς καλύτερα ♥️

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου γλυκό για τα μεστά σου λόγια!!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Λυπαμαι πολυ ξερω πως νιωθεις! Σε νιωθω ξεκουρασου οσο μπορεις ψυχικα πιο πολυ κ μετα σωματικα. Οταν κατι το θες τοσο πολυ θα γινει εχει δειξει τοση δυναμη υπομονη κ θεληση για να φτασεις εως εδω. Καταλαβαινω πως τωρα τα βλεπεις τα πραγματα αδεια. Σιγουρα εχεις την δυναμη αφου εφτασες στις 7 για να πας παρακατω. 8 η κ τυχερη θα λες θα το πιστεψεις θα παλεψεις κ θα γινει. Σου στελνω την θερμοτερη αγκαλια μου.

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου για τα γλυκά σου λόγια!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Libra81 είπε:

Έχεις απόλυτο δίκιο ότι και να πεις...... Ευχομαι η επόμενη να είναι η τελευταία και τυχερή!!! Όταν έχεις την θέληση βρίσκεις και το κουράγιο. Γιατί ο σκοπός είναι ιερός!!! 

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natassou85 είπε:

Εχετε κανει 7 διεγερσεις δηλαδη;; Εγω παντως ευχομαι η επομενη να ναι η τελευταια κ η τυχερη ❤️

Όχι 7 εμβρυομεταφορες έχει κάνει η σκορπίνα μας 

Δεν πάει απαραίτητα διέγερση και εμβρυομεταφορα.

Αν με μια διέγερση μαζέψεις πχ 4 έμβρυα θα κανείς 2 εμβρυομεταφορες ή μπορεί και μια αν τα βάλεις όλα μαζί 

Εξαρταται αυτό από πολλά πχ ηλικία τον γιατρό κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Όχι 7 εμβρυομεταφορες έχει κάνει η σκορπίνα μας 

Δεν πάει απαραίτητα διέγερση και εμβρυομεταφορα.

Αν με μια διέγερση μαζέψεις πχ 4 έμβρυα θα κανείς 2 εμβρυομεταφορες

Σας ευχαριστω πολυ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Natassou85 είπε:

Σας ευχαριστω πολυ ❤️

Αν μου μιλάς στον πληθυντικό λόγω ηλικίας θα πηδηχτώ από το παράθυρο 😂😂😂😂❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Αν μου μιλάς στον πληθυντικό λόγω ηλικίας θα πηδηχτώ από το παράθυρο 😂😂😂😂❤️

Στον πληθυντικό σου μιλάει......εγώ λέω να την δειρεις!!!🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...